הנצחון על רעננה

אני מניח שגם מול בית"ר נעלה בהרכב שבו זהבי הוא קשר קדמי, ההרכב יראה טוב בהרבה בזכות העובדה שדסה ישחק בו במקום שפונגין.

משחק מוזר היה אתמול בבלומפילד. לראשונה מאז הגיע בוס לארץ, מכבי לא הצליחה ליצר שליטה במגרש. מדוניאנין וגל אלברמן שלטו מול באר שבע, בעיקר במחצית השנייה, אך לא הצליחו ליצר שליטה דומה במחצית השניה מול רעננה. אלברמן שחזר פעם אחת את ההימור שלו שעלה לנו בשער בבאר שבע, הפעם ראיקוביץ' הצליח לעצור את הבעיטה. עוד סימן להתקדמות של ראיקו, בהתקפה היחידה בה היה לרעננה מצב של חלוץ שהצליח לעבור את טיבי, ראיקו שהתחיל ביציאה, חזר לקו השער ועצר את הבעיטה. שאר ההתקפות המסוכנות של רעננה היו במשחק מסודר, משהו שאנחנו לא כל כך רגילים לו.

*

עדיין, המשחק נגמר 3:0, ולמעשה אם מיכה היה נזכר ברשיון שקיבל לבעוט לשער, ועב"ב היה שוכח שמדובר במשחק ליגה, התוצאה היתה יכולה להיות 5:0. במחצית הראשונה, החלשה יותר של מכבי, עדיין הגענו למצבים טובים שהוחמצו. בקיצור, משחק לא אופייני לעידן החדש.

האם נחשפו מגבלות ההרכב הקבוע? אולי בוס מיצה את האפשרות לשחק עם מדו ואלברמן מאחור וזהבי לפניהם?

נדמה לי שהתשובה לכך שלילית. בעיה אחת שנכרה היתה בהשתתפות של זהבי בלחץ ובמשחק ההגנה. מדוניאנין התעצבן קצת על המוזהב ובצדק, אתמול הוא השתתף הרבה פחות במשחק ההגנה. אך לטעמי, ההבדל הגדול ביותר במשחק אתמול היה בתפקוד של שפונגין בהרכב, במקום דסה המוצהב.

רעננה עלתה עם תכנית משחק של ציפוף האמצע, ופיתתה את שפונגין להשתתף בהתקפה, היא ממש נתנה לשפונגין מרחבים והעדיפה להתמקד במיכה ולכיוון האמצע, תוך השארת שפונגין חופשי ומאושר על הקו. הבעיה היתה ששפונגין בניגוד לדסה, לא יצר שיתוף פעולה מוצלח מספיק עם מיכה, ולא ניצל את המרחבים על הקו, אלא העדיף ללכת לאמצע. דסה במשחקים האחרונים יצר הרבה מצבים בפריצות על הקו בשילוב עם מיכה, שפונגין לא הצליח ליצר ולו מצב אחד. בוס ניסה לפתור את הבעיה באמצעות העברת טב"ח לצד ימין בפתיחת המחצית השנייה, הפתרון השני עבד טוב יותר.

כאשר אין לנו משחק קו בצד ימין, בטח כאשר עמב"ה ולא ריקן נמצאים בצד שמאל, רעננה יכולה היתה לזכות בהימור, וכך היה לה יתרון מספרי גדול מאוד באמצע, יתרון שתורגם למשחק מאוזן לחלוטין מול מכבי, עד לגול של טב"ח. כאשר עלה דור פרץ במקום אורלנדו סה, המשחק עבר שוב לשליטה של מכבי, אך בהחלט יתכן שלגול של טב"ח היה חלק משמעותי יותר בשינוי, היה ברור שכל האוויר יצא לרעננה אחרי הגול.

