לקראת משחק 5

לקראת הפגזה

הלילה גולדן סטייט משחקים מול קליבלנד, כלומר גולדן סטייט נטולת אחד משחקניה המובילים, נגד לברון והליגה. לברון מיד בסוף המשחק הרביעי, יתכן ואף בתאקל עם גרין שלברון יזם, החל קמפיין להשעיית דריימונד גרין. עיתונאי הבית שלו היה הראשון להטיל ספק בכך שדריימונד גרין ישחק במשחק 5. לברון הודיע באמצעות דוברו (לא במסיבת העיתונאים כמובן, שם דיבר רק על העלבון שגרין הטיח בו) שהליגה צריכה לצפות בהילוך החוזר ולהחליט. לברון בדרך כלל משיג את מה שהוא רוצה, כמו ביבי. כאשר הוא רוצה שחקן לקבוצה הוא משיג אותו. כאשר הוא רוצה מאמן חדש, הוא משיג את אותו. כאשר הוא רוצה אפשרות טובה יותר לנצח, הוא משיג את זה.

*

דריימונד גרין אולי היה צריך להיות חכם יותר, אבל שחקני גולדן סטייט לא ממש מתעניינים בחלק של דריימונד גרין בסיפור. הם כולם מרוכזים במהלכים של לברון. קליי רמז לכך שלברון מתנהג כמו תינוק, אמר שכנראה פגעו ללברון ברגשות, והליגה הזאת משוחקת על ידי אנשים מבוגרים. מוריס ספייטס הלך רחוק יותר, הוא העלה לטוויטר תמונה של בקבוק הזנה לתינוקות. הוא גם הוסיף שסבר לתומו שהטובים ביותר רוצים לנצח את הטובים ביותר, אבל מה הוא מבין. כאשר לברון נשאל על אמירתו של קליי, הוא אמר שיבחר ב HIGH ROAD ולא יגיב. עיישה קרי טרחה לספק לקהל הקוראים המבולבלים את ההגדרה המילונית של ההיי רואד. היא אמרה שמדובר בגשר בלתי נראה העובר מעל לראש של שחקן, כאשר ניתן לבחור לעקוף את השחקן מצד ימין או שמאל.

*

בכל מקרה, קליבלנד ישחקו הערב מול גרסה שונה של גולדן סטייט. גרין הינו מוביל הכדור העיקרי בהתקפות המעבר של הקבוצה, אך יתרה מכך, הוא העוגן ההגנתי של הקבוצה. החמישייה הנמוכה מתאפשרת בעקבות האפשרות של גרין להחליף כל עמדה, לקחת ריבאונד הגנה, ולהוות מחסום אחרון מתחת לסל. בלעדיו, בחמישייה עם סנטר משחק החילופים בהגנה יעיל פחות. שון ליווינגסטון במקומו בחמישייה הנמוכה, והאריסון בארנס הוא האיש שצריך להלחם על הריבאונים מול טריסטן תומפסון. אתם כבר מבינים, הפגיעה העיקרית תהיה במשחק ההגנה של גולדן סטייט.

אבל גולדן סטייט יגיעו למשחק לוהטים, הם ירצו להראות ללברון שהטריקים שלו לא יצליחו לו. הם לא יגיעו שאננים כפי שהם נוטים להיות מדי פעם, ואילו אני לברון, לא הייתי בונה על התחלה לא מרוכזת שלהם. הפעם גולדן סטייט יצטרכו לעלות עם ההתקפה הטובה שלהם. קליי וסטף יצטרכו להתחיל להפגיז מהרגע הראשון.

סטיב קר אמר שיתמודד עם החסרון של דריימונד גרין באמצעות הרבה מבטים חדשים שהוא יזרוק למגרש, כנראה נראה חמישיות שלא נראו עדיין בסדרה הנוכחית. יהיה מעניין לראות מה כוונתו, כמה דקות ישחק בוגוט, כמה דקות ישחק ורז'או, האם מקאדו ישחק הרבה דקות. אבל, ההתמודדות האמיתית תהיה בשינוי משחק ההתקפה. כבר במשחק הרביעי ראינו את הטריק החדש ברבע הרביעי, פיק אנד רול בין סטף ובין קליי. קליבלנד היתה מבולבלת לחלוטין בכל הפעמים שגולדן סטייט ניסתה את התרגיל. כנראה נראה את סטף לוקח את קיירי בסוגים של אופן, ולא רק יריץ אותו מסביב לחסימות. וכן, אנחנו נראה הרבה חסימות קשות של בוגוט, ורז'או ואחרים.

טיירון לו יצטרך להחליט האם הוא חוזר לקווין לאב בחמישייה. לכאורה זה הניצול הטוב ביותר של הרחקת גרין, שכן בחמישייה כזאת, קר חייב לשמור גבוה אחד לפחות על המגרש. הבעיה היא שהפוסט אפ של לאב מחריד בפלייאוף, ולכן האריסון בארנס על לאב, ובוגוט על תומפסון, זו בחירה מצוינת מצידו של קר.

*

הליגה בעצם החליטה שקרי חייב להיות הMVP של הסדרה, אם הוא רוצה לקחת את האליפות כבר היום, ההימור שלי הוא שהליגה תקבל בדיוק את זה.

 

ליגת שוקי ההון - RGE, שחיתות, גולדמן ולוב
עצבים של לוחמי שוורים

183 Comments

צור שפי 13 ביוני 2016

כמה אני מקווה שאתה צודק. יש למר ג׳יימס את היכולת לעורר אנטגוניזם אצל אחרון הנייטראלים, כמוני.

תומר 13 ביוני 2016

אני מניח* שנראה רוטציית גבוהים הרבה יותר רחבה הלילה, אתפלא אם אזילי וספייטס לא ישחקו יותר מ 30 דקות משותפות, מנחש* גם שלברון יגיע היום די הרבה לקו ולא על עבירות קלות ערך

* מניח/מנחש – דרך אחרת להגיד "זה מה שהייתי עושה אם הייתי סטיב קר"

יריב 13 ביוני 2016

לא חשוב מי יזם את התאקל, ואם לברון העליב את גרין בהליכה מעליו. מה שגרין עשה הוא בבירור עבירת פלגרנט ואני לא מבין איך אפשר להגן על זה. הליגה לא בצד של לברון, כמו שלא היתה בצד של אדאמס – הליגה בצד של "אסור לשחקנים להרביץ לשחקנים אחרים על המגרש", ואני תוהה מה מביא אדם להיות בצד השני.

גיא זהר 13 ביוני 2016

בסדר. וגם הליגה לא עזרה ללייקרס נגד סקרמנטו.

יריב 13 ביוני 2016

אני רוצה להבין את הטענה של מי שחושב שגרין לא היה צריך להיות מורחק. כמו שאני רואה את זה יש כמה צורות להצדיק את זה:
1) גרין לא ניסה לתת ללברון מכה בביצים.
2) לתת מכה בביצים במכוון אינה סיבה לעבירת פלגרנט.
3) חוקי "נקודות פלגרנט" אינם הוגנים (אבל זו כבר ממש תרמית ארוכת טווח, הליגה תכננה את ההרחקה הזו לפחות מתחילת הפלייאוף, כשגרין קיבל עבירות פלגרנט קודמות).

