האם גולדן סטייט צריכה ללכת על קווין דוראנט?

למה לא?

ישנם רבים שמרגישים חוסר נוחות מעצם השאלה. האם זה באמת בסדר שגולדן סטייט תוסיף עוד אחד מארבעת, חמשת השחקנים הטובים בליגה לשורותיה, האם לא יהיה בכך כדי להשמיד את התחרותיות בNBA. שאלה נוספת שעולה בנושא, מה החתמה כזאת תעשה למורשת של קווין דוראנט בראש ובראשונה, ושל סטף קרי לאחר מכן. האם הם מוותרים בצירוף דוראנט לקבוצה על כל שאיפה אישית להטבעת גדולתם בליגה.

*

לגבי נקודת המבט של גולדן סטייט, לתחושתי אין בכלל שאלה. המטרה של כל מנהל קבוצה בליגה אמורה להיות אחת ויחידה, להעמיד את צוות השחקנים הטוב ביותר שהוא יכול להעמיד, לרשות מאמן הקבוצה. כאשר אני מדבר על צוות שחקנים, אני לא מסתפק בלהביא את השחקנים הטובים ביותר, אלא גם כאלה שיכולים לחיות אחד לצד השני. אבל, כמובן שצריך להביא קודם כל את הטובים ביותר, ורק אחר כך לבדוק שאין משהו גדול במיוחד ששולל את האפשרות שיחיו ביחד בשלום.

בעניין קווין דוראנט אין בכלל שאלה. האריסון בארנס סרב לחוזה גדול בשנה שעברה, על מנת לדרוש חוזה מקסימום השנה. האם יש אדם אחד בעולם שהיה מעדיף את האריסון בארנס בקבוצתו ומשאיר את קווין דוראנט בחוץ עבורו? אתם לא באמת צריכים לענות, אם יש אחד מכם שענה בכן לשאלה הזאת, אני רוצה למכור לו את גשר הירקון, הוא שלי בטאבו.

*

האם סטף צריך לרקוע ברגליו ולתבוע את כבודו ממנהל הקבוצה שירצה לצרף את קווין דוראנט לגולדן סטייט? למה בדיוק? ביחוד אחרי ההפסד בגמר, השאלה הזאת איבדה מתוקפה בעיני. סטף הוא לא השחקן שמחפש סטטיסטיקות אישיות, גם לא קליי תומפסון ובטח ובטח שלא דריימונד גרין. הם רוצים לנצח, את שאלת האלפא דוג, מספר הזריקות, המקום בספר ההיסטוריה בליגה, שלושתם משאירים לשחקנים אחרים. ברור שכבודם נפגע כאשר מישהו חושב שהם לא טובים מספיק, אך הם לא בקטע של להוכיח את גדולתם באמצעות הצגות אישיות גדולות, אלא באמצעות נצחונות. נדמה לי שאפשר להניח בבטחה שקווין דוראנט במקום האריסון בארנס מבטיח עוד כמה נצחונות ליגה, גם אם חוץ מהאריסון בארנס גולדן סטייט יצטרכו לוותר על שחקן רוצטיה חשוב, למשל בוגוט, או אפילו איגי.

*

מנקודת מבטו של דוראנט, השאלה היחידה שצריכה להשאל בראשו היא פשוטה. עם מי קווין דוראנט רוצה לשחק יותר, עם ראסל ווסטברוק או עם החברים מגולדן סטייט. הוא לא חייב דבר וחצי דבר לאנשים הנחמדים באוקלהומה. הוא נתן להם תמורה מלאה עבור כל דולר שקיבל מבעלי הקבוצה, והשאיר את הלב במגרש עבור האוהדים.

*

באופן עקרוני אני מאמין גדול בשלילת שיקולים של מוסר והצדקות אחרות כאשר מדובר בהחלטות עסקיות לחלוטין. השאלה שעומדת בפני גולדן סטייט וגם בפני קווין דוראנט היא עסקית לחלוטין. השיקולים היחידים שצריכים להנחות אותם היא טובתם. מנהל גולדן סטייט צריך לשאוף להחתים את הפרי אייג'נט הטוב ביותר בשוק, קווין דוראנט צריך לחפש את הסיטואציה הטובה ביותר עבורו. כל שיקול אחר הוא לא רלבנטי בעיני.

ליגת שוקי ההון - העם בוחר פרימו - Brexit
112 שניות

139 Comments

ניינר / ווריור 22 ביוני 2016

אתה צודק לחלוטין אבל עדיין אני לא רואה תסריט שהוא מגיע לגולדן סטייט. נצטרך להסתפק בנוביצקי
לא רוצה לחשוב כמה מיליונים בארנס הפסיד אחרי הסדרה המזוויעה הזו

dmc 22 ביוני 2016

לדעתי לא הפסיד שקל

dmc 22 ביוני 2016

הקבוצה שתחתים אותו תקבל שחקן סופר אתלטי מפוצץ כישרון, שאחרי ארבע שנים יצא מהצל של הקבוצה האדירה אליה הגיע, ועכשיו גם מוטיבציה לא תחסר לו. יש לפחות 5 קבוצות עם הכסף והצורך להביא אותו

אורן 22 ביוני 2016

הקבוצה שתקבל את בארנס תקבל שחקן שהוא אכזבה אדירה מהרגע שנבחר בדראפט.
לא אתלט גדול,רך ,יד לא יציבה ודי לוזר.
עוד שנתיים כאלה והוא ישחק בליגה הסגורה של ברתומיאו.

dmc 22 ביוני 2016

אני מניח שאתה לא ציני… אז נחיה ונראה. רק לפני חודש הוא חגג 24, ומדובר על שחקן שהיה אופציה חמישית במקרה הטוב בגולדן. בהגנה הוא שומר על ארבע עמדות וזה בערך חלומה של כל קבוצה עם שאיפות לסמול בול אפקטיבי (שזה הרוב). אז נתן סדרה גרועה, פתאום הוא אכזבה אדירה ולוזר? הוא בורדרליין אולסטאר לעתיד שעומד להיכנס לשיא הקריירה

אלעד 22 ביוני 2016

לפני שנתיים אם אני לא טועה, הייתה סדרת פלייאוף שהוא כמעט היחידי מג"ס שהופיע אליה. אין ספק בפוטנציאל ולא שופטים קריירה שלמה שרק התחילה על סידרה אחת לא טובה.

