הנגרים באים

גרין וקוז'יקרו הם נגרים מקצועיים. אבל זה לא מה שיעצור אותם

Ido

 

ג'ון וודן ז"ל, מאמנה האגדי של UCLA שגם ניפק ציטוטים מונומנטליים לרוב, אמר פעם: "אל תתן למה שאתה לא מסוגל לעשות להפריע למה שאתה כן מסוגל". נדמה שאין מתאימים להגדרה הזו מגבוהי נבחרת ישראל בכדורסל – עידו קוז'יקרו ויניב גרין, שני נגרים רבי חן.

אני אוהב את עידו קוז'יקרו. הוא פייטר בהגדרה ו"קיר בטון" זה לא כינוי שמדביקים למישהו סתם. מעבר לכך, הוא גם בחור מצוין וכפי שאמר גל מקל לא מזמן: "אחד שאני לוקח איתי לכל קרב ולכל חזית". את יניב גרין, אני מודה, תמיד אהבתי קצת פחות. הוא נראה על המגרש אדיש כזה, מעט כפוף, רדום משהו. וכמובן שהעובדה שהוא לא יכול לקלוע מחצי מטר לא מוסיפה.

כי שוב, מבאס להודות, אין לנו באמת גבוהים. אפילו לא אחד מוצלח באמת. גרין וקוז'יקרו הם לוחמים, מנסים לשמור חזק, נותנים גוף. אבל הם האמא של הנגרים. למעשה, הם בסגל כי אין אף אחד אחר. אלכס צ'וברביץ' נראה כמו אל יווני, אבל לוקה ביסודות משחק כמו שחקן נערים בפנליניוס, ואלכס טיוס – אתלטי ומוכשר יותר מגרין וקוז'י יחד – הוא בעצם פורוורד בגובה 2.03 מ' שקופץ ומנתר נהדר, אבל לא מסוגל לקלוע עונשין (או לקלוע באופן כללי מחוץ לאזור הצבע). ובהגנה – קוז'י וגרין אכן "נותנים גוף" אבל שומרים עם הידיים. בעבירות. כי הם לא באמת יכולים לעצור גבוהים זריזים וצעירים מהם.

למעשה, הכישרון האמיתי בעמדות ה"גבוהים" נמצא אצל כספי ואליהו בעמדות הפורוורד. שניהם מתפוצצים מכישרון – כנראה שני השחקנים הכי מוכשרים בנבחרת, אבל שומרים בינוניים, ושוב – לא באמת שחקני פנים. שחקני פנים ורסטיליים שקולעים שלשות ומובילים כדור כמו קוסטאס פפאניקולאו או פאט קלאת'יס היוונים – אין לנו עדיין. אמנם היו לנו בעבר בנבחרת גבוהים עם יד רכה כמו עמית תמיר וארז מרקוביץ', אבל הם היו רכים כמו צמר גפן ועם נשמה של קלעים. לא באמת "גבוהים".

מצד שני, גם גבוהים חזקים ודומיננטיים כמו ננאד קרסטיץ', עלי טראורה או רוני טוריאף אין לנו כאן. שלא לדבר על איזה סופו. אז ממשיכים עם מה שיש.

 

Green

 

אגב יניב גרין, הוא לא היה רחוק מפרישה בקיץ שעבר, או מחיפוש קבוצה בלאומית. אף קבוצת ליגת על לא ממש רצתה אותו אחרי התקופה המאכזבת באיטליה, עד שגלבוע גליל הימרה עליו. למרות פתיחה נוראית של קרוב לחודשיים בהם התקשה לקלוע סל, גרין נכנס לאט לאט לכושר ונתן בגליל את העונה הטובה ביותר שלו בשלוש או ארבע השנים האחרונות. השיא היה בגמר הליגה הבלקנית מול לבסקי סופיה, שהסתיים בשתי הארכות, בו קלע גרין 16 נק' כולל כמה סלים לא אופיניים מחצי מרחק. אבל זו היתה הבלחה שספק אם תחזור, בטח במדי הנבחרת מול הגבוהים הטובים באירופה.

