למה שווה לחכות לראלי קטלוניה?

8 סיבות לצפייה בראלי קטלוניה בסוף השבוע הקרוב ועוד קצת.

cc licence j.a.1975

 

בסוף השבוע הקרוב יערך באזור שמצפון לברצלונה ראלי קטלוניה. רבים אומרים שזה הראלי הספרדי באליפות העולם אבל בינינו, ברצלונה וספרד…? זה לא האמת אותה המדינה, נכון? ככה חשבתי. 

אוקיי, אז אנחנו לא קוראים לו ראלי ספרד אלא קטלוניה, אבל  למה בול זאת כדאי לחכות ולראות את הראלי הזה? אנסה לנסח את זה בקצרה (הסבר דוגמת "מורה נבוכים" לגבי מירוצי הראלי יופיע ממש בקרוב ובנפרד). 

* אליפות העולם בראלי 2010 כבר הוכרעה – סבסטיאן לואב הוא האלוף. אין מתח באוויר, התחרות פתוחה ויש למה לצפות. 

* טוב, אין באמת למה לצפות, כי כל עוד סבסטיאן לואב בעסק,קשה לראות מישהו שמנצח היום את האלוף הצרפתי בכל ראלי שנערך על המשטח השחור. 

* ראלי קטלוניה הוא הראלי הביתי של דני סורדו, הנהג הספרדי של סיטרואן. סורדו עדיין לא ניצח באליפות העולם בשום ראלי, וחובת ההוכחה עליו. כמה שהוא רוצה.. 

* עדיין בעניין דני סורדו. הוא עדיין לא בטוח איפה ינהג בעונה הבאה.סיטרואן מאוכזבים ממנו והוא יהיה חייב לנצח כדי לנסות ולארגן לעצמו משכורת לשנה הבאה. 

* סבסטיאן לואב הודיע כבר שבתום העונה הבאה הוא פורש והקרב על הירושה כבר מתנהל. מי שמסומן כיורש, סבסטיאן אוג'ייר, ירצה מאוד לנצח את לואב על אספלט לפני 

שהוא פוורש, אחרת כל מה שיעשה לאחר מכן יהיה מסומן בכוכבית. 

* לסיבה הבאה קוראים פטרסולברג. הנורבגי, שהיה אלוף עולם ב-2003 ונוהג בסיטרואן גם כן, קרוב קרוב לניצחון. חסר לו גרוש לשקל כרגע, ואולי דווקא בקטלוניה 

הוא יצליח לעשות את זה. 

* קימי רייקונן מסתובב בספורט הזה שנקרא אליפות העולם בראלי. קצת קשה לאלוף העולם בפורמולה-1 לעונת 2007 לסיים מירוצים בדרך הנורמלית.  בדרך 

כלל הוא מצליח לרסק את המכונית שלו לפני כולם. אולי דווקא עכשיו הוא יחליט להתחיל להקשיב לנווט שלו, להביא את המהירות עם עקביות ולהצליח. 

* תגידו שלא בא לכם לראות את קן בלוק משחק אותה בהופעה גדולה בקטלוניה ואני אגיד שאני לא מאמין לכם. 

אז מה אתם אומרים? נפגשים לפאיה שחורה ואיזו בירה טובה?

ואחרי רוני
המאבטחים מכים גם ילדים ונשים (מאשקה ליטבק)

2 Comments

תומר ש 20 באוקטובר 2010

באיזה ערוץ בטלוויזיה ניתן לצפות בראלי?

דובי מילר 20 באוקטובר 2010

לצערנו הרב אין שידורים ביורוספורט כמו גם בערוץ-1.
הדרך היחידה,מעבר לאתר WRC היא לחפש באחד מהערוצים בלינקים שמצד שמאל – רשות השידור .

Comments closed