לקראת מכבי תל אביב

הבלוג קצת לחוץ לפני מכבי תל אביב. אולי כדאי שהוא ישתה משהו, יאכל משהו, ויתעסק בדבר הזה, איך קוראים לזה, כדורגל

 

באדיבות הפייסבוק של חיים רוזנהאפט
באדיבות הפייסבוק של חיים רוזנהאפט

 

(מילה על התמונה: חשבתי שמגיע לכולם שיראו אותה. היא נהדרת)

אני לא מצליח להבין את השמחה אחרי התיקו מול באר שבע. כן, אני יודע, יש את התחושה הזו של "אנחנו נגד השופט שדפק אותנו ובלה בלה בלה", אבל בסופו של יום, כשאתה מגיע הביתה, אתה פותח טבלה ואתה מקום אחרון. ועכשיו אתה גם משחק בלי טואטחה ובלי פלט. זה נקרא שמחת עניים, ואלא אם אני משחק נגד קבוצה באירופה שהיא משמעותית טובה ממני, אני תמיד רוצה שמכבי תנצח. אבל הכרטיס האדום וזה, אז נשים את זה בצד.

העניין העיקרי הוא – מה למדנו מהמשחק הזה? ולא אנחנו, כי אנחנו האוהדים, גם אם למדנו משהו, זה לא באמת משנה : השאלה החשובה היא מה רוני לוי למד מהמשחק? בואו נדבר על שלושה דברים שחשובים עד קריטיים לקראת המשחק מחר של מכבי מול הקבוצה ההיא מתל אביב שגנבה לנו את השם וחושבת שהוא שייך לה:

1. חן עזרא לא צריך לראות דשא בחמישה המחזורים הקרובים, ואחר כך עוד חמישה מחזורים אולי רק בתור מחליף. לא יודע מה עובר עליו, אבל זה לא מעניין אותי. עזרא נראה לא מחובר, והניסיונות של לוי להכניס אותו בכח לאיזה שהוא כושר משחק מתקבל על הדעת מתנפצים כמו גלים על צוק, אחרי כל החלטה גרועה שעזרא מקבל – דריבל במקום מסירה, מסירה במקום בעיטה, איבודי כדור וכו' וכו'. חן עזרא מרגיש על המגרש כמו ליאור רפאלוב לפני שנהיה שחקן – וזה מאוד עצוב. מכבי לא יכולה לבזבז זמן על שחקנים כאלה – לא במשחקים הקרובים שיכולים אולי להציל משהו מהעונה הזו.

2. להפסיק לשחק עם שני חלוצים. וגם להעביר קשר נוסף לשלישייה. מה שלמדנו מבאר שבע זה שקריאף הוא שיחוק והוא לא יכול לצאת מההרכב. אבל גם ראינו ששכטר היה אמור לקבל כרטיס אדום בערך שלוש פעמים מול באר שבע – ושאין לו כושר משחק ל-90 דקות בשיט. אז תוציא את שכטר, תעבה את מרכז המגרש, בטח מול מכבי תל אביב, ותתן טיפה פייט למי שזה לא יהיה שיעלה שם. מכבי לא צריכה לשחק 4:4:2, ורוני לוי צריך לעשות את  הדבר הזה שהוא מאוד לא אוהב לעשות – להתגמש. האם הוא מסוגל לעשות משהו שנוגד את הנטייה הכללית שלו לעשות רק את מה שהוא מכיר ויודע? לא ברור. אבל בואו נקווה שהוא יפתיע את מכבי תל אביב – כי בפעם הראשונה מול הצהובים האלה באיצטדיון הביתי, אין משמעות לאיך שנשחק- רק לתוצאה הסופית. אתה נלחם על החיים שלך, תדמיין שאתה מתחיל כל משחק עם כרטיס אדום – ונראה איך זה יעבוד בשבילך.

