נבאס

למה נבאס? מלשון ביאוס ומלשון חזוס נבאס. הביאוס נובע מפני שכתבתי עליו פוסט מרגש לקראת צירופו לנבחרת ספרד והוא נמחק לי (סססאמק ערס, אפילו לא נשמר לי בטיוטות).

לא ג'ון טרי והאנגלים, לא מפגש האימפריות בין גרמניה לאוסטרליה (לבאלאק שנכנס בטבז בשבת יש הזדמנות לערוך שחזור, איזה כיף! היפ הוריי), וגם לא איטליה מול חוף השנהב או ההולנדים הם העניין הערב. הסיפור המרכזי במשחקי ההכנה (לחובבי משחקי גארבג' באמת חסרי עניין) הוא חזוס נבאס. הקיצוני של סביליה עבר סיפור מרגש מאוד. כל חייו סבל מפוביה נוראית להתרחק מהבית. לא יצא למחנות אימונים כי היה חייב להישאר בקירבת הוריו, והיה בוכה ונתקל בחרדות כל אימת שיצא יותר מיומיים מחוץ לעיר. הפוביה הזו שמאפיינת אורח חיים של איטלקים (לא עוזבים את בית אמא עד גיל 40. מזעזע!) גרמה  לכך שנבאס מעולם לא היה בנבחרת ספרד למרות שאין עוררין על כישוריו.

הפעם הוא קיבל זימון ראשון לנבחרת שמשחקת הערב בסטאד דה פראנס מול הצפרדעים. הוא מאושר. בעזרת טיפול פסיכולוגי רציני הוא הצליח להתגבר על הפחדים וסופסוף התבגר. בואו נחזיק לו אצבעות. כבר אין כמעט סיפורים מרגשים בכדורגל. סופסוף מצאנו אחד. אולי אעשה עליו כתבה למחר.

חוויות מאילת הסודנית
שעבוד האדם לטכנולוגיה

No Comments

בני גלובינסקי 3 במרץ 2010

מהמעט שראיתי נבאס הוא שחקן-שחקן מהסוג של וולקוט, לנון ודומיהם שמתבססים על זריזות וחדות. הוא שיחק העונה במשחקי החוץ של סביליה בצ'מפיונס אך השאלה אם הוא מסוגל להיות חודש שלם בדרום אפריקה. זה מאוד שונה ממשחק חוץ של יומיים-שלושה מחוץ לבית.

אביאל 4 במרץ 2010

לא הולך לנבחרות שלי במשחקי ידידות היום ! אצל גרמניה המון כשרון אבל אין סיומת, מה יהיה עם דה מריה ? מתי הוא ילך לקבוצה גדולה, המהלך שלו היום שהתסיים במשקוף היה פשוט מדהים, יאללה שצ'לסי ישקיעו קצת :)

צרפת ומאמנה תמשיך להיות הזויה וכנראה גם תהרוס לי את הקיץ ! די כבר עם טולאלן ליד דיירה ! די כבר עם שני קשרים אחוריים, הם לא מקאללה וויירה ושמישהו יסביר את זה למאמן הזה שהורס אותי.

איזה סגל יש לספרד – אין מה לומר, אם על הספסל ישבו היום צ'אבי, טורס, סנה, גויז'ה (הוא עדיין בטורקיה ?) ונבאס, אין מה לומר.

אנגליה ממשיכה תחת משטר האימה של קאפלו, מתי הוא יחייך כבר ? חשבתי על זה והוא דווקא מתאים לצ'לסי אם אנצ'ולטי ימשיך בקצב של שבוע שעבר.

lewinthal 4 במרץ 2010

די מריה יעבור לקבוצה גדולה. פורסם שהוא הפך לשחקן המריבה של העונה בין בארסה וריאל שרוצות אותו וגם הגדולוות באנגליה ואיטליה לכאורה בתמונה כי הסוכן עושה רעש שקרי ומדומה כרגיל.
קאפלו דווקא חייך בגול השלישי.
בני, אתה מוזמן לקרוא בעיתון מחר כתבונת שלי על נבאס

lewinthal 4 במרץ 2010

ואכן גוויסה בפנרבחצ'ה

בני תבורי 4 במרץ 2010

עמית,
מכיוון שאני לא נפגש לעיתים קרובות עם העיתון שלך, אנא שלח קישור לכתבה על נבאס, נשמע סיפור נפלא.

נודניק 4 במרץ 2010

כמעצב תודעה עולמית אתה מחוייב לדעתי לכתוב את שמות השחקנים כפי שהם אמורים להיכתב. חסוס נבאס ולא חזוס, כי s בספרדית היא ס', ואגב גם z

lewinthal 4 במרץ 2010

נכון. קרלוס טיס. חסוס נבאס. בעבר עשיתי זאת והתבקשתי לשנות. אני צריך ללחוץ על העורכים בעניין הזה. תודה על ההערב.
בני, תסתכל. זה בעמוד 41. לצערי אין קישור בניוזלטר

http://digital-edition.israelhayom.co.il/Olive/ODE/Israel/Default.aspx?href=ITD%2F2010%2F03%2F04

Comments closed