עידו ג. 13 ביוני 2016

(1) גרין ניסה לנער שחקן שבמכוון בחר לעמוד מעליו.

יריב 13 ביוני 2016

גרין נתן את המכה אחרי שלברון ירד ממנו, אתה יודע. רואים את זה בבירור (בעת המכה גרין ברגליים זקופות וגב כפוף). אם היה נוגח לא בביצים תוך הזדקפות, לא היתה לי בעיה עם זה.

עידו ג. 13 ביוני 2016

רואים בבירור שהוא לא רואה לאן הוא שולח את היד. הוא גם מיד לאחר מכן שולח אותה שוב. אין פה פלייגרנט.

יריב 13 ביוני 2016

אם שחקן מכה שחקן אחר בכוונה, ורק במקרה פוגע לו בביצים, זה בוודאי פלגרנט.

עידו ג. 13 ביוני 2016

יש הבדל בין מכה לבין מנסה להשתחרר. כשהוא מתחיל את התנועה עם היד הוא לא יודע שלברון כבר יחלוף מעליו . שים לב לתנועה המיידית השנייה.

יריב 13 ביוני 2016

הוא יודע שלברון יחלוף מעליו, למעשה הוא יודע שהוא חלף. הוא מרגיש אותו עם הכתפיים.

איציק 13 ביוני 2016

מזה ידע? הניסה מיד לקום באופן אינסינקטיבי. הוא היה צריך לחשוב, שהמלך רוכב עליו אז צריך לחקות. לא מחזיק מים.

יריב 13 ביוני 2016

כנראה הייתי מוכן לקבל הגנה כזו אם היה מדובר באדם מהרחוב, אבל מדובר בדריימונד גרין. אנחנו יודעים כמה שליטה יש לו בגוף, כי ראינו אותו משחק. אנחנו יודעים כמה טוב הוא יודע איפה נמצאים שחקנים אחרים, כי ראינו אותו משחק. אנחנו יודעים מה מהירות התגובה שלו, כי ראינו אותו משחק.

הוא ניסה לקום בתנופה לעמידה, נעצר כשפגע בחברון עם הכתפיים, התייצב ואז שלח את היד לכיוון. השלב האינסטינקטיבי נגמר כשהכתפיים שלו פגשו את הירכיים של לברון.

איציק 13 ביוני 2016

אני לא מסכים לפרוש הדברים שלך להתרחשות אבל מסכים עם העובדה שהעבר של גרין דפק אותו. הליגה רצתה (מי שלא יהייה תחת ההגדרה של "הליגה") לתת לו בראש ובחרה רגע כזה שהוא כנראה הכי גבולי מבחינתה, כי לא היתה בטוחה שיגיע רגע מובהק. נקווה שהאחרים יעשו את העבודה.

Shadow 13 ביוני 2016

כמה קל לשפרשן כוונה כשרואים הילוך איטי

אתה פעם שיחקת כדורסל? פעם יצא לך להתרומם מהריצפה אחרי שהטיחו אותך לשם(כבר פה היתה צריכה להישרק עבירה) ואחרי זה עברו מעלייך וכל זה כשאין לך אויר.

בספורט פיזי מקבלים מכות

אותו לברון הביא שנה שעברה בגמר מרפק לאשכים של איגי שהיה נראה הרבה יותר מכוון ואם אני זוכר נכון לא עשו לא כלום.

די לצביעות.

נ.ב

אני מקווה שלברון יקבל היום בראש בלי גרין וזו תהיה אחלה סגירת מעגל.

גיל 13 ביוני 2016

אם זה היה מקרה מבודד אז אולי היית צודק אבל כששחקן כל הזמן מנער שחקן שמעליו על ידי בעיטות או ידיים לביצים אז צריך להודיע לו שהתנהגות כזו פסולה. הבעייה שעשו את זה מאוחר מדי על עבירה הרבה פחות חמורה ממה שהיה קודם בפלייאוף.

איציק 13 ביוני 2016

ראיתי כמה פעמים את הסרטון ואין לי מושג על מה אתה מדבר. כאשר אני מנסה לעבור משכיבה לישיבה (זה קורה לעיתים נדירות) גם אצלי הידים פרוסות קדימה גם כשאין ביצים בסביבה. זו תנועה טיבעית. לעומת זאת, המעבר של לברון מעל גריין זו לא תנועה טיבעית. כמה פעמים אתה רואה מישהו עובר מעל מישהו אחר? אפילו בכדורגל לא עושים את זה. אם כבר, מי שהיה צריך להיות מורחק, זה לברון.
תוסיף לכך שהוא לא נגע בכלום, לעומת בדיקת האשכים שעבר איגי גם מדלי וגם מלברון (מלברון כנראה מתנועה טיבעית, כאשר הביצים של איגי היגיעו במקרה למקום ההתרחשות). במקרה זה לא קרה כלום. אז נכון, גריין פרובוקטור, וכמו רודמן חטף גם כשלא היה אשם, אבל זה באמת מצחיק, יכלו למצוא תרוץ טוב יותר להרחיק אותו. יכלו סתם לבקש מקר לא לשתף אותו כדי שהמשחק יהייה שקול יותר.

יריב 13 ביוני 2016

איציק, לא בנקודה הזו, באמת. תסתכל מתי תנועת היד מתבצעת, זה לגמרי הגיוני במהלך הדחיפה עם הרגליים, אבל גרין דוחף את עצמו מעלה עם היד בנקודה הזו. הוא נותן את המכה אחרי שהוא סיים להעביר את המשקל לרגליים, כשהוא מתחיל ליישר את הגב.

אין חוק נגד זה (מעבר מעל מישהו). אפשר לאסור על זה, אבל בינתיים זה חוקי. כמובן, גם אם לא היה חוקי, עדיין לא מצדיק את המהלך של גרין.

גיל שלי 13 ביוני 2016

יריב, בעיני קיקי וונדרוויי היה צריך אולי לתת לדריימונד גרין עבירה טכנית, פלייגרנט לא היה כאן, בעיקר משום שאפשר לראות על לברון שהוא לא קיבל שום מכה. עומד שם שופט מטר מההתרחשות, מסתכל כל הזמן בחי על מה שקורה, ואפילו לא שורק עבירה תוך כדי המאבק, אלא רק בסוף אחרי המאבק על הריבאונד, איך אפשר לקבוע פלייגרנט?

יריב 13 ביוני 2016

בתחום הזה הליגה מתקנת החלטות של שופטים כל הזמן, כפי שעשתה בבעיטה של גרין באדאמס. מה לעשות, השופטים לא רואים הכל, ויכול להיות שהחמיצו את תנועת היד הזו. מבחינת החוק, מגע מספיק כדי שזו תהיה עבירת פלגרנט, וברור שהיה מגע. ברור גם מה היתה המטרה ביצירת המגע, וזה שהיא לא הושגה בהחלט מצדיק לא לתת פלגרנט 2 או יותר.

אלכס 14 ביוני 2016

אני שונא את קליבלנד, אבל גרין הוא טיפוס די מגעיל וכבר היה צריך להיות מורחק לכל הפלייאוף אחרי מה שקרה עם אדאמס ואוקלהומה (פעמיים, ויש היאמרו שלוש). העובדה שהתקרית האחרונה היתה עם לברון, לא עזרה לו כי יש ללברון גב מהליגה (בצדק או שלא, זה לא משנה), מה שאין לאדאמס…אבל התוצאה די מגיעה לו.

