13 נקודות הפרש והם צועקים

כשאמיר לובין צועק, המוזות שותקות והכדורגל נשכח.

13 pts

אתמול בלילה כתבתי את השורות הבאות:

4. אבל, וזה מביא אותי למה שקרה בדרבי. בעוד שבחיפה השיפוט לא הכריע את המשחק, בסופו של דבר (היה די גרוע לשני הצדדים), הרי שבבלומפילד הגול היחיד הגיע מפנדל שלא היה. מלבד זה שזה פשוט לא משנה, מדובר בדבר השני הכי טוב שהיה יכול לקרות לחיים רמון ושות' – בגלל שהפועל גם הפסידה אבל גם שיחקה טוב, גם הראתה יכולת אבל גם סיימה בפועל את העונה, ועכשיו אם מוכרים שחקן אז זה נסבל – כי העונה כבר נגמרה.

 5. הדבר הכי טוב שהיה יכול לקרות לרמון ושות', אלו החגיגות של זהבי. כי מתעסקים בהן ולא בקורות ובהגנה השערורייתית (לפחות ממה שראיתי בתקציר של הדרבי ובמשחקים של האדומים שראיתי השנה) שלה ובזה שאין אגפים כל כך – לא – הקהל מתעסק בערן זהבי. איזה חרא ערן זהבי, למה הוא חוגג כמו ילד מניאק ערן זהבי, אין לו טיפה דרך ארץ ערן זהבי.

והיום – מצוטט בוואלה! ספורט יו"ר הפועל תל אביב אמיר לובין עם הדברים האלה: "אני לא זוכר התגייסות כזאת מצד ההתאחדות כדי להגן על החלטה של שופט", אמר יו"ר הפועל תל אביב אמיר לובין, "במקום להראות את כל המהלך שהביא לפנדל שלא היה, בוחרת ההתאחדות לשלוח תמונות סטילס שמעליבות את האינטליגנציה כשלכולם ברור שהעבירה הייתה מחוץ לרחבה. מה שיותר עצוב הוא שההתאחדות מעדיפה להתעסק בפנדל במקום לדון בהתנהגות החמורה של ערן זהבי, שגרם כמעט להתפרעות בקהל. על זה כלל היא לא מגיבה. כמו כן, הדוברת מיכל גרונדלנד מערבת את יחסיה האישיים הקרובים עם לירן ליאני בפרויקט של ההתאחדות כדי להגן על החלטת השופט, דבר שלא זכור לי מעולם, בטח מצד ההתאחדות שכן איגוד השופטים אמור להיות גוף בלתי תלוי. כל זאת כשהיא מתעלמת מאירוע הרבה יותר חמור שנעשה במגרש. ההתאחדות צריכה לתת את הדעת על עניין ערן זהבי ולהשאיר את ענייני השיפוט לאיגוד השופטים".

אז אוהדי הפועל תל אביב – תראו איך המנהלים שלכם מתנערים מהדבר הבסיסי שהם צריכים להעניק לכם – לפני דרבי, לפני צעקות, לפני הו הא: קבוצת כדורגל שתיראה נורמלי ותנוהל נורמלי. 13 הפרש ממקום ראשון. 13 הפרש אחרי 13 משחקים. 13. עם תקציב של עשרות מיליונים. לא לירן ליאני כי אם 13 נקודות. לא פנדל שלא היה כי אם 13 נקודות.

כי זה מה שאמיר לובין רוצה שיקרה: שאף אחד לא ישאל אותו על ה-13 נקודות, או על המקצועיות של הקבוצה או על השטויות עם הרוכשים או על הזרים המוזרים. הוא מעדיף לדבר על הדרבי ועל ליאני ועל זהבי. שלא ימרח אתכם.

 

אדום בינוני סביר - יניב פרנקו
מגרש פתוח תכנית הספורט הטובה בטלויזיה

101 Comments

אבישי 17 בדצמבר 2013

מה שנקרא: מ.ש.ל

יואב דובינסקי 17 בדצמבר 2013

11 נקודות!

טל בן יהודה 17 בדצמבר 2013

אבל עופר, לוביו צודק. אם לא ליאני וזהבי… זה לא היה 13 הפרש… זה היה 10, או אולי אפילו 7!!!!

Amir A 17 בדצמבר 2013

מכל הפוסטים והתגובות כאן עולה הרושם שהפועל תל-אביב הוא מועדון "בכייני" משהו. כמו אותו ילד בשכונה שמפסיד ורץ להביא את ההורים/מורים כי "אכלו לי, שתו לי". למרות שכמו תמיד לפעמים הוא נדפק ולפעמים מישהו אחר נדפק. זה רושם נכון?

איציק 17 בדצמבר 2013

הפועל תל-אביב לא בכייני ואף פעם לא היה כזה, לא בכדורגל ולא בכדורסל. הפועל תל-אביב זה מועדון רודף צדק, ואתה יכול לראות זואת כבש שנים עוד מתקופתו של שאול איזנברג בכדורסל.

אורן 18 בדצמבר 2013

איציק,מה הקשר לאייזנברג?
תיכף תכתוב שהקהל תומך בו.

משה 17 בדצמבר 2013

הכי בכייני שיש
האמן לי גדלתי ביפו ואני מכיר מקרוב יותר מ40 שנה את אוהדי הפועל פנטיים כאלה וחמומי מוח שכמותם אין בשום מקום
קהל נטול טאקט נטול רחמים
כל מה שקורה להם מגיע להם
הם מונעים משנאה לאחרים ולא מאהבת קבוצתם השנאה חזקה יותר
פשוט בושה של קהל

יואב 17 בדצמבר 2013

מה חדש? זה הדנא שלהם.
לקרוא את הסטטוס של היועץ המשפטי שלהם ולהקיא. גוש סירחון מהלך.
עלק מאהבה. היא מעולם לא נוהלה מאהבה.
לנצח בצילנו.

יואב 17 בדצמבר 2013

נ.ב
עופר, מעולה.

