זה הזמן להתעורר – עדכון סיום עונה

הפלייאוף כבר ממש מעבר לפינה וזה הזמן לבדוק מהם הדברים החשובים שנשארו לנו עד סוף העונה- פוסט חי עד סיום העונה

שער

— עדכון 17 באפריל —

זהו זה – הלילה הסתיימה לה העונה, וסדרות פלייאוף 2014 נקבעו.

אז מה היה לנו בערב סיום העונה?

1. טורונטו מפסידה לניו יורק אבל מנצלת את הפסדה של שיקגו כדי לסיים במקום השלישי.
2. שיקגו מסיימת רביעית, אבל בזכות תבוסה של ברוקלין לקליבלנד ב-29 הפרש, היא תשחק מול וושינגטון שעקפה את הנטס וסיימה במקום החמישי. לשיקגו זה בעצם יצר מצב אופטימאלי בו היא נמנעת גם מסדרת סיבוב ראשון נגד הנטס ה(לכאורה) חזקים וגם מפגישה עם מיאמי לפחות עד גמר המזרח.
3. הנטס, בעקבות ההפסד, התדרדרו למקום השישי, אבל אולי בעצם זכו, למפגש מול הרפטורס במקום הבולס.
4. במערב – אוקלהומה מנצחת ומסיימת שנייה.
5. ממפיס מנצחת בהארכה את דאלאס בקרב ישיר על המקום השביעי – הפרס – מפגש סיבוב ראשון עם אוקלהומה (במקום הספרס).

והנה כמה שאלות שעולות בעקקבות סיום העונה שראינו:
1. האם ברוקלין הפסידו בכוונה כדי להמנע משיקגו?
2. האם מיאמי הפסידו בכוונה כדי להמנע מ-ברוקלין/שיקגו בחצי גמר המזרח (מה שלא עבד בסופו של דבר)?
3. וגם אם כן, איך הם לא מתביישים להפסיד לקבוצת ליגת הפיתוח מפילדלפיה.

ואלה סדרות הסיבוב הראשון שלנו:

מזרח

אינדיאנה – אטלנטה
מיאמי – שארלוט
טורונטו – ברוקלין
שיקגו – וושינגטון

מערב

סאן אנטוניו – דאלאס
אוקלהומה – ממפיס
ל.א. קלפירס – גולדן סטייט
יוסטון – פורטלנד

אז זהו – הסתיימה לה בשעה טובה העונה המתישה, ואפשר להתחיל את הכייף האמיתי. בקרוב יבוא פוסט עם הבראקט ונוכל להתחיל לנחש ולטעות. שיהיה לנו פלייאוף שמח, ונטול פציעות.

*

לעדכונים שוטפים על הפלייאוף אבל לא רק – מוזמנים לחבב את דף הפייסבוק של הבלוג.

*

— עדכון 15 באפריל —

רשימת ה-16 שימשיכו איתנו לפלייאוף נסגרה בזאת!

1. המירוץ במערב נסגר לצערי מחזור אחד לפני סיום הליגה, כשממפיס מנצחת בפיניקס ומשאירה את הסינדרלה של העונה מחוץ לפלייאוף. דאלאס תארח את ממפיס במחזור הסיום לקביעת הסדר ביניהן והזכות (?) לפגוש את אוקלהומה ולא את הספרס.

2. מיאמי ממשיכים להפסיד, ובכך אינדיאנה מבטיחים את המקום הראשון במזרח – הפעם הם מושיבים למנוחה את לברון ובוש ומובסים בוושינגטון.
האם מיאמי מעדיפים את המקום השני כדי להמנע ממפגש עם שיקגו/ברוקלין בחצי גמר המזרח?

3. שיקגו וטורונטו מנצחות הלילה ושומרות על הסטטוס קוו במאבק על המקום השלישי שיוכרע במחזור האחרון, כשהרפטורס ישחקו אצל הניקס ושיקגו אצל שארלוט. לטורונטו יתרון בשובר שוויון עקב זכייתה באליפות הבית האטלנטי, ולכן במקרה ששיקגו מפסידים – הם יסיימו במקום הרביעי בכל מקרה.