*

אתמול הסתבר לי שראדוניץ' ממש מסוגל לרוץ, יתרה מכך, הוא השלים שבעים דקות משחק בלי להפצע. גולים הוא עוד לא נתן העונה, אבל היה לו משחק טוב אתמול מול מכבי, הופתעתי מהעדיפות הפיסית שלו על טיבי, גם בכח וגם במהירות.

באר שבע עשו רכש טוב עם שבתאי לעונה הבאה, אילו הוא היה עובר לבאר שבע בינואר ולא וובה בראון, בהחלט יתכן שהם היו נראים טוב יותר במשחק מולנו, לטעמי הוא כבר טוב יותר מראדי.

חיים סילבס מאמן מוצלח, עושה רושם שבניגוד לרוני לוי ולגוטמן, סילבס משקיע את האנרגיות שלו באימון השחקנים ופחות באילוף עיתונאים, מאוד יתכן והסיבה לכך נעוצה בכך שאין עיתונאים שמסקרים את רעננה, הלוואי וסילבס יצליח לשמר דרך זו גם כאשר יאמן במועדון הזוכה לסיקור עיתונאי רחב יותר. בכל מקרה, אני לא מאחל לו לאמן את חיפה לפני שיסירו שם את הרקב, גם הוא לא יצליח להתעלות מעל הרקב בארגון.

כולם התמקדו בצהוב של טבח, הצהוב של קרלוס מטריד לא פחות, אני קצת חרד ממצב בו טבח הזקן יחליף אותו באחד מהמשחקים הקרובים בגלל צבירה עודפת של צהובים.

אחרון לא חביב, באמת שרתם ששמונה זה אצלי בלב? לשיר לנמני כאשר הוא עומד ביחד עם גדי ברומר וקלינגר, שחקנים שיש להם זכויות רבות בהרבה בהצלחות של מכבי, ואחריות מועטה אם בכלל, לתקופה בה נמני השמיד את המועדון?

 

זה רק מחמיר
באה מנוחה - עו"ד ארז טיקולסקר

45 Comments

אוריה 4 באפריל 2016

כמה הערות-
1. לדעתי ראדוניץ עדיין שייך למכבי ועבר לרעננה בהשאלה. נראה לך שכדאי להחזיר אותו לעונה הבאה או שהוא וסה (שלא לדבר על עב"ב) זה יותר מדי?
2. ממש מחזיק מחיים סילבס, הייתי לוקח אותו להשתפשף אצל בוס כעוזר ראשי או משהו אחר שיכבד אותו, על מנת שישתלב בהמשך (בדומה למה שעשו עם עמיר תורג'מן)
3. שפונגין ממש לא תומך בהתקפה!!!! חייבים גיבוי נורמלי יותר לדסה
4. ניסים אלמליח יושב חזק לזהבי בראש///

גיל שלי 4 באפריל 2016

לגבי אלמליח, אתה לגמרי צודק, ממש התבאסתי שזהבי לא סיים עם השטות הזאת אתמול

-גיסנו- 4 באפריל 2016

איך אמר אחד החבר'ה אתמול – עדיף שיירגע, כנראה שנקבל עוד שני פנדלים עד סיום העונה

kazoo kid 4 באפריל 2016

החוזה של מכבי עם ראדוניץ זה השאלה עד סוף העונה עם אופציה לרכישה, היא השאילה אותו לרעננה וסביר להניח שלא תנצל את האופציה הרכישה שיש עליו.
הוא יחזור לדינמו זאגרב בסוף העונה

-גיסנו- 4 באפריל 2016

אחלה הסבר.
ההססנות של שפונגין מאוד הפתיעה אותי כשהוא סוף סוף פתח בימין, במיוחד כשכבר ראינו ממנו לא מעט תצוגות התקפיות ראויות במיוחד בקו הסיום של העונה שעברה.
רדוניץ' דווקא ירד מהמגרש בצליעה אז לא הייתי מהמהר שהצליח לסיים 70 דקות בלי להפצע. למרות שהוא מראה יכולות לא רעות אני עדיין מעדיף את סה מבין השניים (לא רואה מצב שמחזיקים שני חלוצים זרים בסגל).

