יאללה מתחילים

אני חושב שיש סיכוי טוב יותר לשחיטה מאשר למשחק צמוד, לייב בלוג במהלך המשחק

בוקר טוב, מתחילים איגי פותח במקום בארנס. קר מסתכן בכך שבארנס עולה פחות טוב מהספסל, בשביל שמירה טובה יותר על דוראנט מהתחלה

בארצות הברית חוגגים היום את ממוריל דיי. רוב אוהדי הליגה מכירים את מושג השחיטה ביום הזכרון, אז בוסטון שחטו את הלייקרס בבוסטון גארדן החורק, רק כדי להפסיד ללייקרס בסדרה כולה.

היום אין דרך חזרה, הקבוצה שתפסיד תחכה לשנה הבאה. זהו משחק 7 השלישי של גולדן סטייט בסדרה הנוכחית, אך הראשון של אוקלהומה, האם יש בכך יתרון לגולדן סטייט?

הלחץ לקראת משחק 7 הוא גדול, ובעבר ראיתי הרבה קריסות של קבוצות במשחק 7, בעיקר של הניקס אהובתי, הלחץ הוא כה גדול כך שברגע שנפתח פער, המשקל כה גדול על הכתפיים עד שקשה לסגור אותו. זה היה המזל הגדול של גולדן סטייט במשחק 7 הקודם שלה (משחק 6 למי שלא מבין את כוונתי) היא היתה כפסע מ16 הפרש לטובת אוקלהומה ברבע השני, בהחלט יתכן שפער כזה היה סוגר את הסיפור.

*

מאז המשחק השלישי בסדרה, המשחקים משוחקים פעם ביומיים. דוראנט וראסל משחקים יותר מ44 דקות למשחק, וראינו את זה בסוף המשחק הקודם. האם זה אומר שאוקלהומה חייבים להביס את גולדן סטייט כדי לנצח את המשחק? אני לא חושב שבילי דונובן ינהל את הדקות של דוראנט ושל ראסל אחרת היום. גם הוא מודע לכך שיהיה קשה לחזור מפער גדול לטובת גולדן סטייט, השאלה היא האם יש להם רגליים כדי לנצח משחק צמוד בדקות האחרונות.

סטיב קר אמר שהעובדה שסטף היה "קפיצי" (bouncier) יותר במשחק האחרון, עזרה לו להכריע על חמישייה נמוכה בחמש הדקות האחרונות. כלומר, סטיב קר מרגיש שסטף עבר שלב נוסף בהתאוששות מהפציעה, וכעת הוא מוכן יותר לתת לנו את סטף המוכר של העונה הרגילה. ההבדל הגדול במשחק הקודם נראה כאשר סטף קיבל את איבקה בחילופי ההגנה, פתאום הוא הצליח לשבור הצידה ולדפוק לאיבקה שלשה על הראש. ובמהלך הסל המכריע הוא ניצל את הסל ההוא כדי להטעות את איבקה באמצעות צעד הצידה, רק כדי להכנס בכח לסל, ולקלוע אחרי מכה על היד של רוברסון וידיו המושטות של דוראנט.

רוצה לאמר, מבחינה פיסית סטף מוכן להתפוצצות, וייתכן שהמחצית השנייה של משחק 6 גם שיחררה משהו בראש של סטף, שחררה אותו מהפחד מתנועות חדות. האם נראה את המשחק הגדול שכולם מחכים לו?

היתרון הכי גדול של גולדן סטייט על פני כל קבוצה אחרת בליגה הוא הכימיה הקבוצתית שלהם. אין עוד קבוצה בה סטף יכול להתפוצץ ברגע אחד, ולפנות את הדרך לקליי תומפסון ברגע אחר, בלי שום מלחמות אגו בין השניים. קליי מוכן להיות סופרסטאר וגם סיידקיק. זוכרים את הHe's back שקליי צעק לעבר אוהדי פורטלנד? איגואדלה חי בשלום עם תפקידו עד כדי כך, שבסוף משחק 6 הוא סרב להשתתף במסיבת העיתונאים שלאחר המשחק, כדי ללוות את אשתו לאוטובוס. לא עניין אותו שהקבוצה רצתה שהוא יקבל את ההכרה שהגיעה לו.

*

נדמה לי ששאלת קווין דוראנט לאן, נפתרה במהלך הפלייאוף הנוכחי. אני מתקשה לראות תסריט שקווין דוראנט לא ישחק באוקלהומה בשנה הבאה. לא נראה לי שיש מלחמת אגו בינו ובין ראסל, אני מאמין שהם באמת מרגישים כמו אחים. העניין הוא שראסל חייב את הכדור וההחלטות אצלו, ודוראנט מתפקד הכי טוב כאשר הוא מייצר את המצבים לעצמו. כמו שסרטן העיניים של קליבלנד בגמר שנה שעברה היה הסגנון הנכון עבורה, כך גם התקפת אוקלהומה המבוססת על אחד נגד חמישה, היא ההתקפה הנכונה לקבוצה הזאת. השאלה היא האם לראסל ולדוראנט יש מספיק אנרגיה כדי לתת משחק 7 של למעלה מ40% מהשדה עם למעלה משלושים נקודות כל אחד, אני לא יודע.

*

מה שעשה את הסדרה הזאת צמודה הוא ההגנה של אוקלהומה. אין עוד קבוצה בליגה שיכולה להעמיד חמישה אתלטים ארוכים, חזקים, ומהירים כמו שאוקלהומה יכולה. בצירוף ההססנות של סטף, זה היה הסוד של הגנת החילופים האדירה. העניין הוא שראינו ברבע הרביעי שאיבקה ואדמס עם כל האתלטיות שלהם, כבר לא יכולים להכיל את סטף לבדם ברגע שהוא בטוח בצעד שלו, זו נקודת מפתח אדירה.

*

אני לא רוצה להמר מי ינצח. כלומר, אתם בוודאי יודעים מי אני חושב שינצח מקריאת פוסט זה, ונמאס לי לשעמם אתכם בקביעות שלי. ההימור שאני מוכן לתת הוא שיש סיכוי גדול יותר לשחיטה מאשר למשחק שיגיע צמוד לדקה האחרונה.