יואב אחר 17 בדצמבר 2013

אתה מודע לכך שהוא לא שלל שהפנדל היה מפוקפק או שההתנהגות של זהבי הייתה מכוערת. הא רק אמר שזה לא העיקר. ואם תיכנס לפורום של אוהדי הפועל תראה שהם הרבה פחות עסוקים בפנדל, קצת עסוקים בזהבי (בצדק) והבה בהנהלה שלהם.
כל מה שאמרת לגבי סירחון ורצון להקיא גבי ההנהלה של הפועל נכון. מכיוון שדבריך מכוונים גם לקהל, אתה מוזמן לחזור למשחקי הקבוצה שלך מחמש עשרה השנים האחרונות ולהסתכל בחברים שלך ליציע: קטטות בין מחנות אוהדים, הערצה לשחקן ע"ח הקבוצה, קללות נגד ערבים (ולא, לא רק שחקני הפועל. אתה מוזמן לשאול את אבו סיאם מה צעקו לו ולברר עם האולטרס שלכם למה הם לא רצו אותו אפילו שהיה מצוין בעונת 2004) ובכיינות נגד שופטים.
מכבי מנסה תמיד להצטייר כמו מנצ'סטר יונייטד. האמת שהיא מזכירה לי הרבה יותר את צ'לסי (לא במספר התארים. בזה היא אכן מנצ'סטרית): בעלים עשיר שהביא הישגים ומכסה על אוהדים גזענים ולאומנים. ד"ש לחברים שלך מירושלים

עופר פרוסנר 17 בדצמבר 2013

לא נכנס לפורומים של אוהדי הפועל – פשוט לא אוהב את הדרך שבה ההנהלה הזו מתנהלת. זה מגעיל ודוחה בעיני, וכתבתי שזה מה שיקרה וזה באמת מה שקרה.
והתקפה אישית כזו היא דבר מגעיל, אבל מגעיל ממש.

יואב אחר 17 בדצמבר 2013

התקפה אישית? שלי? נגד מי? נגד זהבי? או נגד ליאני? כי לא תמצא אותי מגן על הנהלת הפועל בהתנהלותה השוטפת, אבל זהבי עשה משהו שעליו הוענשו שחקנים אחרים ואין שום סיבה שלא יוענש גם

עופר פרוסנר 17 בדצמבר 2013

לא שלך, של לובין. (התגובה הזו תוקנה, כי התבלבלתי במגיב)

Amir A 17 בדצמבר 2013

אבל למה לנבל את הפה? הנקודה שלך לא היתה ברורה בלי זה?

יואב 17 בדצמבר 2013

זאת היתה מחמאה ל״דבר״ הזה.

יואב 17 בדצמבר 2013

ורק חוזר על דברי גדולים ממני(רלף זצ״ל).

יואב אחר 17 בדצמבר 2013

הוא היה מנבל את הפה גם אם הפועל היו מנצחים. גם אם הבעלים היה עדיין סמי סגול וגם אם אריק איינשטיין היה הדובר. אז מה אם האליל שלהם לפני זהבי היה חבר של זאב רוזנשטיין (לכאורה) ואיים על אוהדים (שאל את חיים שדמי, מכביסט ועיתונאי ספורט); אז מה אם היו"ר לשעבר שלהם ניסה להיות בעלים של קבוצה אחרת למרות שאבור לו בהיותו פושט רגל; אז מה אם אוהדים שלהם חיכו לאוהדי הפועל לפני משחק כדורסל של הפועל כדי להרביץ להם- הפועל סירחון וטינופת ובצילם לנצח

מנטוס 17 בדצמבר 2013

בלי להכנס מי יותר חרא , מכבי או הפועל , אתה ברצינות חושב שמכבי לנצח בצל של הפועל ?

הפועל מועדון גדול יותר ?מפואר יותר ? עם יותר תארים קהל מסורת וכסף ?

הפועל מועדון עם אובססיה לגבי מכבי , בכדורסל המועדון התפרק פעם אחת במרדף הזה והכדורגל זה קרוב מתמיד .

יואב אחר 17 בדצמבר 2013

איפה ראית שטענתי שמכבי לנצח בצילם של הפועל? אני הגבתי לטענה של "יואב" (לא אני) שהחליט לנפנף ב"דנא" הקבוצתי כמקור להתנהלות הנהלת הפועל הנוכחית. אני חושב שזה אידיוטי לטעון שמועדון שיש לו יותר תארים מהפועל ומצליח כרגע יותר מהפועל נמצא בצילו. אני גם מאמין (לא מתחייב) שרוב האוהדים לא חושבין ככה. הנקודה כאן היא השחצנות והנפיחות של הטענות הללו- גוש סירחון, עאלק אהבה וכו' (אם הייתי "יואב" הייתי טוען שזה הדנא של אוהדי מכבי בכלל…)
נראה לי שאתה בעיקר מכיר את אוהדי הפועל דרך דרבים. ואז זה לא מפתיע שזה מה שאתה רואה- התעסקות במכבי. וזה נכון גם הפוך-לפני דרבי ובמהלך דרבי אוהדי מכבי יתעסקו (באובססיביות) ביריבה.
בלי קשר: התפיסה הזו שהיריב שלך נחות, בזוי ופתטי זו תפיסה נרקיסיסטית ודוחה וגם לא ספורטיבית. ומשפט כמו "לנצח בצילם" הוא תמצית הגישה הזו. אתה לא צריך להתחנף ליריב שלך אבל תכבד אותו.

יואב 17 בדצמבר 2013

לך תחלל קברים, תתפור בובות, תקנא ותיהיה מריר כל חייך, תחכה בשדה התעופה, תיאנס(מטאפורית) על ידי נרקומן, פוליטיקאי, נוכל, שאול, תאחל מחלות, תכניס את השואה לספורט ותמשיך לקבל רביעיות.
אל תעיז להזכיר את אריק בהקשר שלכם כי אתה פשוט לא ראוי.
״הפועל מסריח״.

יואב אחר 17 בדצמבר 2013

אני לא ראוי? אתה בכלל מכיר אותי? אתה זה שמתחיל את הגישה המתנשאת. "סירחון" "חרא" "לנצח בצילם"…מי שמך להטיף מוסר? כן. יש טינופות בקהל שלנו (בהנהלה גם ואתה לא תשמע ממני חיבה כלפיהם בשום צורה). אני מעולם לא קיללתי ומעולם לא שרתי שירי שואה ולא קיללתי את אוברוב, נמני או כל שחקן שלכם (ובטח תאמר לי שלא שרת לנאתכו "איפה אבא" ולא שרת "הפועל חיזבאללה" ו"טועמה מחבל". וזה בלי קשר למוות (מטפורית ,כן?)שעשיתם ללוני). וכן- יש לנו אוהדים כמו איינשטיין ועלי מוהר עד כמה שזה צורם לך לדעת ולהשלים עם זה. הפוסט הזה בכלל על מכבי? כי אם לא מה אתה כותב כאן בכלל? בטח לא משהו ענייני חלילה.

מנטוס 17 בדצמבר 2013

יואב האחר

מה שמצחיק בכל מה שרשמת על ההיסטוריה של הקהל הצהוב
שזה נשמע כמו רשימה ממחברת אישית של המנהל של מכבי – מיץ' גולדהאר, תחת הכותרת – "בעיות שאני פותר במכבי "

והרשימה המקבילה על הבובות ושירי שואה של הקהל האדום לקוחה ממחברת של המנהל של הפועל – הקהל , תחת הכותרת – " דברים מגניבים שעשינו ונמשיך לעשות "

יואב 17 בדצמבר 2013

הפוסט הזה על גניבת הדעת המתמשכת שלכם.
ושיא השיאים מבחינתי זה היועץ המשפטי שלכם שמקלל בפומבי ומשווה את מכבי לשובים.
זאת רמת הביוב שלכם, חלילה לא של אריק.
יאללה לקפל.

