עונת המלפפונים 35: מה למדנו מהראיון עם גוטמן

הדברים שלמדנו מהראיון עם אלי גוטמן ביציע העיתונות

*

*

7

*

מכביבול – פודקאסט 005 – דרבי דרבי דרבי דרבי דרבי!!!!
חידון מספר 386 על המשחק מספר 1

51 Comments

אודי 14 במרץ 2014

אני שונא שאתם עושים את זה…

עמית זילברבוש 14 במרץ 2014

למה?
אני חושב שזה מייצג בדיוק את מה שהפקנו כצופים מהראיון הזה.
חבורת אנשים שבאים להתקיף דמות ספורט כדי להוציא ממנו "פנינים" מול מאמן שבא לשפשף את יכולות הפוליטיקה שלו ולצאת מזה בשלום מבלי להגיד בעצם שום דבר.
כמו שהיה עם בלאט בזמנו, כמו שהיה עם אריק שיבק.
דבר אחד אולי באמת למדנו – ששיטת ה"ראיון המיוחד" הזה פשטה את הרגל – אין לה שום ערך מוסף לצופה.

עמית זילברבוש 14 במרץ 2014

אה, ועוד דבר אחד – גוטמן לא כל כך מחבב את אייל ברקוביץ'…

זורק מילה 14 במרץ 2014

אי־שפיות זה לעשות אותו דבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות – אלברט איינשטיין

הבעיה שלכם היא שאתם בכלל צופים בתוכניות הללו…אני לא מבין בכלל אנשים שצופים בתכני ספורט ישראלים,אבל ניחא לצפות במשחק מקומי ירוד כלשהו, אבל בתוכנית דיבורים על השממה שנקראת ספורט ישראלי?מזוכיזם לשמו.

אתה עוד מוסיף שזו לא הפעם הראשונה,ושיש לך ניסיון עבר קודם איתם,ועוד מתפלא?ועוד שורף על זה פוסט? נשגב מבינתי.

עמית זילברבוש 14 במרץ 2014

אנסה להסביר:
א. לגבי האמירה של אלברט – אני חושב שהיא לא תופסת לגבי ספורט. לדוגמא, אנחנו יכולים לצפות שנה אחר שנה, שהנה, הפעם הקבוצה שלנו תביא תואר, לא תאכזב – ומהר מאד להתבדות. כמובן שזה לא ישנה את מה שנעשה בעונה שאח"כ.
ב. לגבי התכנית – אמנם המעטתי בצפייה בתכנית הזו ספציפית, אבל לרגל הפורמט הספציפי עם מאמן הנבחרת, חשבתי שזו סיבה לתת לה תשומת לב. שגיתי.
ג. לגבי "שורף על זה פוסט" – אני לא מרגיש ככה. כפי שאמרתי בעבר, אחת הסיבות שגרמו לי להתחיל לכתוב את הבלוג מלכתחילה, היא לדבר, להעלות לסדר היום, להביע ביקורת, חיובית או שלילית על תקשורת הספורט בארץ.
אני מרגיש שהפוסט מעביר בצורה די טובה את דעתי על מה שהיה שם. לא תמיד צריך 500 מילה בשביל זה.

זורק מילה 14 במרץ 2014

שיימס אתה כשרוני ברמות מטורפות,כותב נפלא וחד כתער,אבל למה אתה שורף לי(קורא את כל הפוסטים שלך גם אם לא מגיב להם),לעצמך,ולכל יתר הקוראים כאן פוסט על יציע העיתונות???

הבנתי שהריאיון הזה היה שעה.כלומר מבחינתי כל מי שראה את הריאיון הזה הפסיד סתם שעה בחיים.עדיף לישון,עדיף כל דבר,גם לבהות בכוכבים.

חדש בשכונה 14 במרץ 2014

״אלברט״….נשמע שהייתם ביחד בכיתת המחוננים…

עמית זילברבוש 14 במרץ 2014

לא, אותי בסוף לא קיבלו לכיתה…

ערן לוי 15 במרץ 2014

אפשר לבקר תוכנית טלויזיה ואפשר גם לצפות באותה התוכנית, מי קובע מה נכון ומה לא? גם אני צפיתי בראיון, ובכלל לא מרגיש ששרפתי שעה מהחיים. ובכנות – אם היו זורקים לשם את חבורת המופרעים האחרים זה היה הרבה יותר גרוע.