פוסט זה יפתח ללייב בלוג במהלך המשחק, אתם מוזמנים

 

לקום או לא - אריאל בן חיים
סדרת גמר ה-NBA 2016

237 Comments

NoOne 30 במאי 2016

גם אני חושב שיש יותר סיכוי ש OKC ישחטו מאשר משחק צמוד.

ישי 30 במאי 2016

בפסקה השנייה הפכת את ג"ס עם אוקלהומה

ישי 30 במאי 2016

בעצם לא. אף אחת מהן עדיין לא הגיעה השנה למשחק מספר 7. או שלא הבנתי מה אתה רוצה או שהתבלבלת

NoOne 30 במאי 2016

הוא מתכוון שגולדן סטייט עם הגב לקיר ובשבילה כל משחק הוא משחק 7 (שאחריו מי שמפסיד הולך הבייתה) מאז שירדו לפיגור 1-3

איציק 30 במאי 2016

אם אחרי שלושה משחקי 7 רצופים היתי צריך לנחש מה יהיה המשחק הבא בסדרה במידה ו-GS ינצחו, היתי מהמר שוב על משחק 7. זו יכולה להיות הקבוצה הראשונה שתשחק 4 משחקי 7 רצופים.

אריאל גרייזס 30 במאי 2016

הכוונה ששני המשחקים הקודמים של גולדן סטייט בסדרה היו להיות או לחדול

גיל שלי 30 במאי 2016

כוונתי היא שזה המשחק השלישי בו גולדן סטייט משחקים על החיים שלהם

ישי 30 במאי 2016

נו, יצאתי אידיוט. לא נורא.

איציק 30 במאי 2016

רק כדי להבהיר, אין הבדל משמעותי בין התשובות של NoOne, גיל שלי ואריאל גריזייס. וכדי לא להשאיר מקום לספק אדגש ששני המשחקים הקודמים של GS היו שקלים מבחינתה למשחק 7 והלילה הוא אפילו יהיה באמת משחק 7 (טויסט קטן בעלילה).
זה נשמע פרדוקס, GS משחקת מול אוקלהומה שלה אלו משחקים 5, 6 ו-7. כאילו הם מדחקים משחקים שונים בו זמנית אחת נגד השנייה.

אמיתי 30 במאי 2016

Come again

yaron 30 במאי 2016

השאלה היא לא אם לדוראט וווסברוק " יש רגליים" למשחק הזה.
שאלה של אופי נטו.
ואותו דבר לגבי הפציעה של קרי, הגדולים באמת לא נתנו לכאלה פציעות להשפיע ואחרי המשחק הקודם שלו לחזור לפציעה לא יהיה רציני.

איציק 30 במאי 2016

ועדיין בשנה שעברה תרצו את התפקוד הלקוי של לברון ברבעים האחרונים בגלל עייפות. למרות חוסר אהדתי אליו, אין מה לעשות, עומס כזה משפיע בסוף. אם הזוג של אוקלהומה לא יקבל מנוחה ברבעים 2 ו-3 יתכן ויהיה לזה מחיר ברבע 4.

yaron 30 במאי 2016

לברון לקח קבוצה על הגב לבד, זה לא המקרה של הערב באף אחת מהקבוצות.
ולברון הפסיד…
אף אחד לא יזכור למה הקבוצה שתפסיד הלילה הפסידה.

איציק 30 במאי 2016

ודאי, אבל 44 דקות למשחק זה 44 דקות למשחק. דוראן ווסטברוק לא נחים על המגרש כמו שמייקל היה לפעמים עושה. לכן פחות משנה אם יש עוד שחקנים לעזרה, הם משחקים במצב טורבו ולכן זה שוחק.

yaron 30 במאי 2016

מבין את הנקודה איציק ועדיין חושב שזה עניין של אופי ולא של עייפות.
לא בשלב הזה, לא הערב.

איציק 30 במאי 2016

כשהמח סובל מאי ספיקת חמצן אז מוטיבציה יש והשטויות פורצות במלוא עוצמתן.

מתי 30 במאי 2016

זו ממש לא שאלה של 'אופי נטו'. עייפות מוציאה ממך את הצדדים הפחות טובים במשחק, כמו התפשרות על זריקות קשות, הליכה עם הראש בקיר ואיבודים לא מחויבים כמו שראינו בסוף משחק 6.

yaron 30 במאי 2016

כל מה שאני אומר זה שאם דוראנט את ווסברוק רוצים טבעת עייפות היא לא תירוץ.
זה הזמן להראות שאתה לא סתם מעולה אלא מדהים, הכי טוב.
כמו מייקל עם החום וכאלה…
אותו דבר לגבי קרי והפציעה.

איציק 30 במאי 2016

זה לא תירוץ וגם לא יכול להיות תירוץ, אך אין ספק שזה משפיע.

yaron 30 במאי 2016

הולך :-)

חפ"ש 30 במאי 2016

2 שאלות לעכברי כדורסל:
1. הווינר נתן לג.ס. -7 , כלומר אם היא מנצחת מעל 8 נקודות זוכים. לאור האמור לעיל זו השקעה די טובה לא?
2. הווינר גם נתן יחס של 1.75 אם ייקלעו במשחק מעל 219 נקודות. מה אתם אומרים הגיוני?

אמיתי 30 במאי 2016

למרות מה שגיל הימר שתי האפשרויות לא נראות מדהימות. בעיקר בגלל היחס. נראה לי דווקא גם משחק צמוד וגם סקור נמוך

איציק 30 במאי 2016

במושגים של שתי הקבוצות האלו סקור נמוך זה קצת מעל מאה.

