תינוקות באזבי -עוד מסיבת עיתונאים מייצרת כותרות של מוריניו

גבי כהן וטל הרמן ממשיכים לנסות להבין מה קורה עם מוריניו...

מוריניו לא עוצר באדום!
במסיבת העיתונאים שלו לקראת המשחק נגד ברנלי, ז'וזה מוריניו המשיך להתבשם מהישגיו בעבר באיטליה, ספרד ואנגליה.
הוא גם לא שכח להתפאר ולפאר את 2 העונות האחרונות שלו ביונייטד ועל הדרך עקץ את יורגן קלופ, עקץ את אוהדי טוטנהאם ונשאלת השאלה, בשביל מה ובשביל מי זה טוב?
בטח לא למועדון הכדורגל של מנצ'סטר יונייטד או לאוהדי יונייטד שנמאס להם, פשוט נמאס מה"הצגה" השבוע הכל-כך מיותרת הזו של מוריניו.
טל הרמן וגבי כהן שחררו קיטור רגע לפני שהשבת נכנסת. מוריניו, המשחק ביום ראשון הקרוב נגד ברנלי וגם הבית בליגת האלופות עלו לדיון.

לינק לסאונקלאוד

מסעותיי בערבות: סנט ג׳יימס פארק מהשמיים
בשיניים

4 Comments

JM 1 בספטמבר 2018

כמה שטויות אתם מדברים.

אוהב אדום 1 בספטמבר 2018

הוא לא מאמן. מוריניו הוא פוליטקאי של כדורגל (סרט הקפטן על פוגבה, נו, באמת….). נותן את הכדטר לסאנצ'ז ואומר תרוץ, תבקיע. עוד הפסד או שניים וההרס ייפסק (אוי זידאן, זידאן).

איגור 2 בספטמבר 2018

קודם כל תצליחו עם הפודקאסטים. נחמד להקשיב לאוהדים מדברים. אם זאת, אין לכם מושג! מוריניו עושה את מה שמוריניו תמיד עשה. הוא מושך את האש אליו כדי שיעזבו את הקבוצה והשחקנים. שימו לב גם על מה אתם והתקשורת האנגלית מדברת. מוריניו, מוריניו ושוב מוריניו. פתאום פחות מקשקשים על פוגבה, ועל שחקנים אחרים. זה השיטה שלו ותמיד הייתה. אגב גם עוד מישהו היה עושה את זה בזמנו ואולי בדרך קצת אחרת, אבל שוב… אחד העונה לשם אלכס פרגוסון. הוא היה בזמנו מתחיל להיכנס בכל מאמני הפרמייר ליג על ימין ועל שמאל. כי זה היה מסיט את תשומת הלב של התקשורת אליו ולא לשחקנים. מה שאומר שלשחקנים יש שקט תעשייתי. אתם לא מבינים את זה, אבל מוריניו אכן שינה את הקבוצה. לאט אבל בטוח אנחנו חוזרים לפיסגת הליגה.
ובכלל אתם אוהדי יונייטד או שונאי מוריניו? הוא המאמן של הקבוצה וכל עוד הוא המאמן, תתמכו בו ובשחקנים. מספיק כבר עם הקשקוש הזה!

טל המנצ'סטרי 2 בספטמבר 2018

איגור,

התיאוריה הזו של מוריניו מושך את האש אליו בכדי להוריד לחץ או התייחסות מהשחקנים, היא כבר ממזמן לא מחזיקה מים.
פול פוגבה למשל רק בשבועות האחרונים עלה לדיון נוקב בערוצי הטלוויזיה והעיתונים עצמם בכל הנוגע ליכולת שלו ואתה מוזמן לפתוח את עיתוני סוף השבוע בממלכה, הכותרות הן על רצון שלו לעזוב ליובנטוס כבר בינואר, אני לא נכנס לנקודה אם זה נכון או לא אבל הנה, פוגבה בכותרות ועוד איך!
מעבר לזה, הלחץ בתוך הקבוצה, על הקבוצה, על מוריניו עצמו לא נעלם, להיפך, רק מתגבר ובסופו של דבר התוצאה של הכל ביחד מתנקז למגרש ושם התוצאות כמו גם היכולת הן לא טובות.
יש שלב שבו הגישה הזו, לייצר כותרות על עצמך בכדי להסית את האש מאחרים כבר לא תופסת, זו בדיוק ההתנהלות שלו שהיתה בחודשים האחרונים בצ'לסי בקדנציה השנייה לפני שפוטר, כאשר צ'לסי היתה קבוצת תחתית, אז לא ללמוד מטעויות זה חמור מאוד.
לאלכס פרגוסון היו יריבויות עם כמה מנג'רים לאורך השנים, בניטז, ונגר, אבל בסך הכל הכללי הוא כמעט תמיד הגן על כל שאר המנג'רים ותפקיד המנג'ר, רחוק שנות אור ממה שאתה מצייר.
אנחנו אוהדי יונייטד, לא אוהדי מוריניו ואם חושבים שהמנג'ר הנוכחי לא מספיק טוב לקבוצה, אז בהחלט מציינים זאת.
אין קשר לתמיכה בקבוצה, בזמן 90 דקות רוצים שהיא תנצח ומעודדים, תמיד, אבל לאחר משחקים, בין לבין משחקים, לכל אוהד יש זכות להשמיע את קולו ודעתו ואנחנו לא חיים בצפון קוריאה, לא מקדשים את המנהיג על עיוור.
אתה מוזמן לקרוא או לשמוע אוהדים משם, מאנגליה, ממנצ'סטר, כאלה שנמצאים בכל משחק, בית וחוץ, הביקורת שלהם היא ארסית, צינית ועצבנית עוד יותר, אז מה תגיד, שגם הם לא תומכים בקבוצה?
אתה תמכת בדיוויד מוייס ובואן חאל בכל שלב ושלב?

Comments closed