אודי 14 במרץ 2014

לא ראיתי את הראיון. הפסקתי לראות את התוכנית לפני שנה בערך. אני פשוט מצפה לכתבות שלכם וספיציפית שלך, וכשאני נכנס ורואה 0 מילים אני יוצא מאוכזב וקצת יוצא בתחושה שהתעצלת/ם. לפי שאר התגובות פה כנראה שאני בדעת מיעוט

אל בן יהודה 14 במרץ 2014

ענק!!!
כשראיתי ת׳לינק קיוויתי שזה מה שיהיה כאן.
משקף באופן נאמן את מה שקרה שם.

אגב, האחריות לכך נופלת על המראיינים (כולם), בדיוק כמו על גוטמן עצמו.
הם (שוב) כשלו בעבודתם להביא משהו בעל משמעות.

איציק 14 במרץ 2014

האם טל הפך לאל?
מי מינה אותו לאל?
האם זה מתואם עם החרדים?

טל בן יהודה 14 במרץ 2014

איך אומרים…
טעות פרוידיאנית.

איציק 14 במרץ 2014

ממש לא, זה נקרא שגעון גדלות ;)

ירוק 14 במרץ 2014

שטויות – שגעון גדלות למכביסטים?? רק צניעות :)

גיסנו 14 במרץ 2014

נסה לכתוב tal אבל כשהמקלדת נשארה בטעות על עברית…

ג'וני 14 במרץ 2014

למדנו שהתקשורת הישראלית מזוכיסטית שאוהבת ללקק ולהתחנף לענף קטן וכושל ששצוחק עליו בפנים יותר ב40 שנה .
אפילו לוזון הרשה לעצמו להגיד מול המצלמות שהוא לא סופר את התקשורת ובצדק.
פני תקשורת הספורט בישראל כפני הכדורגל,
כולם עובדים על כולם,כולם קשורים עם כולם.

אור 14 במרץ 2014

לא ראיתי את הראיון, אבל אני מאמין לכל מילה שלך.

איציק 14 במרץ 2014

ראיתי את הראיון וזה היתה הצגת צביעות אחת הגדולות שראיתי, חבורה של אנשים שלא מאמינים אחד לשני, אשר מנסים לתחמן אחד את השני ועל הדרך גם לעקוץ ולהעליב. טלביזיה בשיפלותה. מיילא המראינים זוועה, אבל גוטמן שהתחיל את הראיון שמהיום זה גוטמן אחר ופתוח לתקשורת הפליא בשיפלותו, שפת הגיף, האינטונאציה, אופן הדיבור ומה שהוא אמר, הכל הביע את ההפך הגמור מהצהרת הפתיחה. בושה בכול שניית שידור.
אם היה ניתן היתי נותן לא מלפפונים בחומץ.

edgecator 14 במרץ 2014

יפה. היית יכול להעלות את הפוסט הזה אתמול עוד לפני ה"ראיון". לדעתי כבר באמת שאין צורך להתייחס לתכנית הזו יותר.

שחר ד. 14 במרץ 2014

עמית,
לא ראיתי את הראיון אבל אחרי שקראתי את הכותרת אמרתי לעצמי בראש – "כלום".

נכנסתי, כי אני חייב להכנס לפוסטים שלך, וצחקתי.

אחד הטובים שלך, ואני בטוח שהכל אמת…

אריאל 14 במרץ 2014

אני משווה גברים שרואים יציע העיתונות לנשים שרואות אופרות סבון. בשני המקרים הצופים מבינים שהם רואים זבל ואפילו צוחקים על זה, אבל בסופו של דבר צופים באדיקות. לך תבין.

גיסנו 14 במרץ 2014

מעולה.

איציק 14 במרץ 2014

זו לא הנאה, זו התמכרות… לא נהנים לרגע!!!
ו-SOAP היתה אכת התוכניות האדירות…

פראליה 14 במרץ 2014

למדנו ככה –

א. אייל ושלמה שרף היו אמורים להיות בראיון אבל גוטמן הציב אולטימטום שהוא יגיע רק אם ה"מראיינים" יהיו –

ב. חמישה פודלים חנפנים שילקקו לו את התחת ולא ישאלו במשך שעה+ שום שאלה אינטלגנטית כדי ש –

ג. "המאמן הלאומי" ימשיך במסע הצביעות הזה של החשיבות העצמית המזויפת "דלבוסקה אמר לי".. "כל בוקר אני כותב מכתב שיהפוך למחברת שיהיה בסוף ספר".. "אין יותר טלפונים"..

