תובנות מערב צהוב

כמה תובנות מערב ספורט צהוב

1234

 

1. עבודה זה ללוזרים. לפני כמה שבועות, נקבע משחק ליגה של הפועל כפר סבא (כדורגל, ליגה א' צפון, אהלן) ליום ראשון בשעה 14:30 בצהריים. כן, יום ראשון ב-14:30 בצהריים. משחק חוץ בקרית אתא.

כפר סבא שיחקה ביום רביעי שלפני כן בגביע וכיוון שההתאחדות מחייבת 3 ימי מנוחה בין משחק למשחק, הוא נדחה משישי לשבת. הבעיה היתה שקרית אתא קבוצה שומרת שבת, וגם במוצ"ש לא ניתן היה לקיים את המשחק כי אין זרקורים באצטדיון בקרית אתא…

אז הוא שובץ ליום ראשון ב-14:30 בצהריים.

התמלאתי הערכה כלפי אוהדי כפר סבא הלא מעטים שנסעו למשחק, בעודי יושב מול המחשב במשרד ועוקב אחרי התוצאה באתר דאבל פס.

כמה רציתי לחתוך מהמשרד, לרדת לאוטו ולדהור לקרית אתא עם חלונות פתוחים בעוד הרוח מנשבת בשיערי בדרכי לראות את קבוצתי במשחק החוץ הקשה שלה.

רק שאז נזכרתי שאנחנו לא בחו"ל וכאן כן עובדים בסאנדיי, שכבר בזבזתי את ימי החופש על החופשה ההיא באילת, ושאין לי מספיק שיער שיתבדר ברוח.

אתמול, במסגרת "ערב הספורט" של ערוץ 1, המכיל את המשחק המרכזי בכדורסל ומיד אחריו את המשחק המרכזי בכדורגל, שעת הפתיחה של הראשון נקבעה שוב, על פי השני. כלומר, הכדורגל קובע לכדורסל מתי הוא ישוחק.

אז הכדורסל נדחק לשעה אפרורית (18:10 ביום ראשון) והאוהדים המסכנים שעוד מנסים לתחזק עבודה – נתקעים. וגם הפעם, למרות השעה המוקדמת במיוחד של הכדורסל (לעומת 18:45 או 19:00 ביתר "ערבי הספורט" של הערוץ הראשון) מיד עם שריקת הסיום – נגמר השידור וחתכו לחדשות.

שום פוסט גיים ושום כלום. לא ראיון עם המאמן ולא בטיח. איפה ערוץ הספורט כשצריך אותו?

2.  שימו לב לדאנק היפה הזה של לנדסברג. עכשיו תריצו את זה שוב. הפעם, שימו לב לעבירה המכוערת של שולדבראנד. עבירה שיכלה להיגמר רע מאוד. ב-NBA מרחיקים על עבירה כזו. לנדסברג איכשהו נותר אדיש, במקום לקום ולצרוח על שולדבראנד שהוא יכל לפצוע אותו קשה עם העבירה הגסה הזו. בדיוק כמו העבירה ההיא של פניני על אליהו במלחה. אז עשו מזה רעש גדול (בצדק). העבירה של אתמול עברה בשקט בשקט. כנראה שככה זה כשאתה יקיר התקשורת.

3. שש דקות לסיום היה 12 הפרש למכבי. שתי דקות לסיום היה 22 הפרש. נגמר 32 הפרש. מכבי הנרפית, שמורידה הילוך ברבע הרביעי התפיידה. זו חצי העונה של מכבי החדשה, הנחושה, הרוצחת.

4. דווין סמית היה שוב גדול אתמול. דווין סמית הוא גם השחקן הכי טוב במכבי. דווין סמית הוא זה שנחנק מדי פעם במשחקים גדולים (בעיקר מול ריאל מדריד בווריאציות שונות). כדי לעשות משהו מיוחד ביורוליג העונה, מכבי צריכה את דווין של המהלכים הגדולים גם במשחקים הגדולים.

 

12345
זה שעולה וזה שיורד?

 

5. ואז הגיע משחק העונה בכדורגל. דני נוימן, ההוא שמדבר לפני שהוא חושב, בא בטענות למנשה משיח על האדום המוקדם לבאר שבע שכביכול גמר את המשחק. איך, איך שופט לא מפעיל שיקול דעת, לא מתחשב באוהדי ב"ש שהגיעו מכל כך רחוק ושילמו 600 שקל לכרטיס בשוק השחור בשביל משחק העונה הזה. מה, הוא לא קולט את גודל המעמד?

ובכן, מי ש"גמר את המשחק" הוא לא השופט אלא בן אלגרבלי שביצע עבירה שחייבה אדום בשלב כה מוקדם במשחק. חיפשתי ברחבי הרשת, בתגובות של אנשי ב"ש איזו טענה כלפי הבלם הצעיר. כלום. רק השופט אשם. ביום שאנשי ב"ש יפסיקו להאשים את השופטים (גם כשהשופטים באמת אשמים) – הם יעשו צעד נוסף קדימה בדרך להיות מועדון מקצועני.

6. שי סידי, הכרוז של מכבי, הוא כנראה הכרוז המעיק בהיסטוריה. ולא, הוא לא גימיק ולא מגניב ולא "מלך". הוא בעיקר כרוז מעצבן שמנסה לגנוב את ההצגה.

7. ערן זהבי, גם כשהוא לא פוגע כבר חודש, עדיין רמה אחת מעל הליגה שלנו. מניע מהלכים, גורם לדברים לקרות, מאיים על השער כל הזמן, יוצר, עושה בלאגן. שחקן.

 

נ.ב

נמצאה התשובה לפער של מכבי שהלך וגדל בדרבי הסל. שימו לב לכריזמה המתפרצת של הנשיא שמעון בנאום המוטיבציה לפני המשחק.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

לא ראוי לפרסום - דור בלוך
יומנו של צהוב פוסט אורח של רועי פלדמן

76 Comments

ויקטור מורוז 10 בפברואר 2014

אם כבר הזכרת את דני נוימן, ניסיתי להתאפק אבל לא הצלחתי. בדקה ה- 79 הוא היגג (אל תקחו אותי מילה במילה) "נו מה הפלא שלשחקני באר שבע אין אוויר? הם כבר למעלה מ- 80 דקות בעשרה שחקנים".

