שרן ייני עולה עולה עולה

מחול השדים מאז הפשע הנורא של ההפסד להפועל חיפה, דרש את השתתפותו של הקפטן במסיבת העיתונאים לקראת הנצחון ברבע הגמר מול קריית שמונה. טוב שיש לנו קפטן כמו שרן

כמו לפני כל משחק, גם היום נערכה מסיבת עיתונאים של מכבי תל אביב. אתם יודעים, זה מסוג הדברים שמרגיזים חלק מהעיתונאים, הם הרי רגילים לקבל את הידיעות שלהם מתוך חדר ההלבשה בדרכים לא רשמיות, כל הארגון הזה ממש מרגיז אותם.

*

אחרי הדיבורים הרגילים של פאקו, שרן עלה להתקפה, הלוואי והיה מדייק בהגבהות שלו, כפי שדייק במסיבת העיתונאים שלו כקפטן.

הוא פתח בדברים נחרצים על המצב במכבי נתניה, גם ללא שנשאל. הוא קבע שזו שגרה ששחקנים לא קיבלו שם משכורות כבר שלושה חודשים, וזה קורה גם בקבוצות נוספות. יש גוף שאמור לדאוג למשכורות השחקנים עד סוף השנה, הגוף הזה לא מתפקד. אולי יש בעיה באותו גוף? זו הציפיה שלי מהקפטן של מכבי תל אביב. לשחקני הכדורגל אמורה להיות אחווה מקצועית, ותפקידו כמי שנפל בחלקו להיות חלק מקבוצה חזקה ומאורגנת, לדאוג לשחקנים שמזלם לא שפר עליהם.

*

לאחר מכן המשיך.  "ברגע שאתם כותבים 'גורם אמר', מבחינתי זה בעצם אתם העיתונאים אמרתם. אני מקבל ביקורת מצד שחקנים – תמיד יש שחקנים שלא מרוצים, בעיקר כשיש סגל כל כך גדול. אתם אומרים 'השחקנים אומרים', אבל אני לא יכול לענות על זה. אתם לא בתוך הקבוצה, בלי להעליב, אתם לא יודעים. אני זוכר ביקורות גם בשנים קודמות. גם על אוסקר וגם על פאולו סוזה. זה בסדר, בכל שנה יש ביקורות. ניפגש בסוף העונה"

מאז ההפסד לחיפה, אלו בדיוק הידיעות שאנו קוראים כל הזמן. גורם אמר, העיתונאים גם יודעים שג'ורדי כבר החליט שפאקו לא יהיה מאמן בשנה הבאה (כנראה בגלל שג'ורדי הוא בדיוק האיש שמדבר עם עיתונאים ומשתף אותם בדעות שלו, לפני שהוא ידבר עם פאקו, ממש). אגדיר זאת בעדינות, העיתונות בארץ מחפשת סנסציות, ולא בוחלת בהמצאות. כאשר כתב מסוים בוואלה למשל, כותב גורמים במכבי, אני לא יודע אם הוא מתכוון לאבי נמני (הוא ממש הדובר של הסוכן המהולל).

עוד משפט של שרן ייני, מפגין משהו שמאוד חסר בישראל, פרופורציה ארוכת טווח – "אנחנו השחקנים מאמינים במאמן, בדרך שלו, בסגנון המשחק שלו, יש לנו את האימונים הכי טובים בארץ. האווירה בחדר ההלבשה היא אותה אווירה. אנחנו מחזקים את עצמנו. אנחנו עובדים עכשיו על הפן המנטלי ותראו את זה בתקופה הקרובה".

בקיצור, זה מצב הרבה יותר טוב בהשוואה לקפטנים אחרים, אני בטוח שבהפועל תל אביב יסכימו איתי למשל.