ANTI TOTO 30 במאי 2016

הווינר זה חרפה אין, חברת הימורים בכל העולם שנותנת כאלה יחסים ועושקת את המהמרים, יותר ממונופול הדורסני הזה !!!! ומילא אם היה מדובר רק ביחסים פחות טובים בתמורה להימור נוח והתעסקות מול חברה "הוגנת "" וחוקית. כל הקונספט שלהם בגלל שהם יכולים אחרי שהשמידו כל תחרות (הצליחו למנוע מחברות האשראי לאפשר להמר ובעוד דרכים מיגרו את כל מה שאיים עליהם) הוא לתת את היחסים הכי גרועים, למנוע אפשרות להמר על אירוע יחידי מבלי להמר על כמה משחקים במקביל , דבר שמבטיח להם נתח רווחים עצום ומונע כמעט לחלוטין אפשרות לנסות ולהרוויח. המדינה משתפת עם זה פעולה היות והמנגנון מספק ג'ובים למקורבים והמון המון פרנסה לגופים שונים כמו משרדי הפרסום ועוד שאחראים על מיליונים . וכך יש את המפלצת הזו ש"תומכת" בספורט ובולעת כספים ויוצרת מכורים – מספיק רק להסתכל על תחנת טוטו באמצע היום ולראות את המסכנים שמהמרים על מירוצי הסוסים.
במקום נורמלי למשל היה משתלם לשים סכום כסף מסויים על ניצחון אפשרי בהחלט של אוקלהומה בלבד ולקבל יחס של 3.75 . בווינר זה בלתי אפשרי, חייבים להתייחס להפרשים או לבחור באוקלהומה ביחס מחפיר של 2.65 ולבחור בעוד דברים כדי לזרוק כסף.
ההימור שבחרת אפשרי אבל לא שווה ומסוכן מדי, פשוט חבל לממן את הדבר הזה. שתי הקבוצות הללו בלתי צפויות, כל אחת מהן מסוגלת להתפוצץ בכל רגע נתון ולקלוע 15 נקודות בשתי דקות, ןמצד שני יכולים גם להיקלע לרצף של איבודי כדור ולא לקלוע כמו מה שקרה בסוף המשחק הקודם. המלצה אישית שלי (כותב עכשיו בשם אחר כי מכירים אותי , אבל אחד שקצת מבין גם בNBA וגם בהימורים) חפש משחקים אחרים ויחסים טובים יותר או שתשים קצת כסף סתם בשביל העניין. והמלצה חמה בהרבה – עבודה טובה עם פרנסה מכבדת עדיפים על הדבר הזה , פשוט חבל על הכסף, הפרסומות נותנות אשליה של רווח אבל רק בודדים מסוגלים באמת לעשות משהו והמחיר של הרווח הזה ברב המקרים פשוט לא משתלם.

הימור קטן מפעם לפעם על משחק כזה או אחר, זה בסדר , כמו איזו התערבות, אבל הגבול בין זה להתמכרות יכול להיות מאוד דק.

ניינר/ ווריור 30 במאי 2016

תשובה לעניין! רק חמור יזרוק כסף על היחסים המגוחכים של הוינר. אין עוד גוף הימורים בעולם כולו שככה מזיין את המהמרים בזכות המונופול שלו. טוב שיש ויליאם היל

יריב 30 במאי 2016

219 הושג רק ב2 משישה משחקים בסדרה (שלישי וחמישי)

גיל שלי 30 במאי 2016

נעשה לייב בלוגינג בפוסט הזה במהלך נמשחק

yaron 30 במאי 2016

מגניב

שגיא 30 במאי 2016

20+ הפרש לגולן. קרי עם עם 35 נק'.

יוסי מהאבטיחים 30 במאי 2016

מסכים עם הערכת התוצאה שלך.
לגבי סיפור דוראנט וייצור המצבים לעצמו, למעשה ההיפך הוא המצוי.
דוראנט תלוי מאד בחברי קבוצתו כדי לייצר סל, למעשה מהתלויים בהיסטוריה מבין הסקוררים.
הנה: http://www.sbnation.com/2016/5/13/11670350/russell-westbrook-stats-brilliant-spurs-thunder-game-6-let-russ-be-russ

גיל 30 במאי 2016

אני מהמר על אוקלהומה, ובכל מקרה, רוב הסיכויים שהמנצחת תפסיד במשחק הראשון בגמר.

קלבדוס 30 במאי 2016

עדיין קיים סיכוי, קטן מאוד כמובן, לסנסציה הספורטיבית הגדולה ביותר באנ.בי.איי, אולי בכל הספורט האמריקאי, בעשרות השנים האחרונות.

אלא שלא ברור איך הסדר העולמי יעמוד בזה, מיליוני אנשים ברחבי תבל על גופיות "סטף" עלולים לקחת קשה את הכתם הבל יימחה הזה על האגדה שלו ושלהם. והאפשרות שלברון עוד ייקח בסוף הכל, זה כבר בכלל מזכיר תהליכים מסוכנים באירופה של שנות ה-30.

אז כנראה זה לא יקרה. אבל עבור הפאניקה הטוטאלית, הטוטליטרית, זה גם שווה. רגעים אחרונים של נחת.
יאללה ראס!

yaron 30 במאי 2016

גדול! אני בעד.

Zak 30 במאי 2016

ראס צריך לשפר את הירידה שלו להגנה אם התיאנדר רוצים איזשהו סיכוי להפתיע

https://www.youtube.com/watch?v=dbM48NeCyqc

AdamB 30 במאי 2016

הסיכויים של אוקלהומה קמים ונופלים עם רמת הביצוע של דוראנט ווסטברוק ברבע הרביעי.
למה הגיעו למצב כזה עם סגל ללא פציעות זו שאלה לסוף העונה. כרגע הכל תלוי כמה נשאר להם במיכל.
אני מהמר על גולדן סטייט במשחק צמוד.

Avi CH 30 במאי 2016

it's a big If statement but if OKC will win tonight (by 4 points…) how this warriors season will go down in history?

S&M 30 במאי 2016

צורם מעט שאתה מדבר ומדבר על סטף, כשהאמת היא שבלי קליי תומפסון היינו מדברים עכשיו על השביקה של סטף שלא הופיע למשחק.
תומפסון לבד, בלי עזרה, החזיר אותם מהקבר.

גיל 30 במאי 2016

שששש, הס מלהזכיר את זה כאן. אסור לפגוע בנראטיב שסטף היה קלאץ' במשחק הזה.

יואב דובינסקי 30 במאי 2016

אצטרף ללייב בלוגינג שלך. מצטרף להערכת השחיטה. ג"ס כמובן.