איציק 13 ביוני 2016

יריב, הסתכלתי מספר פעמים וזה ממש לא נראה ככה. זה נראה שאם לברון היה עובר מעל גרין יותר גבוה אז היו מאשימים את גרין שהוא משסה לנשוך את לברון בביצים.

יריב 13 ביוני 2016

אם גרין היה מרים את הראש ונותן לג'יימס נגיחה בביצים, לא הייתי בא בטענות (כי הייתי חושב שאפשר לטעון שזה מקרי).

ישי 13 ביוני 2016

נסה זאת בעצמך. ברגע שהיד עוזבת את הפרקט היא חייבת לעוף קדימה כדי לתת שיווי משקל, ומה לעשות ששם לברון החליט למקם את האשכים שלו?
אני חושב שגם מהניסיון של גרין לתת מכה אחר כך אפשר להבין שמבחינתו הוא רק נעמד ובכלל לא החזיר ללברון. ברגע שהוא חזר לשיווי משקל, שזה רק אחרי שהוא פגע בו, הוא מנסה לתת לו מכה. אפשר גם לראות איך הוא מפעיל את היד כשהוא מנסה לתת מכה (כמו מישהו עצבני שדוחף) ואיך הוא משתמש ביד בשביל שיווי משקל (בדיוק כמו כל אחד אחר שהיד שלו עוזבת את הרצפה תוך כדי ניסיון להתרומם במהירות לעמידה).

יריב 13 ביוני 2016

באופן מפתיע רק יד אחת עפה קדימה, שמת לב? אני לא דוגמה טובה, לגרין יש הרבה יותר שליטה בגוף מאשר לי.

אני חושב שהתנועה הנוספת הגיונית גם בגלל שגרין לא ממש פגע.

ישי 13 ביוני 2016

גם יד שמאל עפה קדימה. היא עפה פחות כי היא עזבה את הפרקט אחר כך, אחרי שיד ימין נתנה שיווי משקל כלשהו. בנוסף, בלינק שהבאת היא עפה רק בממד העומק ולכן זה לא בולט. השליטה של גרין בגוף לא ממש משנה. יכול להיות שהוא יכול לקום יותר מהר ממך בלי להעיף את היד קדימה, אבל כשהוא מנסה לקום הכי מהר שהוא יכול (שזה מה ששחקן כדורסל שנפל באמצע התקפה עושה) היד שלו תעוף קדימה. אני חושב שהיכולות שאתה מייחס לגרין הן על אנושיות מבחינת זמן התגובה.

יריב 13 ביוני 2016

היכולות של שחקני NBA אינן על-אנושיות, אבל הן לא רחוקות מכך.

שמעון 13 ביוני 2016

זה לא יהיה שקול יותר איגי הרבה יותר מגרין

איציק 13 ביוני 2016

רק שהליגה בעצמה קבעה שאין כאן סיבה להשעייה ותרצו אותה בהצטברות בדיוק על הבכי והנהי של לברון.

יריב 13 ביוני 2016

הליגה קבעה שאין כאן סיבה להשעיה ישירה, אתה מתנגד לשיטת נקודות הפלגרנט? אתה חושב שהליגה תכננה אותה כדי לתמוך בלברון בעת הצורך?

איציק 13 ביוני 2016

לא, היא מחליטה מתי להפעיל, ורגע ההפעלה מאוד מחשיד ומוזר, במיוחד שהפעם לא היה כלום לדעתי.

shadow 14 ביוני 2016

אני לא מתנגד לשיטת הפלייגרנט אני כן מתנגד לזה שבודקים מהלך כי מישהו קידם את זה.

אם היו צריכים לבדוק כל אירוע אחורה היו צריכים להרחיק חצי ליגה כי השיפוט בליגה הזו הוא בדיחה.

הוא הגיע להיות בדיחה כי לשם כיוונו אותו. לא אוכפים חוקים ואחרי זה מתפלאים שצריך ועדות מיוחדות אחרי משחקים.

האירוע הזה היה כלום ושום דבר. יש אירועים פי כמה חמורים.

עירן 13 ביוני 2016

די, נו, יריב. התגובות שלך תמיד מגובות בהמון ידע. כאן אתה נוקט מה שנראה כמו עמדה אמוציונלית. גרין הרים את היד והכתף כדי לקום בתנופה אחרי שלברון הפיל אותו בכח על הרצפה ואז צעד מעליו. הוא עשה זאת במקביל ללברון שעובר מעליו ולא נראה שהתכוון בכלל לפגוע שם או בכל מקום אחר. אחרי כן רואים את לברון אוחז בקרי ומנער אותו קצת (בסוף, כשכבר היה מתוסכל). איכשהו אתה לא רואה אותו נענש על זה, כמו על המכה בראש של איגי במאבק על ריבאונד שכבר נלקח בזמן ומזכה את איגי בכאפה הגונה לראש. ההבדל – איגי לא עוצר לבכות על זה.

יריב 13 ביוני 2016

הסתכלתי על הוידאו כמה פעמים, ואני ממש לא רואה פרשנות אחרת לתנועה שגרין עושה ביד ימין. יכול להיות שהוא רצה לחבוט בלברון בלי לפגוע דווקא בביצים, כמו שעשה מיד אחר כך. עדיין מצדיק פלגרנט, לפי החוק.

לגבי הניעור של קרי, תצטרך להפנות אותי לנקודה. באופן כללי, דחיפות ברמה מועטה לא נענשות בצורה הזו.

לגבי איגודאלה,דברים שקורים במסגרת המהלך הטבעי של המשחק הם פחות חמורים בהגדרה, לא חשוב איפה אתה נפגע.

עידו ג. 13 ביוני 2016

הוא לא מנסה לחבוא בו אלא לנער אותו מעליו. אני מזכיר לך שלברון הטיח אותו ברצפה ונעמד מעליו.

יריב 13 ביוני 2016

בנקודה הזו לברון לא היה מעליו. הנפילה של גרין לרצפה והמעבר של לברון מעליו אולי רלוונטיות לעבירות של לברון, אבל לא לשאלה אם גרין עבר עבירה.

עירן 13 ביוני 2016

בנקודה הזו לברון בדיוק עובר מעליו, כשהוא בא מאחור לכיוון קדימה וגרין אפילו לא רואה אותו, אלא מנסה לקום בדיוק באותה שניה ולקום מהר בעזרת תנופה מהכתף. זה נורא ברור מהזוית האחורית.
כך או כך, היכולת של לברון להתבכיין מזה היא הנקודה העיקרית.

יריב 13 ביוני 2016

נו, באמת. גרין פוגע עם הכתפיים בירכיים של לברון לפני שהוא מתחיל את התנועה עם היד. זה נורא ברור מהזווית האחורית.
https://www.youtube.com/watch?v=Pehmr7D1rhQ&t=54

עידו ג. 13 ביוני 2016

נכון. ואיזה תחושה הוא מקבל מזה? שלברון עדיין נמצא מעליו.

יריב 13 ביוני 2016

אז עברנו מ"הוא לא יודע שהוא שם" ל"הוא חושב שהוא עדיין מעליו"? הוא יודע שהוא לא מעליו, כי כשהוא היה מעליו הוא הרגיש אותו. הוא יודע גם לאן הוא זז, כי הוא הרגיש את התנועה בדחיפה. כל זה בהתעלמות מהעובדה שלברון כנראה גם בשדה הראיה של גרין (בשוליו).