ואגב קוז'יקרו, הבחור באמת נגר. חובב. הוא בונה ומתקן רהיטים מעץ והחליט שאם כבר מכנים אותו נגר – לפחות שתהיה לזה הצדקה אמיתית.

ואחרי שאמרנו את כל זה, לא נותר אלא לחבק את יניב ועידו באהבה. הם לא ממש מוכשרים, לא ממש צעירים, ובאופן כללי מתקשים להכניס את הדבר הכתום הזה לחישוק. אבל הם כל מה שיש לנו כרגע, מול הגבוהים של צרפת או בריטניה. והם משרתים את הנבחרת כבר שנים, כשאין אף אחד אחר שיחליף אותם. אז עד שיקום איזה נפיל כחול לבן שגם יכול לקלוע ולשמור, קוז'י לובש את האפוד, לוקח את הנשק ועולה למגדל השמירה. תעדכנו אותו כשמישהו יגיע להחליף אותו.

מה שכן, שווה להרים אחרי האליפות טלפון נוסף לסוכן של אמארה סטודומאייר, ככה לשאול מה העניינים.

 

בסרטון – איציק זוהר, ההוא מהכדורגל, מנצח את יניב גרין בתחרות קליעות…

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

 

 

מייקל ג'ורדן יהיה פרשן גרוע
לב שבור - דור בלוך

56 Comments

איציק 6 באוגוסט 2013

עו לא קראתי, יבוא בהמשך.
כמה הכותרת נכונה :-)

גיל שלי 6 באוגוסט 2013

פתאום נזכרתי בשחר גורדון

אלון רייכמן 6 באוגוסט 2013

ומה עם ישראל שיינפלד?

גיל שלי 6 באוגוסט 2013

לא רק בגורדון, ובכתבה שעשו עליו בגיל 16 בהעיר. עליו ועל מוסינזון, הם היו אמורים להציל את הגבוה הישראלי

אלון רייכמן 6 באוגוסט 2013

לבנות על מוסינזון שיציל משהו זה כבר קטע טוב.

בני תבורי 7 באוגוסט 2013

כנראה שבישראל להיות גבוה זה גבוה מידי…

קירון בטון 6 באוגוסט 2013

עידו הוא גם קפטן הנבחרת בפועל…

הולך בקושי 6 באוגוסט 2013

אבל בחייאת איזה כיף זה לראות שחקני נשמה אמיתיים כמוהם.
תראו בכדורגל איך שחקנים באים רק בשביל הפוזה והחלפת החולצות ותבינו כמה ענקיים (בנשמה) עידו ויניב. וגם ממש כיף לראות אותם מצליחים בליגה המקומית.
שיהיה להם ולכל הנבחרת בהצלחה!!!

משה 6 באוגוסט 2013

נראה לי שמתוך רצון לשים את הכותרת נגרים עשית עוול ענק ליניב גרין. גרין שני בטבלת ההופעות, שישי בטבלת הקלעים ומלך הריבאונדים של אליפות אירופה לפני 6 שנים. האיש היווה את הבסיס האיתן של הנבחרת הזו במשך למעלה מעשור וייזכר כאחד מגדולי שחקניה, מועמד לחמישייה הראשונה או לפחות השניה.
קוז'יקרו(עם כל האהבה לאיש) אכן נגר שתרומתו לנבחרת הייתה סולידית אך הנבחרת הייתה מסתדרת מצויין גם בלעדיו. הם ממש לא עונים לאותה הגדרה.
לצורך העניין, לא היית מעז לשים את ארז כץ וטל בורשטיין או את מאיר טפירו ומורן רוט תחת אותה הגדרה למרות ששניהם משחקים על אותה עמדה.

אלון רייכמן 6 באוגוסט 2013

משה, אני מודה לך על התגובה, אבל לאור מה שכתבת בה, אני תוהה אם אי פעם ראית משחק של יניב גרין, או שרק קראת סטטיסטיקות?