 

כל תואר הוא מתוק
על הפסדם של שלמה מן, רביב שכטר ועודד קרמר במשפט הדיבה מול אופירה אסייג

54 Comments

שוהם 24 בפברואר 2015

שלשום שמעתי ניתוח של יוני הללי, צנציפר ומאיר איינשטיין על ה"משבר הקשה" במכבי. למשך כמה דקות כבר השלמתי עם הירידה ללאומית, עד שנזכרתי שמכבי עדיין במקום הראשון. צנציפר התחיל עם מספר ידיעות של "שחקנים אומרים", וכשמליניאק קטל אותו על זה, הוא עבר לניתוחים לפי "שפת הגוף" של זהבי ופאקו. שיישארו עם ניתוחי "שפת הגוף" בעידן הזה של מכבי ושאנחנו נמשיך עם האליפויות.

אבי ערך מוסף 24 בפברואר 2015

מי זה צנציפר?!?…

ויקטור מורוז 24 בפברואר 2015

צנציפר זה הכינוי של צנצי…

אריאל גרייזס 24 בפברואר 2015

סחטיין על ייני. באמת, כל הכבוד. הלוואי שבין האוהדים בארץ היתה כזאת שותפות גורל.
מה שכן, התפלאתי ביום ראשון לא לקבל פוסט איך ההפסד להפועל חיפה היה מתוכנן ושפאקו יודע מה הוא עושה. אתה מתרשל

גיסנו 24 בפברואר 2015

הלוואי שבין שחקנים אחרים הייתה כזו שותפות גורל, למשל במקרה שבו שחקן מותקף ע"י אוהד במהלך המשחק

אריאל גרייזס 24 בפברואר 2015

גם נכון

רועי 24 בפברואר 2015

אין על שרן.
כמובן שכל הקשקושים בתקשורת לא מעניינים.
והתייחסותי להפסד, או בכלל לאיך שמכבי נראית:
שום סטטיסטיקה שתוצג לי לא יכולה לשנות את מה שאני רואה במו עיניי מתחילת השנה.
אין ספק שהקבוצה מאומנת, מאומנת ברמה גבוהה יותר. הבעיה היא במה היא מאומנת. ואם להיות בוטה, היא מאומנת בלעשות כלום, להחזיק את הכדור. נקודה.
הכדורגל של פאקו הוא שבלוני להחריד, איטי ברמות אחרות, חסר יצירתיות, חסר תכליתיות, ובמילה אחת – מביך.
זה שב"ש וק"ש גרועות יותר לא אמור לנחם ולא מנחם אותי. העובדה הפשוטה היא שאני לא נהנה מלראות את הקבוצה הזו משחקת.
כמובן שזה יכול להסתיים בדאבל (למרות שאני מאוד לא בטוח שזה יקרה), יש הרבה שחקנים עם כישרון, ואולי זו מהות שיטת המשחק של פאקו, נחזיק בכדור 70% מהזמן, ובזכות הכישרון ננצח לרוב. אני לא יכול לראות את זה.
אז הסנגורים שלו יכולים להמשיך לצפות במשחקים ולהשתחוות לטלויזיה כל פעם שעולה השקופית של אחוזי החזקה בכדור.
לטיעונים מסוג "שכחת איפה היית" / "הפכתם למפונקים" וכו' אני לא מתכוון להתייחס בכלל, הם פשוט לא קשורים.

ועוד משפט על ג'ורדי – זה שאלירן עטר לא במכבי זו פדיחה, פדיחה רצינית. (על אחת כמה וכמה כשמסתכלים על הסכומים שנזרקו בעסקת ורמוט).

תולעת 24 בפברואר 2015

אז בעצם לא מעניין אותך שום טיעון חוץ ממה שאתה באופן אישי רואה בעיניים :)
ומה הקשר בין ורמוט לעטר? משחקים על אותה עמדה? נותנים את אותן איכויות?
ג'ורדי הביא בתחילת העונה את בן-בסט כי הוא מאמין בו ואני מניחה שבמסגרת ניסיונות השכנוע להחזירו הבטיח לו להיות שחקן מרכזי. נראה לי שזה לא מכובד להביא על העמדה שלו שחקן אחר אחרי חצי עונה ולטווח הארוך יזיק לג'ורדי ולמילה של מכבי כארגון כלפי שחקנים.

