קונטנדרית?

רגע, אז עכשיו יוסטון מועמדת לאליפות?

Houston

רגע, אז למה בעצם דווייט האווארד בחר ביוסטון?

כסף? הוא היה מרוויח סכומי עתק בכל מקום. גם אטלנטה ודאלאס פינו מקום תחת תקרת השכר כדי להעניק לו חוזה מקסימום.

חברים לקבוצה? שני החברים הטובים של דווייט בליגה משחקים בקבוצות אחרות שקיוו לקלוט אותו: אנת'וני מורו בדאלאס וג'וש סמית באטלנטה (אלא אם יעבור בטרייד ליוסטון, לפי שמועות שצצו אחרי ההחלטה של האווארד).

תנאים ופינוקים? בלייקרס הציעו לדווייט תוכנית רדיו יומית. מארק קיובן של דאלאס, שידוע בפינוקים שלו, היה מוכן להציע לו את הירח (וכנראה גם חדר מלון עם שתי בחורות כל ערב).

המשכיות ויציבות? טוב…בשביל זה הוא כנראה היה צריך להישאר ב-L.A (שם אוהדי הלייקרס כבר התחילו לשרוף גופיות שלו).

חזרה הביתה? רגע, איזה בית, מה בית. דווייט נולד באטלנטה. שכבר פינטזה על הגעת סופרמן לעיר הולדתו, לאיחוד עם החבר הטוב ג'וש סמית ולסופרסטאר ענק בהוקס מאז ימי דומיניק ווילקינס. ואם כבר בית, רק לפני פחות משנה דווייט בכלל קנה בית פסיכי ב-20 מיליון דולר בלוס אנג'לס.

סיכוי אמיתי לאליפות? המממ…אולי הנקודה הכי מעניינת. בטח עבור האווארד שמשחק כבר 9 עונות בליגה ומת לאיזו טבעת. ובכלל, הסיכוי אמור היה להגיע בלייקרס, לא? ועכשיו עם ג'רמי לין וג'יימס הארדן (ואולי ג'וש סמית?) האם יש לרוקטס באמת סיכוי לאליפות יחד עם סופרמן? האם עכשיו יוסטון תהיה קונטנדרית לגיטימית?

הסגלים עדיין מתבשלים, הטריידים בשיאם ויכולות להתווסף הפתעות מעבר לפינה, אבל התשובה שלי, בהימור לא פרוע – היא לא.

האווארד הוא מפלצת. בפעם הראשונה שראיתי אותו במדי אורלנדו, הייתי משוכנע שיש לו פוטנציאל להיות הסנטר הגדול בהיסטוריה. כן, ווילט צ'מברליין ודאי מתהפך בקברו וביל ראסל מתהפך ב…מיטתו (שיבדל לחיים ארוכים) אבל נשבע לכם שככה חשבתי. האווארד פשוט נראה מושלם. אלא שאז התגלו האופי הבעייתי שלו, חוסר הוורסטיליות ובעיקר העובדה שהוא לא עובד על האספקטים החלשים שלו (אחוזי עונשין שעופר פליישר היה מתבאס מהם) והבנו שהוא לא יותר מצעצוע נוצץ. אחלה שחקן, אבל לא אחד שיכול להוביל קבוצה לאליפות.

והצוות המסייע ביוסטון? הארדן נהדר. אנדר-רייטד אפילו. אחלה שחקן. אבל אם כבר, היתרון האמיתי מבחינתי ביוסטון הוא המורשת של האקים אולאג'ואן. אם האקים יעבוד עם האווארד על מהלכים בלואו פוסט כפי שעשה עם לברון בקיץ שעבר, אולי עוד ייצא מזה משהו. מצד שני, בשביל זה האווארד לא צריך לחתום ביוסטון. ורגע, הוא כבר עבד פעם עם האקים, לא?