ששון 30 במאי 2016

15 לחברים מהמפרץ

miranda veracruz de la hoya cardenal 30 במאי 2016

לא אתפלא אם קרי משחק עם זריקות ואחרי השיפור בתנועה בסוף משחק 6 הוא יראה שוב מעט מוגבל ומהוסס.
בסה"כ של הסדרה עד כה OKC נראתה טוב יותר, טיפה. לא חושב שתהיה להם בעיה מנטלית אחרי ההפסד במשחק 6.
ג"ס צריכים שהגבוהים שלהם יתפקדו ושלא יתנו לאדמס ואיבקה לקחת כ"כ הרבה חוזרים בהתקפה. שבוגוט ישחק כמו בנאדם ולא כמו ביגפוט רכרוכי.
שיתחיל כבר.

מאנו 30 במאי 2016

ג"ס, בקלות. אין צורך לקום בכלל.

edgecator 31 במאי 2016

אני חושב שאתה טועה בהערכת הסיכויים. המסקנה לדעתי מששת המשחקים עד כה בסדרה צריכה להיות שאם יש קבוצה טובה יותר במאצ'אפ בין השתיים נכון לעכשיו, זו אוקלהומה. המשחק האחרון היה שילוב של הרבה דברים, בפועל הוא הוכרע ע"י הקריסה של ווסטברוק ודוראנט (עייפות, מנטליות, ווטאבר) אל מול תצוגת העל של קליי – כך שקשה לומר שג"ס מצאה פתרון של ממש לקשיים שלה. מעניין יהיה לראות עם איזו אסטרטגיה קר יגיע למשחק הזה, בכל מקרה הספסל חשוב מאוד (ליווינגסטון וספייטס היו גרועים מאוד במשחק הקודם).

מעבר לזה, אוקלהומה מגיעה עכשיו מעמדת האנדרדוג המחבקת. את המשחק שכולם ציפו מהם לקחת הם שמטו – כך שעכשיו התחושה היא אולי שיש להם פחות מה להפסיד. אני רואה אותם מגיעים חדורים לא פחות מג"ס, אם ייכנסו לעניינים ויכניסו כדורים מהרגע הראשון זה עשוי להיות משחק ארוך (וכיף) מאוד.

יואב דובינסקי 31 במאי 2016

ביצוע בינוני להמנון

S&M 31 במאי 2016

כהימור, אני הולך במשחק היום על אוקלהומה. אבל מעדיף גמר של ג"ס נגד קליבלנד.

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

בוקר טוב, בוקר אור!
בוקר טוב גם לסטף.

דיזידין 31 במאי 2016

בוקר טוב, איזה כיף.
אני חושש שסטף איז באק.

S&M 31 במאי 2016

קבוצתי: שני הסלים האחרונים של קרי, 60% מהנקודות, הקבוצה לא חלק מהסל. קשור לטענה שג"ס בראה את הכדורסל מחדש. שום משחק חדש, רק יכולת על בקליעה.

דיזידין 31 במאי 2016

גולדן סטייט לא בראה את המשחק מחדש, אבל קארי כן.
ומה שבטוח, הגנה לא משהו

יואב דובינסקי 31 במאי 2016

דווקא תומפסון פתח בינוני מאוד

NoOne 31 במאי 2016

פתיחת משחק מרשימה ל OKC
דוראנט נראה קול קאם אנד קולקטד
זה בחיים לא היה עבירת תוקף על וויטרס וזה לא משנה שקרי עמד יציב , וויטרס זז הצידה וניסה למנוע מגע , זה לא צריך להיות פאול.
לא יתכן ששחקן סתם יעמוד במגרש וכל מי שנוגע בו זה פאול תוקף.

דן דן 31 במאי 2016

זה פאול תוקף פר אקסלנס.., הוא עמד יציב, וטיטוס חדר לסל ונכנס בו.., לא משנה שהוא ניסה להמנע מהמגע, הוא נכנס בו והפיל אותו, זו החוקה

NoOne 31 במאי 2016

בוודאי שזה משנה שהוא ניסה להימנע מהמגע וזז הצידהכדי שלא יהיה מגע , בדיוק כמושההנחיה לשופטים שאם מגן קופץ ישר למעלה עם ידיים למעלה אפילו אם הוא יוצר מגע זה לא פאול.

יריב 31 במאי 2016

אם מגן קופץ ישר למעלה ולא חורג עם הידיים מהמרחב שלו (למשל, אם הן מונפות ישר למעלה), הוא לא יכול ליצור מגע. מי שיוצר מגע הוא בהכרח זה שנע אופקית, אם יש רק אחד כזה. בהקשר של עבירת התוקף הזו, זה לא משנה שהוא ניסה להימנע ממגע, הוא יצר מגע של ממש (דחף) שחקן בעמדת הגנה חוקית והפיל אותו – זו עבירת תוקף.

טיפה סרוחה 31 במאי 2016

זאת אחת הבעיות של אוקלהומה,היא הולכת לשחק הליהלה גם מול השופטים

גיל שלי 31 במאי 2016

גם הארווי חזר היום במטס

טיפה סרוחה 31 במאי 2016

המשחק הוא של אוקלהומה להפסיד

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

ג״ס יצאו מהרבע הזה בזול מאד ובמזל מאד.

עודד קרמר 31 במאי 2016

אוקלהומה צריכים להיות מרוצים. למרות החטאות איומות הם לגמרי במשחק. משחקים הגנה יפה עם סגירות כפולות על סטף

גיל שלי 31 במאי 2016

השופטים שורקים רק לרצח, נותנים להרביץ חופשי כמו שצריך במשחק כזה

יואב דובינסקי 31 במאי 2016

טוב מאוד. שיתנו לשחק.

טל 12 31 במאי 2016

בינתיים אוקלהומה משחקים כדורסל טוב גולדן סטייט שומרים על רעננות הקבוצה.

דיזידין 31 במאי 2016

חשוב לשמור על רעננות לקראת משחק מספר 8

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

אם סטף לא יחזור בקרוב, זה עלול להיות לא פשוט אח״כ

טל 12 31 במאי 2016

:-)

NoOne 31 במאי 2016

מהתחלה הסכמתי עם גיל שזה יהיה בלואאוט של OKC

דיזידין 31 במאי 2016

עכשיו, ב-10 הפרש לאוקלהומה, אני אהמר על גולדן סטייט. הם עוד לא הראו שמץ

רוגל 31 במאי 2016

אוקלהומה שולטים בצבע ובזכות זה במשחק.