ד. ערוץ חמש זה צורה בלי תוכן, פרומו בלי משחק, מוסיקה בלי מגבר, משחק בלי תוצרה, תבחרו אתם אבל הם מצליחים כל שבוע לרדת לשפל חדש, פשוט מביש.

עמית זילברבוש 14 במרץ 2014

א. מסכים עם א', למרות שאני לא רואה איך שלמה שרף היה מוסיף לשאלות האינטליגנטיות ולכן

ב. חוץ מברקוביץ' שאולי היה מתעקש קצת יותר, לדעתי, הפרסונות ממש לא ליקקו לו, הן פשוט לא מתוחכמות מספיק בשביל להפיל אותו בלשונו, ולכן כל התקפותיהם נענו על ידי

ג.פוליטיקאי – אבל מה אפשר כבר להאשים אותו. מה ציפו שיגיד? "כן, בניון ניסה להעיף אותי אז עכשיו שיתייבש בבית ועל גופתי הוא שובר את שיא ההופעות במשמרת שלי?" או אולי "כן, אבי לוזון לא יכול לשלוט על פה שלו, אז למרות שהוא המעסיק שלי אני אגיד שהוא דביל"? או אולי חשבו שהוא יענה "כן, לקחתי את בנאדו כדי שאח"כ הוא יהיה מאמן הנבחרת ואני מאמן מכבי חיפה"…

השורה התחתונה לדעתי, היא שהפורמט של להתקיף כל הזמן פשוט לא עובד. צריך לשאול שאלות בצורה יותר מתוחכמת ולא לזרוק שלל קלישאות לאוויר על מנת להוציא מהמרואיין תשובות שהן לא "מהבית".

מאור 15 במרץ 2014

:)

אהד 14 במרץ 2014

ראיתי את הראיון ואני לא כל כך מבין את הבעייתיות: גוטמן בא לענות על שאלות. לא על כולן הוא ענה (בטח שלא בכנות), אבל הוא בא והתמודד. מה הייתם מצפים? שיגיד בפרצוף שלוזון הוא כזה וכזה ושבניון הוא חתיכת.. עמית, אתה אומר שהוא פוליטיקאי, אבל מה לעשות שבספורט של היום (בטח זה הישראלי), אתה צריך להיות גם ערמומי. המראיינים לא היו חדים כתער, אבל ניסו בחלקם להקשות (השאלות על נירנברג, הדו"ח ולוזון). גוטמן ענה את שענה (בעיקר בלבולי שכל מנטאליים, אבל ניכר לדעתי שהוא מאמין בהם).
בקטע עם נירנברג הם קצת תפסו אותו על שקר והחליקו את זה, אבל חוץ מזה למדתי דברים חדשים (על אלמוג כהן, נאתכו, לוזון והדוח, בן חיים, ותפקידים שהוצעו לגוטמן), כך שבזבוז זמן זה לא היה (אבל לכו שכנעו את חברה שלי..).

בשורה התחתונה, התאכזבתי לשמוע שהדגש של גוטמן לקראת הקמפיין הבא יהיה בעיקר "הפן המנטאלי".

עמית זילברבוש 14 במרץ 2014

אהד,
נראה לי שאנחנו מסכימים סה"כ – גוטמן ענה כמו פוליטיקאי, ולא היה אפשר לצפות ממנו שזה יהיה אחרת.
כמו שאמרת, ואני גם כתבתי למעלה – לא ניתן לצפות ממנו לענות בכנות על לוזון, בניון או שחקן ספציפי אחר,ולכן מה שאמר סביר בהחלט.
אני חולק עלייך בנוגע לדברים החדשים שלמדנו כי אני חושב שהוא לא חידש בדבר, אבל זה פחות חשוב.
הנקודה העיקרית שאני לוקח מהראיון הזה, היא שראיון בפורמט כזה, שהפאנל בא לתקוף והמאמן רק מנסה לחלץ את דרכו מבין שיניהם לא עובד – כלפי הצופה.
זה לא עבד עכשיו, זה לא עבד כשמאיה רונן ופיני גרשון ניסו לתקוף את בלאט לפני כמה חודשים בראיון האישי, ויש דוגמאות נוספות. ולכן, אני מצפה מה"עיתונאים" לשנות את הדרך.