אלון רייכמן 10 בפברואר 2014

כן, שמתי לב לזה באותו רגע. עוד אחת מהפנינים שלו. מישהו חייב לרכז את הכל לספר. "הוצא מהקשרו" – מהדורה מיוחדת.

ביג ליבובסקי 10 בפברואר 2014

הוצא מהקשרו: נוימנו של דני.

חן 10 בפברואר 2014

לא הבנתי. אתה שמעת את השידור? ארבל ונוימן לא נמצאים ב-mute תמידי בטלויזיה שלך?

ויקטור מורוז 10 בפברואר 2014

ולהחמיץ כזה בידור מצחיק?

איציק 10 בפברואר 2014

אכן שמעתי את זה, והבן שלי נבהל מהתגובה שלי על השטות הזו.

אבי 10 בפברואר 2014

לגבי הכרוז שי סידי, אני חושב שהוא מנסה לחקות את הכרוז הנפלא בסן פאולו של נאפולי, שם הכרוז מטריף ומחשמל את האיצטדיון,לצערי שי הוא חיקוי זול ועלוב..ככה זה בביצה שלנו.

ודני נוימן..אוי דני נוימן, פשוט נאמר הכל. גם יורם ארבל זה שדר שפג זמנו..הוא נוראי.

MOBY 10 בפברואר 2014

שולדנבראד לא קיבל בלתי ספורטיבית?
אם לא זו שערורייה.
בכל מקרה לנדסברג הוא אחת הסיבות לחוסר יכולת שלי לגלות אמפטיה כלשהי לצהבת.
הוא מבוזבז שם.
תנו לו לשחק! (הרבה יותר כיף מלראות את פניני,בלו,רייס או משהו אחר מהקו האחורי+4). נראה שהוא שם כדי שלא יהיה פה ברוממה או מלחה, וזה לא בדיוק ספורטיבי (רוט לנדסברג ודונטה בקו האחורי….הגלובטרוטרס מהנמל)

אלון רייכמן 10 בפברואר 2014

לא. לא קיבל בלתי ספורטיבית. עבירה רגילה.

עמית זילברבוש 10 בפברואר 2014

1. יש הרבה דיבורים על השעות המוקדמות של הכדורסל. אני מבין את זה שאנשים לא מצליחים להספיק לראות את זה, גם לי זה קורה הרבה פעמים, אבל כשאני מצליח, זה דווקא נחמד שיש מן ערב ספורט ארוך שכזה שמתחיל ב-18 ונגמר ב-11.

3. לדעתי ההפרש הגדל לא משקף יותר מדי את ה"קילריות" של מכבי. לדעתי הוא יותר משקף את הרצון להשפיל את הפועל ספציפית.
ואת הילדותיות שלהם.
בהרבה משחקים כשההפרש גדל, הקבוצות, מתוך כבוד נותנות לספסל לשחק. אין טעם להגיע ל-32 הפרש.
אבל מכבי לא ממש נותנת כבוד להפועל, שזה עוד בסדר ודיי מובן.
אם אני במקום מכבי, אני מחפש נקמה ספורטיבית כשהפועל בהרכב מלא. לא רואה את הכבוד הגדול בלנצח 32 הפרש את הפועל דווקא כשהיא בלי שניים מהכוכבים שלה.

4. זה שדווין סמית' הוא שחקן מצוין ונכס למכבי זה ברור. אבל כמו שאמרת, לא הביאו אותו להיות מצוין נגד הפועל בליגה. לדעתי, חובת ההוכחה עוד עליו, אם הוא רוצה להבדיל עצמו משחקן מצוין לשחקן טופ אירופאי.

7. הדיבור (או שאלות הכתב) על הזלזול של זהבי בפנדל פשוט גורמים לי להתפלץ. כשפרילו עשה את זה הוא היה גאון. עזוב, כשזהבי עשה את זה הוא היה גאון. אבל פתאום כשהוא מחמיץ את זה זה זלזול ויהירות. כמה צביעות!

חן 10 בפברואר 2014

סתם קטנוניות מצידי. אם ערב הספורט התחיל ב-18, אז הוא הסתיים ב-23. אם הסתיים ב-11, אזי התחיל ב-6.

עמית זילברבוש 10 בפברואר 2014

אכן קטנוניות. אבל צודק/ת ;)

אלון רייכמן 10 בפברואר 2014

עמית, עד עכשיו לא ברור לי למה הכדורסל לא התחיל ב-19:00. או ב-18:45. הרי הכדורגל רק ב-20:50. למה השעה המוקדמת במיוחד הפעם – דווקא במשחק כדורסל חשוב ומסקרן יחסית?
ולגבי זהבי והפנדל – לגמרי שיא הצביעות.

חן 10 בפברואר 2014

כמדומני שהיה פה נסיון התחשבות באוהדים שרצו להיות בשני המשחקים.

יוסי 10 בפברואר 2014

לגבי הפנדל- כשזהבי עשה את זה בפעם הראשונה, וכשפירלו עשה את זה, אז הם בעטו כדור בדיוק למרכז השער, שנחת בתוך השער ולא לפניו.
זה כל ההבדל, הביצוע, שהיה בהחלט כושל אתמול.

עמית זילברבוש 10 בפברואר 2014

אין לנו וויכוח שהביצוע היה כושל אתמול. את העובדה ששחקן בועט פנדל בצורה לא מספיק טובה קל לקבל.
אבל האמירה שהבעיטה העידה על זלזול ויהירות (בגלל אופי הבעיטה – ההקפצה הזאת) – זו אמירה הזויה לדעתי (בהנחה שלא נטען כך בבעיטות שהוזכרו קודם).