וכשאתה כותב "הבסיס האיתן של הנבחרת במשך למעלה מעשור" – שוב, צר לי לאכזב, אבל יניב לא היה מעולם הבסיס האיתן של אף נבחרת. לא למעלה מעשור ולא למעלה מעשר דקות.

משה 6 באוגוסט 2013

אלון, התגובה שלך מעט מזלזלת, לא מתאים.
ראיתי עשרות או מאות משחקים של יניב גרין בליגה ובנבחרת, לבטח את כל משחקיו הרשמיים בנבחרות מהאליפות המפורסמת של נבחרת העתודה ועד היום.
גרין הוגדר ע"י כל מאמני הנבחרת כ"שחקן שאי אפשר לוותר עליו", אתה עיתונאי, תרים טלפון לשרף או לקצורין ותשאל אותם, אני זוכר אותם אומרים את המשפט הזה. אני מבין מהגישה שלך שהוא נדרש כדי לבנות את הספסל. שנים דיברו על היום שאחרי יניב גרין, כנראה מדובר ביום אחרי שיפסיק לייצר כיסאות. יניב גרין הצליח לגרום לכך שבשנים שלו בנבחרת המאמנים הרשו לעצמם לזמן את שארפ או את בלו, שחקנים שאינם מס' 5, בניגוד למה שהיה לפניו. וכן, לא יעזור לך הזלזול, אני צופה לפחות שלושים שנה בנבחרת, אם נוציא את לבן מרסר, הוא הגבוה הישראלי הכי טוב שהיה בנבחרת בשנים האלה(וכן, סליחה שפגעתי בבון טון עיתונאי, תרם יותר משטיינהאור ).

איציק 6 באוגוסט 2013

סטיב שלכטר והראוי לאסוף היו טובים יותר בגדול. גם תנחום כוהן מינץ. אני חושב שמבחינה הגנתית וריבאונד פליישר היה לא פחות טוב, למרות האירבולים וגם תומר שטינהוור היה טוב ממנו. ועוד לא הזכרתי את קוז'יקרו…

משה 6 באוגוסט 2013

לא לקחתי 50 שנה אחורה ולכן תני לא במשחק.
ללאסוף הייתה יד רכה אבל גוף רכרוכי לא פחות ולכן התרחק ממאבקים, שלכטר היה שחקן טוב אבל עדיין לא ברמה של גרין.
אני חושב שגמרת אותי בפליישר, נגר זו הגדרה מחמיאה עבורו, הוא לא היה שייך למקצוע הכדורסל בשום צורה והיווה סכנה בעיקר לקהל היריב עם זריקות שלא מתקרבות לסל.

איציק 6 באוגוסט 2013

טוב, לגבי פלישר:
א. נגר אבל עם דיפלומא ממוסד מכובד לנגרות.
ב. אחלה בן אדם, ישב בתיכון באותו שולחן איתי ונתן לי להעתיק שיעורי בית בתנ"ך וספרות. רק זה נותן לו מקום של כבוד בנבחרת.
ג. עם כל החסרונות שלו, היתה לו הגנה טובה מגרין במיוחד באחד על אחד וגם ריבאונד טוב ממנו לדעתי. גם בתור שחקן התקפה שעושה את הדברים הקטנים (אשר אינם לשים את הדבר בכתום לחור עם הרשת הקרועה) היתה לו הבנת משחק טובה מזו של גרין.
תבחר איזה מהסעיפים שתרצה, ושים את פלישר לפני גרין.
על שטינהוור לא היה לך מה לומר :-)

משה 6 באוגוסט 2013

פליישר נראה לי בחור סבבה אבל הוא מסוג השחקנים שאם הוא 20 ס"מ יותר נמוך לא הייתי בוחר אותו למשחק בשכונה.
על שטיינהאור כתבתי בתגובה לאלון, אוהבים אותו כי הוא מגניב, רהוט והוא נתפס כאלטרנטיבה למכבי(והשנה שלו שם אפילו העצימה את זה). הייתה לו קריירה יפה בנבחרת והוא תרם רבות, יש לו יד רכה והוא הצליח לפעמים לעשות דברים מטורפים אבל הוא היה חור בהגנה והתרחק ממאבקים כמו מאש.
ועדיין אני עומד על דעתי בנוגע לגרין.

