Oh Danny boy

קראו לו הגאון, אמרו שמנהלי האנ.בי.איי פוחדים ממנו, טענו שהוא שילוב בין איינשטיין לניטשה, אז איך זה שהסגל של בוסטון נראה כמו אחרי הפצצה?

יש משהו בעולם הספורט שמושך אותנו לקרוא לאנשים גאונים, בעיקר כשהם בשיא. מאמן כדורגל טוב למשל, נוסח פפ גווארדיולה, תמיד יהיה גאון כדורגל. פופוביץ׳ הוא הגאון מסאן אנטוניו, אוברדוביץ׳ הגאון הסרבי, מונצ׳י, המנג׳ר המיתולוגי של סביליה יהיה הגאון מסביליה ומעל כולם, נדמה לי שמעטים האנשים שקיבלו את התואר גאון כמו ידידינו דני איינג׳. אנחנו אוהבים את אנשי הספורט שלנו גאונים, מבריקים, אחראים על מהלכים שאף אחד לא מבין, אבל מתבררים כל אחד כפגיעה בול, בינגו.
16 שנה משמש הגאון מאורגון (כן, שם הוא נולד, כמורמוני) כג׳נרל מנג׳ר של בוסטון סלטיקס, או נשיא המועדון לענייני כדורסל. בשנת 2008 הוא באמת הדהים את עולם הכדורסל כשרגע לפני שלברון ג׳יימס בנה בעצמו קבוצת חלומות במיאמי, בנה איינג׳ לעצמו קבוצה עם שלושה שחקני על. זה הצליח מעל ומעבר למצופה. עונה רגילה מהטובות שהיו, פלייאוף די קל למרות התוצאות הצמודות וטחינה בלתי  נשכחת של ל.א. כולל משחק 6 בבוסטון שאף אוהד ירוק לא ישכח בחיים שלו. 5 שנים אחרי שקיבל איינג׳ את הקבוצה הוא באמת התחיל לקבל מעמד של גאון. כל צעד שאיינג׳ עשה לווה בשריקות התפעלות מצד האוהדים, כל טרייד, מוזר ככל שיהיה, כל בחירת דראפט, כל החתמה של פרי איינג׳ט זניח ככל שיהיה, לוו במצמוצי שפתיים, אנחות התרגשות והסכמה כללית בקרב עכברי האנ.בי.איי כי האיש גאון ומעל ומעבר לכל רמה המוכרת לאנושות בכלל ולעולם הכדורסל בפרט. הכל באמת היה מרשים, חוץ מהשורה התחתונה, במיוחד במועדון המעוטר ביותר בתולדות האנ.בי.איי, הישגים.

קאט לשנת 2019, כמה חודשים לפני פתיחת העונה, שנתיים אחרי שדני איינג׳ החליט לבנות מחדש קבוצה שהגיעה לגמר המזרח וגילתה כוכב עצום, איזיאה תומאס שהפך ליקיר האוהדים. איינג׳, הגאון כן, זרק את תומאס מהקבוצה (במה שדי עלה לתומאס האומלל בקריירה שלו) והלך על שורה של מהלכים. חלפו להם שנתיים, בעונה הראשונה נראתה בוסטון טוב, בשנייה זוועה והנה הסגל של בוסטון סלטיקס נכון להיום:

קמבה ווקר, שחקן עם 11 הופעות פלייאוף ב-9 שנות קריירה. גורדון היוורד, שחקן עם 15 הופעות פלייאוף לפני שהגיע לסלטיקס ואחריהם ג׳ייסון טייטום וג׳יילן בראון בעלי הפוטנציאל.

זהו. הארבעה האלה ביחד למעשה חונקים את תקרת השכר ביחד עם מרקוס סמארט, שחקן חביב מאוד עם 9 נקודות ו-4 אסיסטים למשחק. לא בדיוק מייקל ג׳ורדן של מסצו׳סטס, גם לא סקוטי פיפן למרבה הצער.

ושוב, זהו. קמבה ווקר החביב שבכמעט עשור לא הוביל את הקבוצה שלו לכלום במזרח הבינוני. גורדון שבשנה האחרונה נראה כמו שחקן עם יותר סימני שאלה מסימני קריאה וגם לפני זה לא בדיוק היה קווין דוראנט.