עופר פרוסנר 17 בדצמבר 2013

יואב – אתה לא יכול לשמור על שפה קצת יותר גבוהה? (מדבר על התגובות הקודמות שלך).
זה מבאס לי ת'תחת.

עומר ב. 18 בדצמבר 2013

איזה תגובות דוחות .מה זה בכלל ד.נ.א של קהל ? הקהל מורכב מאלפי אנשים שונים לחלוטין גם בהפועל וגם במכבי
תתביש

עומר ב. 18 בדצמבר 2013

זה ליואב

עוד מתן אחד 19 בדצמבר 2013

בלי כל קשר לכלום…
אני חושב " שאבא מת" לא ראוי אבל ב"הפועל חיזבאללה" זכיתם ביושר ולגבי "טועמה מחבל" אני לא חושב שזט אמירה כל כך קשה זה יושב על המידה של "השופט בן זונה" זה יצרים של המשחק…

ואני לא אוהד מכבי (אף אחת מהן)

עדי אבני 17 בדצמבר 2013

מבחינתי, ונעזוב כרגע את האישיוז בצד, זה מראה על חוסר רצון להרכין את הראש בכל מחיר. על חוסר רצון ״להפסיד בכבוד״. אם זה היה בצהוב אפילו הייתי אומר ״מכביזם״. תוסיף לזה את האתוס (המוצדק, אם שואלים אוהדי קבוצות אחרות) של ״כולם שונאים אותנו״ ואת נסיון הכסת״ח של ההתאחדות ותקבלו את הטענות של ליובין מהיום.
ברור שיש בזה חסרונות ויתרונות, ואף אחד, כולל לובין לא טוען שזה מגיע במקום התמודדות עם הבעיות המקצועיות.

עופר פרוסנר 17 בדצמבר 2013

עדי – לא יודע. אני לא מבין את ה"להפסיד בכבוד". אני מבין ב"להפסיד". בוא נניח שזהבי מחמיץ את הפנדל ונגמר 0:0. האם הכל היה קורה אותו דבר? האם עדיין האוהדים היו באטרף? האם התגובה הזו הייתה יוצאת? האם כל הבלגאן הזה היה קורה? אני לא חושב.

יואב אחר 17 בדצמבר 2013

עופר, אני מניח שאתה משוטט לך בפורומים של אוהדים. אם תיכנס ל"שדים" אתה תיווכח שהדיון הכי פעיל (כולל בדרבי עד לשער של זהבי, וגם היום) היה על ההנהלה והרוכשים שאין או יש

עדי אבני 17 בדצמבר 2013

אני מסכים, וזה רק מחזק את מה שכתבתי- הפועל וראשיה לא אוהבים להפסיד, ונתלים בסיבות (מוצדקות או לא) להסביר מדוע היה ההפסד. אם לא היה הפסד לא היה צורך בהסברים

עופר פרוסנר 17 בדצמבר 2013

לא היו מפסידים היו צריכים להתמודד עם בעיות כמו, איך קוראים לדבר הזה, כדורגל.

מנטוס 17 בדצמבר 2013

גם 11 הפרש זה הרבה אגב

עידוקוליס ליפשיץ 17 בדצמבר 2013

רק בעיניי זה אבסורד שפשעו של אדם להתסיס בלי להתייחס למותסס?
אני מתכוון (קצת קשה לנסח) – אותו לובין הזה רואה כמובן מאליו שהקהל של הפועל יתפרע בגלל התגרות. ערן זהבי צריך להיות בוגר ולא להתגרות. ובוא נגיד וההתגרות אכן היתה גוררת התפרעות – כלום יבוא אותו לובין ויאמר שיש לטפל בחומרה בקהל, או שמא זהבי האחראי הבלעדי להצתת הניצים?

מנטוס 17 בדצמבר 2013

הנראטיב שהקהל של הפועל תרבותי ואינטליגנטי זה עילה לזיכוי זהבי ,
הרי ידין ותמוז ניסו להתסיס את קהל הבבונים מבית"ר , זהבי בסה"כ עשה פיו פיו לקהל שונה ציני ומגניב שמתנער מאלימות .

יניב 17 בדצמבר 2013

אם הערב אופיר קריאף מבקיע לטובת ביתר בגוחא ועושה פיו פיו לקהל בגוחא ? איך זה נגמר?
פרובוקציה של סופרסטאר היא עדיין פרובוקציה .

עמית פרוסנר 17 בדצמבר 2013

נדמה לי שאתה צודק מנטוס. לא זכור לי התקפה כל כך פרועה של הנהלת הפועל על ידין באותו המקרה.
ואין מה להגיד, עופר צודק. למה צריך להתעסק בכדורגל אם אפשר לדבר על זהבי?

יואב אחר 17 בדצמבר 2013

הנראטיב לא משנה. משנה השוויון. גם אם כל הקהל היה מוציא טישיו ובוכה בשקט ומצקצק עדיין צריך להעמיד אותו לדין. אגב: אפשר להתווכח אם התגרות כזו דורשת העמדה לדין-אבל באופן גורף. העניין כאן הוא קודם כל שוויון בפני החוק: אם תמוז ודמארי וידין הועמדו לדין על התגרות בקהל (אגב- לא בקהל של מכבי) מן הראוי שגם הוא יעמוד לדין

מנטוס 17 בדצמבר 2013

אני מסכים איתך שצריך להיות שיוון .

לקיים דיון בעניין זה לגיטימי .

אני רק אומר שמגוחך שהטיעון של "להלהיט את הקהל " מגיע מצד אנשי הפועל שהרי תמיד טוענים כמה הקהל שלהם שונה וסולד מאלימות .

