מחסום

מאבדים נקודות אחרי נצחון גדול, שוב.

פתאום נזכרתי : 6-1 זו לא התוצאה בה הבסנו את הפסז' ואת הסיכויים של איזשהו ביטוי להיות מאוס יותר מ'רמונטדה' כדי להפסיד מיד אח'כ 2-1 ל לה קורוניה ובדיעבד לאבד את האליפות? אז נרגעתי, בסך הכל יצאנו בזול אתמול .

אם אפשר בכל זאת מילה טובה לוולוורדה – הבנאדם יודע לאכזב! שוב פעם רוברטו מגן (ואחראי ישיר לשני הגולים), שוב פעם דווקא סמדו שהיה שחקן ההגנה הטוב במגרש ונקודת אור התקפית מוחלף, שוב פעם קשר יצירתי (אלניה) מוקרב לטובת גרזן (וידאל) בחילוף של ארתור.

אני אסתבך פה עם הרבה אוהדים אבל בכ"ז אומר בבאסה לא מבוטלת שסוארז כבר לא זה. הוא כמעט לא יכול לעבור בלם בריצה ובכלל להיות רלוונטי בהתקפה שמתחילה יותר מ25 מטר משער היריבה.

ולנסיה -כבר כמה עונות רצופות אנטידוט להתקפה המסודרת מידי ולהגנה הכבדה יחסית שלנו-  גורמת לנו להזיע בשביל 2-2 כזה שקבוצה קטנה ולוחמת היתה מתגאה בו.

ו"על כל הפצעים יכסה ליונל". בנתיים.

 

היום סופרבול!
קרבות טריטוריה - ארם אבירם

26 Comments

רומן 3 בפברואר 2019

תאכלס סוארז כבר לא זה..
כולנו נכנעים לגיל :-(.

ממן 3 בפברואר 2019

בניגוד לתדמית שלו, הוא התבגר והוא פשוט קלאסה של בנאדם.

תראה מה אמר בראיון האחרון שלו לפני כמה ימים, כשנשאל על הנושא (ממליץ לקרוא את הראיון המלא)

״אמרתי בעבר שזה בסדר שבארסה מחפשת בשבילי מחליף כי זאת המציאות עבור שחקן כמוני שנמצא הרבה שנים בעילית וצריך להגיע הרגע בו המועדון יחפש 9 מחליף צעיר. אני אגיד לו ברוך הבא בגלל שהוא ילמד ואני אוכל להראות לו איך להיות 9 בבארסה, כי זה לא דבר קל, צריך לחיות עם הלחץ כל יום. קרה לי כבר בעבר שלא כבשתי 2 משחקים וכבר אמרו שצריך להחליף אותי…
אני אוהד של בארסה, אם יבקשו את הדעה שלי, אתרום אותה ואנסה לעזור״.

ק. 3 בפברואר 2019

על סוארס אני לא אתייחס כפי שהתייחסתי בפוסטים עם ההספדים בתחילת שנה שעברה (אז הוא באמת התחיל חלש, השנה משחק מצוין), נחכה עוד קצת בסבלנות והמשחק הבא יקבע את סטאטוס הדעיכה. לא דואג
מסכים שולוורדה הלך פה רחוק מדי, התקפה בלי אלבה, רוברטו בשמאל (בימין היה עדיף בשקלול הגנה והתקפה על רוברטו) ובלי "מאפשרי השטף" ארתור ובוסקטס (פה אני באמת לא מבין את הקרדיט הבלתי נגמר לוידאל) ועוד מול ולנסיה. דואג חלקית (דווקא למשחקי ה"מנוחה")
הבעיה הייתה ונשארה מרכז הגנה איטי בלי אומטיטי ואתמול בלי לנגלה, הטיילת באמצע עד ה16 שנפתחה לרודריגו בגול הראשון מוגזמת בכל ליגה. דואג כיפיקה הוא באנקר.
אבל לסיכום – מסי. לא דואג

ממן 3 בפברואר 2019

אני מת על סוארז ברמת רונאלדו הברזילאי אבל גם בשנה שעברה הוא לא היה רלוונטי מול צ'לסי ורומא. הוא לא 'מתחיל חלשה הוא איטי וכבד. במשחקי ליגה רבים הוא מפצה על זה עם חכמת משחק אין סופית, תשוקה, מיקום וטכניקת בעיטה מעולים אבל זו האמת. ואני לא חושב שזה עומד להשתנות.

