פאקו, קוואי ועוד

הערכה מחודשת של פאקו וקוואי לאונרד לאור סוף השבוע

כבר כתבתי את זה בתגובה לגרייזס. אם קבלנו משהו ביום שבת, הרי זה התשובה לביקורת על פאקו במהלך השנה כולה מצד הפרשנים הישראליים. כל הזמן טוחנים לנו במח שערן זהבי צריך לשחק מאחורי החלוץ בשלישייה האמצעית. זו היתה העמדה שלו בנבחרת. נכון, נבחרת ווילס היא לא בדיוק היריבה של מכבי בליגה, אבל היתרון של ווילס על ישראל, היה בדיוק אותו יתרון שהיה למכבי על חיפה שבוע קודם לכן בבלומפילד, העוצמה במרכז המגרש. אולי, רק אולי, לפאקו יש מושג בכדורגל? מעניין שגם הוא וגם פאולו סוזה חשבו שהשליטה במרכז המגרש תכריע את רוב המשחקים בליגה הישראלית, מסתבר שבכדורגל העולמי חושבים אחרת מהפרשנים הישראלים, אולי זה בגלל שהם יודעים פחות על כדורגל.

מזלנו, אוהדי מכבי, שפאקו לא מתחשב בדברים חשובים כמו מה יכתבו עליו בעיתון אם הוא יעלה בהרכב לא התקפי. יונתן הללי, החבר של גוטמן, הסגיר את המידע החשוב הזה במהלך השבוע שקדם למשחק עם ווילס. מסתבר שגוטמן חשב להכניס את ניר ביטון להרכב על חשבון טל בן חיים, אך פחד מכך שהתקשורת תכנה אותו בשם בונקריסט, תואר שגוטמן עבד קשה כדי להפטר ממנו. מאיר איינשטיין שאל את הללי, האם לדעתו מדובר בשיקול לגיטימי, הללי ענה שבהחלט.

אם מישהו עדין לא מבין את זה, התפקיד החשוב ביותר של מנהל קבוצה, הוא בדיוק זה, למנוע משיקולים לא רלבנטיים להשפיע על החלטות המועדון, בין אם מדובר בהחלטות המנהל, או בהחלטות המאמן. אם יש משהו אחד שאני משוכנע בו, הרי זה ההצלחה האדירה של ג'ורדי בניטרול השפעות חיצוניות, אם כי השנה ניתן לראות קצת הדרדרות בכך, גם בהדלפות מתוך הקבוצה, וגם בציטוט של פאקו במהלך העונה שבפירוש הראה שהביקורות על הסגנון מגיעות גם לאוזניים שלו. הסימביוזה בין תקשורת הספורט ששוחה בזבל בישראל, ובין אפשרויות הקידום של מאמנים ישראליים, היא המתכון להמשך האפסוסיות של הכדורגל הישראלי. מאחר ואין סיכוי שהתקשורת תשתנה בקרוב, כדאי שיהיו עוד מנהלים ישראליים בקבוצות אחרות שיבינו את הנקודה הזאת, ויפעלו בהתאם.

*

אני רק שאלה, מה קוואי לאונרד צריך עוד לעשות כדי שיבינו שהוא אחד מעשרת השחקנים החשובים ביותר בעולם? כלומר, בכל זאת הMVP של סדרת הגמר בעונה הקודמת (מול לברון, לא לשכוח) וההבדל בין סן אנטוניו לפני שחזר ואחרי שחזר השנה, אז כן אני מבין שזה הכל פופוביץ, אבל אולי בכל זאת? אגב, אם סן אנטוניו יצליחו להשאיר אותו בפחות מהמקסימום בחוזה הבא שלו, אני כבר באמת לא מבין כלום.

http://www.basketball-reference.com/players/l/leonaka01.html

 

 

האם נמצא המתחרה למו פארה?
הודאה בכשלון

50 Comments

אלעד 30 במרץ 2015

אני לא מבין אנשים שמהללים את המשחק הקבוצתי של הספרס, ובאותה נשימה מאוכזבים מכך שקוואי ליאונרד לא רושם מספרים יותר מרשימים בסטטיסטיקה. הספרס היא לא קבוצה שמנפחת סטטיסטיקות. כל אחד תורם מה שהוא צריך לתרום.
מה יקרה אם קוואי יעזוב? מה שהיה קורה, היפותטית, אם טוני פארקר או מאנו ג'ינובילי היו עוזבים בשיאם. כנראה היו מובילים קבוצות בינוניות לסיבוב שני בפלייאוף, גג.

