יומן האליפות של הג'איינטס וכמה מילים על מכבי

יש גם ימים כאלה, ימים של צהוב כחול נוגה

אתמול היה לי יום ספורטיבי מחורבן באופן יוצא דופן, כזה שאני מאחל רק לאוהדי חיפה והפועל. ישבתי בבלומפילד ובמקביל ראיתי את המשחק של הג'איינטס בטלפון שלי.

*

אתחיל מהסוף, לאחר השוויון הנחמד של ברק יצחקי, ראיתי שגם איליי התקדם יפה אל עבר האנדזון של אטלנטה ביתרון מבטיח של 20:10. כאשר אני מרים את עיני למגרש, אני רואה אירוע שניתן לכנותו כהתקפה של רעננה. משום מה שחקני מכבי לא היו בטוחים בכל הנוגע להגדרה זו, וכנראה זו הסיבה שלא טרחו לשוב אל חלק המגרש שבו שכן השער של ראיקוביץ'. כך אנו מצאנו את עצמנו עם המגן הנודע גילי ורמוט (משום מה הוא היה היחיד שטרח לרדת להגנה בצד ימין, אלי דסה חיכה כנראה לפאנט בהתקפה) שלא ממש הצליח לאתגר את שניר שוקר שחקן רעננה. פתאום, במקום שנהיה עדים לבליץ שהתרגלנו אליו, בו מכבי תוקפת את שער היריבה עד להכרעה, אנו נמצאים בפיגור של 2:1 כאשר בבירור כל האוויר יצא מהקבוצה.

*

כאשר אני מחזיר את עיני לטלפון כדי לשאוב מעט עידוד, אני רואה את איליי מתקדם עם הכדור בידו הימנית תוך כדי מה שנראה כמו ריצה (אני לא ממש בטוח תלוי מהי המהירות המינמלית שמבחינה בין ריצה להליכה), וברקע אני רואה שחקן במדים לבנים רודף אחריו חופשי ומאושר, במטרה להפילו. כך איליי נאכל בסאק, הכדור נשמט תוך כדי נסיון המסירה של ממש החל, ובמקום יתרון של 17 נקודות, אני רואה את אטלנטה עם הכדור על קו השמונה יארד שלה.

*

אחד הדברים הטובים בפקקים של מגרש החניה של בלומפילד, הוא כמובן האפשרות לראות ללא מפריע את המשחק של הג'איינטס באוטו. ההתפרקות הכל כך צפויה של ההגנה אכן הגיעה, ואטלנטה צמצמו את הפער באמצעות מסע שלא נתקל בהתנגדות ממשית, הג'איינטס נמצאים ביתרון שלוש. איליי עולה למגרש, ובמקום לנהל דרייב שיאכל את השעון, הוא מתקשה. אטלנטה בקשו פסק זמן, ואז קבלנו את איליי החושב, זה מהמשחק של דאלאס. במצב של דאון שלישי ושבעה יארד, לאחר פסק זמן, איליי מתעכב בקריאת האודבל שלו, וכך הג'איינטס נענשים בחמישה יארד. בדאון שלישי ו12 יארד, איליי מוסר לחמישה, וההתקפה שלנו יורדת לקול קריאות בוז רמות ומוצדקות של אוהדי הג'איינטס מהמגרש.

אטלנטה מתגברים בקלות על מצבי דאון שלישי ותשעה יארד, מנהלים מסע שמוביל אותם ליתרון. איליי מקבל את הכדור על קו עשרים היארד עם דקה וארבע עשרה שניות על השעון. הוא מוסר בכיוון הכללי של אודל, ונזרק דגל שמקדם את הג'איינטס לקו חמשים היארד עם דקה על השעון. אך בארבע הנסיונות הבאים, איליי לא מצליח להשלים אף מסירה, והג'איינטס יורדים מנוצחים.

