יורם, תגיד לי אתה

יורם ארבל פשוט מסרב להשקיע בעבודה שלו. וזה בעיקר מעליב

111

 

קראתי היום שבערוץ 10, שימשיך לשדר את מכבי תל אביב ביורוליג גם בעונה הקרובה, החליטו שיורם ארבל יחליף את ניב רסקין כשדר המשחקים (לצידו של פיני גרשון שיפרשן במקום צביקה שרף).

מה אומר ומה אגיד. פעם אהבתי מאוד את יורם ארבל.

אהבתי את הטון הנינוח בו הוא משדר, את הקלילות, ההבנה שמדובר במשהו בידורי ולא במלחמת עולם, בניגוד למיליטנטיות הפומפוזית של מאיר איינשטיין או לרצינות הטרחנית של רמי ויץ.

הצטערתי גם לגלות לאורך השנים, שמלבד שלושת הגלדיאטורים הבלתי נלאים הללו, לא באמת צמח כאן שדר ספורט ראוי ובכיר סביבם. פרשן  הכדורסל הטוב שהיה כאן מעולם (במרחק שנות אור מהדולקים אחריו ברשימה) נטש לפוליטיקה כמספר 6 של יאיר לפיד. בגרזת השדרים לעומת זאת, נותרנו עם אותם שמות וותיקים.

העניין הוא, שזה כבר נהיה מגוחך. יורם ארבל לא באמת אמור לשדר כדורסל בשלב זה בחייו. אם בשידורי הכדורגל הוא מתבלבל בלי סוף, הרי שבכדורסל זה כבר הופך לשיטפון. והכי מצחיק, שאחרי עשרות שנים בהן ארבל משדר את המשחק הזה עם הכדור הכתום והקופצני, הוא עדיין לא מכיר את כל החוקים או את סימוני השופטים.

כאשר שחקן התקפה נתקל ביריבו והשופט שורק ומסמן תנועת אגרוף קדימה, לא צריך לחכות ולנחש האם מדובר בעבירת מגן או בעבירת תוקף. השופט כבר סימן עבירת תוקף. אצל ארבל זה אף פעם לא ברור.

אם הרכז הנמרץ מסר כדור פנימה לגבוה בצבע, אך אבוי, הוא פגע בדרך ברגלו של המגן וניתז החוצה, בעוד השופט מצביע על רגלו בצירוף תנועת הליקופטר סיבובית עם האצבע, לא צריך להמתין למזכירות שתראה כמה שניות נותרו להתקפה. השופט סימן על כדור רגל ושעון חדש. ארבל משום מה, נוטה לפספס את זה ברוב המקרים.

ואם הקבוצה ביצעה תרגיל התקפה נהדר, של מסירה ועוד מסירה, עד השניות האחרונות של ההתקפה, אך בשל חוסר תשומת לב זרקה קצת מאוחר בעוד השופט מסמן עם שתי ידיו על שתי כתפיו על כך שתמו 24 השניות והכדור עובר, ארבל איכשהו יראה את הכדור צולל לרשת ויצעק "וזה נכנס!" בעוד הפרשן מסביר לו בעדינות שהכדור למעשה עבר לקבוצה השנייה.

וזה בלי להזכיר את בלבולי השמות – או כפי שארבל ניסח זאת פעם "תפסיקו להתעסק בשטויות". אז אולי זה הגיל שקצת משפיע על הראייה, או על הזיכרון ואולי סתם חוסר ריכוז.

5292276w-640x640x80
סרחיו רודריגז מפרפר את לנדסברג

 

אבל הכי עצוב, זה שארבל פשוט מסרב להשתפר. או לעשות שיעורי בית, לצורך העניין. הרי נניח שאתה אמור לשדר הערב את מכבי ת"א נגד לוקומוטיב קובאן. ומה לעשות, כיורם ארבל שאתה, אתה לא מכיר אף שחקן בקובאן מלבד ריצ'ארד הנדריקס.