גיל שלי 4 באפריל 2016

גם אני מעדיף את סה, בעיקר בגלל שאין שום אפשרות לסמוך על ראדוניץ'

יואב 4 באפריל 2016

סילבס הצמיד את שבתאי להאריס. זה שיבש את כל משחק המעבר. המערך הזה, ללא מגינים תומכים, לא מנצל את היתרונות המובנים בו. שאלת המערך נשארת פתוחה.
פרץ שיחרר את התלות בהאריס ונתן למכבי עוד מוליך כדור.
שני גולים ללקק את האצבעות. כדור ההולכה של האריס לזהבי בגול השני- פיור ארט.
רייקו במשלק מביא נקודות אמיתי. איזה יופי ילד.

גיל שלי 4 באפריל 2016

גם הכדור של טיבי לזהבי בגול הראשון היה מדהים (זה באמת היה טיבי?)

שלומי 8 4 באפריל 2016

ראיקוביץ הביא אתמול כמה הצלות גדולה ואחת פסיכית מהבעיטה של שבתאי (שחקן שחקן) והכי חשוב הביא נקודות קריטיות.

כן שרו לנימני לא שרו לנימני – את מי זה מעניין?

גיל ז. 4 באפריל 2016

מטריד אותי כמות השריקות נגד סה.

גיל שלי 4 באפריל 2016

מסכים, ומישהו חייב לדבר איתו על התגובות שלו לתפיסות של הבלמים. התחילו לשרוק הרבה יותר אחרי הצהוב שקיבל, שילמד מהישראלים, עדיף פשוט ליפול כנראה

עופר כהן 4 באפריל 2016

כי באנגליה לא משחקים ככה הגנה, הפיזיות שמדברים עליה שם היא חוקית ולא האזור המאוד אפור בישראל.
הבעיה היא כבר מעבר לשיפוט, כל הזמן תופסים אותו בחולצה. לא פלא שהוא מתעצבן.

אזי 4 באפריל 2016

מסכים לגמרי. אתמול משחק האגפים של מכבי היה רק טל בן חיים.
מיכה ברוב שלבי המשחק שיחק ממש באמצע ושפונגין, כשכבר עלה, קיבל חופש מוחלט משחקני רעענה שנתנו לו גם עט ומחברת לתכנן התקפה סבירה ופעם אחר פעם הוא הגביה כדור צף לשוער שלהם.
בן הרוש, מעבר למגבלות הידועות שלו, עדיין לא בכושר הפיזי שהוא היה בו לפני הפציעה, ובפעמים שעלה בתחילת המשחק בקושי הצליח לרדת חזרה. אז הפסיק לעלות.
זה השאיר למכבי לשחק רק מהאמצע מה שהקל על רעננה לעצור את מכבי.

במחצית בוס העביר את מכבי למין 3-4-3 עם עמב"ה בתור הבלם השמאלי ומיכה ושפונגין כשני הקיצוניים בקישור.
המערך הזה פתר את בעיית הכושר של עמב"ה (שהוכיח שוב שהוא בלם הרבה יותר טוב ממגן) אבל השאיר אותנו ללא אגפים כשהפעם מיכה בצד שמאל משחק בעיקר לאמצע ושפונגין בצד ימין משחק בעיקר מסירות עם השוער.
ככה שלטעמי (כמו שכתבתי בכמה מקומות שונים כבר), זה לא המערך ששיפר את המשחק של מכבי, זה הגול של טב"ח שנתן למכבי זריקת מוטיבציה ולרעננה זריקת הרדמה.

אהבתי את מה שאיווניר אמר אחרי הגול של טב"ח: "מכבי עשתה לרעננה, רעננה".
רעננה תקפו ותקפו ותקפו ומכבי עקצה במתפרצת.
אחריה, רעננה כבר לא נראתה יותר על המגרש.