*

מסקנות – הג'איינטס השנה עם הקבוצה של איליי. ההגנה לא אמורה להיות טובה בטח כשDRC לא משחק, והיא אכן נותנת יארדים ומסעים ארוכים כצפוי. ההתקפה אמורה להיות טובה מספיק, בטח כשאודל נותן משחק גדול, קו ההתקפה עושה עבודה סבירה, אם כי לאחר פציעתו של פלאוורס התאקל השמאלי שלנו, נגמר לנו משחק הריצה (בטח כשהטייט אנד היחיד שלנו שיודע לחסום לא השתתף במשחק בגלל פציעה, כפיים לדניאל פלס). איליי אמור לסחוב את הקבוצה על הכתפיים שלו, ולהתעלות ברבע הרביעי, כדי שלג'איינטס יהיה סיכוי. בבית שלנו דאלאס תצטרך לנצח משחקים בלי הקווטרבק שלה, ובלי הרסיבר הטוב בליגה, כאשר ההגנה שלה משחקת ללא שום כוכב רציני. פילדלפיה נראית עוד פחות טוב מהג'איינטס, הרדסקינס בסופו של יום עדין בבעלות של לוני, אה סליחה סניידר. לאיליי יש הזדמנות לעונה בה הג'איינטס יעלו לפליאוף, אך הוא צריך להפרד מהנטייה המעצבנת שרכש לעצמו, הנטייה להיות אובר חוכם, במקום לסמוך על האינטואיציה שלו, זו שניצחה לנו את שני הסופרבולים מול הפאטס.

כבוד לקבוצה שלנו, אנחנו הקבוצה היחידה בהיסטוריה של הליגה, שהצליחה להפסיד את שני המשחקים הראשונים שלה, למרות שהובילה בעשר נקודות בתחילת הרבע הרביעי. האם זוהי עונתו האחרונה של קופלין? כבר ביום חמישי נדע טוב יותר את התשובה.

*

ונסכם במכבי. רעננה עשו למכבי את מה שמכבי עשו לבאזל. הם באו מתוך מטרה ברורה לסגור את המשחק, ולצאת למתפרצות. הם הבקיעו שני שערים משתי בעיטות לשער. מכבי לאחר התחלה מבטיחה, פשוט הפסיקה לשחק. שמעתי הרבה תלונות על כך שמכבי עלתה עם מערך שלושת הקשרים, אך כמי שראה את נסיונות יוקאנוביץ' להסתפק בפרץ ואלברמן, אני בהחלט מבין איך לאחר המשחק מול קרית שמונה, יוקאנוביץ' ניסה שוב לחזור למערך הזה. הבעיה היא שמיטרוביץ' התחיל את השנה מזעזע, הוא מוסר הרבה יותר לקבוצה היריבה, וכמעט לא מצליח להכניס את מסירות המפתח החכמות שלו. חשבתי שורמוט יכול למלא את מקומו, אך ראינו במחצית השנייה, שלמרות שמיטרו אינו יודע לחלץ כדורים, הוא לפחות יודע להתמקם בהגנה בצורה שמפריע לשחקני היריב לפתח התקפות, תכונה שחסרה מאוד לורמוט.

בקיצור, אני מתחבר לגמרי לדודו טאסה.

נו האדל - נקמת החנונים. סיכום שבוע 2
דרוש מנהל מקצועי (לא מאמן)

37 Comments

יונתן 21 בספטמבר 2015

פוסטים נוגים של מכביסטים. האמת התגעגענו

גיל שלי 21 בספטמבר 2015

לא יהיו הרבה כאלה, לפחות בקשר לצהוב

אוריה 21 בספטמבר 2015

מה שכן, הרכש של דסה וריקן- בול!
אגב, בשידור איווניר העלה נקודה שנראית נכונה, העבודה באגפים לא נעשתה בצורה חכמה. ורמוט ודסה/ מיכה ועמב"ה שיחקו על אותו מטר רבוע במקום לרווח את המגרש…

איאן ראש נטול שפם 21 בספטמבר 2015

פשששש….אחרי 13 שעות עלה פסוט נוגה על ההפסד של מכבי, באמת לא הבנתי את השקט ששרר פה אמש, עוד 11 שעות והייתי מצלצל 100.