עסק שחור 22 ביוני 2016

בארנס שחקן מאוד מוגבל בלי קשר לסדרה נגד קליבלנד. הוא מקבל כל כך הרבה מבטים פנויים בגולדן סטייט ולכן קולע סביר אבל הוא בקושי מסוגל לייצר לעצמו מצבים.

dmc 22 ביוני 2016

הוא דווקא לא רע בפוסט אפ וסביר שישתפר בפליימייקינג באופן כללי כשיידרש לזה. הוא לא שחקן מקסימום קלאסי במובן של מרכז ההתקפה של הקבוצה שלו אבל לא הייתי מגדיר אותו "מוגבל מאוד", "אכזבה אדירה", נסחפתם קצת

עסק שחור 22 ביוני 2016

הוא סביר בפוסט כשיש מיס מאץ׳ ושומר עליו שחקן נמוך. זה לא יקרה הרבה בתור האופציה הראשונה או שניה בהתקפה. יכול להיות שהוא ישתפר בפליימיקינג אבל הוא כבר בן 24 אז השיפור לא יהיה דרמטי לדעתי. לדעתי בהתקפה הוא פחות טוב מכספי לדוגמא אז אני חושב שמוגבל מאוד זה תיאור די מדוייק:-) כמובן שזאת דעתי ואתה לא חייב להסכים.

עופר 22 ביוני 2016

הוא הסיבה לזה שגולדן סטייט לא אלופה. אם היה סביר מינוס במקום מחריד בסדרה הזו…

dmc 22 ביוני 2016

אתה באמת חושב ככה?

אלעד 22 ביוני 2016

וואו, אני ממש שמח שאנשים פה לא זוכרים או לא יודעים איך היה קווין גונסון בסדרה של פיניקס מול שיקגו. לפי ההגיון פה הוא לא היה אמור לשחק יותר כדורסל אח"כ.
בארנס נתן סידרה מאכזבת, בדרגת הקושי הכי גבוהה. זה חא סותר שהוא יכול להיות שחקן חמישייה מצויין בקבוצת אמצע, ולהבשיל כדי להיות שווה יותר מזה בהמשך הקריירה

עסק שחור 22 ביוני 2016

בדיוק – שחקן חמישייה בקבוצת אמצע לא שחקן של חוזה מקסימום. בתור אופציה שלישית-חמישית בהתקפה הוא סבבה ובהגנה הוא גם סביר בתור שחקן ששומר את השחקן השלישי – חמישי הכי טוב בקבוצה היריבה. גולדן סטייט צריכה לנסות להשאיר אותו אם הוא מוכן לחוזה סביר. בשום פנים ואופן הוא לא שווה יותר מ 10 מיליון לשנה (וגם פה הגזמתי).

ירוק 23 ביוני 2016

אלעד – אתה בטוח שקיי.ג'יי היה חלש בסדרה הזו? הגיל כנראה מתעתע בי. במשחק המיתולוגי של 3 ההארכות אני זוכר שבארקלי היה פסיכי אבל היה נדמה לי שגם קיי.ג'יי…
אחד השחקנים שהכי אהבתי.

אלעד 23 ביוני 2016

היו לו הבלחות במהלך הסידרה, אבל הוא התחיל אותה כל כך גרוע (כשפיניקס ביתרון ביתיות הפסידה את שני המשחקים הראשונים) שהאוהדים כמעט הוציאו עליו חוזה. לא רוצה לחשוב מה היו עושים לו בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות.
וכן – אחד השחקנים האהובים עליי

edgecator 22 ביוני 2016

הסיכוי שנוביצקי יגיע אליכם נמוך מהסיכוי שדוראנט יגיע אליכם.

טונר 22 ביוני 2016

מייחסים יותר מדי חשיבות למורשת. מורשת שייכת לגדולים באמת של המשחק. בראי ההיסטוריה שחקנים נשפטים לפי מספר התארים. בעוד 20 שנה ייספרו הטבעות על אצבעותיהם של קרי/דוראנט. זה המדד ותו לא.

שמעון 22 ביוני 2016

שטויות. הורי עם 7 טבעות. להיות בהיסטוריה צריך שילובים של הכל אליפויות אממויפי סטטיסטיקות שיאים ושליטה לאורך זמן בליגה. זה שילוב של הכל .

אלעד 22 ביוני 2016

על פניו אתה צודק. בעיקר כי דוראנט מתאים להם גם מבחינת האופי. הוא לא שחקן שתוספת שלו תשנה את כל מערך המשחק שלהם. על פניו.

אבל החיים לפעמים הם לא כמו משחק פנטזי, וכל קבוצה צריכה גם את חוטבי העצים ושואבי המים שלה. לפני כמה שנים לריאל מדריד היה חוד שכלל את ראול ומוריינטס. השילוב ביניהם היה קטלני והם היוו חוד שמוציא 200% מסך חלקיו.
כשמוריינטס הלך והגיע רונאלדו (הברזילאי), אין ספק מי הטוב מביניהם. אבל השילוב עם ראול הוציא 50% מסך החלקים. זו סתם דוגמא, אבל משהו שיש לשקול אם אני ג"ס. הם עדיין היו רחוקים מרחק פוזשן אחד מאליפות, ועוד בפליאוף בו הם היו מתחת לרמתם הרגילה. למה להם להתעסק עם כימיה שבבירור עובדת?