גיל שלי 4 באפריל 2016

אני בהחלט מעדיף את עמב"ה כבלם על פני מגן שמאלי, ומעדיף אותו כבלם על טל בן חיים

אזי 4 באפריל 2016

מה שמשאיר להפוך את ריקן למגן שמאלי (נראה שהשתפר לפני הפציעה) ולהביא לו מגן שמאלי מחליף (גולדברג?)

גיל שלי 4 באפריל 2016

לא יצא לי לראות הרבה את גולדברג השנה, במשחק מול בני יהודה הוא באמת נראה יותר טוב, הוא התקדם? בכל מקרה, אני עדיין מקווה שננחית את טוואטחה אצלנו בקיץ

-גיסנו- 4 באפריל 2016

אני דווקא ממש מקווה שלא. לא חושב שהוא ישתפר אי פעם מעבר למה שהוא, ומה שהוא לא מספיק טוב.

גיל שלי 4 באפריל 2016

אני מאמין שבמכבי ידעו להוציא ממנו את המחויבות שלא קיימת בחיפה. חיפה זו דוגמה קלאסית של מועדון בו כל השחקנים נראים פחות טוב ממה שהם, ומכבי בדיוק הפוך

-גיסנו- 4 באפריל 2016

מה שאתה אומר על חיפה נכון (שכטר כמשל), אבל נראה לי שטוואטחה קורץ יותר מהחומר של אייל גולסה מאשר אחרים

yaron 4 באפריל 2016

מאוד רציתי את טוואטחה בינואר ואני ממש שמח שבסוף הוא לא הגיע. זה שחקן שהמחוייבות שלו היא לעצמו בלבד וברגע שיבלה קצת על הספסל (כמו כל שחקן במכבי שהמספר שלו שונה מ-7 ואולי עכשיו גם 4) יתחילו בעיות.
אני חושב שדווקא ריקן המגן השמאלי הכי מוצלח שלנו השנה בייחוד מאז שבוס הגיע ועבר למערך יותר התקפי.
את עמב"ה אני מעדיף כמגן מחליף ולא כבלם. האגדה הזאת כאילו עמב"ה הוא בלם טבעי ומוכשר לא מבוססת על כלום לדעתי.
הייתי מעלה את דור פרץ לפניו בהגנה בלי לחשוב בכלל.
בקשר למשחק אתמול אני חושב שבוס הוכיח גמישות מחשבתית ועשה שינויים מתבקשים גם אם כאלה שלא כולם (כולל אותי) הבינו אותם בזמן אמת. מעבר לגמישות הוא גם לא התבייש להודות בכך שעלה במערך לא נכון שיכל לעלות בנקודות ולשבח (להודות) לראיקוביץ שלפחות שתי נקודות מהשלוש אתמול רשומות על שמו.
אני עדיין מעריך שהוא לא ממשיך איתנו בשנה הבאה ושג'ורדי יוכיח שבנוסף ליכולות המקצועיות שלו הוא גם איש עסקים לא רע שיכפיל את ההשקעה בראיקוביץ'.

אילנסו 4 באפריל 2016

הבעיה העיקרית עם תפקודו של ריקן כמגן נחשפת במשחקים באירופה, בו קשרים יודעים לזהות את הסגירה הלוקה שלו, ופחות בארץ.
עד סוף העונה אפשר להסתדר עם ריקן בכיף, אבל מי שזוכר את הדקה ה-3 מול דינמו קייב מבין שחייבים מגן בעל יכולות הגנתיות טובות יותר.

yaron 4 באפריל 2016

לאירופה לא ריקן ולא עמב"ה מספיק טובים אבל זה נכון גם לגבי גרסייה, טיבי וטב"ח 1

אילנסו 4 באפריל 2016

הרמות הגבוהות של אירופה מבליטות את החסרונות של כל שחקן. בעוד שאצל ריקן היה נראה שישנה בעיה בתפקודו הבסיסי כמגן- סגירה אלכסונית, שמירה על קו נבדל- אצל השחקנים האחרים שציינת, נראה שהבסיס ההגנתי קצת יותר מתאים לרמות הללו.
*ברור שלהתמודד בצורה תחרותית ברמות האלה יש לנו עוד דרך מאוד (מאוד) ארוכה.

