יצא קינג?

מבזבז את מיטב שנותיו או עושה חיל כזנב לאריות? עמרי כספי חוזר לסקרמנטו קינגס

casppikings

שוב מעבר לקבוצה מדשדשת? לא עדיף כבר לחזור להיות שחקן מוביל עם דקות משמעותיות? האם יש לו את מה שדרוש כדי לצאת ממעמקי הספסל ולתת עונה מלאה ויציבה בליגה הטובה בעולם או שהוא ממשיך לבזבז את מיטב שנותיו?

אתמול התבשרנו שעמרי כספי יחזור לסקרמנטו קינגס, הקבוצה שבחרה בו לראשונה בדראפט 2009, אחרי ששוחרר מהניו אורלינס פליקנס והפך לשחקן חופשי. עם המעבר השלישי בארבע שנים, והפעם שוב מקבוצה חזקה בליגה לאחת מנמושותיה, כמובן ששוב עולים הקולות לגבי המשך הקריירה של כספי בליגה הטובה בעולם.

אם להודות על האמת, כשעמרי כספי הגיע ל-NBA אני הייתי סקפטי לגבי היכולת שלו להשתלב שם. לא ראיתי מהן היכולות שיהפכו דווקא את כספי לשחקן NBA לגיטימי. עבודה אינטנסיבית בקיץ שקדם לעונה ההיא, בעיקר על הקליעה מבחוץ, הביאה אותו לעונה של כמעט 37% מחוץ לקשת. אחוז שמיקם אותו במקום ה-68 בליגה, לפני שחקנים כמו ג'ו ג'ונסון, ריי אלן וגם אחד – קווין דוראנט. עם הקליעה והאנרגיות, התנועתיות והאקטיביות מתחת לקרש שהביא כספי למגרש באותה עונה הוא הפתיע אותי (ואת כולם) ונתן עונת רוקי מהאגדות, וגם עונה שנייה לא רעה.

אבל כספי לא הצליח לשמור על יציבות בקליעה שירדה לאזור ה-35%, וגם האנרגיות כבר לא היו בשיאן. הרבה פעמים היה נדמה שכספי דואג יותר לסטטיסטיקה שלו בדקות שהוא על המגרש, ופחות לקבוצה. ובכל שנה ירדה קרנו עוד ועוד. ואם להודות על האמת הסטטיסטיקות שלו בכלל לא רעות. אפילו אחרי כמה שנים פחות טובות, אני מאמין שלו היו אומרים לו שיעמיד ממוצעי קריירה של 7.7 נקודות וכמעט ארבעה ריבאונדים למשחק הוא היה לוקח בשתי ידיים. אפילו בשנה החולפת, שהסתיימה בפלייאוף ראשון אבל בלי אף דקת משחק בו, לכספי היו ממוצעים טובים, בטח בחישוב יחסית לדקות משחק. למעשה, בחישוב ממוצעים ל-36 דקות, כספי הציג ממוצעים לא פחות טובים מבעונתו הראשונה בסקרמנטו, 13.8 נקודות ומעל שבעה ריבאונדים – וזה להזכיר, באחת הקבוצות שהיו מועמדות ללכת עד הסוף.

אז למה בכל זאת נדמה שהקריירה שלו מדשדשת? ובכן, הסטטיסטיקות כאמור נראות נחמד אבל הן לא מספרות את כל האמת. גם השנה, כמו בשנים קודמות, כספי התחיל את העונה טוב, אך לא הצליח לשמור על יציבות, ולקראת סיום העונה כבר הפך לחלק לא רלוונטי בקבוצה. עם סיומה הוא הועבר כחלק שולי בעסקה גדולה וכאמור, נאלץ לצאת למעמד שחקן חופשי ולחתום בסקרמנטו על חוזה מינימום לעונה אחת של כמיליון דולר.