אז מצוין. כנס לאתר היורוליג, פתח את עמוד הקבוצה, עבור שחקן שחקן, שנן את שמו, גובהו, גילו, ארץ המוצא שלו, איך הוא נראה, איפה הוא שיחק בעונה שעברה, מה הממוצעים שלו העונה וכו'. תעשה שיעורי בית. דברים בסיסיים.

ואז, בערב, תוכל להגיד – "חדירה נהדרת של מנטאס קלנייטיס, רכזה המוכשר של נבחרת ליטא, שאחרי ששיחק כל הקריירה בז'לגיריס, עזב בקיץ שעבר את ליטא לראשונה בנסיון להנהיג את קובאן", ולא להגיד – "מספר 9 שלהם, קלנטיס הזה, שחקן לא רע בכלל".

זה מעליב, בעיקר את האינטיליגנציה של הצופים שמבינים קצת כדורסל וחשים חוסר נעימות נוכח חוסר הידע וחוסר ההבנה של ארבל. רבאק, תלמד כבר את סימוני השופטים. תכיר את הרוסטר של היריבה. תשקיע בנו קצת, יורם.

hickman-fener-480002
רומיין סאטו שומר על טייריס רייס צמוד במיוחד

 

הרי כמה כיף לראות פרשן/שדר כמו אבי מלר או נדב יעקבי משדר משחק כדורגל אנגלי/ספרדי/איטלקי/גרמני/יו ניים איט. כמה ידע, כמה נסיון, כמה פרטי טריוויה משכילים ומעניינים המגיעים מאהבה ענקית למשחק ומעקב תמידי אחריו.

אבל למי יש זמן. בין שידורי ליגת העל בכדורגל בערוץ 1, לשידורי ליגת האלופות בערוץ הספורט, וקריינות בפרסומות, וניהול החומוסיה והעסקים האחרים שעל הדרך, הרי הכל זה ביזנס כאן.

אני מניח שגם כאן, יהיו מגיבים שיכתבו שהם דווקא אוהבים את ארבל, את קולו הנעים, את הרוגע שלו לעומת כל האחרים.

הכל נכון. הוא אכן נעים הליכות. והנחה נהדר את מי רוצה להיות מיליונר. ובכלל, נראה כמו סבאל'ה חביב. אחד כזה שצובע את השלכת בירוק.

אבל הוא לא יכול להיות שדר כדורסל. מספיק להעיף מבט בשדרים אמריקאים – מהקולג'ים ועד ה-NBA. כאלו שעושים את זה כמקצוע, או יותר נכון כמקצוענים.

רמת הבקיאות שלהם, ההיכרות עם כל שחקן ושחקן, הביוגרפיה והרקע שלו, עושים את השידור למרתק עבור הצופה, בייחוד כאשר גם מצוות אליהם פרשן ידען ומלא תובנות (מישהו אמר סטיב קר?).

הכי קרוב לפרשן כזה שהיה כאן, היה כאמור עפר שלח. מבחינת שדר, כנראה שנמשיך לחכות.

ולא, גם ניב רסקין זה לא זה. הבחור הולך בעקבות ארבל. ים עיסוקים, מינימום הכנה למשחקים.

בשידור טורניר ההכנה של מכבי ת"א במוסקבה בשבוע שעבר, רסקה התבלבל כמעט כל שתי דקות. טעה בשמות השחקנים, בתוצאה, פספס מהלכים משמעותים כיוון שהיה שקוע בשיחה עם הפרשן, טעה באופן חמור בעובדות ובנתונים.

כנראה שלארבל כן יש יורש, אחרי הכל.

 

הנקודה בדונייצק
היכונו לעוד חורף של קונצרטים

46 Comments

אבי 2 באוקטובר 2013

אני מזדהה עם כל מילה ומילה! הבנאדם סנילי, כנראה שזה סימפטום של הזיקנה. על כל פנים, מצב השדרנים הוא בכי רע, עמית הורסקי שדרן נחמד וראיתי בו כעתיד של השדרנים, אבל דחיקתו לשולייה של יורם ארבל בערוץ הראשון היה פשוט פשע!!