יואב מ 6 באוגוסט 2013

אלון,

יניב גרין היה מוציא מעצמו 200% בכל קמפיין נבחרת.

היה מגיע אחרי עונות ייבוש על הספסל בנוקיה ו/או עם גב מפורק ומתפוצץ באליפויות אירופה (למעט האחרונה בה השתתף).

מפתיע אותי שדווקא אתה (מאד אוהב את הפוסטים שלך) מזלזל בצורה מופרזת לחלוטין בגרין (ובמשה).

להגיד על יניב גרין שהוא לא היה מעולם הבסיס האיתן של הנבחרת, אפילו לא ל10 דקות זה… בעיקר מופרך.

זה אפילו לא עניין של דעה, זה עניין של עובדות ומספרים.

עמרי 9 באוגוסט 2013

מסכים עם כל מילה!
(וגם עם דבריו של משה מעל)

דאג לי 6 באוגוסט 2013

לארז מרקוביץ הייתה יד רכה?
לארז מרקוביץ? יד רכה?????
רכה?????????

גילעד 6 באוגוסט 2013

פשוט הוצאת לי את המילים, ארז מרקוביץ' הוא מלך האיירבולים מהעונשין הבלתי מעורער של הכדורסל הישראלי.

אלון רייכמן 6 באוגוסט 2013

הי, עופר פליישר נעלב עכשיו.

איציק 6 באוגוסט 2013

עזוב את עופר בשקט, אחד האנשים המגניבים, וה… שנימצאים במפשעה עדין כואבים לי מכף הרגל שלו :-(
הכל נסלח לו כולל האירבולים.

דטלף שרמפ 6 באוגוסט 2013

כמו שאמרת – הכישרון נמצא בעמדות הפורוורד. אין טעם לחפש את מה שלא קיים. כספי אליהו וטיוס הם שחקנים מצויינים למשחק ריצה, כנראה מהטובים באירופה באספקט הזה, ומהם יבואו רוב הנקודות. קוז'י וגרין יהיו שם כדי לתת כמה דקות טובות של משחק עומד והגנה על הצבע, לא מעבר. מה שמעניין אותי במיוחד זה האם הלפרין ופניני יביאו איתם את הידית כי זה עשוי להיות האקס פקטור

אלון רייכמן 6 באוגוסט 2013

שרמפ – כל מילה בסלע.

אריאל גרייזס 6 באוגוסט 2013

מת על יניב גרין. הוא שחקן מאוד כשרוני שהיה יכול להגיע רחוק יותר אם היו מאמינים פה בגבוה הישראלי. במדי הנבחרת הוא תמיד נתן מעל ומעבר, גם בגלל שקל לו יותר מול גבוהים אירופאים לא אתלטים

איציק 6 באוגוסט 2013

גרין בחר כסף וספסל במכבי במקום דקות משחק. זו הבחירה שלו והוא נשאר כמו שהיה לפני 12-13 שנה. אין לו מה למכור בתור גבוה גם בגלל חוסר ענק ביסודות וגם בגלל מחסור חמור בסנטימטרים. לגבי הסנטימטרים זו לא אשמתו, הוא נתן את המקסימום.

אלון רייכמן 6 באוגוסט 2013

אתה יודע, אריאל, שמעתי כבר כל כך הרבה אנשים מדקלמים את נסיסמאות האלה – "אם היו מאמינים פה בגבוה הישראלי".

תאמין לי שיניב גרין, מתוקף היותו קקטוס בודד במדבר – קיבל קרדיט יותר מכל גבוה ישראלי, אולי מאז ומעולם. האמינו בו מכל הכיוונים. זה הוא שלא השתפר במילימטר, כי כמו שכתב כאן איציק – הוא מאוד מוגבל ביסודות ולא עשה כנראה הרבה כדי לשפר אותם.