אין ספק שכספי יכול להרוויח יותר ולהיות שחקן משמעותי בהרבה מחוץ ל-NBA. לפעמים נדמה שכספי עושה הכל כדי לשמר את הטייטל של "שחקן NBA" וזאת על חשבון האפשרות לנצל את שיא הקריירה שלו, ולהיות שחקן משמעותי בקבוצה אירופית גדולה, להתמודד על תארים ולשחק יותר מ-15 דקות למשחק באחד מ-82 משחקים חסרי חשיבות. מצד שני, אי אפשר שלא להעריך את האמונה של כספי בעצמו, ואת הרצון שלו להוכיח שהוא יכול להיות שחקן לגיטימי בליגה הטובה בעולם. יתכן שזוהי בעצם התכונה החשובה ביותר שבגללה כספי הוא הישראלי הראשון ב-NBA -ההליכה בדרך שלו והביטחון העצמי שישיג את מטרותיו.

כספי מגיע לקבוצה שבשנים האחרונות לא נחשבה כסמל להישגיות וניהול מוצלח, אבל דווקא בשנה שעברה, עם ההגעה של רודי גיי וההשתפרות של קאזינס הלא יציב בראשו החלה בסימנים של התאוששות. ביחד עם בחירת הדראפט של 2013, בן מלקאמור ועוד מספר שחקנים נחמדים סקרמנטו יכולה להפוך לקבוצה מנצחת. במערב הכל כך חזק זה כנראה לא יספיק אפילו למאבקי השתחלות לפלייאוף. באופן אישי לכספי יהיה לא פשוט כשעל המשבצת שלא בעמדות 3-4 נלחמים לא מעט שחקנים כמו ג'ייסון תומפסון, טראוויס אאוטלו, רג'י אוואנס וחביב הקהל קווינסי אייסי, שלא לדבר על הכוכב רודי גיי. היתרון הבולט שלו עליהם – קליעה מבחוץ והיכולת לשחק כסטראץ' 4. הבעיה – הקליעה הזו לא יציבה.

בכל תחילת עונה כספי שומע שזו היא העונה שתגדיר את הקריירה שלו ב-NBA. אם כספי יצליח לממש את היתרון היחסי שלו בקליעה מבחוץ ומשחק הריצה הוא עשוי למצוא מקום טוב ברוטציה. אם לא, הוא עשוי להמשיך לשמוע את הקולות הקוראים לו לחזור לחיק המשפחה במכבי. מצד שני כספי כבר הוכיח פעמים רבות שהוא שומע בעיקר את הקולות שלו עצמו, וכנראה ימשיך לשאוף להוכיח שמעמד "השחקן הישראלי הראשון ב-NBA" זהו לא רק תואר כבוד.

*

לעידכונים, ציוצים ועוד פעלים מוזרים אתם מוזמנים לעקוב אחרי הבלוג גם בדף הפייסבוק או בטוויטר.

*

איזה מספר אתה, לברון?
סיפורי אלף לילה ולילה

39 Comments

אודי 27 ביולי 2014

עונה שעברה כספי באמת נדםק תחת מאמן גרוע שיום אחד החליט לייבש אותו. מייק מאלון בסקרמנטו נורא רוצה לראות סוף סוף קצת שיפור הגנתי מהקבוצה שלו, ויכול להיות שאפילו יותר מקליעה מבחוץ, היכולת שלו להפוך לחלק יעיל מבחינה הגנתית באחד ההרכבים זה מה שיקבע את כמות הדקות שהוא יקבל

גל ד 28 ביולי 2014

אסור להזכיר את עמרי כספי והגנה באותו משפט. אותך לברוס בואן.

איציק 28 ביולי 2014

כספי והארדן היו באנקר בהגנה, רק המאמן האידיוט של יוסטון לא הבין זאת ולא נתן לכספי דקות.

trailblazer 28 ביולי 2014

איציק,יש אנשים שלא מבינים ציניות.