אהד 14 במרץ 2014

אבל אני לא חושב שהם באו לתקוף, זה בכלל לא היה נראה ככה. גם ממבט ראשון על הפאנל היה ברור שזו לא הכוונה: הביאו את הללי וצנציפר שבקשר טוב עם גוטמן, את בוני שהוא הבנאדם הראוי היחיד שם (ושדווקא הוא לא ידע לשאול שאלות נוקבות) ואת גרשון שרוב הזמן הריץ דחקות. את הנמרים (מנייר): שרף, פרימו וברקו סילקו וכך גם את נמני (חוסר נעימות אולי?).
הפורמט הזה היה רחב מדי והייתי מוותר על בוני ופיני לבטח, אבל הוא דווקא הדגיש שהיחידים שידעו באמת להביך את גוטמן היו שני העיתונאים (צנציפר והללי). אני חושב שהיום אין יותר מדי עיתונאים שגם מכירים את התחום וגם יודעים להחזיק ראיון רציני. רסקין למשל, לא היה יודע לעולם על הצעות העבודה שגוטמן קיבל. אני כן מסכים איתך שמראיין אחד שבקיא בחומר וחף מאינטרסים היה עושה את העבודה טוב יותר, אבל שוב לצערי, כנראה שאין אחד כזה בערוץ הספורט.

מבחינת חידוש, לפחות עבורי זה חידש: ההצעה שגוטמן קיבל מחיפה ונירנברג למשל לא הייתה ידועה לי. גם הבנתי מגוטמן מה הבעיה העיקרית בנבחרת לדעתו (למרות שאני לא מסכים איתה). הבנתי ממנו שנאתכו יזומן לנבחרת גם אם הוא יתחיל לשחק עם רגל אחת ואפילו קיבלתי בהבנה את ההסבר שלו על ההופעה המוזרה של בן חיים מול סלובקיה.
אז מחלק מהשאלות הוא התחמק, על חלק ענה כנראה בצורה לא כל כך מדויקת (ונשאיר את זה כך) ועל חלק הוא בחר בסוף כן לענות. כך או כך, רוב השאלות היו במקום, ובטח שלא היו מתלהמות. יש הבדל בין שאלה מביכה או קשה לבין שאלה קנטרנית ותוקפנית ולא חשתי שהם חצו את הקו הזה.

גיא זהר 14 במרץ 2014

לי היה חסר אוחנה בראיון…

יואב 14 במרץ 2014

לא מאמין לו כשהוא אומר בוקר טוב.
קישקושי ״החזרה לעמדות ועקרונות המשחק״ פחחחח. פרודיה.
אם זה לא היה משחק ידידות, זה היה נגמר חמש, שש.

אהד 14 במרץ 2014

אגב עמית, אני חושב שהמלים עליהן חזר גוטמן הכי הרבה במהלך הראיון היו: "כבוד" (שלו, שלו כלפי השחקנים, שלו כלפי עוזרי המאמנים) ואחרי זה "מנטליות" (שלו, של השחקנים, של התקשורת). אני חושב שעם כל הכבוד למצב התקשורת, זה בעיקר מעיד על כך שאנחנו בצרות אם זה שהמאמן הלאומי שלנו מתעסק בו. זה לבד שווה פוסט משל עצמו.

Yavor 14 במרץ 2014

האם ידוע לכולם שבניון ניסה להעיף אותו? מאיפה? לי זה חדש

אורן 14 במרץ 2014

הבעיה היא שבמציאות של הכדורגל הישראלי והתקשורת הספורט שמכסה אותו- אין לגוטמן ברירה אחרת חוץ מלהיות פוליטיקאי,שלא לאמר חרטטן.הוא נשמע קלישאתי להחריד,ההגנה שלו על לוזון פתטית,אבל איזו ברירה יש לו כאשר אלה האנשים ששולטים בכדורגל,ואלה האנשים שמכסים את הכדורגל.הוא הולך בין הטיפות כדי לא לפגוע באף אחד.
אלף אלפי הבדלות נמצא ארז אדלשטיין.הוא לא מפחד לאמר שום דבר.אולי בגלל שהתקשורת לא לוחצת על הכדורסל.אני אוהד הפועל וגוטמן סיפק לי הרבה רגעי אושר,אבל זה היה ראיון מפוחד ולא אמין בעליל.

אורן 14 במרץ 2014

וכמה מיותר היה שם פיני גרשון…

ג'וני 14 במרץ 2014

פיני גרשון לא מתעניין בכדורגל ולכן לא היה לו יותר מדיי מה לשאול.

חוץ מזה אין בארץ כדורגל אז מה ציפית שהוא כבר ישאל את הלוזר הה גוטמן שחוץ מלוכסמבורג הוא לא מסוגל לנצח אף אחד.

