פתאום מבינים מה היה בעונה שעברה – ההחתמות של הג'אינטס

מסתבר שהיה הגיון בשגעון של שנה שעברה. קופלין בטח אדום יותר מכפי שהיה בפריזר בגרין ביי

עברנו עונה מתסכלת בצורה יוצאת דופן. הפסדנו משחקים קרובים בשלל צורות שהיוו חידוש עולמי. סבלנו מההגנה הגרועה בליגה בהמון פרמטרים. הקו הקדמי של ההגנה שלנו היה החלש בליגה. ג'יי פי פי ותאונת הזיקוקים שלו.

עמדנו נדהמים בפני העובדה שהג'אינטס השאירו 15 מליון דולר מתחת לתקרה ללא שימוש. החתמות הפרי אייג'נסי שלנו בעונה שעברה חזקו למעשה רק את הספיישל טימס, אכן נקודת תורפה כואבת של השנים האחרונות. ההחתמות היו מצוינות, האריס וקאסיאס אכן שינו את הספיישל טימס מקצה לקצה. בשנים האחרונות כמעט כל הסיבובים הראשונים בדראפט הוקדשו להתקפה, וכך למרות הבחירה בקולינס, קבלנו את ההגנה שראינו.

*

קופלין שילם את המחיר, וריס נשאר. אחרי היום הראשון של ההחתמות השנה, נראה שהיה הגיון בשגעון. הג'איינטס ניצלו את כל הכסף שהועבר משנה שעברה לשנה, ולמעשה הצליחו להחתים את המועמדים הטובים ביותר שנשארו בעמדת הקורנר, הדיפנסיב תאקל והדיפנסיב אנד, ועדיין נשאר מספיק מקום להחתמות של סייפטי ומידל ליינבקר. ג'נקינס הועדף על פני אמוקמרה, מאחר וג'נקינס לא נוהג לפספס לפחות חמישה משחקים בעונה, והוא פליי מייקר טוב יותר. כמו בעמדות האחרות, הג'איינטס החתימו את הקורנר הצעיר הטוב ביותר שהיה פנוי בעמדה. אותו דבר אפשר להגיד על האריסון בדיפנסיב תאקל, וורנון בדיפנסיב אנד. כמובן שההחתמה הפנימית החשובה ביותר היתה זו של ג'יי פי פי, אך גם שינוי החוזה של קרוז משאיר לנו עוד כסף, ואת האופציה שקרוז יחזור להיות משהו לפחות קרוב למה שהיה לפני הפציעה.

*

בקיצור, הג'איינטס בידיעה ברורה הקריבו את העונה הקודמת על חשבון העונה הזו. לאחר שנכשלו שנה שעברה במרדף אחרי מקורתי, ולאחר שג'יי פי פי השמיד את החוזה שיועד לו, הג'איינטס יכלו לבחור לשפוך כסף על שחקנים בינוניים, או לשמור אותו להחתמות השנה, והם בחרו בבחירה השניה. עם כל הכעס שהיה בי בעונה הקודמת, נראה שהם בחרו נכון.

עם הדראפט הקרוב, עם איליי ואודל, עם קו התקפה שתפקד טוב בעונה הקודמת, קו שכולו למעשה בחירות דראפט מוצלחות של ריס, יש למה לחכות השנה.

 

הודעה לחניכים (עדכון)
הניצחון על יונייטד

24 Comments

אריאל גרייזס 10 במרץ 2016

שמו הרבה יותר מדי כסף. ריס יודע שזאת ההזדמנות האחרונה שלו להציל את הכסא שלו אז הוא מקריב את העונות הבאות בשביל העונה הזאת. אולי זה יעבוד בטווח הקצר (סך הכל, היריבות לבית לא כאלו מאיימות) אבל בטווח הארוך זה לא חכם מדי.

גיל שלי 10 במרץ 2016

שים לב על איזה גילאים שמו שם כסף. לא החתמות של שחקנים אחרי השיא, אלא החתמות של שחקנים שיש להם בשאיפה עוד שלוש שנים מתחת לחגורה לפחות, אין לי בעיה לשלם כסף על איכות

אריאל גרייזס 10 במרץ 2016

העניין הוא שזה החתמות שברור שתצטרכו לחתוך בשלב מוקדם ולא תקבלו את כל התקופות שלהם. אבל היי, אם יש לכם את הכסף – לכו על זה.

גיל שלי 10 במרץ 2016

לדנבר זה הלך לא רע, מקווה שגם לנו זה ילך כך

אריאל גרייזס 10 במרץ 2016

העניין הוא שהשקעתם הרבה מאוד כסף דווקא בעמדות שבהן הדראפט נחשב עשיר כמו דפנסיב ליין, ואתם בוחרים גבוה – ויכולתם להשיג שחקנים טובים בזול ולהשקיע את הכסף במקומות אחרים. מצד שני, עם ההצלחה של ריס בדראפט, אולי עדיף שיעשה ככה

NoONE 10 במרץ 2016

אריאל צודק 100 אחוז , 3 הסיבובים הראשונים בדראפט יהיו מלאים בשחקני DL

אריאל גרייזס 10 במרץ 2016

אני הולך להדפיס ולמסגר את זה :-)

גיל שלי 10 במרץ 2016

איליי בן 35, אם לא נהמר עכשיו, מתי נהמר?

yaron 10 במרץ 2016

וואו, כבר בן 35?
אם כך זה בדיוק הזמן להמר.