4. יוסטון מנצחת את סאן אנטוניו ומבטיחה את הביתיות בסדרה מול פורטלנד.

5. ולהלן מה שעדיין פתוח לפני מחזור הנעילה:

א. המקום השלישי במזרח – כאמור בסעיף 3.
ב. המקום החמישי במזרח – אם וושינגטון מנצחת בבוסטון, וברוקלין מפסידים את שני האחרונים, נגד ניו יורק וקליבלנד, וושינגטון יכולה לגנוב את המקום החמישי.
ג. המקום השישי במזרח – אם ווישנגטון תנצח, היא מבטיחה את המקום השישי לפחות. אם תפסיד, ניצחון של שארלוט בבית נגד שיקגו יקדם אותה בדירוג, ובעיקר בסיכוי הניצחון בסדרה פלייאוף.

ד. המקום השני במערב – אחרי שני הפסדים רצופים פתאום המקום השני לא מובטח לאוקלהומה. במקרה ה"מאד לא סביר אך אפשרי", שהיא שתפסיד את האחרון שלה נגד דטרויט, והקליפרס ינצחו את שני הנותרים שלהם – המקום השני יהיה של הקליפרס.
ה. המקום השביעי במערב – כאמור בסעיף 1, דאלאס תארח את ממפיס למשחק מכריע על המקום השביעי.

*

חג שמח!

*

— עדכון 14 באפריל–

1. ממפיס עושה את מה שהיא צריכה ומנצחת בחוץ את הלייקרס. הכל מוכן לפוטו פיניש. הלילה פיניקס מארחת את ממפיס. מחרתיים במשחק סיום העונה ממפיס תארח את דאלאס (שכבר הבטיחה מקומה).
פיניקס כמובן לא תלויה בעצמה כרגע ואפילו אם תנצח את ממפיס, ניצחון של הדובים במשחק האחרון יעלה אותה בכל מקרה בגלל יתרון בסדרה הפנימית.
הסטטוס כרגע:

7. דאלאס (49-32) : ממפיס (חוץ).
8. ממפיס (48-32): פיניקס (חוץ), דאלאס (בית).
9. פיניקס (47-33): ממפיס (בית) סקרמנטו (חוץ).

אז איפה אתם בסדר…?

2. אינדיאנה שומרת על הסטטוס קוו ואחרי ניצחון יפה הלילה על אוקלהומה, ניצחון במשחק האחרון באורלנדו יבטיח את המקום הראשון במזרח. מקום שערכו קצת יותר מוטל בספק הבוקר אחרי…

3. טוויסט נוסף בעלילה – שיקגו מפסידה בניו יורק שאיבדה עניין. טורונטו מנצחת את דטרויט וחוזרת למקום השלישי.
אז את מי עדיף לפגוש בסדרות חצי הגמר – את טורונטו/וושינגטון או את שיקגו/ברוקלין?

4. פורטלנד ויוסטון עדיין נלחמות על הביתיות בסדרה בינייהן, כשפורטלנד מפגרת בחצי משחק אחרי יוסטון, כשליוסטון גם היתרון בסידרה הפנימית. ניצחון אחד, מול סאן אנטוניו או ניו אורלינס יסדר לה את הביתיות.

*

–עדכון – 13 באפריל–

למרות שחלק מהתמונה כבר מתבהרת אחרי משחקי אתמול והיום, החלטתי שיהיה לי (ולנו?) הכי נח לשמור על המעקב על ידי עדכון יומי של הפוסט הזה – עד סיום העונה.

1. אתמול פיניקס מפסידה לסאן אנטוניו אחרי שהובילה בשלב מסוים כבר ב-21 הפרש. והיום במשחק ראש בראש על כרטיס לפלייאוף היא מפסידה לדאלאס אחרי שהובילה רוב המשחק – 101-98. משחק ענק של מונטה אליס עם 37 נקודות, ומשחק חלש יחסית של החבר המשתפר של העונה לטעמי, גורן דראגיץ', מבטיח לדאלאס את ההופעה בפלייאוף השנה.
הסטטוס כרגע:

7. דאלאס (49-32) : ממפיס (חוץ).
8. ממפיס (47-32): ל.א. לייקרס (חוץ), פיניקס (חוץ), דאלאס (בית).
9. פיניקס (47-33): ממפיס (בית) סקרמנטו (חוץ).