עידו ג. 13 ביוני 2016

מתי אמרתי ש"הוא לא ידע שהוא שם"? כל הזמן אני אומר שהוא מרגיש שלברון עדיין מעליו.

עידו ג. 13 ביוני 2016

עזוב זה דיון מייגע. אין משהו שאני יכול להגיד שישנה את דעתך.

יריב 13 ביוני 2016

טעות שלי, פרשנות שגויה של "לא רואה אותו".

אלון 13 ביוני 2016

גרין שחקן מלוכלך עם משיכה לביצים של שחקני היריב. איכשהו גם בזה אשם לברון.

ClearcUT 14 ביוני 2016

+ 100

עידו ג. 13 ביוני 2016

האמת שעד עכשיו לא ממש ענייין אותי מה הדברים שגרין אמר ללברון שגרמו לו להרגיש שנחצה קו אדום. הנחתי שמדובר בדיבור על אמא שלו או משהו כזה. בדיקה קצרה מעלה שהעלבון הבלתי נסלח שנזרק בפניו של לברון הוא: "bitch". כן כן באמת אי אפשר לתת לזה לעבור בשקט. מייד לכנס מסיבת עיתונאים.
אם זאת לא פעילות יזומה על מנת להביא להרחקת גרין אני לא יודע מה כן. לברון הוא מלך בספינים וכמו שציינת גיל גם במקרה הנוכחי זה עבד לו.

גיל 13 ביוני 2016

ולמה אתה מקבל כמשהו לא חמור כששחקן אומר לשחקן אחר ביץ'?

עידו ג. 13 ביוני 2016

כי זה לגמרי במסגרת הטראש טוק שבין השחקנים כל הזמן

גיל 13 ביוני 2016

אני לא חושב שזה נכון.

shadow 14 ביוני 2016

אתה לא חושב שהוא ביץ? לברון זה הביץ' הכי גדול באנביאיי וכולם יודעים את זה.

איציק 13 ביוני 2016

היתי מאד רוצה שיריצו היות את השחקן עליו שומר לברון על חסימות של בוגט. זו אמורה להיות חוייה מתקנת.
מקווה שסטף וקלי יתפוצצו מהרגע הראשון. איגודלה כנראה יפתח בחמישיה במקום גרין. יש לכך חסרונות, אך יש לכך גם יתרון. לברון הולך לקבל אותו מההתחלה. אני גם לא חושב שזה הרכב כל-כך גרוע אם בזמן שהחמישיה השנייה של קליבלנד משחקת (אם היא בכלל משחקת), במקום לשחק בהרכב נמוך קר ישים את ספייטס. לא שחקן הגנה גדול אבל גבוהה שקולע מכל מקום. מול ההרכב השני בעיית ההגנה שלו פחות משמעותית. לו נראה לי יכין כמה הפתעות, אך לא יוכל לממש אותן כי לברון בכלל לא יהיה מוכן לשמוע עליהם.
נ.ב.: מעניין אילו שלטים יהיו היום ביציע, כניראה הרבה מוצצים וכל מיני אימרות שהמלך לא יוהאב. כניראה יבקה דרך הבוברים שלו כמה הוא פגיע מהייחס הלא מלבב אותו קיבל, ושזה לא מגיע לו.

S&M 13 ביוני 2016

גם אתה וגם רונן, מתבכיינים שזה לא ייאמן. הליגה מכריחה, לברון בכה אז גרין הורחק, וכל העולם נגדנו.

כולם בעד ג"ס, כולם שונאים את לברון, והפוזה הבכיינית הזו לא במקום. אז חלאס כבר. אפילו אני שהתערבתי נגדך לטובת קליבלנד, שמח שג"ס מנצחים.

גרין הורחק כי הוא מטומטם שלא שולט בעצמו. אף אחד לא מתקפל בפני לברון, גרין הורחק כי היה צריך להיות מורחק כבר קודם, וזהו.

הלוואי שקליבלנד ינצחו היום, שלא ייגמר כל כך מהר.

בני תבורי 13 ביוני 2016

נכון עד השורה האחרונה. חשוב מאוד שבדברי הימים של קליבלנד יירשם שבלאט הגיע גבוה יותר ממחליפו שהיה לו סגל מלא ובריא ואף אחד לא דחף אותו בפסקי זמן והקבוצה הייתה נורא שמחה וכוווולם שרו ביחד במקלחת.. ככה אני אוהב את זה, הכי לאיד שאפשר.

NoONE 13 ביוני 2016

חשוב מאד גם לציין שדיוויד בלאט ההיסטרי החליט לקחת פסק זמן שאין לו נגד שיקאגו שהיה מביא אותו לפיגור 1-3 והעוזר שלו הציל אותו.
טיירון לו הציל את דיויד בלאט מלהיות אחת הבדיחות הגדולות אי פעם ב NBA

בני תבורי 13 ביוני 2016

לא משנה את העובדה שאת מה שבלאט שכח טיירון לו עוד לא למד.

NoONE 13 ביוני 2016

אולי בלאט הצליח ללמד את לו איך מרגלים אחרי טיים אאוט בטלוויזיה ומתקשרים למאמן של הקבוצה היריבה לאמר לו מה הקבוצה השנייה מתכננת לעשות.
קדימה בלאט תן לטיירון לו שיעור בפייר פליי כמו שרק בלאט יכול לתת

אמוץ כהן-פז 13 ביוני 2016

לו (אותו אני מתחיל לסמפט, מהסיבות הלא טובות) פשוט עשה את המוטל עליו כעוזר מאמן.

איציק 13 ביוני 2016

חשוב מאד שעוזר מאמן ראשי הוא האחרי לציין למאמן כמה פסקי זמן נשארו לו, אז לו פישל ולו תיקן, וטוב שתיקן.

ד"ר רזי הופמן 13 ביוני 2016

בדיוק

אחד מהתפקידים של עוזרי מאמן וסטטיסטיקאים הוא לדעת מה שהמאמן לא חייב לדעת! לו תיקן טעות של עצמו.

איציק 13 ביוני 2016

אני דרך אגב לא כועס על לו בגלל הטעות כי זה אנושי וגם הוא היה חסר ניסיון בתפקיד ובמעמד. אני דווקא מעריך את לו על זה שתפס את השגיאה והציל את המצב. כל מה שרציתי לומר זה שלהפיל את זה על בלאט בלבד זה לא הוגן למרות שהאחריות המיניסטריאלית כאחד שעומד בראש המערכת כמובן גם עליו.

יוסי מהאבטיחים 13 ביוני 2016

בדיוק, זו אשמתו של לו.
מספרים, אגב, שלו הוא זה ששילם לבלאט על הטלפון מנגו שבו הוא השתמש כדי להתקשר לפיני.
לו גם התקשר לשימון מזרחי ודרש דימוושן של בלאט אחרי העונה הכושלת במכבי לפני עשור.

נו באמת…

איציק 13 ביוני 2016

בלי נו באמת ובלי כאילו. לכל אחד יש תפקיד וזה תפקידו של עוזר מאמן ראשון.