S&M 28 ביולי 2014

לדעתי, מה שמנחה אותו:
1. העיקר להישאר על הגלגל. אולי יקרה משהו. מי שעוזב לא חוזר.
2. פנסיה של שחקן נ.ב.א שווה הרבה יותר ממה שירוויח באירופה.

בני תבורי 28 ביולי 2014

העונה הבאה עלינו לטובה עלולה להגדיר את הקריירה של כספי כזו של יוסי בניון שאחרי ליברפול. ימים יגידו.

איציק 28 ביולי 2014

בני, כבר מספר עונות אנחנו אומרים שהעונה הבאה תגדיר אותו (לפחות שנתים שלוש). לשחקן שמוכן לשבת רוב הזמן על הספסל בשכר מינימום ולרדת מידי פעם לליגת הפיתוח אין שנה שתגדיר אותו. או פריצה או דישדוש, שתיהן מקובלות עליו.

עמית זילברבוש 28 ביולי 2014

בני,
אני לא חושב שנוכל להשוות בכל מקרה את הקריירה של כספי לזו של יוסי.
יוסי היה בשיא הקריירה שחקן משמעותי בקבוצות ובליגות הטובות בעולם ואז לאחר הדעיכה דשדש בקבוצות אחרות עד החזרה לארץ.
כספי לעולם יזכר כפורץ הדרך, אבל מעולם לא היה (עדיין יש סיכוי שזה ישתנה כמובן) שחקן משמעותי בקבוצה משמעותית בליגה.

פה איתמר 28 ביולי 2014

הוא גם לא היה מלבד הבלחה בעונת הרוקי שחקון משמעותי בקבוצה לא משמעותית.

היסטוריון של ספורט 28 ביולי 2014

סיכום שלי .
לא חשבתי שיהיה שחקן משמעותי וצדקתי .
אמנם העונה הראשונה הייתה הפתעה גדולה אך היא עניין קודם כל של סיטואציה נכונה .
בכל אופן אני מעריך את כספי שממשיך להיאבק על מקומו שם . באירופה הוא תמיד יוכל לככב .
משמאל יש פוסט על בן בסט שוויתר על הליגה הצרפתית בשביל לכתוב בליגה שלנו .
כספי מוכיח נחישות ועקביות ראויים לציון …אם גם יראה יכולת זה יהיה נפלא .

עמית זילברבוש 28 ביולי 2014

אני רק תוהה, גם ביני לבין עצמי, מה הכוונה בעצם ב"לא חשבתי שיהיה שחקן משמעותי וצדקתי."
הרי אף אחד לא חשב שהוא הולך להיות לברון, או אפילו לא טוני קוקוץ'. אז מבחינת הציפיות, לדעתי הוא לגמרי עלה עליהן – אתה לא חושב?

אני שואל את עצמי, מתי נהיינו כאלה חזירים שמלייחל לשחקן ראשון ב-NBA אי פעם, עברנו להתלונן על קריירה של 8 נקודות ו-4 ריב' בכ-20 דקות בליגה הטובה בעולם?

היסטוריון של ספורט 28 ביולי 2014

״לכתוב ״ צ״ל לככב .

אוריה 28 ביולי 2014

יש שאלה מפגרת. מה היה הקטע של להעביר אותו בשביל לניו אורלינס? למה יוסטון פשוט לא שיחררה אותו? עיניינים של מס? של פיצוי לכספי שרצו לחסוך?

D! 28 ביולי 2014

אני לא מבין בזה
אבל חושב שקבוצות צריכות שחקנים בסוף חוזה כדי לשחרר אותם. הן מעבירות שחקנים תחת חוזה, שתופסים מקום בתוך התקציב המותר, ומקבלות שחקן שניתן לשחרר אותו בשנייה.