ניהול השכר והחוזים הלא מבריק שלו, דבר שלצערנו הפך לקריטי בעולם האנ.בי.איי החדש, הביא את איינג׳ למצב שבו הקבוצה שלו נפרדת מאל הורפורד, נפרדת מקיירי אירווינג, נפרדת מטרי רוזייר, אומרת שלום לארון ביינס ולמרכוס מוריס, כולם שחקנים מובילים בקבוצה, ולא מצליחים להחתים הרבה יותר מאשר אנס קנטר וכן, קמבה ווקר. אגב, קנטר הוא מפלצת פלייאוף על יד ווקר, שחקן עם 43 הופעות פלייאוף ואפילו עונה אחת של דאבל דאבל. עצוב לראות את הסגל של בוסטון סלטיקס, מלא בשחקני יורוליג ושולי אנ.בי.איי ללא יכולת להזיז שריר בזכות תקרת השכר המפוצצת. מה שנראה לפני שנתיים כמו אליפות בהתהוות, הפך בקיץ אחד לחלום בלהות עליו אחראי רק אדם אחד.

אז מה יהיה? בראד סטיבנס (גם אחד שנקרא גאון קצת לפני הזמן לטעמי) אולי יצליח להוציא מהסגל המוגבל הזה את המירב. באופן די ברור, שחקנים כמו קיירי אירווינג הם לא בשבילו, אבל דווקא מחוטבי עצים הוא יודע להפיק שבבים יפים. זה לא שבוסטון הולכת בעונה הבאה על המקום הראשון בדראפט. במזרח החלש, אם סטיבנס יצליח לגבש את הסגל הזה בסגנון הקולג׳ים האהוב עליו, אפשר יהיה לחבר עונה של מקום 1-4 במזרח, שלא תוביל את בוסטון לשום מקום כמובן. וזה הסיפור המרכזי. בוסטון של דני איינג׳ לא הולכת בשלב הזה לשום מקום. עולם האנ.בי.איי החדש לא מאמין בקבוצות בבנייה, הוא מאמין בהחתמה של פרי איינג׳טס, רצוי על המשקל (ע״ע הקליפרס, ברוקלין וכו׳). אליפות לוקחים מול הקבוצות מקליפורניה, לא מול אטלנטה, ומה לעשות שהקבוצות מקליפורניה מצליחות פעם אחר פעם להביא את השחקנים הטובים ביותר אליהן הביתה. זה שם המשחק היום באנ.בי.איי, ככה זוכים באליפויות.
זאת בדיוק הנקודה שבה איינג׳ נכשל פעם אחר פעמיים. הוא ניסה להביא את דוראנט וכשל. הוא החזיק קרוב לחזה נכסים, בחירות דראפט וחוזים בשביל אנתוני דיוויס, שאפילו לא ירק לכיוון שלו. את קוואי הוא לא הצליח הפעם להביא ומי שחושב שבעוד שנתיים, שלוש הוא יצליח להביא איזה אנטטוקמפו חי בסרט. אפילו בדראפט המבריק, בו הצליח איינג׳ לסחור בבחירות ולרדת מהמקום הראשון לשלישי בשביל טייטום המקסים, את הג׳ק פוט האמיתי הביאה יוטה הצנועה עם דונובן מיטשל הנהדר.
גם אם הניהול של איינג׳ היה טוב בזמנו, יש משהו בסיסי שלא מצליח בניהול שלו כבר כמות נכבדת של שנים. נכון, זה קשה, כי האיש הוא בשר מבשרינו, שחקן עבר ענק בקבוצה הכי גדולה שידע עולם הכדורסל. זה הזמן לעצור ולחשוב מה היה המנג׳ר דני איינג׳ עושה. האם היה משאיר מנג׳ר כושל כמוהו בתפקיד, או שממהר להיפטר ממנו כל עוד אפשר ומביא כשרון צעיר ומעודכן יותר? את התשובה יספרו לכם פול פירס, קווין גראנט, איזיאה תומאס ואל הורפורד. איינג׳ לוחץ על כפתור המפלט יותר מהר ממה שבולט רץ 100. אז חברים בבוסטון, זה הזמן ללחוץ על הכפתור ולהגיד שלום לאיינג׳. הוא חביב, הוא משלנו, אבל הוא סוס מת. גאון שמרוב מחשבות מתוחכמות נשאר עם קמבה ווקר ואנס קנטר. ועם החברה האלה, חברים יקרים, לא לוקחים אליפות.

 

 

*****

והבהרה קטנה, לפני שאני זוכה לסקילה בכיכר העיר. כבודו של איינג׳ במקומו מונח. זה שהוא לא גאון, לא אומר שהוא דביל. יש משהו גם באמצע. רק שבנקודת הזמן הזאת, אחרי עשור ללא אליפות, וכשלא נראה שהבנייה מחדש, שקיבל עבורה אשראי מלא לפני שנתיים, הצליחה, נדמה לי שהגיע הזמן לנסות משהו אחר. כאמור, אין לי ספק שגם דני איינג׳ המנהל, היה חושב בדיוק אותו הדבר.