יוסי מהאבטיחים 13 ביוני 2016

נכון מאד. ואני משער שעוזר המאמן עשה את עבודתו כשהזכיר לבלאט כמה פסקי זמן נשארו לו לפני שקליבלנד סיימו את כולם.
לבקש טיימאאוט כשאין לך זה בכלל לא קשור לעוזר המאמן.
אפילו בלאט הודה "I almost blew it".

מצד שני, עבר מספיק זמן כדי להשכיח עובדות.

איציק 13 ביוני 2016

מתי ראית את בלאט מפיל תיק על מישהו? אפילו עכשיו הוא מספר שהוא לא חושב שללברון היה קשר לפיטורין.
מאיפה הידיעה שלו הודיע מראש? בלאט סיפר לך? גם אני רוצה מקורות כאלו.

יוסי מהאבטיחים 13 ביוני 2016

יש גבול גם להפלת תיקים על עוכרי ישראל.
בלאט עשה טעות שכולה שלו, בעצמו הודה בזה,והוסיף משל מטומטם על טייס קרב כדי להסביר למה.
זה הכל.
לא צריך להצמיד גם לפה תיאוריות קונספירציה

איציק 13 ביוני 2016

דיי, בסדר, אמר. פתאום אתה מאמין לדברים כפשוטם. אני לא מפיל כלום על לו, אם קראת את כל השרשור. גם אם עשה טעות, תיקן אותה כמו גדול. כולם טועים, לו טעה, בלאט טעה, אפילו פופוביץ' טעה פעם או פעמים כנראה. חוץ מהמלך, כולם טועים מידי פעם.

עופר 14 ביוני 2016

לו גם אחראי להגיד לבלאט על פסקי זמן, אז של מי האשמה שם?

ערן (המקורי) 13 ביוני 2016

+1, בני

אמיתי 13 ביוני 2016

+1

גל ד 13 ביוני 2016

בדיוק! גרין היה צריך להיות מורחק כבר קודם! למה לעזאזל נגד אוקלהומה חשוב שהשחקנים הטובים ביותר יהיו על המגרש, ונגד קליבלנד פתאום חשוב יותר שלא תיווצר אפילו מראית עין של אלימות?

ClearcUT 14 ביוני 2016

מעולה.

S&M 13 ביוני 2016

רק בגלל שההתבכיינות הזו התקבעה כאקסיומה שגרין נדפק, אז הוא הורחק כי הוא טיפש. בכל העימות הזה, לברון הקפיד להיתקל בו ולהתגרות בו במהלכים של "תוך כדי משחק" בעוד גרין מניף יד לתת מכה, מניף יד לדחוף, מחוץ למשחק. לכן גרין הורחק, כי לברון דחף אותו לגטו של הטראש טוקר שהוא, והוציא ממנו את השכונה. לברון מניאק, אבל חכם. גרין טיפש, לכן הורחק. לא כי הליגה, ולא כי לברון דרש. כי היה מגיע לו.

https://youtu.be/cxlThiXNNjg

גיל שלי 13 ביוני 2016

אין ספק שגרין היה צריך לשמור על עצמו יותר טוב, וכמו שאמרת, הוא נפל למלכודת של לברון, כלומר הוא הטיפש. עדיין זה לא אומר שלברון יוצא טוב מכל העסק הזה, בין השאר כי הוא ממש לא יוצא טוב מזה. הוא יצא מזה עוד יותר גרוע אם גולדן סטייט ינצחו היום למרות התרגיל שלו, ואני די חושב שזה מה שיקרה, כלומר ממש אין מקום לבכי מצידי

תני 13 ביוני 2016

השאלה היא לא למה גרין הורחק אחרי המהלך מול לברון, אלא מדוע לא הורחק אחרי שהתעלל בביצים של שחקני אוקלהומה.

גורביץ' 13 ביוני 2016

בכוונה או לא בכוונה, איזה שור לברון, בלי לזוז מהמקום העיף שם את דריימונד גרין ל-4 כיוונים שונים

NoONE 13 ביוני 2016

מצחיק שאנשים מנסים להגן על השחקן המלוכלך ביותר ה NBA , כל מה שעשה גרין עד היום בכוונה תחילה נותן לנו להבין שגם מה שקרה במשחק היה בכוונה , זה השחקן, ככה הוא משחק ולמעשה הליגה עד עכשיו הלכה לקראתו כי הוא היה צריך להיות מורחק מזמן.
גרין הוא הסיבה שכל כך הרבה אוהדים ניטרליים לא אוהבים את גולדן סטייט.
ושאלה אחרונה, מי זאת עיישה קרי?

גיל שלי 13 ביוני 2016

בת זוגו ואם ילדיו של סטף

NoONE 13 ביוני 2016

אני יודע מי זאת עיישה קרי.
ואני שואל שוב מי זאת עיישה קרי?

גיל שלי 13 ביוני 2016

סתם אחת שהיתה לה יציאה מעולה על לברון, חלק מהרבה אנשים שסובבים את גולדן סטייט וחושבים דברים דומים על האיש. הוא הצליח לגרום להם להיות מאוד מפוקסים לקראת המשחק

NoONE 13 ביוני 2016

מה הייתה דעתה של אישתו של להברון על הארוע? אה שכחתי היא לא יושבת ביציע עם חולצה קטנה בשתי מידות כדי שהחזה שלה יתפוצץ החוצה ולא משתוללת כמו ילדה בת חמש שכשבעלה קולע סל.
קצת קלאס לא יזיק לאישתו של סטף קרי , בעלך זה 2 טיים MVP , לא איזה הומלס שמשחק בלי חולצה בפארק.
שכחתי מה הייתה תגובתו אישתו( או חברה) של סטיבן אדמס כשגרין בעט לו בביצים.

דמוסתנס 13 ביוני 2016

גם לך קצת קלאסה לא תזיק.

ד"ר רזי הופמן 13 ביוני 2016

עיישה קרי התפקדה לטאליבאן של ג"ס ופיגעה בלברון הירו. היאאגב אחת מ 72 הבתולות של סטפן קרי והאהובה שבהן.

תומר 13 ביוני 2016

אני מניח שאם עיישה קרי הייתה יודעת שהיא תספוג ביקורת כה נוקבת מהמשתמש NoONE (כולל על סגנון הלבוש שלה והשוואות מול זה של מרת ג'יימס!) היא ללא ספק הייתה חושבת פעמיים בטרם הייתה מעזה להתייחס ללברון באופן כל כך לא מכבד.

shadow 14 ביוני 2016

השחקן המלוכלך באנביאיי זה לברון. אין יותר מלוכלך מלהיות פלופר.

זה הכי אנטי ספורט שיש.

כשאתה גם הכוכב וגם מפלצת פיזית זה מביך ופתטי.

הוא כבר זכה בפלופר השנה, שנה שעברה. אולי יקח גם השנה.

אלכס 13 ביוני 2016

כולכם פספסתם.
לברון בכלל נקם את נקמתו של טיירון לו.
אייברסון לקח לו את הנשמה כבר מאז.

ולגבי הטוענים שהליגה אובייקטיבית לגמרי – כריס פול ללייקרס לא יישכח לעולם!