שלו 10 בפברואר 2014

כששאלו את טוטי פעם (מחייה הפננקה) איך היה לו אומץ לבעוט כך מול הולנד בחצי היורו 2000 הוא אמר שצריך להיות שחקן שחקן או ממש טיפש כדי לבצע במצב כזה פננקה ושהוא לא טיפש…

רועי 10 בפברואר 2014

תיקון קל לגבי סעיף 2.
כתבת על העבירה של פניני על אליהו "אז עשו מזה רעש גדול (ובצדק)."
אז לא, בזמנו לא עשו מזה רעש גדול, מתי כן עשו מזה רעש גדול ? כשפניני היה כבר במכבי. אז אף אחד לא דרש את ראשו, לא התנצלות, לא קנס של הפועל ירושלים, לא מוות בעינויים, כלום. עכשיו כשהוא במכבי הולכים ומזכירים את העבירה ההיא כדי להעצים את הביקורת על היותו "שחקן מלוכלך".

רועי 10 בפברואר 2014

מכבי היו היחידים שביקרו את העבירה ההיא בזמנו.

מכביסט ותיק 10 בפברואר 2014

העבירה המזוהמת של השבדי על לנסברג לא קיבלה יחסי ציבור. הרי לכל פעולה צריך פולואפ בתקשורת הספורט אחרת היא נעלמת. אין מי שיעשה אותה כשמדובר "בשבדי" "הנחמד" בלונדיני "רגיש". השבדי הזה במחצית הראשונה קיבל דאחלה קנה מאינגלס והשבדי על כל 2 המטר שלו קרס על הרצפה כאילו סופו נכנס בו. לאט לאט אני מצטער שפניני ביקש סליחה אבל לפחות לא ביקש סליחה מהאפס הזה אלא ביקש סליחה ממי שנפגע מדבריו.
לגבי זהבי- גם אתה נפלת במלכודת "פרשני" הספורט שלא מבינים פסיק וכנראה גם לא צופים במשחקי מכבי. לדוגמא אתמול קבעו הפרשנים הדגולים שזהבי היה חלש- חלש= מעורבות ישירה בגול הראשון של פריצה (בעקבות נסיון המספרת שלו המגן הרחיק לא טוב הכדור), בעקבות מסירה גאונית שלו מגן ב"ש קיבל אדום בעבירה על פריצה ובכך הוכרע המשחק (ואומנם גם החטיא פנדל), בישול הגול השני של מכבי ע"י זהבי ובישול הגול השלישי של מכבי ע"י זהבי. עכשיו תתארו לכם בוזגלו היה מרים 2 קרנות ומבשל גולים בב"ש- האם אבא של בוזגלו היה שורף את כל תחנות הרדיו היום ומדבר על בוזגלו הגדול?

במשחק שמכבי ארחה את חיפה גם נאמר שזהבי היה חלש. מי בישל את הכדור שגרם לאדום של סארי פאלח? ולמעשה גם אז הכריע המשחק? זהבי.

זהבי השחקן הכי טוב במגרש גם שהוא לא נוגע בכדור. הוא היחיד ששורף שטח מפנה מקום ובכלל מבין את המשחק יותר מכולנו

אלון רייכמן 10 בפברואר 2014

מסכים לגבי זהבי. הוא השחקן הכי חשוב במכבי כי הוא מעורב בהכי הרבה מהלכים התקפיים, בישולים ושערים.

גיא זהר 10 בפברואר 2014

יכול להיות שהוא אומר דברי טעם אבל בעיניי סגנון כזה לא ראוי לתגובה.

אלון רייכמן 11 בפברואר 2014

גם נכון.

Cabrio 12 בפברואר 2014

מכביסט וותיק – מסכים איתך בכל מילה, טון ונקודה.

אסף 10 בפברואר 2014

יש רק דרך אחת לראות כדורגל ישראלי בלי להתחרפן מהשידור,פשוט שימו לחצו על כפתור ה-mute בשלט,זן המצאת המאה מבחינתי,גם אפשר לראות משחק ולהתרכז בו בלי להתפלץ מגיבובי השטויות של נוימן את ארבל וגם טוב לזוגיות כאשר לא מפריע לבת הזוג בעיסוקיה ולילדה להרדם בנחת

אסף 10 בפברואר 2014

וסליחה על שגיאות הכתיב זן=זו

ג'נובי 10 בפברואר 2014

אני בעד להשעות את שולדבראנד מנבחרת שבדיה.
לא יכול שאדם כזה ילבש את המדים הלאומיים.
במיוחד כשהם בצהוב כחול.

אורן 10 בפברואר 2014

אלון,
אחרי הפידבקים החיוביים מכל אוהדי מכבי פה,אני מרשה לי לכתוב פידבק ובקורת קטנה(ואתה יודע טוב שאני מת אל הפוסטים שלך).
שולדברנד עשה אתמול עבירה לא קלה,עבירה בלתי ספורטיבית פה היא סבירה.עדיין לא כתבת כלום על המפרק המכוער והלא קשור בכלל ששלך אינגלס לשולדברנד.זה היה מכוון וסנטימטר מהשופט.כמובן שכלום לא נשרק.
בזמנו כתבת הערות נגד הקהל של הפועל ובתגובה אני אמרתי לך שאתה מתעלם מקריאות טועמה מחבל וכו.ענית שלא שמת לב וזה לא פחות חמור.
זה די מבאס שדווקא אחד כמוך(שאני חושב שהוא אחלה ולא מתלהם),לא שם לב לחוסר האיזון.הוא לא זה בקטנה אצלך אבל בתור אוהד הפועל שאוהב לקרוא אותך זה מבאס.
ושוב,טובי הכותבים פה הם ,לצערי,מכביסטים.טל יודע שאני קורא כל טור שלו וגם אתה.אז קח את זה כבקורת בונה.ושניה לפני שרועי עונה לי-כן היה בלתי ספורטיבית.

איציק 10 בפברואר 2014

אורן,
לצערי לא ראיתי את המשחק, תקופת מבחנים הוררסת הכל, אבל גם בלי לראות את המשחק, אוסטרליה אחת המדינות היותר תומכות בנו (להבדיל מהשבדים תומכי הפועל), אז גם איתם אתה רוצה להרוס יחסים ולהשאר מבודד לחלוטין… עזוב, אוסטראלי מכה שודי זה בסדר גמור… אני מתפתה לומר אפילו חיובי…

עידן. 11 בפברואר 2014

רועי לא עונה אז אני אענה.

