יומן שברון הלב של הג'איינטס (14) – השנה הקשה ביותר

כל פעם שחושבים שיותר גרוע כבר לא יהיה, באים הג'אינטס ומוכיחים את ההיפך

מה היה לנו השנה. פותחים מול הקאובויס, משחקים מספיק טוב כדי לנצח, מובילים ב6 דקה לסוף, משחק שאמורים לנצח ולפתוח סוף סוף עונה כמו שצריך. מוצאים דרך להפסיד. אחר כך אטלנטה, המשחק נראה גמור כשאיליי הולך למסור ליתרון 13 שמונה דקות לסוף, איליי מפמבל, ההגנה נותנת קארד בלאנש, מפסידים. המשחק הנורא מול ניו אורלינס, חוזרים מפיגור 14, משחק כמעט מושלם של איליי, מפסידים מהחזרת פאנט, ובעיטה. המשחק מול הפטס, קבוצה עם מאזן מושלם, אם אודל תופס את הכדור באנדזון, בריידי צריך לתת טד בדרייב האחרון. אודל משמיט. בריידי מוסר אינטרספשן לקולינס, סליחה, קולינס משמיט. בעיטה מ54 יארד, הפטס מנצחים.

*

אתמול היה הכי נורא. חוזרים מפיגור 35:7 באמצע הרבע השלישי, לשוויון 35:35, למרות שאודל היה אמור להיות מאושפז בבית חולים לחולי רוח, למרות שמדובר באחת ההגנות החזקות בליגה, עם קו אמצעי הטוב בליגה בהפרש. אם הג'אינטס מנצחים בהארכה, זו החזרה הגדולה ביותר מפיגור בעונה הרגילה בהיסטוריה של הליגה. אבל, כל אוהדי הג'איינטס ידעו את התסריט מראש. ברגע שנותרה יותר מדקה לסוף, קאם יקח את הקבוצה לבעיטה, בדיוק כמו בריז, בדיוק כמו בריידי, בדיוק כמו ריאן, בדיוק כמו רומו. ההגנה פשוט לא מסוגלת לתת סטופ ברבע האחרון כשצריך אותו.

וזה הסיפור של העונה. ריס נתן לקופלין וספגנולו הגנה, שאין בה ולו פליי מייקר אחד, אתמול DRC השמיט פיק 6, ג'יי פי פי עם יד אחת הוא שחקן שנותן כל מה שיש לו, אבל עדיין רק עוד שחקן, אין ליינבקרס או סייפטיס בכלל, והגנה כזאת לא מסוגלת לתת את המהלך הגדול שינצח משחק, או שישמור על הנצחון.

*

אז הג'איינטס הראו שיש להם לב ענק, הם הראו את זה כל השנה. אך הראינו עוד דבר אחד, אנחנו הקבוצה הרעה הכי טובה בליגה, אבל בסופו של יום, קבוצות רעות לא מגיעות לפלייאוף.

 

ההפסד בווטפורד
בושה! בושה! בושה!

62 Comments

גלזר 21 בדצמבר 2015

מי שמשאיר את בקהם במגרש ככה, מקומו בפנסיה בפלורידה. התפרקות מוחלטת של מאמן.

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

מסכים שקופלין היה חייב להגיב להתנהגות של אודל אתמול

גיל 21 בדצמבר 2015

ההפסד על בקהאם. אם היה קולט את המסירה הראשונה לט"ד הכל היה נראה אחרת. והשופטים איבדו לגמרי את המשחק. גם הוא וגם נורמן היו צריכים להיות מורחקים כבר בחצי הראשון.

גלזר 21 בדצמבר 2015

לא. בקהם היה צריך להיות מורחק. לפחות על ידי המאמן שלו. לפחות 3 פעמים. נורמן, אולי כן אולי לא אבל לשים אותם ביחד באותה סירה זה לא זה.

גיל 21 בדצמבר 2015

זה שבקהאם הזיק יותר לקבוצה שלו זה ברור, אבל בוא לא נתמם כאן. נורמן עשה כל הזמן פרובוקציות כדי להוציא את בקהאם משיווי משקל. הוא עשה הרבה עבירות לא ספורטיביות שלא זכו לציוץ מהשופטים. זה שבקהאם אכל אותם והגיב כמו שהגיב לא מוריד מהאחריות של נורמן.