ולגבי התקופה במכבי, הרי ששוב – זו היתה בחירה שלו (פעמיים!) והוא באמת לא התאים לרמה הזו של היורוליג, מה לעשות.

איציק 6 באוגוסט 2013

אמיר בינו, מנחם אטלס, שורי שורץ, סטיב שלכטר, הארוי לאסוף, סטיב קפלן ובודאי בוזי ינאי. היו לנו פעם גבוהים, חלקם רכים חלקם קצת עקומים, חלקם קצת נגרים והיו כאלו שנתגעגע מאוד. למשל אחד כמו בוזי (לא הרצוג) היתי לראות היום בנבחרת, וגם כמה אחרים.
גרין הוא נגר קצת פלגמטי אבל אכן נגר, את קוז'יקרו היתי משאיר עוד כמה שנים עד שיגדלו נגרים חדשים שיהיו ראוים למעמד.

משה 6 באוגוסט 2013

אני חוזר על מה שכתבתי למעלה, הוא שישי ברשימת הקלעים בכל הזמנים, איך אתם משווים אותו לקוז'יקרו ?

איציק 6 באוגוסט 2013

כיוון שנקודות זה לא הכל!!!
כשגרין ילמד לחסום בהתקפה כדי לפנות שחקן שלו אפשר יהיה לתלותת את הגופיה שלו, קוז'יקרו הוא בלוק. כמות הנקודות שקוז'יקרו תורם ולא רושמים בסטטיסטיקה גדולה בהרבה ממה שגרין נותן. המון זריקות שגרין לא לוקח בגלל שלא יודע מה לעשות עם הכדור סותם המון התקפות. מצד אחד, יפה שהוא מנסה לא לעשות דברים שהוא לא יכול, מצד שני, הוא לא יכול יותר מידי דברים. כן, אין לי כלום נגד יניב. אני חושב שהוא בא ונותן את כולו לנבחרת, אני רק חושב שהוא מאוד מוגבל, ועצוב שלא גדלים אחרים שיחליפו אותו (תעודת עניות). נקודה נוספת למחשבה, מה ממוצע הנקודות שלו למשחק? האם יתכן והוא שישי בגלל שמשחק המון זמן ולא כי קולע הרבה…

משה 6 באוגוסט 2013

יש לו ממוצע מכובד של כעשר נקודות למשחק.
בוא נתחיל מהעובדה שכל מאמני הנבחרת(שרף, קצורין, שיבק,…) חשבו שגרין הוא גבוה מוביל וקוז'יקרו לפרקים לא היה בסגל בכלל. בוא נמשיך שגרין הוא ריבאונדר מצויין וחוסם לא רע. ההשוואה הזו ממש לא במקום. אני בטוח שגם קוז'יקרו היה צוחק אם היה שומע אותה.

איציק 6 באוגוסט 2013

אני גם היתי לוקח את גרין. לא בגלל שהוא כל-כך טוב, כי אם כיוון שאין טוב יותר. הוא גם מוכן לבוא בלי פוזות. אני לא אומר שלא צריך לקחת אותו, אני אומר שהוא נגר, אבל מהטובים שיש לנו. על מה קוז'יקרו היה צוחק, את זה נשאיר לקוז'יקרו. לדעתי הערך המוסף שלו יותר גבוה, ואתה יכול לא להסכים וזה בסדר. ד.א., אני גם חושב שיחסית לגובהו, גרין ריבאונדר וחוסם לא רע בכלל.