יואב אחר 17 בדצמבר 2013

לצערי הרב הקהל של הפועל לא שונה בענייני קללות ונאצה, ועוד יותר לצערי גם אלימות (לשמחתי לא גזענות אבל זה באמת חצי נחמה). מסכים איתך

יואב אחר 17 בדצמבר 2013

אני מגיב גם על פרסום שלך מקודם לגבי הרשימות, מכיוון ששם אין לי אופצית תגובה.
מיטש תיקן את כל הליקויים שדיברת עליהם? אני מניח שלא היית בטקס לזכרו של רמי ארמה, שחקן הפועל, וראית איך הקהל שלך מכבי הגיב; אני מניח שלא שמעת מה אוהדי מכבי שרו להפועל כבר במשחק נגד ביתר ; אני מניח שלא היית לאחרונה במשחקי ליגה בכדורסל כדי לשמוע את אותו קהל שר לטועמה. וזה בלי להזכיר (שוב!) את האוהדים שחיפשו בחוץ עם מקלות את אוהדי הפועל שחיכו להסעה למשחק נגד גליל עליון.
מיטש עשה שני דברים ראויים בהקשר של הקהל והתנהלותו: קמפיין נגד גזענות ומאבטחים באימונים, שלא יתפרצו ויעשו בלגן. אני גם לא מצפה שיהפוך למחנך הרשמי שלהם. רק אל תאמר שזה נפתר.
כן- יש הרבה מה לתקן עם הקהל של הפועל וציינתי את זה בתגובה אחרת למטה. וכמו שציינתי כאן, הרבה אוהדים של הפועל מאוד לא מרוצים מההתנהלות המבזה והאלימה, ויש התנגדות וירידה ניכרת בשירי שואה ודומיהם, לפחות ממה שאני שמתי לב.
בשורה התחתונה- לשני הקהלים יש מה להשתפר. אבל לא נראה לי שזה מוטו בקהל של הפועל להתלהב באון גורף מזה, כמו שלא נראה לי שהקהל של מכבי מתכוון לוותר כ"כ מהר על החלק שלו בעניין- עם או בלי מיטש

איתן מסוארי 17 בדצמבר 2013

פרוסנר, לצערי אני נאלץ להסכים לגבי ליובין. לא הזכרת את שערוריית החימום החפיפניקי של שכטר. אני לא יכול לכעוס על רב"ש לגבי מערך התקפי/הגנתי כי הוא מבין יותר ממני. אבל בתרבות ארגונית אני מבין טוב. שחקן שמותח שריר אחרי 5 דקות (לא ידוע לי על פציעה) זו תרבות ארגונית! לא קשור בשיט לתקציב. וכאן ליובין ורב"ש (וכל המערכת) יצטרכו לתקן.

השיח בין האוהדים הוא יותר על הרוכש עם השם כמו של ההוא מהבנק למסחר. כובש השער וליאני באמת מעניינים את התחת.
הטעות של ליאני יכולה לקרות – שיט האפנס.
פיו פיו לקהל… מצידי שיעשה פירואט אם זה עושה לו טוב.

להתמודד על על אליפות הייתה יותר משאלת לב, לא מציאות.
כמו שנאמר לעיל, אם לא יגיע רוכש ברמתו של גולדהאר, אנחנו נהפוך לקבוצה של גג פלייאוף עליון.

… אבל יגיע בסוף רוכש!!! תפקידנו כעמותה לדעת להטיל וטו על כל מיני טייקונים שמבקשים לשחק בנו כמו צעצוע.
קצת סבלנות, בסוף זה יקרה.

בינתיים יש לצהובים זמן להנות מתקופה קצובה של עליונות.

מנטוס 17 בדצמבר 2013

רק 2 הערות –

אמרת על החימום של שכטר , ראית איך הוא התחתם או שזה על סמך הפרשנות של דני נוימן ? אני שואל ברצינות כי אני מאוד חשדן לגבי הידע של דני נוימן ,

דבר נוסף , דיברת על "תואם גולדהאר" . שזה בכלל ביטוי ששומעים הרבה . לדעתי זה מגוחך כמו שמנצסטר יונייטד יגידו שכדי לצאת מהמשבר הם צריכים תואם מסי .

הרי מיץ' זה מתנה מאלוהים – גם מילארדר , עם כסף נקי (לא אולגרך ) , גם השקיע עשרות מיליונים, גם לא התרגש מהכשלון הראשון , גם היה סבלני וידע להתעלם מהרעלים בכדורגל , גם איש ניהול ממעלה ראשונה , וגם משקיע והרבה בביסוס המועדון לשנים קדימה ( מחלקת נוער , בניין משרדים ואולי איצטדיון )

הסיכוי למצא כזה דבר הוא אחד למיליון . השאלה היא האם כל מיני "סמי סגולים , או איזי שירצקים " כלומר משקיעים מאוד לגיטימיים , לא נכנסים להרתפקאה הזו של רכישת הפועל כי שואלים מה הטעם להשקיע בהפועל שיש את מיץ' שפשוט החליט שהוא ומכבי פה כדי ליצור שושלת ….

עופר פרוסנר 17 בדצמבר 2013

מנטוס – תראה מה עשתה הכניסה של אברמוביץ' לכדורגל האנגלי – היא הביאה אנשים עם המון המון כסף לקבוצות (השייחים של סיטי, הגלייזרים, האמריקאים של ליברפול).
מה שחשוב זה לא רק כמות הכסף – אלא בנייה של מועדון. השינוי אצל מכבי תל אביב לא בהכרח קורה על הדשא – כי עם קצת מזל גם הפועל ב"ש יכולה לקחת השנה אליפות, או שג'ורדי יעזוב ויבוא מאמן ומנהל מקצועי לא מספיק טובים שלא מסתדרים בארץ והכל יכול לקרות – אתה צריך לראות מה קורה בקרית שלום. זה כמו שמספיק מבט אחד על כפר גלים או על מתחם הנוער בקצף, כדי להבין למה מכבי חיפה היא עדיין מועדון גדול. שם הכסף צריך להיות מושקע, בתשתיות. בונים דברים מלמטה לא מלמעלה, כדי שהיסודות שלהם יהיו חזקים.

מנטוס 17 בדצמבר 2013

אני לא אומר שמכבי ת"א בוודאות תיקח עכשיו 5 אליפויות רצוף

אני מסתכל על משקיע פוטנציאלי בהפועל בלבד בסיטואציה הנוכחית . אז בלי קשר שהוא צריך לבחון את הסיטואציה הכלכלית המורכבות והחובות שם , אז גם "מצב השוק" זה סוג של שיקול , ומה לעשות שמצב השוק הזה במילה אחת היא "גולדהאר" ( לא שחר ) כי אם אלונה שמה מהכיס 10 מיליון בשנה כדי להעמיד קבוצה מכובדת לב"ש אז היא תקבל רספקט , ותכלס בשביל זה המיליונרים האלו שם , אז איזה רספקט תקבל אם אין לך כמו גולדהאר כאלו יכולות כלכליות ?

הדוגמא שלך מאנגליה לא רלוונטית ( בכלל זה עולמות שונים אז לא ברור איך הבאת את זה ) כי קודם כל שם אברמוביץ רכש מועדון בינוני מאוד , גולדהאר קנה לעומת זאת את המועדון הכי גדול בארץ והדרך לסולד אואט מנויים ( או מצב שחצי איצטדיון עם מרצנדייז של המועדון ) אחרי ההצלחה הראשונה היתה קצרה .זאת אומרת שיש פה איזה מציאות שונה , זה לא שצלסי לקחה 2 אליפויות עם מורינו ואנגליה ראתה משהו יוצא דופן . במכבי יש תהליך יוצא דופן .

