אנה נלך? כנראה שלסכנין

הבלוג לקח את הזמן, אבל בסוף הוא אזר אומץ וכתב על ההפסד הנורא של מכבי

(תמונה באדיבות ספורט5)
(תמונה באדיבות ספורט5)

לקחתי את הזמן בכל מה שקשור למכבי השבוע. לקחתי את הזמן, כי הייתי צריך אותו. זה היה משחק קשה בקרית אליעזר ביום שני – קשה לראות את הקבוצה שלך כל כך עלובה, כל כך מובסת. והשאלה שתמיד נשאלת – איך ממשיכים מכאן? אז קודם כל, בגלל שאנחנו מתעסקים בכדורגל, התשובה לשאלה הזו די פשוטה: ממשיכים למשחק הבא, מול סכנין, בשבת ב-17:30.  ואיזה משחק זה הולך להיות, כזה שיהיה קשה מאוד לנצח: סכנין קבוצה טובה, ובבית שלה היא בדרך כלל משחקת טוב נגד מכבי, שמצידה הופכת משחקים בדוחא לקשים או סתם גרועים.

כתבתי על המשחק מול מכבי תל אביב כאן וכאן, אבל מה שקורה כשאתה לוקח את הזמן הוא שאתה מגלה תובנות אחרות, מעניינות ושונות לפעמים, שאתה יכול לקחת איתך. הפעם, התובנה שהתקבלה הייתה מרירה כמו יובש בגרון אחרי שקמים בבוקר, משהו כמו: "לא, אין שינוי, עדיין חרא".

אחרי ההפסד לאשדוד, כתבתי כאן שבנאדו לא מפתיע. ואנשים קצת נכנסו בי. ואחרי מכבי תל אביב, אני חושב שאפשר היה להבין די בבירור למה חשוב להפתיע בכדורגל: כי הוא כן משחק של מוחות לפעמים, אולי לא ברמה של שחמט, אבל בוודאי ברמה בה אתה יכול לתפוס יריב לא מוכן אם אתה מתכונן ובעיקר אם יש לך ספסל טוב.

והאמת, שאת המשחק הזה אפשר לסכם עם מבט על שני חילופים, אחד לכל קבוצה, שאפילו קרו באותו זמן: בדקה ה-55 החליף אלון תורג'מן את שמעון אבוחצירא ושלוש דקות מאוחר יותר, נכנס ראדה פריצה במקומו של דאבור. תורג'מן מול פריצה. (גם) זה הסיפור של המשחק שהיה ביום שני. כשאתה הולך לישון עם תורג'מן, אל תתפלא אם תתעורר עם 3:0 לפנים.

אבל בעוד שקשר לחלוץ אין יותר מדי מה לעשות, חוץ אולי מלשכור את אלון מזרחי שיעבוד עם החלוצים (עוד רעיון שכתבתי עליו כבר, אבל ניחא, אני לא רוצה להישמע קנאי), זה להוריד את יניב קטן לספסל. אין שום סיבה מקצועית לתת לקטן להתחיל בהרכב. מעבר לעובדה שהוא פשוט לא טוב, שהמסירה שלו איטית מדי ושהבעיטה שלו כמעט ולא קיימת, ומעבר לעובדה שהוא נדרש לשחקן שיחפה אותו, הרי שהעלאה של קטן בהרכב, בהנחה הדי סבירה שהוא לא מסוגל לסיים 90 דקות, מכריחה את בנאדו לחילוף קבוע שלו בערך בדקה ה-65, מה שאומר שבנאדו מגיע עם לפחות חילוף אחד מהבית – לא מצב טוב ולא טוב לגמישות. קחו בחשבון שלא היה משחק שבו בנאדו לא עשה חילוף בחלוצים, וזה כבר שני חילופים די ברורים. מול מכבי תל אביב החילוף השלישי הלך על פציעה, משהו שמאמן לוקח בחשבון והנה קיבלתם אפס יכולת לשנות את המערך במשחק הכי חשוב עד כה העונה.

התחושה במשחק ביום שני לא הייתה בסגנון של "וואו אני לא מאמין למה שאני רואה", אלא יותר "כן, זה נראה לי הגיוני". וזה מה שהכי עצוב – שלמכבי לא הגיע כלום מהמשחק זה. כלום.