רועי 24 בפברואר 2015

הקשר הוא שזה החיזוק שהביאו בינואר, וזה לא החיזוק שהיינו צריכים.
הקבוצה הזו משוועת לסקוררים. על פריצה ויצחקי על שלל פציעותיהם אי אפשר להסתמך. הגענו למצב שבדש יותר סקורר מבן בסט.
זה היה ברור שתגיע ירידה ביכולת של זהבי, זה מובן לגמרי, אבל כרגע הוא הסקורר היחיד בקבוצה וזו הבעיה.
למה לא מכובד ? קורה ששחקנים לא מתאימים לקבוצות מסויימות, עד שלב זה נראה שבן בסט לא מתאים, לא יודע אם זה קשור לצורת המשחק של פאקו או לשחקן עצמו, או שילוב של כמה דברים, אבל זו המציאות. זו לא בושה להודות בטעויות, ולתקן אם צריך.

תולעת 24 בפברואר 2015

להודות בטעות זו לא בושה, אבל ישנה אפשרות שג'ורדי חושב שזאת לא טעות, ושבן-בסט עוד ייתן תפוקה במכבי. מכיוון שבצרפת המספרים שלו היו טובים משל עטר בכל פרשנות שהיא (ובנוסף היה גם בורג מרכזי בנבחרת), ומכיוון שהם בדיוק על אותה עמדה (וזאת לא עמדת החלוץ המרכזי), אז אפשר להבין למה עטר לא הגיע למכבי. יכול להיות שזו טעות ואת זה נדע בדיעבד כמו שהבאתו של בן-בסט לא מוכיחה את עצמה בדיעבד למרות שבזמן אמת כולם חשבו שזה רכש מעולה, אבל זאת בטח לא "פדיחה", ואין שום קשר לורמוט שגם שחקן בתפקידו מכבי הייתה צריכה.

גיסנו 24 בפברואר 2015

כנראה שהיו שם עוד שיקולים מעבר ליכולת הכיבוש של עטר.
ואני די בטוח שפשוט לא היו הצעות על בן בסט. שחקן עם חוזה כבד ושעלה לא מעט כסף, עם כל הרצון הטוב, אתה לא פשוט חותך בשניה. זה לא אומר שהוא חייב לעלות בהרכב אם הוא לא טוב – אבל לחתוך שחקן (או לייבש אותו לגמרי ואז בכלל אין סיכוי שתפיק ממנו משהו ו/או תצליח למכור אותו במחיר סביר) שעלה מעל חצי מליון יורו, ושזה השכר שלו (שתצטרך לשלם עד סוף העונה לפחות אם לא עד סוף החוזה) ולהוסיף עוד שחקן של 350 אלף יורו בעונה – גם למיץ' גולדהאר ו"התקציב הבלתי נגמר" לכאורה זה נראה כמו החלטה ניהולית לא חכמה, מה גם שאין לדעת אם זה באמת היה מתשלם מקצועית.

רועי 24 בפברואר 2015

קודם כל לא אמרתי לחתוך אותו, אמרתי להביא את אלירן עטר. ברור שהדקות שלו היו באות גם על חשבון דקות של בן בסט.
תולעת וגיסנו, למישהו ממכם יש ספק שאם יצחקי ופריצה ללא פציעות, מספר הדקות של בן בסט היה יורד עוד יותר ?
אז כרגע אין פריצה, אין יצחקי, ולא ברור בכלל מתי הם יהיו, אם בכלל, ולכמה זמן. היינו צריכים שחקן כמו עטר.

גיסנו 24 בפברואר 2015

ועוד שבועיים יהיו לך פריצה עטר בדש טב"ח מיכה יצחקי וגם זהבי ו-ורמוט. איפה תכניס בכל זה את עטר, בלי ליצור יותר מדי מרמור ומלחמות אגו? יש גבול כמה שחקנים עם אופי של מגה-סטאר על גבול הפרימדונה אתה יכול לשים בקבוצה אחת לפני שזה יתפוצץ.

אני אוהב ומעריך את עטר, אבל אני חושב שהצמד של אתמול קצת מסנוור, ולבנות עליו שוב את ההתקפה זה קצת כמו שהיה להביא את אוסקר בקיץ – דריכה במקום. יכול להוית ששנה הבאה יהיו כמה שינויים מסיביים בסגל, מאולצים יותר או פחות – ואז עם בנייה קצת אחרת ואולי שיטה קצת אחרת אולי בן בסט ייתן סוף סוף את מה שהוא מסוגל לתת.