אסכם: יורם ארבל בשילוב דני נוימן זה גיהנום לצופי הכדורגל!

חדש בשכונה 2 באוקטובר 2013

דני נוימן לבד הוא סיוט וסיבה למיוט. ולגבי יורם ארבל, אינני יודע אם זה עניין של איבוד ריכוז, אבל בחיים לא אשכח את ההסתבכות שלו בניתוח האפשרויות של הפועל תל אביב לעבור את צ׳לסי כשהתוצאה היתה 1:1 בשלב מסוים בלונדון אחרי שהפועל ניצחה בתל אביב 0:2 (ואני בכלל אוהד מכבי…).

מתן גילור 2 באוקטובר 2013

עמיחי שפיגלר נהדר.
אמנם אין לו קול רדיופוני, אבל הוא חי את המחשק ומלא הומור. זאת כמובן בנוסף לידע העצום שלו.
אני חושב שבהחלט הגיע הזמן לתת לו הזדמנות בליגה של הגדולים.

אלון רייכמן 2 באוקטובר 2013

מתן, מסכים איתך. עמיחי שפיגלר באמת נהדר.
מאזן מצוין בין ידע והומור, בין התלהבות לשידור נינוח. מאוד אוהב אותו.

עמוס בורדוביץ 2 באוקטובר 2013

אחלה טוב, כרגיל!
תיקון קל. בעבירת רגל שעון הזריקות (אם ירד מתחת ל-14 שניות) מתאפס ל-14 שניות, לא 24. אם לא עברו יותר מ-8 שניות בהתקפה (ומכאן שנשארו יותר מ-14 שניות להתקפה) השעון פשוט נעצר.
מסכים עם מתן גילור לגבי עמיחי שפיגלר. חבל שהקול שלו לא ייתן לו לפרוץ קדימה. תענוג של שדר בנוף שלנו.

אריאל 2 באוקטובר 2013

מסכים עם כל מה שכתבת על ארבל, פחות לגבי רסקין.
ובאותה נשימה אפשר להוסיף את השידור הפתאטי של ליאן ווילדו באליפות העולם האחרונה בשחייה. לא רק שאין לו אפילו ידע אפסי בשחייה, הקול שלו מעצבן והוא משדר את המשחים בפתאוס של משחק כדורגל.

קובי 2 באוקטובר 2013

מסכים איתך לגמרי לגבי ארבל הבנ'אדם נשמע כמו סאבל'ה שזרקו לו מיקרופון.

אבל התלכלכת לגמרי כשדיברת על רסקין הוא ושלח הם צמד השדרנים הכי טובים מעניינים ואיכותיים. שהיו מאז ומעולם בכדורסל הישראלי בפרט ובספורט הישראלי בכלל!!!

הם יודעים להכניס אותך לאטרף לפני כל משחק. להוציא ממך את כל האנרגיות ולגרום לך להישאר מרותק למסך גם שעה אחרי המשחק!! אהבתי מאוד איך ששלח היה מסביר תרגילים נוגע בנקודות התורפה בצורה מדהימה. ורסקין היה מכניס את הלב אחרי כל סל משוגע.

עכשיו מי יצעק "ווינר שאט של ג'רמי פארגו"??? ארבל? הוא יודע רק להגיד- הללויה!! בשביל זה אני יכול לשים את לאונרד כהן הוא שר את זה הרבה יותר יפה….

מה שכן כשמצמידים את רסקין לשרף או גרשון שהם פרשנים זוועה הם משפיעים גם על רסקין…..

