האליבי של ז'וזה

מוריניו לא מסוגל להפוך למאמן אחרי שנים בהן תיפקד כמנג'ר, אלא אם...

'סתכל מאחוריך... מוריניו וולדאנו

המציאות פשוטה. היא מטוטלת. כשברצלונה למעלה ריאל למטה, כשמדריד אפ, בארסה בדאון. ואחרי התיקו של ריאל באלמריה בשבת, בעקבותיו בארסה ברחה לארבע פור, יצא כצפוי קצת מוגלה מפצעי הלחץ של ריאל, שקיימים כבר שנתיים ורק התנפחו והלכו. 

ז'וזה מוריניו שוב תקף את השופט, אבל זה לא נרגע שם. מוריניו טען ששוב לא קיבל גיבוי מהמועדון לדברים שלו. בנוסף הוא שמע עקיצה – לא מכוונת כנראה – של המנהל חורחה ולדאנו על כך שהיה מעדיף לראות את קארים בנזמה בהרכב (מוריניו העלה אותו כמחליף). החלוץ הצרפתי – היחיד בסגל הבכיר של הקבוצה – שקיבל הרבה צ'אנסים ממוריניו ואיכזב (אבל בישל שער שוויון מול אלמריה). מוריניו היה עצבני לשמוע את זה כשממילא הוא דורש חלוץ נוסף לסגל בזמן שגונסאלו היגוואין פצוע וכנראה גמר את העונה. 

מוריניו גם דרש לתת הארכת חוזה לבלם פפה, שמנהל מו"מ עם הקבוצה כבר חודשים מבלי להגיע להסכם. בין לבין באתלטיקו מדריד, יריבת ריאל בגביע המלך, תקפו את מוריניו (האוהדים קראו 'מוריניו תמות'), כפי שעשו במועדונים אחרים בספרד העונה. בינתיים מוריניו קיים מסיבת עיתונאים מלאת חמיצות ומרירות וניכר שהוא עצבני. בנוסף באתר ההתאחדות הספרדית נכתב שהמשחק מול אתלטיקו "ייערך בצל הטענות של מוריניו נגד השופטים", אמירה לא פוליטיקלי-קורקט, שבדיעבד התברר שנכתבה על ידי סטאז'ר (ונמחקה כעבור זמן מה).

ביום ד' פירסם ה'אס' כותרת לפיה מוריניו שוקל לעזוב ביוני את ריאל לאור העובדה שחש לא מגובה במועדון. מיד אחר כך ריאל תקפה את ההתאחדות על הדברים נגד מוריניו במעין גיבוי קלוש, שמטרתו נראתה בעיקר כמו להוריד את הכותרת באתר של ה'אס'. ולדאנו טען שהיחסים שלו עם מוריניו טובים, בניגוד לפרסומים. אף אחד לא מאמין לו.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

(החגיגה של מוריניו אחרי השער מול אתלטיקו מדריד בגומלין רבע גמר הגביע. ריאל ניצחה 0:1 ו-1:4 בסיכום).

***

הבעיה היא שמוריניו רגיל לעבוד כמנג'ר. הוא רגיל להיות הסמכות המקצועית הקובעת כמעט הכל. כך הורגל בצ'לסי (עד שכוחו כורסם והוא עזב) וגם באינטר, פחות או יותר. כשהגיע לריאל הוא הבין שבמצב הקשה של הקבוצה והרדיפה האובססיבית אחרי בארסה, הוא יקבל את מלוא הסמכויות. בתחילה רוב דרישותיו נענו, מוריניו נדמה כאיש הבשורה, ולדאנו זז מעט הצידה, המצב נראה יותר טוב.

המאמן שבאופן מסורתי (להוציא מקרים בודדים כמו של פאביו קאפלו) , היה דמות משנית בהצגה של הבלאנקוס הפך לראשונה לדמות ראשית. מוריניו הפך למאמן הראשון שהקהל שר את שמו. אלא שעם הזמן התברר שוולדאנו לא מוותר על הפוזיציה שלו. מוריניו נדרש להיות מאמן, לא מנג'ר. את השליטה על הרכש והמדיניות הוא לא קיבל, בניגוד למה שנדמה היה בקיץ.