רועי 24 בפברואר 2015

אמרתי להביא את עטר במקום ורמוט.
ומי אומר לך שעוד שבועיים יהיה לך את עטר ופריצה ? כרגע הפציעות שלהם נגררות, פריצה לא משחק מתחילת דצמבר, יצחקי נפצע כל אימון שני.

רועי 24 בפברואר 2015

התכוונתי את יצחקי ופריצה כמובן…

תומאס נוימן 24 בפברואר 2015

התשובה לשאלה האם נכון היה להביא את ורמוט / לא להביא את עטר תינתן רק בסוף העונה, אולי רק במהלך העונה הבאה.
אתה פוסק מוקדם מידי ידידי…

ארז 24 בפברואר 2015

למרות שביקשת שלא, אני מוכרח להגיד שלכנות את סגנון המשחק של פאקו שבלוני או משעמם זה לחטוא בזכרון קצר. מאוד.
הקבוצה של סוזה היתה מחזיקה בכדור לא פחות, ומשחקת משעמם הרבה יותר. היתה שם יותר זהירות והרבה פחות מקום ליצירתיות אמיתית בחלק הקדמי. גם הביקורות אז לא היו טובות יותר מהיום.
מוקדם יותר השנה, אורי קופר פרסם נתונים המשווים את כמות השניות בהתקפה עד שמכבי מגיעה לבעיטה לשער, והנתונים של סוזה (וגם אוסקר) היו משמעותית פחות טובים (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4583004,00.html). לא זוכר היכן זה פורסם אבל אני זוכר בבירור שגם נתונים אחרים כגון כמות הבעיטות לשער למשחק וכדומה, היו טובים יותר אצל פאקו. אז אמנם מאז הליגה למדה להתגונן מול סגנון המשחק החדש של מכבי, וכנראה שאם הכתבה היתה נערכת היום הנתונים היו קרובים יותר, אבל לדעתי עדיין המשחק של מכבי היום מהיר יותר, דוחף יותר קדימה ויצירתי יותר. אז נכון, סוזה היה חזק יותר (כנראה מהחזקים באירופה) ביצירת יתרון טקטי על הקבוצה היריבה, אבל דווקא זו היתה שיטה שהרבה פעמים היתה משעממת לצפיה.
באופן כללי, עד השלושה-ארבעה משחקים האחרונים, היה נראה שמכבי מצליחה למצוא פתרונות הרבה יותר טובים למשחק מול הגנה מצופפת, מאשר הפתרונות שמצא סוזה. (הייתי אפילו מגזים ואומר שמכבי של המשחקים האחרונים די מזכירה את סגנון המשחק של מכבי בתקופת סוזה). אז נכון, אנחנו חווים כרגע ירידה מסוימת ביכולת. נראה שמאמני הליגה למדו מההצלחות אחד של השני, ויודעים היום לשחק נכון יותר נגד מכבי (אגב, זהו תהליך נפלא בעיני – ההתמודדות עם מכבי מובילה את שאר הליגה לתחכום טקטי רב יותר והכנות למשחק ברמה גבוהה יותר). המשמעות היא שמכבי, כפי שעושות קבוצות מקצועניות, תצטרך למצוא פתרונות חדשים. אין לי ספק שהצוות המקצועי עובד על זה ברגעים אלה ממש. אבל בחייאת, תן צ'אנס.

וואלה 24 בפברואר 2015

אל תהיה נאיבי. זה ששרן ייני מסרב להתייחס לציטוטים עלומי שם, לא אומר שהם לא אמיתיים. שחקנים מלכלכים על פאקו. זה באמת קורה.

וואלה 24 בפברואר 2015

וואלה??

גיסנו 24 בפברואר 2015

אמיתי כמו הנתק בין אלישע לאלונה והרומן בין אוסקר לאשתו של זהבי

גורביץ' 24 בפברואר 2015

לגבי אוסקר ושי זה אמיתי

גיסנו 25 בפברואר 2015

כנראה כמו שזהבי טס לחתום באנגליה.

