שלג דאשתקד

שלג דאשתקד מכסה כבר על המשחק

סופרבול זה עניין מורכב. בכלל, הפוטבול וכל מה שסביבו הוא עניין מדעי ומסובך יותר מכל ספורט אחר. לכן להתכונן לכל משחק זה אתגר, על אחת כמה וכמה כשמדובר בסופרבול.
ועוד איזה סופרבול. שתי ערי פוטבול, שבאות משני הצדדים של אמריקה, ולא רק גיאוגרפית. ובכל זאת שתי ערים סימפטיות שקשה לרצות בהפסדן.
שתי קבוצות הכוללות גיבורים עולים ומבטיחים, לצד טיפוסים מפוקפקים (רנדי מוס).
שני מאמנים משני הצדדים של שולחן האוכל אצל משפחת הארבו. ג'ים וג'ון, האחים של ג'יין, הבנים של ג'ק וג'קי. זה לא קומיקס, זה באמת.

לכן ההכנות היו מדוקדקות במיוחד, עד רמת הפרוטרוט. התיאומים עלו על הנייר ונעשו בפרוטרוט לכל רגע נתון. הציוד הטכנולוגי הוכן, נבחן ואושר, כולל אלטרנטיבות. האנשים העוסקים בכך עשו לילות כימים כדי שהכל יתקתק בדיוק, הגדילו ראש ועזרו זה לזה.
רגע השיא התקרב, ההתרגשות שפעפעה מתחת לפני השטח שבועות התחילה לצוץ ולהשפיע על מה שקורה בשטח. ואז הרגע הגיע. ההכנות הושלמו והתכל'ס התחיל. הכל עבד בסופו של דבר, למרות כל התקלות. התיישבנו בבודפשט והרגשנו שהמאמץ הצדיק את עצמו.

ואז הניינרס באו לא מוכנים והפסידו. קורה. משחק עוצר נשימה שהיה בו הכל וקצת יותר, וזהו. לא יותר ולא פחות. לא ניצחון מוסרי ולא הפסד נפשי, לא סיפור שנכתב מראש, ולא הפתעה מרעישה. רק משחק מעולה שהבהיר עוד פעם למה הספורט הזה הוא אולי הגדול מכולם. להתראות בספטמבר.

בלי פריטנציה
מה שהיה היה

3 Comments

גיא זהר 4 בפברואר 2013

רק חבל שלא מזכירים מספיק בטח בארה"ב וגם בארץ באשר לטיפוסים מפוקפקים את ידידנו ריי לואיס שניצל באור שיניו מאשמת רצח. זיכוי או במקרה הזה עיסקת טיעון מפוקפקת לא בהכרח מטהר

RAVENSֱֱ 4 בפברואר 2013

צודק!!

אלון זנדר 4 בפברואר 2013

גיא, אתר זה מיועד לאנשים שיודעים מיהו ריי לואיס, ולכן האזכור של מוס הוא בדיחה בלבד (למרות שבזכות השוטטות שלו על המגרש במשחק הוא זכה לכבוד הזה לחלוטין). לא רק עיסקת הטיעון של המשיח הפופולארי לואיס מפוקפקת, הוא הרי גם הטעה את המשטרה ב"הפללה" שלו את שני החברים שאי אפשר היה להרשיעם, והטיית החוקרים ממה שקרה באמת למסלול מוטעה. על לןאיס אין לי מילה טובה בודדת להגיד.

Comments closed