השאלה היא לאן הולכים מכאן. התשובה די פשוטה. מוריניו כבר הוכיח את יכולותיו כשניתנה לו יד כמנג'ר, מצד שני הגאווה של ולדאנו לא תיתן לו להפוך לריק מתוכן. מוריניו יוכל לחיות עם זה בתנאי אחד – שריאל תביא תואר – או ליגת האלופות, או אליפות או גביע המלך בתנאי שריאל תנצח בגמר את בארסה – גמר שנראה בלתי נמנע.

עונה בלי תואר, ומוריניו יילך. האליבי – לא נתני לי חופש מוחלט לעבוד כדי להצליח כמו במועדונים הקודמים. האמת היא שזה יהיה חבל. כי ברור שקבוצה של מוריניו תהיה טובה יותר ותשחק את המשחק שלו בעונתו השנייה. וכי לנצח את ברצלונה זה אתגר ענק שמוריניו ומדריד חייבים לעמוד בו. הגיע הזמן שהמטוטלת תתהפך.

מאניה דפרסיביים
פלה מהשכונה

No Comments

ניר 21 בינואר 2011

אולי מוריניו בונה אליבי ואולי מוריניו מתחיל לטוות את הקורים ל"כל העולם נגדנו" שהוא כל כך אוהב ומשם להטריף את השחקנים ולגרום להם לעשות הכל בשביל הקבוצה.

דקו 21 בינואר 2011

מוריניו לא מטומטם
הוא מבין מאוד שהוא חייב חלוץ כדי לחפות על היעדרו של היגואין. התרגיל שהוא עשה מול אלמריה לדעתי היה בכוונה כדי להראות שבנזמה יותר טוב מהספסל מאשר כשחקן פותח והוא חייב חלוץ 9 קלאסי. הבעיה שאצל ריאל זה תמיד המבנה עובד הפוך כאשר ולאדנו מחליט מי יבוא ומי לא.
אני מאמין שמוריניו יזכה השנה בתואר השאלה איזה.

moby 21 בינואר 2011

שלא ילך.
זה לא רציני שבלא ליגה תהיה קבוצה אחת, האשליה של מרוץ דו ראשי מחזיקה את כל הליגה הזו בחלום. הליכתו תהפוך את החלום לבלהות.
ואיך לעזאזל וולדאנו עוד שם מה הוא אברם גרנט?

יואב 21 בינואר 2011

וולדאנו הוא אוכל חינם קלאסי שאחראי בעיקר לכישלונות מרהיבים.
המיוחד?ריאל היא רק תחנת מעבר למקום שהוא באמת רוצה להגיע ולהשתקע-יונייטד.אני חושב שהקיץ הזה זה מוקדם מידי כי פרגי לא פורש בנתיים(ומצויין שכך).
לכן הוא ימשוך שם עוד עונה "ויאלץ" לנשל את ברצלונה.והוא יהנה מכל רגע.

יואב 21 בינואר 2011

נ.ב
ולמרות שוולדאנו מחזיק איזה פאסון של הוגה דעות/משורר/סופר/אינטלקטואל/השד יודע מה, אני חושב שלולא מראדונה,הוא לא היה פרסונת כדורגל מוכרת כל כך. ממש לא.
איפה הוא ואיפה המיוחד…

בני תבורי 21 בינואר 2011

התיעוב שלי מההתנהגות של מוריניו, גאון כדורגל שחצן ואיש לא מנומס בעליל, שווה לתיעוב שלך מגרנט. לא רק כאוהד בארסה אני מייחל לכשלונו בכל מסגרת. התחנה הבאה אולד טראפורד.

שלו 21 בינואר 2011

אני לא מחסידי מוריניו ולא רוצה בכלל שיגיע ליונייטד, אבל, הוא איש מקצוע, מי שלוקח את שרותיו יודע מה יקבל, הישגים.
בנוסף שחקנים מתפתחים אצלו, מגלים יכולות שלא ידעו שיש להם, אי אפשר להתעלם מזה.
ריאל תעשה בטיפשות אם תיפרד ממנו, אני מתקשה לראות משהו רוצה להגיע לריאל אחרי שיגרשו גם את מוריניו (אם וכאשר), זה יוצר רצף של יותר מדי מאמנים מהשורה הראשונה שסיימו לא טוב.
וכל זה מצחיק אותי לאור העובדה שיש סה"כ 4 נקודות הפרש שזה באמת כלום והכל יכול לקרות עדיין.
עניין התארים והחובה לזכות במשהו קצת מטריד, כי אי אפשר לייצב מערכת תחת איום אי הזכייה בתואר. קבוצה צריכה להיות תחרותית, שנלחמת עד הסוף. אבל אי זכייה בתואר לא יכול להיחשב כישלון, זאת תרבות של הכאן ועכשיו בו לתהליכים ודרך אי משמעות, רק סיפוקים מיידים.