ירושלמי 30 במרץ 2015

גיל, מה לגבי העובדה שלקח לו 64 דקות, שני שערים וכרטיס אדום כדי להבין שצריך לשנות משהו?
לדעתי זו דרישה הרבה יותר בסיסית ממאמן, שיידע לקרוא את מה שקורה על המגרש ולהגיב בהתאם ובמהירות ולא אחרי שהמשחק כבר הוכרע.

אגב, אני שמעתי ציטוט של גוטמן שאמר שהוא ידע שהוולשים הולכים לפתוח בצורה הזו, אבל הוא העריך שהנבחרת תדע להתמודד מולם בשיטה שהציב.
שזה קצת סותר את מה שיוני הללי אמר שהוא בעצם פחד מה יגידו אם הוא היה פותח בהרכב הגנתי כביכול עם ביטון במקום בן חיים.

לדעתי אובר הפסיכואנליזה של גוטמן הרגה אותו.

גיל שלי 30 במרץ 2015

אין סתירה, הציטוט שהבאת מגוטמן הוא לאחר המשחק, הציטוט של הללי הוא מלפני המשחק, זה כל ההבדל

ויקטור בלקין 30 במרץ 2015

הצעה לתיקון קל:

פיסקה שניה, שורה שניה

במקום "החבר של גוטמן" יבוא "השופר של גוטמן".

גיל שלי 30 במרץ 2015

מקבל את התיקון

המכבייה 30 במרץ 2015

והיום גורם בהתאחדות, מאשים את פאקו בהפסד. הכושר הירוד של שחקני מכבי(וואט דה פאק) ובזה שהוא משגע אותם.
אוי גוטמן גוטמן, כשאתה אומר בוקר טוב אנשים פותחים את החלון כדי להאמין…

יניב פרנקו 30 במרץ 2015

באותה כתבה – אותו גורם אומר על גוטמן:

"לצד זה, גם המאמן הלאומי אלי גוטמן זכה לביקורת כאשר נאמר לגביו: "לא ברור למה הוא לא הגיב תחילת המשחק. הוא היה צריך לחשוב על מערך אחר בלי קשר, אבל אם החליט לשחק בצורה כזו בה הוא פתח, אז לא היה קורה אם היה עושה חילוף בדקה ה-20, ואז הכל היה יכול להשתנות".

על גוטמן עוד נאמר: "הוא נראה שהגיע למשחק זחוח כמו כל הנבחרת, וזו הייתה התוצאה. שכחו שוויילס היא לא עוד נבחרת".

מה אני אגיד לך…לא נראה לי שהוא הגורם במקרה הזה…

המכבייה 30 במרץ 2015

המשך הכתבה ידוע. מס קטן לשלם. מה שזוכרים ממנה זה את הפניית הכישלון למקום אחר. גוטמני קלאסי.

יניב פרנקו 30 במרץ 2015

נו באמת.

תומאס נוימן 30 במרץ 2015

יניב, תקרא היטב את ה"כתבה" (אם אפשר לקרוא לזה כך) באתר ONE.
היא מנוסחת בכוונה במעורפל, כך שלא ברור איזה "גורם" אחראי לאיזה ציטוט. ל

לא נאמר שם: "אותו גורם אומר על גוטמן" , אלא – "גם המאמן הלאומי אלי גוטמן זכה לביקורת כאשר נאמר לגביו…".

זו שיטה של עיתונאי ספורט (בשקל וחצי), למצוא רפש על שחקנים מצד "גורם" אחד בהתאחדות, ואז ביקורת כביכול על המאמן מצד "גורם אחר".