וולטר וויט 28 ביולי 2014

שיימס,
חלק מהעניין הוא שאנחנו מסתכלים על המצב ומנתחים אותו בצורה מסוימת, שאומרת שעדיף להיות שחקן מוביל באירופה שמרוויח גם יותר כסף. אבל מראש הניתוח הזה והגישה הזו, לא היו מביאים את כספי לנבא. ניתן לראות שההחלטות שהוא מקבל והגישה השונה שלו הביאו אותו למקומות יותר גבוהים ממה שכל אחד היה מוכן להמר עליו. לכן כספי לא יחזור לאירופה, רק בגלל שהרוב חושבים שעדיף כבר שיחזור…

עמית זילברבוש 28 ביולי 2014

וולטר,
אני לגמרי מסכים שהגישה של כספי והאמונה בדרכו היא זו שהביאה אותו מלכתחילה למקום הנכסף.
וכמו שכתבתי, אני אפילו לא משוכנע לגבי "שאנחנו מסתכלים על המצב …שעדיף להיות שחקן מוביל באירופה שמרוויח…"

אני באמת מתקשה להחליט מה דעתי. אבל אני חושב שבסופו של דבר במקומו הייתי לוקח אותה החלטה ונשאר שם כל עוד אני יכול להיות פחות או יותר רלוונטי.

אוהד 28 ביולי 2014

אני גם חושב שהאקסיומה שאומרת שבמידה והיה חוזר לאירופה היה מרוויח יותר ומככב..

אוהד 28 ביולי 2014

נכונה במאת האחוזים. עומרי כספי היה ונשאר שחקן די מוגבל ביכולותיו וכישרונו.
אני מניח שמכבי היו נותנים לו את הבמה אבל אני לא חושב שהוא אחד מעשרים השחקנים הטובים ביורוליג.

איציק 28 ביולי 2014

כספי הוא שחקן רוטציה במכבי או בקבוצת יורליג מדרג בינים. הוא לא כוכב ולא נעלים. שחקן סביר בלי קליעה יציבה, בלי חדירה או כידרור טוב, לא רואה מגרש באופן מיוחד ושומר חלש (אולי הארדן מתחרה איתו ברמת ההגנה). לאירופה זה מספיק. לפוקס בהגאה ל-NBA בגלל סוכן טוב ומאמץ מאוד גדול מצידו (וכל הכבוד לו על כך) זה הספיק. אבל באמת, מה לו ול-NBA. הוא הגשים את החלום, זהו, מיצינו, לחזור למקום שבו ניתן לשחק. באירופה יכולת החדירה שלו מספיקה וגם הזמן לקלוע גדול יותר. זוכרים את יניב גרין מחמם ספסלי אירופה בגופיית מכבי, ואיך ירדו עליו. אז גרין לפחות חימם בשביל כסף טוב. כספי אפילו לא עבור זו. שאראס הלך ל-NBA והיה טוב ומשפיע יותר מכספי בזמן שהיה על המגרש. ראה שלא נותנים לו לשחק, אמר תודה אבל לא צריך, וחזר לאירופה לשחק (הדגש על לשחק) ולהשפיע. כספי אחרי שהגשים את החלום צריך לעשות אותו דבר. רק שהוא לא יעשה, וימשיך לחמם ספסלים עבור פחות כסף משיכל לקבל באירופה, אבל עם הטיטל NBA. זכותו, ולא הפסד גדול לאירופה.
ולאחר שאמרנו את האמת בפנים, הלוואי ויפתיע ויתן עונה לפנתאון.

pipo 31 ביולי 2014

ברור שכספי יהיה שחקן רוטציה בקבוצה בינונית באירופה, רק בוא נעשה שנייה השוואה בין כספי לשחקן המוביל בעמדה 3 (ואחד הבולטים באופן כללי) של אלופת אירופה, דווין סמית. כספי בגובה 2.06, דווין סמית שמשחק גם ב4 לפעמים: 1.98 (סתם לקטע,שון ג'יימס 2.08) כספי עם 35.2% אחוז ל3 בממוצע בNBA, דווין סמית עם 34.7% ביורוליג.

