תינוקות באזבי -73 -עוד תוצאה מאכזבת

עוד תיקו מאכזב

 

סאונקקלאוד

למרות שהיו נקודות מעודדות בתיקו נגד סאות'המטון, הביקורת על סולשיאר, הקבוצה והחששות מהעתיד לבוא שוב צפו מעל פני השטח.
טל הרמן, אביעד שרלג, גבי כהן ויואל דרוקר בשיחת אוהדי יונייטד על:
דה חאה, האם החוזה שלא נחתם מפריע ליכולת?
ראשפורד, לא פתח טוב את העונה.
סולשיאר, קר רוח מול התקשורת.
פוגבה, מלכוד 22.
וגם, סקירה רחבה על הנעשה במחלקת הנוער שלנו, שמות בולטים ומבטיחים ששווה לזכור ולשים עליהם עין.

האזנה מהנה.

עולים לרשת-הבוז על הפרישה של נובאק-ציפי שמילוביץ
נובחים בירוק -132-התיקו בדרבי

4 Comments

יואב זמיר 3 בספטמבר 2019

דבר ראשון אני מאוד אוהב את הפודקאסט שלכם
כייף שיש פודאקסט לאוהדי מנצסטר יונייטד בישראל !!!

ההרכב הכי טוב לדעתי בהסתמך על מה שיש לנו !!

שוער : דה חאה
בלמים : מגוויר , ואן ביסקה
מגנים : שואו , דאלוט
קישור הגנתי : מקטומני
קישור עושה משחק : פרד , פוגבה
קישור התקפי : ראשפורד , גיימס

דה חאה : לא מבין בכלל מה הדיון לגביו, שוער מטופ 5 העולמי שמציל אותנו במשך 7-8 ברצף! איזה עוד שוער מהטופ העולמי עומד בכל הרבה מבחנים במהלך המשחק כמו דה חאה . צריך לומר לו הרבה הרבה תודה שהוא נשאר איתנו במהלך העשור החשוך הזה בקלות יכל לעבוד למועדון גדול שמתחרה על תארים משמעותיים ! צריך לתת לו כל מה שהוא מבקש זה השחקן בטופ העולמי היחיד שיש לנו כיום ( ואני אומר זאת בצער רב )

הבעיה הכי קשה שלנו כרגע נמצאת במשחק המעבר , בעיה זאת קיימת עקב חוליית הקישור החלשה שלנו, אפשר לומר אפילו שחוליית הקישור לא קיימת בכלל !
עוד מה שתורם לבעיה זאת זה האיטיות והכבדות של חוליית ההגנה שלנו אשר מפחדת לדחוף את המשחק קדימה לכיוון חצי המגרש של הקבוצה היריבה
תראו איפה נמצאים הבלמים של סיטי וליברפול כשהכדור נמצא ברגלים של הקבוצה שלהם הם נמצאים על קו מחצית המגרש וכך מצמצים את המרחק בין חוליות הקבוצה שלהם ונותן להם יותר אופציות מסירה מדויקות בגלל שהמרחקים בניהם לא גדולים כל כך !

מגוויר מפצה על בעיית האיטיות שלו בהרבה מאד הבנת משחק מיקום נכון ופיזיות (החתמה מעולה לפי דעתי )
בלינדלבלוף אני פשוט לא מוצה שום דבר חיובי סלחו לי !!! גם שני תוצאות התיקו במשחקים האחרונים יש לו אשמה מלאה בהם ( אפילו גונס וסמולינג לא היו מפסידים כאלה כדורי גובה בכזאת קלות ואדישות ) פשוט לא ברמה לקבוצה שלנו !!
ואן ביסקה יכול בקלות לתופס את מקום הבלם ליד מגוויר וזה ישפר לנו את המהירות והפיזיות בהגנה ולא נקבל התקף לב כל מתפרצת של היריבה . גם מבחינה התקפית אני לא רואה שום בעיה עקב שואן ביסקה לא תורם יותר מידי לחוליית ההתקפה הןא עוד לא שם !
דאלוט יכול לתת להתקפה כיוון מעניין יותר !!
שואו אין יותר מידי מה לומר רק שהיה בריא השחקן הכי טוב שלנו שנה שעברה
לא רעה הגנתית ותורם מאוד להתקפה

מקטומיני זה נכון שהשחקן משתפר ממשחק למשחק אבל זה לא זה .בטח לא בשביל שחקן קישור במנצסטר יונייטד כן אני מסכים שמקומו בהרכב וכן הוא עדיף על מאטיץ אך בכל זאת כל מה שנוגע להנעת כדור מסירות חכחמות שיעזרו לנו לצאת מהקישור להתקפה הוא לא בכיוון
צריך להתמקד בעזרה להגנה ועצירת התקפות יריב

פרד השחקן שכולכם סימנתם כבדיחה ואין לי מושג למה ?? כמה משחקים הוא שיחק ? כמה הזדמנויות הוא קיבל ??
בגדול זה השחקן שהכי חסר לנו היום שחקן קישור חכם מתוחכם עם שתי רגליים חזקות יכול לבעוט לשער מרחוק יכול במסירה חכמה להעביר את הקבוצה מהגנה להתקפה, שליטה טובה בכדור כדורים ארוכים מדוייקים
אני מאוד מאמין בו ובכישרון שלו חייבים אותו במגרש עם איך שחוליית הקישור שלנו נראת !!
פוגבה יותר כוכב אינסטגרם מאשר כוכב כדורגל בושה שהוא לובש את החולצה שלנו לא מביא שום ערך למשחק בטח לא לשחקן בסדר גודל שלו שעלה לנו 180 מליון
כבר הבנו שהוא נישאר איתנו העונה הפח אשפה הזה
אז לפחות שהיה יותר מקדימה אולי נקבל מימנו כמה גולים ובישולים כי כרגע במרכז המגרש הוא פשוט לא עושה כלום לא הגנה ולא התקפה בטח שלא מנהל משחק !!