מיכאל 3 בפברואר 2019

תודה אופיר. נכון שוולנסיה לא באה לנו טוב הרבה שנים. אבל לי יש תחושה שיש לסגל הזה את היכולת לשחק יפה ומנצח. יחד עם האפסייד הברור של כל השחקנים והפרגמטיות שעמדה לזכות וולוורדה כמו שציינת שנה שעברה, הפוטנציאל של הקבוצה מפחיד, הכי טוב באירופה. עם זאת, בהרגשה שלי משהוא תקוע ולא מנוצל מספיק טוב. כמו כדור פורח שלא מתנתק מהקרקע. זה לטעמי לגמרי על המאמן.

ממן 4 בפברואר 2019

מסכים עם הכל ורק מסייג ומוסיף לשורה האחרונה שסוארז כבד מאוד, אם כי כשדמבלה יחזור וישחרר אותו להתרכז בסיום יותר מיצירה זה בהחלט יכול להיות מורגש פחות.
יש לנו סגל מדהים, הלוואי שימצה פוטנציאל

טרנטה 4 בפברואר 2019

אין לנו סגל מדהים. רחוק מכך. יש לנו הרכב ראשון מדהים כשכולו בריא ושניים שלושה מחליפים לכל היותר.

ממן 5 בפברואר 2019

בעולם מושלם דה ליכט מוחא לאומטיטי כפיים מהספסל, אבל במצב הקיים ואם הסגל בריא הוא ממש טוב. זה שוולוורדה לא יודע למצות את מה שיש לו? משהו אחר.

אופיר 4 בפברואר 2019

קבוצה שהיא פחות מסך כל חלקיה, בגלל המאמן.

ק. 4 בפברואר 2019

משהו יודע מה עם אומטיטי?
היה דיבור מאוד מעורפל סביב הפציעה שלו

אהד 4 בפברואר 2019

ולנסיה לא קבוצה קטנה.. חוץ מזה בשנים האחרונות היא הקבוצה שמולה ריאל וברסה הפסידו הכי הרבה נק.

ממן 4 בפברואר 2019

אוהד, כתבתי באירוניה (בביקורת על המערך של וולוורדה) שולנסיה גרמה לנו להזיע בשביל תיקו שאנו, אם היינו קבוצה קטנה, יכולנו להתגאות בו. הרי כתוב ממש שם שולנסיה לקחה מאיתנו הרבה נקודות בשנים האחרונות…

שלי 4 בפברואר 2019

כל מילה, רק אגיד שיש מצב שהעונה הזאת של מסי אפילו טובה מהעונה הקודמת שלו, ואני די בטוח שמבחינת לקחת קבוצה לבד כמעט לדאבל, העונה הקודמת שלו היתה אם לא הכי טובה שלו, אז בין השתיים הכי טובות שלו

ממן 4 בפברואר 2019

האמת שהוא באמת משחק בתשוקה בלתי רגילה העונה. החגיגות בגול במוצש הזכירו במשהו את החגיגות מהכיבוש נגד ואן דר סר בגמר האלופות (!)

no propaganda 4 בפברואר 2019

באמת שאין לי רצון להתווכח על מסי אבל "לבד"??
מדובר על קבוצה ששופכת מאות מיליונים על שחקנים, משחקים בה אלופי עולם ואירופה, רבים מאוהדיה סוברים שהשוער שלה הוא טופ 3 אם לא הטוב בעולם.

עסק שחור 5 בפברואר 2019

אתה לא חושב שטר שטגן נפלא?

no propaganda 5 בפברואר 2019

אני כן, לא חושב שהוא הטוב בעולם, לא בטוח גם טופ 3.