משה 6 באוגוסט 2013

אז סיכמנו שלגרין ממוצע נקודות מכובד, והוא ריבאונדר וחוסם לא רע לגובהו. אז אני מבין שהבעיה היא האסיסטים :)

איציק 6 באוגוסט 2013

מה ממוצע הנקודות שלו? אין לי מושג. אסיסטים בכלל לא בקטגוריה, אבל אתה כל הזמן רודף אחרי הסטטיסטיקה ואני אחרי הכדורסל. לארואסטי היתה סטטיסטיקה חלשה לעומת שישה שחקנים אחרים במכבי בזמנו אך משקלו הסגולי לא נפל מרובם ואם כן אז במעט. תוציא את הראש מדף הסטטיסטיקה יש יופי של ספורט מחוץ לדף ושם המגרש עליו אנחנו מדברים.
אתה רוצה שאגדיר אחרת, בבקשה, אם אני מרכיב קבוצה וצריך לבחור סנטר לקבוצה שלי משחקנים ישראלים בלבד, אני בוחר את קוז'יקרו לפני גרין ואפילו לא מעיף מבט בדף הסטטיסטיקה.

משה 6 באוגוסט 2013

אני לוקח את גרין, כנראה כמו כל איש מקצוע לפניי ואחריי, בלי שום קשר לדף הסטטיסטיקה. קוז'יקרו(האהוב עליי מאוד) שחקן שולי בהיסטוריה של הנבחרת, לצד שחקנים כמו בינו או מוכתרי. רק הרצון שלך לאהוב אותו גורם לך להתייחס אליו כאילו יש לו תרומה כלשהי מעבר למורל.

איציק 6 באוגוסט 2013

אני חיי טוב עם בחירתך וחולק עליה, אבל אין לי שום רצון לאהוב את קוז'קרו, יש מספיק אנשים אחרים שאני אוהב. מה שכן, אני מעריך את תרומתו אחרת ממך.

משה 6 באוגוסט 2013

נסכים שלא להסכים.

משה 6 באוגוסט 2013

והיא בעיקר רומנטית, כיף לכולנו לאהוב את קוז'יקרו, אבל להפוך אותו לשחקן כדורסל ברמה של גרין ? נו באמת…

אלון רייכמן 6 באוגוסט 2013

איציק, עוד כמה שנים בדיוק אתה רוצה להשאיר את קוז'יקרו? הבנאדם בן 76.

איציק 6 באוגוסט 2013

כפי שכתבתי, עד שלא יגדלו נגרים חדשים. נבחרת ישראל ללא נגרים היא לא נבחרת ישראל. מה אתה מציע, להחזיר את אמיר בינו…

עמית פרוסנר 7 באוגוסט 2013

אלון,
נדמה לי שקוז'יקרו יליד 78
וגרין 79 או 80
ההבדלים ביניהם בגיל לא ממש גדולים

avri 10 באוגוסט 2013

Buzi is 199 cm, I was great for the 1970s 1980s in the Israeli league, but if you want to take him today instead of Green – good luck

Yavor 6 באוגוסט 2013

מסכים לגמרי עם משה.

יניב גרין הוא אחד האנדרייטדים הגדולים בתולדות הנבחרת.
בקבוצות זה סיפור אחר, עצוב יותר ולא ממש מובן

Yavor 6 באוגוסט 2013

איציק אתה דמגוג.
מצד אחד הוא נגר, מצד שני קלעי שלא עושה את הדברים הקטנים

איציק 6 באוגוסט 2013

או קיי, אחרי ששחררת לחצים, בוא תביא טיעונים שיש ניגוד.
הוא מתאמץ, שם גוף, לא תמיד נכון, ולכן הרבה פעמים הפעולה לא מצליחה, אבל גוף ומאמץ הוא נותן. המאמץ והגוף גורם ללקיחת ריבאונדים גבוהה לגובהו וזה מבורך, אבל גם עולה בדי הרבה עברות זולות. הוא תמיד מנסה לעזור בהגנה אך הרבה פעמים לא נכון וזה משאיר חורים או שוב גורם לעברות. האתלטיות היחסית גורמת לו לפעמים לכפר על טעויות בהבנת המשחק.
דרך-אגב, היכן קראת שכתבתי שהוא קלעי. אמרתי שכמות הנקודות הגדולה יחסית היא בגלל מספר המשחקים הגדול יחסית ולא בגלל שהוא קלעי גדול. היכן קראת שהוא לא עושה את הדברים הקטנים. נהפוך הוא, הוא מתאמץ ועושה, רק לעיתים קרובות לא עושה אותם נכון. לדעתי קוז'יקרו עושה אותם טוב יותר.
אז פעם הבאה לפני שאתה זורק סיסמאות, עצור, ספור עד 10, תחשוב, ואז זרוק סיסמאות.

