תינוקות באזבי- מכינים אתכם לגמר עם גיא סלע(אוהד צ'לסי)

האוהדים של יונייטד מנסים להכין את אותכם לקראת הגמר הגדול מול צלסי עם תוספת של גיא סלע שמגיע קצת לעזור ולגלות סודות על צלסי

טל הרמן עם כמה מילים שלו על הגמר

 

עונה ארוכה ומתישה עומדת להסתיים עם מסע מרגש נוסף אל וומבלי במטרה לזכות בגביע האנגלי. מרגש עבור האוהדים שבוודאי יהנו מיום חמים של שמש כפי שמזג האוויר מנבא, עם המון בירות, שירים ומצב רוח מסביב, אבל מקצועית ל 2 הקבוצות, מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי, הפעם הגביע הזה הוא סוג של פרס ניחומים.
יונייטד אומנם סיימה את הליגה במקום השני אבל לרגע לא איימה על תואר האליפות, גם הודחה בבושת פנים מליגת האלופות, וצ'לסי שהיתה שמחה להחליף את ההזדמנות לזכות בגביע האנגלי תמורת מקום אחד גבוה יותר בטבלה בכדי להשתתף בעונה הבאה בליגה האלופות.

בפעם האחרונה ש 2 הקבוצות נפגשו בגמר הגביע האנגלי היתה לפני 11 שנה.
משחק שחנך את איצטדיון וומבלי המחודש, גם אז זה היה יום שמש שבו האוהדים נהנו מהמון בירות, שירים ומצב רוח מסביב, רק שהמשחק עצמו היה איטי ומעייף בלי מצבים ממשיים והגיע לארכה כאשר התוצאה היתה תיקו אפס.
בזמן הארכה היה נדמה שהשחקנים מוכנים לחתום על הגעה לבעיטות הכרעה מ 11 מטר, אבל דידייה דרוגבה החליט אחרת והביא למוריניו גביע בדקה ה 116.
בעיטות ההכרעה הללו נדחו בשנה ועברו מוומבלי למוסקווה, אם ישאלו את מוריניו אני חושב שגם הוא יעדיף להפסיד את הגמר ביום שבת ובתנאי שיגיע לבעיטות הכרעה בגמר האלופות בעונה הבאה, גמר שייערך במדריד.
מדריד, המקום שבו אולי מוריניו איבד את "הכתר" ותואר המנג'ר הטוב בעולם, יכול להיות סוג של סגירת מעגל מבחינתו ולצאת פעם נוספת המנצח הכי גדול.

זה יהיה משחק הגמר הראשון של ז'וזה מוריניו מול צ'לסי, אומנם כבר יש פחות ריגוש בעובדה שמוריניו שוב פוגש את צ'לסי, אך עדיין אי אפשר להתנתק לגמרי מההיסטוריה המשותפת שלהם. המקום בו מוריניו היה הכי שלם ומוערך בקריירה שלו אני חושב וגם טעם הפרידה המר האחרון שלו מצ'לסי לא יוכל להשכיח זאת.

ימים ספורים לפני גמר הגביע ולמרבה ההפתעה לא קיבלנו קרבות של מלחמה פסיכולוגית וגם לא קרבות אישיים דרך כותרות העיתונים בין מוריניו לקונטה.
כנראה שהעונה הבעייתית שעברה על שניהם משפיעה ואולי מיתנה מעט את היצרים.
מוריניו יהיה בעונה הבאה ביונייטד, גם הפסד בגמר לא ישנה זאת, קונטה לעומת עם סיכויים גדולים יותר לעזוב את סטמפורד ברידג' כשגם זכייה בגביע לא בטוח תשנה זאת, עד כמה תהיה לזה השפעה?

לוקאקו מול מוראטה, 2 החלוצים שהמועדונים רבו עליהם בקיץ הקודם, הפעם יכול להיות שנקבל את שניהם על הספסל.
לוקאקו בגלל העדרות של שבועיים וחצי מהמגרשים בגלל פציעה, מוראטה בגלל שכושר המשחק וחוסר החדות שלו גרמו לזה שסביר להניח שאפילו ג'ירו יועדף על פניו.

 

בסוכניות ההימורים השונות יונייטד פייבוריטית ברורה, אם יורשה לי להמר גם כן אז זה יגמר ב 90 דקות עם 1-0 קטן (גדול) של לוקאקו.

מחכים ליום שבת ול BBC שתמיד מתחיל את יום הגביע בהודעה "בוקר טוב, היום גמר הגביע"
אולי כבר לא התואר הנחשק בעולם אבל עדיין הטורניר הכי מיוחד ורומנטי שיש.

 

 

תיקון של חצות
ההפסד בגמר הגביע

4 Comments

49ers 17 במאי 2018

בצד הקטנוני של העניין, יש לכתוב אתכם ולא אותכם..

אמיתי 18 במאי 2018

פודקאסט נחמד..תודה.
אקח כהרגלי את הצד השני-
גביע בהחלט ישנה במשהו את העונה שלנו. גם לי כאוהד וגם בבנייה של הקבוצה כישות תחרותית שלמרות יכולת דלה כן מנצחת וזוכה במפעלים. אני חושב שהגישה שיוצגה בפוד קצת מתעלמת מהעניין החשוב הזה בספורט מקצועני- לנצח. בכל זאת יש לזה ערך.
ובלי קשר אני לא רואה מצב שמוריניו היה מפוטר ללא זכייה באירופית.
קצת התעלמתם מהמפגש מוריניו-קונטה. זה משחק בו מוריניו נלחם מול כמה שדים שלו. אולי יותר משמעותי מהגמר של אשתקד

טל המנצ'סטרי 18 במאי 2018

אמיתי,

קודם תודה שהקשבת, שמחים שיותר ויותר שדים אדומים מאזינים ומביעים דעה!

גביע יעניק טעם טוב יותר לעונה הזו, מקבל את התוספת הזו.
נוכל לחגוג תואר, נוכל להשתוות בחזרה לארסנל במניין הזכיות, אם ליברפול לא תזכה באלופות אז נוכל גם לסיים מעליה בטבלה וגם להוציא להם את המיץ עם גביע משלנו לעומת אפס שלהם, תמיד משמח להכניס להם, תמיד חיובי לזכות במשהו.

יחד עם זאת, גביע לא ישכיח לגמרי את הטעם המר כולו שיש לעונה הזו, את סימני השאלה לגבי המשך הדרך עם מוריניו.
כן או לא גביע, אלו לא יכריעו לגבי המחלוקת עד כמה רחוק הוא יקח אותנו, רחוק יותר מאשר גביע אנגלי.

אני מקווה שנשמח מחר, שננצח, שמחה רגעית יכולה להיות נפלאה גם כן ולגבי כל השאר, נשבור את הראש בהמשך.

חג שמח.

אמיתי 18 במאי 2018

חג שמח!

Comments closed