3. לשמור על הרכב קבוע בהגנה (בלי טואטחה, כאמור. אין מה לעשות,  ותן לסאן מנחם לרוץ). ביום שני אפשר היה לראות שההגנה נראית, בסדר. שוב, הכל יכול להתפוצץ מול מכבי תל אביב, אבל צריך לתת להגנה אחת לרוץ כל הזמן ולא לשנות אותה. ואליינטה יודע מה הוא עושה – ודגני יודע לכפות עליו כשצריך. הם לא מושלמים, אבל סטויקו נוסך בהם ביטחון שדי התגעגעתי אליו – לא הייתי לחוץ רוב הזמן במהלך המשחק מול בבאר שבע. כן, היו להם הרבה יותר מדי הזדמנויות – אבל הרגשתי שיש לנו הגנה טובה. אז תשמור עליה רוני. כן, אפילו על משומר.

חוץ מזה – אין יותר מדי מה לכתוב על המשחק הקרוב. האיצטדיון יהיה מלא (מתי קבוצה במקום האחרון מילאה את האיצטדיון שלה בישראל? ולא איזה לויטה, כן – איצטדיון של 30 אלף מקומות), האווירה תהיה טובה, ונקווה לתוצאה טובה. שיהיה לכולנו סופשבוע נעים.

סימנים בדרך
קבוצה עם אופי?

44 Comments

אלון 26 בספטמבר 2015

רק ששמעתי את המחמאות שמכבי חיפה קיבלה אחרי "משחק הלחימה" וה"תיקו המכובד" הבנתי לאיזה מקום הדרדרנו בשנים האחרונות..
כאילו אנחנו בני יהודה או מכבי נתניה.. אני לא אופטימי.
מה שכן אני מסכים איתך שההגנה והקישור האחורי התייצבו במשחקים האחרונים וההרכב צריך להשאר זהה עד השלישייה הקדמית.
שמה עזרא ושכטר חייבים ךרדת לספסל לטובת ריאן וגוזלן שלפחות ישחקו עם נשמה ולא כמו פרימדונות.

נקווה לטוב.. אני לא אופטימי הצהוביםבאים באטרף מולנו בשנים האחרונות.

ז׳וטא 26 בספטמבר 2015

אם יש משהו שאי אפשר להגיד על שכטר אחרי המשחק נגד ב"ש זה שהוא לא משחק עם נשמה.

שלמה 26 בספטמבר 2015

מה שמייאש זה שלא ברור מאיפה יגיע השער, במשחק הקרוב לפי הפרסומים הולכים רוני לוי הולך לעלות עם שלושה קשרים אחוריים ושכטר, מי בדיוק אמור להבקיע?

אפילו הפועל תל אביב עם חצי חלוץ בסגל כבר כבשה שער…

פנדלוביץ 27 בספטמבר 2015

עלו עם 3 חלוצים ועדיין אין גול.
בעתיד, לא להתייחס לפירסומים יותר מדי ברצינות.

חן הצהוב 26 בספטמבר 2015

"המשחק מחר של מכבי מול הקבוצה ההיא מתל אביב שגנבה לנו את השם וחושבת שהוא שייך לה"

מתוך האתר הרשמי של מכבי חיפה:מכבי חיפה נוסדה בשנת 1913.
מתוך האתר הרשמי של מכבי ת"א: מועדון הכדורגל הוותיק, המעוטר והגדול בישראל הוקם בשנת 1906 תחת השם "אגודת הראשון לציון – יפו". עם הקמת העיר תל אביב בשנת 1909 המועדון שינה את שמו ל"מכבי תל אביב"

מצטערים. אנחנו היינו קודם. לא משנה כמה תנסו לסובב את ההיסטוריה – אנחנו מכבי. אתם יכולים לשאת את השם הגנרי "חיפה" אם אתם רוצים (גם אנחנו לא ממש מתייחסים להפועל חיפה …)

ירוק גאה 26 בספטמבר 2015

אתה פתטי.

חן הצהוב 26 בספטמבר 2015

אשמח אם תרחיב בנושא:
למה אני פתטי, והאם התגובה האוטומטית שלך לא הופכת אותך גם לכזה?

בתודה מראש

ירוק גאה 26 בספטמבר 2015

אתה פתטי כי אתה צהוב….

חן הצהוב 26 בספטמבר 2015

חבל.
מירוק גאה ציפיתי לתגובה קצת יותר מעמיקה.