רועי 2 באוקטובר 2013

לפני שאתה יורד על יהורם ארבל (דיי בצדק כמובן)
הסתכל על הכתוביות מתחת לתמונות שפרסמת:
סרחיו רודריגז "מפרפר"פר את לוגן ולא את לנסברג
וסאטו שומר על היקמן ולא על רייס

שרון לוינסון 2 באוקטובר 2013

זה סאטירי {חיקוי של יורם}

אריאל 2 באוקטובר 2013

רועי, הרגת אותי כרגע

איציק 2 באוקטובר 2013

נראה לי שהכתוביות הנפלאות הללו נכתבו במכווון כדי להדגיש את מעשה יורם ארבל ;)

רועי 2 באוקטובר 2013

כמובן שמדובר על סאטירה על הסאטירה:
כאשר אני מביא תגובות ראויות במרבית המקרים אינני זוכה לתגובה הולמת אך כאשר אני מגיב בצורה הזויה מצחיקה או פרובוקטיבית אני זוכה לתגובות ראויות לשמה
אני מבין שהפכנו להיות "האח הגדול" גרסת דה באזר
וגוני הוא טהוניה

אילן 2 באוקטובר 2013

תגיד אתה אמיתי? חחח זה בכוונה כדי להסתלבט על השגיאות של יורם ארבל… ברוח הכתבה…

אלון רייכמן 2 באוקטובר 2013

רועי, זה גם לא סרחיו רודריגז (אלא יול) ולא סאטו (אלא מקאלב). אם כבר…

המאמן 3 באוקטובר 2013

גאוני

אבירם 3 באוקטובר 2013

רועי, זה כל כך מצחיק שזה מרגיש כאילו אתה שתול של רייכמן. או הוא.

ג'וני 2 באוקטובר 2013

בגלל שדרים מושחתים כמו ארבל שמסרב לפנות את מקומו ולפרוש פשוט לא יהיה עתיד לתקשורת הספורט בישראל.
למה לבחור צעיר ומוכשר ללמוד תקשורת ספורט שיש אנשים עיוורים וקשקשנים כמו יורם ארבל שתופס לו את המקום כבר יותר מ40 שנה.
ועוד אומרים שיש שחיתות בנמלים ובחברת חשמל.
אין יותר מושחתת מהתקשורת !

yaron 3 באוקטובר 2013

ג'וני,
זאת התגובה הרצינית היחידה בפוסט הזה. אולי בגלל זה אני היחידי שמתייחס :-)

רועי 2 באוקטובר 2013

ועכשיו ברצינות,אני מציע לקוראים המעוניינים לדעת איך יורם ארבל הידוע בכינויו יהורםםםםםםםם השתלט על שידורי הספורט בארץ
לחפש בוואלה ספורט כתבה העוסקת בנושא זה ופורסמה בשבוע שעבר.

משה 2 באוקטובר 2013

האיש חובבן עלוב שעושה עלינו מליונים. אני לא מסוגל לראות שידור איתו והבעיה שבמקום לפרוש לגולף בקיסריה ולעזוב אותנו בשקט הוא מתפשט כמו סרטן על כל שידורי הספורט בארץ. אני לא מבין איך הערוצים השונים מבזבזים את הכספים של כולנו על האיש המרגיז הזה.

מאור 3 באוקטובר 2013

שלח עשה את השדרים שלצידו טובים יותר, כמו רכז טוב
הכימיה בין השדר לפרשן עוברת לצופה, רסקין ושלח שילוב ענק! עם פיני או צביקה זה קצת פחות טוב,

ש.ק 3 באוקטובר 2013

ולחשוב שיורם ארבל ודני נוימן ישדרו את המונדיאל… האימה, האימה

בועז בקר 3 באוקטובר 2013

עונה שלמה של "פארקר מוסר לשארפ" (לא יורם, הם כבר פרשו!!!!)
ו "איזה טמבל" "מה הוא עושה!!!!" – תודה פיני, את התובנות האלו אנו עושים לבד….. יש למה לצפות…..
לפחות נקווה שמכבי תשחק כמו קבוצה לשם שינוי ולא סתם חבורת מבולבלים שהנחמה היחידה היא שהם לפחות עושים קולות של מלחמה…
וו הוו…
מי היה מאמין שעוד נתגעגע לשימי ריגר

דייויד 3 באוקטובר 2013

לירן שכנר הוא השדר הכי טוב בארץ, יורם ארבל מבזה את המקצוע שלו, מינימום מאמץ והשקעה.