ראשפורד יש תחושה שהשתן עלה לו קצת לראש ! חלוץ 9 אין לו מה לחפש שם ! קבלת החלטות רעה מאוד ,סיומת חלשה , ואין לו רגל שמאל בכלל . יותר מידי איבודי כדור של ראש בקיר לוקח על עצמו יותר מידי !!
ראשפורד הוא העתיד שלנו זה ברור אבל הוא עוד לא שם !!
גיימס יופי של פתיחת עונה רק שימשיך כך
מרסיאל אני אוהב מאוד את התפקוד שלו בתור חלוץ 9 זה השחקן עם הסיומת הכי טובה שיש לנו כיום בקבוצה וגם רואים מימנו יותר רצון יותר השקעה יותר אכפתיות
שיתוף הפעולה בינו לבין ראשפורד זה מה שיכול לעשות לנו את העונה

עדין אנחנו רואים שיפור גדול מאוד בקבוצה דברים שלא ראינו שנים .יש שיטת משחק יש החזקת כדור יש יותר איומים לשער היריבה
אבל בכל זאת יש לנו את הסגל הקצר והחלש משמעותית מכל ששת הקבוצות הגדולות באנגליה אז לאט לאט אנחנו נשתפר בתוספת של 2-3 שחקני רכש איכותיים ומוכחים יהיה מעניין

תודה לכם !!
glory glory man united

טל המנצ'סטרי 4 בספטמבר 2019

היי יואב,

קודם תודה רבה על הפידבק החיובי.

לגבי דה חאה, החשש הוא כתוצאה מההחתמה של אלכסיס, שחקן שכבר החל לעשות קולות של ירידה ביכולת בארסנל ובכל זאת קיבל חוזה ומשכורת עתק.
העונה האחרונה של דה חאה, גביע העולם עם ספרד ולאחר מכן גם חוסר היציבות עם יונייטד, בעייתי משהו ואולי כדאי לחכות עוד קצת, אם הוא ממש ירצה להישאר ביונייטד ויחזור להיות השוער היציב שידענו, לא תהיה בעיה לחתום איתו גם בעוד מספר חודשים.

לינדלוף לא פתח טוב את העונה, יש מקום לתת את ההזדמנות לטאונזבה אבל יחד עם זה צריך לזכור שמשחק לצידו בלם חדש, אפשר ויש לזה השפעה, עד שיהיה תיאום טוב יותר ביניהם.
לו מגווייר קרוב אליו יותר כשלינדלוף הפסיד את כדור הגובה במרכז השדה נגד קריסטל פאלאס, השער יכול היה להימנע וחלק מהעניין זה חיפוי של בלמים האחד על השני.

אני בעד הניסיון לנסות את דלוט כקשר התקפי על הקו, הוא שיחק בעמדה הזו מספר פעמים בעונה שעברה, כרגע הוא פצוע, בוא נראה מה יהיה כשהוא יחזור ואני מאמין שסולשיאר ינסה אותו שם כשואן ביסאקה תפס את עמדת המגן.

גם על דארן פלטצר היו מי שאמרו בשנים הראשונות שלו שהוא לא שחקן יונייטד, על אותו המשקל מקטומיניי, הוא מתקדם כל הזמן וזה מעיד על משהו חיובי.
אני כן רואה אותו כשחקן יונייטד עכשיו ובעתיד.

ראשפורד רק בן 21, אני לא מרגיש שהשתן עלה לו לראש, יכולת טובה יותר או פחות, הוא תמיד עובד קשה על המגרש.

דודיק 5 בספטמבר 2019

אשמח אם תקדישו דיון, אולי בעת פגרת הנבחרות הבאה עלינו לרעה, לנושא מקורות הרכש של יונייטד לאורך השנים, וביתר דיוק לעובדה שהיו מעט מאד שחקנים מברזיל ומאפריקה השחורה – שני מקורות יצוא כדורגלני העל השופעים ביותר בעשורים האחרונים – אף לא אחד מהם הפך לאגדה (אלא אם כן נחשיב את ג'מבה-ג'מבה המיתולוגי…), וגם משאר מדינות דרום אמריקה היו פחות סיפורי הצלחה (היינצה, טבס, ולנסיה) מאשר כשלונות מפוארים (פורלן, ורון, די-מריה, פלקאו). זאת בזמן שהשיטי הובלה להצלחותיה האחרונות בידי יאיא טורה ואגוארו, וליברפול בידי מאנה ופירמינו.
כנראה שזו גם הסיבה העיקרית לכך שדיבאלה ואחרים אינם נלהבים כיום להצטרף.

יאיר אלון 5 בספטמבר 2019

מה יש להגיד? להזכיר את הכישלונות בעיקר?
אני לא חושב שליונייטד פוסט פרגוסון יש משהו נגד שחקנים דרום אמריקאיים או אפריקאים… בשלוף עם הקפה של הבוקר אני נזכר בפלקאו, די מריה, פרש ובאיי שהגיעו ואף אחד מהם לא הפך לסיפור הצלחה.

אני דווקא חושב שאנחנו לא מפלים מקפידים לבחור שחקנים לא נכונים ולתת להם מעטפת לא מספיק טובה בלי קשר ליבשת המוצא.

Comments closed