כאמור, דאלאס הבטיחה את מקומה בפלייאוף בזכות מאזן הסדרת הפנימיות בין השלוש (כפי שציינתי למטה).
פיניקס חייבת ניצחון אחד יותר ממפיס עד סיום העונה, כלומר לנצח את השניים שנותרו לה, כולל מול ממפיס בבית, ולייחל להפסד נוסף של ממפיס.

2. הניקס לא יהיו השנה בפלייאוף. זו אמנם לא חדשה כל כך מרעישה בעקבות הצורה בה הם נראו השנה אבל בכל זאת משהו להזכיר. השנה, לראשונה בהיסטורית הליגה, גם הניקס, גם הלייקרס וגם הסלטיקס לא יהיו בפלייאוף .
אטלנטה עם שני ניצחונות מרשימים, על ברוקלין בחוץ ועל מיאמי הלילה מבטיחים את המקום השמיני והאחרון במזרח.

3. אינדיאנה אמנם הפסידה אתמול למיאמי בקרב הראש בראש תוך תצוגת התפרקות נוספת בחצי השני, אבל אחרי ההפסד הלילה של מיאמי באטלנטה, היא עדיין יכולה לסיים בראש המזרח אם תנצח את שני המשקים שנותרו לה, מול אוקלהומה ואורלנדו. זה עשוי להיות לה מאד משתלם גם לצרכי ביתיות מול מיאמי אבל גם אם היא רוצה להמנע ממפגש עם…

4. שיקגו חוזרת מפיגור 18 כדי לנצח את דטרויט ומנצלת הפסד של טורונטו לניקס אתמול כדי לעלות למקום השלישי. היא כרגע מובילה במשחק אחד על פני טורונטו כשלשתיהן נותרו שלושה משחקים לסיום העונה, כשלוח המשחקים של טורונטו נראה קצת יותר נח.

5. וכמובן, איך שאמרתי שכספי לא יהווה פקטור, הוא "מנצל" הלילה פציעונת של צ'אנדלר פארסונס (וגארסיה) כדי לעלות בחמישיה (!). הוא אמנם לא מייצר סטטיסטיקה מרשימה אבל בכל זאת קיבל 22 דקות. ראוי לציין שברוקטס חזרו מפציעות דוויאט הווארד וגם פטריק בברלי שתחילה הובחן כמי שסיים את העונה.

*

*

עדכון – 11 באפריל–

עונת ה-NBA נמצאת ממש לקראת סיומה כשלרוב הקבוצות נשארו ארבעה משחקים או פחות עד סיום העונה. בעוד בשנים רבות בשלב הזה של העונה הקבוצות מורידות הילוך לקראת תחילת הדבר האמיתי, ולכל היותר אנחנו נשארים עם מאבקי מיקום, השנה אנחנו עדיין בשיא המאבקים, ויש לא מעט נקודות לשים אליהן לב לקראת סיום העונה המתישה.

אז להלן סיכום הנקודות המרכזיות לדעתי, שכדאי לשים אליהן לב לפני שהפלייאוף מתחיל.

1. נתחיל בהתחלה. במקום שבו הכל עוד פתוח ומרתק. אני מדבר כמובן על המירוץ המשולש לעבר המקומות האחרונים בפלייאוף בין פיניקס, דאלאס וממפיס. במערב הכל כך צמוד ואיכותי המרחק בין המקום השישי בו נמצאת גולדן סטייט לממפיס שנמצאת כרגע במקום התשיעי המוביל לעונת המלפפונים הוא שני(!) משחקים. פיניקס ודאלאס הנמצאות במקום השביעי והשמיני בהתאמה, מקדימות את ממפיס במשחק אחד. בואו ניתן מבט בטבלה:

צילום מהאתר הרישמי של הליגה.
צילום מהאתר הרישמי של הליגה.

ואלו המשחקים שנשארו לכל אחת מהן:
פיניקס (48-30): ס"א (חוץ), דאלאס (חוץ), ממפיס (בית) סקרמנטו (חוץ).
דאלאס (48-32) : פיניקס (בית), ממפיס (חוץ).
ממפיס (46-32): פילדפיה (בית), ל.א. לייקרס (חוץ), פיניקס (חוץ), דאלאס (בית).