גיל שלי 22 ביוני 2016

ברור לדעתי שזה שיקול שצריך לשקול (אגב לדעתי דוראנט ישתלב מעולה ולא יפגע בכימיה כלל). שאלות שלא צריכות להשאל הן, האם זה פייר? האם זה הופך את גולדן סטייט לסוג של מכבי פוקס שמוכנה להשמיד את התחרותיות עבור תואר. כל עוד הם לא משנים את החוקים לטובתם על מנת להשיג את דוראנט, הם צריכים ואמורים לעשות הכל כדי לצרף אותו.

איציק 22 ביוני 2016

ג'רי ווסט עלול למנוע זאת.

גיל שלי 22 ביוני 2016

מה פתאום, ג'רי ווסט הראשון לתמוך בהחתמה של דוראנט.

איציק 22 ביוני 2016

ג'רי וסט כמטאפורה…

אלעד 22 ביוני 2016

לי לפחות זה יגרום למועקה, מאותו סוג שהרגשתי כשלברון עבר למיאמי.
אבל בואו…. בכדורגל האירופאי 3 קבוצות מרכזות אצליהן את כל ה"כוכבים"

shadow 22 ביוני 2016

אנביאיי זה לא כדורגל אירופי והמצב שנוצר בגולדן הוא אנומליה.

בכל מקרה בדיוק כמו שכבר עכשיו שכחו ללברון את מיאמי ככה גם ישכחו לדוראנט.

דברים שנראים היום מוזרים יראו טבעיים בעוד 5 שנים ושלוש אליפויות.

yaron 22 ביוני 2016

גיל, אני לא חושב שיש כאן בכלל מקום לדיון, כל קבוצה שתוכל תחטוף אותו כולל הקאבס. השאלה היחידה היא איפה הוא יבחר לשחק.
גם אין שום שאלה לגבי הלגיטימיות של המהלך כמו שלא היתה עם הטריו במיאמי.

אדם 22 ביוני 2016

אי אפשר לעשות השוואות בין כדורגל לכדורסל בגלל כמות ההשפעה שיש לשחקן בודד על המשחק

מיקו גוטליב אהלן סבבה 22 ביוני 2016

באופן אירוני, ההפסד בסדרה הגדיל את הסיכוי של גולדן סטייט לשושלת.
עכשיו אולי האריסון בארנס ואזילי יסכימו לחוזים נמוכים יחסית.

איציק 22 ביוני 2016

אחרי התצוגה שלהם, הם צריכים לצחצח נעלים לכל מי שיציע להם חוזה. הכסף כבר לא חשוב.

איציק 22 ביוני 2016

לפי מה שראינו בגמר המערב, אני לא בטוח שדוראנט חושב ש-GS הוא מקום עדיף מבחינתו. לא אתפלא אם הוא יחליט שעדיף לו את וובטברוק ואדמס עם עוד שנת ניסיון, ולדרוש מההנהלה את השיפורים הסופיים. במצב זה אוקלהומה יכולים להיות מועמדים לא פחות מ-GS.

אורי 22 ביוני 2016

נכון, דוראנט יכול לקבל חוזה מקסימום לשנה באוקייסי ולתת עוד צ'אנס, כאמור בסיכויים שאינם נופלים בהרבה משיהיו לו בגולדן סטייט.
וגיל אני לא מסכים שזוהי החלטה עסקית נטו. בספורט, אמריקאי ככל שיהיה, ישנם שיקולים רגשיים.

karim the dream 22 ביוני 2016

אם יהיה להם קלע או שניים משלוש הם יהיו בלתי ניתנים לעצירה.

איציק 22 ביוני 2016

אולי כדאי להעביר את סטף וקליי לאוקלהומה…

karim the dream 22 ביוני 2016

זה רעיון. הוא יהיה כמו וויד וייצור קבוצות על לצידו במקום להצטרף לכאלה.

karim the dream 22 ביוני 2016

למה כן? הוא בקבוצה שאפשר לומר שבאשמתו(אני שונא להאשים ובטח ווינר ברמה של דוראנט, אבל התצוגה שלו בדקות האחרונות הייתה שערורייתית) אחרי משחק שישי נוראי לא עלו לגמר למרות שבבירור היו הקבוצה העדיפה. הוא משחק עם הרכז אול ארואונד הכי טוב בNBA, קבוצה אתלטית בטירוף עם הגנה אדירה, קבוצה שניצחה את סאן אנטוניו אחרי עונה של 67 ניצחונות בצורה משכנעת מאוד. הוא ירוויח הרבה יותר כסף אם ישאר, ואני חושב שלפחות בעיניו הם הקבוצה הטובה בליגה, אז למה שיעזוב ועוד יסתכן בהרס תדמיתי?

ניינר / ווריור 22 ביוני 2016

מצד שני, איפה עדיף לגור-בפאקינג OKC או בעיר מס' 1 בארה"ב?

karim the dream 22 ביוני 2016

אני באמת לא יודע עד כמה זה חשוב לו, הרי היו שמועות שקשרו אותו ללוס אנג'לס המון זמן והוא לא התפתה. הוא אחד שגם קשור מאוד לקהילה באוקלוהומה והאוהדים מתים עליו. אני לא חושב שזה לא גורם שהוא יביא בחשבון, אבל לא זה יהיה מהשיקולים המרכזיים שלו לדעתי.

עסק שחור 22 ביוני 2016

אתה טוען שאוקלנד זאת העיר מספר אחת בארה״ב?