כפיר 21 בינואר 2011

שלו אתה צודק לגמרי. בעיה היא שבליגה של שתי קבוצות (ריאל חושבת שזו ליגה של שתי קבוצות) אתה מצפה לתואר כי הסיוכיים די גבוהים. סך הכל יש שני תארים ובהנחה שהם מתחלקים בין שתי קבוצות הסיכוי גבוה לזכות בתואר. הבעיה היא שזו ליגה של קבוצה אחת ולכן אין סיכוי לריאל לזכות בתואר השנה. לגבי מוריניו, יש לי הרגשה של ספין מכל הדברים שלו. מענין שבאותו שבוע שמתפרסם שמוריניו הולך גם מפרסם שראמוס כנראה יעזוב ופתאום בראיונות רונאלדו אמר שצריכים חלוץ '9'. אני חושב שזה ספין קלאסי ומוריניו יודע מה הוא עושה. בתור אוהד ריאל אני מאוד מקווה שהוא לא ילך.

צור שפי 22 בינואר 2011

שלו – אני מסכים אתך למעט בנקודה אחת, למעט פאביו קאפלו המאמנים של מדריד שבאו והלכו בשנים האחרונות הם לא מהשורה הראשונה (שוסטר, חואנדה ראמוס, פלגריני).

ניינר 21 בינואר 2011

אם מוריניו הולך בסוף השנה , ועוד בלי תואר, בארסה משתלטת על הליגה הספרדית לחמש השנים הבאות (לפחות). מעניין את מי ריאל יביאו במקומו-מי עוד נשאר?

בני תבורי 21 בינואר 2011

בניטז

ניינר 21 בינואר 2011

אמן!!! זה יקבור את הבלאנקוס סופית

תומר ש 21 בינואר 2011

גרנט

ניינר 21 בינואר 2011

אם אני זוכר נכון, רונן בשעתו טען שכל הקשר בין ז'וזה לואלדנו יסתכם בכמה זמן ייקח לזוזה להגיד בוקר טוב ולבטל את ואלדנו. בינתיים נראה לי שהארגנטינאי עושה בית ספר לפורטוגלי בכל הנוגע לתככים ומזימות.

שלו 21 בינואר 2011

בעולם המקביל שלי מחר יש רומא – קאליארי,

סרדניה,
כשמגיעים לסרדניה מגלים שיש בעולם הקרוב אלינו עוד פינות חמד שהאדם המודרני לא הרס. אי מלא בעתיקות, כבישים שכבר הרבה מאוד שנים לא שיפצו אותם ועיירות שכאילו נלקחו מאיזה סרט איטלקי ישן, מין בליל רחובות צרים לתנועה (נדמה לי שבסרט ה"דוור" ראיתי משהו דומה, אומנם צולם באחד מאיי קאפרי). לאוהבי מזונות הים המסעדות כאן הם גן-עדן, בנוסף יש לחם טוב ויין טוב, בקיצור חוויה קולינרית.

איך מגיעים?
כמובן שיש טיסות לקאליארי, אבל יש מעבורות של חברה שנקראת MOBI בערך שמונה שעות של שייט עם האוטו ואם קונים מספיק מוקדם את הכרטיסים העלות מאוד נמוכה (אני עשיתי ב 2€ לי ולאשתי + אוטו). אנחנו הגענו לאולביה ונסענו לכפר של דירות נופש צפונית לקאליארי, מאוד הופתענו כשהשכן שלנו (טוב לא ממש שכן אבל די קרוב) היה ברלוסקוני.

קאליארי קאלצ'ו,
קבוצת הכדורגל של קאליארי נדדה לאורך השנים בין שלושת הליגות הבכירות, היא זכתה פעם אחת באליפות. וגידלה (לא ממש גידלה, אבל אצלה עשה את הקריירה שלו ככדורגלן מקצועני) את אחד החלוצים הגדולים של איטליה לואיג'י ריבה. שחקן סרדיני אמתי שראוי לאזכור הוא ג'אנפרנקו זולה, שאומנם רק סיים את הקריירה בקאליארי אבל נולד והתפתח בסרדניה עד שהגיע לנאפולי ומשם לצ'לסי. לא נשכח כמובן את אנזו פראנצ'סקולי האורוגואי האימתי.