לא רק שהייתה עבירה בלתי ספורטיבית, אלא שלטעמי מדובר בעבירה שמחייבת הרחקה מיידית. שולדנברנד הולך בכוונה לפנים של שחקן שנמצא באוויר, אין דבר יותר מסוכן מזה.

לגבי המרפק, באמת שאלא ראיתי מרפק שאינגלס נתן (אולי אתה מתכוון להתקלות שהייתה ביניהם שאחריה שולדנברד דחף את אינגלס, אבל אני באמת לא ראיתי שם מרפק שאינגלס שלח). בכל מקרה, גם אם היה מרפק, אי אפשר להשוות בין זה (שאם אכן היה באמת מחייב עבירה בלתי ספורטיבית) ובין הפעולה שעשה שולדנברנד שהייתה יכולה לפצוע שחקן יריב בצורה קשה.

ובאמת שאני שואל את עצמי, מה הייתה התגובה כאן ובתקשורת אם פניני היה עושה עבירה כזו?

אורן 11 בפברואר 2014

יש בעייה עם ראייה סלקטיבית.זה בדיוק מה שכתבתי לאלון.

אלון רייכמן 11 בפברואר 2014

אורן, התשובה שלי היא פשוטה. בדיוק כמו בפעם הקודמת.
לא הבחנתי במרפק של אינגלס. כמובן שזה חמור גם כן.
מהטורים שלי אתה יכול כבר לדעת שאני מנסה לראות דברים בצורה הכי מאוזנת שיש.
אני נגד אלימות, על ומחוץ למגרש, נגד שירים גזעניים/מתלהמים ונגד שנאה בספורט, באופן כללי. זה ספורט, לא מלחמת עולם.
שמתי לב למקרה של לנדסברג כי הוא מאוד בלט לי לעין.
כמובן שגם המקרה של אינגלס – לפי התיאור שלך – חמור והצדיק תגובה משמעותית יותר.

אורן 11 בפברואר 2014

אלון,מכאן האכזבה שלי.
אתה כותב אחלה אבל איכשהוא בא בטענות לצד אחד ומפספס צד שני.ברור שאתה לא מתלהם וכו,מבאס שגם מי שמנסה להיות אובייקטיבי(ומאמין לך באמת),לא מצליח.

עידן. 11 בפברואר 2014

אולי הבעייה של הראייה הסלקטיבת נמצאת אצלך?

בכל מקרה, אם אתה מדבר על ההתיקלות שאליה התייחסתי, הרי ששולדנברד דחף את אינגלס בסופה ולכן בכל מקרה היה צריך (במידה ואני הולך איתך ומקבל שהיה מרפק קודם) לתת עבירה טכנית לשני השחקנים.

אורן 11 בפברואר 2014

כן,בסדר.שולדברנד דחף את אינגלס כמו שמאריץ החטיף לפניני עם האשכים שלו.אשכרה אין עם מי לדבר.

עידן. 11 בפברואר 2014

תמשיך לחיות בסרט ולהאמין שכל מה שיוצא לך מהפה זה דברי אלוהים חיים.

אני סימתי לנסות לקיים איתך שיחה.

יובל 10 בפברואר 2014

אני מסכים איתך לגמרי על הכל חוץ מ6. שי סידי ענק, מטריף את הקהל ומבדר. בתור מנוי, אני נהנה מאוד לשמוע אותו.

גיסנו 10 בפברואר 2014

שי סידי הוא כנראה הגיא פניני של הכרוזים. שונא אותו כשהוא בצד השני, מת עליו כשהוא איתך.

הסרטונים שלו גדולים.

עדידס 10 בפברואר 2014

גם פעמיים צהוב גם מסי וגם הפועל היום מפסידה…
מה ? מה ? מה מגיע לי כל הטוב הזה ??

red sox 10 בפברואר 2014

6 דקות לסיום היה 12 הפרש למכבי. מאותו רגע ועד הסיום תמיר אריאלי וגולן גוט לא ירדו מהמגרש כשגם רום גפן מקבל דקות פרקט. מהצד השני בלאט החזיר את רייס ולנדסברג ואפילו לא הסתכל לכיוון אלטיט והררי שכבר לא טורחים אפילו למחוא כפיים אחרי סל.
אדלשטיין נלחם עם מה שיש לו וידע לוותר על המשחק ברבע האחרון ולהרוויח דקות למי שצריך ומנוחה למי שצריך. בלאט עושה את השיקולים שלו רק לא ברור לי איך אוהדי מכבי חיים עם זה.

איציק 10 בפברואר 2014

מה אדלשטיין בדיוק ירויח? הצלבה ביורוליג? בלאט צריך לתת דקות ללנסברג ובלו שלא פוגע כמו בעבר כדי לעלות להצלבה. אדלשטיין בנתיים יתפח צעירים שכנראה יעזבו לגרמניה ברגע שיהיו חצי בשלים.
עד עכשיו זו היתה תגובה ציני למחצה, כיוון שהתגובה שלך לא היתה לעיניין. אני מניח שניתן לתת לאלטיט והררי לשחק קצת מול קבוצות כמו הפועל תל-אביב במצבה, אך לך גם נח להתעלם לחלוטין מהמטרות הנוספות שיש במכבי ואין בהפועל.

red sox 10 בפברואר 2014

סבבה. אני רק מזכיר לך שבפעם האחרונה שלישראלי צעיר נמאס לחמם את הספסל של מכבי כשהקבוצה מובילה 30, הוא עזב (פעמיים) ולקח לכם 2 אליפויות. בהצלחה עם זה.
ואם אפשר, תשאיר לי להחליט עם התגובות שלי הן לעניין או לא.

איציק 10 בפברואר 2014

ממש לא אשאיר לך. אתה מגיב זכותי לענות כמו שזכותך לענות על תגובתי. לגבי הבחור שעזב את מכבי ולקח לה אליפות, מוריד לפניו את הקובע. מכבי עושה טעויות (הפועל אף פעם) ולפעמים משלמת על זה במזומן. לפעמים זה לא קשור לטעות כי פשוט לא מתאפשר. אלו החיים, ובכול זאת, כנראה שבמכבי עושים גם משהו נכון, והרבה יותר נכון מכל השאר. בנתים מכבי סופרת את הכסף במדרגות לעיתים הרבה יותר קרובות מכל קבוצה אחרת.