גיל שלי 22 ביוני 2016

אני לא כתבתי על השאלה האם זו אמורה להיות הבחירה של דוראנט, כתבתי האם גולדן סטייט צריכים לרדוף אחריו

karim the dream 22 ביוני 2016

אם יש סיכוי לקחת את אחד הסקוררים הגדולים בהיסטוריה ולפחות לדעתי הטוב בNBA כיום הולכים על זה, זה לא נושא שדורש מחשבה. הוא לא יאחד שיהרוס כימיה קבוצתית, אם הוא מסתדר עם ווסטברוק, והוא מסתדר מצוין, הוא יסתדר עם כל אחד.

אריאל גרייזס 22 ביוני 2016

כשלברון עשה משהו דומה חתכו לו את הצורה, אצל דוראנט, נראה, זה מתקבל בהרבה פחות ביקורת. תוהה למה. לפחות אצל לברון הוא היה מוקף בשחקנים אפסים לגמרי בקליבלנד עם מאמן איום ונורא. דוראנט נמצא בקבוצה עם סופרסטאר נוסף ועם סיכוי לא רע לקחת אליפות שממנה הוא היה בסך הכל רחוק שתי דקות (טוב, וקליבלנד).
בכל מקרה, אני מנסה להיזכר מתי קבוצות כוכבים מהסוג הזה הצליחו, בכל ספורט, ולא מצליח. הלייקרס עשו מהלך דומה בזמנו, עם ההגעה של קארל מאלון ושון פייטון (לא בשיאם, נכון) וזה רק פגע בהם. את מכבי תל אביב של הגלקטיקוס כולם זוכרים. אני לא בטוח שזה המהלך הנכון מבחינת גולדן סטייט. זה שם עליהם לחץ נוסף ולא תמיד הדברים האלו עובדים כמו שנדמה

איציק 22 ביוני 2016

עד כמה שאני מבין, גיל שואל על הצד של GS ולא על הצס של דוראנט.
דבר נוסף, יש הבדל בין מעבר לקבוצה אחרת (למרות שאני לא בטוח שזה נכון) לבין ניסיון לקמבן שחקנים ביחד לקבוצה כלשהי (זה יכל להיו אפילו מינסוטה, מיאמי פשוט היה יותר נח).
ואחרון, לא מאמין שדוראנט יעשה מסיבת עיתונאים הזויה עם הלא 3, לא 4, ועוד…

YG 22 ביוני 2016

שון פייטון הביא איתו את דרו "נחשב קיו בי נמוך" בריז?

רזיניו 22 ביוני 2016

אני מניח שהתכוונת לגרי פייטון…. שון פייטון עדין רץ על הקווים בניו אורלינס

אריאל גרייזס 22 ביוני 2016

כן, כן, החוסר בפוטבול משפיע

רזיניו 22 ביוני 2016

על כולנו

מתן גילור 22 ביוני 2016

לא דומה בכלל. מיאמי היתה קבוצת שיפולי צמרת במקרה הטוב. ג"ס עם המאזן הטוב בהיסטוריה דקה מאליפות.

אריאל גרייזס 22 ביוני 2016

זה מה שאני אומר – אצל דוראנט זה יהיה הרבה יותר "חמור" מבחינת לתפוס טרמפ על קבוצת אלופה כדי להשיג את הטבעת שלו, ועדיין לברון חטף הרבה יותר (צריך להגיד שזה לא סתם הצטרפות למיאמי, הוא הביא איתו גם את כריס בוש כדי ליצור קבוצת על)

איציק 22 ביוני 2016

ההבדל הגדול זה לא שהוא הגיע למיאמי כי אם היה שם עירבוב גדול ששלושה שחקנים "על" מחפשים קבוצה כדי לקחת אליפות.

אורי 22 ביוני 2016

אם השחצנות והיהירות לא היתה נשפכת ממנו, הוא היה חוטף הרבה פחות

shadow 22 ביוני 2016

לברון חטף על האישיות שלו ובוודאי שעל "ההחלטה" ולא על שום דבר אחר.

חוץ מזה הסיפור במיאמי לא היה הקבוצה עצמה אלא החבירה לוויד ובוש.

shadow 22 ביוני 2016

אגב מה הקשר לליקרס? אתה משווה כוכב בפריים שלו לשני שחקנים גמורים בסוף הקריירה?

והעובדה שזה לא עבד קשורה ליחסים קובי-שאק ולא לשום דבר אחר.

רק מזכיר לך שכשהם הגיעו הלייקרס כבר עשו טריפיט, ככה שהם לא ממש היו צריכים אותם בשביל אליפות.

מתן גילור 22 ביוני 2016

זה בדיוק העניין. שלמרות שלא היו צריכים אותם בשביל אליפות הם באו לזכות באחת. גם ג"ס יכולה לזכות באליפות בלי דוראנט, ולכן אריאל מקביל מהלך לכזה למהלך של מלון ופייטון (מההיבט של השחקנים). את זה וודאי שאי אפשר לומר על לברון, שכן מיאמי לא היתה קרובה להיות קונטנדרית עד הרגע בו הוא עבר אליה.

shadow 22 ביוני 2016

אין שום קשר אני חוזר שוב דוראנט בפריים שלו מלון ופייטון היו יכולים במקרה הטוב לא לשנות כלום ומקרה הרע להזיק.

ועדיין זה קרס רק בגלל שאקובי.

גולדן עם דוראנט יכולה להפוך למפלצת או לא לקחת אליפות בדיוק כמו השנה

shadow 22 ביוני 2016

ולמיאמי הוא לא עבר לבד ווויד כבר לקח שם אליפות הרבה יותר מרשימה ממה שהם השיגו עם לברון.
וגם היו כריס בוש וריי אלן ושיין בטייה ועוד

יריב 22 ביוני 2016

ראשית, בדיעבד קל לומר שמלון ופייטון לא הועילו ללייקרס. בזמן אמת זו לא היתה התפיסה. בוודאי לא לפני ההגעה, אבל גם לא במהלך העונה (מאלון היה די גמור, אבל פייטון לא).