נקודות לדקה: כספי – 0.37, סמית – 0.34;
ריבאונד לדקה: כספי – 0.183, סמית – 0.168 ;
אסיסטים לדקה: כספי – 0.05, סמית – 0.04 ;
חטיפות לדקה: כספי – 0.034, סמית – 0.022 ;
חסימות לדקה: כספי – 0.01, סמית – 0.022.
רק מזכיר עוד פעם, הנתונים הם של כספי בNBA, מול סמית ביורוליג.

בוא ניכנס לפרופורציות.

אלעד 28 ביולי 2014

ב-נ.ב.א לפעמים צריך יותר מהכל מזל וסיטואציה מתאימה, בעיקר כשאתה שחקן בדרג של כספי. כך היה לו בחצי השנה הראשונה של סקרמנטו, כשהיו הרבה פציעות על המשבצת שלו ומאמן מאוד מפרגן, והכל תיקתק. בהמשך זה עבד פחות.
אני מתאר לעצמי ששחקן שכבר מגיע לגבהים האלו, ממשיך לחפש את הסיטואציה הנוחה לו ולקוות לקצת מזל וניצול הזדמנויות. הוא יכול לחזור לאירופה, אבל בטח תמיד תקונן בו איזו תחושת פיספוס, של "מה היה קורה אם…". אני מבין אותו שהוא ממשיך להיאבק על החלום.

איציק 28 ביולי 2014

אני מסכים איתך, אך במצבו וביכולתו הרדיפה אחרי החלום גורמת לו לפספס את המציאות. כשיתעורר, אני מפחד שיראה שלא השיג את החלום וגם לא שיחק באירופה. היה שחקן ספסל שמשחק 40-50 משחקים בעונה למשך 8-10 דקות, רובם בגארבג', במקום שחקן משמעותי של 25-30 דקות באירופה. מאחל לו להגשים את החלום אך זו תהייה הפתעה בלתי רגילה.

עמית זילברבוש 28 ביולי 2014

אלעד – אני זוכר שבסקרמנטו וגם בקליבלנד כל הזמן דיברו על סיטואציה, ועל ענייני מאמן ממשיכים לדבר. אחרי האפיזודה ביוסטון אני חשוב שצריך כבר להיות יותר מציאותיים ולהפסיק להאשים את כל המסביב.
אני מסכים שלאירופה הוא תמיד יוכל לחזור וגם חושב שהגיוני בשבילו להשאר ולהמשיך לנסות.

איציק – אני לא חושב שהוא מרגיש שהוא מפספס את המציאות. מי אמר שלהיות שחקן שולי ב-NBA זה פחות טוב מלהיות שחקן מוביל באירופה?ואגב, מבחינת דקות, הוא משחק יותר משנדמה – בשנה החולפת הוא שיחק 18 דקות למשחק. לצורך ההשוואה טייריס רייס שיחק מספר דומה.

אלעד 28 ביולי 2014

רק שיהיה ברור, אני לא משחק במשחק ההאשמות, ולדעתי גם כספי לא. אני פשוט מתאר לעצמי (ואני יכול רק לתאר, כי אני לא אהיה אף פעם בסיטואציה דומה) ששחקן תחרותי ברנמות האלו לא מוותר בקלות על הסיכוי הפעוט הזה של לעשות את הפריצה. יש דוגמאות של שחקנים שהתנודדו בליגה ופתאום כשהיו על סף יציאה הצליחו לפרוץ בסיטואציה שהתאימה להם בול.

אגב, אין סיכוי שתהיה לו סיטואציה כזו בסקרמנטו. עם רודי גיי על המשבצת וחמישייה של שחקנים שמשחקים בשביל עצמם, כאשר אחרי 20 משחקים כבר אין שום דבר אחר לשחק בשבילו, אין סיכוי שיתפתח סוג של משחק קבוצתי שכספי חייב בשביל להתבלט.