סביר להניח שזה לא אותו גורם (ובכל מקרה – לא נדע לעולם), ויש אפילו סיכוי שהציטוטים מומצאים לחלוטין ומהווים למעשה את דעתו של הכותב בלבד.

יניב פרנקו 30 במרץ 2015

אני מאמין שזה מומצא לחלוטין – גוטמן משתמש בתקשורת לצרכיו – אני לא מבין מה ייצא לו ממלחמה נגד מכבי, אני לגמרי יכול להבין מה ייצא לוואן מכזו כתבה.
וואן ואלי גוטמן זו מלחמה רבת שנים עוד מהימים שאשתו של גוטמן זרקה לו את המזוודות באימון באר שבע…
הנה דוגמא מהתקופה היותר קרובה – http://www.the7eye.org.il/96748

אדם בן דוד 30 במרץ 2015

לגבי גוטמן- האיש מצליח רק כשהוא אנדרדוד הווה אומר כשאומרים לו- קח, תעשה מה שאתה יכול, כל דבר יתקבל בברכה. תתחשב רק בעצמך.
בסך הכל הוא לחיץ. מוטרד מתדמיתו. שקרן. גוזמאי וכנראה שאישיות לא נעימה.
יש סיבה שהוא הצליח בהפועל- שם התכונות האלה מתקבלות בברכה.
לגבי פאקו וסוזה – מפתיע שצריך בכלל להסביר עד כמה ברור שהם מבינים יותר מאיתנו.
ולגבי קאווי- חוץ מדאנקן, לתחושתי בלבד, כל שחקן אחר בספרס הוא דיספנסבל. לא במובן שאם הם משחררים אותו אז אין לכך השפעה אלה שאם לא היו בוחרים אותו בדראפט- היו בוחרים מישהו אחר שהיה הופך לקאווי.
אני חושב שהוא שחקן עצום. ושבמסגרת של קבוצה אחרת היה נותן מספרים יפים יותר ובטח ובטח שהיה זורק יותר- אבל הספרס זה טימי קודם כל.

גיל שלי 30 במרץ 2015

דווקא נדמה לי שבספרס של שנה שעברה והשנה, אפשר להחליף את טימי בקלות גדולה יותר בהשוואה להחלפת קוואי, וטימי הוא אחד השחקנים שאני הכי אוהב מאז ומעולם (לא כמו שאני אוהב את איליי, אבל במדרגה מתחת)

גל ד 30 במרץ 2015

השנה אולי, שנה שעברה אני בכלל לא בטוח, ובמונחים של השפעה כללית על מבנה הקבוצה – בכלל לא.

שנה שעברה צריך לזכור שהמשחק ההתקפי של קוואי התפתח נורא לאט, ולא היו לו התפוצצויות התקפיות כמו השנה. ואף על פי שדאנקן לא מספק חלק ניכר מהנקודות של הספרס בהתקפה, בלי הנוכחות שלו הן באות לאנשים כמו פארקר וגרין (להבדיל אלפי הבדלות, כמובן) בקושי רב בהרבה.

Amir A 30 במרץ 2015

ברצינות? אתה אשכרה אוהב את איליי? איך אפשר לאהוב את איליי?

אריאל גרייזס 30 במרץ 2015

כמו שאתה אוהב את הילד המנוזל, החנון והנודניק שלך, אני מניח..

אלון 30 במרץ 2015

אני מתחיל לחשוב שגיל שלי זה השם הספרותי של ארצ'י מאנינג.

גיל שלי 30 במרץ 2015

How can anyone not love Eli? how?

No ONE 31 במרץ 2015

אני גם לא מבין , אני מת על איליי

אדם בן דוד 30 במרץ 2015

הספרס זה טימי. כל שנה מישהו אחר "סוחב" אותם בנוסף, אבל הם טימי.
לפני שנתיים הוא היה שניות מלהיות הMVP של הגמר.
זה נכון שקאווי נתן גמר נדיר שנה שעברה, אבל בלי דאנקן הם לא מגיעים לשם.
אני אנסה לחדד את הטענה שלי- דאנקן יש רק אחד. הוא מיוחד וענק וקרוב לוודאי ה4 הגדול אי פעם.
לאנרד (שברור שאין לדעת מה יהיה איתו הוא עדיין ילדון) עושה רושם של כשרון, עובד קשה, קבוצתי ופריק גופני (כמו ספנוליס שהיה הולך על הכביש ומכבה סיגריות על המדרכה בלי להתכופף) אך יכל להיות מוחלף ע"י היווני של מילווקי (אין סיכוי שאזכור את השם) למשל. אם הוא מגיע לספרס הוא הקאווי לאנרד הבא.