 

 

עולים לרשת -הביג 3 מטיילים לרבע הגמר
אמריקה פירסט

51 Comments

jhkj 9 ביולי 2019

כן המצב לא מושלם כשהורפורד איננו, אבל אני באמת באמת לא מבין מה יש לך נגד קמבה ווקר, הסגל מסביבו היה ברמה של מה שהם הביאו בדראפט ההרחבה והוא נבחרים לאולסטארים וחמישים העונה כי הוא הראה שהוא שחקן אדיר. עכשיו כשטורונטו איבדו את קוואי, ופילי את באטלר ורדיק, בוסטון שנייה רק למילווקי במזרח העונה. יכול להיות שצריך להיפטר ממנו, אבל להגיד שהסגל של בוסטון על הפנים לא נראה לי נכון

No one 9 ביולי 2019

lol
פילדלפיה כמו שאומרים ישחטו את בוסטון , עם הגבוהים של בוסטון אמביד כל משחק 40-20
פילדלפיה היא המועמדת מספר אחת לקחת את המזרח עם הגנת ברזל בלי רדיק המחלה הזאת , סרטן בגב האומה היה הרדיק הזה , שחקן איום ונורא
הסיבה היחידה שבוסטון היו מנצחים בשנים האחרונות את פילדלפיה זה כי הם היו עושים סוויץ' על רדיק וקולעים עליו 40 נקודות כל משחק

jhkj 9 ביולי 2019

קודם שפילי תביא מישהו שתרווח את המשחק, או שאתם רוצים לשחק עם חמישה סנטרים ולהעמיד את כולם בצבע? מילווקי תגמור את פילי מבחוץ.

NoOne 10 ביולי 2019

הורפורד משחק מבחוץ , קולע 40 אחוז משלוש , תשאיר אותו לבד ותראה מה יקרה.האריס 40 אחוז משלוש,ריצ'רדסון 37 אחוז משלוש.
יהיה בסדר

דור 10 ביולי 2019

לדעתי חסר להם רק שחקן שישי. רצוי גארד. מישהו שיכול לתת להורפורד או אמביד לנוח, או לתת אפשרות לשחק יותר נמוך ומהיר, ועדיין לשמור על רמה גבוהה כמו החמישייה הראשונה

jhkj 10 ביולי 2019

ריצרדסון יהיה שחקן 6-7 אחלה, לא בטוח שהוא יסגור את החמישי. גם לאמביד יש יכולת קליעה, לא הוא ולא הורפורד יעמדו בקשת רוב המשחק, ירווחו את המשחק ויתפרו שלשות. אני גם חושב שהסגל הגבוה של פילי יתקשה לרדוף אחרי כל הקלעים של מילווקי מאחורי הקשת.

7even 10 ביולי 2019

הוא על הפנים יחסית למה שהיה נראה שיהיה לפני שנתיים. זו לדעתי כוונת המשורר

אלעדכ 9 ביולי 2019

כאוהד פילי, שסבל רבות מנחת זרועו של איינג' המנהל, אני תומך במסקנה שלך להגיד לו שלום.
שאוהדי בוסטון ייהנו מעשור של לוטרי

ברלה 9 ביולי 2019

זה תמיד חייב להיות או גאון או לוזר? בטח כיף לחיות בעולם עם אפס גוונים של אפור

סבר 9 ביולי 2019

אני אמרתי לוזר? אמרתי שדי, עשה את שלו, לא הצליח מי יודע מה, בטח לא בעשור האחרון, אז יאללה, נקסט.

ברלה 9 ביולי 2019

אמרת מנג'ר כושל וסוס מת, לא נראה לי שזה ממש שונה מלוזר. בכל מקרה, הוא לקח הימור מאוד הגיוני על קיירי וזה לא עבד. ועדיין, הוא הצליח להשאיר את הקבוצה תחרותית בלי טנקינג ויש לו גם נכסים כדי לעשות עוד מהלכים. אפשר להתווכח על החלטה כזו או אחרת אבל זאת לגמרי חוכמה בדיעבד. זאת ליגה משוגעת, הרי אם הכדור של קוואי קופץ החוצה מול פילי היינו אומרים שיוג'ירי מהמר משוגע שקבר את טורונטו, והנה הלייקרס עכשיו מועמדים לאליפות עם פאקינג רוב פלינקה. אבל אם אנחנו מנסים לשפוט שלא לפי רק מבחן התוצאה אלא לפי תהליך קבלת ההחלטות הוא עדיין נראה כמו אחד המנהלים הטובים בליגה

סבר 9 ביולי 2019

ממש לא אמרתי כושל. כן אמרתי שבתנאים של הליגה הזאת, אכן סוס מת. צריך להתקדם. הוא גם לא ילד וחמש עשרה שנה נשמע לי מספיק.