נקודות ההשקה עם רומא עוברות דרך קאודיו ראניירי שאימן גם בקאליארי בעברו, וכמובן הקפטן הסרדיני הנסיך הרומאי דניאלה קונטי, בנו של ברונו קונטי שלא מצא את מקומו בקבוצה הבוגרת של רומא ומאז הוא נוהג לשים לה גולים במפגשים האלה.

בסיבוב הקודם ניצחה קאליארי 5 – 1 בבית, במגרש שהוא באמת אחד הקשים שיש להתמודד עם איתני הטבע (רוח נוראית). כדי להוסיף חטא על פשע בורדיסו גמר את הברך של קונטי והשבית אותו לתקופה לא קצרה, מדוע חטא על פשע, כי ראשית הוא הבן של הבוס שלך, שנית השארת את הקבוצה בעשרה שחקנים וגם קאליארי נפגע מזה מאוד בהמשך הדרך וקבוצות צמרת שהגיעו לסרדניה שיחקו בעצם נגד קבוצה הרבה יותר חלשה מאשר רומא התמודדה.

יום שבת 21:45 באולימפיקו רומא צריכה שלוש נקודות. בתקווה שבערוץ ה HD ישודר המשחק עם השדרן האיטלקי או אפילו רק האנגלי.

אורי דב 21 בינואר 2011

כיף לקרוא. עשית חשק לנסוע לסרדיניה. בהצלחה לרומא

גמל (סתם גמל) 21 בינואר 2011

מצחיק אותי איך אתה שוטף לכולם את המוח והופך אותנו לאט לאט לאוהדי רומא. פתאום אני מוצא את עצמי קופץ בשערים של רומא ולא מבין למה :)
תמשיך עם המיני בלוג שלך

לוינטל 22 בינואר 2011

שלו, אתה גדול

אביעד 21 בינואר 2011

פלגריני, שוסטר, חואנדה ראמוס. 3 מאמנים סבירים שהביאו את ריאל לאותו מקום כרגע כמו מוריניו.
אם הוא יילך, ריאל תמצא מאמן חדש. שיביא אותה לאותה נקודה – מראית עין של איום שתסתיים במקום שני. העדיפות התקציבית של ריאל על שאר קבוצות הלה ליגה לא תאפשר לה להיות שלישית.
או שריאל תבחר מאמן ותיתן לו את כל מה שהוא צריך בשביל להצליח או שתמשיך לקחת מאמנים אקראיים, ולדאנו ימשיך לבחוש מאחורי הקלעים והמאמן יואשם בכישלון. אותו ריקוד כמו ב-3 השנים האחרונות.

נעל קרועה 21 בינואר 2011

סוניה פרס,אישה צנועה,מלח הארץ,זיכרונה לברכה

נעל קרועה 21 בינואר 2011

1-תענוג!!!!!שלושה קלאסיקו בשנה(אולי ארבעה)מה צריך יותר מזה?
2- אפשרות אחת היא שמוריניו מראה מי פה בעל הבית,מה יעשו בריאל אם הוא יעזוב?
2 המאמנים היחידים שעולים לראש הן וונגר ,ובניטז,לוונגר אין סיבה להגיע,ובניטס זה חורבן ידוע מראש
3-יש מצב שסיטי נתנו לו הצעה שאי אפשר לסרב לה?
4-הבעיה עם קנית חלוץ היא תקציבית או עיקרונית?
5-ועכשיו מה הסיכוים לגביע או אליפות השנה
1-ליגה-די קלוש עם ההפרש והכושר של בארסה,נגיד 30%
2-גביע המלך-45%סיכוי שריאל לוקחים,הבעיה היא ההגנה של ריאל כרגע
3-גביע האלופות-55%שריאל לוקחים
הסיבות
מוריניו אלוף העולם בנוק אואט
גרדיולה לא גמיש מספיק לנצח את צ"לסי או אינטר בחוץ
ההערכה שלי היא
מורניו זוכה בגביע אירופה לאלופות וגביע המלך
שבת שלום

גמל (סתם גמל) 21 בינואר 2011

איך הגעת למסקנה שלריאל יש יותר מ50 אחוזי זכייה בליגת האלופות?