משקיע שעכשיו רוצה לקנות את ניוקאסל ומסמן תארים כמטרה מיידית יודע שהוא צריך יכולת להחתים 4-5 שחקנים ענקים סטייל אוזיל וואן פרסי ויכולת להביא כאלו כל עונה . ומשקיע שרוצה לקנות את הפועל ב 2011 יודע שהוא צריך כנראה להעמיד תקציב של 30-40 מיליון שקל , אבל בגלל מיץ' אז היום אולי גם 70 לא יספיקו , וזה מה שמרחיק את אותם משקיעים .

Yair 18 בדצמבר 2013

אני יודע שזה לא קשור לנושא אבל אני לא יכול להתעלם, הגלייזרים הם לא אנשים עם המון כסף שבאו לקנות את מנצ'סטר יונייטד. הם אנשים עם הרבה (נראה לי) כסף שלא שמים שקל ממנו בקבוצה וקנו את הקבוצה במינוף בנקים תוך כדי הכנסתה לחובות, והקבוצה משלמת את החובות האלה מאז. מעדיף את אלי טביב.

JOSH 18 בדצמבר 2013

נכון למרץ 2013 מלקולם גלייזר מוערך ב-4.5 מיליארד דולר. זה פי 3 ממה שיש לגולדהאר בבנק, וזה הופך אותו לאחד האנשים העשירים בעולם הספורט.

Yair 18 בדצמבר 2013

זה לא הופך שום דבר ממה שאמרתי ללא נכון, רק תשנה את חזרה את ההרבה להמון. הגלייזרים לא קנו את הקבוצה בכספם

איתן מסוארי 17 בדצמבר 2013

מנטוס. לא ראיתי את החימום. אני גם לא בוגר מכון וינגייט כדי להבין. אני פשוט לא שמעתי על פציעה שיש לשכטר (סביר להניח שהיינו שומעים אם הייתה כזו). לכן, הנחת היסוד שלי היא חוסר מקצועיות הנובעת מתרבות ארגונית. בקשר לנוימן, אני מעדיף לזכור אותו מהשיר של אהובה עוזרי. "חשדן" לגבי הידע של נוימן? אתה בכלל עושה לו הנחות של בלאק פריידיי :-).

לא אמרתי "תואם" אמרתי "ברמתו" – כלומר מבחינה כספית. גולדהאר זה באמת נדיר, אני לא יכול לתאר את זה טוב יותר ממה שתארת לעיל – הסיכוי ל"תואם" הוא באמת קלוש. אני ממש רוצה לשנוא את גולדהאר ולא מצליח. אני אפילו באופן זה או אחר מעריץ אותו אחרי מה שהוא עבר במכבי.
אבל בטוח יש איזה יהודי עשיר (מאוד) איפשהו שרוצה לקדם רעיון חברתי. ועם כל הציניות, בסך הכל ה"הפועליזם" באופן כללי מיצג (כמו עוד 3-4 מועדונים בארץ) דברים יפים. אחווה יהודית-ערבית, מסורת ארוכה, קודם דרך ואח"כ הישגים (רוצה לומר סף סבלנות גבוה של הקהל) ועוד המון דברים.

לשמחתנו הכדורגל בארץ הוא לא כמו בכדורסל. יש מקום ל 3-4 קבוצות טובות. לליגת האלופות מגיעות הטובות. לא כמו הקומבינות של דון שימון. יש מקום לעוד גולדהאר או שניים. דרך אגב, יש לו אח?

גיסנו 17 בדצמבר 2013

איכשהו במכבי, מועדון כושל ניהולית עד הגעתו של גולדהאר וספורטיבית עד שהוא הביא את ג'ורדי קרויף, כל פעם מחדש עמדו רוכשים בתור אחרי שלוני סוף סוף החליט לשחרר. היה מאנה ואז שניידר ועכשיו גולדהאר שממש לא הולך לשום מקום, למרות מה שאתם אומרים לעצמכם (אפילו יש לי הרגשה שפספסתי בעלים איפושהו בדרך).
ותהיו בטוחים שגולדהאר לא רכש את מכבי סתם כיד המקרה כי זה השם הראשון שהוא מצא בגוגל. הוא אדם יסודי שעשה הרבה מאוד שיעורי בית והבין למה כדאי לו לקנות דווקא את הקבוצה הזו, ולא את בית"ר או הפועל.

העובדה שאתם כבר שנים מחפשים רוכש יציב והכי טוב שמצאתם היה טביב – אמורה להדליק אצלכם איתות אזהרה רציני, במקום זה אתם מתעסקים בלגמד את גולדהאר וההישגים שלו.
ממש כמו שאתם עסוקים כל שבוע בשחקן הזה או השופט ההוא (ואם זה דרבי זה בכלל סיבה להילולה) במקום להתעסק בכדורגל שלכם (שלמעט אתמול הוא די גרוע, ויש לי הרגשה שהדרבי יתגלה כהתעלות חד פעמית).

איתן מסוארי 17 בדצמבר 2013

להוציא את מכבי חיפה ומכבי תל אביב, בינתיים אף אחד לא זכה ל"רוכש טוב ורציני".

לא יודע מי מגמד את גולדהאר (עזוב טיזינג שאחרי דרבי).

ראה דבריו של פרוסנר לעיל על בניה מלמטה. זו הסיבה שהעפנו את טביב כמו טיל טומהוק. לא בגלל שהוא אוכל ג'חנון ולא בגלל סיבה דומה אחרת. הוא לא השקיע מלמטה. הניהול של לובין (על כל המגרעות) לעומת מה שהיה בתקופת טביב זה שמים וארץ. אני מעדיף את המצב הנוכחי ולא הבזיון של תקופתו.

גיסנו 17 בדצמבר 2013

זכור לי את רמון מדבר על "השייח הקנדי".

JOSH 18 בדצמבר 2013

זה פחות או יותר נעוץ בכך שרוב המיליארדרים היהודים שאפשר לחשוב עליהם הם אמריקאים, ולך תמכור לאמריקאי קבוצה שסמליה הם הפטיש והמגל..

הצבר 17 בדצמבר 2013

מסתבר שאפשר להוציא את אבוקסיס מהפועל אבל אי אפשר להוציא מהפועל את האבוקסיסזם. מעבר לעובדה שהיה פנדל היה גם כרטיס אדום ( צהוב שני) לספורי שהכשיל מאחור השופט שלח יד להוציא כרטיס ראה שזה שחקן עם צהוב והסתפק באזהרה.