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

כשאתה מחבר את זה עם הפיק 6 של די אר סי, זה משחק אחר לגמרי. ההשמטה של בקהאם מזכירה את ההפסד בפליאוף לפילדלפיה, בשנה אחרי הסופרבול, איליי מסר לדומיניק היקסון מסירה לטד, הוא השמיט אותה, והג'אינטס התפרקו

BlindTree 21 בדצמבר 2015

מה עם ספונגולו? גם בלי כלים, האם הוא חוזר להיות תותח הגנה?
יכול להיות שהוא מחליף את קופלין שנה הבאה?

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

שאלה מורכבת מה קורה בשנה הבאה. אני בטוח שרוצים שאיליי ימשיך עם ההתקפה של מקאדו, אולי זה יתן לספגס סיכוי לקבל את הג'וב הראשי, מעניין גם מי יהיה הג'נרל מנג'ר שיבחר, לא בטוח שזה יהיה ריס

אסף מונד 21 בדצמבר 2015

ניצחון של פילי על הסקינס במחזור הבא וניצחון שלנו על מינסוטה משאיר לנו סיכוי, לא? ואז ניצחון על פילי במחזור הסיום עם הפסד של הסקינס לדאלאס, ואנחנו 8:8 כמו הסקינס עם יתרון עליהם בשובר שיוויון.

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

נדמה לי שלסקינס יהיה יתרון במצב כזה, אני לא בטוח, ייתכן שאתה צודק

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

בכל מקרה, יהיה קשה לנצח במינסוטה בלי אודל

אסף מונד 21 בדצמבר 2015

ניצחנו אותם 32:21 והפסדנו 20:14, מזה הסקתי שהיתרון שלנו.
וברור שהתסריט הזה מופרך, וכנראה יהיה לא רלוונטי כבר אחרי שהסקינס ינצחו את פילי העלובים…

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

זה לא הולך כך. אחרי המאזן, בודקים את המאזן בתוך הבית, אחר כך משחקים נגד אותם קבוצות, אחר כך חוזק הנצחונות

עידו ג. 21 בדצמבר 2015

אתם עולים בתסריט הנ"ל.

רון 21 בדצמבר 2015

במצב כזה הסקינס מסיימים עם 7-9 ואנחנו עם 8-8

אסף מונד 21 בדצמבר 2015

מה שאומר שבתסריט הזה נעלה גם אם הם ינצחו את דאלאס או את פילי

אסף מונד 21 בדצמבר 2015

אה, אוקיי, אז אין לי מושג איך לחשב את זה…

רון 21 בדצמבר 2015

לא נעלה אז כי המאזן נגד קבוצת בית יהיה להם 4-2 ולנו 3-3

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

כן, אתה צודק בעצם, צריך שפילי ינצחו בשבוע הבא, שהרדסקינס יפסידו לקאובויס, ואז יש לנו סיכוי אם ננצח את מינסוטה ואת פילי

אסף מונד 21 בדצמבר 2015

כך או כך זה כנראה לא יקרה…

יריב 21 בדצמבר 2015

הג'ייאנטס לא יכולים לעלות על שוברי שיוויון. סדר שוברי השיוויון הוא: מאזן ישיר, מאזן בבית, מאזן במשחקים משותפים, מאזן בחטיבה. במקרה של שיוויון הג'איינטס לא יכולים להשיג את היתרון במאזן ישיר (הם 1-1 בשני המקרים), לא במאזן בבית (הפסידו 3), במשחקים משותפים מפסידים לאיגלס ובשיוויון עם הרדסקינס ובחטיבה מאזן רע משל הרדסקינס (בכל המקרים, הכוונה אם מסיימים עם אותו מאזן).

הסיכוי היחיד של הג'איינטס לפלייאוף הוא לנצח את הויקינגס ולקוות לנצחון של האיגלס על הרדסקינס בשבוע הבא, ובשבוע האחרון לנצח את האיגלס ולקוות לנצחון של הקאובויס על הרדסקינס.

עידו ג. 21 בדצמבר 2015

הרדסקינס רק צריכים לנצח את המשחק בפילי וכדי לקחת את הדיוויז'ן ולקאובויס כבר אין על מה לשחק. מה שאומר שאין לכם מה לדאוג – האיגלס מנצחים בשבוע הבא וקלן מור נותן את משחק חייו במחזור האחרון. אתם מצליחים לא להפסיד גם לפילי בבית ומרוויחים נסיעה לסיאטל.

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

סיאטל תבוא אלינו אם ננצח את הבית, אנחנו מארחים את המשחק.