אריאל גרייזס 30 במרץ 2015

מדהים בעיניי איך כל מה שקורה עם הנבחרת פשוט מתפלג לפי האהדה של האוהדים. אוהדי הפועל – יאללה גוטמן! אוהדי מכבי – גוטמן נוכל. אוהדי חיפה – איך עטר לא זומן!
כל דבר מבוקר בראי דבר אחד בלבד – הקבוצה שאתה אוהד.

מתן גילור 30 במרץ 2015

התבלבלת. המשפט הוא "מזל שעטר לא זומן."

אריאל גרייזס 30 במרץ 2015

זה היה הספין ששמו על זה אחר כך..

יניב פרנקו 30 במרץ 2015

הם התחילו.

טל בן יהודה 30 במרץ 2015

לא נכון, הם!

גל ד 30 במרץ 2015

אצלי המשרד זה דווקא הולך ככה:
אוהד הפועל – הכישלון על גוטמן.
אוהד בית"ר – גוטמן לכלא.

תומאס נוימן 30 במרץ 2015

אוהד מכבי – גוטמן ושכטר שוכבים

קפטן קוקי 30 במרץ 2015

בעיני, עצם הפלגנות הזאת מעידה שגוטמן הוא מאמן לא מתאים לנבחרת.
מיומו הראשון בנבחרת הזימונים שלו היו מוזרים, וזה בלשון המעטה, וגרמו להרבה אנשים לתהות מה העיקרון שמנחה אותו.
לא נהיה תמימים ונגיד שמאמן נבחרת צריך להיות קונצנזוס, אבל בכל זאת מדובר בהתנהלות מאוד מאוד לא עקבית, מרובת ספינים ואנוכית. העקרון המנחה של גוטמן הוא אחד – העקרון הגוטמני. זה נשמע סתום וטאוטולוגי כי זה מה שזה.
אם ננתק את המשחק מול ווילס מקונטקסט, זה שהנבחרת נראתה כמו שהיא נראתה זה מאכזב ומרגיז, אבל איכשהו מתקבל על הדעת – בכל זאת אנחנו ידועים באופוריה שלנו ובקריסה לפני משחקים חשובים. אבל כשמצרפים לזה את כל הפסטיבל הפאתטי סביב עטר, זה מייצר תחושה מאוד מגעילה ומאכזבת.

גיל 30 במרץ 2015

בתור אוהד ספרס, לנארד עדיין לא טופ 10. יש לו בהחלט את הפוטנציאל לכך אבל הוא צריך להיות עקבי ולהמשיך ברמה שהוא משחק עכשיו כל העונה (גם MVP בא בחשבון אם הוא משחק כמו שהוא שיחק הלילה). עדיין, כמו שכתבו כאן, דאנקן בגילו הוא הציר המרכזי. השחקן ה15 במדד היעילות של הליגה, זה פשוט מדהים (לנארד 25). הספרס כמו שהם משחקים בחודש האחרון מועמדים לחזור לגמר וקשה לי לראות מי יוכל לעצור אותם.

לגבי החוזה של לנארד, אני מקווה בשבילו שיבין שעדיף לו לא לקבל חוזה מקסימום כדי להמשיך להתמודד על אליפויות. אני רק מקווה שדאנקן יחזור שנה הבאה.

שמול 31 במרץ 2015

לדעתי הספרס יגיעו לגמר המערב די בקלות…משם זה יכול להיות קשה. גולדן סטייט?

גיל 1 באפריל 2015

לא בקלות זה בטוח והם יכולים לפגוש את גולדן סטייט בסיבוב השני.