אבל עזבו מספרים.

מכבי תכיל את ההפסד הזה כמו כול הפסד שהיא הכילה בשנים האחרונות, איך אומרים בסרבית "עוד יום בהיסטוריה של מכבי"? ותאמינו לי אני לא צהוב.

ורמוט בכללי לא השתנה מימיו בהפועל חיפה, הוא יודע לתת את ה-30 דקות שלו ומתפוגג. בהפועל היה רק מי שהיה מחפה על הבורות בהגנה.

-גיסנו- 21 בספטמבר 2015

"תאמינו לי אני לא צהוב" האנדרסטייטמנט של השנה

yaron 21 בספטמבר 2015

חחח 1+

רועי 21 בספטמבר 2015

לא ברורה לי ההצבה של דור מיכה באגף שמאל, רגל שמאל אין לו בכלל, הוא אפילו לא מנסה לתת איתה פס, כל הניסיונות שלו היו חצאי הגבהות ברגל ימין לכיוון האמצע, ניסיות עקרים שברור לכולם שזה לא התחום שלו. הוא טוב רק כשהוא מגיע מימין, משם נוח לו להעביר רוחב שטוח עם רגל ימין, להגביה כדורים בימין מהצד ולא מהאמצע, ולבצע כניסות מהקו הימני לאמצע בשילוב פסים קצרים לכיוון התנועה שזהבי עושה.
לגבי ורמוט, לא ראיתי יותר מדי משחקים של הפועל, האם הוא היה משחק שם באגף ? מה העמדה הכי טובה בשבילו ? לא מתחת לחלוץ ?
על מיטרוביץ כל מילה מיותרת.
ובן הרוש… אוי בן הרוש…. עוד גול מהצד שלו, אחרי איבוד כדור נוראי שלו.

יניב פרנקו 21 בספטמבר 2015

הכי טוב לורמוט באגף. אבל לא במערך של 433 – בכלל ורמוט במצבו הנוכחי הוא שחקן שצריך לבנות סביבו שורה של פתרונות כדי להוציא ממנו את המכסימום .
צריך להחביא אותו בהגנה ולעבוד על תיאום בינו לבין החלוצים.

רועי 21 בספטמבר 2015

נפלא, גם אותי צריך להחביא בהגנה ולעבוד על תיאום ביני לבין החלוצים (שאין).

יניב פרנקו 21 בספטמבר 2015

הי. זה לא אני שנתתי לו חוזה ל4 שנים ושילמתי עליו כמו על עדן בן בסט.

רועי 21 בספטמבר 2015

וחבל שלא באמת.

Lord Anthony 21 בספטמבר 2015

הוא משחק יותר מבן בסט, נראה לי קנייה טובה.