נעל קרועה 21 בינואר 2011

הרי מדובר פה במוריניו,לא גרנט או וונגר או פרגוסון 2 גביעים ב 8 שנים
הקבוצה היא מצוינת ,עם כוכב העל רונאלדו
לא רואה סיבה שלא יגיע לפחות לגמר

oz 21 בינואר 2011

נעל מאחר שאתה יותר מ 50% בטוח כי ריאל תזכה בליגת האלופות אני מוכן להמר איתך על בסיס 1-1. בוא נגיד אני נותן לך 100$ אם ריאל יקחו ואתה תיתן לי 100$ אם לא

נעל קרועה 21 בינואר 2011

לפי ההצעה הנדיבה שלך ,אתה כנראה מנהל קזינו במקצוע

מאיר 21 בינואר 2011

לא בטוח שאתה מבין את הקונספט של אחוזים…

אם לריאל יש 50%, מה אתה משאיר לבארסה, אינטר, צ'לסי, יונייטד וכו' וכו'???

נעל קרועה 21 בינואר 2011

נדמה לי שאני מבין קצת באחוזים,במיוחד את אחוזי ההצלחה של מוריניו באלופות

לוינטל 22 בינואר 2011

נעל קרועה,
מוריניו לא לקח את ליגת האלופות בעונתו הראשונה באינטר. גם בפורטו הוא זכה באופ"א ואז זכה בצ'מפיונס ליג. אם אתה מתעסק באחוזים כדאי שתזכור זאת

חכם בדיעבד 21 בינואר 2011

המציאות לא פשוטה. קוראים לה ניהול מועדון כדורגל, או בעצם מכיוון שבספרד עסקינן, פוליטיקה.
יש כאן שתי שאלות או שני דיונים נפרדים. האחד שמו מה קורה בניהול של ריאל מדריד מזה שנים ארוכות. השני שמו מוריניו.
מוריניו הוא מתנה לכתבי הספורט. הוא מפרנס את אלה של מדריד ואת אלה של ברצלונה מדי יום. כולם מייחסים לו שליטה במדיה, אבל לא ממש בטוח שזה ככה. בכלל מייחסים לו הרבה מאוד דברים, שלא ממש בטוח שאכן הם ככה. בכל מקרה, הלקח היחיד מן הפרשה הנוכחית היא שמוריניו רגיל לעבוד אצל בעל בית שעושה מה שמוריניו מבקש. עד היום הוא עבד, חוץ מאשר בפורטו שהיא מקרה בפני עצמו, אצל בעלי בית שהיה להם כסף ולחץ להישגים. אז מה קורה עכשיו? לבעל הבית יש כנראה תכניות שאינן עוברות רק דרך תארים, או שמוריניו לא מבין שהגיע למרכז העולמי לאדנות והתרברבות (איך מתרגמים לעברית señorío ן- chulería ?)בו הוא לא הכי הכי?
הוא בטוח רוצה את התנאים הכי טובים לעבוד בהם. כמו שהוא רגיל, וכשלא נותנים לו, אין לו פתרונות אחרים. מן הסתם כי לא בא לו. בשביל עשרה מליון יורו לעונה, אם אני הייתי המעסיק, הייתי חושב שמגיע לי לדרוש יותר.

לוינטל 22 בינואר 2011

יפה ניתחת

אביאל 22 בינואר 2011

חכם בדיעבד – אני לא כל כך משוכנע לגבי כל בעלי הבית, באינטר זה בהחלט היה ככה, בצ'לסי הרבה פחות, חשוב לזכור את ההנחתה של באלאק ושבצ'נקו בקבוצה, בנוסף לעוד כל מיני שחקני רכש שנחתו בקבוצה.

בכל מקרה, קשה לי להאמין שמוריניו יעזוב, אלא אם כן יקרה משהו באמת יוצא דופן, למרות שכרגע נראה לי, שהתואר היחיד שריאל תיקח הוא הגביע.

חכם בדיעבד 22 בינואר 2011

בתור אוהד ברצלונה אני ממש ממש לא רוצה שהוא יעזוב. כולי תקווה שיתנו לו את כל מה שהוא רוצה ושמדריד כמועדון תכנס לתלם של ניהול נכון. וגם שתהיה כבר חלוקת הכנסות צודקת במדינה הזו, גם בכדורגל. רק ככה אפשר יהיה לראות אם המועדון שלי הוא באמת באמת גדול, או שלא.

