אחרי אשקלון ולפני הדרבי. המשחק הכי חשוב של העונה

לפרק לפרק לפרק לפרק לפרק לפרק לפרק. ולהביס ולקרוע ולזמבר

הרבה זמן לא היה משחק כמו שהיו מול אשקלון ביום שבת. ובכזה, אני מתכוון ל'סגרנו אותו כבר בחצי ויולנו להתרווח ולחשוב על כדורגל במחצית השנייה". פעם היו המון משחקים כאלה למכבי חיפה, אני זוכר עונות אלה, שהיו בהם הרבה כאלה משחקים שידעת שהם אמורים להיות קלים, והקבוצה הפכה אותם לקלים והם נזכרים בסוף בקלים.

ומכיוון שכבר קראתם את כל מה שהיה אפשר לקרוא על המשחק מול אשקלון, ומכיוון שאני מחכה תמיד כי אני בביקור בארץ ובשבילי לקחת כמה דקות ולכתוב זה זמן אבוד של ביקור, וגם כי היה לי השבוע יומולדת, אני חושב שאני אקצר בקשר לאשקלון, ואתן את זה בבולטים:

*אני מרגיש שהשחקנים עושים את מה שהמאמן מבקש מהם בדיוק. והוא גם מכין את הקבוצה בדיוק לקבוצות שמולה (כמו שאפשר היה לראות בשבוע אחד מול מכבי תל אביב ואשקלון). אני לא יודע אם זה יעבוד כל הזמן (כי שום דבר לא עובד כל הזמן) אבל אני מרוצה מזה.

*הצעירים: נטע, סאן, ריאן, גלזר: ארבעה שחקנים צעירים ממש, שמשחקים מצוין עד כה בהזדמנויות שניתנו להם.

*פלט את עטר: שני חלוצים שמתפקדים מצוין. וגם כשעטר לא משהו הוא לוקח שני שחקנים ששומרים איתו, במיוחד בקבוצות קטנות עם הגנה פחות טובות

*אשקלון קבוצה מאוד לא חכמה. מאוד. אחרי ה-0:2 זה היה נראה כאילו הם עדיין ב-0:0. אני מאמין שהיא תרד ליגה.

ועכשיו – למשחק החשוב. אני חושב שהיום אין יותר מדי מה להגיד: רק צריך לנצח. זה משחק מאוד מאוד חשוב, ולא בגלל הליגה (שמרענן מאוד וכיף מאוד שאנחנו עדיין רלוונטים בנובמבר), אלא בגלל שזה דרבי. ודרבי אסור להפסיד, אבל ממש אסור להפסיד. ותיקו בדרבי זה די גרוע, אז נותר רק לנצח.

אני מאוד מקווה שהשחקנים יודעים מה מונח על הכף, ואת העובדה שלא משנה מה הם עשו עד עכשיו ומה הם יעשו אחר כך – הדרבי הוא חשוב מאוד בלי קשר, במנותק לכל שאר המשחקים.

אז יאללה, תביאו לדרבי.

 

בשביל הסיכוי שזה לא בלוף
הסייחים נכנעו לגברת הזקנה

62 Comments

גיא זהר 5 בנובמבר 2016

קצת קשה לי להבין את חשיבות הדרבי כשאתם בספירות אחרות מהפועל חיפה ושהם היו רלוונטיים ב40 שנים האחרונות אולי במשך שש שנים. מעניין אותי האם למשל אוהדי יובה רואים חשיבות מיוחדת במשחק נגד טורינו?