עידו ג. 21 בדצמבר 2015

ווואלה צודק. קשה לקבל כל פעם מחדש את הקטע ההזוי הזה.

פאקו 21 בדצמבר 2015

אני זוכר שקראתי איפשהו שלפחות את הקטע ההזוי הזה הולכים לשנות (קרי הביתיות תיקבע לפי המאזן).

אבו צ'יצ'ריטה 21 בדצמבר 2015

אני מהמר שהליגה לא תסתפק בקנס לאודל. ובצדק. נסיון ההתנקשות עם הקסדה הולך לעלות לו.

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

אני מסכים, לדעתי נשחק במינסוטה בלי אודל, מקווה שרק במינסוטה

אדם בן דוד 21 בדצמבר 2015

אודל נראה כמו מישהו שהשתן ממש ממש ממש עלה לו לראש
גם שבוע שעבר ברבע הרביעי הוא בעט בכדור וסידר פנלטי מטופש (אמנם אחרי זה נתן תפיסה מהסרטים).
האיש יכול להיות הוו"ר השני הכי טוב בליגה בשנים הבאות (ווטקינס פשוט עולה עליו, רק לחשוב מה היה קורה לו עם ק"ב טוב ומאמן שפוי) אבל עכשיו הוא במסלול הבטוח להיות פוטנציאל מבוזבז.
לא יאמן שהרדסקינס יגיעו לפלייאוף.

אה- ומזל טוב גיל :)

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

תודה.
לאודל יש מזל שהוא בג'איינטס, הם יישרו אותו והוא יתבגר, לא תהיה לו ברירה, ובניגוד לפלקס, הוא לא מטומטם.

מיקיג' 21 בדצמבר 2015

מבין עשרות ה-WR המטורללים שהגיעו לליגה – ואוהו, היו מטורללים – זה נראה כרגע שאודל הולך להתעלות על כולם.

וזה שדווקא העמדה הזו מושכת כל כך הרבה מהם זה קטע. כל ההסברים ששמעתי לעניין מפספסים משהו, אבל זה בגלל שכותבים אותם עיתונאים. מדובר בעניין לאנתרופולוגים. אין לי כוח לכתוב על זה כאן, בהזדמנות אחרת.

אדם בן דוד 21 בדצמבר 2015

בכדורגל , נגיד, המשוגעים הגדולים הם השוערים- וזה הגיוני בהתחשב בדרישות התפקיד כמו יציאה לרגליים של שחקנים, עצירת כדורים במהירויות גבוהות ובעיקר אני חושב הצורך להיות חסר תעסוקה רב המשחק ולהתעלות בשניות בודדות.
בפוטבול אני ממש לא בטוח שהרסיברים הם הכי מטורללים- אני חושב שיש לא פחות ר"ב ססגוניים נאמר כך.
בכל מקרה אני חושב שבגלל שיש כל כך הרבה שחקנים בקבוצה מי שמתבלט הם הק"ב, הרסיברים, הר"ב וכוכבים ייחודיים בהגנה לא משנה באיזה תפקיד. ומכאן התחושה המוטה שלך.
אבל אתמול אודל נתן הצגה אין ספק.

ובמאמר מוסגר- עם כל זה שהוא התפרע והכל- הוא הלך ראש בראש (מילולית) עם שחקן שנותן עונת שיא- אמרו במהלך המשחק שהוא לא נתן לאף רסיבר לתפוטס עליו יותר מארבע פעמים העונה. והוא הצליח להוציא אותו מאיזון ולתפוס את הט"ד האחרון, ואם ההגנה הייתה מצליחה להשיג עצירה יש מצב שדווקא הטירוף שלו היה מוזכר כאחד מהמשחקים הפסיכולוגים הגדולים- כזה שחיסל את העונה המושלמת.

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

עזוב, במהלך הראשון של המשחק, אודל היה צריך לשרוף את נורמן לטד של 52 יארד, ואז גם לא היה מתפתח כל הסיוט הזה בינהם.

אדם בן דוד 21 בדצמבר 2015

עדיין. נורמן שיתק אותו כל המשחק. כל הטראש טוק והבלאגן והעבירות והכל- בסופו של דבר חזרתם מ35-7 לשיוויון נגד הגנה מעולה.
אודל ששותק כמעט לחלוטין לפני זה תפס את הט"ד ה(כמעט) מכריע
אם זה היה שחקן ותיק יותר ואחד כזה שכבר עשה דברים כאלה- נגיד כמו שרג'י עשה לסטארקס, היינו אומרים איזה גדול הוא יצא (ובמבחן התוצאה הוא אכן השיג את הנקודות).
אם זה פשוט איבוד עשתונות אז אולי לאור העובדה שהעונה שלכם למעשה גמורה- אולי כדאי להעביר אותו סדרת חינוך.
קשטן היה שולח אותו להסתפר קודם כל.