טיפה סרוחה 31 במאי 2016

מישהו יודע לספר מה האחוזים של ספייטס מהשלוש?אני בקושי רואה אותו מחטיא

יריב 31 במאי 2016

38.7% בעונה, 42.1% בפלייאוף, 44.4% בסדרה הזו (לא כולל היום)

טיפה סרוחה 31 במאי 2016

תודה רבה.מרגישים שנתן קפיצה,הוא צריך לקבל יותר דקות לדעתי

איצקו 31 במאי 2016

יש אצלו הבדל בין משחקי בית למשחקי חוץ בהפרשים משמעותיים

יריב 31 במאי 2016

טעות שלי, 40.6% בפלייאוף. בסדרה הזו זה רק מתשע זריקות, לא משהו שהייתי בונה עליו טענות, אבל באופן כללי הוא התחיל לזרוק שלשות רק העונה.

גיל שלי 31 במאי 2016

בינתיים גולדן סטייט קורסים מהלחץ של ההגנה והמעמד

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

התחיל משׂחק חדש?

גיל שלי 31 במאי 2016

ראסל בזבז הזדמנות לעלות ל16 היתה להם הזדמנות כזאת גם ברבע השני של משחק6

יואב דובינסקי 31 במאי 2016

דוראנט בקושי במשחק. אמנם היתרון של אוקלהומה, אבל ג"ס יכולה להתפוצץ כל רגע.

NoOne 31 במאי 2016

יפה שרוברסון מחטיא 700 לייאפס חופשי מתחת לסל

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

לגמרי משׂחק חדש.
ועם כל הדיבורים על האנוכיות של ווסטברוק, יש לו 6 אסיסטים ועוד לא מחצית.

גיל שלי 31 במאי 2016

ובדיוק כמו במשחק שש קליי הופך את המשחק לצמוד אחרי שאוקלהומה לא מצליחים לברוח

יאיר אלון 31 במאי 2016

איפס את הידית והווריורס נותנים ריצה שמזכירה במשהו את הקבוצה ששברה את שיא הניצחונות בעונה הסדירה

גיל שלי 31 במאי 2016

אגב, כנראה שהאריסון בארנס לא יככב במשחק הזה

גיל שלי 31 במאי 2016

גם שם עוד שלשה

NoOne 31 במאי 2016

גרין הוא שחקן כזה מלוכלך

יריב 31 במאי 2016

יחליף את דלבדובה בראש הרשימה בקיץ?

יאיר אלון 31 במאי 2016

מתי קרי זרק לסל בפעם האחרונה? 22(דק' בתוך המשחק)

S&M 31 במאי 2016

לג"ס אין כלום למכור נגד אוקלהומה, חוץ מיכולת קליעה ל-3.

NoOne 31 במאי 2016

לג"ס אין כלום למכור באופן כללי חוץ מזריקות לשלוש.
יש להם הגנה בינונית , אין להם שחקן שיכול לעשות פוסט אפ באופן עקבי , אין להם שחקנים שיכולים לקחת שחקן אוף דה דריבל ולחדור לסל.
מה שיש להם זה תזמון מצוין במסירות, חסימות מצוינות לקלעים שבחלק גדול זה חסימות נעות(אבל כבר לא שורקים את זה בהנחייה מה NBA)
ושני שחקנים עם יכולת קליעה נדירה.

תום 31 במאי 2016

לג"ס אין כלום למכור נגד אוקלהומה, חוץ מיכולת קליעה ל-3.

זה ה – "היינו יותר טובים ואז קיבלנו גול במצב נייח" החדש?

גיל שלי 31 במאי 2016

גדול, אגב משחק שש הם הפסידו בכל קטגוריה אפשרית חוץ משלשות

יריב 31 במאי 2016

גם איבדו פחות כדורים

גיל שלי 31 במאי 2016

עד הדקה האחרונה גם שם הם פגרו

NoOne 31 במאי 2016

מה בדיוק גולדן סטייט עושים טוב באופן עקבי חוץ מלקלוע שלשות(ברמה על אנושית יש לציין) ?

גיל שלי 31 במאי 2016

הגנה

אלעד 31 במאי 2016

מנצחים…

יואב דובינסקי 31 במאי 2016

אחלה משחק

יאיר אלון 31 במאי 2016

האבסורד אני חושב ביחס למחשבה לפני הסדרה שנראה שהמשחק תלוי יותר באוקלהומה מאשר בג"ס. עד כמה יש להם כוח להזיז את הרגליים, כמה חמצן ישאר למקבלי ההחלטות בדקות ההכרעה.
לזכות האלופה יאמר שהם אכן משחקים כמו ווריורס במשחקים האחרונים.

טל 12 31 במאי 2016

גולדן סטייט מוחמד עלי ווריורס רוקדים את הריקוד שלהם,אוקלהומה מתאוששים לקראת הרבע השלישי.

תום 31 במאי 2016

לא מבין את הצורך הזה לנתק את יכולת הקליעה מ-3 משאר הפרמטרים במשחק כאילו הם לא קשורים (בטח שבעידן החדש)

טיפה סרוחה 31 במאי 2016

הסדרה הזו הוכיחה שבניגוד לציפיות,אוקלהומה קבוצת ריצה טובה יותר מגולדן סטייט.הבעיה שלהם היא שבדקות האחרונות של רבע רביעי המשחק עומד ואז הם אובדי עצות

גיל שלי 31 במאי 2016

אוקלהומה בזבזו את ההזדמנות שלהם לברוח, השאלה היא האם גולדן סטייט יצליחו לייצר ריצה בפתיחת החצי השני, ואם ראסל ודוראנט ישארו עם מספיק אוויר למאני טיים

יואב דובינסקי 31 במאי 2016

כן, אבל גם אפשר להסתכל על זה שאוקלהומה לא נתנה לג"ס לפתח ריצה משלה. שנינו חשבנו שחיטה וכנראה שזה לא קורה.

ישעישהו 31 במאי 2016

לינק איכותי לצפייה ישירה מרשת TNT בבקשה?