קווין מקהייל בטח יידע איך להשתמש בו טוב יותר ממייק ד'אנטוני והארדן ימסור יותר מבראיינט הסוליסט. אבל זה לא מספיק. האווארד לא מספיק טוב והרוקטס לא מספיק טובים. הימור שלי? הרוקטס לא יגיעו רחוק יותר מהקליפרס בקונפרנס המערבי בעונה הקרובה.

מה שכן, יהיה הרבה יותר שמייח ביוסטון. בעלי מועדוני הלילה כבר מבסוטים. הם הולכים לעשות את הקופה של החיים שלהם.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

 

 

פיל נוויל וגיגס
הדרך

37 Comments

ענבר 6 ביולי 2013

אלון, מעולה. בעיניי אגב, הוא תמיד היה אוברייטד.
הרוקטס לא יקחו אליפות עם האווארד ולדעתי חצי גמר המערב יהיה הסף העליון שלהם.

איתי 6 ביולי 2013

הרוקטס צריכים לשבץ ליד האווארד לפחות עוד שני שחקנים מצויינים (ג׳וש סמית ואולי מישהו כמו פול ג׳ורג׳) כדי שניתן יהיה לדבר על התמודדות על האליפות.
אני חושב שהווארד היה צריך לבחור בדאלאס או להישאר בלייקרס, שהיו דואגים להוסיף לסגל עוד שחקנים חזקים שיסייעו לו.

עמית 6 ביולי 2013

קשה לראות את ג'וש סמית' נוחת ברוקטס שכן תהיה מלחמה גדולה עכשיו עליו שכן גם הלייקרס וכנראה גם דאלאס זקוקות לחיזוק בעמדה הזאת אבל אולי תמורת טרייד עבור עומר אשיק הם יצילחו,לגבי שחקן נוסף קשה לראות שחקן שיעבור עכשיו אליהם כי כל הפרי אגיינטס על הפנים ואף קבוצה ברמת אינדיאנה לא תוותר על כוכב ברמתו של ג'ורג'.

גיל א. 6 ביולי 2013

הארדן צוות מסייע ? הווארד הוא הצוות המסייע של הארדן.

גיל שלי 6 ביולי 2013

+1

מכולת 6 ביולי 2013

+2

תני 7 ביולי 2013

+3

שניר 7 ביולי 2013

+4

קשקשן בקומקום 8 ביולי 2013

x 2

עמית 6 ביולי 2013

לדעתי יוסטון היא הקבוצה הכי טובה שהוא יכל היה לבחור.שיטת המשחק שמונהגת ובסיס קלעי 3 טוב יכול להתאים לסגנון משחק שלו ולהשאיר לו הרבה מקום בצבע ואולי יזכיר את דוויט של ימיו הטובים באורלנדו עם ממוצעים של 25 נק' 15 ריב', אבל הוא בחר על המהלך הכי גרוע עוד יותר גרוע משל לברון כי לברון לפחות ניסה בקליבלנד הוא פשוט ברח במקום לנסות ואולי לתת לדברים להתחבר בLA.
לגבי הפוטנציאל שלו לדעתי הוא הרבה יותר נמוך ממה שחושבים הוא להבדיל מביל ראסל שיוצר לאחרים(ביל ראסל אמר בראיון אישי שהוא תמיד חיפש את חבריו לקבוצה) לעומתו דוויט תלוי בקבוצה שלו אין לא תנועה עם כדור מספיק טובה כדי להסתובב בצבע, ולעומת ווילט צ'מברליין חסר לו החוש לסל היכולת להתעלות ברגעים חשובים או לשמור על יציבות.
ההיסטוריה תמקם את דוויט איפה שהוא בין ביל ראסל ווילט צ'מברליין במידה ויעשה משהו בשנים שעוד יש לו לבין יאו מינג ועוד דומים לו שציפו מהם ליותר וברגע האמת פישלו.