בכל מקרה, אם חזור לסכנין לרגע, במידה ומכבי לא מנצחת בסכנין, מחכה לה בשבוע שלאחר מכן, אחרי משחק החוץ הקשה מאוד בקזחסטאן, הפועל באר שבע בקרית אליעזר. מכבי עלולה לסגור שבעה משחקים ללא ניצחון – רצף גרועה כמו זה של ראובן עטר, מה שיכול לסגור עבורה הרמטית את העונה הזו, בזמן שעדיין נעים ללכת לים.

אבל, אני מקווה שאתבדה ושפתאום יהיה שינוי רציני בקבוצה. והאמת – יותר גרוע מזה לא ממש יכול להיות, מכאן יש רק לעלות.

לסיכום המחזור השלישי והכנה לרביעי, ליחצו כאן

סיפורים סיפורים סיפורים. סיכום מחזור3/לפני מחזור 4
החזירו אותו בשם האהבה

38 Comments

בני תבורי 28 בספטמבר 2013

עופר,
אל תתרגש, בקרוב תנצחו איזו נמושה משער פצצה של קטן וכולם יבכו מאושר וישירו את גדולתו, כמו שבדרך כלל קורה פעם בעונה. מזלכם הרע שהפועל פ"ת בלאומית, זה בדרך כלל היה קורה נגדה…

מתן גילור 28 בספטמבר 2013

בעונה האחרונה בה הפועל פ"ת היתה בליגת העל המשחקים נגמרו בתיקו 2-2 בקרית אליעזר וב-1-3 לכם במושבה.
עופר, לעניין קטן הייתי מעוניין מעט להרחיב.
הקבוצה נראית יותר טוב ב-10 שחקנים כשהוא על המגרש (כלומר בהנחה שהוא לא קיים), לעומת ב-11 שחקנים כשהוא מוחלף. לקטן ולראיוס אין כושר למשחק שלם. הבעיה היא שהם היחידים שמבינים את המשחק.
בהתאם לזאת, ברגע ששניהם מתעייפים/מוחלפים הרמה יורדת פלאים.
כך שגם אם נשים בצד את היכולת של קטן, הוא חייב להיות מחליף, פשוט כי אין כרגע מישהו אחר שיכול להיכנס במקום ראיוס ולנווט אצת המשחק.

תומר חרוב 28 בספטמבר 2013

מזלם הרע הוא מזלי הטוב…

בני תבורי 28 בספטמבר 2013

חתיכת משחק היה אתמול תומר.

באר שבעי 28 בספטמבר 2013

עופר
חשבתי שתבינו חיפאים יקרים אבל אתם פשוט לוקים בראייה. הביט נא על יחס השערים ותראה. סוזה 6-0. בנאדו 7-5.
בשלושה משחקים סוזה כבש 6 שערים וספג אפס. בנאדו כבש 5 שערים וספג 7 שערים !!!!!
לבנאדו אין בכלל בעייה בהתקפה. יש לו קטסטרופה במשחק ההגנה. כל השבוע כל העוסקים בחיפה עוסקים בחלוצים.
הגנה עופר זה לא רק הבלמים הכבדים והמגינים ההרפתקנים של בנאדו. הגנה זה משחק של כל הקבוצה.
משחק ההגנה של בנאדו ושל משה סיני זהה. קח את מכביבול של יובל קליין על המשחק ותראה לבנאדו את התמונות המדהימות של משחק ההגנה של סוזה בחיפה. את התמונות בנאדו בטוח יבין.
בנאדו משחק כדורגל של שלמה שרף המאמן (לא הפרשן), משחק של התלהבות , מקריות ואיבוד כוחות בדקה ה 60 לערך. התוצאה ספיגת 7 שערים ,רובם בשליש האחרון של המשחק.
פריצה אצל בנאדו לא יביא לשינוי. בלי פריצה בנאדו כמעט בשיויון של כיבושים מול סוזה.
חלוץ כמו פריצה קשה וכמעט בלתי אפשרי למצוא. משחק הגנה קבוצתי בונים באימונים.
המסקנה שלי : בנאדו לא מתאים לכדורגל העכשוי , בעצם כל המאמנים הישראלים נתקעו בשנות ה 70-80. הכדורגל היום הוא משחק של הגנה.
אחרי שתסיים הקריאה של מכביבול המדהים לך בבקשה לאתר של מכבי תלאביב. תקרא בבקשה בעיון את הביוגרפיה של הצוות המקצועי של מכבי. תראה שם שהמאמנים מספרד ופורטוגל הגיעו עם ניסיון בליגות שלהם ועם השכלה בספורט.
אריק (איש מקסים) ועוזריו רחוקים מהצוות של סוזה שנות דור.
התוצאה המוחצת אינה מקרית – מכבי של סוזה התנתקה מלוזון ליג. לאן היא תגיע ימים יגידו כי נידרשת סבלנות ונידרשים
כספים אדירים.
בהצלחה לסכנין….