בלייק 30 במרץ 2015

אני חושב שלהגיד שפאקו אשם (או אחד האשמים) בתבוסה לוויילס די מקבילה לאמירה שהתבוסה לוויילס הוכיחה כמה פאקו צודק בנוגע להרכבים, מערך, סגנון משחק במכבי.
כאילו קישור חזק באמצע ניצח לוויילס את המשחק, ונשכח ממשחק לחץ על כל המגרש, זריזות במחשבה, מהירות אדירה בחלק הקדמי, יתרון פיסי גדול, ניסיון עדיף, יתרון פסיכולוגי/מנטלי, ומגנים שיודעים למסור.
ואם כבר קישור חזק באמצע, אז מה דעתכם על שוער טוב? משחק מהיר? ואולי דיוק מול השער?
במה עוד פאקו צדק – בזה שהוא חושב ששוער טוב זה חשוב? אולי בזה שחלוצים צריכים לדייק כשהם מגיעים להזדמנויות?
קישור חזק באמצע זה נהדר. אצל אוסקר, לטוב ולרע, למכבי היה קישור חזק באמצע. הקישור של פאקו חזק באמצע? כן, מכבי מחזיקה בכדור, אז מה? כמעט כל היריבות שלה בארץ ממילא מתבטלות ונותנות לה את השליטה באמצע. הוא יכול לשחק רק עם דחליל באמצע ועדיין מכבי תחזיק 60-70% מהזמן בכדור (כנראה שלא לאורך זמן). אם השליטה באמצע מתורגמת למסירות רוחב באיזור החצי, אם כל מסירה קדימה (טוב, 9 מ- 10) של אייגיבור מחזירה את הכדור ליריב,, אז זה קישור חזק באמצע?
אגב, למכבי יש תקציב גבוה פי 5 בממוצע (בערך) מכל קבוצה בליגה (ואם נוציא את המשחקים נגד חיפה ואולי ב"ש אז פי 7-8), לוויילס יש שחקן ששווה יותר מכל נבחרת ישראל ביחד, כולל מחליפים, ממורמרים, יועצי אחיתופל ופרימו. אז כן, אפשר להציע לנבחרת נחותה להחזיק קצת את האמצע על חשבון התקפה, אבל להקביל את זה לקבוצה שמחזיקה את מאגר הכשרונות הכי גדול בליגה היום….. בוא נגיד, שזה לא מדע מדוייק, זה אפילו לא מדעי הדשא.
מה ביקשנו (מאוכזבי פאקו, אויבי העם)? שניים-שלושה דאבל פסים במשחק נגד קבוצות כמו עכו, רעננה ואשדוד (ולא, טיבי-קרלוס-טיבי זה לא דאבל פס)? להנות מכדורגל שוטף ומהיר? לקחת אליפות כשיש בדרך פה ושם איזה משחק שהכל מתחבר בו להביס יריב נחות בהרבה?
יכול להיות שניקח דאבל, ועם הזמן התלונות יישכחו, אבל בזמן אמת, בבקשה אל תספרו לנו כמה אנחנו לא מבינים שהמשחק האיטי, המגנים הלא תוקפים והאין חלוצים (ואם יש, אז הם ישחקו בצד שמאל) זה למעשה ייצוגים של כדורגל איכותי ונהדר לצפיה.

בלי שום קשר, להאשים את פאקו ביכולת של הנבחרת זאת בדיחה עצובה (נניח שצודקים ושחקני מכבי בכושר נוראי: א. הם עדיין מובילים את הליגה כך שכנראה זה הכושר הכי טוב שיש בארץ. ב. לא בכושר? בבקשה, יש מאמן לאומי שיבחר שחקנים אחרים, טובים יותר.).
באותו אתר עיתונאי מוערך היתה גם ידיעה ששחקן נבחרת (בוזגלו?) האשים את שחקני מכבי בהפסד, מכיוון שהם שחצנים. אוקיי.