-גיסנו- 5 באפריל 2016

ריקן עשה שיפור כמגן במשחקים האחרונים לעומת תקופת הצ'מפיונס, וגם המאמנים והסגנון התחלפו.
לא שזה אומר שהוא אידיאלי לתפקיד, דווקא אהבתי אותו יותר בקישור, אבל עדיין מעדיף אותו על פני רוב המגנים השמאליים בליגה, מלבד אולי דוידזאדה ומאטוביץ'. וכן, מעדיף אותו על טוואטחה.
כמובן שאם יצליחו למצוא מגן שמאלי זר ראוי בניגוד לשניים האחרונים שהביאו זה יהיה אידיאלי.

אזי 4 באפריל 2016

כל מגן שמאלי טוב יתקבל בברכה.
אני חושב שהגנתית כרגע אפשר להסתדר עם מה שיש
הייתי מעדיף כרגע עוד שחקן התקפי טוב, כרגע אין מחליף לאף אחד מארבעת שחקני ההתקפה
(אלא אם כן יביאו איזה זר תותח, שזה יתקבל בברכה בכל עמדה על המגרש)

אזי 4 באפריל 2016

כמה פעמים אפשר לכתוב כרגע ויתקבל בברכה בתגובה אחת?!?!

נץים 4 באפריל 2016

למעשה

עופר כהן 4 באפריל 2016

לגבי ההתבטאויות שהתוצאה משקרת: התוצאה לא משקרת ולא בטיח.
אין שום סיבה שבעולם שקבוצה שמגיעה למצבים של 100% גול ולא יודעת לבעוט כמו שצריך בכדור תקבל מחמאות, כי לסיומת וטכניקה חשיבות הרבה יותר גבוהה ממה שמסתבר שמייחסים לה. אם קנגווה מגיע לאחד על אחד ובועט דרדלה החוצה, אם שבתאי מקבל הכנה מצויינת של ראדו ובועט כדור מדויק אבל חלש, אם קנגווה בועט ריבאונד שהוא לא פיצוץ לשער- רעננה צריכה לבדוק את עצמה. לא חכמה רק להגיע למצבים.
בהמשך לפוסט שלך על איגרוף גיל: אם תתן 1000 אגרופים רק כדי לחטוף נוקאאוט בסוף, כל זה לא היה שווה ואתה צריך לבדוק איפה טעית בכל אחד מהאגרופים הללו.
מצד שני- מכבי היו מאוד מסוכנים ומדויקים, עם שערים נפלאים של טב"ח ומדו ופנדל שהיה 100%.

שלו 4 באפריל 2016

אצלנו אמרו אתמול שטב"ח 1 קיים כדי שעמב"ה לא יהיה השחקן הכי גרוע במכבי.
נראה לי שפרץ הרוויח אתמול קצת קרדיט חזרה.
ראיקוביץ' אולי לא השוער הטוב באירופה לגילו, אבל לי ברור שהוא השוער הכי טוב בארץ,
וגם ברור שלא הדובר אנגלית הכי טוב בארץ לגילו…
גם נראה לי שכמה שנוסא טוב, הוא כנראה יפנה את מקומו לזר אחר שנה הבאה.
בסה"כ בוס הראה יכולת לשנות תוך כדי, ושהוא לא מקובע.
עמב"ה הראה כמה הוא חסר אחריות.
שפונגין הראה שהוא שחקן אימונים, אבל ההגנה שלו לא כל כך טובה שזה שווה את חוסר ההתקפה שלו.
מיכה סבל רבות מהעובדה שהוא לא אופציה בהתקפה וגם להגנת רעננה היה יותר קל לסגור אותו.
נראה לי שאלו הופעות אחרונות ביותר של ברק יצחקי, ובשנה הבאה יהיה על תקן יואב זיו.
דווקא עדן בן בסט, מראה מגמת שיפור.
ונראה שזה ההרכב שירוץ עד הסוף…

יואב 4 באפריל 2016

סילבס ממש מפרגן לנו. נדיר מאד בנוף המקומי.