טיפה סרוחה 31 במאי 2016

יש לי אחלה לינק אבל תצטרך להוריד תוכנה שנקראת acestream קודם

yaron 31 במאי 2016

Mamahd ?

עופר פרוסנר 31 במאי 2016

אני לא יודע מה להגיד על המחצית הזו חוץ מוואו. זה מדהים כמה הקצב של המשחק מרגיש מטורף. כמו כן, תבורך על הלייב בלוג :)

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

מצטרף לשני החלקים.
קצב מעולה, ואחלא יוזמה!

גיל שלי 31 במאי 2016

חייב להודות שהיוזמה היא של אורי

איציק 31 במאי 2016

אולהומה יצאו פריירים גדולים. מחצית זועה של GS. חוץ מקרי ותומפסון אף אחד לא מסוגל לשים דבר כתום לתוך חור ועדיין הפרש סביר. דוראנט באחוזים מעולים אך נעלם רוב הזמן. לא נראה שהוא נח על המגרש לאגור כוחות למחצית השנייה, אבל אולי יפתיע.

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

נראה לי שאוק׳ השאירו איזה 16 נקודות על הריצפה, עם לייאפים מוחמצים וכיוצא באלה.

איציק 31 במאי 2016

נכון, ו-GS השאירה 20 נק' בפח. הצוות המסיע הגיע עם אוקלהומה ועם GS הגיעו כמה מחרבי משחק. לא ליוינגסטון, בארנס, איגודלה, בוגאט, ובגדול גם לא גרין. אף אחד לא הגיע להתקפה. לאוקלהומה הרבה יותר שחקנים תרמו, וזה צריך להדאיג רק קבוצה אחת מבין השתים.

yaron 31 במאי 2016

בוקר טוב, איפה יושבים מי שהצטרפו במחצית? :-)

punkbay 31 במאי 2016

רק אני ראיתי את סטף מחזיק את הברך אחרי הסל האחרון ומדדה בירידה למחצית?

punkbay 31 במאי 2016

חוזר בי

Oded 31 במאי 2016

וואוו

אריק י. 31 במאי 2016

הבעיה היא שגם אם אוקלהומה תברח קצת (אפילו ל16-17), זה כאילו לא מזיז לגולדן סטייט, מבחינתה זה כמו יתרון של 3-4 נק'. כל מתפרצת והתקפת מעבר שלהם נגמרת בשלשה. לא דאנק, לא ליי-אפ קל, שלשה. זה כמו המכונה הזאת של הטניס שמשגרת מלא כדורים.

Zak 31 במאי 2016

במחצית:

אדאמס עם 3 מ 7
רוברסון 2 מ 9
ווסטברוק 5 מ 14

דוראנט רק עם 4 מ 5. למישהו יש הסבר למה?

איציק 31 במאי 2016

הוא נותן למשחק לבוא אליו בעצמו אך הוא לא בא ;)

Zak 31 במאי 2016

לכל שחקן בחמישייה של OKC וגם לקאנטר יש יותר זריקות ממנו, בזמן שהוא שיחק הכי הרבה דקות .הזוי לגמרי

Oded 31 במאי 2016

ג״ס עושים דאבל טים על דוראנט כשהוא מקבל את הכדור, אוקלהומה דווקא עושים עבודה לא רעה להניע את הכדור אחכ

NoOne 31 במאי 2016

לגולדן סטייט אין כלום חוץ משני שחקנים שקולעים שלשות מהתחת.
זה כבר נהיה מגוחך , אין להם שום התקפה עומדת , שני מטילי כדור ברזל שלו מחטיאים

רוגל 31 במאי 2016

איזה יופי של הטלות

עופר פרוסנר 31 במאי 2016

זה נראה (נראה, כן) שאוקייסי משחקת באינטנסיטי הרבה יותר גדול מג"ס, שמצידה משחקת באיזי לאללה. זה מרגיש כאילו כל רגע הם יכולים להתעורר, אפילו היום.

yaron 31 במאי 2016

מה זה ???

טיפה סרוחה 31 במאי 2016

לינק youtube
https://www.youtube.com/channel/UCdsqoIXRUVZNzgNMzUWG-JQ/live
השימוש מורשה גם לשמאלנים אבל לא למניפי דגל אש"ף :)

NoOne 31 במאי 2016

השיפוט הביתי מרים את הראש.
פאול ברור על דוראנט
בילי דונובן צריך להתעורר ולקבל פאול טכני

גיל שלי 31 במאי 2016

כמעט לא שורקים פאולים בשני הצדדים

איציק 31 במאי 2016

השופטים נותנים להרביץ כל הסדרה. אחרי זה היה פאול ברור על איגי ולא שרקו. תהיה שריקה רק אם שחקן ישאר עם היד של היריב בין השינים, או בקיצור, יחטוף שוק.

אדם 31 במאי 2016

וגם פאול ברור של דוראנט אחרי. בשביל לקבל שריקה צריך לשבור יד או להיות אידיוט כמו גרין

דן דן 31 במאי 2016

ואחרי הפאול הברור על דוראנט היה אחד שלו על איגוואדלה.., זה מתאזן

NoOne 31 במאי 2016

זה לא מתאזן כי הפאול שלא שרקו על דוראנט הוביל למתפרצת ושתי נקודות

איציק 31 במאי 2016

זה שהוא לא הצליח לקלוע ואיגי כן לא שייך. היה פאול חזק בשני הצדדים.

גיל שלי 31 במאי 2016

אז הם נתנו ריצה אבל מפיגור עשר

יואב דובינסקי 31 במאי 2016

דוראנט עדיין באוקלהומה? כי לא מוצאים אותו

איציק 31 במאי 2016

לא, הו ב-GS אבל שקט.

יואב דובינסקי 31 במאי 2016

יופי

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

שני ריבאונד התקפה לג״ס באותו פוזשן!

איציק 31 במאי 2016

רק לאן גודזילי מוציא את הכדור???