קורא 3 באוקטובר 2013

גם אני לא מת על ארבל, אבל מצד שני, אני מסתכל על האלטרנטיבות והמצב לא יותר טוב. רסקין פשוט היה מביך בראיון שלו עם אריק שיבק באליפות אירופה ומבחינתי, אני פשוט לא רוצה לראות אותו משדר יותר לעולם. באשר לעולם הכדורגל, האופציות אחרות פשוט לא מספיק כריזמטיות, אין מה לעשות, פקידי כדורגל אפורים כמו שכנר או הורסקי או יעקובי את מלר שהם אמנם מלאי ידע אבל פשוט לא מסוגלים להעביר שידור בגלל שהם נעדרי כריזמה.

בקיצור, אני לא מבין למה לא מאפשרים לנו לבחור שידורים בשפה האנגלית פשוט במקום בשפה העברית דרך הממיר.

משה 3 באוקטובר 2013

יורם ארבל הוא כמו הפקידה במשרד ממשלתי שאתה מגיע אליה והיא יושבת עם פרצוף תשעה באב, לועסת לך מסטיק מול הפנים ועושה לך טובה שהיא מדברת איתך. אין יותר גרוע ממישהו שמזלזל בקהל שצורך את השירותים שלו.

ירח אדום 3 באוקטובר 2013

טור פוגע בול במטרה

איציק 3 באוקטובר 2013

כמה דברים על יורם ארבל אתה צודק בהחלט שהוא סיוט שמתמשך 90 דקות בלי תוספת זמן,הטעויות הבלתי פוסקות האיחור והתגובה הצפויה לשערים דרמטים ככל שיהיו,וגרוע מכל ההטעיות אם שדר ב1-0 לבני יהודה על באר שבע בדקה 80 צועק בשיא הביטחון "פננדל" כאשר שחקן של בני יהודה מופל ושל באר שבע עומד הוא פשוט מרטיט לשווא אלפי לבבות,פשוט עוול!
אבל..זה ככה רק לאלה שבקיאים,לישראלי הממוצע שלא בקיא בהרכבים ובעמדות לא משנה אם הוא אומר שבוקלי הכניס את הגול למרות שזה היה ראיוס.
ולגבי הכתבה שלך אני מסכים רק לגבי דבריך על יורם ארבל,כל השאר בסדר ורמי וייץ עדיף פי שמונה מיורם ארבל שסיים את הקרירה מבחינתי שתמיד הייתה לא מענינת,ומאיר הוא המלך הדרמטיות שלו רק מוסיפה ומשחק תחתית אצלו זה מינימום גמר גביע העולם,זה דבר נפלא..
אבל יורם באמת חאלס באמא שלך לפחות בערוץ 1 תן לעמית..

נדב 3 באוקטובר 2013

אתמול, בשידור של באיירן-סיטי , הוא היה פשוט נורא. לא בגלל בלבול בשמות וכו', הוא פשוט לא היה מרוכז במשחק. בשני הגולים הראשונים רק אחרי שהכדור כבר היה ברשת הוא נזכר לומר משהו על מה שקורה במגרש

ערן לוי 3 באוקטובר 2013

אולי זו סימפטיה אישית לאדם, אולי היכרות רבת שנים עם קולו, אולי הגיל שלי-אני אוהב את השידורים של יורם ארבל. אוהב את הקלילות, את חוסר הרצינות, כי בכל זאת זה כדורגל, משחק כדור, ואת הזחיחות שלו אי אפשר לגדל בשנות העשרים, צריך איזה שבעים שנות חיים כדי להבין שלא צריך להיות רציניים כל כך. נכון, הוא יכול להשקיע יותר בלמידת החומר לפני השידור, אבל זה לא גורע מיכולתו להחזיק משחק. אם הגישה של הצופים תשתנה, תהיה קלילה יותר ולא תייחס חשיבות תהומית לספורט בכלל וכדורגל בפרט, פתאום יורם ארבל ייראה כאופציה השפויה ביותר.