יניב פרנקו 21 בספטמבר 2015

אם בן בסט הוא הפרמטר אז הכל זה רכישות טובות

דור 21 בספטמבר 2015

בדרכי למשחק (היישר מהעבודה, למה אי אפשר לשחק באופן קבוע ב9 ביום חול??) שמעתי את תכנית הברברנים ב103 ברדיו, שהפגינו אי הבנה בסיסית בכדורגל ולא התייחסו ברצינות לרעננה. כבר בפגישה עם החברים בבלומפילד דיברנו על משחק קשה מאוד, הרי רעננה, על אף שהפסידה לנו בכל המשחקים עד כה, תמיד הקשתה עלינו (מלבד הניצחון 3-1 בסיבוב הראשון בעונה של סוזה). הפתיחה הייתה מבטיחה, אבל משהו היה חסר, משהו בגישה, במיוחד של שחקני ההגנה והקישור. זה היה משחק מזעזע של כל חוליית ההגנה, חלוצי רעננה שמרו כדור יפה מול הבלמים שלנו, והמגנים שחכו לגמרי את תפקידם על המגרש. אני לא חושב שיש קשר ישיר בין ההשתתפות באלופות למשחק אתמול, השחקנים רצו וניסו, ונתקלו במערך מתוכנן ומשחק חסר טעויות של רעננה (בן בנימין בלם מצוין). בסופו של דבר לא ניצלנו מצבים, כמו מול קש, והקבוצה ממעטת לנצל מצבים באופן חוזר, מקוה שהחלוץ הקרואטי ישנה את זה. ורמוט היה לא רע, בטח בייס לשאר השחקנים. בלט בהיעדרו ערן זהבי שהיה עצבני מאוד לאורך כל המשחק. בסופו של יום, המסקנה העיקרית שלי מהמשחק היא – לפעמים מפסידים. אה, והולכת להיות עונה לא פשוטה.

דור 21 בספטמבר 2015

*שכחו

אוריה 21 בספטמבר 2015

זהבי היה עצבני בבירור מזה שלא נכנסו איתו עוד שחקנים להתקפה.
אפשר היה לראות בשידור איך כל נסיון הגבהה שפיספס אותו הוא מסתכל אחורה ולא מאמין שאין אף אחד שמצטרף איתו לשפיץ.
שם היו צריכים להיכנס שחקני הכנף

yaron 21 בספטמבר 2015

תוסיף יום גדול של ינקו

ניינר / ווריור 21 בספטמבר 2015

לא יעזור כלום, איליי הוא טמבל.
אתה תמיד מוזמן לחנות אצלי אם לא בא לך על הפקקים החנייה של בלומפילד

יריב 21 בספטמבר 2015

אם הג'ייאנטס יגיעו לפלייאוף סביר שהם יצטרכו להתמודד עם אריזונה, סיאטל וגרין ביי (לא בהכרח בסדר הזה), לכמה נסים אפשר לצפות? מהמזרח רק דאלאס בריאה (אם רומו יחזור עד הפלייאוף) יכולה לעשות משהו בפלייאוף (כמובן, זה תלוי בזה שהקבוצות האחרות לא תתפרקנה בעקבות פציעות).

קורא 21 בספטמבר 2015

אופטימיות של אוהדי מכבי תל אביב זה נחמד, אני עדיין מהמר שמכבי תל אביב תפסיד את האליפות העונה בגלל ההשתתפות בליגת האלופות. באר שבע קבוצה לא פחות טובה ויש עליה פחות מעמסה.

שגיא 22 בספטמבר 2015

דווקא הפחות מעמסה הזה יבוא לרעתה. כבר אחרי 4 מחזורים מתחילים לשמוע את הבכיינות האופיינית לשחקן הישראלי שיושב על הספסל. אני מנסה לחשוב מה היה קורה אם שהר לא היה פצוע אתמול וארבייטמן שוב היה עולה מהספסל…

yaron 21 בספטמבר 2015

כדאי שנתחיל להתכונן לבונקרים האלה. זה יהיה גם קשה וגם כדורגל מבאס…
פ"ת עוד תצא ק"ש…
אני חושב שיוקאנוביץ' עשה כמה טעויות:
1. המשחק הזוועתי והעצבני של טב"ח 1 נבע מעייפות. הוא היה צריך לזהות את זה ולעלות עם קרלוס. ניצלנו מאדום שהגיע לטב"ח.
2. יש מקום לעלות עם שפונגין משמאל בייחוד כשאתה יודע שהבעיה העיקרית שלך היא מתפרצות. אפילו שלושה בלמים ולתת למגנים "להפקיר" את ההגנה עדיף משניים על שניים…
3. זהבי נקבר אתמול בהתקפה ולא קיבל ספייס שהיה כ"כ זקוק לו.