וואלה 25 בפברואר 2015

אתם נאיבים.
גם במכבי שחקנים מדברים עם עיתונאים לא לציטוט.
גם במכבי שחקנים מדליפים.
פרימו היה מביא את הרכב מכבי הרבה לפני שהוא פורסם בתקשורת, ויותר מפעם אחת. כן, מישהו היה מתקשר אליו מחדר ההלבשה. אתם נאיביים אם אתם חושבים ששלוש שנים תחת מנהל מקצועי אירופאי יכול למחוק מסורת של עשרות שנים ודיאנאיי לבנטיני פרימיטיבי.

לגבי ״גורמים״ ו״מקורבים״, כשזה נוגע למכבי זה תמיד מעורר תהיות ונשמע מפוקפק,
אבל גם לקרויף יש חבר קרוב שסוזה שנא וכינה אותו ״השטינקר של ג׳ורדי״.
עדיין יש במערכת ישראלים (שמעבירים ביקורת, והם אכן ״גורם״, אבל גורם חסר חשיבות).
ייני לא מתייחס, ובצדק, אבל זה ממש לא אומר שעיתונאים ממציאים.
עיתונאים כמו ליפקין, צנציפר, טוכמן, אפילו פשכה – הם כל היום בטלפון עם כל הכדורגל הישראלי, גם עם שחקני מכבי. שלא לומר עם הסוכנים שלהם, או עם ההורים שלהם, שמדברים חופשי. העיתונאים יודעים מה קורה. אל תזלזלו כל הזמן בכולם. הם שכונתיים, סנסציוניים, רכלנים, אבל שולטים בחומר.
נכון, הם לא יודעים מי יהיה הרכש הבא, האימונים לא פתוחים כבעבר, השכונה די נגמרה, אבל הכדורגלנים הערסים האלה מקשקשים ומלכלכים כמו פרחחים חסרי אחריות שהיו תמיד, כמו בחורים צעירים שמרוויחים יותר מדי ומשחקים כדורגל למחייתם.

לגבי אוסקר ושי, אף עיתונאי לא כתב את זה, חוץ ממדור ריכולים באתר ספציפי.
לגבי אלונה ואלישע, כל אחד בבאר שבע יגיד לך שכבר כמה חודשים היא לא יכולה לראות אותו.
לגבי זהבי לאנגליה, זה נכתב על ידי אישה שמזמן איבדה את זה.
זה נחמד שייני אומר ״אני לא מתייחס״, והוא באמת לא צריך להתייחס. זה לא אומר שזה לא נכון.
(או נכון לפחות להרגע, עד שיגיע הניצחון הבא, ואז גורם יגיד ש״פאקו סתם פיות״ ו״תמיד האמנו בו, גם כשאחרים פקפקו״.)

גיל שלי 24 בפברואר 2015

אם זה שחקן, יש לי ניחוש מי זה. זה מסתדר מצוין עם השינויים בקישור האחורי

ויקטור מורוז 24 בפברואר 2015

מוטי איווניר וגדי כרמלי מוסרים לך ד"ש.

צור שפי 24 בפברואר 2015

כאוהד הפועל אני מסיר את הכובע (שאין לי) בפני ייני. כל הכבוד לו.

צור שפי 24 בפברואר 2015

נ.ב. ועדיין, כמו בשרשור שמעלי, אני מניח ששחקנים אכן מדברים.

אדם בן דוד 24 בפברואר 2015

אתה צודק בהחלט.
שרן הוא אישיות נדירה, לצערי, בספורט הישראלי.
מקבילו האדום הוא אישיות קצת יותר שכיחה…
נתנחם בקפטיין האדום הראוי עד מאוד בכדורסל.
וזה לעומת הקפטיין הצהוב, שהוא..מי זה באמת?

ק. 24 בפברואר 2015

יוגי המנהיג

תומאס נוימן 24 בפברואר 2015

מר פניני הפצוע, קפטן ראוי בהחלט, אם כי לא עם הקלאסה של שרן.