ברלה 9 ביולי 2019

מתנצל על הקטנוניות אבל… הנה זה מתוך הטקסט:
זה הזמן לעצור ולחשוב מה היה המנג׳ר דני איינג׳ עושה. האם היה משאיר מנג׳ר כושל כמוהו בתפקיד, או שממהר להיפטר ממנו כל עוד אפשר ומביא כשרון צעיר ומעודכן יותר?

מעיין אוהד מכבי 9 ביולי 2019

אל תיתן לעובדות לבלבל את הכתב ההייטר.

דור 10 ביולי 2019

מעט מביך. יעוז, תגובתך?

סבר 10 ביולי 2019

כושל בתקופה האחרונה, אם נרצה לדייק.

שחר אלוני 9 ביולי 2019

הלייקרס מועמדים לאליפות עם המנג'ר לברון ג'יימס, שפלינקה לא מפריע לו לבנות פעם שלישית סופרטים.
מג'יק כנראה היה פחות ממושמע ובנה קבוצה שלא מתאימה ללברון

AdamB 9 ביולי 2019

אני מחזיק מאוד מקמבה. מי שמצליח להפוך לאולסטאר בקבוצה שמייקל גורדן מנהל הוא משהו מיוחד.
חוץ מזה – בוסטון תגיע לאן שבראון וטייטום יקחו אותה.

7even 10 ביולי 2019

מייקל כזה אסון…

דן 9 ביולי 2019

מה אתה חשבת כשהוא עשה את הטרייד על קיירי? קראת לו גם גאון וכשזה לא עבד אתה קוטל אותו? איינג' הוא חכם מאוד. אתה מתעלם מבחירות הדראפט שלו שהן בחלק גדול טובות. מה לעשות שרק קבוצה אחת זוכה באליפות וששחקני העל של הליגה שמים זין על כולם ומחליטים איפה לשחק בינם לבין עצמם? גם הוא אשם בזה?

7even 10 ביולי 2019

אז למה בעצם מעדיפים את פלינקה וג'יני באס עליו ?

משה 9 ביולי 2019

לא סבלתי את דני איינג׳ השחקן אבל אני מעריך מאוד את איינג׳ המנהל. הוא בנה קבוצה מצויינת בשנתיים האחרונות שהתנפצה על האופי של קיירי והפציעה של הווארד. זה לחלוטין יכל להיגמר אחרת.
לקרוא למזרח חלש זה קצת 2018. 4 האחרונות לא נפלו מהמקבילות שלהן במערב.

matipool 10 ביולי 2019

למה לא סבלת אותו כשחקן? אוהד הלייקרס או דווקא כאוהד הסלטיקס?
אני ראיתי בו את השחקן הכי פחות מוכשר בחמישייה אבל חלק אינטגרלי וחשוב בה. לוחם שמשאיר הכל על המגרש. סוג של מוטי ארואסטי לעשירים.
מצד שני, הייתי אז רק בן 15-16 אז לא יודע כמה הפרספקטיבה משקפת.

משה 10 ביולי 2019

באופן כללי לא אהבתי את בוסטון (אוהד פילדלפיה של הדוקטור ומלון שקיווה כל שנות השמונים שהיא תחזור). בירד היה יותר מדי גדול בשביל שלא אוהב אותו במידה כזו או אחרת. ד״ג ופאריש לא עוררו אצלי רגשות ולכן זה התנקז בעיקר לאיינג׳ ומקהייל.

סבר 10 ביולי 2019

אני הייתי משוגע על איינג׳ השחקן. שחקן חכם ואדם חכם. אבל בשנים האחרונות מנג׳ר לא טוב לטעמי.

No one 9 ביולי 2019

באמת הגיע הזמן , אחד המנג'רים הגרועים בליגה
כל מה שהוא יודע זה להדליף לתקשורת איך הוא כמעט עשה טרייד על באטלר\ג'ורג'\דיוויס\קוואי
אבל בסוף הוא לא יכל לוותר על טאטום ובראון והבחירה ב 22 בדראפט בשבילם