udi 28 בספטמבר 2013

אני מסכים איתך שיש בעיה גם בהגנה, אבל אני חושב שהיא בעיקר נובעת מזה שאין קישור מספיק חזק, ואין קישור מספיק חזק בגלל שיניב קטן אמור לשחק בקישור אבל הוא רוב המשחק נמצא למעלה ממש ליד החלוץ.

yaron 28 בספטמבר 2013

חלוץ כמו פריצה קשה למצא, אבל עם מערך סקאוטינג רציני, זה אפשרי. גל לנו לקח קצת זמן וכמה נסיונות להביא אותו.
יש בארץ כמה מאמנים לא רעים שהייתי לוקח (ושחר יכל לקחת) לפני בנאדו, אז אני מסכים איתך לחלוטין, אבל מי שתקוע בשנות התשעים זה שחר.

יניב - אדום עולה 28 בספטמבר 2013

אין שום בעיה להביא חלוץ 9 חזק לחיפה , בטח לא בעית סקאוטינג .
יש בעיה תקציבית , ברשימת 13 המשתכרים הבכירים בישראל יש 9 ממכבי תא , פריצה הוא מספר 11 ולחופה יש רק אחד ברשימה הזו (שאראנוב ).
חיפה גמרה את התקציב בשנתיים האחרונות בגרעונות גבוהים ובהוצאה על כל מיני ימפולסקי ואנדלובו .

אבל כל עוד אין חלוצים מספיק טובים למה לשחק עם 2 בהרכב ???
קטן ואנדלובו זה 2 מקומות שלא רלוונטיים היום .
ידין וגולסה זה המינימום .

איש הפח 28 בספטמבר 2013

אין בעייה תקציבית, יש בעיית חשיבה.
חיפה קונה שחקנים, מכבי מביאה שחקנים בעברות חופשיות. ככה את הכסף שחוסכים מדמי ההעברה אפשר להשקיע במשכורות של השחקנים.
אם במקום לקנות אנדולבו במיליון דולר היו מוציאים את הסכום הזה על משכורת של שחקן שהגיע בהעברה חופשית היו יכולים להביא שחקן יותר טוב מפריצה.
אז להגיד שיש בעיית סקאוטינג בחיפה זה אנדרסטייטמנט.

יניב - אדום עולה 28 בספטמבר 2013

העברה חופשית לא חוסכת כסף , היא רק מזיזה אותו מקבוצה לשחקן .
ההוצאה זהה .

בדיעבד אנדלובו זה נפילה אבל מה עושים עכשיו ? נותנים לשחקן בן 33 חוזה לשנתיים ב350 אלף יורו ?

לחיפה אין מערך סקאוטינג , היא נותנת את זה למאמן .
לעטר היתה בעיה וחוסר מומחיות אז הוא העדיף העברות מהשוק המקומי .ונפל עם אנדלובו .
לבנאדו דווקא יש הצלחה יחסית עם ראיון אבל אצלו נגמר הכסף .

איש הפח 28 בספטמבר 2013

זאת בדיוק הנקודה שלי. אם אתה לא מוציא כסף על העברות אתה יכול להוציא אותו על משכורת גבוהה יותר לשחקן טוב.
הקבוצות הישראליות חייבות להבין את המעמד שלהן בשרשרת המזון. אין להן יכולת להתחרות עם קבוצות מליגות גדולות על שחקנים בשיא הקריירה שלהם אז הן צריכות פתרונות אחרים.
השיטה של להביא שחקנים שהם לא בדיוק בשיא הקריירה במשכורות טיפה יותר גבוהות היא די מקובלת בליגות בסדר גודל של הליגה הישראלית.
זה משחק סכום אפס. מכבי מצליחה להביא שחקנים טובים (פריצה, גרסיה, קולינאס ומאנה) בין היתר מכיוון שבמקום להוציא כסף על לרכוש אותם היא מוציאה כסף על המשכורות שלהם.
אבל כדי למצוא שחקנים כאלו שנפלטים מהליגות הבכירות צריך מערך סקאוטינג מקצועי. משהו שלאף קבוצה בארץ (למעט אולי מכבי תל אביב שג'ורדי הוא על תקן הסקאוט שם) אין.