במקרה של שוויון בין שתי קבוצות, מה שיכריע הוא מאזן המשחקים ביניהן בעונה הסדירה ולכן גם הנתון הזה חשוב:
פיניקס-דאלאס 1:1
פיניקס-ממפיס 3:0
דאלאס-ממפיס 0:3

אז כפי שניתן לראות, לא רק שהכל כל כך צמוד, אלא שכנראה מארגן המשחקים בליגה הוא גאון או נביא. כל שלושת הקבוצות ישחקו ביניהן במחזורים האחרונים, כשבמחזור האחרון ממש דאלאס תארח את ממפיס לקרב ענקים עליו תקום ותיפול עונה שלמה. מה עוד אפשר לבקש?

והרי אי אפשר בלי הימור:
בימים של סוף עונה, כשחלק מהקבוצות נותנות לכוכבים לנוח, כשפיניקס מנצחים את אוקלהומה ומיאמי ואינדיאנה מפסידות לכל מה שזז, זה הופך את משימת ההימור לקשה במיוחד. ובכל זאת, כיוון שחייבים, אני אלך עם הניחוש המקורי שלי: פיניקס סינדרלה מדי בשביל לעוף עכשיו, ממפיס היא סוס שחור שיכולה לתת לנו הפתעה בסיבוב הראשון. אני אהמר שדאלאס תשאר בסוף בחוץ. ככה זה כשלא נותנים למקל לשחק…

2. גם במזרח תמונת הפלייאוף עוד לא סגורה. הקבוצה שכולם (?) רוצים לראות בפלייאוף, ההיא מהעיר הגדולה שמשחקת ב"מכה של הכדורסל", הניקס שמה, מפגרת בשני משחקים אחרי ההוקס שבמקום השמיני כשלשתיהן ארבעה משחקים עד סיום העונה.

אטלנטה (35-43): ברוקלין (חוץ), מיאמי (בית), שארלוט (בית), מילווקי (חוץ).
ניו יורק (33-45): טורונטו (חוץ), שיקגו (בית), ברוקלין (חוץ), טורונטו (בית).

הניקס חייבים לנצח שלושה משחקים יותר מההוקס, מפני שבמקרה של שוויון לאטלנטה יש את היתרון (המאזן הפנימי בין הקבוצות הוא 2-2 ולכן מה שיכריע הוא המאזן של כל אחת מהן מול קבוצות המזרח, שם ההוקס מובילים).

ההימור:
אפילו אם הניקס ינצחו את כל המשחקים, מה שנראית לכשעצמה משימה בלתי אפשרית לקבוצה שווינריות זו לאו דווקא התכונה הבולטת אצלה, היא חייבת לראות את אטלנטה מפסידה לפחות שלושה. כשאחד המשחקים הוא מול הקבוצה החלשה בליגה, אני לא רואה את זה קורה. לדעתי הניקס ישארו בחוץ.

3. נקודה נוספת מעניינת במזרח היא כמובן המאבק על המקום הראשון בין מיאמי לאינדיאנה. כרגע אינדי מובילה בחצי משחק על מיאמי, כשהלילה הן נפגשות למשחק מכריע במיאמי. מצד אחד לוח המשחקים של מיאמי נראה נח יותר אבל מצד שני נראה שבימים אלה הקבוצות מתחרות ביניהן מי מפסידה יותר. קשה לנחש אבל אני אלך עם מיאמי.

מעניין לשים לב, שבמקרה שהדירוג במזרח ישאר כפי שהוא כרגע, יתכן ויש יתרון לקבוצה שתסיים שנייה דווקא, מכיוון שהדבר יחסוך לה מפגש בסיבוב השני עם שיקגו או ברוקלין, שתי הקבוצות שנראות היותר מאיימות כרגע במזרח.

4. בהמשך לנקודה הקודמת, עניין דירוג נוסף שאולי שווה לשים לב אליו לב הוא המאבק בין שיקגו לטורונטו על המקום השלישי במזרח. דווקא שם, שלאורך מרבית העונה היה נדמה שהגמר סגור וכל הדרך אליו תהיה טיול, מתעורר עניין לאחרונה. שיקגו וברוקלין הרימו את ראשן, בעוד מיאמי ואינדיאנה התחילו להרדם.