ניינר / ווריור 21 בדצמבר 2015

לא זוכר קבוצה שבעטה כל כך הרבה פעמים בדלי. הייתם צריכים לקחת את הבית המעפן הזה בהליכה. מי לדעתך האשם העיקרי בקריסות המכוערות שחוויתם השנה?

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

ריס האשם העיקרי, אפילו יותר מקופלין. הוא הצליח ליצר את ההגנה חסרת הכשרון ביותר בליגה. הוא לא הביא שחקן אחד נורמלי לקו הקדמי של ההגנה כדי ליצר לחץ על הקווטרבק, מילא את עמדת הליינבקר בשחקנים בינוניים, והחליט שאפשר להסתדר בליגה גם בלי סייפטיס. מספיק לראות איזה שחקני הגנה הג'אינטס שחררו, כדי להבין את מה שהוא עשה – טאק, רול, לינבל ג'וזף. הוא חשב שהוא בילצ'ק, רק שאין לו את היכולת להביא שחקנים צעירים טובים במקום המבוגרים שהולכים.

מיקיג' 21 בדצמבר 2015

שחרר בצדק את טאק ורול.
ואתם רחוקים שנתיים השקעה בהגנה מלחזור להגנה סבבה. להחליף את ריס יהיה אדיוטי.

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

לא בטוח שצריך להחליף את ריס, אך הוא האחראי לדרך בה אנו נראים השנה בעיני.
לגבי טאק ורול, ברור ששניהם היו מאחורי שיאם כאשר ויתר עליהם, אך העובדה היא שהוא לא הביא שום דבר טוב יותר במקומם, לכן ההחתמה שלהם בסכום נמוך היתה משדרת נאמנות לשחקנים, ולא גורמת נזק לסגל בעיני.

גיל שלי 21 בדצמבר 2015

מבדיקה של תקדימי העבר, עושה רושם שאודל כן ישחק מול מינסוטה

Amir A 21 בדצמבר 2015

אם אודל כן ישחק אני מוציא חולצה למכירה עם התמונה שלו נכנס עם הקסדה והכיתוב WE CARE. אם הוא לא חוטף משהו רציני מהליגה שיכלול הרחקה עסיסית אז הליגה לא תוכל יותר לטעון שהיא עושה כל מה שצריך כדי להגן על השחקנים מפציעות ראש.

יובל 21 בדצמבר 2015

מזדהה איתך בתור אוהד קולטס. אצלנו יותר גרוע…

NoONE 21 בדצמבר 2015

איזה בזיון עם בקהאם
קודם כל בזיון עם השופטים שלא הרחיקו אותו , אני מקווה שירחיקו אותם
אחר כך עם קופלין שלא ספסל אותו(קרל בנקס מצוות השידור של הג'יאנטס צרח משחק שלם שבקהאם צריך להיות מסופסל וקופלין הוא אידיוט ובנקס זה ג'יאנטס לג'נד)
לבקהאם היה מזל גדול שנסיון הפציעה המכוון שלו עם ה-הד האנטינג שהוא הלך קסדה בקסדה מהבליינד סייד של נורמן בלי קשר למהלך המשחק לא הוציא את נורמן או פצע אותו כי אז בקהאם היה השם המושמץ ביותר בארה"ב במיוחד כי השבוע יוצר סרט זעזוע מוח של וויל סמית על הדברים האלה שם הם שוחטים את ה NFL
לבקהאם גם יש מזל שאין היום קבוצות כמו לפני 15 שנה בסגנון של באלטימור, טמפה ביי או אפילו הפאטס של ווילי מקגינינס ורודני הריסון כי הוא לא היה גומר את המשחק עם פחות מרגל שבורה.
בקהאם יקבל קנס אסטרונומי ויורחק עד סוף העונה ואפילו יותר

Amir A 21 בדצמבר 2015

מייק ומייק טוענים שהדיבורים מסביב לליגה כרגע מדברים על הרחקה ממשחק אחד. אם זה באמת מה שיקרה זו תהיה בדיחה.