אסף מונד 10 במרץ 2016

כשיש לך את ההתקפה הרביעית בליגה ואת ההגנה ה-32, זה די ברור על איזה חלק צריך לשים את הדגש… ובאמת ההרגשה בשנה שעברה הייתה שלא צריך שהג'איינטס אפילו יהיו טובים בהגנה, מספיק שהם יהיו בינוניים כדי שהקבוצה כולה תהיה הרבה הרבה הרבה יותר טובה.

עומר 10 במרץ 2016

יש הרגשה של אופטימיות זהירה סביב הג׳איינטס.

עברנו מהגנה בשנה שעברה עם 3 שחקנים מעל הממוצע בליגה להגנה עם 7-8 כאלה. כלומר גם הפציעות הרבות שצפויות לג׳יאנטס צפוי שישאר קצת כישרון בהגנה. גם ככה היינו קרובים מאד בהרבה משחקים.

עדיין אי אפשר לרוץ בחגיגות כי עכשיו הג׳איינטס צריכים לנסות לסגור את החורים שעדיין חסרים – סייפטי, מידל ליינבקר, תקל ימני ותופס שני ובעדיפות שנייה טייט אנד וגארד. רק 2 כאלה אפשר לנסות לסגור בדראפט.

בקשר לעיסקאות היום – בטוח שלפחות אחת מ-4 העיסקאות צפויה להתפוצץ לג׳יאנטס בפנים, אולי אפילו 2. אבל גם שעשינו עיסקאות חכמות שקיבלו ציון A מכל האנליסטים כמו גאוף שוורץ אכלנו אותה בסוף.

גיל 10 במרץ 2016

תמיד אופטימיים באוף סיזן.

אודי 10 במרץ 2016

אין אופטימי כמו מישהו שבדיוק סיים מסע רכש במנג'ר לקראת המשחק הרשמי הראשון של העונה.

7even 10 במרץ 2016

ענק!

גיא זהר 10 במרץ 2016

שאלה אופ טופיק. פורסם בוואלה שמכבי סל קנסה את שחקניה. במידה שזה נכון לעניות דעתי זה לא חוקי, האם אני טועה?

ק. 10 במרץ 2016

מי היה מאמין שמכבי-סל פעלה באופן לא חוקי

7even 10 במרץ 2016

פרייסלס

רוג`רס אהרון 10 במרץ 2016

החתמות מעולות.

אלון 10 במרץ 2016

לא משנה מה הגיאנטס יעשו בפגרה, גיל שלי תמיד יהיה מרוצה.
אני כבר מדמיין את פוסט התירוצים בדצמבר.

rami 10 במרץ 2016

בול!

אודי 10 במרץ 2016

לא שווה את זה בד"כ: http://bit.ly/1LTzNOI

לירן 10 במרץ 2016

שנה שעברה היה זוועה, לא רואה איך ההחתמות של היום הראשון משפרות את הגייאנטס בהרבה, ולעזאזל, למה הוציאו כ"כ הרבה כסף על שלושת אלו? למה אף אחד לא צועק "המלך הוא עירום"?

NoONE 10 במרץ 2016

אין הרבה אנשים שאוהבים את סנאקס יותר ממני , קודם כל הוא תמיד נתן הכל על הדשא , באופן כללי אני אוהב שחקנים שבאו מכלום,שלא נבחרו בדראפט ועבדו קשה כדי להגיע לפיידיי שלהם(ו 9 מליון לעונה זה הרבה)
אבל אני ממש לא רואה איך הוא מתאים להגנה של הג'יאנטס , סנקאס הוא לא DT , הוא NT בהגנת 3-4 , זה מה שהוא
סנאקס מצוין ככל שהיה שיחק רק חצי מהסנאפס בג'טס כי הוא לא מסוגל לשחק בפאסינג דאונס , אין לו את הזריזות והאגיליטי להיות DT
הוא NT שתופס בלוקרים בשביל הדיפנסיב אנדס , ודרך אגב בג'טס הדיפנסיב אנדס שלו היו ווילקירסון וריצ'רדסון , שני שחקנים שלג'יאנטס אין אף אחד שאפילו קרוב לרמה שלהם.
אז נראה איך זה יעבוד , מה שחשוב שזה שסנאקס ניצל את העובדה שהג'יאנטס נואשים ולקח להם טונה של כסף( NT בדרך כלל מרוויח בין 3 ל 4 מליון לעונה , סנאקס ירוויח 9 מיליון)

גיל שלי 10 במרץ 2016

זה בסדר שישחק רק בדאונים של ריצה, לכך לקחו אותו יש את ברומלי לדאון של מסירה ובשאיפה יהיה גם נאסקר טים כמו בעידן בו טאק שיחק גם בתאקל בחלק מהדאונים.
אני משוכנע שניקח בסיבוב הראשון בדראפט עוד DL, אנחנו צריכים הרבה כי שנה שעברה לא היה לנו בכלל.

Comments closed