ד"ר רזי הופמן 13 ביוני 2016

+1

duncan 13 ביוני 2016

הבעיה היא שהפוסט אפ של לאב מחריד בפלייאוף? מחריד תמיד. לא מבין איך בלוף כזה לא מתגלה עדיין. האיש קולע שלשות די טוב שהוא חופשי לגמרי. מעבר לזה הוא חלש

קובי 13 ביוני 2016

הלוחמים לא יכולים לשחק סמול בול בלי גרין,הם ישחקו עם סנטר לאורך כל המשחק,וזה בעיה.
בהתקפה עם שחקנים כאלה מוכשרים הם יכולים להסתדר אבל בגנה אין לו תחליף.
הפסד שלהם נראה לי כמו האפשרות היותר סבירה הלילה.

ישי 13 ביוני 2016

לברון מקבל כמעט את כל מה שהוא רוצה, אבל שכחת "חוץ מטבעות". הוא היה מאוד רוצה שיהיו לו יותר משתיים.

שמעון 13 ביוני 2016

לברון בדעחה כל פעם שמישהו עושה מולו טראש טוק הקינג נחנק מולו ראה מקרההדשון סטיבנסון גרין שנה שעברה וכו הקינג רק יביך את עצמו הלילה עם שיפור סטטיסטיקה בגארבג טיים. יהיה גיים אובר אכזרי הלילה השיא של ה17 שלשות בגמר ישבר הלעלה.

duncan 13 ביוני 2016

לברון יסיים את הקריירה עם 2-8 באליפויות. תודה לווייד על ה2.
מה שמשעשע זה שג'רי ווסט שהגן עליו השבוע, עומד על 1-8 בגמר והוא זה שאחראי על כך שלאב בקאבס.

יוסי מהאבטיחים 13 ביוני 2016

אין שום בושה להפסיד לג"ס וס"א. קבוצות טובות לפחות כמו אלו של לברון. בטח שס"א מודל 2007 וג"ס של השנה.
המאבס הם ההפסד היחיד שלא מתקבל.

איציק 13 ביוני 2016

למה לא, חבורה של אגומניאקים מנופחים הפסידה לתלכיד קבוצתי. מאד הגיוני ומעודד לדעתי.

יוסי מהאבטיחים 13 ביוני 2016

אותם אגומאנייקים שניצחו שנתיים אח"כ את התלכיד הקבוצתי של העשור וחצי האחרונים?

איציק 13 ביוני 2016

קיבלו בראש, זיעזע להם משהו.

גל ד 13 ביוני 2016

נוביצקי נתן באותה שנה את אחד הפוסט-סיזנים הגדולים ביותר שאני זוכר.

יוסי מהאבטיחים 13 ביוני 2016

אמת ויציב.
ועדיין אף אחד לא חשב שדאלאס משמעותית טובה יותר.

איציק 13 ביוני 2016

אף אחד לא חשב שהם קרובים למה שמיאמי יכלה לתת, אבל מיאמי לא שיחקה כקבוצה ודאלס כן ולכן נתנו בראש.

shadow 14 ביוני 2016

כשאתה יוצא בהצהרות מביכות גם הבושה לא מאחרת לבוא.

אסף 13 ביוני 2016

גרין לא טיפש. הוא שחקן מלוכלך, גס וחצוף.
כל הפלייגרנטס שלו מעידים על זה שהוא מלוכלך.
כל הטכניות שלו מעידות על זה שהוא גס.
העובדה שהתרברב שימשיך לשחק באותו סיגנון – אחרי שהיה פלייגרנט אחד מהרחקה! – מעידה שהוא חצוף. וחסר אחראיות.
רק בשבועיים האחרונים הבנאדם הכה שחקנים במפשעה 3 פעמים! איזה גועל נפש.
חבל ששחקן כזה מגיע לגמר, ואני אשמח אם יחמיץ את חגיגות האליפות.

shadow 14 ביוני 2016

ומה תגיד על אדם שצחק ממחלתו של אחר, מול המצלמות, תוך כדי סידרת גמר וגם הפסיד בסוף?
ומה תגיד על אדם שעושה פלופים כדי להכשיל שופטים והשיא – פלופ "ממכה" שקיבל מחברו לקבוצה?

אני אומר מביך ופתטי מה אתה אומר?

גיל 13 ביוני 2016

סליחה, אני לא ידוע כאוהד לברון, אבל הביקורת עליו לא מוצדקת במקרה הזה. הליגה אשמה בזה שלא השעתה את גרין בסדרה נגד אוקלהומה. עכשיו הם מנסים להראות כאילו הם קשוחים ומשעים אותו על בקושי ליטוף. לברון מקבל פיצוצים כל הפלייאוף ולא שורקים על זה, גם כי הוא פשוט כל כך חזק שהוא לא נופל על כל נגיעה בו כמו שחקנים אחרים. לברון כמעט לא מגיב לפרובוקציות נגדו אבל כנראה שדברים שגרין אמר כנראה הדגישו את הסאה. הליגה צריכה לבדוק טוב טוב את החרפה של השיפוט בפלייאוף הזה כי רק את עצמה יש להם להאשים על מה שרואים פה.

אסף 13 ביוני 2016

כן. אם אפילו ואן גנדי ומרק ג׳קסון מתלוננים על זה שהשופטים לא שורקים מספיק, כנראה שנחצה פה קו.

גיל שלי 13 ביוני 2016

השיפוט בסידרה עד כה שיחק רק לידיים של קליבלנד, הם תופסים את קרי כל הזמן, מרביצים חופשי ולא שורקים נגדם. לברון פשוט בכיין

אסף 13 ביוני 2016

להיפך.
הכדורסל של קליבלנד (כמו גם של אוקלהומה) מבוסס על הרבה בידודים, חדירות וחפירות מתחת לסל. בקיצור הרבה מגע, שאמור להוביל לקו.
הכדורסל של הווריורס בנוי על הנעת כדור וזריקות מבחוץ, כלומר, מעט מגע עם היריב.
כשהמשרוקיות דוממות, כמו שקורה בסידרה הזאת, המרוויחה העיקרית היא קבוצה כמו הווריורס. גרין ובוגוט מפוצצים בהגנה, בלי לשלם על זה מחיר בעבירות.
דבר דומה היה מול אוקלהומה – אני זוכר שאת הרבע הראשון במשחק 5 הווריורס סיימו עם 8-0 (!) בעבירות לטובתם.

אסף 13 ביוני 2016

אבל ברור, גם בזה לברון אשם. וגם באלימות של גרין.

גיל 13 ביוני 2016

הפוך. מפוצצים כל מי שנכנס לסל וזה בעיקר קליבלנד. לא ראיתי שתופסים את קרי יותר מהרגיל. לברון מתלונן ובצדק. זה לא כדורסל אלא בושידו. הליגה הסריחה כאן.

רוני שטנאי 13 ביוני 2016

חבל שבמקום שהמשחקים יוכרעו על המגרש עם שיפוט הוגן וטוב, הליגה מאפשרת שיפוט נוראי בכל הפלייאוף הזה ובנוסף עכשיו מרחיקה בצורה מגוחכת שחקן בפיינלס במקרה שכולו מתחיל בכלל בתסכול של לברון שהבין שהלכה עוד אליפות והתחיל להשתולל (גם בהמשך האלימות שהפגין נגד קארי ולא זכתה לשום תגובה ,היא מחפירה). גרין לא נהג בחכמה אבל הוא לא היה צריך להיות מורחק אם צריכים לראות את המהלך כל כך הרבה פעמים וקשה לדעת מה בדיוק הלך שם ובבירור האחראי למהלך זה לא הוא אז יש בעיה.

