קרלו אנצ’לוטי יסיים את העונה?

היום דרבי מרתק. צ'לסי אמורה לנצח את פולהאם אבל פולהאם מפתיעה כל הזמן מחדש. צ'לסי בתקופה רעה וקרלו אנצ'לוטי לא מפסיק לעשות שטויות נוראיות ממש. הרכבים תמוהים, חילופים מזעזעים, היעדר רוטציה ומה לא.

שאלה: האם קרלטו יסיים את העונה בצ'לסי או שהידינק יודע מה הוא עושה כשממתין בצד ולא לוקח אף ג'וב שמוצע לו? באיזה מקום צ'לסי תסיים את העונה?

סקרמנטו - לייקרס
13 דברים שאנחנו רוצים מהכדורגל שלנו

No Comments

בני תבורי 28 בדצמבר 2009

מזל שלא כתבת שאנצ'לוטי מפתיע אותך. הוא לא מאמן, לא היה מאמן ולא יהיה. למזלו אליפות אפריקה עשוייה לספק לו תירוץ נפלא, אבל אצל אברמוביץ' זה לא יעזור. אני מהמר על חילופי מאמנים שם מהר יותר מאשר נסיעה ובילוי במכון ליווי תאילנדי.

עופר (הירוק) 28 בדצמבר 2009

אני בטוח שקרלו יסיים את העונה. אני אגיד לך יותר מזה, אני חושב שצ'לסי תקח את ליגת האלופות, או תגיע עד לגמר, ורק בגלל זה הוא ישאר את קרלו שם עד סוף העונה. העונה הבאה, הכל יכול להיות.

אביאל 28 בדצמבר 2009

באמת שיש כאן פאשלה רצינית, שיונייטד נראת ככה העונה וצ'לסי מאבדת נקודות מול ווסטהאם/ברמינגהם/אברטון והפער יכל היום להיות 8 נקודות אז בהחלט יש כאן בעיה, בכל מקרה בתור אוהד צ'לסי אשמח תמיד לראות את הידניק על הקווים, באמת שהיה שם משהו מיוחד בעונה שעברה, אפילו מאלודה שיחק טוב תחתיו.

lewinthal 28 בדצמבר 2009

אני גם מאמין שאנצ'לוטי יסיים את העונה. רק אם הקבוצה תידרדר משמעותית והמקום השלישי יהיה בסכנה הוא יילך (בשילוב עם הדחה בשמינית הגמר). יש גבול כמה פיטורים מוקדמים רומן יעשה. הוא משלם פיצויים כמו תל"ג של מדינה באפריקה.
אביאל, ארסנל מחקה פיגור 11 ל-4 עם משחק חסר. אתה משקשק?
אני מסכים שהכי מדהים אצל הידינק זה שהוא עשה ממאלודה האפס שחקן.
שאלה יומית: איפה ז'ירקוב?

דנידין 28 בדצמבר 2009

ואף מילה על ססק? תצוגה מדהימה של שחקן על….כמו כוכב אנ.בי.אי, נכנס לרבע האחרון גומר את המשחק ויוצא. ומעבר לשני הגולים שלו…כולם פתאום נהייו כוכבים אחרי שנכנס, ארשבין הסתובב במגרש 57 ד ונזכר לשחק רק שססק נכנס. לא יודע אבל היכולת שלו השאירה אותי די נפעם.

lewinthal 28 בדצמבר 2009

ססק היה ענק אבל קודם כל אני רוצה לדעת שהא לא נפצע קשה מדי לפני שאני מהלל

Mr Kate 28 בדצמבר 2009

הוא יסיים את העונה ואני גם מאמין שיזכה בלפחות תואר "גדול" אחד.

בני תבורי 28 בדצמבר 2009

עמית יקירי,
אתה משאיר רגל אחת מאחור? מצד אחד אתה קובע שאנצ'לוטי יסיים את העונה אבל מיד אתה מתנה תנאים. בוודאי שזה מה שיקרה, אבל זה לא יעשה את אנצ'לוטי מאמן. ורק בכדי לעשות את הדברים מעניינים יותר, אז הנה האבחנה שלי – הקלט ושמור: הידינק הוא המועדף על אברמוביץ' בכל מצב, גם ממש היום. אנצ'לוטי הובא רק כי הידינק היה מחוייב לנבחרת רוסיה. אברמוביץ' לא יעשה צעד וימנה אותו במקום האיטלקי בעיקר משום שהידינק ג'נטלמן ולא יתן ידו למהלך כזה. מצד שני, לאברמוביץ' פתיל קצר והוא לא יחכה יותר מידי זמן. עוד הפסד ו/או תיקו מול המשך הצלחה של ארסנל ויונייטד, ואנצ'לוטי חוזר הביתה.

בני תבורי 28 בדצמבר 2009

Mr Kate,
בהחלט יתכן, צ'לסי קבוצה מצויינת ולדעתי תוכל להתגבר על משבר אליפות אפריקה. זה לא סותר את מה שכתבתי בתגובה קודמת.