שנית, לא ברור עם הבנת את הטענה. מיאמי בלי לברון (עם בוש, וייד ושאר הקבוצה, ריי אלן הגיע רק בשלב מאוחר יותר) לא נתפסה כקונטנדרית, ולא במקרה. ג"ס עכשיו, לעומת זאת, היא בבירור קונטנדרית, וכך גם היו הלייקרס לפני הצטרפות מאלון ופייטון.

Shadow 22 ביוני 2016

נו אז לא הבנתי מה הנקודה.

בוש הגיע עם לברון. זה היה חלק מהדיל שהם רקמו וכל מי שהגיע לשם אחרי זה הגיע כחלק מהתוכנית להביא ללברון אליפות ראשונה. מה זה משנה אם הקבוצה היתה מועמדת או לא?

לגבי פייטון מאלון. איזו תפיסה? הם כבר היו אלופים שלוש פעמים ברצף והסגל בקושי השתנה. כשהביאו אותם זה היה יותר בקטע של לתת להם צ'אנס לקחת אליפות ולא בשביל לשפר את הלייקרס.

גיל 22 ביוני 2016

דוראנט עוד לא עבר להזכירך.

אסף 23 ביוני 2016

ההשוואה בין לברון לדוראנט בהקשר הזה היא תיאורטית, כי אצל דוראנט מדובר כרגע בתיאוריות המופרכות באוויר (ועד כמה שאני מבין לא ממנו).
בכל מקרה, אם וכאשר יקרה מעבר כזה עיקר ההבדל הוא לא במה אלא באיך. לברון משדר (לדעתי) לכל אורך הקריירה שלו גישה אגוצנטרית של "אני ואפסי עוד", שלא נראה כאילו מאפיינת גם את דוראנט. רואים את זה לפני משחקים, על המגרש, במסיבות עיתונאים וכו'. יש אנשים שאוהבים להמליך מלכים ולנפח תדמיות ויש "כוכבים" שבונים את עצמם בצורה הזאת (לא רק בכדורסל ולא רק בספורט) – הרבה אנשים אוהבים את זה וכלכלית זה בוודאי משתלם (ואצל לברון זה גם בנוי על יכולת פיזית/מקצועית פנומנלית). עדיין, כשזה מגיע לשיא כמו מסיבת העיתונאים של ":ההחלטה" זה מגעיל ומעצבן כמעט את כולם. אני מעריך שגם אם וכשדוראנט יעזוב את אוקלהומה סיטי (ולא משנה לאיפה) הוא יעשה את זה באופן שונה ולכן על ידי לפחות זה צפוי גם להתקבל בצורה שונה.

no propaganda 22 ביוני 2016

אל תשכח שיכולות להיות לדוראנט עוד אפשרויות:
1. לייקרס – השוק הכי טוב לשחק בו
2. קליבלנד, לדוראנט לא אמורה להיות בעיה לשחק עם לברון וזה יבטיח לו אליפויות לא פחות מאשר בגולדן סטייט

מיקו גוטליב אהלן סבבה 22 ביוני 2016

לקליבלנד לא קרוב להיות המקום מתחת לתקרת השכר כדי להחתימו.

אריאל גרייזס 22 ביוני 2016

אני לא רואה את הלייקרס בתור אופציה אם המטרה שלו היא אליפות. הם קבוצה בבניה וישארו ככה עוד תקופה לא קצרה. לקליבלנד אין מקום להחתים אותו והוא יושב בדיוק על המשבצת של לברון. היו דיבורים דווקא על סן אנטוניו בזמנו

no propaganda 22 ביוני 2016

לגבי לייקרס:
ברור שזה פוגע בסיכוי האליפות אבל גיל דיבר על החלטה עסקית נטו ושם לליקרס יש את היתרונות שלהם.
אני לא מספיק מבין בתקרת השכר אבל נניח אם משחררים את לאב, עדיין אין אפשרות לקחת את דוראנט?

יריב 22 ביוני 2016

אי אפשר פשוט לשחרר שחקנים, לא בNBA.

no propaganda 22 ביוני 2016

אני יודע, הכוונה לטרייד כלשהו שיעביר את לאב מחוץ לקליבלנד ואת דורנט לקליבלנד

יריב 22 ביוני 2016

ללאב יש חוזה גדול וארוך, אז טרייד כזה הגיוני רק אם קבוצה רוצה באמת שישחק אצלה. לא אומר שלא אפשרי, אבל מורכב. אין לקליבלנד חוזים גמורים, מה שמקשה עליהם בטריידים.

shadow 22 ביוני 2016

ממש לא מסכים.

לליקרס יש קבוצה צעירה ומצויינת עם בחירת דראפט שניה ומרחק סופרסטאר בשביל להפוך למועמדת.

אם לא כבר שנה הבאה אז בטוח ששנה אחרי זה.

אני אישית הייתי מעדיף את ווסטברוק אבל דוראנט נראה לי יותר מתאים לסגל הקיים.

אסף 22 ביוני 2016

במה מתבטא זה שלליקרס יש קבוצה מצוינת? מתי ראית את זה?

אריאל גרייזס 22 ביוני 2016

מצחיק, מצוינת. אפילו את הרוקי שהם לקחו גבוה בדראפט שנה שעברה הם מחפשים למצוא לו טרייד. שלא לדבר על זה שיש להם מאמן ילד שלא עשה עדיין כלום בליגה. הזדמנויות עסקיות זה אגדה שאוהדי ניקס המציאו. שחקנים בליגה הולכים לאיפה שיש להם עם מי לשחק, לא איפה הם יוכלו למכור יותר פרסומות. זה יכנס כשיקול רק אם הקבוצה שם תחרותית. דוראנט חתם חוזה עם חברת ביגוד (נדמה לי אנדר ארמור, לא בטוח) בכמה מאות מיליוני דולרים, לוס אנג'לס זה ממש לא שיקול מבחינתו

גיל שלי 22 ביוני 2016

הוא וסטף חתומים באנדר ארמר, אם הוא חותם בגולדן סטייט, המניות של אנדר ארמר קופצות לשמים, והוא ירוויח מזה

אסף 22 ביוני 2016

דוראנט חתום עם נייקי. דווקא הצטרפות לקאבס (עם קיירי ולברון) יותר תתאים מהבחינה הזאת.