מתן גילור 5 בנובמבר 2016

אז בוא אסביר לך. סבא שלי, גרמני שברח עם משפחתו בשנות ה-30 של המאה הקודמת, ששרת בצבא הבריטי במלחמת העולם השניה, שהיה קצין במלחמת העצמאות ופיקד על סדנת חימוש שהתמודדה עם ירי יומיומי, היה צריך לעבוד מצאת החמה ועד אצת הנשמה ואז, כדי למצוא עבודה קצת יותר נורמלית, ללכת להשלים בגרויות בערב, בעוד שלמקומבני הפועל סידרו מקומות עבודה באגד ובנמל. העדפת האדומים גרמה לזה שלמרות שהם היו הקבוצה ההישגית בעיר, למכבי היו ביי-פאר יותר אוהדים. למרות זאת, הפועל קיבלה הרבה יותר תקציבים מהממסד, כולל העירוני.
אתה פשוט חושב על זה במונחים של יריבות ספורטיבית ותו לאו. מבחינתי, ממה שאני ספגתי מהבית, עדיף אילו הפועל תחדל מלהתקיים. אבל כל עוד היא מתקיימת, כמאמר השיר "כל החיים בעיר יהיה לי לשטיח."
ומילא זה היה רק אני – אבל מתי לאחרונה קבוצה הביאה 20K למשחק חוץ שאינו משחק אליפות? אני אענה לך – מכבי חיפה בדרבי לפני שנתיים.
עופר, כל מילה – לפרק, לפרק, לפרק.

דורון (אחר) 5 בנובמבר 2016

מתן, גרמת לי לחשוב.
אני אוהד הפועל חיפה. התחלתי לאהוד אותם בתחילת שנות ה-90, בליגה הארצית, למרות שאני בכלל מקיבוץ בדרום ואין לי יותר מדי קשר לחיפה. כנראה שהאהדה התחילה, בכיתה ו', כתגובת נגד לזה שכל הילדים מסביב התחילו לאהוד את מכבי חיפה (או את הפועל ת"א, בכל זאת – קיבוץ).
איתרע מזלי ויצא לי לאהוד את הפועל עוד לפני וכמובן גם במהלך תקופת רובי שפירא, והייתי במשחק האליפות, אבל חוץ ממנו הייתי אולי בעוד 5 משחקים שלהם כל חיי (כולל הדרבי 4-2 בשנה שעברה).
כמי שלא גדל בחיפה, ולא מסתובב בה הרבה, בטח לא עם חיפאים אסלים, תמיד תהיתי לגבי השנאה שלכם אלינו, ועכשיו אני מבין את זה קצת יותר טוב. ואני גם תוהה למה בכלל להמשיך לאהוד קבוצה שבקושי יוצא לי לראות בלייב, ואכן האהדה נדדה גם להפועל רובי שפירא.
אבל אני ממשיך לאהוד את הפועל, והלוואי וננצח הערב, כי כמעט 25 שנים לא הולכות ברגל, ועברתי הרבה עם הכרישים, אפילו אם מרחוק.
רק שורמוט לא יבקיע הערב, זה יהיה נורא.

גיא זהר 5 בנובמבר 2016

אק. ולכמה מאוהדי מחיפה יש את הטראומות המשפחתיות הללו שאני לא מזלזל בהן בכלל? מה לחנן ממן ולמורשת הקרב הזו? או לגילי ורמוט?

מתן גילור 5 בנובמבר 2016

כמה יהודים חיים גורשו מספרד? יש נרטיב וזיכרון קולקטיבי.

שלמה 6 בנובמבר 2016

מה זה קשור? אולי אחד מתוך 100 אוהדים ירוקים שהיו היום יודע מי זה אבא חושי.
הרוב המוחלט של האוהדים האלה גדל על מציאות שבה הקבוצה שלי היא המועדון המצליח ביותר ולעומת זאת האדומים הם מועדון זניח (עד כדי הבלחה של כמה שנים). אין כאן שום תודעת קיפוח או אפליה (אם כבר היא קיימת מול מכבי תל אביב), יש כאן דרבי וזה תמיד נותן עוד איזה נופך למשחק, אבל מכאן ועד לדבר על זיכרון קולקטיבי ועל היבטים פוליטיים, נו באמת…

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

צודק, רק 200 איש שהיו באצטדיון יודעים מי היה אבא חושי. נו, העיקר שכתבת "נו באמת".

MOBY 6 בנובמבר 2016

אז אני אחד מ-100 או אחד מ-200.
איזה כיף לי

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון. הנרטיב וקולקטיבי הוא לא שאנחנו מופלים ומקופחים לעומת הפועל, אלא שבעקבות מאורעות העבר ישנה שנאה להפועל, והיותם יריב ספורטיבי או לאו אינה רלוונטית לעניין. דווקא מול מכבי ת"א, בעונות שהם היו למטה, היתה ירידה ניכרת בחשיבות שאנשים ייחסו למשחקים מולם. בדרבי זה לא קרה, לא קורה ולהערכתי גם לא יקרה.