yaron 28 בספטמבר 2013

שוב הבעיה היא המאמן? מה השלב הבא, לפטר את בנאדו?
מכבי חיפה נראית כמו שהיא נראית בגלל בן אדם אחד בלבד – יעקב שחר.
התקציב הלא מספיק והסגל העני הם לא בגלל בנאדו… גם סוגית המאמנים… מה ציפית מבנאדו, שיגיד לשחר שהוא עדיין לא בשל להוביל את חיפה לשני מפעלים? שיציב אולטימטום לשחר בנוגע לסגל?
שחר נרדם בשמירה – שם זה מתחיל ושם זה נגמר!
לגבי סכנין, הלחץ כבר מתחיל להיבנות, בנאדו אומר לשחקנים שאסור לספוג… ברצינות, זה תדריך ממאמן? ואם תיספגו, הלחץ ייהפך לפאניקה.
עזרא גאוח כדורגל, אבל האם בנאדו מסוגל להפוך אותו משחקן שכונתי לשחקן שיילך לאירופה? לשחקן שהופך גם את החברים שלו לטובים יותר?
יש לכם בכלל מחליף ליניב קטן? יש לכם על הספסל שחקנים שמשנים משחק?
יש לכם את ההבנה שאירופה היתה אמורה להיות כלי ולא מטרה?
ואם תנצחו את סכנין, זה מה שישנה? יש דרך אמיתית להמשך?

yaron 28 בספטמבר 2013

ועוד דבר קטן,
אני אוהד מכבי תל אביב, ובשנה שעברה רציתי שבנאדו ישאר… אם לא הייתם מגיעים לאירופה יש סיכו שרב"ש היה מתמנה. לא יודע מה אתכם, אבל בתור אוהד מכבי העדפתי את בנאדו…
גם מאוד קיוויתי שתגיעו לשלב הבתים. ידעתי שאין לכם סגל מספיק עמוק…
אבל האמת היא שחבל לי, כי אני מאמין בכדורגל הישראלי והייתי מאוד שמח אם היו כאן 4-6 קבוצות שמתנהלות נכון, מביאות קהל, ומשחקות קצת באירופה.

חדש בשכונה 28 בספטמבר 2013

הנבואה ניתנה לשוטים, זה כולנו יודעים, אבל ניתוח ״כאילו מקצועי״ ואיבון תסמינים כל מי שמתעניין יכול לעשות. כאוהד מכבי (ת״א, אני מקווה שזה ברור..), אני מזהה תסמינים שאצלנו היו לאורך שנים כמו עונה שניה ברציפות שמתחילה עם תקוות ענק שנוצרות ממשחקי הכנה, שנה שעברה 6:0 על סכנין והשנה 8:0 על החייזרים, לחץ לנצח משחקים ואולי שוב החלפת מאמן תוך כדי העונה, שליטה של שחקן בקבוצה והתבססות עליו בבחינת אי אפשר איתו אבל אי אפשר בלעדיו, לא כ״כ קשה כמו שהיה אצלנו עם נמני אבל עדיין בעייתי מאד אצלכם עם קטן, נוער שעולה ולא מספק סחורה או שלא נותנים לו במה כי רוצם הישגים ועכשיו (גולסה).
מקצועית, עד כמה שהבנתי משגת בניית הקבוצה שלכם על עזרא למעלה, קטן ובוקולי הזקנים בקישור היא בעייתית וייקח זמן לשנותה.
שוב, הנבואה לא לנו אבל במקומכם לא הייתי אופטימי.

אביב קליין 28 בספטמבר 2013

על הספסל שלנו יושב אביחי ידין שהוא אחד הקשרים האחוריים הטובים בארץ. אני לא חושב שפגשנו קבוצה העונה – כן, כולל אתכם – שלא יכולנו לנצח עם ההתאמה הנכונה בשיטת המשחק. עזבו בשיטת המשחק, בחילוף אחד פשוט של קטן בידין.

לדעתי האישית ראיו שחקן טוב פי כמה מראיו.

לדעתי האישית #2 מכבי חיפה עם הסגל הטוב בארץ בכל עמדה מלבד חלוץ.

