אברם מלך ישראל

זה היה משחק מרגש עם הרבה אנקדוטות. אברם גרנט חזר לברידג' ועשה לאנצ'לוטי בית ספר למרות שבלם טיפש עלה לו במשחק.

דווקא למפארד שגרנט תמך בו בעת מות אימו והביא לפריחתו, הוא זה שדפק את אברם בפנדל. דווקא אנלקה שגרנט הביא אבל לכלך על גרנט אחרי שהישראלי עזב, כבש את הראשון. שוב פנדל שובר לאברם את הלב. שוב – כמו במוסקבה – הלב נשבר בגשם שוטף, ואפילו שלג זירזף בצהרי היום של לונדון.

כל הלילה בטח אברם יריץ בראש את המהלך שהסתיים בהחמצה מזעזעת של קווין-פרינס בואטנג. אבל אין לפומפי במה להתבייש. כמו שהיא נראית וכמו שליברפול נראית, כוח אברם צריך לנצח בפראטון פארק בשבת.

אם אברם מצליח להשאיר את פומפי בליגה עם ערימת השחקנים הזו, הוא ראוי לפרס איש השנה בספורט.

פעילי שמאל
מברוכ הפועל

No Comments

אביאל 17 בדצמבר 2009

ללא ספק המשחק הגרוע של צ'לסי השנה, אני ניהיה מודאג לקראת אליפות אפריקה יותר ויותר, מה יהיה גם בלי מיקל וקאלו, צ'לסי חייבת לרכוש חלוץ בסגנון של אגוארו או וייה שישחק ליד אנלקה.

בכל מקרה בהחלט משחק טוב של פומפי וברוכת לאברם שבהחלט לא מבייש, אני חושב שהם יצליחו להישאר העונה בליגה – סוג של הרגשה.

ושמישהו יסביר לי מה קורה עם הסיטי שחוטפת שלוש מטוטנהאם ועם ארסנל שמסיימת בתיקו עם בארנלי, הליגה האנגלית השנה פשוט משוגעת.

lewinthal 17 בדצמבר 2009

אנצ'לוטי סיפר שמאה אחוז שלא יקנה אף אחד בינואר.
סיטי לא מרשימה ולמרות זאת אם תנצח את המשחקים החסרים היא בתמונת המקום הרביעי. יכול להיות שיעשו את זה. אני בעד אסטון וילה המרגשת.
לגבי ארסנל – התיקו הזה היה באנקר. באמת חשבת שארסנל תנצח אחרי ליברפול?

סילביה פלאת' 17 בדצמבר 2009

קשה להבין אם אתה רציני או סרקסטי בתייחסותך לאברם. רק דע שבכך אתה פוגע ברבים מקוראיך שמתעבים את אברם תיעוב קיומי.
אגב, גם אם אברם ישאיר את פומפי בליגה הוא לא ראוי לתואר "איש השנה בספורט". פומפי לא הקב' הכי פחות מוכשרת בפרמייר ליג. ממש לא. לכן די לגניבת הדעת האברמית.

מוי כיף 17 בדצמבר 2009

שליימה יודע שאתה כותב דברי בלע שכאלה?

lewinthal 17 בדצמבר 2009

עזבו אתכם מאינטרסים גלויים או סמויים. תתעסקו מקצועית נטו במה שעומד על השולחן. אם לא קוראים לו גרנט אלא פול ווייטהאוס, גם הייתם אומרים את מה שאתם אומרים?
הוא גונב דעת ונכלולי ואפל והכדורגל שלו מדכא ביום אביבי. אבל הוא איש כדורגל

דנידין 17 בדצמבר 2009

אני מסכים איתך…כי בינינו כמה אפשר לדבר על התחת של אברם, הפוליטיקות וכו'. הבן אדם מאמן בליגה הכי טובה בעולם. אימן בגמר צ'מפיונס. רץ לאליפות. ובארץ שמדברים על זה איכשהוא זה נשמע טרוויאלי, כאילו כל אחד יכול לעשות את זה…..

