כמה עניינים שקשורים להיגיון כמו הצעה למחזור אמצע שבוע

1. זה זמן שאני טוען שליגת העל חייבת לקיים מספר מחזורי אמצע שבוע אם אנחנו רוצים להיות רציניים פה עם הכדורגל שלנו ולהתקדם לעבר אירופה. הגביע הערב העניק תחושה נהדרת ומייצר רצף נהדר של שלושה משחקים בשבוע. זה כיף לראות פתאום הרבה כדורגל דחוס בשבוע אחד, מרגש ואינטנסיבי.

חבר טוב שעובד איתי בעיתון טוען שלא צריך לקיים מחזורי אמצע שבוע. הטיעון שלו הוא שאם נניח אוהדי מכבי ת"א צריכים להגיע למשחק בטדי ב-9 בערב, הם לא יספיקו בחיים בגלל העבודה. אני לא מסכים עם זה. הרי ביום שני גם ככה יש משחק מרכזי מליגת העל. ממילא אין פה כמעט ערבים אירופיים באמצע השבוע אז יאללה – שייתנו קצת ריגוש לאוהדים.

2. בקשר לליגת העל – אני אחד שלא מאמין ששיווק טוב יעיל אם המוצר דפוק. אתה לא יכול למכור משהו גרוע גם עם קמפיין שיווקי מעולה. כי אמנם הציבור מטומטם אבל הוא גם משלם בסוף ומצפה לתמורה. זה בדיוק כמו בית הקפה השכונתי שלי בכיכר 'זוריק' שהוא אולי הכי אינִי ומצליח בתל אביב אבל הוא דרעק אחד גמור. כל הזמן מפוצץ במקום בו האוכל רע, הקפה בינוני והשירות מזעזע ביותר עד שהוא לא קיים בכלל. יש דברים שנשגבים מבינת אדם.

3. עושים קונגרס אופ"א בארץ. מכנסים את הוועד הפועל, מקבלים החלטות די רציניות, מארחים פה אושיות כדורגל. וכל זה נעשה במעטה חשאיות של פעולת שב"כ. למה אופ"א מטומטמים ולא מייחצנים עצמם ומשתפים פעולה מיוזמתם עם התקשורת. לא תזיק להם תדמית חיובית בעיני אוהדי כדורגל באירופה, גם במקומות נחשלים כישראל.

4.מה ההיגיון לערוך את אליפות העולם בהחלקה על הקרח שלושה שבועות אחרי האולימפיאדה? הפכו טורניר יוקרתי לטורניר ניחומים למפסידי האולימפיאדה. במקום לחכות כמה חודשים ולחייב את המשתתפים לעבוד על תרגילים חדשים הם כולם ממחזרים את אותם תרגילים, כוריאוגרפיה ותלבושות מוונקובר. מצ'עמם ומביך בטפשותו.

תרבויות הכדורסל של אירופה
השתלטות אוהדים על מועדון כדורגל שהוא חברה כלכלית גדולה

No Comments

שלו, רומא 25 במרץ 2010

בהשאלה מלוי אשכול "קודם שישחקו משחק אחד בשבוע אחר-כך נחשוב על שני מחזורים"…

lewinthal 25 במרץ 2010

אפרופו לוי אשכול (בעצם אין קשור), מברוכ – עקפתם את מילאן עד להפסד המתקרב שלכם מול אינטר

שלו, רומא 25 במרץ 2010

את המתגרה… נראה איזה הרכב יעלה מוריניו, ואיך הם יתמודדו עם כל הבלגן התיקשורתי סביבם, פה מסביב טוענים שרומא צריכה במשחק 0-0 כי אינטר תאבד נקודות והאליפות מוכרעת על מפגשים ישירים בין הקבוצות (ובגלל זה מילאן עדיין מובילה על רומא בטבלה).  

רפאל 26 במרץ 2010

שמע, סוון קראמר לא הפסיד בהחלקה
הכשילו אותו.

רפאל 28 במרץ 2010

שמע, לגבי סעיף 2 שלך אין ספק שהאמונה שלך נוגדת את המציאות.
הרבה מאוד מוצרים בינוניים פופולאריים ברמות גבוהות בהרבה מהאיכות שלהם. בכדורגל חייבים לדאוג להוציא לענף שם של ספורט תחרותי אמיתי
שמספק דרמות והפתעות, בניגוד לאופי המאולץ של מה שיש בכדורסל למשל.
קיזוז הנקודות כן עוזר למטרות האלה, הגדלת הליגה ממש לא. אני בהחלט מסכים שכאשר שולחים מסרים ברורים במתכונת כה מנוגדת, קשה מאוד לעבוד.
זה לחלוטין באשמת ההתאחדות במקרה הזה- יש להם תנאי פתיחה יחסית טובים והם רק מדרדרים את המצב.
זה הכי טוב שיכולים למצוא בישראל לנהל את הכדורגל?
עלוב ומגוחך – בדיוק כמו שהאוהדים המעטים נראים.

Comments closed