אביב קליין 28 בספטמבר 2013

ראיו שחקן טוב פי כמה מזהבי*

יניב - אדום עולה 28 בספטמבר 2013

מלבד טווטאחה ועזרא מי נכנס להרכב של מכבי תא ?

yaron 28 בספטמבר 2013

עזרא לא נכנס להרכב של מכבי… הוא נכנס לסגל ולומד לשחק כמו מקצוען, או שלא…

עמית פרוסנר 28 בספטמבר 2013

שאראנוב בטח ובטח לא פחות טוב מהשוער של מכבי תל אביב, גבאי נכנס, גם צוצאלין נכנס, וגם ראיוס יכול להיכנס.

אני זוכר את ה3-0 ההוא שניצחנו ברמת גן עם השער הנפלא של רביבו,.
זוכר איך הדיבור היה בדיוק הפוך לחלוטין למה שקורה עכשיו. וזוכר גם איך הסיפור נגמר.
למכבי יש בעייה באמצע, שלא הייתה בעונה שעברה כי גולסה כששיחק עזר הרבה יותר לבוקולי, ויותר חשוב, קטן שיחק הרבה יותר אחורה ממה שהוא-משום מה- משחק היום.
יהיה בסדר

השפיץ של הנעל 28 בספטמבר 2013

היי עמית, צ'וצ'אליץ' נכנס לאן? להרכב של מכבי תל אביב? במקום מי?

יניב - אדום עולה 28 בספטמבר 2013

2 להרכב (טווטחה ואולי שאראנוב ) , 3 לסגל מורחב (עזרא ,ראיוס , צוצאליץ ) .
כמה ממכבי היו נכנסים להרכב של חיפה ? להרכב הראשון ולא לסגל .
למעלה מ10 ( כל ארבעת החלוצים , 2 הבלמים , זהבי ,אלברמן , ראדי , מיכה ,).
זה הפער והוא עצום .
הקביעה שלחיפה סגל אדיר ורק חסר לה חלוץ אבסורדית .

על הפועל שלקחה מכן ימני שלישי מחיפה ומגן שמאלי שני מקרית שמונה להרכב אני בכלל לא מדבר .

עומק הסגל במכבי בהשוואה לתחרות עומד בקנה מידה הגאידמקי ומנוהל טוב בהרבה .

יואב 28 בספטמבר 2013

קרלוס וטיבי זה הכי טוב שהיה פה שנים. אין סיכוי לשום בלם ירוק, בכלל לא חשוב שמו.

מוטי.י 28 בספטמבר 2013

מילים כדורבנות .
הרי עוד לפני פתיחת הליגה דאגו במכבי חיפה להוציא לתקשורת שמות של חלוצים שהיו אמורים להגיע להתרשמות בקבוצה,ובמקביל דאגו לפרסם את שמות החלוצים שלא ימשיכו עם הקבוצה:היה ברור לכל שהולכים להביא חלוץ 9 קלאסי בעמדה של עמאשה,כל שאר "החלוצים" הם חלוצי כנף,כמו שכולם יודעים חלוץ קלאסי לא הגיע ואת עמאשה לא רוצים להחזיר לקבוצה (סביר להניח שזה בגלל האגו המנופח של בנאדו ) זאת הסיבה העיקרית שלהתקפות של מכבי חיפה אין רגל מסיימת .
עדיין לא מאוחר ואפשר לתקן על ידי זה שיחזירו את עמאשה ויצרפו אליו את שובל גוזלן .(אני לא מבין איך חלוץ כמו גוזלן שעלה מהנוער וכבש שערים כמעט בכל משחק שהוא שותף בו,יושב בספסל או ביציע כאשר כל חלוצי הכנף של מכבי חיפה גרועים אחד מהשני ולא באים לידי ביטוי על המגרש)

D! בארץ הקודש 28 בספטמבר 2013

ברשותך אני ממחזר תגובה משם,

עופר – זה שאתם מבקשים את קטן על הספסל זה מה שעטר ניסה לעשות בשנה שעברה ואכלתם אותו. מה השתנה? אתה לא באמת חושב שהוא הדרדר כלכך מהשנה הקודמת (אישית מעולם לא אהבתי אותו)

ניר 28 בספטמבר 2013

בסופו של דבר מי שמחליט איך תראה העונה של מכבי חיפה זה אחד – יעקב שחר. הוא החליט לא לשלם על חלוץ ולשלוח את בנאדו לעונה חצי פיננסית, בגלל שהוא כבול בחוזים יקרים של לא מעט שחקנים.