איציק 30 במרץ 2015

רק שאלה קטנה, אם היתרונות של ווילס כל-כך גדולים וברורים לעיין, מאיפה הזכיחות הזאת שכולם דיברו על ניתחון, והשאלה היתה רק ההפרש? אז אולי יש כאלו שחשבו אחרת ממך לגבי היתרונות הגדולים? במיוחד אלו שמביינים כדורגל כמו המאמן הלאומי, השחקנים והפרשנים הלאומיים.
אני דרך אגב מסכים עם חלקים גדולים ממה שכתבת, רק זה לא מסתדר לי עם כל הפסטיבל שהיה לפני המשחק.

בלייק 30 במרץ 2015

קודם כל, טענות לגבי הפסטיבל אל תפנה כלפי. לא שהלכתי וצרחתי ברחובות שנובס מול וויילס, ובכל זאת…
זה שיש אנשים שחשבו אחרת ממני, זה בטוח. אני מניח שעדיין יש כאלה, אבל זה בסדר, השלמתי עם קיומם. אפילו כאלה שחושבים אחרת ממני אחרי שהם מדברים איתי….
ההתיחסות שלי היתה בדיעבדית, כפי שראינו במגרש. טענתי היתה שלהגיד שהשליטה באמצע של וויילס (בצירוף התוצאה היפה) מראה שפאקו צודק במכבי, דומה לכל ציון יתרון אחר של וויילס (על המגרש, לא בעיתונות) ולהגיד שזה מראה שפאקו טועה עם ההתעקשות על המערך שלו. אולי המהירות הביאה להם את הניצחון? אולי משחק הלחץ?
למה זחיחות? כי אצלנו זה סקנדל או פסטיבל, לרוב בהתאמה מוחלטת למשחק האחרון (אחרי בוסניה זכינו ביורו, אחרי ויילס – משחק אחד – ואנחנו כבר אפסים מאופסים). כי סטטיסטית וויילס היא לא נבחרת גדולה, ולא כזו שמעפילה לטורנירים גדולים, ובמיוחד מתקשה לשחק בחוץ. כי איצטדיון סמי עופר סיפק אשליה שהרמה תתאים את עצמה לאכסניה (וראינו כבר בליגה שזה רק האיצטדיון זה לא מספיק). כי ראינו את רפאלוב הופך לכוכב בבלגיה ואת נאתכו לכוכב ברוסיה, וזהבי לכוכב על החולצה של מכבי, יכול להיות שהם לא כאלה כוכבים גדולים כמו שחשבנו?

איציק 30 במרץ 2015

כמובן שהתלונה לא אליך. רק התלבשתי על התגובה שלך כדי להדגיש את הציניות וחוסר המיקצועיות של כל מי שמסביב. כמו שכתבתי, אני מסכים עם רוב הכתוב על-ידך.

ROKO 1 באפריל 2015

לדעתי יש לווילס שחקן ששווה יותר מכל נבחרות ישראל לדורותיהן ביחד. כולל מה שהרוויחו.

משה 30 במרץ 2015

במקרה הזה אני חושב שגוטמן צודק, הכושר של שחקני מכבי פגע בנבחרת. מצד שני, אני לא זוכר שאחרי בוסניה גוטמן יצא לתקשורת ואמר "הקרדיט כולו של פאקו, הכושר בו שחקני מכבי הגיעו ניצח לנו את המשחק…".

איציק 30 במרץ 2015

איזה זכרון קצר יש לך…

שלו 30 במרץ 2015

אף אחד לא לוקח בחשבון שאולי פאקו לא מרכיב את טל בן חיים כי הוא לא בכושר?
ובצר לו הוא מעלה את זיו כי עמב"ה דואג יותר לדישון הזקן מאשר לסגור בהגנה?

גיסנו 31 במרץ 2015

חס וחלילה!
פאקו סתם מאמן כושר, הוא סתם עושה להם דווקא. גוטמן מאמן כדורגל אמיתי, הוא יודע יותר טוב מי בכושר משחק אידיאלי.