דטלף שרמפף 6 ביולי 2013

לדעתי ביוסטון מריחים את האפשרויות ועוד לא שמענו מהם את המילה האחרונה. סביר להניח שהם יעשו טרייד על האשיק ואולי גם על לין ויביאו עוד כוכב. עם ביג 3 לגיטימי וצוות מסייע מוכשר יש על מה לדבר. ובתוך כל הרעש, נעשתה בשקט יחסי אחת ההעברות המעניינות של הקיץ כשגולדן סטייט צירפה את איגודלה, אחד הכוכבים היותר אנדרייטד בליגה. אולי זה יהיה הגרוש ללירה בקבוצה שגם ככה נמצאת בקו עליה חזק.

red sox 6 ביולי 2013

אסיק כבר הודיע להנהלה שאין לו עניין להישאר אם הווארד מגיע.

אבל עזוב, רק הכינוי שלך עושה לי טוב. איזה שחקן…

גילי 6 ביולי 2013

אחלה פוסט. מסכים לגמרי. כמה רעש עושים סביבו, ובלי סיבה מוצדקת לדעתי.

אריאל 6 ביולי 2013

אחלה כתבה, הווארד לא הפרנציי'ז פלייר שהיה לפני הפציעה.
אבל רק לגבי האקים שיאמן אותו, כולם בטוחים שהאקים יעשה ממנו סנטר של פוסט אפ, אבל מה שהאקים היה עושה אי אפשר ללמד (בטח לא את הווארד), זה כישרון ברמה הכי גבוהה שיש.
קראתי שאומרים שמקהייל כן יכול כי הוא היה שחקן של פוסט אפ מסגנון אחר ויכול ללמד את הווארד דבר או שניים. אין לי מושג, לא ראיתי את מקהייל משחק אבל אולי…רק הזמן יגיד…

מייקי 6 ביולי 2013

אלון מסכים איתך. ובכלל, אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את הבחירה דווקא ביוסטון. למה לא דאלאס למשל, שמאוד רצתה אותו ויש לה בעלים מצוין ומאמן מצוין והרבה כסף פנוי? ולמה לא להמשיך בלייקרס ולהפוך לכוכב הגדול אחרי שקובע פורש עוד שנה?

אריאל 6 ביולי 2013

יוסטון היא הקבוצה הכי מוכנה כרגע. ואם סמית' גם מצטרף אז יש להם אחלה קבוצה.
לדאלאס אין כלום חוץ מספקולציות על רונדו.
לא נראה לי שקובי הולך לפרוש בעוד שנה וכל עוד הוא שם הווארד לא רוצה.
מי שכן עדיפה על יוסטון לדעתי היא גולדן סטייט. אם היה מצטרף הייתה להם חמישייה של קארי, תומפסון, איגי, לי והווארד (ואולי ברנס על הספסל). נשמע לי יותר טוב מיוסטון או מכל אחת אחרת.

גיל שלי 6 ביולי 2013

אין מקום גם לאיגי וגם להווארד. הם החתימו את איגי רק אחרי שהבינו שהווארד הולך ליוסטון, הסוד הכי גלוי באמריקה כבר מיום שלישי

אריאל 6 ביולי 2013

דווקא ראיתי שמצאו טרייד לבוגוט במקרה והאוורד יבוא ואז יש מקום. או סיין אנד טרייד עם הלייקרס, בוגוט וברנס תמורת האוורד. אחרי שהלייקרס ידעו שהאוורד לא בא לא נראה לי שיסרבו.

ניצן פלד 6 ביולי 2013

אריאל צודק כאן – הייתה תקווה בגולדן סטייט שאיגי יעזור להביא את דווייט, בסיין אנד טרייד תמורת בוגוט ובארנס.

מה שאומר, רק, שאריאל – טעית בקטנה בהודעה אחת מעל, כי ברנס לא היה על הספסל, אם דווייט היה מגיע. הוא היה בחמישייה של הלייקרס… :)

אלון י 6 ביולי 2013

למה לא להישאר בלייקרס ליום שאחרי? כי זה דורש בגרות, סבלנות והסתכלות אסטרטגית לטווח הארוך. קצת כמו, למשל, לעבוד בזמנך הפנוי על קליעות עונשין או גיוון התקפי, להסתכל על טובת הקבוצה ולעבוד אצל המאמן במקום ההפך.