טוב. גם זו תשובה שאפשר לקבל. אם זה ככה. אני גאה להיות פתטי…

אבי ערך מוסף 26 בספטמבר 2015

הוא פתטי כי הוא מתעלם ממועדון כמו הפועל חיפה.
אז אני נזכר במשחק האליפות שחגגנו עליכם, עם הצמד של אורן זיתוני…הייתם אחלה תפאורה צהובה.

סטיב 27 בספטמבר 2015

לא להתרגש מהירקת… גם אתמול היה כייף לראות את התסכול מקרוב.גנבה לנו את השם עאלק.. עד לפני 20 עוד הייתם עולים ויורדים ליגות משל הייתם עכו או אשדוד,בעצם בבסיס אתם כאלה.
גם ביום שלישי תראו אותנו בעיר שלכם,עוד צ׳אנס להשתחוות…

אורן השני 26 בספטמבר 2015

רק לאנשים משועממים ופתטיים כמוך זה חשוב למי יש הזכות להיקרא איך, מי זה מכבי ומי זה חיפה. כ"כ חשוב לך שאתה נכנס לפוסט שמדבר על מכבי חיפה ורושם את זה ביוזמתך.

עכשיו אתה מבין למה אתה פתטי? אתה יכול להישאר עם ההגדרות שלך אם זה עושה לך טוב ותיחנק איתן בשקט.

בשבילי לדוגמה "מכבי" או "חיפה" זה רק קיצור חסר משמעות שלא מעסיק אותי כל כך כמוך.

נ.ב. אותו הגיון חל על אוהדי מכבי, חיפה, הפועל או בית"ר שזה כ"כ חשוב להם. תנחש לבד מי זה מי.

יואב 26 בספטמבר 2015

נמאס כבר. אם לעופר בא לקרוא להם מכבי-מכבד את זה.

Eco 26 בספטמבר 2015

לחפות לא לכפות. חיפוי לא כפיה.

ז׳וטא 26 בספטמבר 2015

למשחק הזה הייתי עולה בהרכב של 4-3-1-2 עם שכטר ועטר בהתקפה ואוברניאק מאחוריהם. בקישור דרינצ׳יץ ידין וקריאף.
לסגור את האמצע ולצאת מהר למתפרצות דרך אוברניאק לעטר ושכטר שיפתחו לצדדים.

רינוס מיכלס 26 בספטמבר 2015

מיסכן שחר הירש , כמה תיסכול יכול להיות בו

החלוץ ציר היחיד בסגל של מכבי חיפה ( חוץ מפלט שהגיע רק בשבוע שעבר ) ולא סופרים אותו בכלל

ולא רק שלא סופרים אותו , לא נתנו לבן אדם להתחשל לפחות , ולהשתפשף עוד עונה בקבוצה אחרת שבה ישחק כמה שיותר

רינוס מיכלס 26 בספטמבר 2015

ודרך אגב , שאלה לאוהדי מכבי חיפה

בתמונה למעלה אני חושב שאני מזהה את קנדאורוב וגצקו , אבל מי זה השלישי ?

האם זה פץ ?

holden 27 בספטמבר 2015

אכן כן, זה רומן פץ,
אוי כמה כואבת התמונה הזו לנוכח ימינו אנו,
זה כבר לא השחקנים, זה כבר לא המאמן,
זה בטח ובטח לא בגלל האוהדים.
אז מי נשאר?
אירונסייד?
ממ
לא
זה בגלל יעקב שחר!
מה צריך עוד להתרחש שהוא יעזוב אותנו בשקט?
יש מקום אחרון יותר ממקום אחרון?