רן 6 בנובמבר 2016

עוד אחת מהשנאות המומצאות של אוהדים.

הפועל חיפה לא ברמה של מכבי חיפה בערך מתחילת שנות ה 80. תשעים אחוז מהאוהדים שונאים כי אמרו להם שצריך לשנוא.

תירוצי אבא חושי הם ילדותיים.

אגב, חלק ניכר ממצביעי ביבי עושים זאת בדיוק מאותה סיבה…

שלמה 6 בנובמבר 2016

לי נשמע שאתה ממציא לך איזה נרטיב והופך אותו לקולקטיבי.

לא הצלחתי למצוא את נתוני הצופים בשנים קודמות, אבל אני משוכנע שלא תצליח למצוא ב-15 שנים האחרונות שנה אחת שבה כמות הצופים בדרבי היתה גדולה יותר מכמות הצופים במשחק מול מכבי תל אביב

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

עונת 2012/2013:
04/03/2013 – הפועל חיפה – 10,000.
29/04/2013 – מכבי ת"א – 8,000.
חודש וחצי הפרש.
הנתונים מהאתר הרשמי.
אבל בכל מקרה זה מדד מופרך כי המשחק עם הכי הרבה צופים במשחק ביתי של מכבי אי פעם היה נגד ק"ש.

גיא זהר 6 בנובמבר 2016

זה משחק בית של הפועל חיפה אז ברור שכמות אוהדי מכבי חיפה תהיה נמוכה יותר, אבל ברור שמדובר בתלוי הצלחה (למיטב זכרוני בדרבי שהפועל חיםה אירחה בשנה שעברה היו פחות צוםים). מצד שני אני מעריך שאם מכבי היו מארחים את מחיפה בשקשוקה ובניקוי אוהדי מכבי, היו מגיעים יותר אוהדי מחיפה מאתמול.

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

יותר מ-20K? תעודת עניות לאוהדי מת"א שהשאירו כ"כ הרבה מקום פנוי ;)

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

אגב שלמה, אם זה נרטיב שאני ממציא, איך זה שיש שני שרי אוהדים של מכבי שמדברים על עיר הפועלים? האם אני כותב את שירי האוהדים?

אריאל גרייזס 6 בנובמבר 2016

אז אתה אומר שהאהדה הסוחפת בארץ לקטלונים מברצלונה היא בכלל תגובת נגד לגירוש ספרד?

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

כן, זה בדיוק, אבל *בדיוק*! מה שאני טוען. גאון אתה.

אריאל גרייזס 6 בנובמבר 2016

תזכיר לי לא לנסות להתבדח איתך אף פעם (מה עוד שהדוגמא שלך באמת לא קשורה לכלום)

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

מתנצל שפספסתי את ההלצה (בלי ציניות) טעות שלי (שוב, בלי ציניות).
בבקשה אל תחדל ללמדני חוק פו (פעם שלישית, בלי ציניות!) :)

גיא זהר 6 בנובמבר 2016

ובגלל זה שונאים בארץ כמובן את הספרדים כמו שלא שונאים אף אומה אחרת עד שמחפשים שורשים בשביל אזרחות וריאל מדריד סל התקבלה בתשואות ביד אליהו של שנות ה70?

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

גיא, אתה יודע שאני אוהב לדון איתך ומעריך אותך מאד, אבל התגובה הזו שלך… עזוב.

גיא זהר 6 בנובמבר 2016

אק. אם אכן הנראטיב הזה שולט בקרב אוהדי מחיפה וגורם להם לאמוציות מיוחדות בדרבי, סבבה. האנלוגיה לגבי גירוש ספרד לא מוצלחת בעיניי, הכל בסדר.

תומרג 6 בנובמבר 2016

פוסט שמתחנן בכל לשון לתגובה החיננית "יאללה יאללה"

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

צחקתי :)

אבי ערך מוסף 5 בנובמבר 2016

דרבי זה דרבי, זר לא יבין.