NoONE 21 בדצמבר 2015

מייק ומייק זה שני מטומטמים שלא יודעים מאיפה השמש זורחת מרוב זה שהראש שלהם תקוע בתחת של עצמם

Amir A 21 בדצמבר 2015

אבל עדיין הם תוכנית הדגל של ESPN ותותחים כבדים נותנים להם אינפורמציה.

ניינר / ווריור 21 בדצמבר 2015

אין על מייק וטוני!

Amir A 21 בדצמבר 2015

הפטריוטס החתימו את סטיבן ג'קסון. כן, כן ההוא ששיחק בשביל הראמס כשהם עדיין היו בלוס אנג'לס. ואתם יודעים מה? ביליצ'יק יוציא ממנו בדיוק את מה שצריך, עם הליכון וכסא גלגלים או בלי.

ניינר / ווריור 21 בדצמבר 2015

חשב שגמר את הקריירה ועוד יגמור עם טבעת

אריאל גרייזס 21 בדצמבר 2015

האיש בחיים לא היה בפלייאוף בקריירה שלו

Amir A 21 בדצמבר 2015

האיש הביא בשנתיים האחרונות באטלנטה 3.6 יארד לנשיאה. שיביא את זה גם השנה וכולנו נהיה מרוצים.

עדין לוץ 21 בדצמבר 2015

היה עם הג'טס לפי דעתי

Amir A 21 בדצמבר 2015

לא שיחק בג'טס

Amir A 21 בדצמבר 2015

והנה בקהאם מושעה למשחק אחד בלבד. בדיחה הדבר הזה.

גיל 22 בדצמבר 2015

לא בדיחה בכלל. זו ההשעייה הכי צפויה בעולם. זה שמקבלים על עבירה דומה.

Amir A 22 בדצמבר 2015

זה בדיחה. היו צריכים לזרוק אותו עד סוף העונה כולל הפלייאוף במידה והג'איינטס יגיעו אליו. או שהם נכנסים ברצינות בנושא הזה של פציעות ראש או שהם לא.

גיל 22 בדצמבר 2015

אין שום סיבה לתת עונש חמור יותר ממי שהולך על הרגליים או דורך על מישהו. זה לא קשור לנושא של פציעות ראש.

Amir A 22 בדצמבר 2015

אתה צוחק עלי? תסתכל על הוידאו הזה. צריך להעיף את האידיוט מהליגה.
https://www.youtube.com/watch?v=sIhuIBa3Pa8

יריב 22 בדצמבר 2015

אם האיסור על כניסות קסדה בקסדה קשור לפגיעות ראש, לא ברור לי איך זה יכול שלא להיות קשור.

גיל 22 בדצמבר 2015

הוא לא קשור להייפ סביב הנושא. הטיפול בפגיעות ראש מחוץ למגרש הוא נושא אחר. כאן יש ניסיון לפגוע ביריב שלא שונה מפגיעות אחרות לפגוע בשחקן אחר ושלא קיבלו עונשים חמורים יותר. אי אפשר בדיעבד להחליט שבגלל שמדברים הרבה על פגיעות ראש צריך להרחיק שחקנים ליותר זמן.

גיל 22 בדצמבר 2015

במה הפגיעה הזו יותר חמורה מלנסות להוציא למישהו את העין? רק בגלל שהנושא בכותרות לא אומר שצריך להעניש שחקנים בצורה לא מידתית.

Amir A 22 בדצמבר 2015

אז אנחנו כנראה לא מסכימים לגבי מה מידתי ביחס למה שבקהאם עשה. מבחינתי בשביל ריצה מטורפת לכיוון שחקן שלא במסגרת חלק ממהלך וכניסה בראש שלו עם הקסדה, הרחקה לצמיתות זה משהו מידתי. מבחינתך כנראה שלא.

גיל 22 בדצמבר 2015

בקהאם לא נכנס בו בכל הכוח עם הקסדה. הוא רץ אליו כאחוז אמוק אבל נכנס בו בקסדה מהצד במה שבבירור לא היה פגיעה חמורה שבקושי הזיזה לנורמן. זה כמובן לא במקום אבל יש פגיעות הרבה יותר חמורות ומסוכנות שנעשו בעבר ולא זכו להרחקות. ואם רוצים להגן על השחקנים אז הם צריכים להיות עקביים בתגובות שלהם ולא להבדיל בין פגיעת ראש לפגיעות אחרות חמורות.

גילאחר 22 בדצמבר 2015

צריך לעשות כמו בכדוריד – 3 עבירות לא ספורטיביות של שחקן = הרחקה.

Comments closed