Kirma der faux 9 ביולי 2019

מילא קברת את ווקר והייוורד שהיו אול סטארס בקבוצות הקודמות שלהם, ונתעלם מההקטנה של בראון וטייטום שהם מטובי השחקנים לגילם ועשו עד עכשיו יותר מדונובן מיטצ'ל עם כל הכבוד, להגיד על סמארט שהוא רק שחקן של 9 נקודות ו4 אסיסטים זאת פגיעה ברגשות שלי כאוהד.
מבחינתי מה שנותן לי עונה מהנה מהסלטיקס זה לא אלופה או לא, זה אם היא מתחרה ואם השחקנים מנצחים משחקים רק מזה שהם מנסים יותר. זה היה נכון לבירד פאריש ומקהייל, לגארנט פירס ואלן וגם לשתי הקבוצות השונות לגמרי שהגיעו לגמר המזרח שנתיים ברצף שהמושתף להן הם יותר מכולם סמארט והורפורד. סמארט הוא רוח הקבוצה והשחקן שמגלם את מה ששחקני בוסטון עשו במשך השנים, מעבר לכל היילייט או סטטיסטיקה הוא פשוט עושה מהלכים שמנצחים משחקי כדורסל. גריט אנד גריינד בלי פשרות ובלי לתת סנטימטר גם כשאתה עושה בוקס אאוט לשחקן פי שתיים מהגודל שלך, כמו שהסלטיקס עושים עם או בלי כוכבים. גם הורפורד הוא כזה, וכואב לי שהוא עזב, גם מרקוס מוריס. קיירי הוא לא. גם הקבוצה של פירס וווקר לא היתה כזאת, וזה היה סבל לצפות בהם.
מה שסטיבנס צריך זה חמישה מרקוס סמארטים. את בראון נראה שסמארט הצליח להדביק בגישה שלו, אני מאמין שהייורד אם יישאר בקבוצה יהיה לכל הפחות שחקן שנותן את הפעולות החכמות בזמן הנכון, נקווה שקמבה יירתם ונראה לי שיש לו את האמביציה הדרושה, והכי חשוב שטייטום לא לקח הרגלים שליליים מהעונה האחרונה. לפרקים נראה שהוא בכיוון הנכון ושיש לו את מוסר העבודה, ולפעמים נראה שהוא מפתח מניירות של כוכב.
הסלטיקס מרחק סנטר סביר אחד מעונה כיפית, שבסופה כנראה נתחרה בפילי מילווקי ואינדיאנה על מקום בגמר. כנראה שנודח, אבל אם לפחות נתחרה תהיה לי עונה כיפית עם הקבוצה הזאת.

מעיין אוהד מכבי 9 ביולי 2019

אני לא אוהד סלטיקס (או אף קבוצה אחרת בנ.ב.א.) אבל בהחלט מסכים.
לטעמי, הסלטיקס קונטנדרים ואני צופה שהם יגיעו לגמר המזרח. קמבה במקום קיירי זה שדרוג (בהתחשב בזהות המאמן והמרקם האנושי בקבוצה), והם יקומו וייפלו על הקו הקדמי (במובן של למלא את החלל שהורפורד הותיר מאחוריו, מה שעשוי לקרות עם טרייד בסגנון מארק גאסול לרפטורס לקראת ינואר) ועל היכולת של הספסל שלהם (שחקנים כמו ת'יס, וואנאמייקר ויתר "שחקני היורוליג", לצד בחירות הדראפט מהעונה) לשמור את החמישייה בתמונה.

לטעמי, סטיבנס יצטרך לגבש שיטה שתאפשר לו כמה שיותר דקות עם שניים מבין ווקר, סמארט ובראון לצד טייטום והייווארד.

כאמור, מסכים איתך שהם מרחק טרייד אחד טוב מלהיות בעמדה מצוינת לזכות במזרח.

שחר אלוני 9 ביולי 2019

את בוסטון שווה להשוות ללפני שנתיים, כשהגיעה לגמר המזרח עם סגל צעיר ומלוכד
עזבו מאז: הורפורד, מוריס, רוז'יר
הצטרפו: קמבה, הייווארד שהיה פצוע, וקאנטר (והסנטר הצרפתי במקום ביינס)
סה"כ לא נחלשו ואפילו התחזקו
הם יכולים לשחזר את הפלייאוף מלפני שנתיים ולתת ריצה יפה, גם אם לא יגיעו למשחק 7 בגמר המזרח
אגב, הסנטרים שלהם זה לא כזה נורא: קאנטר, הצרפתי שיהיה שחקן טוב בליגה לדעתי, ותייס, ויש גם את טאקו פול (2:30) שמשחק בסדר גמור בליגת הקיץ

S&M 10 ביולי 2019

דעה מפתיעה. לא ראיתי את זה מגיע. חשבתי שיגלו שסטיבנס בלוף, אבל על איינג' לא חשבתי כך.
יודע מה, צודק. מסכים. גם הגאונות שמילאה את בוסטון בחירות, הייתה ניצול סיטואציה מול בעלים מטומטם של הנטס, שחשב לבנות אליפות על זקנים. לא יותר מזה.
הוא ממש לא גאון. העובדה שטייטום לא שחקן של 35 נקודות למשחק, היא אשמת איינג' (וסטיבנס). אחרי הפלייאוף שטייטום לקח אותם על הגב, הייתי בטוח שבוסטון תיבנה סביבו. במקום זה רק הפריעו, וכל הזמן עלו קולות של טרייד, כן/לא נוותר על טייטום בשביל דייוויס/דוראנט.
שכנעת. איינג' לא גאון. וצריך לעוף. בוסטון הולכת אחורה, לא קדימה.