אבל ברצינות, אני משוכנע שיש לתכונה הזו חלק בהחלטה. הווארד הוכיח מספיק פעמים שהוא מחפש קיצורי דרך, ולכן ברור שיילך לקבוצה שנראית הכי טוב בטווח הקצר. ולכן הוא גם יפרוש בלי אליפות אחת לרפואה.

אלון י 6 ביולי 2013

כל מילה בסלע. אגב, אפשר גם להוסיף שהארדן סוליסט לא קטן בעצמו שעדיין לא הוכיח שיודע לשחק עם גבוה דומיננטי ולוותר עבורו על זריקות.

כאוהד לייקרס, אני נושם לרווחה אחרי ההחלטה של הווארד. עדיפות שנה-שנתיים של בנייה מחדש מאשר השמת עתיד הפרנצ'ייז בידיים של התינוק המגודל הזה.

אודי 6 ביולי 2013

לדעתי כן קונטנדרית בתוך שנה-שנתיים.
קונטנדרית לא אומר אליפות אבל קבוצה שתפחיד את כולם.
אם הוא הוביל את אורלנדו לגמר… הארדן טוב בהרבה מג'אמיר נלסון, פרסונס הוא יופי של שחקן ואם הם יתנו עונה אחת טובה (גמר מערב) יתחילו לזרום לשם כל מיני קלעי שלשות שמריחים טבעת.
המערב זה לא המזרח אבל הקבוצות צמרת המבוססות בבעיה (סן אנטוניו שווה עוד שנתייםת הלייקרס בבנייה, אוקלוהומה בבעיה, דאלאס בדרך למטה ודנבר התפרקוֿ) ויש עכשיו 4 קבוצות שרוצות להיות הכוח העולה – יוסטון, גולדן סטייט, ממפיס והקליפרס. יהיה מעניין לראות מי תצליח לתקוע יתד.
בקיצור, ההימור על אלופת המערב הולך להיות קשה.
יהיה כיף

בר 6 ביולי 2013

ראשית, אחלה פוסט, תענוג לקרוא.
לדעתי הדבר הגדול שהוא פספס זה ה"פרנצ'ייז" שהלייקרס מהווים בליגה. מהבחינה הזאת הם רמה אחת מעל כולם. המועדון ששם לעצמו למטרה להיות מוכר כ"מועדון הכי גדול" בליגה/בעולם. נכון, יש סיכוי שלא יגיעו רחוק גם בעונה הבאה, אבל כמו שהמועדון הזה הראה בעבר, הוא ימצא את הדרך לבנות שוב קבוצת אליפות בעיר המלאכים.
זה היה יכול להבנות סביב האווארד. לא מן הנמנע שזה יבנה סביב דוויין וייד (הימור פרוע) שמסיים חוזה בסוף עונת 2013-2014.

ניצן פלד 6 ביולי 2013

ווייד?!?!

אלעד 6 ביולי 2013

לשאלה שבכותרת: לא. ממש לא.

מכביסט טירון 6 ביולי 2013

כספי חתם ביוסטון, הפוסט הזה ובמיוחד השאלה שבכותרת כבר לא רלוונטיים.

אלון רייכמן 7 ביולי 2013

ראשית, ברכות לכספי. שנית, למה לא רלוונטיים? כי עכשיו עם כספי יחסי הכוחות משתנים לחלוטין…?

הארכיון 7 ביולי 2013

מי זה הכספי הזה שגורם לכל כך הרבה טוקבקים?
או במילים אחרות "איך הגעתי למצב שכל כספי נשטף בגל אחד?"

באתר מכובד כזה לא מקובל להשחית מילים על נגרים.

דולבסקי 8 ביולי 2013

כספי שחקן מצויין ופוטנציאל להשתלב בNBA
לדעתי חוסר ההצלחה נובעת ממאמן גרוע שלא האמין בו.