Shadow 22 ביוני 2016

נחיה ונראה.

אל תתן לשנתיים האחרונות של קובי לבלבל אותך.

המאמן הילד הזה עזר או לא הפריע לגולדן סטייט לשייט ל 24-0 אני מאמין שיש לזה איזה שהוא משקל.

גם טיירון לו הוא ילד.

בקשר לקבוצה ולטרייד. אם אתה אומר שמחפשים טרייד אתה רק מחזק טענתי.

לליקרס יש המון מקום מתחת לתקרת השכר והמון נכסים שאפשר לסחור בהם וזה עוד לפני הבחירה השניה בדראפט.

הם יכולים להעמיד תוך שנתיים מועמדת אם הם מביאים את דוראנט או ווסט.

השחקנים הצעירים שלה כמו רנדל, ראסל וקלארקסון הם אחלה שחקנים. יש שם שחקנים משלימים סבירים כמו באס, ווילאמס וניק יאנג.

חלק יעברו בטרייד בתמורה לשחקנים שיותר מתאימים לזהות הכוכב שיבחר.

אתה אולי שונא לייקרס אבל רוב השחקנים הגדולים בהיסטוריה עברו בקבוצה הזו.

לא מאמין שהרבה שחקנים יגידו לא לאופציה לשחק בלייקרס.

גל ד 22 ביוני 2016

השאלה היא כזאת, אם הם מחתימים את דוראנט, איך הם מסדרים שנה הבאה קבוצה סביב ארבעה שחקנים שעולים יחד למעלה מ 70 מליון דולר.

shadow 22 ביוני 2016

תקרת השכר עולה. סמוך על המומחים שזה מסתדר.

גל ד 22 ביוני 2016

המומחים הרכיבו הרבה קבוצות אליפות?

Shadow 22 ביוני 2016

אני לא חזק בחוקי תקרת שכר אבל אם כבר מדברים על האפשרות הזו מלפני שנה אז כנראה שעשו את הבדיקות הנדרשות וזה אפשרי. בכל מקרה אתה צריך פחות איכות בשאר הסגל כשיש לך רביעיה של דוראנט קליי קרי וגרין.

למעשה את בכלל לא צריך עוד שחקנים שצריכים כדור ביד מכיוון שיש לך מספיק שחקנים שיודעים לייצר לעצמם ולאחרים, שלא לדבר על כוח אש מכל נקודה במגרש.

אתה צריך בעיקר שחקנים ששומרים טוב ויודעים לקלוע שלשות בקאצ' אנד שוט מכיוון שהשיטה תעזור להם להגיע למצבים פנויים גם אם הם לא יודעים לייצר לעצמם.

ושוב תקרת השכר עולה באופן משמעותי מה שמאפשר להחתים מספיק שחקנים.

גל ד 22 ביוני 2016

אפשרי לבנות סגל, לא בטוח שאפשרי יהיה לבנות סגל לאליפות. אל תשכח מי הם האנשים שמדברים על זה כבר שנה – פרשני ספורט. אתה נראה לי מספיק אינטיליגנטי בשביל להבין מה הם ומה המקצוע שלהם.

Shadow 23 ביוני 2016

אני ממש לא מסתמך על פרשני ספורט ובטח שלא מסתמך על מקור אחד.

קראתי במשך השנה ושנה שעברה לא מעט על האופציה הזו.

אם יש לך 4 שחקנים תותחים שאפשר לבנות מהם בסיס לשתיים שלוש קבוצות שונות. כמה עוד אתה צריך בסגל? עוד ארבעה סבירים עוד 4-3 בנוניים מינוס שעושים משהו אחד טוב ועוד איזה שניים שלושה ניצבים.

הרי ראינו בפליאוף, שוב, שהרוטציה מתקצרת לשבעה שמונה שחקנים בלחץ. קח את מקרה בארנס כדוגמה. מה זה משנה אם מי שיחטיא את הזריקות שהוא לקח עולה חמישית? בטח אם יש לך את דוראנט במקומו?

במערכת כמו גולדן והספרס גם שחקנים כמו ספייטס, מאט בונר ועוד מתפקדים כמו אחלה שחקנים משלימים ועולים גרושים ביחס למה שמצליחים להפיק מהם.

הבעיה היחידה בקבוצות כאלה היא פציעות אבל איזה קבוצה לא סובלת מפציעות של הכוכבים שלה?

יריב 22 ביוני 2016

יצטרכו לוותר על הרבה שחקנים, מצד שני יכול להיות שממילא להשאיר את ליווינגסטון וברבוסה (למשל) יעלה יותר מדי.

S&M 22 ביוני 2016

נשכחה הפסקה האחרונה בפוסט:

* הכותב אוהד מכבי עלית/פוקס תל אביב

איציק 22 ביוני 2016

אתה בטוח שזה נכון?

DS 22 ביוני 2016

השאלה לגבי גולדן סטייט רלוונטית כקליפת השום (התשובה היא ברור שכן, אין ספק בכלל, לא משנה אילו חסרונות (??) זה מביא) מאחר וזה תלוי אך ורק בקווין דוראנט. הבעייתיות מבחינתו היא:
א. זה ייצור תחושה של קניית טבעת האליפות (זה חשוב שזכית באליפות "עם מה שיש" ולא ע"י חבירה לקבוצה הכי טובה בליגה – כן, זה עדיין הווריורס למרות ההפסד בגמר).
ב. חוסר ספורטיביות בללכת לקבוצה שהפסדת לה בגמר המערב במקום לנצח אותה fair and square
ג. הוא עדיין מרגיש מחוייבות מוסרית, רגשית, וספורטיבית לאוקלהומה.
שורה תחתונה, הוא לא הטיפוס שיעשה מהלך כזה (אני מקווה).