צריך פשוט לקבל את זה כרגע ולסבול את העונה הנוכחית.

עומר 28 בספטמבר 2013

יש למכבי חיפה מספר בעיות
1.בעייה קשה בקישור האחורי ידין חייב לשחק ליד בוקולי וינואר כבר לחפש מחליף זר לבוקולי קשר אחורי מוכח זר בן 26-27 (על חשבון פילאבסקי)הבעייה בקישור האחורי מבילה לבעייה קשה בהגנה!
2.בעייה בהתקפה הגיע הזמן שמאמן חלוצים יעבוד עם אנדלובו תוגמן ואבו חצירה וגוזלן אבו חצירה ותוגמן חייבים לשחק במרכז ההתקפה ולא באגפים ולא לרדת להגנה כול שתי דקות!
3.ראיוס חייב לשחק מתחת לחלוצים כפלימיקר ולא כ50-50 ראיוס לא אחד שצריך לעשות הגנה! אלא חייב לשחק מתחת לחלוצים (מדובר בפלמייקר קלאסי כמו ברקוביץ)
4.יניב קטן חייב לרדת לספסל מדובר בשחקן אחרי שיאו חייבים לעלות במקומו את ידין בתור קשר אחורי

שלו 28 בספטמבר 2013

אני חושב שיש לכם קבוצה בסדר גמור,
לגבי המשחק בשבוע שעבר, שתי קבוצות עלו למגרש שיחקו הכי טוב שהן יכולות ונגמר 3 – 0.
וזה בסדר גמור להרגיש עם זה רע, אבל צריך פרופורציות.
לא קרה שום דבר, יש ימים כאלה.
ומי שלא יודע לקבל הפסד בפרופורציה, חושב גם כשהוא מנצח 3 – 0 שהוא מלך העולם.
מכבי תל-אביב קבוצה טובה ומאומנת, היא יכולה להיות יותר טובה אבל גם יהיו לה נפילות. זה סגל שרץ שנה שנייה ביחד, יש לו את צוות האימון הכי טוב בארץ ותחרות על כל עמדה.
לגבי חיפה, לדעתי היא צריכה לחזור למקורות שלה.
לשחקנים שהיא מגדלת בנוער לייצר תחרות על המקום בהרכב ולהפסיק להתעסק בשטויות כמו גולסה-שחר ומי יצא גבר או ייבוש עמשה.
ליצור סגל רחב ומי שטוב באימונים שיעלה לשחק בלי גיל או שם.
תחרות תעשה טוב לכולם גם לקטן.
ושכל אחד יתעסק בתפקיד שלו, שחר בניהול (ולא להתערב לבנאדו בסגל השחקנים) בנאדו לאמן את כל השחקנים שלו, וכל שחקן באיך לעשות אימונים הכי טוב שהוא יכול.

ג'וני 28 בספטמבר 2013

למען האמת בנאדו לא היה מאמן וגם לא יהיה מאמן. אם שנה שעברה הוא הגיע למה שהגיע זה בזכות ראובן עטר שנתן לו הרכב מנצח. אבל בלי מוטיבציה.ותפקידו של בנאדו היה הפסיכולוג של הקבוצה וזהו. בנאדו השנה לא שינה כלום ולא הכין את הקבוצה בצורה מקצועית.
אומר לשחקנים שאתה מאמין בהם אבל מחליף חצי הרכב.
ממש הגיוני

הבעיה הגדולה היא הניהול הכושל של יעקב שחר שהתקשורת כ"כ אוהבת להלל ולפאר כאילו האיש הוביל את מכבי חיפה לזכייה בגביע אירופה.
בעוד במכבי ת"א הפנימו ובצעו שינוי ניהולי מרחיק לכת עם מנג'ר , סקאוטינג והיררכייה בריאה הרי שבמכבי חיפה עדיין לא הפנימו את השינוי שיש לבצע .

מאז דאבלשווילי למכבי חיפה לא היה אף זר איכותי וזה מסביר שאין מחלקת סקאוטינג למועדון .

שחר נהנה לבזבז מיליונים על שחקנים ישראלים כושלים במקום להשקיע ב5 זרים תותחים .