כרגע שיקגו וטורונטו עם מאזן זהה, כשהיתרון במקרה של שובר שוויון הוא לטורונטו (עקב זכיה בראש הבית האטלנטי). באופן אישי הייתי מעדיף ששיקגו תסיים שלישית ותמנע מסדרה מול ברוקלין, למרות שסדרה כזו יכולה להיות מצוינת. אם שיקגו אכן תסיים שלישית, נוכל לקבל סדרות חצי גמר מזרח מעניינות בין מיאמי אינדיאנה שיקגו והנטס.

5. ואי אפשר בלי נקודת מבט פרובנציאלית. גל מקל נמצא בליגת הפיתוח מאז הפציעה שלו ולכן אין הרבה מה להרחיב את הדיבור, ונראה שנצטרך לחכות לראות מה קורה איתו בשנה הבאה.
עומרי כספי חווה התדרדרות משמעותית במעמדו בחצי השני של העונה, עם ההסתמכות ההולכת וגוברת של מקהייל על ג'ונס מוטיונאס והמילטון. לאחרונה, כספי "ניצל" פציעות של דוויאט הווארד (עדיין) וג'ונס כדי לקבל מעט יותר דקות במשחקים האחרונים, אבל עדיין מדובר על לא יותר מ-11-13 דקות. בדקות בהן הוא משחק ניכר שכספי איבד הרבה מהביטחון שלא (באופן טבעי) וגם אחוזי הקליעה ירדו פלאים. בגדול, נראה כי למעט דקות במשחקים גמורים, לצערי, הוא לא עומד להיות חלק בפלייאוף של הרוקטס.

*

אז אחרי עונה ארוכה מתישה ומלאת פציעות שוברות לב, הגענו לישורת האחרונה, ולמאבקים הסופיים לקראת הפלייאוף.
כמו שראינו, יש לא מעט עניינים מרתקים לעקוב אחריהם בשבוע שנשאר לנו, אז אם לא עשיתם את זה עד עכשיו –
זה הזמן להתעורר, תרתי משמע.

*

אם אתם עדיין לא עוקבים אחרי הבלוג בדף הפייסבוק, תדעו שזה לא נורא – גם ג'אוול מגי לא עוקב.

*

קו הסיום
בחירות השנה

43 Comments

אלעד 11 באפריל 2014

הימור שלי: הקבוצה שתפסיד במשחק האחרון בין ממפיס לדאלאס, תישאר מחוץ לפלייאוף, והכדור שלה ייצא ראשון בלוטרי

אסף 12 באפריל 2014

נקמת אלוהי הכדורסל באורגיית הטאנקינג שמלווה את העונה.

חיים 12 באפריל 2014

לא אפשרי כמובן מבחינת חוקי הלוטרי

אלעד 12 באפריל 2014

אתה מוכן לפרט? לדעתי זה כן אפשרי

אסף 12 באפריל 2014

אפשרי.
לא כדור אחד מתוך 66 כמו שהיה לאורלנדו ב 93, אלא חצי אחוז סיכוי לקבוצה בעלת המאזן הטוב ביותר לבחור ראשונה בדראפט ( כמו כדור אחד מתוך 200 ).

d 11 באפריל 2014

אחד הדברים שהכי חסרים באתר הזה זה שאף אחד לא כותב על ה- NBA. הטור הזה לא בדיוק משפר את המצב – ככה זה שלא כותבים בעקביות אלא פעם ב..

עמית זילברבוש 12 באפריל 2014

א. זה לא מדוייק. דור בלוך כותב לעיתים על NBA.
הנה דוגמא: http://debuzzer.com/buzz/?p=28603.
ב. אם אתה כותב "…לא בדיוק משפר את המצב.." אבל לא נותן שום אמירה עניינית לגבי "למה", זה גם כן "לא בדיוק משפר את המצב".

מייק 12 באפריל 2014

דווקא NBA זה אחד התחומים הבודדים שיש בהם די הרבה טקסטים איכותיים בעברית באינטרנט.