ק. 21 בספטמבר 2015

למה לא לחזור מבלומפילד (בהנחה שהחלטת שאתה הולך לראות כדורגל ישראלי במגרש…) ולראות פוטבול בנחת בגיים פאס בבית?
בנוסף למה שאמרת על המהלך שלפני הט"ד של אטלנטה, איליי גם את הדרייב האחרון ניהל בצורה נוראית, כשיש לו טיימאאוטים ומטרות פנויות ב-10-15 יארד מהסקרימאג', לא חייבים ללכת על המהלכים הגדולים שאטלנטה קראה וסגרה בקלות.

נולי 21 בספטמבר 2015

במחצית הראשונה לא הייתה למכבי התקפה. רק זהבי מול חמישה מגנים. איך אפשר לפצח ככה בונקר מדופן כמו שרעננה העמידו אתמול? במחצית השניה ברק יצחקי הכניס קצת ברק להתקפה אבל מכדרר את עצמו לדעת.
נראה לי שחייבים לשחק עם חלוץ קלאסי – ראדוניץ או בן בסט ולו כדי למשוך מגנים ולפנות מקום ברחבה לזהבי. יוקאנוביץ מן הסתם יסיק את המסקנות המתחייבות ממפגן האימים שראה.
יאללה מכבי!

סתם סטודנט 21 בספטמבר 2015

בניגוד לאירופה, שם מכבי מקבלת ספיגת שערים בצורה הגיונית ולא מתפרקת (לדעתי בצ'לסי למרות התוצאה לא הייתה התפרקות). בארץ יש תחושה ששחקני מכבי לא מאמינים שמישהו מצליח לשחק כדורגל ומבקיע מולם ורובם ישר נכנסים ללחץ, כאשר אצל חלק זה מתבטא בשיתוק ואיבוד ביטחון ואצל חלק באגרסיביות מוגזמת ומשחק בלי שכל עם ראש בקיר. בעייני זה נובע ממקום של יהירות, וטוב עושה יוקאנוביץ' שמרביץ בהם קצת צניעות, אולי ככה הם יבינו שלא משנה כמה שהם חושבים שהם טובים ו כישרוניים הם עדיין חייבים לעבוד קשה וחכם כדי לנצח. נקווה שהם יבינו את זה לפני שמכבי תאבד יותר מדי נקודות בליגה.
מעבר לזה עד הגול לדעתי מכבי שיחקה מעולה עם הכנסות כדורים מגוונות לרחבה ו אפילו איום מעניין מרחוק. עד הגול, למרות הבונקר, מכבי הגיעה להמון הזדמנויות לא רעות בכלל, הכדורים לא נכנסו משום שזהבי לא היה חד ובנוסף לא היו עוד שחקנים שנוהגים לשים כדור ברשת על המגרש. ספציפית דור פרץ ואלי דסה היו ממש מרשימים (גם הם, עד הגול).
דור מיכה היה חלש מאוד מכל הבחינות, נראה שיוקאנוביץ' דורש ממנו יותר ולא מתרשם יותר מדי ממעמד ילד הפלא שלו – כרגע זה פוגע בביטחון שלו אבל לדעתי בטווח הארוך זה טוב, נראה היה בעונה שעברה שלמיכה מאוד נוח עם המקום שלו בקבוצה ו הדברים שהוא השתפר בהם היו בעיקר כאלה שהיו חזקים מלכתחילה, יוקאנוביץ' דורש ממנו להפוך לשחקן שלם יותר ואם הוא יעשה את זה מכבי תרוויח (וגם הוא) בטווח הארוך, נקווה שזה יקרה מהר ושהוא לא יקרוס בתהליך.