אהד 24 בפברואר 2015

"לא עם הקלאסה של שירן" זה חתיכת אנדרסטייטמנט, לא?

תומאס נוימן 24 בפברואר 2015

בהחלט, ולכן זה מכתב בציניות.
אבל אני באמת חשוב שפניני הוא קפטן ראוי למכבי, מהפאן הפשוט שהוא מכביסט בכל רמ"ח איבריו.
קשה למצוא מישהו שהוא גם מכביסט וגם עם קלאסה כמו שרן (בכדורסל אני מייד חושב על דווין סמית' או מישהו כמו דיוויד בלו);
בכדורגל כמעט ואין כאלה, היום בוודאי שלא, חוץ משרן (בעבר – אבי כהן ז"ל כדוגמא, גם אובארוב בעיניי).

אהד 24 בפברואר 2015

רק בואו נזכור שמה שייני אומר לגבי גורמים עלומים בקבוצה שמדליפים נכון לכל הקבוצות, לא רק למכבי. בפעם הבאה שמישהו יטען שיש שקט אירופאי במכבי (בזכות ג'ורדי ושות') כי אף גורם לא מתמרמר בצורה גלויה!!, נזכור שזה נכון גם לגבי יתר הקבוצות.

גיסנו 24 בפברואר 2015

במקרים מסויימים כן, אבל הגישה של "עיתונאים" לשחקנים בקבוצות אחרות הרבה יותר קלה.

ערן (המקורי) 24 בפברואר 2015

כל מילה

MOBY 24 בפברואר 2015

קפטן למופת.
להבדיל מהקפטן של הצלחות בלבד שיש אצלנו.
(מזכיר את קטן)

מעיין אוהד מכבי 24 בפברואר 2015

אין ראוי מייני להיות הפנים והקפטן של המועדון שלנו.
גדלתי על קפטנים כמו קלינגר, שורה ונמני, אבל אני מרגיש קרוב יותר לייני, מרגיש שהוא מייצג אותי הרבה יותר טוב.

למה? אולי כי מעל הכל ולפני הכל ייני הוא בן אדם. בן אדם חושב. בן אדם חושב שלא מתבייש ולא חושש לבטא את דעתו.

קפטן קוקי 25 בפברואר 2015

מזדהה עם כל מילה

Asaf 24 בפברואר 2015

ייני הוא עוף מוזר בכדורגל הישראלי וזה נאמר לגמרי בחיוב ומתוך כבוד והערכה אליו, איש מאוד רהוט שלא מדבר כמעט אבל שעושה את זה מדבר לעניין ולא בהתלהמות פשוט כיף לשמוע אותו חבל שאין עוד כמה כמוהו

יניב פרנקו 24 בפברואר 2015

אין ויכוח ששירן ייני מביא משהו אחר לנוף הכדורגל ואשרי הקבוצה שהוא הקפטן שלה .
אבל מה מיוחד במה שאמר היום ?- לשבת כקפטן מכבי במסיבת עיתונאים רשמית של המועדון ולגבות את המאמן זה התפקיד ואת האמת הדבר הכי צפוי מקפטן -לא רואה פה משהו מיוחד .

לגביי האמירה שלו על שחקני נתניה – זה משהו שעדין נופל בקלישאות הרגילות -אמירה שכל עוד נשארת ברמת אמירה אפשר אפילו לייחס לה פופוליסטיות קלה (לא חושב שניסה לגנוב פה יחצ אבל עדיין יש לקחת בפרופורציה ) -עם יוביל מהלך משמעותי בנושא אוריד לגמרי את הכובע -אבל בסהכ המסיבת עיתונאים היום הייתה די בנאלית .

מעיין אוהד מכבי 25 בפברואר 2015

בליגה שבה מרבית הקפטנים סירבו לאקט של סולידריות לאחר שעמית שלהם, שהוא במקרה גם שחקן נבחרת, הותקף במגרש על ידי אוהד,
בליגה שבה הקפטן של היריבה העירונית הלך להגן על אוהד שתקף שחקן,
בליגה שבה שחקנים מרשים לעצמם ללכלך על חברים שלהם לקבוצה בעילום שם,
מה שייני עשה הוא ממש אבל ממש לא טריוויאלי, ודווקא ממישהו שהקפטן שלו די מחרב לו את הקבוצה ציפיתי להבין ולהעריך את זה.