סע לשלום יענקלה, המפתחות בפנים

תולעת 26 בספטמבר 2015

אולי חלק מהבעיה של רוני לוי בחיפה היא שהוא נבנה בשנים האחרונות ממערך שמרני של 4-4-2, עבד לו טוב בנתניה ובית"ר – אבל אלה שתי קבוצות שהוא עשה בהן ריצה טובה כי הפך את ההגנה שלהן לטובה וממושמעת. נראה לי שחיפה ורוני לוי קצת מחפשים את עצמם והבלאגן עם עטר (שהוא מצוין במערך של 3 באמצע כי יכול לחפף בהגנה, מה שאי אפשר כשהוא חלוץ שני או שחקן כנף במערך של שניים באמצע) בטח לא עזר. מול מכבי זה יהיה מעניין כי לוי עשה משחקים טובים בעונות קודמות בזכות משמעת טקטית – קווי הגנה קרובים וצפופים וחלוצים שמייצרים לחץ – ושני שחקנים באמצע, וחיפה לעומת זאת התפרקה מול מכבי כל פעם שעלתה עם שני שחקנים באמצע.

לגבי חן עזרא, הוא באמת נראה שחקן מעצבן אבל ורסטילי מאד ויכול לשחק בכמה שיטות וסגנונות, ובנוסף הוא גם השחקן שמייצר הכי הרבה מצבים לאחרים בחיפה העונה אז גם עם ההחלטות הלא טובות שלו והנראוּת השכונתית שלו הוא די אפקטיבי.

עופר פרוסנר 26 בספטמבר 2015

נתון יצירת המצבים שלו מעיד יותר על מכבי חיפה העונה מאשר על עזרא, לדעתי. אני חושב שמכבי חיפה צריכה להיבנות מאחורה אל הקדימה – קרי, לייצב את ההגנה ואז לעבוד על הקישור האחורי – ואני בטוח שאין מנוס מלשחק עם שלושה באמצע, בטח נגד מכבי תל אביב. אסור לך לספוג שער כי אתה בקושי מסוגל להבקיע, אז תעבוד על מה שחשוב יותר.

shadow 26 בספטמבר 2015

זאת בדיוק הגישה המוטעית שמביאה אותנו כבר חמש שנים לתוצאות עגומות.

הבעיה הכי גדולה שלנו היא שאנחנו לא מסוגלים להבקיע. לא יעזור לנו לא לספוג, בסוף כולם סופגים.

המטרה היא לכבוש יותר מהיריבה.

לא ברור לי למה תורגמן ושכטר הם באנקר בהרכב? לא כבשו שער חמישה מחזורים ושכטר עוד סוחב את העונה שעברה על הגב.

למה לא גוזלן? למה לא הירש? למה?

נ.ב

למה משומר עדיין משחק אצלנו ומי לעזאזל נתן לו להיות קפטן? שיא השחיתות.

Lord Anthony 26 בספטמבר 2015

אבל לא צריך להיכנס לפאניקה.
חיפה שיחקה עם ארבעה שחקני הגנה, אף אחד מהם לא בדיוק יכולות התקפיות, שני קשרים אחוריים וקשר התקפי שמשחק גם כן על תקן קשר אחורי, ועל כל זה שלושה חלוצים (לפחות ככה הם מוגדרים).
עם כזה הרכב צריך הרבה מזל כדי להבקיע שערים. מרוב שרוני לב מפוחד מלספוג שערים הוא מעקר את כל היכולות ההתקפיות של הקבוצה שלו.
אין חשש שחיפה לא יבקיעו, מתישהו תתלבש למישהו איזשהי בעיטה, או יקבלו פנדל, או שעטר יצליח לפרוץ מול הגנה איטית ולהבקיע, אבל מבחינת השיטה לא נראה שהבקעת שערים עומדת בראש מעייניה של מכבי חיפה, ואין מתכון יותר בטוח להפוך לקבוצת תחתית מאשר לפתח חרדה מספיגת שערים.

D! פה ועכשיו 26 בספטמבר 2015

תכלס קיבלת כמעט את כל מה שביקשת וזה לא הספיק.

זה קצת מחוץ למקום אבל מאחר ואני בדרך כלל מגדף ומזלזל בשדרנים אני רוצה לציין שהראיון של הכתבת הדס/דניאלה (בחיי שניסיתי להבין מי ולא הצלחתי) עם רוני לוי עשה הרבה כבוד למקצוע הנחות הזה ולשניהם. לדעתי.