אתם תמשיכו לילל בתקשורת אנחנו נמשיך לנצח במגרש.

יואב אחר 17 בדצמבר 2013

לא היה פנדל. עבירה כן, ואולי צהוב שני לספורי. פנדל לא. ואם כן- אז היה צריך להיות פנדל גם להפועל על עברה דומה

ליאור 18 בדצמבר 2013

אכן היה קיפוח מצד השופט, אבל הוא היה כלפי מכבי ולא הפועל,
במהלך הדקה ה -40 הגיע למכבי פנדל ברור אחרי נגיעת יד ברחבה של שחקן הפועל, לליאני לא היה אומץ לשרוק לפנדל נוסף, ולכן העדיף לשרוק לעבירה כביכול של זהבי.

אורן 18 בדצמבר 2013

ולשלם לאיגוד השופטים.

דגש 18 בדצמבר 2013

שמע, גולדהאר לא יכול לקחת סיכונים. הוא משקיע עשרות מיליוני דולרים בפרוייקט שלו.

אריק האחר 17 בדצמבר 2013

איתן
תקופה קצובה דווקא היה להפועל.
המצב הטבעי והנכון חזר ולתקופה
ארוכה מאד.
הפועל הולכת לראות את מכבי מלמטה
להרבה מאד שנים .
להתראות בדרבי הבא.

איתן מסוארי 17 בדצמבר 2013

צודק. שנה שנתיים של עליונות צהובה זה באמת הרבה שנים.
לנו לא ייקח שלש שנים ו – 300 מליון לקרוע את הליגה.

תראה מה עשינו עם 1/20 תקציב בכדורסל.

מנטוס 17 בדצמבר 2013

הדפסתם חולצה שרשום עליה ששיא השאיפה היא לנצח דרבי

איתן מסוארי 17 בדצמבר 2013

חחחח… כשהחולצה הודפסה חשבתי שהשאיפה היא מקסימום מג'וינט ענקי – זה נראה מטורף לחלוטין. בינתיים נצחנו בשני דרבים והרבה מים עברו בירקון ליד אוסישקין. תסכים איתי שמה שקרה בכדורסל שווה סרט הוליוודי.

JOSH 18 בדצמבר 2013

בכדורסל ניצחתם שניים מתוך שישה דרבים, וסיימתם במקום השמיני בליגה.
אכן, מרשים.

אורן 18 בדצמבר 2013

ואוו ניצחתם 4 מתוך 6 משחקים קבוצה שהתקציב שלה הוא כמו של סופו.מרשים.היידה שימון.

צביקה 18 בדצמבר 2013

בעשירית תקציב מהתקציב של הקבוצה של המדינה…

יואב 17 בדצמבר 2013

עופר,
מקבל.

בתוך כך, היועץ המשפטי של הפועל ת"א, עמית פינס, כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "ערן זהבי, הידוע בכינויו (החדש) עי"ן זי"ן, שים לב: תסמונת שטוקהולם היא תופעה שבה אדם המוחזק בכפייה בידי אנשים זרים, מפתח אמפתיה והזדהות נפשית עם האידיאולוגיה והאנשים המחזיקים בו".

תגובתך לציטוט הזה, מגורם רישמי שלהם?
מה זה בכלל לובין לעומת זה? למה לעשות להם הנחות?

עופר פרוסנר 17 בדצמבר 2013

אני צריך להגיב לשטויות האלה?
מה שכן – אני אומר דבר כזה – גם דברים שאני כותב בעמוד הפייסבוק שלי או בטוויטר שלי לא מייצגים עמדה רשמית של מקום העבודה שלי ואוי ואבוי אם היו מייצגים.

יואב 17 בדצמבר 2013

סלח לי, זה הרבה פחות שטויות מהבכי הקבוע של ליובין שלאף אחד לא איכפת. הוא הרי יפוטר ויחזור עם תאומים עוד כמה שנים כדי להמשיך לבחוש. עבד כי ימלוך קלאסי.
אין שום קשר למקום עבודה אלא לפומביות מחליאה של איש רישמי שרק ממחיש מאיזה קן צרעות ערן ברח.

מנטוס 17 בדצמבר 2013

עמית "פינס" זה תכלס סוג של ע' וזין .

איזה כיף שלובין והזין הזה מנהלים את הפועל ,עם סוקולובסקי בעמותת אוהדים . איזה כיף . שלא ייגמר .

שייסעו כבר לסקוטלנד להשתלמות כלכלית בגלזגו ריינגרס .

שגיא 17 בדצמבר 2013

חחח…נכון.

רן 17 בדצמבר 2013

אני רוצה לקוות שהאוהדים המתנצחים כאן הם גג בני 18.

קשה לי להאמין שאנשים מבוגרים באמת מייחסים טוב ורע, שחור ולבן, ווינריות ולוזריות ועוד כל מיני תכונות מומצאות לשני מועדונים שההבדל היחיד ביניהם הוא איכות המשקיע אותו הם מצאו על מנת שיבזבז את כספו על משכורות לשחקנים בינוניים פחות או יותר.

הרי אם גולדהאמר היה בהפועל, התמונה היתה הפוכה, לא?

תפנימו כבר שאתם בסך הכל צופים חסרי כל השפעה בתיאטרון פיננסי מקרי שמתרחש ללא שום קשר אליכם.

במקרה בחרתם צד שעכשיו הוא חזק או חלש. זה ישתנה או שלא ישתנה, אבל אתם? אתם לגמרי זניחים בסיפור הזה.

רן 17 בדצמבר 2013

גולדהאר כמובן.

יואב 17 בדצמבר 2013

יש לך את זה ביותר סאחי?

חנן 18 בדצמבר 2013

המצב הכללי של הפועל קשור לחלוטין לבחירות של האוהדים שלה. אולי כדאי שתבדוק את ההיסטוריה המודרנית של המועדון… ואני אומר את זה לטובה.

אריק האחר 17 בדצמבר 2013

איתן
תבדוק טוב את ההיסטוריה .
לקח לכם עשור גרוע של מכבי כדי
להשוות ניצחונות ולהגיע ליתרון.
מחקנו את זה בעונה וחצי.
הפער שיפתח בזמן הנוכחי לא ימחק
בעשור.
אולי ביובל.
אגב , אני מעדיף הרבה כסף של הקנדי
מאשר כסף של ההסתדרות ״הישנה והטובה״
והבעלים האחרונים שהיו לכם בעשור האחרון.
ושוב :
להתראות בדרבי הבא.