למכבי חיפה יש שחקנים ברמה של קבוצה תחתית
אין אף שם גדול ולכן הקבוצה נראית כמו שהיא נראית

רוני לוי בנה קבוצה עם רכש חזק ומשמעותי. זכורה הגעתו של דירסאו לפתיחת העןנה.
ככה מכינים קבוצה
את זה אלישע לוי לא למד
את זה אריק עוד לא יודע

אדון שחר אין מה לעשות בשביל להיות קבוצה אלופה בליגה ולהצליח באירופה אתה צריך להכניס את היד עמוק עמוק לכיס. ולהביא צוות אימון מאירופה

עומר 28 בספטמבר 2013

ידידי היקר הזרים היחידים שרוני הביא שהיו איכותיים זה דירסאו בוקולי וקולאוטי 3 זרים בקדנציה של 5 שנים בקבוצה בקיצור כישלון!

ג'וני 28 בספטמבר 2013

עדיין הם תרמו למכבי חיפה יותר מכל הזרים ששיחקו מאז התקופה של אלישע לוי(חוץ מדאבלשווילי)

מכבי חיפה זקוקה כיום לשחקן כמו קולואטי כמו אוויר לנשמה .

עמית פרוסנר 28 בספטמבר 2013

קולמה תרם לא פחות מדירסאו.
דירסאו נהנה מאוד -מאוד מאוד- מהעובדה שלידו שיחק עידן טל בכושר שיא, וביכולת הכי טובה בקריירה, ועוד יותר מהעובדה שלפני שניהם שיחק קטן גם הוא בכושר שיא. כשעידן טל הלך לאירופה ואז לביתר ואנדרסון הגיע, הסתבר שדירסאו קצת פחות טוב שאין לידו קשר אמצע ברמה גבוהה מאוד.

בניגוד גמור לקנדאורוב למשל, שגם אחרי שכל הקבוצה הגדולה ההיא התפרקה ,עדיין הצליח להוביל חבורת שחקנים שהמושג "לא כל כ ךטובים" עושה להם חסד, כמו סילבס, קופל , עידן שום, וורה ודורו, להיאבק בצמרת תוך כדי שעשה הכל על המגרש .

חיפני לשעבר 28 בספטמבר 2013

השם ישמור, תודה שעודדת אותי עם השמות ההם, כבר שכחתי שיכול להיות יותר גרוע. רק להיזכר בקופל ודורו גורם לי לצמרמורת.

MOBY 28 בספטמבר 2013

לבנאדו חסר בנאדו אחד בסגל.
כל השערים של אשדוד ותל אביב היו מטעויות בהגנה. קצת אינטליגנציה (שאני חושב שלפליאבסקי יש ולקינן כבר לא יהיה) ולא היינו סופגים. ואז גם ראיוס וקטן היו דומיננטיים יותר ובוקולי היה מספיק.
שייקח את פיליאבסקי ויראה לא את האין משחק הגנה של חיפה ב-30 שנה האחרונות. ואיך אוסמו פץ, בנאדו בולמים לבדם התקפות לפני שהן הופכות למסוכנות.
עם בנאדו אפילו עידן טל הופך לשחקן :) ואז דירסאו לחיזוק (מסכן תמיר מרחק איוושת לב מחזרה לבמה המרכזית ולא ברעננה :) ).

yaron 28 בספטמבר 2013

נראה שבנאדו החליט להושיב את קטן על הספסל היום. ידין פותח. תזכירו לי, אבל אם זה לא עובד, מה האופציות שנשארו?

יניב - אדום עולה 28 בספטמבר 2013

בנאדו פותח .

קסיוס קליי 28 בספטמבר 2013

טוב, עוד עונה הלכה. תודה לשחר ולהקתו ובנאדו חסר השיניים- תדרוש קשר אחורי וחלוץ יא טמבל. בשביל מה אתה מאמן??? כבר עדיף בובה על הקווים. אה בעצם זה מה שיש לנו..

תורג'י 29 בספטמבר 2013

לצ'וצ'אליץ' אין מקום בהרכב של חיפה, איך ייכנס להרכב של מכבי?

צהוב בדם 29 בספטמבר 2013

אני לא מבין את הכתבה הזאת…
מכבי ניצחה 3-0 אז השבוע שלנו היה מדהים!

ואף פעם לא היה לנו בעיה לשחק בסכנין…
אבל בכלל היינו השבת הזאת נגד ק.שמונה אז אני לא מבין מה מכבי קשורה לכאן.

אה… דיברת על חיפה… החיקוי המנוזל…

Comments closed