מכביסט ותיק 11 בפברואר 2014

אליפות לא לקחו למכבי. גביע קופל זה הכל. למכבי לקחו אליפות במשרדי העסקנים לא על המגרש רק גליל לקחו אליפות לפני 20 שנה

משיח 11 בפברואר 2014

אוייש תנוח

יוסי 11 בפברואר 2014

משיח יכול להגיד תנוח עד מחר …

בפועל אין פה אלופה משנת 2005 ,גם אם כמה מסכנים שלא מסוגלים להשיג אליפות אמיתית מרגישים טוב עם הקומבינה העלובה שנקראה גביע קופל ז"ל.

אם מדברים על עליבות ועל "שמחה אמיתית" אז שיא העליבות היא החגיגה של הכאילו אליפות שיכולה להיות רק במדינת הקומבינה של קופל .

שי 10 בפברואר 2014

רד סוקס- בלאט לא עושה את השיקולים שלו שמעון מזרחי עושה לבלאט את השיקולים או שלא ראית את הסרטון שאלון שם בפוסט? אבל הכי מצחיק זה הפנים של וויצ'יץ' ובלאט המבוכה ניכרת ממש.

red sox 10 בפברואר 2014

לא מצאתי לנכון לציין את המובן מאליו.

יואב הצהוב 10 בפברואר 2014

לעולם לא תבין מה זה מכביזם ולעולם תשארו מספר 2. רק אל תגיד לי שזה מרגש אותך ושאני לא יודע מה זאת שמחה אמיתית

מכביסט ותיק 11 בפברואר 2014

מי בדיוק מס' 2? הם? הם לא יבינו מה זה מכביזם כי הם מעודדים את עצמם ב-4:0 או במינוס 32 בכדורסל. הם לא אוהדים את הקבוצה ולא מתענינים בספורט תחרותי או השגי. הם מנהלים לעצמם קומונה שיתופית כמו צופים רק יותר נוטה לשומר הצעיר של שנות ה-30. המבוכה של בלאט או ווציץ תשאר בדיוק כמו שלי כי אנחנו לאט לאט קולטים שהוא ששמעון מזרחי לא ישאר איתנו לנצח – וזאת המבוכה והכאב האמיתי שלנו. מה שאתם לא מבינים שם באגף האדום שמכיוון שהספורט נהיה רק כסף וכסף והשחקנים נהיים כמו סחורה שמועברת אז ברגע ששחקן שומע את הנאום של מזרחי הוא יכול לצחוק או שהוא יכול לקחת את זה לכיוון השני לגמרי- לכן קבלתם 32 הפרש בראש. ואפילו לא לקחתם את זה קשה. ממש כיף להיות אדום…. אנחנו עוד לא התאוששנו מההפסד במחזור הראשון לחולון.

שי 11 בפברואר 2014

אתה יודע מה מצחיק שאתה אומר לנו מה אנחנו ומסיים בפקודה רק לא להגיד לך מה אתה, סתם חומר למחשבה…

וברצינות כנירה שכל אחד רואה את מה שהוא מחפש, אבל אני רואה בנאדם קטן וקטנוני, שלא באמת אוהב ספורט אלה סתם לרמוס ולרסק, ובאמת ניראלי שבלאט וויצ'יץ' הם לא כאלה ויותר ממבוכה אני רואה אפילו קצת בושה על הפנים שלהם, אבל שוב גם הפרשנות שלכם ממש מתקבל על הדעת

יואב הצהוב 10 בפברואר 2014

+1
אני חייב להגיד, רצף הפוסטים האיכותיים פה נותן תירוץ מעולה להקלת החרישה בתקופת המבחנים :)

אורי 11 בפברואר 2014

מכביסט ותיק

הזלזול וההתנשאות שלך ממש לא במקום סך הכל כולם פה אוהדי ספורט שנהנים מספורט וכל אחד נמשך לקבוצה זו או אחרת מטעמיו שלו ולהמשיך לעודד את הקבוצה שלך במינוס 30 נקודות זה דבר מאוד יפה, ספורטיבי ומעיד על נאמנות.
זה באופן כללי עכשיו אנסה לגעת בכמה נקודות ספציפיות במה שכתבת
מה זה מכביזם? סליחה אבל אני באמת לא מבין
1. האם מכביזם זה צורת ההתנהלות מול המאמן הישראלי הכי טוב היום בפער עצום שמוציא מהסגל של מכבי יותר ממאה אחוזי יכולת?
2. או למשל האם המכביזם שלך שאני מניח ששאלת את המושג הזה מהכדורסל קשור בצורה כלשהיא לכדורגל ולתקופת הפאר של מכבי לפני עידן גולדהאר?
3. או שבכלל מכביזם זה לבוא עם עם קבוצה אירופית ברמה גבוהה ולהתעלל בדקות האחרונות בקבוצה שלא משחקת עם שניים מכוכביה ההגנתי וההתקפי שקשה שלא להבחין שהיא ויתרה כבר על המשחק אני מבין את הערך המוראלי של הבסה בדרבי אבל בחייאת על מה ההתלהבות תראו מול מי שיחקתם?
4.אולי מכביזם זה פרשת הפיצה של צ'ורה? ( ובטח עכשיו את מבין איזו קבוצה אני אוהד)
או פרסומים על כוונות לגבי דנקן ערב משחק מול ירושלים?
או סך לא מבוטל של שחקנים ישראלים שחיממו את הספסל במכבי כדי שחס וחלילה לא יאיימו עליה מקבוצות אחרות בליגה החזקה שיש פה?
או ההסכם ההזוי לגבי ג'ייק כהן שחס וחלילה לא יפרק את מכבי כשהוא צובר דקות בראשון?
כמה הבהרות
1. מה שמכבי סל עשתה לאורך שנותיה הוא דבר חסר תקדים והכל לעניות דעתי יש לזקוף לזכותו של שמעון מזרחי אותו אני מאוד מעריך על השאיפה לניצחון ללא פשרות ועל התרומה שלו לכדורסל הישראלי לא שהוא חף מחסרונות כגון אילו שפורטו למעלה אני מדבר על הערכה כללית.
2. אף אחד לא לקח למכבי שום אליפות כי האליפויות הן לא של מכבי זה שמכבי לקחה את רובן ככולן של אליפויות המדינה לא הופכת אותה לבעלת האליפות היחידה שנגזלת מידי פעם
ושלרגע לא תבין מדברי שאני בעד מה שכינית גביע קופל
אליפות צריכה להיקבע ע"י סדרה של 5 משחקים ואפשר בשלב ראשון אם רוצים שיהיה יותר סיכוי לקבוצות אחרות לקחת להוריד ל 3 משחקים אך לא לאורך זמן
דבר אחרון לגבי הפוסט עצמו
אלון אתה כותב פוסטים מצויינים ואני מחכה כל פעם לראות אם העלית משהו חדש
לאחרונה התחלתי להגיב פה ובפוסטים אחרים ואני מוצא שבאופן כללי רמת הדיונים באתר היא גבוהה ועניינית
לסיכום שורה תחתונה לגביך מכביסט ותיק לעניות דעתי אין מקום לזלזול ולהתנשאות שהפגנת בתגובה למעלה