הצבר 17 בדצמבר 2013

הדרבי הזה הוא מקרה נדיר בו הקהל הפשוט לכאורה מתנהג ביותר בגרות ויותר רצינות מאשר הנהלת הקבוצה והאוהדים שלה בתקשורת. מה שמענין לא פחות מזה שהקהל מגלה יותר בגרות ומקצועיות מההנהלה זה שהאוהדים הם גם היחידים שנדרשים לשלם על הטעויות ולהביא כסף מהבית. אז בשביל מה בדיוק הם צריכים את רמון וחבורת הזבל ?

מכביסט ותיק 17 בדצמבר 2013

לכל קבוצה יש בקהל חלאות אדם. בכל קבוצה יש אנשים מסריחים שהם חלק מהצוות- הנהלה ו/או שחקנים. בהפועל ת"א המצב של חלאות אדם הוא קיצוני בצורה יוצאת דופן. אני מכיר באופן אישי אוהדי הפועל שלא גדלו איתי מילדות אלא זאת הכרות מאוחרת. אני מכיר את המשפחה שלהם. אני מכיר הורה שהולך עם ילדיו למשחקי הפועל. הילדים הקטנים לומדים בשקיקה מהאבא שמכבי הם נאצים. שזה בסדר לצעוק שואה למכבי (הסבא שלהם ניצול שואה…). אבל הבעיה בהפועל זה גם לא האוהדים. כי יש להפועל גם לא מעט אוהדים נורמלים. בהפועל יש את התופעה- גם בכדורגל גם בכדורסל של אנשים דוחים ומגעילים בהנהלה והסובב אותה. ראו מקרה מה אמר עו"ד פינס בפייסבוק על זהבי. הטענה של לובין היא פשוט מטורפת. ההתאחדות רקמה מזימה בעד מכבי. והוא נחשב לאדם שקול במערכת של הפועל. ממש לא קשה להבין מדוע טביב נבעט משם. אני מבין מדוע מכבי חיפה שונאת כל כך את מכבי ת"א אחת הסיבות היא שהאוהדים רואים שלמרות היריבות על תארים במכבי ת"א לא שונאים אותם באותה מידה. בחיפה רואים בכך התנשאות של מכבי על חיפה. את הפועל מכבי שונאים מסיבות אחרות- כשמתסכלים על החומר האנושי בחיפה – מההנהלה דרך שחקנים לדורותיהם זה כאילו הד.נ.א בהפועל ת"א הוא פגום. וגם מי שמגיע מבחוץ הד.נ.א שלו נפגם. היה אירוע מרתק בדרבי הנוכחי – בעוד הקהל של הפועל קלל קללות מבישות (יש כאלה שראו מועל יד של אוהדים אני לא ראיתי) -ברגע ששער 11 שר את שיר טועמה מחבל הגיעו לא מעט שריקות בוז מהקהל של מכבי.
הפועל לא מבינים שהם משמידים את עצמם. לא צריך את זהבי במכבי בשביל לעשות את זה. כל יומיים מוכרים לכם בתקשורת מליארדר אחר בשביל שיצופו מעל המים. בושה להזכיר את אריק איינשטיין ועלי מוהר ביחד עם אוהדי והנהלת הפועל של היום.

תומר חרוב 17 בדצמבר 2013

הכל נכון.

אבל אני רוצה להגיד משהו על היריבות בין הפועל ומכבי שעד לפני 3-4 שנים הייתה יריבות די מעניינת והפכה להיות מפגן של גועל נפש. זה נדמה שאנשים מנצלים את השבוע לפני-אחרי דרבי רק כדי להקיא אחד על השני ולהשתחרר וזהו. אני מאוד מבין את העניין של שנאה בספורט ודי מחבב את זה אבל גם לשנאה הזו צריך להיות בסיס ספורטיבי בסופו של דבר, וגם הקנטות(שיכולות לפעמים להיות נהדרות) צריכות להגיע מתוך ההבנה שבסופו של דבר אוהדים הם כולם אותו דבר.

כי אם הדרבי בסופו של דבר קם ונופל על "ההוא אמר ככה וההוא עשה ככה" אז זו פשוט יריבות משעממת.

מכביסט ותיק 17 בדצמבר 2013

נולדת לפני 4 שנים? הטינופות באדום חיכו לפני 20 שנה למטוס של מכבי שנחת בשדה דוב לאחר שמכבי הפסדיה לגליל עליון. שרטו את אוטו נאצי וכל הסחורה רגילה. מה הם עשו שם? הם אפילו לא שיחקו מול מכבי.

אבג 18 בדצמבר 2013

בובת בנו של אובארוב הייתה בשנות ה 90, וכמובן כמו שמכביסט הזכיר, היה את המקרה אחרי ההפסד לגליל.
הניצנים היו כבר אז.
מה שכן, לא זוכר גילויים כאלה של שנאה תהומית וביטויים פסיכופטיים לפני שנות ה 90. בטח שלא ב 70-80.

מכביסט ותיק 18 בדצמבר 2013

בשנות ה-80 הקללות הכי גרועות ששמעתי ביציע שער 11- היו "משה סיני בן זונה". ביציע שער 11 ישב אוהד הפועל שרוף כבן 40+ שקנה מנוי למכבי כי לא נסע עם הפועל למשחקי חוץ. אלו היו ימים.

כיום המצב על סף רצח. גם במכבי יש מופרעים,אלימים ודפוקים. אבל בהפועל יש "סוקובלסקים" – זה זן מסוכן מאוד. אם התחזית שלי או הנבואה שלי נכונה ומכבי תשלוט בכדורגל בעשור הקרוב (גם אם לא ברמה שהכדורסל עשה) אין לי ספק שהתסכול המטורף שלהם יביא לדברים קיצוניים שאני לא רוצה לחזות כי אני חושש שהם אכן יתרחשו. אוהד הפועל ממוצע (ולא פסיכופט הזוי "רגיל" שזה רוב אוהדי הפועל, שמאחל מבוקר עד ערב שזהבי יקרע את הרצועות) חי באמונה וטירוף שהעולם נשלט ע"י אנשי מכבי שיש להם זרועות בשלטון- באיגוד השופטים- בהתאחדות- במשרדי ממשלה- במשטרה- בשב"כ=במוסד.

אורן 18 בדצמבר 2013

בינתיים האוהד היחיד שהרביץ לשחקן היה אוהד של מכבי שהרביץ לקדאייב.אבל עזוב אותך מעובדות.יש ערוץ ספורט שלם שלא דואג להזכיר לך אותם.

קפטן קוקי 18 בדצמבר 2013

עוד בשנות ה60, אדם בשם אורי גוטהלף, מורה ומחנך וגם שחקן כדורסל בהפועל איחל למכבי שתתרסק בתאונת מטוס. סוקולובסקי לא המציא את זה, הוא חלק מ"דרך" ומ"תהליך", כמו שאוהב רב"ש להגיד.
זאת הפועל, זאת התרבות הארגונית שלה.