לא חסר לי.

אם כבר תלונות, מה עם איזה פוסט חדש של סטס על הולדם?

:)

יותם 12 באפריל 2014

מייק, תוכל לשים קישור לאתרים מומלצים שכותבים באופן קבוע על הNBA?

Ofer 12 באפריל 2014

לא יודע אם מומלץ אבל הוס כותב קבוע על נבט בעברית. http://Www.hoops.co.il

עמית זילברבוש 12 באפריל 2014

ב-וואלה כותבים באופן קבוע ואחלה כתבות על NBA.
מקום נוסף שנתקלתי לאחרונה והוא יופי של בלוג לדעתי:
https://www.facebook.com/FeelNBA

avri 14 באפריל 2014

Hoops.co.il is the best NBA site in Israel. By far

duncan 12 באפריל 2014

כספי למעשה שחקן 11-12
אם יש הפרש גבוה או פציעות או משחק קצת.
אחרת הוא לא משחק.

אלכס 13 באפריל 2014

זה אכן המצב מאז שהמילטון הגיע. ברוב העונה(ובעיקר לפני פגרת האול-סטאר),כספי היה חלק אינטגרלי מהרוקטס, ולמעשה מחליף ראשון לעמדות 3-4…מאז, המילטון אמנם פיזי יותר, שומר (קצת)יותר טוב, וריבאונדר יותר טוב, אבל לא ממש קולע ולא מספק את השינוי מהספסל שכספי הביא.
הרוקטס ככלל הולכים ונראים כפיקציה(הפציעות של הווארד ובברלי לא עוזרות כמובן) ויהיו תלויים לחלוטין באגואיסטיות של הזקן(AS IN BEARD)ובאיזה יום הוא יתפוס, וזאת למרות פרסונס המצויין.

אלעד 13 באפריל 2014

היות וחייב להיות פייבוריט שעף בסיבוב הראשון, ואני לא רואה את זה קורה לאוקלהומה, קליפרס והספרס, אני הייתי מהמר שיוסטון עפים בסיבוב הראשון מול לא-משנה-מי תהיה היריבה שלהם.

Amir A 12 באפריל 2014

וברוח חג הפסח הבא עלינו לרעה:
אילו השאיר את הניקס מחוץ לפלייאוף – דיינו.

גיא זהר 12 באפריל 2014

משחקי הלילה בהם שיחקו כמעט כל הקבוצות החמירו את מצבה של פיניקס, הבטיחו את מקומם של גולדן סטייט ואטלנטה (מעשית) בפלייאוף ואחרי שמיאמי ניצחו כנראה סגרו גם את המקום הראשון במזרח.

עמית זילברבוש 12 באפריל 2014

זה נכון – אבל הפסד של פיניקס בחוץ לס"א נלקח בחשבון וכמובן שהניצחון של ממפיס על הנמושה מפילי. הכל שם עדיין פתוח ורותח לקראת מפגשי הראש בראש.

ארז (דא יונג) 12 באפריל 2014

חשוב לציין לדעתי את שיאי העליבות של המזרח העונה , כאשר המאזן של שיקאגו השלישית לא היה מספיק לה לכניסה לפלייאוף במערב.

יונתן פ. 12 באפריל 2014

באותו הקשר – תמיד תהיתי אם יש סטטיסטיקה של מאזן עונתי של המזרח מול המערב – כלומר מאזן אך ורק במפגשים הישירים של קבוצה מהמזרח וקבוצה מהמערב.
מישהו?

omer 13 באפריל 2014

285-165 לטובת המערב.
12 קבוצות במערב מחזיקות במאזן חיובי נגד המזרח.
רק 4 קבוצות במזרח מחזיקות במאזן חיובי נגד המערב

אלעד 13 באפריל 2014

וכמובן שהמאזן של שיקגו היה פחות טוב אם היא הייתה משחקת במערב, עם לו"ז קשה יותר. בגלל זה אני לא מבין מי שטועם שהוולבס נכשלו. הם פשוט באזור הלא נכון.

מתכנת 15 באפריל 2014

במזרח יש שתיים וחצי קבוצות ביום טוב, עד הגמר יהיה פלייאוף משעמם שם. מזל שיש את המערב.