אלעד כץ 10 ביולי 2019

בוסטון אף פעם לא היתה שוק מבוקש בfa.
ככה שהדרך היחידה להתחזק היא דרך טריידים ובחירות דראפט, ואת אלו איינג׳עושה טוב עד טוב מאוד. וגם אם עושים הכל נכון עדיין עלולים לא לזכות בכלום. כי מה לעשות אלופה יש רק אחת כל עונה. יוג׳ירי ה"גאון" התורן היה מרחק 4 באונסים מלהיות האיש שמכר את הלב של טורונטו עבור כלום, הג׳יאם של מילווקי (שכחתי את שמו) היה מרחק של הארכה שניה מלהיות 3-0 בגמר המזרח ועכשיו יורדים עליו שהקבוצה לא מאוזנת. נו באמת.

פרקש 10 ביולי 2019

לפי מה שאתה אומר בשנת 2013 סן אנטוניו הייתה צריכה לפטר את אר סי ביופורד אחרי שש שנים שלא הובילו לכלום. או שהיא צריכה לפטר אותו עכשיו אחרי שכבר חמש שנים הוא לא מוביל אותה לכלום.
להשאיר את הקבוצה שלך תחרותית נון סטופ זה הישג די מרשים בnba

דור 10 ביולי 2019

מחכה לטורים הבאים: פופוביץ' בעצם מאמן גרוע / ג'ורדן היה כינור שני לביל וונינגטון / רוברט סארבר הבעלים הכי טוב בספורט
וברצינות: יש פה המון אי דיוקים (בלשון המעטה) וגזרת מתוכם מסקנות שגויות.
1. שחקנים על חוזה רוקי לא סותמים את התקרה. הפוך, אם יש לך כמה כאלה חשובים ברוטציה (טייטום, בראון, רוזיר בשתי העונות האחרונות) נתת לעצמך יתרון עצום על קבוצות אחרות.
2. אם אתה מאשים את איינג' שהימר על קיירי אז אתה לא יכול להאשים אותו שניסה להמר על דייויס או דוראנט. ולהיפך
3. הדברים שהשתבשו שלא תלויים בו הרבה יותר משמעותיים מהדברים שכן: הפציעה של הייוורד, פציעה ואי השתלבות של קיירי, ההיעדרות של שניהם מריצת פלייאוף לגמר המזרח ששמה צעירים בתפקידים גדולים שלא יהיו פנויים עבורם בעונה שאחריה.
4. הדברים שהוא כן אחראי עליהם תקתקו מושלם: שילוב של ותיקים וצעירים עם התאמה טובה בעמדות, רוטציה רחבה ומפוצצת כישרון, בחירת מאמן מעולה, דילוג בין מוקשים בדראפטים ובטריידים, נפטר משחקנים בדיוק בזמן הנכון, שם את הקבוצה בסיטואציה מושלמת להצליח (זאק לואו אמר עליהם שהם בנויים לנצח לעשור הקרוב, לפני הפציעה של הייוורד)
5. יותר מהכל בחרת כאן אירועים שניתן לפרש אותם להרבה כיוונים ובחרת באופן חזרתי בכיוון התואם לטיעון שלך בלי סיבה מציאותית. סתם לדוגמה, טרי רוזיר: אם היה מחתים אותו לעוד חוזה היית מאשים שהוא תוקע את התקרה ("הארבעה האלה ביחד למעשה חונקים את תקרת השכר ביחד"). אבל הוא לא החתים אותו אז אתה מאשים שנתן לו ללכת בלי תמורה. אפשר היה גם הפוך: ידע לוותר על שחקן שבחר בעצמו בדראפט וטיפח שנים כדי לשמור על גמישות כלכלית ("דבר שלצערנו הפך לקריטי בעולם האנ.בי.איי החדש").
אפשר לעשות את זה עם כל נושא. זה לא חוכמה. מחכה לטור שלך שבו תביא גיבוי לדברים.

שמעון פנדלוביץ' 11 ביולי 2019

+1

דורי 10 ביולי 2019

הסלטיקס ניסו כמה פעמים, ופספסו את לברון ג'יימס כשחקן. אולי יצליחו להביא אותו בהמשך כ-GM, כי בינתיים הוא עושה בית ספר לכל המג'יקים הנרפים שמסתובבים בליגה. לברון, עם רגשי הנחיתות היודעים, לא יוכל להגיד לא, לשושלת האצולה המפוארת של הליגה.