אבי ערך מוסף 5 בנובמבר 2016

בתור אוהד הפועל, אנחנו רגילים בשנות יואב כץ להגיע כאנדרדוג מובהק.
אבל בדרבי הזה יש תחושות אחרות, לא זוכר פערים כאלה ומגמות קיצוניות כל כך. אני וחבריי מיואשים ומייחלים לפיטוריו של אלי כהן ההזוי. זה דרבי ראשון אחרי המון זמן שאנחנו לא מגיעים. ויש עוד רבים כמונו. וייראו את זה ביציעים הערב בבירור יותר מכל דרבי אחר.
מנגד, הירוקים באופוריה פשוט.

וואוו, 1:0 קטן ואדום יהווה את אחד מפיצוצי הבלונים הגדולים שהיו כאן.

yaron 6 בנובמבר 2016

שיחקתם טוב.
נלחמתם, עמדתם יפה על המגרש, הגעתם למצבים ולא עשיתם בונקר וגם מבחינת כושר גופני הפתעתם.

אבי ערך מוסף 6 בנובמבר 2016

מסכים.
הופעה מכובדת.

גיא זהר 6 בנובמבר 2016

מה שהכי משעשע שכתוב שפלטהוזן הציל את החיפה. היו לו ארבע הצלות משמעותיות (אחת כפולה) ששתיים מהן כל שוער נורמלי צריך לעצור, השלישית היתה פוגעת בכל מקרה בשחקן שלו ורק אחת באמת מדהימה, אפילו שהנגיחה של גוזלן הייתה למרכז השער. כרגיל מגזימים

אבי ערך מוסף 6 בנובמבר 2016

גם מסכים.
העצירה לואצק למשל הייתה נטו זינוק למצלמות.
לדעתי הגענו לכמה מצבים לא פחות מסוכנים.

גיא זהר 6 בנובמבר 2016

המצב של מקסים לא החמצה מדהימה כפי שניסו לתאר. מה שכן אם בדחיפה של הברזילאי השופט היה שורק לפנדל אף אחד לא יכל לבוא בטענות

ערן (המקורי) 5 בנובמבר 2016

נראה לי שהתיקו אפס הזה מקביל מבחינת מכבי חיפה להפסד של הדרבי הערב, לא?

אורן השני 5 בנובמבר 2016

איפה רומן שיגיד שיש השנה ריח של אליפות בכרמל..

צור שפי 6 בנובמבר 2016

אולי הוא התכוון להפועל חיפה (או לכדורסל, או לדוק).

החתול של שרדינגר 6 בנובמבר 2016

נראה לי שהוא התבלבל עם הריח של האמוניה, דומה אבל שונה.

רומן 6 בנובמבר 2016

הנה אני.
היה משחק מצוין, תיקו משקף.
הריח הוא אותו הריח, תיקו 0 ב דרבי לא סוף העולם

אורן השני 6 בנובמבר 2016

לא סוף העולם אבל בשביל אליפות צריך לנצח קבוצות כאלה, ולא את ת"א ובאר שבע.

Yavor 6 בנובמבר 2016

מתן, הרשה לי לשחרר מחשבה בעניין היריבות (המרה?) עם הפועל חיפה.
לדעתי למכבי חיפה יש הרבה מאוד אוהדים בארץ. חלקם הגדול (אולי רובם?) לא חיפאים, ובוודאי שצעירים מכדי לחוות על בשרם יריבות משמעותית כלשהי עם הצד האדום (למעט ההבלחה ההיא).
מנקודת מבטי, של אוהד צפוני וגאה מראשית שנות ה-80, אין ממש משמעות לניצחון בדרבי העירוני, שאולי רוב השנים אפילו לא התקיים בגלל שהפועל היו בליגה השניה. יש הרבה יותר משמעות לניצחון על מכבי ת"א המעצבנת שלקחה לנו אליפות על הפרש שערים, או על הפועל ת"א עם הקיזוז הבזוי, או כמובן על בית"ר י-ם עם כל מה שהיא מייצגת.
הנראטיב שהצגת נכון אולי לאוהדי ההארד קור, אבל לדעתי כלל לא משקף את "הרוב השפוי" (ה"שפוי" נכתב בקריצה). הרי לכל האוהדים מהמגזר הערבי ניצחון על בית"ר יהיה הרבה יותר משמעותי, ולהרבה אחרים התל אביביות הן הן האויב העיקרי. בקיצור – אני חושב שאתה מתיימר לכתוב בשם קהל גדול, כשלמעשה הדעה הזו מייצגת חלק הרבה יותר קטן באוכלוסייה הירוקה.