טרנטה 4 בפברואר 2019

עדכון מקאמפ נואו 2:
רק כדי להוציא את זה מהמערכת אתחיל בשיפוט. כנראה שבכל העולם השופט בן #@$! חוץ מלהתמסר עם שחקני ולנסיה הוא עשה הכל, כולל לשמור על קוטיניו, כדי להפריע לברצלונה לשחק. גם כשכבר שרק באורח נדיר לטובתנו זה היה כדי לעצור יציאה מסוכנת.
השוער של ולנסיה בזבז כ5 דק לבדו במחצית השניה. היו גם 5 חילופים. איך למען השם אפשר להוסיף רק שתי דקות?
השופט כמובן אינו אשם בהפסד הנקודות אלא המאמן שלנו בלבד. החל מההרכב הדפוק וכלה בחילופים העוד יותר גרועים שהרסו כל אפשרות למהפך.
דיברתם כמובן על סמדו אלאניה שלא היו צריכים לצאת. ואני אוסיף על מי שכן היה צריך לצאת – מסי. מרגע שנפצע הוא לא זז על המגרש. היה ברור שהוא פצוע. אז למה לא להחליף אותו? אחת הסיבות שבסוף ולנסיה גם כמעט ניצחה היא שהיינו ב10 שחקנים.
אולי בעצם בתשעה וזה מוביל אותי לנקודה נוספת – וידאל.
גם כשהיה בשיאו הוא לא היה שחקן מתאים לבארסה. והיום על אחת כמה וכמה. כבר לא לוחמני ואגרסיבי. חלש טכנית, לא עוזר להנעת הכדור ולא מאיים על השער. יותר מהכל הוא הזכיר את הבוקסר החמוד של אחד הילדים שגדלו איתי בשכונה והיינו משחקים איתו "אחד באמצע". הוא היה רץ כמו משוגע אבל אף פעם לא השיג את הכדור. נראה לי שהתלהבו שם כל כך מפאוליניו שניסו שוב להחתים שחקן "מסוגו" בעלות נמוכה רק שהפעם התפוקה אפסית.
מסי, גם במשחק מנומנם מאוד מבחינתו נתן צמד. השיוויון הוא שער גאוני אבל הוא פספס מצב ודאי לקראת המחצית ועוד כדור חופשי אחד או שניים שבלקט שרץ בלופים בערוץ בארסה טיוי במלון הוא מכניס אותם פעם אחר פעם.
בלט בהיעדרו (היה בצהובים אבל לדעתי בכל מקרה לא היה משחק משיקולי רוטציה) – בוסקטס. הוא בשקט עושה עבודה של שניים: ראקיציץ'מאחור ואלאניה בשבירת הלחץ והנעת הכדור בהתקפה.
האחרון הוא שחקן מצוין ונקווה שיקבל יותר דקות ולא יצא להשאלות.
לסיום – אחרי כל העצבים הפער צמח בנקודה הודות לבטיס החביבה. עכשיו נתכסח קצת עם ריאל בגביע בקרב קצת מיותר (לבריאותי). את המשחקים האלה כבר אראה בארץ כי בלוטו לא זכיתי. בלראות את מסי זכיתי בגדול.

ק. 4 בפברואר 2019

יפה לך .
מסכים איתך לגבי וידאל. בשלב הזה של הקריירה הוא לכל היותר יהיה בסדר. יש אופציות יותר טובות.
קצת שכחו שבוסקטס ואלבה, 2 מה4 הכי חשובים, לא שיחקו

הצרפתי האמיתי 4 בפברואר 2019

בטוחים שאלבה לא שיחק?

טרנטה 4 בפברואר 2019

עלה במחצית. היה טוב וחלק חשוב מהדקות הטובות של בארסה עד היציאה של אלאניה והפציעה של מסי.

טרנטה 4 בפברואר 2019

וגם דמבלה וכבר שכחנו מאומטיטי. חיסורים משמעותיים ללא ספק. ופה בדיוק וידאל נופל. כאשר מביאים שחקנים בשלהי הקריירה כמו לארסן לצורך הדוגמא אתה מצפה שבדיוק במשחקים כאלה יתנו מהנסיון והיכולת שלהם ויעזרו לנצח ולא יתנהגו על המגרש כמו פאן בוי של מסי. אם אחבר זאת לראיון של סוארז שצוטט למעלה זו בדיוק הסיבה שסוארז חייב להשאר והוא חייב לעוף.

ממן 5 בפברואר 2019

אהבתי. ולמיאנקו (השופט) יש היסטוריה שלילית עם בארסה… באמת שיפוט חלש.

הצרפתי האמיתי 5 בפברואר 2019

בטוחים שאלבה לא שיחק?

סבר 5 בפברואר 2019

בול מה שאמרתי על סוארז בזמן המשחק לכמה חברים. הוא כבר לא מצליח להשיג בכדור ארוך, מקסימום הוא מצליח לשמור עליו כי הוא טנק. הוא שחקן נהדר, אבל הולך ומאבד חדות ורלוונטיות. עוד יכבוש הרבה בקריירה, אבל ספק אם ברמות של ברצלונה. ו-ואלורדה? בסוף האיש בונקריסט. גם ב-6-1, לא לשכוח, הוא עבר ל-4-4-2 מביש בסוף בשביל לשמור על התוצאה.

קלבדוס 5 בפברואר 2019

אחרי שנים שלא היתה לי בעיה לפספס משחקים בליגה, חרדת-מסי-איננו התחילה לפמפם בי השנה ולא מרפה. פשוט לא מחמיץ אף דקה באף משחק. לקראת החורף הכי ארוך שיגיע :(

Comments closed