איציק 30 במרץ 2015

לגבי גוטמן ורוב הפרשנים בארץ… זה ברור כשמש שהם מבינים יותר מסוזה או פאקו. סוזה ופאקו מצליחים למרות שהם לא מבינים (ועוד כמה מאמנים באירופה) ולא בגלל הבנתם. רק תחשבו איך הם היו מצליחים אם היו עושים את מה שאומרים להם המומחים מהיציע.
לגבי לאונרד, אני מאמין שהוא כישרון גדול אך יש עוד כמה כאלו בליגה. נראה שהאגו שלו לא מתאים להיות כוכב על (לדוגמא האופי של וסטברוק או לברון) ומתאים לו לשחק כחלק מהפזל שבו הוא לא מתבלט (לברון חלק מהפזל, אך חשוב לו להדגיש שהוא המנהיג והחתיכה החשובה ביותר). לא בטוח שבקבוצה אחרת הוא היה מתפתח נכון כמו שהוא עכשיו. נראה לי ש-SA יודעים לבחור שחקנים בעלי אופי מתאים, ואת ארגז הכלים (כמו שכחלון אוהב לומר), הם כבר נותנים לכל אחד. זה עושה כמעט כל אחד לבר החלפה, אך לא כל אחד רוצה להתחלף.

שלו 30 במרץ 2015

איכשהו, נראה לי עדיף, שלא יהיו שחקני מכבי בנבחרת.
כולם יהיו מרוצים.
גוטמן,
פאקו.
גם אני.

גיל שלי 30 במרץ 2015

גם אני

יניב פרנקו 30 במרץ 2015

סיכום ה24 שעות האחרונות בדה באזר בעיני חלק מהמגיבים בצהוב.
כדורסל – על הפרק פרישה מהליגה הישראלית
כדורגל – על הפרק – שאיפה לראות נבחרת ללא שחקני מכבי.

הטריגרים – החלטה שלא לדעת המועדון בכדורסל וידיעה בONE.

לא צריך הרבה אה?

המכבייה 30 במרץ 2015

אין שום משמעות לנבחרת בעיני, בטח בהשוואה למכבי.

שלו 30 במרץ 2015

לא אכפת לי ממכבי סל, מצידי שיתפרקו מחר.
ש וחבריו הרסו לי את כל האהבה לכדורסל.
בכדורגל אימצתי את תפיסת פרגי, הנבחרת פוגעת בקבוצה.
והאמת נבחרת ישראל לא שווה את זה.
שום קשר ל one או פיינל פור.

בלייק 30 במרץ 2015

מייצגים את מכבי, לא את ישראל?

ניתאי 30 במרץ 2015

גוטמן דווקא הולך עם האמת שלו בטורניר הזה, לפחות באופן יחסי.
הוא בנה קונספציה שבה הוא רץ עם סגל די קובע ודי יציב מתוך אמונה שהחיבור בין השחקנים ייתן לו ערך מוסף שיכפר במידת מה על היעדר הכישרון לעומת חלק מהיריבות. הגיוני. תחת זה הוא רץ עם הרכב כמעט זהה ושיטת משחק זהה לגמרי. אז בשלושה משחקים זה הלך (למרות שלא בכולם היינו טובים) ובאחד לא. אבל כולם משתגעים. תכלס אם היינו אומרים שאחרי הארבעה משחקים הראשונים נהיה עם 9 נקודות, מי לא היה לוקח?
כמובן הוא גוטמן אז הוא מקובע יותר מדי ולא יודע להתגמש בתוך הקונספציה.
כמובן הוא גוטמן2, כל ההתנהלות שלו היא של בכיין וכסתחן. אפחד לא מושלם.
פעם שנייה ברצף שאני מגן על גוטמן. הולך להקיא.

נולי 31 במרץ 2015

הבעיה היא לא עצם ההפסד לווילס. הבעיה היא שהנבחרת לא הצליחה לייצר משחק התקפה מינימאלי וגם ההגנה נראתה כמו מסננת. זה מה שהכניס את כולם לדכאון. נראה לי שאף אחד לא חשב ששחקנים כמו נאתכו, זהבי ורפאלוב יציגו משחק כה עלוב ונרפה ושההגנה תבשל גולים לווילס.

lb33 31 במרץ 2015

גיל, רק על זה שהצלחת לקבץ לפוסט אחד חובבי כדורגל ישראלי וחובבי NBA- מגיעות לך כפיים!!
ממשלת אחדות של ממש!

Comments closed