איציק 28 ביולי 2014

אני מתכוון שכשתגמר הקריירה זה בהחלט יכול להיות המצב. שחקן 18 דקות מהן 10 בגרבז' נשמע יפה אך במציאות ממש לו. אולי אני טועה, אך אני מאוד אהבתי את ההחלטה של שארס בעיניין זה.

shadow 29 ביולי 2014

השוואה לא מדוייקת.

רייס משחק בליגה של 40 דקות וכספי בליגה של 48 דקות.

הבדל משמעותי מאוד.

בנוסף כספי משחק בליגה שרוב המשחקים בה הם זניחים בעוד שבאירופה כל משחק כמעט הוא חשוב.

עמית זילברבוש 29 ביולי 2014

מסכים שההשוואה היא לא אחד לאחד אבל לדעתי נותנת סדר גודל.
מעבר לזה שאני לא בטוח כמה היית מגדיר את המשחקים בעונת המשחקים של הליגה הישראלית קריטיים, וכן המעמד של רייס מול המעמד של כספי ב-NBA.
אגב, הדקות של אוחיון, "הישראלי הבכיר" גם די דומות.

shadow 29 ביולי 2014

אני מדבר על היורוליג.

הליגה הישראלית זה בדיחה עצובה.

בנוסף יש לראות את הדקות בקונטקסט הנכון.

דין דקות "במאני טיים" אינו כדין דקות "בגארבג' טיים".

להתייחס לסטטיסטיקה ללא קשר למה שהיא מייצגת היא חסרת משמעות.

זה כמו להתסכל על אחוזים של שחקן מבלי לדעת כמה זריקות נלקחו בפועל.

100 אחוז בזריקה אחת לעומת 100 אחוז בעשר זריקות זה כמו הבדל בין שמים וארץ.

קירון בטון 28 ביולי 2014

לכספי יש יתרון משמעותי על פני רוב שחקני הNBA- הוא מבין מה זה משחק קבוצתי.
בעוד שבאירופה הוא נחשב "סוס פרא", בליגה המופרעת הזאת, הוא שחקן סופר קבוצתי. ביוסטון, הוא ופטריק בברלי (עוד אחד עם עבר באירופה) היו היחידים שהבינו איך לנצח משחק כקבוצה, אבל מקהייל היה אהבל מכדי לתת לו יותר דקות.

האם זה יקרה בסקרמנטו? נו.. אני לא ממש מכיר את המאמן והגישה שלו, אז לך תדע. לא הייתי בונה על זה…
אופטימיות- הדרך הנכונה לתפוס שם מעמד- חברות אמיצה עם בוגי. הוא האיש שקובע מה קורה במועדון, ואם הוא יהנה לשחק עם כספי, וזה בהחלט יכול לקרות- מסירות, חיתוכים לסל וכו' – הוא עוד עשוי להיות שחקן שישי עם הרבה דקות.

shadow 29 ביולי 2014

נו באמת אולי מספיק כבר עם השטויות האלה על המאמנים שלו.

לא הגיע הזמן להתבגר?

Lb33 28 ביולי 2014

האם הוא נשאר רק כדי שלא יצטרך לשלם מיסים בארץ? כמי שחוזר אחרי פחות מחמש שנים? או שבnba זה אחרת?

עמית זילברבוש 28 ביולי 2014

לדעתי הוא השלים את עונתו החמישית זה מכבר ולכן זה בכל מקרה לא חלק מהשיקולים.