ירוק 27 בספטמבר 2015

די – לא ראיתי, מאמין לך כמובן בעניין המראיינת. אבל מה בדיוק עשה כבוד לרוני ״המאמן הכי טוב בארץ״ לוי? קראתי באתרים מה הוא אמר אחרי המשחק וזה אוסף של קלישאות וגניבות דעת שלא היו מביישות את קשטן/גוטמן..

קפטן קוקי 27 בספטמבר 2015

דניאלה סמרי היתה המראיינת של הצד הירוק.
זה היה מרענן כי היא שאלה שאלות, ואז שאלות המשך בעקבות התשובה של המרואיינים שלה. בניגוד לעמיתיה שבעיקר עסוקים בלהשיג את הכותרת ואת האמירה הפרובוקטיבית הבאה.

D! פה ועכשיו 27 בספטמבר 2015

מה שהקפטן אמר (תודה על עידכון השם)

היא שאלה שאלות. ממש שאלות, כאלו שלא סתם מרימות להנחתה. הטרידה בקלישאות, המשיכה להציק כשלא קיבלה תשובות וגם החמיאה איפה שהיה אפשר.

רוני לוי? מודה שבתור מאמן אני לא מתלהב ממנו, אבל הערכתי את הדרך שבה הוא התייחס לשאלות שלה, אולי זה נבע מאופי השאלות וההגשה שלהן, ואליה בכלל. המון פעמים יש הרגשה של זלזול במראיינת לעומת אחד משחקני העבר הדגנרטים הללו אבל הראיון היה טוב.

גם בהמשך הראיונות שלו היו בסטנדרט אחר.

המאמן 26 בספטמבר 2015

מאז שפיטרו את אלישע לוי הקבוצה על הקרשים.

האמת, מגיע לה.

עודד 27 בספטמבר 2015

למה?

MOBY 27 בספטמבר 2015

כי הוא הוציא מקבוצה מוגבלת את המיטב

המאמן 27 בספטמבר 2015

המיטב זה אליפויות והופעה מכובדת בצ'מפיונז.

כהערכה, נזרק לעברו מהיציע מוט ברזל.

yaron 26 בספטמבר 2015

צודק כ"כ לגבי שכטר. גם נגד ב"ש וגם היום הוא נראה בדקה ה-44 כמו אחרי 120…
צודק גם לגבי סעיף 3.
תוסיף לזה את החילופים חסרי המשמעות בשני המשחקים ותקבל מסקנה מאוד פשוטה – קיבעון ושבלוניות.
בתור אוהד מכבי שמחתי מאוד מההחלטה להמשיך עם שכטר ותורג'מן והאיחור עם גוזלן.
ודרך אגב, בכר מתחיל גם לגלות את אותן תכונות של אגו וקיבעון…
מורשת גוטמן?

funfun 27 בספטמבר 2015

כל הכבוד לאוהדי חיפה – שאפו על המפגן היום.מדהים
שכטר – עצוב
עטר – היום לפחות נראה מפוחד, שלא לומר מסורס
למרבה הצער אתם צריכים או את בניון או את עזרא על המגרש כי אין מי שיפתיע התקפית
מי שלא מתגעגע לטואטחה אינו שפוי – השחקן הראשון שג'ורדי חייב להשים עליו את הידיים (שחר בחיים לא ייתן לו :-( )
ולא ברור לי למה נופלים רק על משומר. הוא והזרים וקריאף הכי טובים ב2 המשחקים האחרונים
סה"כ תוצאות זוועה אבל זה לא נראה כל כך גרוע

יואב 27 בספטמבר 2015

עזרא ? בניון? נהדר שהם נזקקים להם(: אפילו קצת מרגש.

אופיר (החדש) 27 בספטמבר 2015

לגבי משומר – מסכים שהוא לא גרוע, אבל גם לא טוב.