gorgeous George 11 בפברואר 2014

He's like a dog trying to hump your leg. For some reason he gets sexually aroused, and once we get used to it its actually kind of amusing..

מכביסט ותיק 11 בפברואר 2014

בגילי אני צריך ויאגרה בשביל לדפוק את הרגל שלך במיוחד רגל שעירה

ברטרם גריפין 11 בפברואר 2014

and it makes me wonder, how proud are your children?

מכביסט ותיק 12 בפברואר 2014

אני עקר

אלון רייכמן 11 בפברואר 2014

אורי תודה.
מסכים לגבי רמת הדיון. המטרה היא לשמור אותה גבוהה.

מכביסט ותיק 11 בפברואר 2014

אני אישית לא מתנשא או מזלזל אבל אני פועל כפי שאני חושב שמכביסט צריך להתנהג. בגלל זה אני, כדוגמא רואה בזהבי מכביסט קלאסי. כתבת הרבה דברים לא אתייחס לרובם ואומר לך כך – מכביסט או מכביזם זה לא סיוע לזקנות לעבור את הכביש או תרומות לנזקקים בחג הפסח. מכביזם זו דורסנות מחיצה מחיקה ללא רחמים ללא פשרות בלי חיוכים בלי סאחמק. לרמוס לרמוס ולדרוס. אבל מעל לכל – תארים. תארים זה הדבר הכי חשוב. הדרך להשגת התארים? צריך לפעול במסגרת הכללים הספורטיבים. אבל אם צריך ניתן לסטות קצת הצידה. אם צריך לתפוס בביצים מידי פעם- בכלל לא נורא. לכנות נאצי- נורא ואיום.
אבל אם 6000 איש צורחים שתהיה שואה למכבי במשך 4 שנים במגרשי ספורט ואז שחקן של מכבי פולט את זה במהלך משחק – אני לא יכול לכעוס עליו לזמן רב.

במקום לחנטרש לך בשכל – הסרטון של שמעון מזרחי לפני הדרבי זה מכביזם קלאסי. בלי חיוכים באנגלית נוקשה כשאתה יודע שהיריבה בהרכב חלש ואתה לא מבקש אלא דורש מהשחקנים לרמוס את היריב. ככל שאתם תשנאו את שמעון מזרחי ותקללו אותו ככה הוא יועלה מדרגת אל לדרגת רב- אל. בדיוק כמו שהפכתם את זהבי משחקן טוב לשחקן שכל הקהל של מכבי מעריץ. הבהמתיות האדומה נותנת לנו דלק. אני אישית בכלל לא שונא את הפועל. אני רואה בכם נחיתות ערכית בסיסית ממכבי. בדיוק כמו בית"ר והבבונים שלהם.

אחד ההבדלים הבסיסים בין מכבי להפועל זה התופעה שקיימת אצל שכננו הערבים. אתם ממציאים שקרים, חוזרים עליהם מעבירים אותם מאחד לשני ולבסוף מבחינתכם זאת האמת. 2 דוגמאות אקטואליות- הבן של השופט משיח משחק ילדים/נערים של מכבי ת"א. כל אוהד הפועל יודע על זה ובבאר שבע זו בכלל עובדה ברורה. אין בכלל ספק שזה נכון. שקר נוסף אתה כתבת – הפרסום שדנקן קיבל הצעה לעבור למכבי ערב הסדרה בין הקבוצות. השקר הזה כבר מזמן הוכחש הן ע"י השחקן והן ע"י הסוכן שלו. לאחר שהמשחקים בין הקבוצות התסיימו נשאל מנהל בירושלים האם הפרסום ההי מניפולציה של ירושלים להעיר את השחקן ולזעזע את מכבי ושחקן של מכבי באותו תפקיד של דנקן. מנהל ירושלים אמר בראיון לרדיו- אין תגובה ורמז מה האמת. גם גלקסטון שפרסם את הידיעה רמז שאין לשלול את האפשרות. אבל מבחינתך האמת ברורה. מרוב שרציתי לקצר יצא ככה

red sox 11 בפברואר 2014

אתה רואה? כשאתה רוצה אתה יכול.