קפטן קוקי 21 בספטמבר 2015

אם אני לא טועה, מיכה פותח כל עונה חלש, ואז לקראת הסוף הוא משתפר ולפעמים אפילו מבריק.
זה סימן לא טוב, כי הוא לא מתקדם. יכול להיות שבמקרה שלו חילופי מאמנים לא בריאים לו.

אילנסו 21 בספטמבר 2015

מסכים לגבי מיכה, אבל מתחילה להטריד אותי העובדה שכמה שנים מיכה לא משפר אף פרמטר במשחק שלו. זו דרישה מינימלית משחקן רוטציה צעיר בקבוצה גדולה שמעמידה לרשותו את צוותי ותנאי האימון הטובים בארץ, ככל הנראה.

מאיר (חדש בשכונה) 21 בספטמבר 2015

נכון שמיכה לא שיפר פרמטרים שונים במשחקו בשנים שהוא בבוגרים, למעט היכולת ליצור מסביבו תוך כדי כדרור, שאת זה הוא העלה לרמה יפה מאוד עד שהיה מלך הבישולים של הליגה מבין המבשלים האמיתיים, לא אלה שחצי מבישוליהם זה קרנות ועונשין. צריך ויכול לשפר בעיטה, כוח פיזי והגנה, אבל הפוטנציאל בשלושת אלה נמוך כך שהוא צריך לעבוד מאוד קשה בשביל שביב של שיפור, יתכן שנכון לו להמשיך להתמקצע בנישה שלו. בכללי, הוא לא יוכל להיות שחקן של אחד על אחד עקב מהירות לקויה כך שהוא תלוי תנועה מסביבו, אם תהיה כזו סביבו הוא יפרח ולא, הוא יקמול, לכן זהבי נהנה מבישוליו.

סתם סטודנט 21 בספטמבר 2015

בשביל להוסיף מסה ואגרסיביות לא צריך יותר מדי, ילד בן 22 אמור לדעת לשפר לפחות את זה. אלה שתי תכונות שמאוד חלשות במשחק שלו והופכות אותו לבדיחה בכל מאבק פיזי. אם הוא מחזק את הדברים האלה הוא מפסיק להיות נטל טקטי. הוא לא מהיר במיוחד אבל הוא גם לא איטי, בטח ביחס לארץ וגם את זה ילד בן 22 עוד יכול לשפר, הוא לא יהיה בולט אבל הוא יהיה שחקן טוב יותר.
למעשה אם הוא ישפר התכונות האלה הוא הופך לגירסה משודרגת של מיטרוביץ', מיטרוביץ' עם יכולת כדרור זה משהו שיכול להיות מעניין…

אופיר (החדש) 21 בספטמבר 2015

גיל, לדעתי לא נגעת בזה מספיק, אבל עושה רושם שסילבס הוא טקטיקן מעולה שיודע להטמיע את זה בשחקנים שלו. ראו את זה מאוד גם בעונה שעברה (רק כמה מחזורים של אימפוטנציה של החלוצים גרמו לפארסה של הפיטורים והחזרה).

אני לא יודע להצביע על כל הפרמטרים שמרכיבים מאמן שלם, אבל אין ספק שבין סילבס-רבש-בכר גדל פה דור של מאמנים שבאמת מבינים את המשחק. נקווה שזה לאט לאט ישים סוף לדור "המוטיבטורים". אולי ככה יהיה לנו כאן כדורגל טוב יותר.

ואיזה כיף שיש את ברק יצחקי שיוציא אותנו מהמשחק עם חיוך קטן בצד מהמשחק. חבל שלא מאוזן לאוזן.