דורי 10 ביולי 2019

נ.ב. כדאי גם לשנות את הפזמון, "בוסטון היתה בסדר, קיירי היה הנבל, הוא האחראי הבלעדי לכישלון". הליגה מלאה מפלצות אגו, קיירי לא שונה מיתר הסופרסטארים, ועל האיכויות שלו – bona fide fmvp 2016 – לא צריך להרחיב. קיירי היה מתנה משמיים, שהקבוצה פספסה.

ואגב: איינג' לא הימר, ולא גילה שום גאונות בטרייד על קיירי. זו היתה הצעה, אאוט אוף דה בלו, של הקאבס. קיירי העמיד אולטימטום. הקבוצה עשתה שופינג, והגיעה לבסוף לרעיון של – אם פספסנו את קיירי, לפחות נעשה החלפות עם היריבה הישירה שלנו. קיירי הוצע לגולדן סטייט, תמורת קליי. הם סירבו. ואז הוצע לסלטיקס, בתמורה לאייזיאה תומאס. הסלטיקס אמרו כן, כאילו דא, מה יש להתלבט פה. צריך פיס בחיים, אבל גם את זה הם בזבזו.

7even 11 ביולי 2019

הם לא בזבזו, קיירי בזבז

יוני 10 ביולי 2019

עשור בלי אליפות!!! יש 30 קבוצות שרוצות לזכות באליפות, 2 מגיעות לגמר. סטטיסטית זה אחת ל-15 שנים. זה בעיקר אומר שאוהד צריך לשנות את המטרה – לא אליפות אלא קבוצה ראויה. תחרותית. וכזו הייתה לבוסטון הרבה עונות.

הערה קטנה לגבי המועדון המעוטר וכו', לבוסטון יש 6 אליפויות ב-50 שנה מאז שהפסיקו עם הטורנירים הקטנים של 8 קבוצות שקראו להם NBA. גם לבולז יש 6, הספארס עם 5, הלייקרס עם 11. ווריורס עם 4. בוסטון לא כאלה מיוחדים כמו שרוצים להיות. זה לא שוק ענק, לא אטרקציה, די קריר. למה שכוכבים יבואו לשם, בלי קשר לאיינג'? אגב, איינג' הצליח להגיע לפיינלס עם בוסטון, פורטלנד ופיניקס. חתיכת שחקן.

ובסוף, כנראה ש-15 שנים הן יותר מדיי לתפקיד השוחק הזה, עבור רוב האנשים.

7even 11 ביולי 2019

וואי, לגמרי לגבי ה 6 של בוסטון.
מה שהיה בשנות ה 60 היה די בדיחה השוואה לקושי היום.

סבר 11 ביולי 2019

חמש עשרה שנה זה אכן יותר מדי, מה גם שהביצועים לא עולים, אלא יורדים לטעמי. ושוב, לא צריך להגדיר את זה ככשלון. אבל עשר שנים בלי גמר, לאור כל הבחירות שאגר, וכל הרעיונות וכל הפרי אייג׳נטס שזמזמו לידנו ולא חתמו, זה כבר לא טוב. צריך לנסות גישה אחרת. האנ.בי.איי הולך לכיוון של פרי אייג׳נטס.

טל 12 10 ביולי 2019

איינג' לא חושש לקבל החלטות ולשנות. לא אהבתי את פירוק הקבוצה עם אייזיה, אבל זה נראה מהלך רציונלי בזמנו. ועכשיו נראה שלוקחים צעד חזרה, אז אולי הפעם הוא עושה את הדבר הנכון. יש שחקנים צעירים וטובים. לדעתי ג'ייסון טייטום יכול להיות זה שיוביל את הקבוצה בשנים הבאות. עם ווקר ועוד חיזוק שבוסטון צריכה, אפשר לקוות לעונה טובה.

7even 11 ביולי 2019

השאלה אם מה שרוצים שם זה עונות טובות או עונות של אליפות/הגעה לגמר.
עונה טובה תהיה. 4-5-6 כזה. משהו בסגנון, עם הדחה סיבוב ראשון-שני.

בלעם 10 ביולי 2019

אנשים פה מציינים שסופרסטארים מדלגים על בוסטון כאילו זו גזירה משמיים, במקום לציין למה: כי איינג' התייחס לסופרסטאר שגדל אצלו כמו אשפה והרס לו את הקריירה. הם מפחדים ללכת לשם כאילו זה הניקס או סקרמנטו, ואת היחס הזה איינג' הרוויח בצדק. בלי קשר, אפשר להיות אשף בצבירת נכסים אבל צריך לדעת מתי לפתוח את הקלפים, ואת זה איינג' לא עשה באף שלב. כולם ריירו על בחירות הדראפט והצעירים של בוסטון והיללו אותו שהוא מצליח לבנות קבוצה גם להווה וגם לעתיד כשבפועל הוא פשוט לא קיבל החלטה לאף כיוון וראה איך הנכסים שלו מאבדים מהשווי עם כל חודש שעובר.