דה לה פניה 22 ביוני 2016

ביחס ללברון, וכל החזרה "הביתה" וכו, אם כבר, אז דוראנט יעבור לוושינגטון, שהביאה את מאמנו האהוב לשעבר במיוחד כדי למשוך אותו, שם ישחק עם ג'ון וול ובראדלי ביל (ועוד כל מה שיביאו עם עליית תקרת השכר) + חולשת המזרח.

קשקשן בקומקום 22 ביוני 2016

אתה מתעלם מהסיכון של לפרק חבילה שעובדת מצוין, בשביל חבילה שאולי תעבוד מצוין, ואולי לא.
אוקלוהומה מצאו את המוג'ו שלהם סוף סוף, ונראים בעמדה מצוינת לפרוץ שנה הבאה עם חיזוקים לא גדולים מדי, אני לא הייתי מוותר על זה.
בעיקר לא, אם הוא יכול לחתום לשנתיים עם אופציית יציאה. וכן – לדעתי יש גם חשיבות לאיך לוקחים אליפות. תשאל את לברון אם האליפות במיאמי זה כמו האליפות בקליבלנד

yaron 22 ביוני 2016

נראה לך שהוא יחתום לשנתיים?

קשקשן בקומוקום 22 ביוני 2016

שנתיים עם אופצית יציאה אחרי שנה, זה מה שלברון עשה בקליבלנד, למה לא?

Shadow 23 ביוני 2016

א' כי הוא לא לברון.

ב' כי לחתום על חוזה קצר טומן בחובו סיכונים רבים.
כמו פציעה שיכולה לגרום לזה שתקבל חוזה הרבה יותר נמוך או לא תקבל חוזה בכלל.

ולדוראנט ספציפית כבר יש היסטוריה של פציעות

קשקשן בקומקום 23 ביוני 2016

אלה הספקולציות האחרונות, בטח עם השינויים בתקרת שכר… תקרא: http://bleacherreport.com/articles/2647593-kevin-durant-rumors-sf-reportedly-interested-in-golden-state-warriors

shadow 23 ביוני 2016

קראתי ולא התרשמתי.
יש פה בסה"כ הכל שמועה שמדווח עליה כתב אחד בלי יותר מדי ניתוחים והסברים.

לא טענתי שהאופציה לא קיימת היא פשוט לא נראית ראלית.

קלבדוס 22 ביוני 2016

וואו, באיזו מהירות הודחקה טראומת המילניום :)

באמת, היכן הפוסטים שיבטאו את הצער והיגון מהשואה הספורטיבית, הקבוצה ההיסטורית המושלמת ששמה יהיה עתה נרדף לתבוסה במימדי אפוקליפסה, שנה שלמה של התפייטות על השחקן שמשנה את המשחק ולבוסף קורס כמו שאף mvp לא קרס בסדרת גמר, ועוד מול מי – הצ'וקר, הלוזר, הארכי-נבל, המשלשל, שהולך ונותן את כנראה הסדרה הגדולה ביותר של כל שחקן nba מעולם? זה הרי היה חזיון יום הדין – "איגי", הלברון-סטופר, חוטף בלוק, ו"סטף", קלע השלשות ההיסטורי, חוטף על פניו את השלשה שמובילה למוות, לנצחון כוחות האופל. זו לא היתה סדרת גמר – זה היה סיוט מעולמו של הירונימוס בוש.

כאמור, אני רק משתאה מיכולת ההכחשה והשיקום המהיר. אז דוראנט. שיהיה.

S&M 22 ביוני 2016

גיל הוא כמו גולדן סטייט, מתאושש מהר מתבוסות. :)

תומר הוותיק 22 ביוני 2016

גיל, צבעת את זה קצת ביותר מדיי שחור ולבן.
זה לא רק שאלה של היכולות שלו וזה שהוא לא אפס שישבור את חדר ההלבשה, יכול מאוד להיות מצב שתוספת של שחקן על כזה (בתג מחיר גבוה) ישנה את המאזן העדין של הקבוצה (וזה תמיד מאזן עדין…), זה לכול הפחות צריך להיות שיקול, לא?

ותשובה לאריאל (שטען שהוא לא זוכר קבוצה שזה עבד לה…) ממממ… ברצלונה עם ניימאר וסוארז?

אם אני ה GM של גולדן סטייט ללא ספק אני שוקל את זה בכובד ראש ומנסה לנתח עם המאמן כמה זה יכול באמת לשנות לרעה את האיזון של הקבוצה?

אריק 22 ביוני 2016

הלוואי ויביאו אותו. זה יהיה כשלון כל כך מפואר שיהיה פשוט תענוג.

שמעון 22 ביוני 2016

איזה כישלון קרי קליי ודוראנט באותה קבוצה חח על מי תשמור שם כל משחק 100 שלשות. תחשוב דוראנט במקום בארנס עכשיו. הם יעשו 80 2 מאזן ויקחו אליפות בהליכה.