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

אני מעולם ולעולם לא מתיימר לכתוב בשם אף אחד אחר שאינו אני, אלא אם נכתב במפורש אחרת. כל מה שאני כותב משקף אך ורק את דעתי והשקפת עולמי, וכמו כל אחד אחר בעולם, ייתכן ודעתי שגויה (בניגוד למחלוקות על עובדות, אותם ניתן לפתור בנקל).
*לדעתי*, יש לא מעט אוהדי מכבי שרואים חשיבות עליונה לדרבי. זה לא אומר שאני מדבר בשם של אותם אוהדים.
כפי שלדעתך זה אחרת ולא נראה לי שאתה מתיימר לכתוב בשם כל הקהל של מכבי.

Yavor 6 בנובמבר 2016

יש לך רעיון לאיך אפשר לבדוק סוגיה כזו? סקר? משאל? בחירות בין שני מועמדים מאוד לא פופולריים?

רומן 6 בנובמבר 2016

אני אוהד את מכבי חיפה ואין לי שום דבר נגד הפועל חיפה, להיפך אני תמיד בעדם (חוץ מנגד מכבי) כי הם גם קבוצה חיפאית .
כמו שאני גם מאוד מחבב גם את סכנין וגם את קרית שמונה, כי אלה קבוצות של הצפון.
מבחינתי כל מה שדרומה לפרדיס(אני מוכן לוותר למעגן מיכאל ולהכניס אותם אלינו בזכות החוף היפה) זה האויב.

Yavor 6 בנובמבר 2016

וגם מה שדרומית לקריית גת כבר יוצא מ"אזור ההשמדה", לא?

רומן 6 בנובמבר 2016

גם באר שבע אחים.
הבעיה היא בין פרדיס לגדרה.
אותם אפשר וצריך להחזיר לפלישתים

גיא זהר 6 בנובמבר 2016

אם נדרוך על הפצעים שלכם מכבי תל אביב לקחה לכם (הקבוצה של רביבו וברקוביץ) אליפות על הראש ב95 כולל ניצחון 1:3 בקריית אליעזר אחרי שהובלתם. הפועל לעומת זאת לקחה לכם אליפות ב86 משער מאופסייד.

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

96

גיא זהר 6 בנובמבר 2016

עשיתי קצת סלט. ה1:3 אכן היה ב96, אבל מכבי תל אביב של אותה עונה הייתה קבוצה לא פחות מבריקה ממכבי חיפה. ב95 מכבי תל אביב סוג של "גנבה" אליפות ממכבי חיפה סטייל כפר סבא מנתניה ב81 (לא בצורה כל כך מובהקת).

יואב 6 בנובמבר 2016

גיא,
את האליפות של 95, חיפה הפסידה ליניב אברג'יל. שש נקודות הם הפסידו לביתר תל אביב.
למכבי באותה עונה היה בעיקר רוח והגנה בשיאה.

גיא זהר 6 בנובמבר 2016

יואב, ברוב המקרים האליפות מוכרעת במשחקים מול הקטנות (בשנה שעברה המאזן בין מכבי לב"ש היה זהה במשחקים ביניהן). מסכים לגמרי שחיפה המוכשרת יותר הייתה קבוצה של "כוסיות" (ויסלחו לי הפמיניסטיות) ולכן הפסידה למכבי.

יואב 6 בנובמבר 2016

באותה עונה, חיפה ניצחה אותנו והשני הסתיים בתיקו.
ועדיין זה יוצא דופן מכמה בחינות:
רביבו וברקוביץ היו בשיאם או לפחות קרוב לו.
חיפה לא היתה כישלון כלל, במשך שנתיים היא היתה שם עד הנשימות האחרונות.
שניהם נתנו עונות מעולות.
וזה לא הספיק…

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

מכבי ת"א של 1995/1996 היא המכבי ת"א הכי טובה שלי יצא לראות. בניגוד לעונה שלפני, זה לא יכל ללכת לכאן או לכאן, כי פשוט הייתם טובים יותר. באמת קבוצה חזקה מאד וקשטן נתן נוק-אאוט לכל מאמן שבא מולו.