סביסאביץ' 22 בינואר 2011

לא מובן בכלל מה הולך בריאל, סוף סוף הגיע לשם מאמן ברמה גבוה שאם יתנו לו לעבוד שם הוא יבנה אימפריה וההנהלה, שבאמת לא מובן מה היא עושה חוץ להפריע, פשוט לא נותנת לו לאמן את הקבוצה. המצב מזכיר לי את מצבה של ממשלת ישראל, אם נעיף את ש"ס אז הכל יהיה בסדר, אבל איכשהו הם נשארים וממשיכים לעשות נזקים.

בסופו של דבר מוריניו יגיע לקבוצה שתיתן לו לנהל בלעדית את הקבוצה, אני רק מקווה שזאת לא תהיה ליברפול או הסיטי.

טל 23 בינואר 2011

די מוזר שמוריניו מצליח שוב להפוך את עצמו לקורבן, לזה ש"לא נותנים לו לעבוד".

העובדות הן שריאל מדריד הוציאה בשנתיים האחרונות כמעט 350 מיליון יורו על רכש. 350 מיליון. מאז מינויו של מוריניו הם הוציא כמעט 100 מיליון על סגל שהיה די מושלם גם קודם.

מצחיק שאחרי כל זה, כאשר מורינו דורש עוד רכש ולא מקבל, הוא מוצג כקורבן, בעוד אחד כמו בניטס על דרישות דומות (בלי סגל שמתקרב למה שיש לריאל ובלי הוצאות רכש שהתקרבו לשלה) הוצג כ"בכיין".

אם מוריניו הוא מאמן כך כך גדול, "המיוחד", "הטוב בעולם", הוא לא יכול להסתדר עם קו קידמי שכולל את פאקינג רונאלדו, קאקא, אוזיל, די מאריה ובנזמה? השחקן הכי טוב בליגה האנגלית, האיטלקית, הצרפתית והפורטגלית בתוספת לשחקן הצעיר הכי מבטיח באירופה זה לא מספיק למאמן על כמוהו? O.K, נפצע לו שחקן. בו הו. למה אלכס פרגוסון, ונגר או גווארדיולה (שלא לדבר על מאמן כמו קלופ) יכולים לשלב במצבים כאלה שחקנים צעירים ומוריניו לא יכול לשלב שחקן כמו קאנאלס, אחד הצעירים המוכשרים באירופה?
ראבק, עם סגל השחקנים של ריאל גם מומי זעפרן היה הופך אותם לאחת הקבוצות הטובות באירופה.

ואפשר להירגע, מוריניו לא יעזוב את ריאל מבחירה, מבלי לזכות בתואר משמעותי (שזה אומר לפחות ליגה ספרדית או ליגת אלופות). בניגוד למה שאנשים מסוימים חושבים, מוריניו הוא אופרטוניסט חסר כל רומנטיקה בכל הנוגע לדרך שבה הוא תופס את הכדורגל. הוא בא לבית משוגעים כמו ריאל, בראש ובראשונה, כדי להיכנס להיסטוריה: להיות המאמן הראשון שזוכה בתארי אליפות בשלושת הליגות הבכירות.

מוריניו הוא לא רומנטיקן, הוא לא מאמן שבונה קבוצות, הוא בטח לא מאמן לטווח ארוך (ולכן ההנחה שהוא יחליף את פרגוסון היא די מגוכחת בעיני, הרבה יותר סביר שאחרי ריאל הוא ילך לאמן את סיטי). מוריניו הוא קבלן הצלחות מהירות לקבוצות בעלות אמצעים. ויתור מבחינתו על המשרה בריאל מבלי להצליח, זה כתם שלא יימחק לו. זה יישבור סופית את התדמית הבלתי מנוצחת שלו. במילים אחרות, עזיבה שלו, בלי לזכות בתואר משמעותי, אחרי ההשפלה שהוא חטף מברצלונה, זה משהו שהאגו שלו לא יכול לעמדו בו. באיטליה הוא סבל הרבה יותר (מהעיתונאים בעיקר) והחזיק מעמד רק כדי לשים V על המטרות שלו.

Comments closed