אביאל 17 בדצמבר 2009

לוינטל – בקצב הזה, ובתור אוהד צ'לסי למוד ניסיון אנצ'לוטי ילך לבית בעקבות אליפות אפריקה, צ'לסי במשחקים האחרונים לא מתפקדת, תיקו הזוי מול אברטון שגורם לקבוצה חלשה התקפית כמו פומפי שמשחקת עם חלוץ בודד לאיים על ההגנה של צ'לסי, כל התקפה ראית פאניקה על צ'ך וטרי, מזל שאלכס וקול (כרגיל) עשו את העבודה, רואים גם שבוסניגווה חסר מאוד להגנה, בעיקר המהירות שלו.

הקטע ההזוי בסיטי הוא מארק יוז, מה הם מנסים לעשות השיחים ? חסרים מאמנים שהיו מצליחים יותר ? לא חייבים ישר לרוץ למוריניו, אפשר גם למצוא מאמנים קצת פחות טובים שהיו מפיקים יותר.

בקשר לארסנל, דווקא הייתי משוכנע שינצחו אתמול, חשבתי שארשבין יעשה את השינוי המתבקש מהשנים האחרונות אבל כנראה שעדיין חסר להם מישהו כמו לאמפרד/באלאק/ג'רארד/סקולס שינהיג את הקישור בצורה יותר קשוחה וידחוף יותר, אמנם זה תפקידו של פאבראגס אבל הוא לא נותן את זה וסונג לא מתאים לזה.

lewinthal 18 בדצמבר 2009

מוריניו יגיע לסיטי. זה הולך ומתבהר עם הזמן.
צ'לסי בלי אסיין ודרוגבה נראית הרבה יותר חלשה. ומוזר הפאניקה שלהם מכל מצב נייח. צ'ך נורא. ההגנה לא סומכת עליו, טרי עושה הרבה עבירות במקומות מסוכנים.
יהיה מעניין.
אני עדיין מהמר על צ'לסי כאלופה

אביאל 18 בדצמבר 2009

יש לי הרגשה שדווקא מוריניו לא יגיע לסיטי, זה לא מגובה באיזה מחשבה הגיונית רק סוג של הרגשה.

בקצב הזה זה ממש לא ילך, איך בטחון של קבוצה יכול ללכת לאיבוד תוך שבועיים, פשוט לא ייאמן, עד המשחק מול אברטון צ'ך ספג שער אחד העונה בבית, ובארבעה ימים האחרונים הוא חטף ארבעה, למרות שהשער אתמול לא באשמתו ובכלל מסוג השערים שיכולים לקרות לכל קבוצה.

Mr Kate 18 בדצמבר 2009

דווקא יכול להיות שנקנה שחקנים בינואר. הרי ערערנו על העונש בשביל שהוא לא ייחשב לתקופת הפגרה, וכנראה מסיבה ידועה מראש. מתבהר לי "שהעונש" שקיבלנו דווקא יכול לתרום לנו-תמיד אחריי המונדיאל קונים שחקנים במחירים מופרזים.
אם אכן נפסיד את האליפות אני מאשים בזה את הימניים האירופאיים. אלו היה אמור לקבל אזרחות הולנדית כבר ב2006 ולמנוע מאיתנו את הפארסת "אין חלוצים" הזאת.

lewinthal 19 בדצמבר 2009

שמע, זה מחיר כבד מאוד להחזיק אפריקאים דומיננטיים בסגל כשכל שנתיים באמצע העונה הם הולכים לך לחודש ויותר.
מצד שני זה די משתלם בסופו של דבר כשיש לך דרוגבה ואסיין בכל זאת

אבל איפה פיפ"א המזדיינת הזו שמאפשרת באופן שערורייתי לקיים כל שנתיים אליפות אפריקה באמצע העונה

Mr Kate 19 בדצמבר 2009

קאלו כמובן צריך היה לקבל אזרחות הולנדית ולא אלו כמו שכתבתי. דווקא כאן אני מצדד בפיפ"א. אליפות אפריקה בקי. לא מאפשרת לבערך חצי מהמדינות לארח אותה משום שיש שם חורף זלעפות באותו זמן. אז כן, סחר העבדים האירופאים לא משתלם כמו פעם, מה לעשות.

lewinthal 19 בדצמבר 2009

אם זה בינואר אז על אחת כמה וכמה שזה פשע לעשות אליפות יבשת אחת לשנתיים. אחת לארבע שנים מספיק

Comments closed