לגבי עזרא ובניון אין טעם, הוכיחו שלא יכולים באמת לתרום. מחזיקים את גוזלן, ריאן והירש בסגל. יותר גרוע ממה שרץ בחיפה עכשיו אין. לפחות שיתנו להם הזדמנות. בינתיים מסרסים לעצמם את העתיד

הופמן 27 בספטמבר 2015

בתור מי שהיה די מרוצה מהמשחק בב"ש, אני יכול לומר שהתגובה השמחה היתה כמובן יחסית לציפיות. לפני שהמשחק התחיל באנו בעמדת נחיתות למשחק חוץ קשה, אחרי פתיחה קטסטרופלית של העונה, וחבורה שנראית כמו אוסף מקרי של שחקנים כמו הנבחרות האלה של "שאר העולם" שנפגשות לראשונה ביום המשחק. אחרי שטוואטחה הורחק בכלל חשבנו שנקבל בראש, ועל הרקע הזה בטח שהיה משמח לראות שהקבוצה דווקא התגבשה סביב ההרחקה הזו וכולם עבדו קשה בשביל לא לאכזב את הקהל.
ולגבי המשחק שהיה הערב, אז אמנם לוי התגמש ועבר ל 3-3-4, אבל לא משנה באיזה מערך, בשביל לנצח צריך שתהיה איזושהי שיטה ותוכנית משחק, ונראה שלמכבי אין דבר כזה כרגע. אני מנצל"ש את הבלוג שלך לקשר לסיכום המשחק אצלי: http://bit.ly/1R931az

שלו 27 בספטמבר 2015

מכל הקבוצות בליגה היחידה שיכולה לעצור את מכבי תל-אביב, בעיני כמובן, היא מכבי חיפה.
מכבי ת"א יכולה לאבד משחק , ואולי גם אליפות פה ושם, אבל היחידה שיכולה להציב אלטרנטיבה היא חיפה.
אז למה לא?
כי יש לה מאמן פחדן וזה לא קשור ספציפית לרוני לוי.
במקרו כל מאמן ישראלי שמגיע מחויב לכל כך הרבה אנשים שהוא פשוט לא יכול לעבוד באווירה כזאת.
רוני לוי ספציפית פחדן, כי הוא עושה מהלכים שיתקבלו ע"י הסביבה ולא מה שצריך.
כבר בשבוע שעבר חשבתי שאחד החילופים הוא כזה,
הוא הוציא את חן עזרא ולא את שכטר, יכול להיות ששניהם היו גרועים, אבל שכטר אחרי 40 דקות לא היה מסוגל ללכת.
אתמול הוא עשה אותו הדבר עם אלון תורג'מן.
אוני לוי מאמן גרוע בעיני גם כי תכנית המשחק שלו הייתה ברורה לי אחרי חמש דקות.
הוא עשה מה שעשה בנתניה,
לחץ על כל המגרש נגד מכבי תל אביב,
הוא רק לא לוקח בחשבון כמה זמן השחקנים שלו יכולים לרוץ ככה.
אז בנתניה זה נראה מופע הרואי שנגמר במחצית, ונתניה הצליחה להשוות ברגע האחרון מטעויות טיפשיות של הגנת מכבי.
אתמול בחיפה לקח למכבי תל אביב קצת זמן להבין את המלכודת,
ובמחצית השנייה חיפה שיחקה עם לפחות שני שחקנים שלא מסוגלים לרוץ בגלל כושר גופני.
הבעיה נהיית יותר גדולה אז כי כל השאר צריכים לרוץ במקומם.

מה שמדהים אותי הוא שלחיפה יש שחקנים צעירים שראיתי בנוער, שלא רואים דשא.
והם בד"כ גם מראים על הדשא שהם ראויים.
הזרים שלה מעל ומעבר לבסדר.
אפילו הישראלים הוותיקים הם עם יכולות וקבלות.
אז למה זה לא מתחבר?
כי הם לא מפחדים על המקום שלהם.
כי אין שם משהו שלא רואה אותם ממטר.
ואחרי פרשת עטר-בניון-רוני לוי הם גם יודעים שלא יהיה עוד פיצוץ.
רוני לוי יודע, שלמרות הכל הוא הזמני בקבוצה,
ולא כל כך בא לו לאמן בעכו או אשדוד.
וזה בסוף מה שיביא אותו לשם.

יש לשחר בסוף יותר קל לפטר מאמן, מאשר להשקיע בצוות אימון זר שיגרום לשכטר לרוץ 60 דקות.