הוא היה צריך להיות מורחק לאחר ההילוך החוזר או לפחות בסוף המשחק אחרי הבעיטה באדאמס, אבל עכשיו להרחיק זה ממש לעג לרש. דווקא כאן אחרי שיפוט רע מאוד לאורך כל המשחק החלטת השופטים הייתה מעולה- עבירה דו צדדית והרגעת הרוחות, ההחלטה של הליגה עושה בדיוק את ההפך – היא לא ממש ספורטיבית ורק מלהיטה את היצרים לקראת ההמשך. לברון כבר במסיבת העיתונאים ניסה למצוא תירוץ בנתון שלא שלחו אותו לקו אחרי ששיחק כל כך הרבה דק', במקום להתייחס לכדורסל עוסקים בדברים שלא קשורים אליו וזו הבעיה הכי גדולה, כי כדורסל גדול כמעט ואין בסדרה הזו – אחת מסדרות הפיינלס הכי רעות שיצא לי לראות בינתיים וחבל שבמקום שהיא תגמר כבר (אישית כבר באמת שנמאס לי לראות את הכדורסל הזה בו שחקנים לא מופיעים, כל משחק באים בטענות לשופטים, ועוד כהנה וכהנה דברים שממש לא קשורים לספורט), עכשיו כבר יכול בהחלט להיות שיהיה שינוי מומנטום והסדרה תשתנה לגמרי.

צור שפי 13 ביוני 2016

אולי צריך להכיר למר ג׳יימס (ולאשכיו) את האדון לואיס סוארס, האיש והשיניים.

דיזידין 13 ביוני 2016

אז רק אני מאמין שקליבנד תהיה אלופה?
אחרת למה לעבור עוד פאקינג לילה לבן.

קשקשן בקומקום 13 ביוני 2016

א. לברון בכיין
ב. אני בעד ג"ס
ג. צריך לא מעט עזות מצח כדי לבכות על פוליטיקה אחרי שאותה פוליטיקה השאירה את ג"ס בחיים כשגרין לא הורחק.
במילותיו של ג'ף ואן גנדי "I would like to see what they would call if Green was Adams, and Adams was Steph"

בקיצור – מי שחי על השופט, מת על השופט.
ומי שרוצה לקחת אליפות, משחק אגרסיבי אבל לא שולח ידיים או רגליים לביצים של שחקן אחר, בטח כשהמשחק לא משוחק.

קשקשן בקומקום 13 ביוני 2016

אה וכמובן שזה לא יעזור ו ג"ס ייקחו אליפות הלילה :)

ClearcUT 14 ביוני 2016

דריימונד הבריון שלח לו יד לביצים, מי שלא רואה את זה עיוור (או שקרן).

דני 14 ביוני 2016

זה הולך להיות כזה בלואו אאוט היום שההתלבטות היחידה שלי היא האם להישאר בכל זאת ער לגרבאג׳ רק בשביל לראות את ההנפה או יותר נכון את הכניסה של גרין לאולם.

יהודה 14 ביוני 2016

יש בלוג חי ?

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

כנראה שאין

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

עוד לא חצי וכבר ל ג"ס 11 שלשות. מי אמר שהם שוברים הלילה את השיא? מדהים. מעניין גם שקליבלנד מצליחה להיצמד.

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

נראה אם בסוף ייגמר ללברון הכח.

שמעון 14 ביוני 2016

אני אמרתי :) משחק ענק יש הקינג במשחק אדיר לשם שינוי אונס כל דבר אבל כרגיל על הבאזר החטיא שלשה לבד לגמרי הוא יעשה במכנסיים במאני טיים אם ישאר צמוד. לדעתי המשחק לא ישאר צמוד הרבה זמן. זמן הקרי הולך ומתקרב the winter is coming.

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

חחחח. איפה הסטארקים?
משחקים סטאר-טרק.
בינתיים האם וי פי זה קלי תומפסון ולא קרי. אבל השלשות האלה מדהימות כל פעם מחדש

גיל שלי 14 ביוני 2016

כצפוי תצוגה התקפית בלבד, האם לקליבלנד יש את הכח להגיע כך לסוף המשחק?

שמעון 14 ביוני 2016

קליי מבסס את עצמו כטופ 10 בליגה אחרי הפלייאוף הזה

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

זהו
בוגי קרע רצועה. כואבבבבבבבבבבבבב!

גיל שלי 14 ביוני 2016

בלי גרין זו מכה כפולה

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

תצוגת הגנה מדהימה של לברון. שאפו!!!!

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

בינתיים זה המשחק הכי טוב של לברון העונה. מי דיבר על הגיל שלו? הוא פשוט סופרמן היום.

איציק 14 ביוני 2016

GS לא משחקים טוב הגנתית וגם לא התקפית.

איציק 14 ביוני 2016

קליי מחזיק אותם במשחק אבל משחקים גרוע.
בארנס ממש לא הופיע.

דיזידין 14 ביוני 2016

תגיד משהו טוב על לברון.
כולנו עפופים, מחר לא נזכור לך את זה

איציק 14 ביוני 2016

האמת, הפתיע אותי לרעה.

איציק 14 ביוני 2016

סטף מאכזב אותי עוד יותר. הוא אפאטי מידי, לא יוזם. מחקה שהמשחק יבוא אליו והוא לא בא. אולי הוא צריך לבוא למשחק???

יאיר אלון 14 ביוני 2016

זו התחושה שג"ס מחכה שיתנו לה את האליפות במקום לבוא ולקחת.

גיל שלי 14 ביוני 2016

לברון וקיירי

notRobot 14 ביוני 2016

לברון מועך אותם היום
אין בוגוט למשחק הבא

בואו נזרוק לשלוש בתור פיתרון!!!

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

עכשיו זמן הקה-טיטי:)

S&M 14 ביוני 2016

11 הפרש, ובסוף, קרי ותומפסון ידפקו שלשות מהיציע.

איציק 14 ביוני 2016

GS סיימה רבע שלישי בפיגור 9 ונראה שיצאה מאד בזול. נוסעים לקליבלנד :-(

גיל שלי 14 ביוני 2016

משום מה קיירי לא נגע בכדור בחמש הדקות האחרונות של הרבע. סטף חייב להשתלט על הרבע הרביעי כדי לנצח

notRobot 14 ביוני 2016

הוא צריך בקבוק חלב וחיבוקי מאמא ביציע.
יש מבוגר אחראי על המגרש

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

רבע הגנתי מצויין של הקבס. טיירון לו עשה עבודה טובה ברבע הזה. לברון פשוט ענק.

notRobot 14 ביוני 2016

ענק זו המעטה בערכו של האיש
נותן את הופעת הפלייאוף הטובה ביותר שראינו עד היום.

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

מייק גורדן נתן את הופעת הפליאוף הגדולה מעולם. אבל באמת זו ההופעה הכי טובה של לברון בפליאוף השנה.
הוא לא רוצה ללכת הביתה היום ורוצה להשתיק את כולם ובעיקר את גרין שיושב בחוץ.

notRobot 14 ביוני 2016

היייי
התכוונתי לפלייאוף הזה
לא צריך להגזים עם האיש :)

יריב 14 ביוני 2016

יש הטוענים שאלג'ין ביילור נתן את הופעת הפלייאוף הגדולה אי פעם, אבל אני לא חושב שיש כלים להשוות.