העונה הראשונה של כספי הראתה רק את הניצוצות של הפוטנציאל הטמון בו ובמידה ויקבל גיבוי וימשיך לעבוד על הקליעה הוא יהיה שחקן לגיטימי בNBA שזה יותר ממה שהשיג כל שחקן ישראלי אחר עד כה.

עדיש 6 ביולי 2013

חבל שהוא לא חתם בט'אנדר

פשוט 7 ביולי 2013

הדבר היחיד שברור הוא שהמערב עכשיו באמת ניהיה פרועע…
נראה שהרבה זמן המערב לא היה כזה פתוח וכנראה שהפלייאוף האחרון היה רק רמז לבאות…
נראה גם שרוב הקבוצות מבינות את ההזדמנויות שנוצרות במרווח הזה,וכל תוספת של שחקן משמעותי לסגל מעמיד אותן במצב טוב להגיע גבוה..
זה נכון שיוסטון לא קבוצה שאפשר להמר עלייה כרגע כקונטנדרית רצינית לאליפות, אבל מצד שני, במידה והעניינים מתחברים שם נכון,בתוספת של חיזוקים קטנים ומשלימים (אפילו לא כוכב נוסף), זה לא יהיה מטורף לראות אותה משתחלת למעמד של גמר מערב אפילו, בפלייאוף כמו שראינו עכשיו…כמו שלא קשה לראות ארבע או חמש קבוצות אחרות מגיעות לשם..

הארכיון 7 ביולי 2013

אני מציע לכל מספידי האווארד לצפות בסדרה של אורלנדו מול קליבלנד בשנת 2009.
היה לצידו שחקן חכם בשם עידו טורקי- גלו שידע לגרום לו להביא את ה30 נקודות במשחק ולגרום נזק אדיר לקבוצת הגנה נהדרת.
וזו הבעיה בלייקרס, כשהכדור אצל קובי ולא אצל נאש, כל הקבוצה מתפגרת ושחקן כמו האוורד נשחק ולא מצליח לבוא לידי ביטוי.

martzianno 7 ביולי 2013

הצדיק היחיד שמזכיר פה את הסיבה למה אורלנדו הייתה טובה בתקופת הווארד.
טורקוגלו.
לא הווארד, בטח לא ג'אמיר נלסון.

c web 7 ביולי 2013

בניגוד לרוב אני חושב שהיה לו צוות מסייע טוב באותה תקופה
רשארד לואיס עוד היה די סטאר אחרי התקופה בסיאטל
הידו טורקוגלו היה סופסוף כוכב אחרי שנות הספסל שלו בסקרמנטו
מייקל פיטרוס היה סטופר הגנתי מצוין ושחקן אול אראונד בכלל לא רע
טיירון לו, אנתוני ג'ונסון וג'אמיר נלסון עשו עבודה לא רעה כרכזים
לא משהו היסטרי אבל זה בטח ובטח לא היה האוורד לבדו
מבחינת נקודות בוודאי שלא. לואיס, הידו ואפילו נלסון הובילו לא מעט פעמים את רשימת הקלעים

martzianno 7 ביולי 2013

לא (התשובה לשאלה בכותרת).

יותם 7 ביולי 2013

לדעתי יכול לצאת כאן משהו טוב הווארד הוא שחקן שבונים סביבו קבוצה ואם בעזרת צוות מסייע בינוני הוא הגיע עד לגמר יכול להיות שכאן זה יעבוד. בלייקרס זה לא קרה בגלל שקובי והווארד הם שני שחקנים שצריך לבנות סביבם את הקבוצה. אם הווארד יתבגר והארדן יוותר על כמה זריקות כל משחק יש להם סיכוי טוב להגיע תוך שנה שנתיים לגמרמערב ולגמר
אליפות? ממשאין לי מושג

משיח 10 ביולי 2013

תתכוננו לאכול כובעים, הימור שלי גמר מערב…

Comments closed