חלון עלק. אפילו לא חור בקיר

כל שנה זה חוזר על עצמו. כבר באוגוסט מתחילים להיאסף המון גזרי עיתונים על חיזוקים של קבוצות בינואר. זה מועמד וזה מועמד, וזה עוד יגיע וזה על סף סיכום. וזה רק הולך ומתגבר ככל שמתקרב מועד חלון ההעברות. ובסוף? יוק. שום עסקה רצינית.

 אפילו פרנק ריברי שלא ראה דשא 3 חודשים ואחרי שחזר ואן חאל סיפר שאין לו מקום בשבילו, נשאר בבאיירן. וכך בעצם כולם, אפילו ואן דר וארט, הונטלאר ואחרים שמעמדם בקבוצותיהם אינו איתן, לא עברו. רוד ון ניסטלרוי להמבורג – זו ההעברה הכי גדולה בינואר. רוד שלא שיחק מאז ימי אנו-באנו, מגיע לקבוצה בבונדסליגה. זה חלון זה?

האמת – נמאס מזה. יותר מדי ספקולציות ומידע בלתי מבוסס שלא מסתיימים בכלום. לטעמי עיתונים בארץ לא צריכים לצטט כל שם שנזרק בעיתונות הזרה. אני באופן אישי נמנע מזה כל עוד אין סיכום או חתימה שמדווחים. הרי 98 אחוז מהמקורות של הדיווחים האלה הוא סוכנים אינטרסנטיים שבמקצוע שלהם האמת מפציעה כמו בתדירות של ליקוי חמה. הכל ספינים ומכירת לוקשים. לפעמים עיתונאים ממציאים על דעת עצמם – אין לי ראיות לכך אבל אני די משוכנע שזה המצב בניסיון למכור עוד מהמוצר שלהם – לעשות רעש משום דבר.

העשור השני למילניום השלישי נפתח ואפשר לקבוע בוודאות: בעולם שלנו יש הרבה יותר דיסאינפורמציה מאינפורמציה אמינה.

הניצחון הגדול בארסנל
ילדי המרתון

No Comments

tal 1 בפברואר 2010

ושום מילה על ההצגה של יונייטד אתמול מול ארסנל?
או שאולי זו טעות שלי וזה פשוט היה השידור החוזר של חצי גמר האלופות מהעונה שעברה…

lewinthal 1 בפברואר 2010

מה רצית שאכתוב?
אין לי מה לחדש בעניין.

tal 1 בפברואר 2010

תחושות לאחר המשחק,אכזבה,דיכאון,אופטימיות,ונגר,רוני,נאני,משהו,
בכל זאת היו שם לא מעט דברים,
אבל לא…אז לא.

אביאל 1 בפברואר 2010

בהחלט מפתיע, דווקא מצד צ'לסי, למרות שאנצ'לוטי לפחות יצא מעולה, עבר את ינואר בלי האפריקאים והראה דרך זה שהוא לא קנה אף אחד שיש לו בטחון מלא בסגל.

אני חושב שריאל עשתה קצת טעות עם ואן גול, אין הרבה חלוצים כמוהו אבל בכל זאת הוא שחקן שצריך לשחק ולדעתי בליגה הגרמנית הוא יחזור לעצמו במהירות.

מה עם ריברי ? הוא לא חושב על המונידיאל ? בתור אוהד צרפת הוא התקווה היחידה שלנו.

סופית, הטעות הגדולה של ריאל היא שחרור סניידר, בדיוק מה שחסר לדעתי היום, בדיוק במקום מרסלו בהרכב.

lewinthal 2 בפברואר 2010

מנ. יונייטד עשו לנו בית ספר והתוצאה עשתה עמנו חסד. נגמר הסרט וההזיות על תואר.
סניידר זו הברקה של מוריניו שהאמין שהוא שייך לרמות הגבוהות והפך לשחקן המפתח שלו. וזה שחקן שהובא ברגע האחרון של חלון ההעברות

רפאל 8 בפברואר 2010

אני חושב שנפוצות הדיסנאינפורמציה היא סיבה לעניין המתגבר שמגלים אוהדי ספורט אינטלגנטים יחסית בבלוגים בנושא , כי הם לא מתיימרים להיות מה שאינם ומציגים דעות וחשיבה אותנטית שאולי מתוקף אילו שהם שיקולי מערכת בעיתונות הכתובה או הזולה לא היו מקבלים ביטוי שם ועובדה שלא .

מכיוון שתחום פרשנות הספורט הוא בד"כ סובייקטיבי , יותר כיף להרגיש שקוראים דעות אמיתיות של אנשים ולא שליחים של אימפריית רייטינג שכל קשר בינה לניסיון קידום ערכי תרבות ספורט הם מקריים , אם בכלל יכולים להיות קיימים .

מעבר לכך – טוב להיות במקום שכותבים בו אנשים חושבים
ולא כאלה שחושבים שהם חשובים אבל בעצם אבולוציה של זן עארסים .

lewinthal 9 בפברואר 2010

אתה לגמרי צודק. צריך להבדיל. אם ססק פברגאס מסרב להאריך חוזה בארסנל ואומר שהוא רוצה לשחק מתישהו בברצלונה זו ידיעה ששווה מאוד והיא תיכנס. אבל שמועה שאתר/עיתון מפיץ ואז כולם מצטטים אותו היא בזויה. ריברי כבר סגר 9 פעמים בריאל מדריד ו5 פעמים בברצלונה. והופ – הוא עדיין בבאיירן בלי שום סיכום

Comments closed