NoOne 31 במאי 2016

זה נראה כאילו כל רגע השחקנים של OKC יפסיקו לשחק ויתחילו ללכת מכות אחד עם השני

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

זאב מוסר (בגרמנית) – תכלס

איציק 31 במאי 2016

ורז1או משחק…

תורג׳י 31 במאי 2016

זה גמור

איציק 31 במאי 2016

הצוות המסיע של GS הגיע למחצית השייה, והאו הגיע לסיע ל-GS בשתי הקבוצות.

AdamB 31 במאי 2016

לאוקלהומה יש מספיק זמן לחזור. אבל מעכשיו הם חייבים ללכת לצבע ולהוציא פאולים.
להאט את הקצב.

איציק 31 במאי 2016

לחזור לאן?

Oded 31 במאי 2016

אין פאולים במשחק הזה

רוגל 31 במאי 2016

גס עצרו את אוקלהומה על 12 נקודות ברבע, והמשחק עוד לא גמור. מדהים

גיל שלי 31 במאי 2016

דונובן רצה לתת לדוראנט לנוח, הווריורס רצו, אין מנוחה

Zak 31 במאי 2016

נראה כאילו הוא נח על המגרש. בקושי עשה משהו ברבע השלישי.

איציק 31 במאי 2016

דוראנט לא צריך מנוחה, כי הוא גם ככה ישן. מישהו צריך להעיר אותו, אחרת הוא לא ידע בכלל שהיה משחק.

NoOne 31 במאי 2016

אכזבה גדולה מווסטברוק ודוראנט , ווסטברוק לא מתפקד , לא חודר לסל ומאבד את הכדור
דוראנט פשוט נעלם , 4 דקות אחרונות שומר עליו שון ליוינגסטון עם ברכיים קאסט איירון והוא לא מסוגל לקחת אותו לסל , הוא אפילו לא מנסה.

Zak 31 במאי 2016

יכול להיות שהם פשוט תשושים כבר.

NoOne 31 במאי 2016

שיקחו ספידים , את מי זה מעניין
זה משחק 7 , תמות על המגרש עם צריך.
דוראנט 3 רבעים לא ניסה אפילו

איציק 31 במאי 2016

ויש לדוראנט 17 נק'

ניק 31 במאי 2016

אוקלהומה איבדו כל צלם של קבוצה… מדהים כמה הראש יותר חזק מכל חלק אחר בגוף!
הם חייבים שחקן אחד שיצליח לקחת את עצמו בידיים ולנסות דרכו לחזור למשחק

איציק 31 במאי 2016

GS מתפרקים

גיל שלי 31 במאי 2016

קרי יחזור מהפסק זמן, מעניין אם בוגוט או ורז'או גם

NoOne 31 במאי 2016

זאת ההזדמנות האחרונה של OKC , יכולים להוריד ל 6 הפרש מהקו וחייבים לשחק הגנה

איציק 31 במאי 2016

השחקנים חייבים לעבוד על צעד וחצי באימונים.

יריב 31 במאי 2016

נראה שהדרך היחידה של ג"ס לעשות נקודות זו זריקה של קארי או תומפסון לשלוש מכדרור על השמירה

גיל שלי 31 במאי 2016

אוקלהומה מרשימים בכך שהם לא קרסו

חכם בדיעבד 31 במאי 2016

כדורסל פסיכי
לא שמים צעד וחצי

גיל שלי 31 במאי 2016

לא שמים צעד וחצי בגלל האגרסיביות בהגנה בשני הצדדים

איציק 31 במאי 2016

לא מסכים, היו כמה החטאות שלא קשורות להגנה.

חכם בדיעבד 31 במאי 2016

לא מסכים..
כנראה עייפות..
מצד שני מפציצים שלשות כמו חמאה

Oded 31 במאי 2016

משחק מעולה
כמו שפלייאוף צריך להיות

MOBY 31 במאי 2016

תם הטקס…

גיל שלי 31 במאי 2016

אז בקשר לתלונות על ההתמקדות שלי בסטף לקראת המשחק……

ניק 31 במאי 2016

לילה טוב.. נפגש בגמר

Zak 31 במאי 2016

דוראנט בקושי עומד על הרגליים.

חכם בדיעבד 31 במאי 2016

הוא ענק!!

Zak 31 במאי 2016

כן. סופסוף הגיע למשחק :)

רוגל 31 במאי 2016

דוראנט מחזיק את אוקלוהומה במשחק

איציק 31 במאי 2016

זה לא נגמר

NoOne 31 במאי 2016

לקח לדוראנט רק 44 דקות להתעורר

איציק 31 במאי 2016

מי אמר שדוראנט לא הגיע????

גיל שלי 31 במאי 2016

דוראנט מוכיח את הלב שלו

ירוק 31 במאי 2016

איך נהיה שוב משחק?

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

איבאקה לא ויתר, והשאר התחילו להתבייש

אוֹרי אמיתי 31 במאי 2016

אחלא משׂחק 7. ענה בגדול על השאלה אם לקום או לא לקום.

חכם בדיעבד 31 במאי 2016

דוראנט למרות השופטים!!!

NoOne 31 במאי 2016

זה החוק הכי מטומטם ב NBA , איך שחקן על הרצפה יכול לקרוא טיים אאוט כזה.
איך לא מבטלים את החוק מפגר הזה

איציק 31 במאי 2016

התחילו עם האק דה קרי

Oded 31 במאי 2016

איזה אידיוט איבקה…

חכם בדיעבד 31 במאי 2016

לגמרי
הרס הכל….

לילה טוב לכולם!
היה תענוג של סדרה

גיל שלי 31 במאי 2016

סטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטף

S&M 31 במאי 2016

נתן הצגה היום

גיל שלי 31 במאי 2016

אז אתה סולח לי על ההתמודדות בו לפני המשחק?

חכם בדיעבד 31 במאי 2016

מדהים
התעלות נפלאה

ואקסרטה היה איגוואדלה היום

Oded 31 במאי 2016

הייתי מצפה ממך לצעוק קליי אם כבר, לדעתי היה יותר משמעותי לניצחון היום

יואב דובינסקי 31 במאי 2016

דאגר

איציק 31 במאי 2016

להפסיד שלושה משחקי 7 ברציפות ועוד באותה סדרה… זה כבר לגאסי

אבו צ'יצ'ריטה 31 במאי 2016

MVP

NoOne 31 במאי 2016

הגיע הזמן לפרק את החבילה ב OKC , נגמר להם הסיפור

AdamB 31 במאי 2016

לגמרי. בדיוק כמו הקליפרס וממפיס. קבוצה שהגיעה לתקרה שלה.