אורי 11 בפברואר 2014

לגבי מה שכתבת על דנקן לא היכרתי את מה שהוספת ואם זה אכן כך אפשר להוריד אותו מהרשימה
כעת לאחר הסבריך המפורטים על המושג מכביזם (לשיטתך כמובן כי אני בספק אם שמעון מזרחי יסכים איתך) אני הרבה יותר משמח לא לאהוד את הקבוצה הזו
נ.ב. דווקא לתקופת הפאר של מכבי לפני גולדהאר בחרת לא להתייחס
מעניין למה
ובאופן כללי למעט העניין של דנקן לא ענית לעניין בכלל נותר לי רק לאחל לך חיים מאושרים כי אין טעם שנמשיך בשיח החרשים הזה

יואב 12 בפברואר 2014

אני אחרוג ממנהגי לא להגיב ואגיב תגובה שבאה מכעס.
ופרשת הפיצה לא היתה? וגיא פניני לא חתם במכבי עוד בהיותו תחת חוזה? ודיי לבלבל בין האדומות אוהדי הפועל תל אביב זה אלו עם השירי שואה ולא אנחנו אז אם תספר לעצמך שקר מספיק פעמים הוא יהיה נכון? ודיברתם על קומבינות שמכבי לא לקחה אליפות בגללן?!! זעקת הקוזאק הנגזל מעולם לא היהת כה פתטית. אתה יודע בכלל איך ולמה יצרתם פער תקציבי על כל הליגה? אתה מכיר חוקים כמו איסור על מעבר זרים בין קבוצה לקבוצה כי הפועל ת"א רצתה זר מצטיין של הפועל י-ם? אתה מודע לכך שהחוק הרוסי שכה התנגדתם לקיומו התקיים שנה שעברה רק כדי שמכבי תוכל להחתים6 זרים ואז לבכות על למה בכלל חייבים ישראלים?
וזה שהתנהלות שאינה ספורטיבית בשם הזכייה בתארים זה סבבה לך ולשאר אוהדי מכבי (ע"ע מכביזם) זה באמת כבר שאלה למערכת הערכים שלכם בדיוק כמו הזילות בשואה של אוהדי הפועל ת"א.

יואב 12 בפברואר 2014

ואני אני מתנצל בפני כותב הטור שאני משתתף בדרדור אחלה טור של אחלה כותב לתחרות עלבונות

מיכאל 11 בפברואר 2014

2 הערות על סידי וזהבי:
לחבב את סידי זה עניין של טעם. מהתגובות שאני רואה סביבי,
הרוב הגדול של אוהדי מכבי מת על סידי. תגיד עליו מה שתגיד, אין עוד כרוז בליגה שמתקרב ליכולות שלו בשלהוב הקהל.
ולגבי זהבי, הבחור שחקן מעולה, אבל מתחכם יותר מדי. חלאס עם הנסיונות העקרים למספרת (בכל משחק יש לו כמה), חלאס עם העקבים.
שיתחיל לשחק בצורה פשוטה – וגם לבעוט פנדלים ככה.

אלון רייכמן 11 בפברואר 2014

מיכאל, אני מוכרח לחלוק עליך בעניין זהבי.
הוא בדיוק מסוג השחקנים ששווה לקנות כרטיס עבורם. אלו שחיים ברעם נהג לכנות פעם "פנטזיונרים".
מספרת? עקבים? יש אנשים שנוטים מיד לחשוב שזו "התחכמות". שחבל שהוא לא משחק "פשוט".
נסיון המספרת של זהבי לפני הגול הראשון כמעט פגע בכדור – כלומר לא היה רחוק מעוד שער מספרת מדהים שלו, כזה שהיו זוכרים לו חודשים קדימה.
העקב של זהבי ברחבה היה האפשרות היחידה שלו לשחרר מסירה איכותית ומדוייקת לדור מיכה (אם אני לא טועה) במצב שהוא היה בו.
לא מדובר כאן בהתחכמות – אלא בנסיון אמיתי להוציא את המיטב מהמצב בו הוא נמצא. זה נקרא כישרון. לא לכולם יש את זה.

מתכנת 11 בפברואר 2014

חיים ברעם גם כינה את זהבי "בלוף" וטען שאין לו מקום בנבחרת.

סתם הערה, על פרשני כדורגל

אמיר 11 בפברואר 2014

כיוון שכל העיסוק בדרבי והניסיון של המחלה לנקום בהפועל
בכך שלא מורידים את הרגל גם ב20 הרפש 2 דק' לסוף הוא מגוכח.
במשחק הזה הוכח שהפתרון של הליגה הזו רחוק מלהיות קרוב לשיוויון.
החוק הרוסי הורס את הליגה. קבוצה יכולה תמיד להביא זרים במקום זרים,
אבל כששני שחקנים ישראלים פצועים יש בעיה לכל קבוצה (גם לירושלים אם הלפרין ואליהו יפצעו ואפילו למכבי אם טיוס ואוחיון יפצעו לדוגמא). אי אפשר לנהל ככה משחק כדורסל.
יותר מזה צריך לחזור ל3 זרים! ואם לא אז להגביל את כל המתאזרחים
שמסתובבים פה ולא משחקים בנבחרת. בדרבי היו כמה פעמים שלא הבנתי למה מכבי משחקים עם 5 זרים ואז נזכרתי שרוב הישראלים שלהם בכלל מתאזרחים.

לגבי שעת המשחק- מי שמכר את זכויות השידור לערוץ 1 בכדורסל ובכדורגל עשה את טעות חייו, גם ברמת הסיקור, גם בהבאת צופים מבחינת רייטינג וגם מבחינת המחשבה שהם משוחקים באותו יום וגורמים לשעות הזויות! מקווה שבעונה הבאה גם מנהלת הליגה בכדורסל וגם זו בכדורגל יבינו את הטעות ואפילו ירדו בסכומים שמקבלים מערוץ1
ואולי ילכו על מהלך של קבלת אחוזים מפרסומות בערוצים 2 ו/או 10 לדוגמא.

דאג לי 11 בפברואר 2014

1. אני לא חושב ששולדבראנד ניסה להוריד את לנדסברג או לפגוע בו. אני רואה אותו משחק כבר שלוש שנים. ממש לא הטיפוס. לדעתי הוא ראה שלנדסברג הולך לדאנק משפיל וניסה לחסום אותו בצורה חזקה. וזה מה שיצא. בהחלט היה צריך לשרוק שם עבירה לא ספורטיבית. למרות שאני משוכנע ששולדבראנד לא ניסה לפגוע. שוב, ראיתי אותו מספיק.
2. לגבי אינגלס. מרפק מכוער ומכוון כדי לפגוע. השופט היה צך לתת לו גם עבירה בלתי ספורטיבית. אולי אפילו הרחקה כי זה בכלל לא היה במהלך המשחק, אלא סתם אחרי סל. בכדורגל קוראים לזה: "עבירה ללא כדור".
3. כל שאר הסופרלטיבים למכבי נחמדים. רק שאת הדריסה היא עשתה נגד גולן גוט, טמיר אריאלי ורום גפן. ושלא יהיה ספק. זכותה ואפילו חובתה של מכבי לדרוס. אני אוהד הפועל, והפועל זה לא נס ציונה. ביום שמכבי לא תרצה לדרוס את הפועל נדע שאנחנו בבעייה. מה שכן, כל ההו הא מסביב לטעמי פאתטי. אבל זו לא בעייה שלי.