אביאל 28 בדצמבר 2009

כמה דברים על המשחק היום, אצ'לוטי בהחלט צריך ללכת לבית אם איכשהו עולה לו המחשבה לעלות למשחק כזה חשוב ונגד קבוצה עם מומנטום שתקעה לפני שבוע שלישיה ליונייטד עם פאולו פריירה כמגן ימני – שאלוהים ישמור אותנו ממחשבות כאלה.

על כל הכבוד ז'ירקוב צריך לשחק כמו מאלודה, ולדעת הרוב הוא גם עולה עליו בעמדה הזאת, הוא לא מגן ימני ולמה לעזאזאל להושיב את שתי המגינים שלך על הספסל ? בכל מקרה בעיה שהבחנתי אצל ז'ירקוב – לא ראיתי שחקן שמאלי שכל כך תלותי ברגל החזקה שלו, התנועה והמסירה שלו כל כך שקופים בגלל שברור לכולם שהוא לא ישתמש ברגל ימין, אפילו בשביל למסור אחורה לטרי הוא מסובב את כל הגוף ולא משתמש ברגל ימין.
בכל מקרה בניגוד למשחקים הקודמים צ'לסי הראתה קצת אופי, במיוחד אצל דרוגבה, היה מרגש לראות אחרי המשחק איך שחקני צ'לסי התקבצו והוא נאם שם, כרגיל בצ'לסי הכל תלוי בשחקנים ורק בהם.

בני מילים מדוייקות יותר אני לא אוכל למצוא כלפי המצב של צ'לסי-הידניק-אנצ'לוטי, בכל מקרה אני מקווה שאתה לפחות עם הכחולים השנה כדי שיונייטד לא יהרסו לכם את תואר הקבוצה הגדולה באנגליה.

לוינטל – אם תראה בפוסט תחילת העונה אצל דורפן, כאשר כל אחד הימר על ארבע הראשונות באנגליה, ארסנל היתה שניה לצ'לסי אצלי, סגנות תמיד תיהיה טובה כל עוד היונייטד יסימו במקום השלישי.

lewinthal 28 בדצמבר 2009

אנצ'לוטי יישאר לפחות עד שצ'לסי תודח בשמינית גמר הצ'מפיונס. אז נראה.
לצ'לסי היה מזל היום. אני לא הבנתי למה הודג'סון החליף את פנטסיל. 6 דקות אחר כך דרוגבה לראשונה היה חופשי ברחבה וכבש. עד אז לא היה נראה שצ'לסי תכבוש וגם אם כן לא יותר מאחד.
היה שער ניצחון מביך

בני תבורי 28 בדצמבר 2009

אביאל,
אני כחול מלידה. (הפועל פ"ת…)

אביאל 28 בדצמבר 2009

לוינטל – למה אתה כל כך בטוח בהדחה מול אינטר ? אינטר מומחית גדולה בלאכזב, בדיוק כמו שקיוותי שתעיף את היונייטד בשנה שעברה או את ברצלונה השנה והיא לא מפסיקה לאכזב.

ואכן החילופים גרמו לשינוי, איבנוביץ' עם בישול לדרוגבה מיד שנכנס ופנסטיל שיצא.

Mr Kate 28 בדצמבר 2009

בשביל שצ'לסי יודחו בשמינית הם צריכים להפסיד לאינטר. לא רק שלאינטר יש חרא של קבוצה, היא בעיקר לא הצליחה להבקיע מול מניו שנה שעברה ומול בארסה השנה. סליחה, אבל אנחנו נקרע להם את הצורה.

lewinthal 28 בדצמבר 2009

רק הרגשה שהפעם אינטר יעשו את זה. בפברואר נוכל לדעת אם התחושה מבוססת

lewinthal 28 בדצמבר 2009

מישהו חייב להוציא את מאיקן מהסרייה אה. הוא שחקן ענק

אביאל 29 בדצמבר 2009

יונייטד צריכה מגן ימני לא ? אבל מצד שני הם בהחלט יצטרכו לפתוח את הכיס בשביל מאייקון, מה גם שנראה שהוא נהנה מאוד באינטר.

אולי הסיטי ? למרות שריצ'רדס עושה את העבודה, כל הקבוצות שיכולות להתמודד עליו לא ממש צריכות מגן ימני, צ'לסי (בוסינגווה, מתי הוא חוזר ? ואיבנוביץ'), ברצלונה (אלבס) וריאל מדריד (ראמוס) אלא אם כן יחליטו שראמוס יהיה בלם, בכלל אני רואה חוסר דווקא במגנים שמאליים בעולם, מעטים הם ברמה מספקת (אברה, קול, לאם, אולי סנייה ? ואולי גם אבידל)

lewinthal 29 בדצמבר 2009

יש ליונייטד את רפאל המוכשר.
מאיקון יכול לשחק ואף רצוי שישחק קשר מאשר מגן לדעתי

Comments closed