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2013

לא הבנתי, אמרת משהו כמו "לא ליחס חשיבות תהומית לספורט"? כי לא ברורה לי בדיוק האופציה הזאת

ערן לוי 3 באוקטובר 2013

גרייזס, ספורט יכול להיות חלק חשוב מהחיים שלאדם, אבל לא יכול להיות שספורט יהיה החלק החשוב בחיי אדם. ספורט מקצועני הוא די מלאכותי, ואנשים כמו יורם ארבלןמעניקים לו חיות כלשהי. האופציה הזו אכן לא ברורה לכולם, וצר לי יל כך. זה נדוש לומר זאת, אבל פרופורציות עדיין לא הזיקו לאף אחד, וספורט זה הרבה יותר מהכאת נתונים על שחקנים ושמחה בניצחון, יש הרבה מעבר לסטטיסטיקה, וטוב שכך.

ניר 3 באוקטובר 2013

לטעמי ארבל הוא היחיד שמביא את הטון הנינוח, של מישהו שפשוט נהנה מהמשחק כמשחק, שכל כך נעים לשמוע ברשתות אמריקניות. אמנם בלי הידענות והמקצוענות שמתלוות שם לטון הזה, אבל זה ההבדל בין התקשורת הישראלית לאמריקנית בכלל.

גם כשהוא מתבלבת, אני מעדיף אותו פי מליון על איינשטיין ההיסטרי שנשמע כמו ילד מתלהב שמחקה שדרן ספורט. רסקין מבחינתי פסול לשידור אחרי הטון המזלזל והמלגלג שהוא ופיני גרשון שידרו בו את גביע אירופה. מעולם לא שמעתי שידור ספורט כל כך דוחה.

צהוב בדם 3 באוקטובר 2013

גם את ריצ'ארד הנדריקס הוא לא מכיר…

אהוד 3 באוקטובר 2013

ארבל הוא היחיד משדרי ערוץ הספורט בליגת האלופות שיש מי שמכין לו תחקיר לפני המשחק על הקבוצות, אבל לא נראה לי שהוא קורא אותו

Duncan 3 באוקטובר 2013

יורם ארבל זה כל מה שמכוער בישראל.
איש לא מקצועי שלא רק שממשיך לקבל עבודה ולשדר, הוא רק מקבל עוד ועוד עבודה.
כלומר בישראל זה עובד כך – אל תהיה מקצועי, תקבל עוד עבודה.
בעצם ארבל זה לא כל מה שמכוער בישראל. פיני גרשון וארבל יחד זה כל מה שמכוער בישראל.
גרשון אמנם מקצועי (למרות שהיו לו הרבה נפילות בקריירה אבל זאת לא הנקודה), אבל לא ממלכתי. להיות ממלכתי בישראל זה בושה. להיות חד לשון וארסי זה מה שהולך ומי יותר טוב ממנו? מלך הביצה בגזענות ובבוטות.
רק נסו לחשוב על יובי בראון או סטיב קר קוראים אומרים בשידור על מישהו "מה אתה עושה טמבל?"
עצוב. אבל זה מה שיש לצערי.

מומלצי הבלוגוספירה של אסתי 4 באוקטובר 2013

הי הפוסט שלך מומלץ אצלי למצרות שאני לא מבינה גדולה בכדורגל אבל אני מבינה בטקסט שמעורר דיון וסימן שאתה נוגע בכמה נקודות תורפה לא רעות. יופי.
אסתי.

