כמה מסקנות מערב שמינית הגמר הזה

1. לאנצ'לוטי אין מושג. צ'לסי כל כך אנמית בצ'מפיונס לא זכורה לי ועוד בברידג'. ביולי במשחק הכנה בקליפורניה צ'לסי פירקה את אינטר, אבל מוריניו עובד, בונה, מכוונן ומשפר את קבוצתו תוך כדי עונה. הוא הוכיח הערב למה היו כל התוצאות הרעות בליגה. הוא פשוט חשב רק על המשחק עם צ'לסי והצליח לו בגדול.

מוריניו באמת מיוחד. הוא גאון טקטי. איך שהוא ניטרל את צ'לסי וניצל כל חילוף לטובתו. איך שאינטר שלטה במחצית השניה. פירקה מחסום מנטאלי – 7 פעמים רצוף אנגליות העיפו איטלקיות עד הערב.

למפארד מזעזע – עונתו החלשה ביותר מזה שבע שנים. האם הוא גמור כמו באלאק? הם כבר לא יזכו בצ'מפיונס כנראה. אולי גם ג'ון טרי נעשה מבוגר וכבד מדי.

2. צסק"א רק התחילה את עונה. אם היא עפה אז אומרים שהיא עוד חלודה ולא בכושר. אם היא מצליחה אז אומרים שהיא טרייה ורעננה. שופטים הרי לפי התוצאה. והרוסים שיחקו אותה.

2. כמה נתונים: 6 נציגות שעלו עד כה לרבע הגמר באים מ5 ליגות שונות. 4 קבוצות מתוך ה-6 הן לא אלופות.

אם בארסה לא עולה (היא כן תעלה) לספרד לא תהיה נציגה ברבע. זה יהיה היסטרי והיסטורי אבל זה לא יקרה.

אחרי שעשיתי כבוד לסרייה אה, רק לה ולאנגליה יהיו שתי נציגות ברבע הגמר.

3. תנחומיי לאוהדי צ'לסי יקירי הבלוג. היה לי ברור כל הזמן שאינטר תדיח את צ'לסי. תחושה כזו. גם אתם חששתם מזה וידעתם למה. עכשיו יש לי תחושב שארסנל תקבל את אינטר ברבע. בארסה? יש סיכוי בעולם שהיא לא תפגוש את צסק"א?

הבית ספר בגשר
כמה מלים אחרי שמינית הגמר

No Comments

אביאל 17 במרץ 2010

מסכים עם כל מילה, לאנצ'לוטי עד עכשיו היה בעיקר מזל ואת דרוגבה, צ'לסי כפי שאני טוען הרבה זמן צריכה רענון דחוף ובקיץ, אני מקווה שאחרי הדחה כל כך מוקדמת יהיה לאברמוביץ' עוד חשק.

צריכים שני חלוצים, קשר יצירתי ולדעתי לפחות צ'לסי מסודרת, בהגנה אין בעיות, השוער יחזור לעצמו, והקישור האחורי מעולה כל עוד אסיין שם (לא שאובי מיקל לא טוב, פשוט הוא פחות התקפי).

אני חייב לציין שבאמת צדקת בקשר לעליה של אינטר וראו את זה היום במגרש, לא ראיתי מעולם את צ'לסי עולה מפוחדת בסטמפורד ברידג', לעולם.

אני יודע שאני עכשיו קצת בסערת רגשות, אבל אנצ'לוטי בדרך להפסיד את האליפות וגם בגביע יש את אסטון וילה שעושה לצ'לסי חיים קשים בדרך כלל, חשבתי על זה ולא אכפת לי לראות את קאפלו בברידג' אם הידניק שוב יהיה תפוס.

בכל מקרה מזל טוב לצסק"א, אני מת שהיונייטד תקבל את ברצלונה ולפחות אחת מהשנואות עליה תעוף, כרגע באיירן בעדיפות ראשונה ואינטר אחריה (רק בגלל מוריניו).

מי שאוהב הימורים היה יכול לעשות היום אחלה כסף בליגת האלופות, אם היה מהמר שצסק"א ואינטר יעלו על כל שקל היה מקבל מהווינר 27.5 שקלים.

ושאלה – מתי אסיין חוזר ? יש תאריך ? חיפשתי בכל האינטרנט ולא מצאתי.

שלו רומא 17 במרץ 2010

זה רק אני, או שהמשחק היה משעמם באמת?

lewinthal 17 במרץ 2010

המשחק היה משעמם כיאה למוריניו בצ'לסי (נגדה או איתה, כנראה זה לא ממש משנה).
אביאל, כואב את כאבך ומבין לליבך. עם אסיין לדעתי התמונה הייתה אחרת אבל אין טעם להתעסק באילו ואם…
לא ברור מה עם אסיין. אמרו בהתחלה שישה שבועות, זה הפך לתשעה ועדיין אין סימנים של התקדמות כך שלך תדע אם הוא בכלל יחזור העונה

בני תבורי 17 במרץ 2010

תסבירו לי בבקשה את המשוואה: אנצ'לוטי לא סוחב באירופה, מאמן חרא = גרנט מגיע לגמר, מאמן חרא.

