סתם יום

לכולם יש את זה. ימים כאלה שסתם עוברים, אין לך מוזה, אין חשק, אין כוח שמניע אותך לעשות משהו. סתם מעביר את הזמן. מסתובב עם הכלב, מובל בכוח אל הבנק לקבל הלוואה, אוכל צהריים בשכונה,נפגש עם חברים בקפה הסמוך. הראש כאב, אתה נח, יש כדורגל ברקע או מוסיקה.

שום דבר לא יעיר אותך. פשוט יום מעפן שהוא אפילו לא מדכא מרוב שהוא אדיש. אתה לא מתרומם. לא מרגש אותך גם ריבוי מסרונים וטלפונים מחברים. סקס הוא דבר גס שאתה לא שואף לשאוף אליו. אתה מחכה לכלום ומצפה לשום דבר חוץ מלצלצול דמיוני גואל ונואל שיבשר לך שהזדקנת בעוד יום. שצריך לקנות חפיסת סיגריות נוספת. אתה צריך ללמוד להעריך את העובדה שהיום עבר ללא תקלות אבל למה שיהיו תקלות אם שום דבר ממילא לא עובד.

אפילו לרדת לקנות בורקס עם שוקו בערב, פעולה שנובעת מהחובה להוריד את הכלב, הופכת מעמסה. מוסיקה מזרחית בסופר בזמן שאתה מדבר עם קולגה מגרמניה גורמת לך לצעוק על המנהל שיפסיקו עם הפרחיאדה הזו שמקומה בדרום העיר ואסור לייבא אותה לכאן. פדיחה שהגרמני חושב שאתה חי בסעודיה. אופס, אפעס, בעצם הצעקות שלך הקולגה הגרמני מתרשם שגם אתה שייך לביצה הערבית והוא לא ממש מבין על מה ולמה אתה צועק. מבוכה? לא נורא, העיקר לחזור הביתה. לבהות במחשב, לעבוד קצת, לנשנש, ללטף את הכלב. עוד דקה ועוד דקה. תכנית טלביזיה טובה ומרגשת מאוד מוציאה ממך קצת מיצי הזדהות. הלאה לערוץ הבא. לא מעניין. לא מעניין. נו נשים ברקע משהו.

אבל כלום לא מסעיר אותך. זה לא דיכאון. זה טוב כשרע ורע כשטוב. זה הכי באמצע והכי בנאלי. וזה בעצם הכי גרוע. שאין לך אמוציות חזקות. ואז, אחרי כל זה, המשחק של ארסנל מבוטל בגלל מזג אוויר. עכשיו כבר אין לך סיבה לחיות. רק למות ולהתעורר מחר.

אנשי העשור האמיתיים בספורט הישראלי
פגישה חשאית עם בארי

No Comments

עופר (הירוק) 7 בינואר 2010

אתמול עשיתי שנ"צ מ4 עד 12 בלילה. מצויין ליום כזה.

tal 7 בינואר 2010

רק לשמוע את הסמיתס ולתלות את עצמך אחרי יום כזה

הופ 7 בינואר 2010

ימים בהם אתה תולה את עצמך.
מחר, אולי שבוע הבא, החבל ישתחרר. ותהיה לך נשימה חדשה.

lewinthal 7 בינואר 2010

הלוואי. לפחות אני נהנה מסקי ביורוספורט

דנידין 7 בינואר 2010

"רק למות ולהתעורר מחר בבוקר" גדול אני אקח את המשפט הזה להמשך הדרך.

נטע חברתך לעבודה... 13 בינואר 2010

נשמה שלי, מה עושים שיש כמה וכמה ימים כאלה??????

lewinthal 13 בינואר 2010

נטוש, זה פשוט. שלושה שבועות בתאילנד מסדרים אותך

Comments closed