בר 4 באוקטובר 2013

עוד פוסט מעולה! כבוד.
יתכן ועוד יש לארבל זכות שידור במשחקי כדורגל היות וקצב ההתרחשות של מהלכים מאפשר לו זמן תגובה ומעקב. בכדורסל הרבה פעמים קצב ההתרחשות, המסירות, התרגילים מהיר מידי עבורו.
גם אני שמתי לב לכל התופעות שתוארו בפוסט ושמחתי שניב רסקין החליף את ארבל. זה גם נכון שרסקה הלך ודעך קלות אם כי מבחינתי השילוב שלו עם שלח עדיין הראה כימיה טובה והיה מהנה.
אגב, אהבתי את התמונות. חזק!

הארכיון 4 באוקטובר 2013

הבעיה המרכזית שלו למעט כל הבעיות שצוינו היא סוביקטיביות לקבוצות מסוימות והכי גרוע- ברצלונה.
אני לא אשכח איך הוא זיבל את השכל אחרי שאינטר הדיחה את ברצלונה למרות שהרחיקו לה שחקן ואמר שאינטר "גנבה" עלייה לגמר ולא מגיע לה וברצלונה הכי טובה, ופיקה הכי חתיך ומסי גורם לו לרטט ופדרו גורם לו להמשיך לשדר ובוסקט גורם לנו לסבול ולהמשיך לסבול…
יורם, הרסת לי את ההנאה מהמשחק, תפרוש בבקשה, אבל אל תשכח לארוז איתך את דני

מאשקה 4 באוקטובר 2013

הגיע הזמן שיורם ארבל יתכבד בביתו.
הגיע הזמן לתת לשדרים צעירים את המקום לשדר משחקים.
מעדיפה שיורם ארבל יצבע את השלכת בירוק בסתיו הזה ולא ישדר יותר.

אבי ח 5 באוקטובר 2013

נפלא..
לבקש צהשדרים מקצועיות. נכון ואמיתי ובסיסי לאוהבי ספורט מהעורסא.
רק הערה/ הארה אחת.
הכי קרוב לפרשן כזה שהיה כאן, היה כאמור עפר שלח. מבחינת שדר, כנראה שנמשיך לחכות.
שלח לא היה פרשן. אוהב ספורט אמיתי עם ידע בלתי נגמר בשלל תחומי ספורט. אבל להסביר מהלך לאחר שהוא מסתיים זו לא פרשנות,זה יכולת להשתמש בלשון חלקלקה ונעימה( לחלק קטן מהשומעים).
להיות פרשן בדיעבד זו לא חוכמה..

צחי 6 באוקטובר 2013

בגלל יורם ארבל אנחנו משתיקים את הטלויזיה במשחקים!!! פשוט בלתי נסבל כבר לשמוע אותו. שדרן זחוח ללא סיבה. קודמי כבר ציינו את רוב הבעיות וברור שיש בתקשורת שחיתות אינסופית שמאפשרת לכזה שדרן עלוב להמשיך לשדר במקום להעיף אותו כבר הביתה. מצידי עדיף אפילו שתמר איש שלום תשדר במקומו! בתור אוהד כדורסל מושבע אני פשוט מסרב להאמין שהולכים להרוס לנו את כל העונה. ערוץ 10 מזלזלים בצופים. ב י ז י ו ן

סמי חדרה 7 באוקטובר 2013

אתמול במשחק של חיפה-ב"ש הוא שוב הפליא בזיהויים, כאשר שידר שאת הכדור הדף ביד אביחי ידין (במקום דקל קינן)ואת הכדור למשקוף (או לקורה כדבריו) בעט בוקולי (במקום אבוחצרה)

עומרי 25 באוקטובר 2013

חחחחחחחחחחח נכנסתי לכאן אחרי השידור של מכבי נגד הכוכב האדום. יורם התבלבל בין סופו לסמית. איך זה בכלל הגיוני חחחחחחחחחחחחח

Comments closed