אסף .ג. 12 באפריל 2014

לדעתי דווקא פיניקס תשאר בחוץ בגלל חוסר הניסיון והעובדה שלה יש הכי פחות מה להפסיד מנגד אם יש צדק בעולם ובתור היחידה שלא השתתפה במשחקי הטאנקינג העונה היא תקבל את הבחירה ה-1 בדראפט

ניצן נ. 12 באפריל 2014

ובעולם אחר, אוהדי פילדלפיה ושאר קבוצות הטנקינג, נהנות משנץ. נהנו מטורניר המכללות ועכשיו אפשר לחזור לישון עד הלוטרי והדראפט.
פלייאוף זה מענף ספורט אחר ולא רלוונטי אלי כרגע.
איזו עונה איומה. מת שתגמר ואוכל לספר לנכדים איך שרדנו את הזוועתית הזו.

הארכיון 13 באפריל 2014

תבדקו את ההימור שלי בהופס.
למרות שאני אוהד את הסאנס הימרתי שהיא בחוץ.
הזמן להתעורר? אולי בחצאי הגמרים האזוריים… עד אז אפשר להמשיך לישון

יוספיהו 13 באפריל 2014

כספי לצערי זרק לפח את ההזדמנות האמיתית להראות למקהייל שהוא יכול להיות שחקן רוטציה לגיטימי בפלייאוף, גם כשהפצועים יחזרו.

לדעתי הבעיה המרכזית שלו היא מנטלית:

בNBA אחת מהתכונות החשובות לשחקני רוטציה- היא לספק סחורה מהר ובזמן קצר (לאו דווקא בנקודות), ולעוט על כל הזדמנות שנקרית בדרכם.
כספי לעומת זאת, הוא מהשחקנים שזקוקים לדקות משחק רציפות כדי לספק את הסחורה.

בנוסף, במהלך משחקים נראה שהמשחק של כספי מושפע לחלוטין מיכולת הקליעה שלו מבחוץ. אחרי 2 החטאות, כל שפת הגוף שלו משתנה לרעה, ואין זכר לאנרגיות ולאינטנסיביות שבהן הוא היה ידוע לטובה בשנתיים וחצי הראשונות שלו בליגה.
פעם הוא היה מתואר בתור scrappy player, היום ממש לא.

מייק 13 באפריל 2014

מעניין מה הקומיש' החדש יעשה כדי לצאת מהמצב בו נראה שהלייקרס מתאיידת, ניו-יורק שוב מתמוטטת והסלטיקס פשוט מביכים.

לא נראה לי שהוא יכול להרשות את זה לעצמו.

ברוקלין יכלה להיות סוג של תקווה, אבל בעונה הבאה זו לגמרי גריאטריה

דני 13 באפריל 2014

אהלה טיפים כאן למעלה.

ה"מרגישים NBA" מקצועי ביותר.
"hoops" ממש חמוד, אהבתי.
עברתי עליו ברצינות היום. יש שם משהו יפה שנראה לי שהעתיקו מכאן, היומני קבוצות (כאן הכי אהבתי את של הניקס).
אלה שעושים לאינדיאנה ויוסטון ממש טובים.

עמית – נראה לי שאפשר לסכם את העונה של פיניקס. ממפיס לא תפסיד פעמיים.

סימנטוב 13 באפריל 2014

ובינתיים צופה בגולדן סטייט שלי ומתקשה להאמין אנחנו בפלייאוף. למרות שהיו לנו כמה נפילות אנחנו לקראת 50 ניצחונות היינו כחולמים.

גורביץ' 14 באפריל 2014

לא ייאמן איזה בושה זה המזרח הזה. אשכרה מיאמי הולכים להגיע לגמר מזרח אחרי סדרות מול שארלוט וטורונטו/וושינגטון. פחחח
וזה לא שאינדיאנה הולכת יותר מדי להתאמץ, כולה סדרה אחת בעייתית על הנייר נגד שיקגו/ניו ג'רזי

אלון רייכמן 14 באפריל 2014

עזבו הכל, מיאמי לוקחת.