נולי 4 באפריל 2016

לא ממש הצלחתי להבין מה גרם למכבי להראות לא טוב ובלי שליטה עד השער של בן חיים.
מיכה נראה לי חלשלוש. כל תאקל של שחקן רעננה, שלא נשרקה עליו עבירה, הוציאה ממנו את הכדור.
בכלל, רעננה היו ראשונים כמעט לכל כדור.
ההגנה של מכבי הייתה מאד חדירה.
רעננה קבוצה כל כך טובה???
מכבי היו חלשים???
נדמה לי שזו הפעם הראשונה שאני שומעת את הפרשן (איווניר) מייעץ למכבי לשחק יותר לאט בהתקפה, כדי לא לאבד כדורים במרכז השדה.
אהבתי את השינויים שבוס עשה במחצית ואת החילופים. זה נראה כמו שינוי מערך במשחק מחשב. נהדר.
הלוואי שדור פרץ ישחק יותר. נראה שחקן עם פוטנציאל רב.
קשה אמנם להחזיק אצבעות לבית"ר, הקבוצה הגזענית של המדינה עם הבעלים המפוקפק, אבל החלטתי לפרגן לשכטר החמוד. קדימה שכטר!!!

עופר כהן 4 באפריל 2016

משחק מהיר מחייב תנועה מוגברת, דיוק ולראות מהלכים מראש. מכבי לא הייתה מסוגלת לעשות את זה, וזה אפילו לא משנה למה.
לכן מה שאיווניר אמר היה נכון. שינוי קצב הוא כלי אסטרטגי חזק מאוד בכל ענף ספורט.
אני ממש זוכר את זהבי מתעקש לשחק בנגיעה יחד עם מדו ומאבד כדורים באופן סדרתי.
ואגב עכשיו המשחק של בית"ר, שכטר שחקן טכני אבל ראיית משחק בינונית.

שי 4 באפריל 2016

יצאנו בשלום על אף זוג המגנים המחליפים, מזה דאגתי בעיקר, וכאמור העדרו של דסה היה גם לדעתי הבעיה העיקרית במשחק
מה גם ששבתאי ישב על מדו כל המשחק, במחצית הראשונה ממש ניטרל אותו
כבר אחרי חצי שעה היה ברור שצריך להוציא את סה ולהכניס קשר
הוא ניסה לפתור את זה ע"י הכנסת מיכה לאמצע אבל זה לא עבד
הבעיה שהקשרים פרץ/אזולאי לא נראו כמו חלופות מוצלחות במיוחד
גם סה בעיניי עדיין לא מפסיק טוב

בזמן שירת נימני באמת תהיתי מתי אני יותר מרגישה מחוץ לקהל, בשירת נימני או בשירים הגזעניים

מאיר (חדש בשכונה) 4 באפריל 2016

לעניין השירה לנימני אתמול, נסה להסתכל על הצד החיובי שבזה. הקהל לא שוכח חלק מהותי מעברה של הקבוצה, אף כי חלק מהעבר הזה היה שחור נוסף, אם הבחירה היא בין נימני כמוביל הקבוצה או מישהו מבחוץ שרק מכבדים אותו, שזה בעצם מה שהיה אתמול, ברור שהאלטרנטיבה הזו היא טובה יותר☺.