מכביסט ותיק 11 בפברואר 2014

כיף לקרוא פרשנות אובייקטיבית אבל מנותקת מהמציאות. תמשיכו להתפלש בזבל בבוץ ובשקרים

המלוח 11 בפברואר 2014

אם אנחנו מקבילים לכדורגל- הפאול של שולדבראנד זה כמו גליץ' לברך עם הפקקים קדימה. נו, כמו שקולין הקצב עשה לדאבור בדרבי.

דאג לי 11 בפברואר 2014

ועוד משהו, סתם הערה כללית לגבי ה"עבירה שיכלה לפצוע". התחשוה שלי מצפייה בכדורסל במשך השנים היא שדווקא ברוב מוחלט של המקרים ה"עבירות שיכולות לפצוע", לא פוצעות (תודה לאל).
סתם דוגמא: שתי הפציעות של שחקני הפועל, נאור ולימונד נגרמו האחת מהיתקלות תמימה והשניה מחסימת גוף חזקה של רוזפלט. הפציעה של שון ג'יימס לא נגרמה מ"עבירה שיכולה לפצוע" וכו'.
זה יותר קלישאה מאשר מציאות.
זה לא סותר את זה שכמובן צריך להימנע מעבירות קשות. אבל גם אותם בפרופורציה. לפעמים הן קשות, כי זה ספורט, ויש התקלויות. לא כי רצו בכוונה שהן יהיו קשות.

קובי (מכביסט) 11 בפברואר 2014

בלי קשר לכתבה…מת על גלדסטון!!

כבר שבועיים שאני חופר על לברינוביץ'. כחיזוק הכי טוב שיכול להיות בשוק למכבי במקום ג'יימס. והיום גלדסטון מפרסם שמכבי התחילה איתו משא ומתן סחטיין!!

עכשיו נותר הצעד הבא- לשחרר את אינגלס ולהביא במקומו את ג'וליאן רייט. ככה נרוויח שני דברים 1.יתפנו יותר דקות לישראלים קרי לנדסברג ופניני ונקבל מהם יותר תפוקה 2.יתפנה עוד מקום לזר בעמדת הפאוור פורוורד שבה בלו משחק לבד. ולשם יבוא ג'וליאן רייט המצוין שישלים את בלו. עם ריבאונדים חסימות נקודות בצבע והגנה יותר חזקה!!!

אחרי השינוי הסגל יהיה הרבה יותר חזק ומאוזן :
1.אוחיון. רייס.
2.היקמן. לנדסברג.
3.סמית'. פניני.
4.בלו. רייט.
5.לברינוביץ'. טיוס. סופו,

אלון רייכמן 12 בפברואר 2014

ובסוף לברינוביץ' לא מגיע.
וגם לא ג'וליאן רייט…

קובי (מכביסט) 12 בפברואר 2014

אחח כמה שאני פתי…
מתברר שכל הכתבה היפה על לברינוביץ' וביאתו למכבי. נועדה בשביל להכשיר את דעת הקהל לזקן אחר "שאולי" יבוא למכבי עזזזיזיץ'!!!

מסתבר שגלדסטון נשאר גלדסטון ערמומי קטן ושקרן. הוא נתן את כל הכתבה היפה על לברינוביץ'. ובסוף הוא הוסיף ממש באגביות שאם זה לא ילך אז זיזיץ' יבוא. כשהוא כבר יודע שרק זיזיץ' על הכוונת. בגלל שחוץ ממטפלת סיעודית ודייסת שיבולת שועל הוא לא דורש כלום מפדרמן…אוי איזה פאתטי ועלוב!!!

אבל איפה בלאט בכל הסיפור הזה??? איך הוא נותן לעוד עונה לחמוק לו מהידים??? עם חיזוק ראוי כמו שכתבתי הוא היה יכול לנצח כל קבוצה. אני לא יודע אם הוא מותש כבר מהמאבקים עם פדרמן. ורק מחכה לסיים את העונה ולברוח כל עוד נפשו בו. או שהוא פשוט גאוותן נפוח שחושב לנצח את כל אירופה עם קבוצה ביינונית כזאת…???

מאצ'אס 15 בפברואר 2014

אכן פ(א)ת(ט)י,
מעניין שאתה לועג לז'יזי'ץ(זהו שמו אגב,לא זיזיץ') על גילו("דורש מטפלת סיעודית") ושוכח לציין שלברינוביץ' האנס החביב עליך בכלל מבוגר מז'יז'יץ' בשנה!אופס..

מעיין אוהד מכבי 12 בפברואר 2014

אלון אני קצת מתבאס בשבילך.
הטורים שלך נפלאים ומעניינים אבל הם פשוט מחווירים לעומת התגובות של אוהדי הפועל כאן.

למגיבים האדומים כאן – המוסר הכפול שלכם מדהים, כי אם פניני עושה עבירה דומה על שחקן של הפועל היינו רואים שלט בעכו "פניני לגרדום" והיו ראיונות וכתבות ומה לא (או איזה שנינות דוחה כזאת או אחרת של הקהל האדום).

והמוסר הכפול שלכם הוא להגיד שבאלפי אוהדים שמאחלים **** למכבי אתם "מטפלים בבית וככה צריך להתנהל" אבל בפניני אחד, שטיפלו בו בבית וגם בתקשורת, אתם רצים להתראיין מתחת לכל עץ רענן ולדרוש את ראשו ע"י גורמים שלא קשורים למקרה.

Comments closed