MOBY 31 במאי 2016

רק כי הם הפסידו לקבוצה הכי טובה העונה (והמאזן…)? אפשר לחזק במקומות הנכונים (כמו לתת מנוחה לכוכבים).

אלעד 31 במאי 2016

הפוך, גוטה. הם סופסוף הבינו איך לשחק. קצת חיזוק לספסל ולדעתי הם חזק בתמונה לשנה הבאה.

דיזידין 31 במאי 2016

אחחחח, איזה גמר מצפה לנו…
תודה רבה, יאללה לברון, אני הולך לישון

גיל שלי 31 במאי 2016

משחק ענק, סדרה ענקית, כבוד לאוק

טל 12 31 במאי 2016

יופי של סדרה

ה MVP חזר בגדול

איציק 31 במאי 2016

קרי עדיין לא ב-100%

אלעד 31 במאי 2016

ה"בוקר טוב אדם ריגר" זה ה"הודור" החדש.

טיפה סרוחה 31 במאי 2016

אפשר עכשיו לקבוע חד משמעית-אוקלהומה קבוצה טובה יותר אבל גם טיפשה יותר

טיפה סרוחה 31 במאי 2016

אגב המשחק נגמר ב8 ככה שכל מי שהימר על אחת מהקבוצות בווינר נפל.עוד דרך מבריקה למפעל הפיס לעשות מכה מדי פעם

ניינר / ווריור 31 במאי 2016

ישששששששש!!!
ועכשיו להשלים את המשימה הקדושה להנחיל למגעיל מקליבלנד ולקבוצה הדוחה שלו עוד הפסד בגמר כמו שהוא רגיל
Go Warriors!!!!

איציק 31 במאי 2016

איזו צרות עיין… אחת כזו שבקלות אפשר להתחבר אליה.

MOBY 31 במאי 2016

כוכבית? כוכבית, כוכבית!
*********

סימנטוב 31 במאי 2016

וואו זה היה משהו. אופי מטורף (וגם אחרי המשחק קארי נותן לקליי להניף, גרין מחמיא לאדמס…) אושר,, מטורף אושר, מטורף!!

ניינר / ווריור 31 במאי 2016

אושר אדיר. ראיתי את המשחק כמו ניגר בטלפון באיזה חור בגואטמלה אבל זה הרגיש כאילו אני באוקלנד

סימנטוב 31 במאי 2016

יצאתי סחוט מהחופשה שלך בגואטמלה!

ניינר / ווריור 31 במאי 2016

עוד שבוע נגמר. :)

איציק 31 במאי 2016

אתה עלול לפספס את כל הגמר.

ניינר / ווריור 31 במאי 2016

אל דאגה יש באנטיגוה ספורט באר מעולה

אביב יריב 31 במאי 2016

זוכר אותו. מלא אמריקאים.
ראיתי שם את הפלייאוף של 2008.
(ואת הגמר המופתי בהונדורס…)

ניינר / ווריור 1 ביוני 2016

עכשו הוא מלא ישראלים

גיל שלי 31 במאי 2016

סטף עשה תרגיל לקליי והשאיר אותו להניף את הגביע לבד

איציק 31 במאי 2016

עכשיו נראה מאבק בין ה-MVP לשחקן הטוב ביותר עלי אדמות, היקום וכל היקומים המקבילים.

אורי 31 במאי 2016

אבל שניהם זה אותו שחקן…

איציק 31 במאי 2016

כנראה פספסת כמה ניתוחים תאולוגיים ממומחי המזרח אשר אינם תומכים באמירה שלך.

דורפן 31 במאי 2016

;לא לא. 131 עיתונאי אן.בי.איי שיושבים באמריקה רואים מאות משחקים כל שנה, הם בחרו את קארי פה אחד, אבל הם טועים.

איציק 31 במאי 2016

זה נקרא "תופעת העדר"

דורפן 31 במאי 2016

זה נקרא ידע בכדורסל

אדם 31 במאי 2016

זה נקרא טרול חביב

טיפה סרוחה 31 במאי 2016

לא ברור אם דורפן מבין שאתה סתם מטריל או לא

איציק 31 במאי 2016

ממתי אתה מאמין לעיתונאים?
לא ראיתי אותך מגן ככה בחרוף נפש על אופירה

אריק 31 במאי 2016

קליבלנד אלופים

גיל שלי 31 במאי 2016

הם לא יכולים לשמור את גולדן סטייט, או שיקריבו את ההתקפה

איציק 31 במאי 2016

אתה תופתע כמה סשה קאון יהיה חשוב בסדרה זו.

אריק 31 במאי 2016

אני לא יודע גיל. כל ההנחות של “לא יכולים“ לשמור וכאלה מתנפצות כל משחק בפלייאוף.
במשחקי הפלייאוף האחרונים בין הקבוצות הקאבס שמרו לא רע בכלל. כל מה שקרה בין לבין כמעט לא רלבנטי.

גיא זהר 31 במאי 2016

הם שמרו לא רע במשחקים 1-4 כשארווינג (ממשחק 2) ולאב לא היו זמינים. יש לקליבלנד בעיות מאצ' אפ קשות. מצד שני, הם עמוקים מאוקלהומה ומנוסים יותר. קל זה לא יהיה לג"ס.

אלעד 31 במאי 2016

סידרה פתוחה לגמרי, עם יתרון לקבוצה הביתית שיש לה 2 שחקנים שעושים הכי טוב את הדבר הבסיסי בכדורסל. פוט דה בול אין דה בסקט

ניר 31 במאי 2016

אוף טופיק, נראה שההחתמה של בניון בתל אביב לא ממש הולכת לפי התוכנית. אני רואה שמאכילים את הכתבים בסיפורי "אוטוטו זה קורה" ובינתיים זה לא ממש קורה. יכול להיות שבכל זאת יש פער בין היח"צ של נימני גרופ לבין המציאות.

גיל שלי 31 במאי 2016

לראשונה בחיי אני מתפלל בדיוק לזה

Comments closed