יניב פרנקו 25 בפברואר 2015

ושוב אני שואל – מה הוא עשה ? שיחרר אמירה לא מחייבת במסיבת עיתונאים.
אני באמת שואל – מה היה כזה אמיץ במה שאמר אתמול ייני – אריאל הרוש לפני שנתיים בביתר עשה מהלכים נגד הקהל שלו שהציבו רף מאוד גבוה להתנהגות קפטנים – ייני יכל לעשות מהלכים דומים במקרים של ראדי – אז מה כזה יוצא דופן בלשבת במסיבת עיתונאים ולגבות את המאמן שלך וכיוצב – ואני מבין שאבוטבול מעצבן אתכם – גם אני לא מת עליו כשחקן פעיל וקפטן – אבל התיאור שלך על מקרה פואד מקומם .

Lord Anthony 25 בפברואר 2015

תראה לי עוד קפטן שישחרר אמירה לא מחייבת כזאת ואז נוכל לדבר על טריוויאלי או לא.

גיל שלי 25 בפברואר 2015

יניב, אסביר לך מה עורר את ההתפעלות שלי. הוא פתח את החלק שלו במסיבת העיתונאים עם נתניה, בלי שנשאל על כך. נכון, בצעד הזה הוא לא מסכן הרבה, אבל הנה הרוש לא השתתף ביחד עם שאר שחקני נתניה בפגישה עם מנכל ההתאחדות בגלל שפחד לפגוע במעמדו בנבחרת. פה הוא פשוט הראה שהוא מעורב, אכפת לו, ומוכן לחשוב על משהו שלא קשור ישירות בעצמו, לא ראיתי את זה משום קפטן אחר בליגה.
אתה גם יודע מה הוא מסכן כאשר הוא מזלזל בעיתונאים, אלו שממציאים מבחינתו. הרי העיתונאים שממציאים, או סתם מצטטים גורמים עלומי שם, לא יהססו להכנס בייני חזרה, הם הרי מנהלי חשבונות עם דיפלומה. עדין, לא היה בכך כדי ששרן יחשוב האם כדאי לו להסתכסך עם החברה האלה, הוא עשה מה שטוב לקבוצה שלו, דרש מהעיתונאים אתיקה.
יכול להיות שאין פה משהו מיוחד, אבל על רקע הליגה שלנו, זה משך את תשומת לבי. לא שמתי לב שקפטנים אחרים הביעו את דעתם על דברים מחוץ לקבוצתם, ביוזמתם.

יניב פרנקו 25 בפברואר 2015

אני לא יודע למה הרוש לא השתתף בפגישה אתמול וגם אתה לא – אני כן יודע שהרוש הוא בעיני השחקן הכי אמיץ בליגה ומה שעשה מול הקהל של בית"ר ומה שהוא עבר זה הרבה מעבר לכל אמירה של שחקן בליגה וכל שחקן שיעבור דבר כזה ויגלה בגרות כזו פטור מכאן והלאה מכל הוכחה נוספת מבחינתי.

לתקוף את התקשורת זה טריוויאלי – נופל קצת לקלישאת "אני לא מדבר על שופטים" – אותי זה לא מרשים ברמה של קריאת התפעלות.
לגביי הסיפור עם נתניה – אני חושב שזו שערוריה – אני גם כתבתי פוסט על העיוות בסיפור רוני לוי (שעל זה הם זועמים כרגע, שרוני לוי כנראה מקבל שכר מחוץ למועדון – זו הטענה לכאורה)- האמירה של ייני – לא חשובה בעיני ולא באמת תשנה משהו- הלוואי והיא תוביל למהלך משמעותי- הלוואי וייני יוביל מהלך משמעותי – אשמח לאכול פה כמה כובעים – אבל כרגע זה עדיין קצת פופוליסטי.