עופר כהן 4 באפריל 2016

בדיוק עכשיו תוספת הזמן במשחק מול בית"ר, וראיתי רק את המחצית השנייה:
כל, אבל כל מי שאומר שמכבי תל אביב זה רק כסף שיסתכל על בית"ר ירושלים. טכניקה ברמה ששחקנים במכבי יכולים לקנא בה (הקישור האחורי ומטה) שחקן זה כמו קלאודימיר שזו תאווה לעיניים כמה שהוא טכני. קבוצה בשליש מתקציב כולל של מכבי, אבל יש סיבה שהיא בהפרש דו ספרתי מאיתנו: סגל עוטף.
הרי חוסר השקט שמוקרן מטביב ומטה חלחל עד ליציעי בית"ר שצעקו אצילי כל המחצית השנייה, מאמן בובה כמו רוני לוי וכמו המאמן בק"ש.
החלטות מאמן איומות, הכנה מנטלית לקויה. עם סגל כזה ניתן היה להוציא הרבה הרבה יותר וההבדל בין בית"ר במקום 3 לבית"ר אלופה עובר דרך התקציב.
וזה לא שתקציב זה חזות הכל, לב"ש וחיפה תקציב די דומה. כמה עוצמה יש לשקט ושכל ישר.

גיסנו 4 באפריל 2016

בית"ר אחלה קבוצה אבל נסחפת קצת במחמאות

גיא זהר 4 באפריל 2016

התכוונת רבע תקציב ממכבי. במקרה הטוב. בוא נלך איתך ונגיד שפרט לכחילה, לבית"ר שחקנים טכניים. זה לא הכל כמובן כי אולי קלנטיס שהוא שחקן מוכשר טכני מאלברמן אבל ההבדל ביניהם שמיים וארץ. בית"ר נמצאת בדיוק במקום שבו היא צריכה להימצא מבחינת סגל שחקנים 3-5. מי שחושב שהיא מסוגלת להתמודד על אליפות חי בסרט. אותו כנ"ל לגבי מכבי וב"ש, הן נמצאות במקומות שהן צריכות להיות 1-2.

יואב 5 באפריל 2016

קלאודומיר לא יכול לעבור באותה מדרכה של האריס מבחינת טכניקה.

גיא זהר 5 באפריל 2016

הם שחקנים בתפקיד שונה אז קצת לא פייר להשוות.

עופר כהן 5 באפריל 2016

בכוונה כתבתי בקישור האחורי ומטה, תראו את המחצית השנייה שוב ותראו את הטכניקה, ממש לא נסחפתי במחמאות.
מדובר בסגל שחקנים שיכול היה להשיג הרבה יותר עם מערכת שקטה ומאמן שקול ועצמאי כמו בכר/בוס/סילבס.

רינוס מיכלס 4 באפריל 2016

אין , פשוט אין מצב שאתה ממשיך להתפלא ולהתאכזב מ – 3000 חיילים ועובדי אלילים של סוכן בר מצוות , בריתות וחתונות שרשע כסרטן ימח שמו וזכרו

לא מאמין , פשוט לא מאמין לכביכול אי היכולת שלך לראות את המצב העובדתי כפי שהוא ( גם אם מנוגד לכל מה שאתה חושב ורוצה ) בהקשר שלהם

לכן , באמת שאני מנסה להבין מה עומד מאחורי ההזכרה שלהם בסוף הטור , והטמעת קיומם על כדור הארץ בכלל , ובמשחקי מכבי תל אביב בפרט

המסקנה ההגיונית היחידה שאני מגיע אליה , היא שאתה מנסה להגדיל את כמות הכניסות ( לדה באזר בכלל ולטורים שלך בפרט ) בדמות " קהל חדש " , כדי להכניס פה עניין יותר גדול

אבל באמת ניראה לך שהם יכנסו לפה , יקראו ועוד יגיבו ב – עניין ול – עניין , כדי ליצור פה שיח ( שגם נלמד ונכיר מידע או זווית חשיבה שלא ידענו ו / או הכרנו ) ???