דוד מירושלים 17 במרץ 2010

עמית, כאוהד אינטר, כשאתה אומר אינטר נגד ארסנל אני אוטומטית נזכר בהנרי חוגג בסאן סירו (למרות שבעצם במשחק הראשון אז ניצחנו את ארסנל 3-0 בהייבורי הנהדר).
אז טפו טפו, אלוהים תן לי רק טיפת מזל (ואת צסק"א).

דנידין 17 במרץ 2010

מדהים הקטע עם למפארד…תאכלס צ'לסי שיחקו משחק שלם ב 10 שחקנים פשוט אפס תפוקה. אני לא חושב שטרי באותו משקל…הוא יותר כבד אבל עדיין עם מלחמה, זה יחזור אליו. אבל למפארד פשוט כבוי לחלוטין, בעט פעמיים והרג ציפורים מעל הגשר.

יוני 17 במרץ 2010

איך לאיטלקיות יש שתי נציגות? אינטר ועוד קבוצה דמיונית?

ה-קטע השנה הוא 4 קבוצות בלבד מתוך 8 האחרונות לשלוש הליגות הגדולות, בהנחה שבארסה תעלה, כשמצטרפות באיירן, רוסית, צרפתית, וצרפתיה/יוונית.
בשנים עברו: 2009 – 4 אנגליות ו-2 ספרדיות.
2008 – 4 אנגליות, רומא ובארסה.
2007 – 2 איטלקיות, 3 אנגליות וספרדיה.
2006 – 3 איטלקיות, 2 ספרדיות וארסנל.

הרשימה נמשכת. שתי צרפתיות ברבע הגמר זו היסטוריה. כנ"ל יווניה ורוסיה יחד. במיוחד מאז שעברו לפורמט של 3-4 קבוצות. הרי ב-96 קבוצה כמו פנא הייתה יכולה להגיע לחצי הגמר, מה שנשמע ממש תלוש היום.

lewinthal 17 במרץ 2010

דוד, אני חושב שאותו 1:5 בסאן סירו היה המשחק הכי גרוע בקריירה של סאנטי. הנרי הרג אותו אבל הקפטן קם כמו עוף החול.
בני, כל הכבוד לגרנט שהיה קרוב לזכות אבל את מי הוא עבר בדיוק עד הגמר? אולימפיאקוס, פנרבחצ'ה וליברפול. בכולם צ'לסי אירחה את הגומלין וליברפול הודחה בגלל שער עצמי של ריסה בתוספת הזמן. עם התחת. מצד שני התחת נעלם בפנדלים במוסקבה.
גרנט מאמן בסדר אבל אתה לא רואה טביעת אצבע דרמטית שלו בקבוצה כמו אצל מוריניו ומאמנים גדולים.

יוני, התובנה שלך מאלפת אבל תרשה לי צנן א ההלהבו שלך:העונה הזו היא סטיית תקן, כמו שהייתה עונת 2004 (פורטו). בשנים הבאות קשה לי להאמין ששוב נראה כזה גיוון ומיעוט אנגליות-ספרדיות-איטלקיות ברבע הגמר.
אני אגיד לך למה אני כן מצפה – שלרוסיה יהיו נציגות בשלב הזה כי יש שם ליגה מעולה.

יוני 17 במרץ 2010

האמת שלא שמתי לב לתובנה שעלתה מדבריי… 5 דקות בויקי.
נכון שאפשר להאשים את ההגרלה במצב שנוצר, אבל לא רק.
אני אוהב את זה ככה.
לגבי הרוסיות, אני לא מכיר מספיק, אבל אני בעדם, כי כרגע הם מייצגים בשבילי את מזרח אירופה שנמצא בנחיתות מתמדת בליגת האלופות. אישית נמאס לי מהשליטה הספרדית-אנגלו-איטלקית.

lewinthal 17 במרץ 2010

בסדר. פיתחתי את התובנה שלך ומצאתי שמאז 1999 לא היו 6 מדינות שונות בשמינית הגמר כמו העונה.
אני מוכן להתערב עם מי שרוצה שבארסה מקבלת את צסקא

יוני 17 במרץ 2010

מה לגבי ביקור בקיבוץ של בני? הנושא ירד מהפרק?
בד"כ אני לא מזמין עצמי לאחרים…

אביאל 18 במרץ 2010

לוינטל – דווקא ליונייטד יש את המסורת לקבל את הקבוצות החלשות ביחס למתחרות שלה, בשנה שעברה אינטר היו חלשים יחסית (עוד לא היתה דריסת רגל של מוריניו), אחרי זה פורטו ואחרי זה ארסנל שפתחו רגליים.
ולפני שנתיים, ליון, רומא וברצלונה מרוסקת.

כל כך יתאים לי ברצלונה – יונייטד.

lewinthal 18 במרץ 2010

שמעתי את התיאוריה הזו. שטויות במיץ. לפני שנתיים יונייטד קיבלה הגרלה קשה, הרבה הרבה הרבה יותר קשה מצ'לסי. בעונה שעברה באמת יחסית היה יותר נוח אבל תלך אחורה בשנים ותראה שהם קיבלו את ריאל ומילאן בשיאן ובשלבים מוקדמים (לפי החצי)

אביאל 18 במרץ 2010

דיברתי באופן יחסי על השנתיים האחרונות, בכל מקרה אני בטוח שזה מתאזן סטטיסטית לאורך השנים.

Comments closed