גיא זהר 6 בנובמבר 2016

כצופה מהצד אני חושב שמכבי של סוזה הייתה לא פחות טובה ממכבי של קשטן (זה שב"ש הצליחנה לתת לה פייט במשך שלושה סיבובים הזוי). גם מכבי של 93/94 שנתנה פייט אדיר לחיפה שהייתה אז כמעט מושלמת ראוי להערכה (למרות החמש אפס).

יואב 6 בנובמבר 2016

גם אני חושב שמכבי של סוזה לא נפלה וגם הקבוצה של אברם ב92.
בקשר לפייט של בש- כמה שתיהיה טוב, אתה לא יכול לשלוט על התוצאות של קבוצות אחרות. זה נכון תמיד ובעיקר לשיטת ליגה.

גיא זהר 6 בנובמבר 2016

זה שבש נתנה פייט לא ממעיט מהקבוצה של סוזה, נהפוכו. רק מסיר את הכובע בפני החוזק המנטאלי של קבוצה כל כך בינוני שיצאה באותה עונה מאין ספור פיגורים. תמחד נותן קרדיט גם לאלישע על כך (הכדורגל ששיחקה הקבוצה ההיא היה די פרימיטיבי).

נץים 6 בנובמבר 2016

תמיד טענתי שאוהדי מכבי חיפה מקנאים בדרבי התל-אביבי ורק בגלל זה נותנים משמעות לדרבי החיפאי :)

תומרג 6 בנובמבר 2016

רוב אוהדי מכבי חיפה שאני מכיר (רוב = בטח 80% או משהו כזה) אוהדים אותה בגלל ההצלחות, אלו שלא אוהדים אותה בגלל שהם גרו בקרית אליעזר. עד היום לא פגשתי אפילו אחד שהתייחס ככה להבדלים בין הפועל למכבי חיפה ושמציג את אהדת מכבי חיפה כאקט של התרה נגד אבא חושי, אלמוגי וחיפה האדומה. אם כבר – אוהדי הפועל חיפה המועטים שאני מכיר, טורחים לציין שמכבי חיפה היא הקבוצה של "האצולה" היושבת על הכרמל, בעוד הפועל חיפה היא קבוצת הפרולטריון ואהודה יותר בקריות. מעולם לא ניסיתי לאמת את הטענה הזו.

למען הבהירות: אני לא אוהד של מכבי חיפה וגם לא של הפועל חיפה והאמת שממעט מאוד להתעניין בכדורגל הישראלי.

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

לאוהדי הפועל יש משפט שממצא היטב את העניין: "או, הנה אוהד מכבי חכם. ידעתי שיש גם כאלה." לא בדיוק המשפט האופייני של ממיין הירקות למהנדס ההיי טק.

תומרג 6 בנובמבר 2016

ולאוהדי מכבי אין?
(שזה במלים אחרות "שובו של היאללה יאללה")

מתן גילור 6 בנובמבר 2016

לא. זה בסדר לא לדעת, אבל קצת פחות זלזול בבקשה. ברור שגם אוהדי מכבי יוצאים על אוהדי הפועל אבל לרגע זה לא על מנת המשכל.

תומרג 6 בנובמבר 2016

טוב, לא התכוונתי לפגוע וברור שאתה מצוי יותר ממני במטרייה (אם כי מצד שני גם מדבר מהפוזיציה).

מוטי 6 בנובמבר 2016

בשתי מילים: 0-0
בארבע מילים: איפה פירוק והרכבה איפה?

עירן 6 בנובמבר 2016

משחק טוב של מכבי חיפה (גם של הפועל), חלק ממגמה מאד יפה ונעמה לעין של משחק מהיר קדימה והגעה לרחבה. מכבי חיפה הגיעה לרחבה כאן יותר מסך כל הפעמים בתקופת רוני לוי. זה, ההרגשה שכתב עופר שהשחקנים מבינים מה רוצים מהם והמגמה הכללית יוצרים תחושה טובה ולא מוכרת של תקווה לעתיד הרבה יותר טוב. אם רק עטר ילמד לשחרר כדור…

אורי 6 בנובמבר 2016

פעם ראשונה (מלבד המחזור הראשון) שאני מתאכזב מהתגובות של מולסטיין אחרי משחק
שמח שלא ספגו??? שיחקו מול צ'לסי ולא שמתי לב?

Comments closed