גיל שלי 14 ביוני 2016

עד כמה שאני זוכר יש עוד רבע לשחק

איציק 14 ביוני 2016

אומרים שהדבר החשוב ממשחק למשחק אלו ההתאמות הקטנות. אז לברון חוז מהמשחק מגדול שלו הצליח לעשות את ההתאמה הכי טובה. השאיר את גרין מחוץ למגרש.

שמעון 14 ביוני 2016

חחח גרין השחקן השנוא עליי בליגה אבל ההרחקה שלו בדיחה אבל שטויות קרי יחגוג עם השמפניות בקליבלבד.

S&M 14 ביוני 2016

משפט היום: לא מספיק לפלגרנט, מספיק לאוסקר.

איציק 14 ביוני 2016

בארנס מחרב משחק. נותנים לו לזרוק ושומרים 5 על 4.

notRobot 14 ביוני 2016

פאקינג ארווינג!!!
ככה משחק רכז

איציק 14 ביוני 2016

אם GS ינצחו היום (והם לא) זה יהייה שוד לאור היום. הם משחקים זוועה, ואצל קליבלנד שני הכוכבים עושים מה שהם רוצים.
משחק הבא עם גדין אבל בלי בוגאט. יהיה קשה.

notRobot 14 ביוני 2016

קליבלנד משחקת בלי סנטר את כל הפלייאוף הזה.
אבל יש להם רכז משחק
לגולדן סטייט הרכז משחק הוא בעצם המאמן

שמעון 14 ביוני 2016

קרי כנראה אוהב את הריח של השמפניות בקליבלנד הוא יחגוג מקסימום שם לא קרה כלום אל תחשבו שלקינג יש סיכוי באמת לעשות משהו באמת

איציק 14 ביוני 2016

התחזיות שלך לא משהו, אז תרגיע. משחק הבא תספר ש-GS אוהבים מתח (או סתם רוצים לעשות קופה במשחק 7).

notRobot 14 ביוני 2016

אם הם יפסידו את הסדרה הזאת, זה יהיה בצורה היסטורית.

איציק 14 ביוני 2016

היסטורית, היסטרית, כל מה שתגיד, אבל זה נראה הכיוון, בטח אם קיירי ימשיך ככה.

שמעון 14 ביוני 2016

אם הקאבס יקחו אליפות אוריד את הכובע אין לי שום בעיה עם זה. אני פשוט לא רואהנאת זה קו3ה ולרגע לא מאמין שהקינג יקח אליפות גם אם יהיה גיים 7. אם יביא אליפות אז נדבר

שמעון 14 ביוני 2016

אגב אני תמיד טענתי שהקאבס על הנייר לא נופלים מגולדן ויש להם את הסגל הכי טוב בליגהמיחד עם גולדן זה למי שאמרו שאין צוות מסייע וכו. אבל לברון לא מאמ7 מספיק טוב ולא שחקן מספיק טוב היום לנצח את הסידקה הזאת ואכן היה משחק ענק שלו וגם של קיירי.

איציק 14 ביוני 2016

הפוך, היה משחק ענק של קיירי, וגם של לברון.

NoOne 14 ביוני 2016

בבקשה עוד מסירות מאחורי הגב במקום לייאפס איגודלה

notRobot 14 ביוני 2016

ועוד הפגזות
כמו שאוהבים את סטף..

S&M 14 ביוני 2016

קיירי מטורף…

גיל שלי 14 ביוני 2016

קיירי נותן משחק הכי גדול בפלייאוף הזה

גיל שלי 14 ביוני 2016

מסכן לברון, עד שהוא נותן משחק כזה, בא קיירי וגונב לו

אשר 14 ביוני 2016

זה לא כדורסל. וזה לא קבוצה.
אי אפשר לנצח יותר ממשחק בצורה כזאת.

איציק 14 ביוני 2016

האם קרה בעבר שבסדרת גמר שני שחקנים נתנו משחק של 40 ומעלה?

אשר 14 ביוני 2016

השדר הרגע ענה לך:
אייברסון ושאקיל ב- 2001

איציק 14 ביוני 2016

הכוונה היתה מאותה הקבוצה. לא דייקתי בשאלה.

Oded 14 ביוני 2016

לא קרה

S&M 14 ביוני 2016

פעם ראשונה. היתה שקופית על זה.

איציק 14 ביוני 2016

היא היתה שקופה, לא ראיתי.

יריב 14 ביוני 2016

כפי שנאמר, לא קרה.
שלושה מקרים של שני שחקנים שהגיעו ל35:
ווסט (41) וביילור (36) במשחק 1 בגמר 66.
מג'יק (42) וג'אמאל ווילקס (37) במשחק 6 בגמר 80 (המשחק בו ג'אבאר היה פצוע).
ברייאנט (36) ושאקיל (35) במשחק 3 בגמר 2002.
בכל 3 המקרים הקבוצה בה שיחקו ניצחה את המשחק.

איציק 14 ביוני 2016

תודה,
גם במשחק היחיד שבו שני שחקנים קלעו מעל 40 הקבוצה ניתחה.
זה נראה מין טריק כזה, אם השחקנים שלך קולעים הרבה מאד, זה מעלה את הסיכוי של הקבוצה שלך לנצח.

ד"ר רזי הופמן 14 ביוני 2016

ילה המשחק גמור.
ג"ס משחקים שכונה.
יום טוב לכולם

NoOne 14 ביוני 2016

נראה לי שבארנס החטיא 783 שלשות חופשיות

איציק 14 ביוני 2016

אל תחמיא לו.

S&M 14 ביוני 2016

דריימונד גרין הפך לשחקן הראשון בהיסטוריה שסידר לעצמו חוזה מקסימום דווקא במשחק שלא שיחק.

איציק 14 ביוני 2016

לברון וקיירי הגיעו יחסית רעננים לרבע הרביעי. זה לא בגלל דקות המנוחה כי אם בגלל שלא לחצו אותם כמו במשחקים הקודמים, לא גרמו להם לעבוד קשה מהרגיל. בקיצור, שיט גדול כי אין לי אפשרות לראות משחק 7.

שמעון 14 ביוני 2016

לא יהיה שום 7 גולדן יסגרו סיפור בקליבלנד

איציק 14 ביוני 2016

כמו שימטירו גשם של שלשות על קליבלנד במשחק 5.

שמעון 14 ביוני 2016

המטירו אבל שכחו לשמור בסוף מה שקובע זה האליפות ולא כמה כמה היה אני לא רואה את הקינג מביא אליפות. אם כן זו תהיה האליפות הכי גדולה שלו ויכניס אותו לדעתי לטופ 5 של כל הזמנים.

גיל שלי 14 ביוני 2016

משחק עלוב של סטף

איציק 14 ביוני 2016

נכון מאד, אבל אם תבדוק, משחק עוד יותר עלוב של בארנס, כאשר משווים כל אחד בייחס לציפיות ממנו.
2 מתוך 5 לא הופיעו ונכחו במגרש, 1 לא עלה לפרקט,1 נפצע, והשחקן השישי הטוב ביותר גם נתן משחק בינוני. זה הייה קליי נגד שאר העולם, ושאר העולם ניצח.

Comments closed