הזוי

אזי 5 באפריל 2016

א. בכל האצטדיון שרו לנמני. אני יושב בשער 2 שם אף פעם לא שרים לו ושרו לו.
ב. אני לא בטוח שזה כזה נורא, אמנם אני לא חזק בתקופה ההיא, אבל אני לא יודע כמה שירי שחקן יש לשחקנים שהיו אתמול על הדשא, נמני היה שם ושרו לו. לגיטימי.
ג. לא עושים רווחים בתוך סוגריים (ככה) ו/או גם לא כששמים לוכסן. זה מאוד בלתי קריא. תודה :)

רינוס מיכלס 5 באפריל 2016

1 – מה שרו לו ?
אתה בכלל בקיא בסוגי השירים והקריאות ?

הכי הרבה ששרו לו במקומות אחרים ( חוץ מיציע החיילים והעבדים ) זה את השם שלו בליווי מחיאות כפיים , ולא את הקריאה המתריסה והאלימה שמכילה בתוכה את ציון המיספר

אני גם בטוח ששמעת את הבוז לניר והקללות הרגילות , בתיבול השיר המחליא והמוכר ( שבכלל נברא בקהלים של המועדונים היריבים בשנות ה – 90 כששיחק במכבי תל אביב )
בזמן שעלה לכר הדשא

מה אתה אומר ? אולי גם את זה שרו ביציעי – 7 , 8 , 13 , 2 ו – 4 ?
או שאולי אתה בכלל לא יודע על איזה שיר אני מדבר …

2 – ואין ספק שזה לא נורא ,
הרי כל השירים והקריאות לכבודו באים מתוך אהבה והערכה לדמות חיובית שניפגשת עם אנשים מהעולם התחתון ( במוצהר ובגלוי , וגם שלא במוצהר וגלוי ) , שהרסה והשמידה מבפנים ( וגם מאז שנבעטה החוצה , לא הפסיקה לשנייה אחת לייצר את סרטניותה וגרורותיה אל עבר המועדון ) את המועדון שהם כביכול " אוהבים " , וכל זה תחת העמדת פנים מבחילה ומחליאה של צדיק טהור שמלא בטוב לב ( ותודה לחברים בתשקורת , הלא הם כלבלבי השמירה של זכות הציבור לדעת , חופש המידע וטוהר המידות )

3 – ( ) ו / או ! ! !

4 – הבהרה חשובה !
השמדת המועדון והריסתו , לא באה לידי ביטוי ברמת המשחק , רמת הביצועים , כמויות התרומה בשערים ו / או בישולים , ו " השקעה " על המיגרש ,
( אלו היו מספיק מרשימים כשלעצמם גם בויסנטה קלדרון , ובפרייד פארק … )

אלא על ידי פעולות כאלו ואחרות שלא בזמן משחק

ואם אתה לא בקיא בהן , ולא יודע ומכיר את רובן ( שלא לומר את כולן )
אז אי הבקיאות שלך לגבי שיר שחקן כזה או אחר , הופכת לאחרונה במשמעותה , לעומת אי הבקיאות שלך בנושא הכי גדול ומשמעותי במועדון ב – 20 שנים האחרונות , ועוד הזרוע נטויה …

ירון 5 באפריל 2016

מסכים עם כל מילה.

חשבון הבנק שלי היה אסיר תודה על שנות נמני בהם נמנעתי מלעשות מנוי. עד עכשיו קשה לי לשמוע את איוניר מלמד את בוס, ולהיזכר בארברמן מבלה שנה ביציע.

ולכבד את קשטן כראשון, זה סוג של תיקון היסטורי מלא רגישות.

-גיסנו- 5 באפריל 2016

אירוני משהו שקשטן היה אורח בחגיגות נוסטלגיה אצל הפועל ת"א ולמחרת אצל מכבי ת"א….

Comments closed