אלעד 14 באפריל 2014

לדעתי, הכל מוכן להפסד של אינדיאנה לשיקגו בסיבוב השני, שלאחריו שיקגו תסחב את מיאמ י ך-7 משחקים בגמר המזרח.
אני לא רואה סרט שקבוצה מהמזרח, גם לא מיאמי, לוקחת השנה. אולי זו השנה שמרוב זריקות הרגל של וייד מתפוררת באמצע משחק.

פיניקס – בלדסו מציג שורות סטטיסטיות נאות, חוץ מזו שבטור הניצחונות. מאז שחזר הם יצאו מאיפוס. דראגיץ' הוא המנוע של הקבוצה ובלדסו יושב לו על המשבצת.

הספרס מול ממפיס בסיבוב הראשון – זוכרים איך זה נגמר לפני שנתיים?

שי ס. 14 באפריל 2014

אלעד אני מבקש אפילו לא בצחוק!

ארנון 14 באפריל 2014

שלוש שנים אם אני זוכר נכון.
בשנה שעברה כבר היה הרבה יותר קל לספרס…

אלעד 14 באפריל 2014

נכון, זה היה ב-2011. אני זוכר ששנה שעברה חשבתי שממפיס מנצחים את גמר המערב ביניהם. לא צדקתי

גיא זהר 15 באפריל 2014

טוב אחרי הטנקינג של מיאמי הלילה, ההפסד של פיניקס בבית לממפיס, והניצחון של יוסטון רשימת העולות לפלייאוף סגורה כמו גם רוב המיקומים חוץ מ3/4 במזרח ו2/3 במערב. אינשאללה ששיקגו בסוף תהיה שלישית ות קום במי אמי על התרגיל המכוער. חוץ מזה שלמרות ששמרו עליו בצמר גפן העוגן ההגנתי של גולדן סטייט אנדרו בוגוט נפצע, מה שמוריד עוד יותר את סיכוייהם של הלוחמים לעשות משהו.

איתן 15 באפריל 2014

דברו כאן על HOOPS.CO.IL וניכנסתי לבדוק כדורסל, ומצאתי מאמר מדהים על אגרוף!

גיא זהר 17 באפריל 2014

לדעתי התשובות לשאלותיך חיוביות. פתאום חשוב לברוקלין לתת מנוחה לשחקניה כשהמשחק הבא בעוד שלושה/ארבעה ימים. ואני חושב שדווקא אנחת הרווחה נשמעה מכיוון סן אנטוניו שנזכרים בבעתה במה שקרה לפני שנתיים. קצב המשחק של אוקלהומה מהיר מדי בשביל ממפיס, חוץ מזה שאוקלהומה תבוא חדורת נקמה אחרי השנה שעברה

Zak 17 באפריל 2014

אז אחרי עונה סדירה מאכזבת, במזרח דווקא יכולים לצאת חצאי גמר פלייאוף די מעניינים. אם הנטס יתגברו על טורונטו, נוכל לקבל את אינדיאנה-שיקאגו ומיאמי-ברוקלין, מאצ'אפס מעניינים ביותר ובוודאי נראה יותר צמוד ומותח ממה שהסתמן לאורך רוב העונה

טל 17 באפריל 2014

בהתייחס לסעיף 3- זכו למפגש עם הרפטורס במקום הבולס…
הרפטורס קבוצה מצויינת, לדעתי טובה מהבולס ולא נמצאת שם במקרה.
לא לזלזל

עמית זילברבוש 17 באפריל 2014

אתה צודק, יש להם באמת אחלה קבוצה – ועדיין, יש תחושה באוויר (לי לפחות, אבל נראה לי שאני לא היחיד) שטורונטו ניצלה פתיחת עונה נוראית של ברוקלין וההלם של שיקגו מכל סיפור רוז ודנג-כדי להתברג במקום השלישי.
אם הם יפתיעו ויראו עמידות גם בפלייאוף, אני אשמח.

מייק 17 באפריל 2014

+1 לעמית.

טורונטו חסרת ניסיון פוסט-סיזן, ובברוקלין סביר שנראה עליית מדרגה מצד הותיקים.

עדיין, לדעתי טורונטו מספיק טובה בשביל שהנטס יגיעו לפלורידה עייפים ונקבל סדרה חד-צדדית.

Comments closed