2:7

1) חבל. אין מילה אחרת. בדרך כלל אני מפרגן לצ'רלטון על ריבוי השידורים אבל באמת שאני לא מבין את מערך השיקולים שלהם היום. מילא העובדה שכל מי שאפו לא סתום, ידע שאברטון לא תפסיד למנ. סיטי, אבל למה להעדיף את יונייטד – ברנלי על צ'לסקי – סנדרלנד? גם אם החלטתם ללכת עם יונייטד כמשחק ראשי, למה שלא תעשו פריצות לצ'לסי כמו שעשו הרבה בעבר משחקים של שתי קבוצות בכירות. הפסדנו טיי ברייק שנגמר ב-2:7 ועשה חסד גדול עם המפסידים.

היה מעניין מאוד לראות את צ'לסי מכמה סיבות – היא באה אחרי תקופה ארוכה שלא שיחקה ממש, היא מתמודדת בלי האפריקאים, והאמת היו כאלה שחשבו שסנדרלנד שווה משהו. נכון שהיו לה היום 8 פצועים אבל זו אותה סנדרלנד שעשתה את המוות לליברפול, ארסנל ויונייטד. וסטיב ברוס לא מוציא מהקבוצה שלו את הפוטנציאל כמו אלכס מקליש ומרטין אוניל. בקיצור אנחנו דורשים פיצוי מצ'רלטון. שיסבסדו לנו פיצה למשחק בשבת הקרובה. 

2) מה שקרה לצ'לסי הוא מה שחשבתי – לוח המשחקים שלה קל והיא לא תאבד נקודות בשבועות הקרובים, למרות כל הדמגוגיה על אליפות אפריקה. האברמוביצ'ים הם קבוצה מצוינת עם סגל עמוק ואיכותי וראו את זה היום. חוצמזה כמה הערות למי שלא ראה: הגול של אשלי קול החולירע היה נפלא ומפתיע. שמתם לב שבחודשים האחרונים הוא נהיה ממש דריבליסט ומהווה כלי התקפי מצוין? פרנק למפארד חוזר אולי דווקא בהיעדרו של דרוגבה לכבוש שערים (שהם לא מפנדל)? בוקר טוב לך מיכאל באלאק. איפה היית ומה עשית שקיבלת משכורת חצי שנה? הגיע הזמן.

האם יש סיכוי שבעולם שרפא בניטז יניף דגל לבן?

בולטון – ארסנל. מה ההימור שלכם?

ריאל מפסידה בבילבאו
פוטבול אמריקאי ואני

No Comments

אביאל 17 בינואר 2010

איזה משחק ! ראיתי אותו באינטרנט עם שדרן צרפתי ונהנתי מכל רגע.

סוף סוף מצאנו עמדה לבאלטי – קשר אחורי ! מרכז השדה של צ'לסי היום פשוט לא נתן לסנדרלנד לנשום וללא החמצות מדהימות של אנלקה וגו' קול זה היה יכול להיגמר בעשיריה.

רק חבל שהוא לא הכניס את אחד הצעירים ונתן להם להשתפשף קצת וכנראה שאצל צ'לסי ככל שנחים יותר ככה משחקים טוב יותר, אשלי קול יחד עם אברה הם המגינים השמאליים הטובים ביותר כיום לדעתי.

אחרי מה שקראתי שהוא אמר היום, בניטז פשוט בדיחה ואלו שהחתימו על חוזה כזה יקר אחרי עונה אחת טובה שיאכלו את מה שהם בישלו.

אני חושב 3-1 לארסנל, עם כל הכבוד לבולטון (ותמיר כהן) אין להם יותר מדי סיכוי ומי היה מאמין שדווקא אברטון (שאוהבת להיכנע לקבוצות גדולות ממנה) תנחיל למנצ'יני את ההפסד הראשון.

lewinthal 17 בינואר 2010

אביאל, אני לא מסכים איתך לגבי אברטון. הם שיחקו יותר טוב מארסנל באמירויות לפני שבוע ועשו תיקו אתכם. הם קבוצה לוהטת ששיחקה אתמול מעולה ומגעיל.

אביאל 17 בינואר 2010

לא יודע, תמיד הם מתבטלים במיוחד מול היונייטד ואולי בגלל זה אני לא ממש מחבב אותם, לגולים מול צ'לסי אין שום קשר לאברטון, כולם היו באשמת ההגנה ואפילו קבוצה מהליגה השניה היתה יכולה לנצל את ההגנה המזוויעה של אותו היום.

והנה ארסנל ניצחה את בולטון, אמנם לא 3-1 – אבל ההפרש הוא שני שערים ולא היה רחוק ב3-1 בכל מקרה, במחצית השניה ארסנל נעלמה לחלוטין אבל הברקה אחת או שניים של הילדים והכל עבד, דרך אגב אבו דיאבי לא אפריקאי ?

lewinthal 17 בינואר 2010

אבו דיאבי אפריקאי. כמו כל נבחרת צרפת

אביאל 18 בינואר 2010

חחח, השאלה מתי יהיה מאמן אפריקאי שם, אולי זידאן יום אחד ?

lewinthal 18 בינואר 2010

כשיהיה שוער אפריקני בכיר

Comments closed