Yavor 7 באוגוסט 2013

מהדיון עם משה הבנתי שאתה מסכים איתו, רק מתעקש לכתוב את זה אחרת.
לא נורא, ומצטער שנפגעת.

משיח 6 באוגוסט 2013

אלון כתיבה יפה ולתוכן הדברים אני בטוח שגם עידו ויניב יסכימו.

אני מאד מעריך את שניהם שבאים מגיל נוער כל שנה לנבחרת ונותנים 200 אחוז.

לגבי ההשואה מי יותר טוב יניב הצליח יותר בנבחרת ובקבוצות קצת פחות עקב החלטה לשבת חלק נכבד מהקרירה על הספסל של מכבי ובהמשך סבל מפציעות. עידו כמו יין טוב משתבח עם השנים

זמן מלמיליאן 6 באוגוסט 2013

איבדתי אותך בשטות שהגדישה את שאת השטויות על מרקוביץ…

red sox 7 באוגוסט 2013

עם כל הכבוד להופעות של יניב גרין ב-2007, הטורניר הכי מרגש של גבוה ישראלי היה של שמעון אמסלם באליפות אירופה 1999. מולי קצורין שלף אותו כמעט מהקבר כשנשאר בלי מחליפים לתומר שטיינהאור ואמסלם החזיר עם טורניר ענק.

אגב, שטיינהאור בעצמו נתן טורניר התקפי אדיר באליפות של 1997.

נר הלילה 7 באוגוסט 2013

יוחזר אמיר מוכתרי לאלתר

MOBY 7 באוגוסט 2013

ואיך נשכח ה2:16 שמככב בליגה הפולנית?
וצוצראביץ הוא העתיד בנגרות וככזה חייב להיות שם אפילו כשחקן ה-13.

MOBY 7 באוגוסט 2013

אם לא הובן
מגוחך שרוברט רות'בארט לא נמצא בנבחרת ולו על הספסל. סמול בול זה נחמד אבל גוף וידיים גבוהות שמשנות זוויות זריקה גם של המהירים בגארדים זה הכרח.

7even 7 באוגוסט 2013

יניב גרין היה החשקן הישראלי הכי טוב מכל הפעילים כששיחק במדי הפועל בשנת 2003.
היה לו ארסנל מובים אדיר
אבל הבחור החליט ללכת לבית הקברות לשחקניםם ישראלים על שם נוקיה.
ומשם, באופן אירוני ביותר הוא הצליח לקחת את הקריירה הכי מבטיחה בישראל ולנפץ אותה על הספסל הצהוב.

יניב גרין לא השתפר בשום אספקט של המשחק במשך 10 שנים.
ולא רק שלא הסתפר, אלא הלך אחורה כמה צעדים.

לראות אותו ואת הלפרין מציגים חולצות בירושלים זו פשוט בדיחה.
הכישלון שם כ"כ חידוע מראש שזה מפחיד.
אחד הולך אחורה כבר 10 שנים.
השני העומד במקום 10 שנים אבל עם כתבי חצר.

שלום 7 באוגוסט 2013

הטעות הכי גדולה שך גרין היה הסכים להיות נער פוסטר במכבי ת"א .
בקבוצה אחרת היה מוציא הרבה יותר מעצמו ותורם הרבה יותר לנבחרת.

טל בן יהודה 7 באוגוסט 2013

"הנגרים באים"?

היית צריך לקרוא לפוסט הזה "אתם תרצו להתאבד אחרי שאתם קוראים את מה שיש לי להגיד על שחקני הפנים של נבחרת ישראל"

גיא 12 באוגוסט 2013

האליפות הזאת תלויה בגארדים ובעומרי כספי.
שרמדיני הנגר חגג על הגבוהים הישראלים במשחק האחרון, מה יקרה מול צרפת?

Comments closed