ייני אישיות כובשת ומרשימה גם בלי הדיון הזה – הוא עובד בארגון מסודר – בלי בעיות של שכר מעוכב ובלי דרמות- ארגון סטרילי ומתוקתק – להוציא אותו גדול מהחיים בהשוואה לקפטן של כל קבוצה אחרת זו השוואה קצת דמגוגית.

גיל שלי 25 בפברואר 2015

נשאר בחוסר ההסכמה, הרוש הסביר את זה לחברים בנתניה, הם נתנו לו פטור מלהגיע. ואגב, אני מסכים איתך שהרוש הפגין אומץ יוצא דופן ושילם עליו מחיר בלתי נסבל, חבל שלא ראינו תמיכה של כדורגלנים אחרים בהרוש

גל ד 25 בפברואר 2015

"להוציא אותו גדול מהחיים בהשוואה לקפטן של כל קבוצה אחרת זו השוואה קצת דמגוגית."

הוא עשה משהו שהאחרים לא עשו בהזדמנויות דומות. מה הדמגוגיה פה? אני גם חושב שהוא יכול היה וצריך היה לעשות יותר במקרה של ראדי. ה לא מפחית מערך האמירה במקרה הנוכחי.

תולעת 25 בפברואר 2015

עזוב, אם מתן נאור היה אומר את הדברים האלה (שבאמת חוץ מברמה ההצהרתית בינתיים אין בהם הרבה – ובכל זאת יותר ממה ששחקנים אחרים בליגה אמרו או עשו), הוא היה מקבל את הכותרת "דבר הקפטן"

יניב פרנקו 25 בפברואר 2015

עובדתית זה אכן דבר הקפטן :) – אבל ברצינות ובלי ציניות וגם רשמתי את זה כאן די ברור- ייני אישיות מרשימה בכל קנה מידה אבל הפעם אני לא חושב שעשה משהו יוצא דופן.

לגביי מתן נאור – אז אני חושב וגם התייחסתי בעבר שמתן נמצא באותה קבוצת שווים של ייני – מהקפטנים האלה שאתה רואה בהם כאוהד את ערכי המועדון כפי שהיית שמח לחשוב עליו – אני פירסמתי פה פעמיים פוסטים עם ציטוטים של מתן נאור כאשר יצא נגד הקהל שלו – בקללות לרגב פנאן ובהתייחסות להרס אושיסקין – אלה צעדים ראויים ויציאה אמיצה (בעיני) – אם תקראי את הפוסטים האלה שוב לא תמצאי שם התייחסות לקפטנים אחרים- כל קפטן שמוביל מהלך ערכי נגד הקהל שלו ראוי להערכה – זו גם הדוגמא של הרוש.

בשורה התחתונה – אשמח מאוד אם ייני יוביל מהלך אמיתי בסיפור של נתניה שהוא רקוב מאוד בעיני ואשמח לאכול שם כמה כובעים.

גיל שלי 25 בפברואר 2015

רק כדי להיות בטוח שאני ואתה מדברים על אותו דבר, לא המלצתי לתת לשרן את צל"ש הרמטכ"ל על אומץ לב יוצא דופן, פשוט שמחתי שהוא התנהל כפי שהתנהל במסיבת העיתונאים בה השתתף

יניב פרנקו 25 בפברואר 2015

אז אנחנו באותו אזור חיוג – פשוט כי אני תמיד נהנה לראות אותו מדבר ולא הרגשתי פה משהו יוצא דופן.

אבל אם כבר נפתח דיון אומר זאת שוב – מה שקורה עם נתניה חשוב פי אלף מקרבות הפיפי קקי מול תקשורת הספורט – ואם מפה ייצא מהלך ראוי נרוויח כולם ואם זה יסתיים רק באמירה של ייני אז נפסיד כולם.

Gil - Zimbabwe 25 בפברואר 2015

די עם המתן נאור הזה, הכי דו פרצופי בספורט הישראלי. אפילו שי אבוטבול יותר חד פרצופי ממנו.

שגיא 25 בפברואר 2015

עובדתית הוא כן עשה משהו יוצא דופן – הוא דיבר על המצב של נתניה בניגוד לשאר הקפטנים שלא דיברו. הוא יוצא הדופן.

סימנטוב 25 בפברואר 2015

כל מילה

Comments closed