אחרון אחרון:
לחיפה יש סגל מוכשר, וטוב.
יש לה שוער מעולה והגנה טובה.
יש לה ספסל ונוער.
הרגע שתחליט שנמאס לה להיות לא רלוונטית בסוכות, היא גם תהיה יריב שקול למכבי ת"א ושתיהן תשארנה לליגה אבק.
עם חיפה חזקה, מכבי ת"א תהיה יותר חזקה, ושתיהן יחד יכולות להביא את ישראל לשתי נציגות באלופות.
חיפה רק צריכה לרצות.
בחיים בדרך כלל יש לעשות את הדבר הנכון ויש לעשות את הדבר הקל,
בד"כ זה לא אותו דבר.

ניב 27 בספטמבר 2015

הערה אחת: בחיים לרוב אין נכון ברור אלא נכון בדיעבד וגם זאת רק השערה..

גיא זהר 27 בספטמבר 2015

זה מעבר למאמן זר. לחיפה היה מאמן זר. פעמיים. זה בראש ובראשונה מנהל מקצועי זר (בטח לא בניון). הסיכוי שתהיה נציגה שנייה באלופות בעשר שנים הקרובות (גם אם תהיה עוד קבוצה אחת חזקה) קטן. צריך העפלה רצופה לשלב הבתים באלופות+ העפלה רצופה לשלב הבתים בליגה האירופאית. לא רואה את זה קורה במצב הדירוג העכשווי.

המאמן 27 בספטמבר 2015

הבעיה של מועדון כדורגל חיפה היא שהיציע מקבל את ההחלטות.

פיטרתם את אלישע שהביא תוצאות מופלאות כי לטענת היציע שיחק כדורגל משעמם.

הנה, עכשיו כבר לא משעמם לכם.

אבנר משער 2 27 בספטמבר 2015

חיפה דוקא שמו גול.
חכמון שרק לאופסייד ברור כולם נעמדו ועטר (או היה זה שכטר) כדרר , עבר את השוער, שהסתכל עליו בבוז, וכבש
חכמון ריחם עליו ולא הוציא לו צהוב.

אופיר (החדש) 27 בספטמבר 2015

שכטר היה פתאתי נגד מכבי. היה גם פתאתי נגד ב"ש. הוא עושה שטויות שכל אחד אחר היה מקבל עליהם צהוב לפחות, אבל הוא ליצן, והוא מצחיק את השופט אז הוא לא נענש.

הוא באמת מעורר רחמים, אבל השופטים צריכים לשים לזה סוף

נולי 27 בספטמבר 2015

מכבי חיפה צריכה טיפול פסיכולוגי דחוף. לא רק החלוצים. כל מערכי הקבוצה, כולל הבעלים וצוות המאמנים חייבים טיפול ועזרה של פסיכולוגים פרטניים וארגוניים. וזה לא נכתב בציניות.
חג שמח.

MOBY 27 בספטמבר 2015

חיפה צריכה מאמן.
רוני לוי לא השתנה מהאליפויות ההן בלי ה….
ומה שהיא הכי צריכה זה מאמן כושר שיבנה תוכנית שנתית ושלא תשתנה התוכנית עם כל מאמן חדש והצוות שלו.
מאמן, קשר 50:50 , קשר התקפי וחלוץ היי אבל שוער (וכנראה בלם) כבר יש לנו (נקווה שנמצא את חלקי הפאזל הנוספים לפני שיצאו לפנסיה).
אגב, לדעתי התשובות נמצאות על הספסל ובקבוצת הנוער (העונה עוד 2 מחזורים מסתיימת אפשר להריץ אותם לעונה הבאה (בטח בגביע…).

מעיין אוהד מכבי 28 בספטמבר 2015

אוהדי חיפה חייבים להיגמל מהקטע הזה של לקרוא לעצמם מכבי.
יש לא מעט אוהדי חיפה שיודעים שמכבי לנצח תהייה מזוהה עם הצהובים מתל אביב, בעוד שהירוקים מהכרמל לנצח יהיו "חיפה".

זה כבר פאתטי. בעיקר בשנים האחרונות.

Comments closed