נתן 28 ביולי 2014

עמרי כספי צריך לוותר ,רוזה פדרר צריך לפרוש,עדיף למסי לעזוב את ברצלונה אין מסים על עצות.
לעניין כספי לא שמעתי או קראתי על הצעות של יותר ממיליון דולר שזרמו לכיוונו מאירופה,וחוץ מזה אם בנבא הליגה רובה מיותרת מה נאמר על הליגה הישראלית שלא נדבר על היורופח המהולל שחוץ ממכבי מביא כמה מאות אנשים לגמר

אסף .ג. 28 ביולי 2014

כספי במונחי NBA הוא שחקן מוגבל,הוא לא שחקן שיקבל דק' על תקן של סטופר הגנתי (מישהו אמר סאפלושה?) וגם לא יהיה,הוא מתקשה להוריד כדור לרצפה וליצור לעצמו,הוא כן שחקן שמגיע מהספסל למשהו בין 15 ל-20 דק' מוסיף אנרגיה ומסוגל לייצר נק' בזכות קליעה טובה משלוש.
בסופו של יום בפתח השנה השישית של כספי ב-NBA על זה הוא יקום וייפול,על היציבות בקליעה משלוש,גוף בריבאונד והיכולת לעשות נזק מזערי בהגנה בדק' שהוא על המגרש.
ולמרות כל זאת הוא ראוי בעיניי לההערכה על הנחישות והרצון לשמור על מקומו תוך שהוא נהנה מהעובדה שתמיד יש קב' שמחפשים שחקנים מסוגו במשכורת הנמוכה באופן יחסי שלו ולא לרוץ חזרה הביתה לאירופה למשכורת שכנראה הייתה גבוהה לפחות ב-50%
(ראיתי שחקנים מוגבלים ממנו שחוזרים מסיבוב ב-NBA ומקבלים באירופה בקלות בין 1.5 ל-2 מיליון דולר) ותנאים הרבה יותר נוחים מלחיות על מזוודות תוך כדי העונה.

יוספיהו 28 ביולי 2014

אני חושב שהבעיה המרכזית של כספי היא שלאורך השנים הוא לא הצליח למצוא את האיזון הדק בין העלאת מסת השריר שלו לבין שמירה על רוב הזריזות והאתלטיות שלו – וזה פוגע בו עד היום.

עיקר הנזק נעשה במעבר שלו בין העונה ה1 ל2, ואח"כ בין ה4 ל5.

אם תסתכלו על משחקים שלו מהעונה הראשונה, הוא בהחלט הצליח להישאר לפני הSF היריבים.

זה לא אומר שהוא שמר עליהם בצורה מוצלחת למדי, אבל היה לו את הבסיס לשיפור עתידי בהגנה, שהוא זריזות הרגליים.

היום, הוא אפילו לא מתקרב לזריזות סבירה בשביל לשמור על הSF האיטיים יותר בליגה. (ובכלל, נראה שהוא ממש מתקשה ביציאה מהמקום)

וכסטרץ' 4 , אין לו באמת את הגוף לשים על היריבים שלו.

לכן הוא כיום יכול לתפקד רק כ"רול פלייר בתוך רול פלייר" – מתאים רק למצ' אפים מסוימים בדקות ספציפיות בהם הוא יכול לשחק סטרץ' 4.

duncan 29 ביולי 2014

מסכים. אמרתי זאת גם.
הוא העלה יותר מדי מסה. הוא איטי מדי ל3. לא חזק מספיק ב4 לשמור על סוסים.
אין לו יד כמו של מט בונר שגם הוא איטי אבל לפחות מפצה עם ידית

זיו 28 ביולי 2014

הטייטל שחקן נבא שווה הרבה כסף בפרסומות ובסיכום הכללי הוא מרויח אותו דבר אילו היה חותם בצסקא או מילאנו בפי שתיים כסף.
אף מפרסם ישראלי לא יחתים שחקן של קבוצה זרה כפזנטור ומכבי לא תשלם
יותר ממליון דולר גם לו.

duncan 29 ביולי 2014

אבל גר לבד בעונה מתישה יותר

הפועל האחרון האמיתי בתל אביב 29 ביולי 2014

לא שאני חושב שהוא שחקן, אבל ביינתים הוא בליגה הכי חזקה שיש, אני חושב שהוא לא פראייר, הוא פשוט שחקן מוגבל ברמות על….אם אני הייתי הוא הייתי נשאר בליגה הזאת גם כנער מים.

Comments closed