איציק 15 במרץ 2014

דווקא פיני גרשון שאל את השאלה היחידה הראויה לדיון. אנחנו פחות טובים ולא נהייה ברמה ראויה בזמן הקרוב. מה לגבי לחשוב מחוץ לקופסא. הוא קיבל תשובה פתטית מאדם שהתגלה כרדוד עם אוצר מילים של ילד ביסודי וחשיבה של ילד בגן. אם זהו המאמן הלאומי, המצב על הפנים. ולחשוב שעד לראיון זה החזקתי ממנו כאחד שמבין משהו…

נץים 14 במרץ 2014

אפס שאלות ענייניות, הכל ריכולים, מה הוא אמר להוא, תן לנו שמות של האלה שעשו ככה….
כל קשר בין עיתונות ליוני הללי/צנציפר שואף לאפס, דווקא מרסקין ציפיתי ליותר.
וכרגיל, גרשון לא עשה כלום חוץ מלהזכיר שהוא זכה באליפויות אירופה.

גולן. 14 במרץ 2014

ראיון פשוט מאכזב. נקודה.

ציפיתי לאיזה שהוא ערך מוסף או תשובות מהותיות לשאלות רציניות מצד הפנאל.
בפועל – ברקוביץ ושלמה שרף לא נכחו. (למרות שאמרו בתוכנית של יום שני שיגיעו).
בוני הוא למל"מ (לא מועיל, ולא מזיק) – ורק מנפנף עם הידיים כל הזמן.
פיני גרשון לא יעיל בדיוני כדורגל.
צנציבר ויוני הללי היו יותר מדי "לייט" ולא דחקו את גוטמן לפינה.

וגוטמן? מושך זמן ומספר סיפור ארוך במקום לענות על שאלה בצורה ברורה. פשוט מצטט ומדקלם את מה שלימד אותו דובר ההתאחדות.
אוי לנו שיש לנו מאמן כזה.

ספורט 5 – איכזבתם.

ג'וני 14 במרץ 2014

מה ציפית שישאלו אותו שלא שאלו?
הוא כולה מאמן נבחרת הכדורגל של ישראל ולא של ברזיל.
אייל ברקוביץ ושלמה שרף לא מבינים בכדורגל
הם אינטרסנטים רכלנים צבועים שמחפשים להיות במרכז הבמה ולא באמת כדי לשמוע מה יש למרואיין להגיד .
הרי ברקוביץ בעצמו אמר בעבר שהוא רוצה שהנבחרת תפסיד אז למי בכלל אכפת מה האפס הלוזר הזה אומר.
ראינו מה ברקוביץ הדביל הזה עשה בנבחרת..כלום ושום דבר !

אייל יהלום 15 במרץ 2014

מי שראה את הראיון הזה מבלי להכיר את הכדורגל הישראלי יכל לחשוב שאלי גוטמן מאמן מדהים ומוח כדורגל ענק אך בסך הכל הוא פשוט אמר שמות של חסרות ואנשים שאני לא בטוח שבכלל קיימים שעזרו "לנתח" את המשחק מול סלובקיה, ביזיון.

אייל יהלום 15 במרץ 2014

חברות*

ערן לוי 15 במרץ 2014

למה ציפו מהראיון הזה? מאמן נבחרת ועיתונאים, כולם מפוצצים מאינטרסים, נוקב זה לא יכול להיות. היה ראיון סביר, לא רע, והיו גם גלישות לצהוב, אבל כנראה שבלי זה אי אפשר בימינו. ומי שאינו עוקב בטירוף מערכות אחר כל פיפס שמשוחרר בתוכניות צהובות כל דקה ורבע למד משהו מהראיון. תיזכרו בראיונות הקודמים, תיזכרו בהדס גרינברג וחברותיה, תיזכרו על מה מבוסס בובה של לילה, ותבינו שהראיון עם גוטמן היה סביר.

כסיפוביץ 15 במרץ 2014

בזבוז זמן.
כהרגלו של אדון רסקין ויושבי ערוץ הספורט.