כסיפוביץ 22 בספטמבר 2015

דודו טסה הוא אחד הגאונים שיש לנו כאן
אז תמיד עדיף כשלון מפואר מחלומות במגרה

בילבו באגינס 22 בספטמבר 2015

לעניות דעתי הולכת להיות עונה קשה מאוד למכבי קבוצות למדו אותה והם לא מוכנים לתת לה נקודות קלות.
באופן כללי אני חושב שלמכבי יש הגנה וקישור אחורי טובים מאוד אבל חסר לה פנטזיונרים שזה אומר שחקנים שיכולים להפתיע , כי בסופו של דבר שערים כמעט תמיד באים ממהלכים לא צפויים של השחקנים התוקפים. מכבי אמנם מאוד משומנת והנעת הכדור שלה מדהימה בקנה מידה ישראלי אבל היא לא מפתיעה בחלק הקדמי ולכן היא לא מבקיעה הרבה. זהבי למשל הוא סקורר ענק אבל אי אפשר לומר שהוא לא צפוי. הפתרון לעניות דעתי הוא לשחק עוד יותר מהר ולוותר על החזקת הכדור האבסולוטית , במשחק מול צ'לסי ראינו התקפות של נגיעה בכדור כמו ההחמצה של נוסא שלא נותנות להגנה זמן להיערך, ברגע שמכבי תחזיק פחות בכדור קבוצות יתקפו יותר ויחשפו את עצמן למתפרצות .

אם הייתה למכבי יריבה ראויה הייתי אומר שהם הולכים להפסיד את האליפות אבל אם באר שבע לא מנצחת את חיפה אחרי 100 דקות שיש להם שחקן עודף כנראה זה לא כבר לא יקרה .
מכבי פ"ת זה פיקציה, קבוצה טובה שמודעת היטב לחסרונות וליתרונות שלה , אבל ברגע שקבוצות יסתכלו עליה כעל קבוצת צמרת הם יתחילו לסגור מולה את המשחק ואז נראה איך היא נעצרת

איאן ראש נטול שפם 22 בספטמבר 2015

הפנטזיונר היחיד הוא ורמוט…רק שהוא יודע להפיק פנטזיה 20, 25 דקות של פנטזיה..כש..מתחשק לו…וכשזה… מסתדר שהוא בהרכב…בקיצור תבעטו את הכדור לכיון זהבי נראה מה ייצא…

אין באמת מתחרה רצינית למכבי וחבל .

אופיר (החדש) 22 בספטמבר 2015

הסיבה שמכבי יכלה לצאת מהר להתקפות מול צ׳לסי היא מאותה סיבה שרעננה יצאה להתקפות מהירות נגד מכבי. השחקנים של צ׳לסי/מכבי לא הרגישו צורך לעשות הגנה ויצרו חצי מגרש לרוץ בו.

לדעתי הפתרון יכול להיות 3 בלמים שיאפשר לקישור לרווח את שני האגפים ועדיין לא לאבד את המרכז.
לא חייב להיות 3 בלמים קלאסי אלא פחות או יותר עם ההרכב נגד רעננה. כשמכבי בהתקפה בן הרוש צריך להיות מוגדר כבלם ודסה כקיצוני ימני (עושה רושם שמשחק מעולה ביחד עם ורמוט). בנוסף יוקאנוביץ צריך להוציא לעמבה וטבח1 את הקטע של לצאת עם הכדור קדימה. זה לא עובד להם בדרך כלל

אודי 22 בספטמבר 2015

אני אוהד דאלאס, אבל דז בראיינט לא הכי טוב בליגה בתפקידו. חוליו (או ג'וליו) ג'ונס לא רואה אף אחד ממטר.

ניינר / ווריור 22 בספטמבר 2015

אנטוניו בראון #1

עופר כהן 22 בספטמבר 2015

אם מכבי אי פעם לא מביאה מאמן זר- סילבס או בכר אלו האופציות :)
לא יכולתי לראות את המשחק, אבל ממה שאני קורא בכללי ופה בפרט, ההפסד הזה הוא שילוב של ניסיונות טקטיים של יוקא, פציעה של אייגבור ויום רע(בין אם קשור לצ'לסי או לא).
מצד שני- ברק יצחקי כאן!

Comments closed