7even 11 ביולי 2019

צודק לגמרי.
קארמה איז א ביץ'.
ועוד כל זה בשביל קיירי איירווינג.
ברוקלין עושים בדיוק את אותה טעות.
תזכרו שהיא היתה קבוצה צעירה ומבטיחה

פרקש 11 ביולי 2019

אם אתה מתכוון לאייזיה תומאס לפחות לדייק כי הוא לא גדל בסלטיקס והוא גם לא הרס לו את הקריירה אלא הפציעה הרסה לו. אם כבר אתה צריך להסתכל על המהלך הזה כהפקה של המירב שאיינג' עשה לטובת הקבוצה שלו. לקבל את קיירי תמורת שחקן שנגמרה לו הקריירה זו עסקה די טובה

עובר אורח 11 ביולי 2019

פינת הניטפוקים: נראה לי שהמשחק הבלתי נשכח שאתה מזכיר בין בוסטון ללייקרס היה במשחק 5. הסדרה לא הגיעה לשש משחקים.

עובר אורח 11 ביולי 2019

לא משנה. טעות שלי. יצאתי חומוס.

עובר אורח 11 ביולי 2019

לעניין הפוסט: אני דווקא אוהב את שחיטת הפרות הקדושות.
האמת כנראה באמצע. איינג' בפירוש לא גאון. היה לו עיסקה מדהימה עם הנטס שהביאה לו הרבה נכסים, והוא בחר מאמן מעולה בשביל קבוצה צעירה, אבל מאז הוא עשה הרבה טעויות, ודי להזכיר את הטעות שבמזל הוא לא עשה, שהוא הציע ארבע בחירות דראפט לדטרויט בשביל טרייד אפ כדי לבחור את ג'סטיס ווינסלו. יש לו מזל שהם היו טיפשים מכדי להסכים לזה.
אני לא חושב שבוסטון צריכים להיפטר ממנו, הוא פשוט עכשיו נקלע לקלב הבלתי נמנע במעגל החיים של קבוצה בנבא שכמה שחקנים עוזבים וצריך לבנות מחדש. זה לא אומר שהגיע הזמן ולסכם ולהגיד "הנה, הוא לא הוביל אותם לשום מקום". איינג' הוביל את הסלטיקס לסיטואציה שיכלו ממנה לאיים על האליפות, אבל זה לא הצליח כי קיירי, כי בינתיים עלו כוחות חדשים במזרח. ככה זה.

יניב 11 ביולי 2019

הבעיה של איינג' שהוא היה בטוח שהוא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה .הוא היה בטוח שהוא הולך להקים סן אנטוניו חדשה וגם להתחרות על אליפות עכשיו ובנוסף להשאיר קבוצה תחרותית למשך 2 עשורים.וזאת הייתה הבעיה שלו כי היו לו יותר מהזדמנות אחת להביא שחקנים שיכלו לשנות את המועדון ולהציב אותו כקונדיטור בכיר ועל כולם הוא ויתר כי לא היה מוכן לוותר על הצעירים שלו ועל המיליון בחירות דראפט.סתם דוגמא למשל קוואי וג'ורג' במקום להיות בקליפרס יכלו להיות אצלו.הוא יכל לעשות טרייד על שניהם וויתר,ועל באטלר גם ולמעשה כמעט על כל שחקן טוב שרצה טרייד הוא לא היה מוכן לתת תמורה הולמת עבורם.

סבר 11 ביולי 2019

ולכן בדיוק אני אומר, רק על המון חתונות, שמר בחירות דראפט, החתים, שיחק, ג׳ינגל ובסוף נשאר העונה עם קבוצה לא מרשימה. כמה שלא יהפכו את זה, זו קבוצה שיש בה 3-4 שחקנים ואחרי זה שממה נוראית. והשלושה ארבעה האלה, עם כל הכבוד, זה לא לברון ודיוויס, אלא קמבה וטייטום. שורה תחתונה, אחרי המון עסקאות וסיבובים ומשחקים ודרמות, זה מה שיש לו בידיים.

רן הנרגן 13 ביולי 2019

אינג לא הפנים שמאזן הכוחות השתנה. השחקנים הפכו בעלי הבית, לפחות הטובים שבהם. מה שעשה לאיזיאה תומס ירדוף אחריו בחלומות עד סוף ימיו – לא בגלל נקיפות המצפון שאין לא – אלא כי כל שחקן חופשי יחשוב חמש פעמים לפני שיכנס עם אינג למיטה.

פופ, שלנצח יעמוד על פסגת האולימפוס עם רד אוארבך וד"ר באס כיחידים שהצליחו להקיים שושלת שנמשכה שני עשורים, למד גם הוא בדרך הקשה שהזמנים השתנו.

Comments closed