ישיק 15 במרץ 2014

אני באמת לא מבין מה הטענה לגוטמן, מה זה אומר שהוא ענה כמו פוליטיקאי? מישהו ציפה שהוא יתחיל להכפיש את לוזון ובניון? הוא עשה בדיוק מה שהוא צריך לעשות. אם הוא לא היה "פוליטיקאי" הייתי מודאג, הוא היה עושה רק נזק. האכזבה שלי מהראיון זה הרבה שאלות לא רלוונטיות שנשאלו והתעסקות בזימונים ספציפיים ולא בתמונה הכוללת. לא קרה ולא יקרה שמאמן מזמן סגל והתקשורת לא תסמן שחקן שלא צריך להיות בסגל ושחקן שאמור להיות בסגל מבחינתה.

עמית זילברבוש 15 במרץ 2014

נכון, מסכים איתך כפי שכתבתי למעלה.
האכזבה שלי היא מהצורה בה התנהל הראיון.
ואם כבר לגוטמן – אז האכזבה שהוא בחר להגיע לתכנית שהיה ברור שכך זה יתנהל. במקום לבחור בצורה אחרת להעביר את מסריו לעם.

משה 15 במרץ 2014

אתה באמת מאוכזב מגוטמן ?
גוטמן המשיך להיות האיש הקטן שטוען שאלישע לא ניצח אותו אלא שהשחקנים שלו לא מילאו הוראות וכל שאר גניבות הדעת שבנו אותו (מעבר להישגים שהוא השיג). ראיון בצפון קוריאה לא יכול להתנהל בסביבה פחות משוחדת ומעוררת גיחוך.
הוא לא הצליח לענות על שאלה אחת באופן ישיר וכן וזה עלוב יותר מחוסר הרצון והיכולת של ה"מראיינים" (אם הללי וצנציפר עיתונאים אני צנצנת) לעמת אותו בפני האמת.
ההתחמקות שלו בנושא בן חיים הייתה כ"כ עלובה שרק ההופעה שלו במדי הנבחרת מאפילה עליהן.
חשבתי שגוטמן מאמן ראוי גם בבחירה הראשונית ותמכתי בהארכת הקדנציה שלו למרות הנרפות של הנבחרת. הראיון אתמול הזכיר לי מי האיש ואני מאמין שהסיכוי שיביא אותה להישגים עם גישה כזו אפסי ללא שום קשר למי משחק בנבחרת.

ערן לוי 15 במרץ 2014

טוב, אפשר להירגע עם הצפון קוריאה.

מאמן נבחרת לא יספר לך את מה שאתה רוצה לשמוע, בעיקר אם מה שאתה רוצה לשמוע זה רכילויות, הצהבות והכפשות. הרגילו אותנו לדרוש את זה, ולהאמין שברקוביץ' גס הרוח ושלמה שרף שמחרה מחזיק אחריו הם אלה שצריכים לשאול את השאלות, אחרת זה לא שווה, אחרת אין תשובות.

הראיון לא הזכיר דבר וחצי דבר על גוטמן האדם, אוי ואבוי אם מבססים את דעתנו על מאמן על פי אישיותו התקשורתית בראיון בערוץ צהוב. זה רק מזכיר כמה מהר שופטים כאן בני אדם לחומרה, בלי באמת לדעת במה מדובר, רק כי לא ענו "נכון", או יותר מדוייק לא העניקו את התשובות להן אנחנו מצפים. זה מה שדוחה בגישה, לא הראיון – התגובות, הציפיות, חריצת הדין והתליה בכיכר העיר.

משה 15 במרץ 2014

ערן, אתה ממש ממש לא בכיוון.
הצהוב וההכפשות מעניינים אותי כקליפת השום, אני רוצה לדעת מה הכיוון המקצועי שהאדון גוטמן מתווה לנבחרת. שאלת טל בן חיים היא שאלה מקצועית פרופר. לתת הסבר על המחוייבות שלו והתשובות שנתן בטלפון שגרמו לגוטמן להתרגש מהתגובה שלו גניבת דעת עלובה. אני רוצה להבין איך מאמן שמצהיר שרק מי שישחק בקבוצה שלו יזומן לנבחרת מזמן שחקן שלא ראה מגרש שלושה חודשים. אני רוצה להבין האם יש לו תכנית ב' לאחר שנאתכו, שסביבו הוא בונה את הנבחרת, לא מצליח לעשות זאת. אני רוצה לדעת אם יש לו תכנית לבנות שוער עתיד לנבחרת ועוד.
לא מעניין אותי מה הוא אמר לבניון ואם הוא מתכוון לזמן אותו כדי לשבור שיא או מה לוזון חושב על הנבחרת. נראה לי שהבקשות שלו מינימליות ובטח לא עונות להגדרות שלך לחריצת דין ושיפוט בני אדם.

Comments closed