מכביסט ותיק 18 בדצמבר 2013

אני לא מגדיר את זה כתרבות ארגונית. זה משהו בד.נ.א. כי אריק איינשטיין ועלי מוהר אינם האוהדים של היום. ושנות ה-60 זה לפני ששמעון מזרחי "הרס" את מדינת ישראל ואת צבא הגנת לישראל. אולי זה עובר מאבא לבן… כמו שהעבירו את התורה.

יואב אחר 18 בדצמבר 2013

בתור אוהד הפועל הסכמתי (למרבה הצער) איתך על החוליכנים וההנהלה המסואבת והעסקונה שיש במועדון הפועל…עד לרגע שהגעת לד.נ.א.
זה לא שלהפועל אין חוליגנים בקהל ובמועדון. זו הגישה שלך שמדובר במשהו טבוע בפנים, ואלו ש"שפויים" הם היוצאים מהכלל. העובדה שיש גרעין (קולני ופעיל) של אוהדים עם פה מלוכלך הופכת את כל המועדון לכזה? ומה עם המועדון שלך? הסתכלת בראי? אתה מדבר על האוהדים שחיכו לשחקני מכבי בשדה דוב? והאוהדים שלכם שחיכו לאוהדי הפועל לפני המשחק עם גליל עליון? והרימון עשן הצהוב שפוצצתם בשער 5 בדרבי של אלי כהן ב2006? ושירת "הפועל חיזבאללה"? וזה בלי להזכיר קריאות גזעניות לשחקנים ערבים לא רק במשחקי הפועל- לפרטים שאל את שחקני סכנין.
יש חארות (שליחה על הביטוי) בשני מחנות האוהדים. אל תתנשא ואל תיתמם. לא כל האוהדים הם "סוקולובסקים" בהפועל כמו שלא כל האוהדים הם "זאב רוזנשטיין" במכבי (ואם זה מפליא אותך, מצ"ב לינק http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2959264,00.html)

מכביסט ותיק 19 בדצמבר 2013

אתה לא יכול להטיף לי ולהתווכח איתי. אני בין אלו שהחרים את מכבי של נמני והצבא. היום בין הקהל של מכבי החלק האלים הבבוני הוא בקושי 10% וגם זה אני מגזים. הצבא של נמני פורק אבל חוליות שלו עדיין קיימות מקללות וכו. אצלכם הרקבון הוא עמוק הטינופת נדבקה לגוף ולא רק לבגדים. אני אומר לך לא סתם אלא מדיעה אישית והכרות אישית – ילדות בנות 10 מקבלות חינוך שמכבי זה נאציים. באות למגרש וצורחות את זה לצד אבא שלהם. ואל מדובר בקופים אלא באנשים נורמטיבים.

תומר חרוב 18 בדצמבר 2013

לא כיוונתי את הדברים רק לצד אחד ובעצם לאף צד. אני לא מתכוון למקרים פרטניים שאלו תמיד יהיו אלא לכל השיח מסביב לדרבי. דורפן כותב על זה הרבה, שהכדורגל הוא ספורט שלצערנו אוהב לאמץ את השנאה ולהשתמש בה ופה אנחנו רואים את זה לנגד עינינו.

עכו"ם 18 בדצמבר 2013

1+!

עכו"ם 18 בדצמבר 2013

ואוו, זה לא שם את זה איפה שחשבתי,
זה לתומר חרוב.

אסף 18 בדצמבר 2013

תרשו לי לסכם לכם את הדרבי בשלוש מילים:
"פיו פיו פיו"

roei034 18 בדצמבר 2013

למה לא משתמשים במצלמות כבר?! שלכל קבוצה תהיה זכות ערעור או שתיים לצפייה בטלוויזיה ,ועל פי חוות דעת נוספת שיקבעו . למה בכדורסל כל הזמן פתוחים להצעות ומשנים חוקים ולעומת זאת בכדורגל מקובעים ולא מנסים לשנות? ודרך אגב אני לא מאשים את השופט שלעתים קרובות לא יכול להכריע למרות שהוא קרוב- והשופט בדרבי היה קרוב לאירוע . נכון שבכדורסל לא בודקים בטלוויזיה לגבי עבירות ,אבל גם בכדורגל ניתן לנסח חוקה שתאפשר לשופטים פחות לטעות ולקבוצות פחות להתבכיין. ודרך אגב טעות השיפוט המסורתית שיש במונדיאלים כבר בפתח.

רועי 18 בדצמבר 2013

חבל באמת שלא השתמשו במצלמות, היו מסתכלים בריפליי על הפירוק של קולין על מונס ועל העבירה של ספורי שהיה לו צהוב, והפועל היו נשארים ב 9 שחקנים.

יואב אחר 18 בדצמבר 2013

זה רק כי אנחנו בצילכם. זה היה הומאז' למאיר מליקה שעוד התגאה בזה

יואב 18 בדצמבר 2013

הומאז לפנסיונר אבוטבול שעד עכשיו רודף אחרי הזהבי.
לקרדה מופלאה אכלתם איתו.
לנצח בצילנו.

משה 19 בדצמבר 2013

מה קרה ?
דב באזר נרכש עי one.
מכביסט ותיק משתלט על הדיון…
דורפן תתעורר, רוצים דיונים תרבותיים

מכביסט ותיק 19 בדצמבר 2013

לפחות תרשום את שם האתר בצורה נכונה. פיו פיו זהבי

ג'וני 20 בדצמבר 2013

גולדהאר או לא גולדהאר
מכבי ת"א עדיין אולי רק בדרג השלישי באירופה שמבחינתה שמינית גמר ליגה אירופית יהיה הישג ענק.
חוץ מזה מכבי ת"א בכדורגל לא מועדון הגדול בארץ וגם לא בטוח שאפשר לקרוא לו מועדון גדול.
מועדון שזוכה ב2 אליפות במשך 20 שנה ללא שום מסורת באירופה לא יכול להיות מועדון גדול.

איש הפח 20 בדצמבר 2013

ליברפול?

גיסנו 20 בדצמבר 2013

גם כשאתה טרול שכותב פרשנויות עקומות (יחי ג'מצ'י) לפחות תדייק קצת יותר במספרים. ב 20 השנים האחרונות מכבי לקחה 4 אליפויות. לא מספיק אבל יותר טוב מ 2.

מכביסט ותיק 21 בדצמבר 2013

עונה קודמת אמרו מכבי לא תקח אליפות אחכ אמרו מכבי לקחה במזל וזה הסתיים. לאחר העונה הזאת השלשול במכנסיים ירטיב הכל. בעוד 5-6 שנים כבר יבקשו להכניס פיינלפור

Comments closed