עופר 22 ביוני 2016

עזוב את דוראנט במקום בארנס. כדי לקחת אליפות היה מספיק להם לקחת מישהו שיקלע כמה שלשלות מה200 פנויות שבארנס החטיא בגמר.
דוראנט זה רק בונוס רציני

אדם בן דוד 22 ביוני 2016

מי אתם כל האנשים שסבורים שיש לאוקיסי יותר סיכוי לאליפות מלגולדן + דוראנט?
איזה ספק יש שאם הוא עובר אליהם ומשחק במקום בארנס הם יהיו מפלצת?
תוספת שלו לוורירס סוגרת את הליגה נקודה.
חמישיה שלו, סטף, קליי, גרין ואיגי היא בלתי ניתנת לעצירה בהתקפה והגנתית מורכבת מארבע שחקני הגנה מעולים וורסטילים ועוד אחד שמשתדל והולך על חטיפות.
אם בירד היה משחק עם מג'יק וורת'י וקארים- מי היה עוצר אותם? (גם שימו את מג'יק עם בירד פאריש ומקהייל)
יש טענות לכאן ולכאן אבל טענה שהסיכוי שלו לאליפות עם ראסל ואדאמס גדול מהסיכוי עם הווריירס היא טענה, אסתפק ב, מוזרה.

דהאורן 22 ביוני 2016

דוראנט ניסה ונכשל באוקלהומה, למרות טונות של כישרון לדעתי הגיע הזמן לומר שלום, צריך קבוצה יותר ממושמעת עם ניסיון.
למה לא סן-אנטוניו?
עם אולדריג' כסנטר הוא וקוואי ב4/3 דני ופארקר יכולה להיות קבוצה מפחידה מזן חדש.

שמעון 22 ביוני 2016

הוא לא נכשל בכלום הגיע לגמר והשנה הפסיד לגולדן. ב3 השנים שבאמצע כל פלייאוף כוכב אחר היה פצוע. הוא לא נכשל בכלום.

ClearcUT 22 ביוני 2016

צודק, אני מופתע.

גיל 22 ביוני 2016

הוא לא יעשה את זה. זה בהחלט באינטרס של גולדן סטייט וכל קבוצה להביא אותו אבל סביר שיחתום על חוזה לשנה ויתן לקבוצה הנוכחית עוד צ'אנס. חוץ מזה, למה שלא יבוא לספרס?

Shadow 22 ביוני 2016

יש מקום מבחינת שכר?

גיל 22 ביוני 2016

דאנקן וג'ינובילי יכולים לחתום על חוזי מינימום ויפטרו משחק או שניים.

Shadow 23 ביוני 2016

נשמע טוב. השאלה אם הם בכלל מכוונים לשם ואם זו אופציה קונקרטית מבחינתו.

שמעון 22 ביוני 2016

זה לא יקרה בחיים סתם פנטזיות. הוא ישאר באוק. אולי יחתום לשנה אחת ואז אולי הלייקרס יגנבו אותו ואת ראסל יחד בשנה שלאחר מכן אבל אני לא רואה אותם עוזבים את אוק והם לא צריכים לעזוב יש שם את כל הכלים לקחת אליפות.

תומר 22 ביוני 2016

לא שדוראנט לג"ס זה רעיון רע אבל אם אני מנג'ר באוקלנד אני מחפש קודם כל סנטר אמין. וועידת הסנטרים שעבדה כל כך טוב בשיקאגו של ה 90 וגם בגולדן סטייט במהלך העונה הרגילה, התמוטטה בקול גדול בפלייאוף והותירה אחריה סנטר אחד לגיטימי (שנפצע) שניים שבמקרה הטוב היו נון-פקטור, כל אחד מהם בצד אחר של המגרש, ועוד אחד שהגיע באמצע העונה כדי להיות מספר 4 ברוטציית הסנטרים ושיחק יותר מכולם.
עם כל הכבוד לחולשה של סטף קרי היתרון העיקרי של קליבלנד היה שהם הלכו אל מתחת לסל כל פעם שבא להם.
לדעתי דראמונד למשל (לא ריאלי, אני יודע), יכול להועיל להם יותר מדוראנט אבל גם צמד אמין ויציב (נגיד גורטאט כזה או/ו מונרו) של מפרקי עצמות בצבע יכול להיות ההבדל בין אליפות ללא-אליפות

שמעון 22 ביוני 2016

אין אדם ביקום שמציאים לומאת דוראנט ודראמונד ולוקח את דראמונד ולא משנה מה המצב ואם בקבוצה שלו משחקים יחד קרי ראסל לברון ואנתוני דיויס. תהיה רציני זה כמו טלו שאמרו שקיירי צריך לעלות מהספסל די עם הבדיחה הזאת. בשום פלנטה על כדור הארץ אף אחד לא יקח את דראמונד לפני דוראנט. גם במכללות זה היה ברור אבל משום מה חגמולוגים חשבו שאודן יהיה שחקן יותר טוב. גם אתה עכשיו אם מנגר גולדן ומציעים לך בחענם דוראנט ודרמונד לוקח את דוראנט.

תומר 22 ביוני 2016

חשבתי שאתה רק עילג וגס רוח, מסתבר שאתה גם גולם שזה לא להאמין

טיפה סרוחה 23 ביוני 2016

לא יפה.הוא מתבטא בשפה נמוכה זו לא סיבה לטנף ככה.

תומר 23 ביוני 2016

אם זו היתה רק שפה נמוכה לא הייתי מתבטא ככה (וגם לא התבטאתי). אם הוא עונה בגסות (לדברים שלא אמרתי) – ייענה בגסות.

שמעון 23 ביוני 2016

איזה גסות עניתי לך? מה אתה ילדה קטנה? איפה רואים גסות בתגובה אליך? ולא טענתי שאמרת את זה, פשוט מישהו פה אמר את זה ואני בכלל לא זוכר מי, זו הייתה דוגמא. בקיצור אחינו אל תקח ללב ואם נפגעת קבל התנצלותי.

אמוץ כהן-פז 22 ביוני 2016

משחק7
4 דקות אחרונות
0 נקודות
מה שחסר לג״ס זה פסיכולוג

גיל 22 ביוני 2016

בדיוק, אבל חס וחלילה לומר שזו קריסה שלהם.

קשקשן בקומקום 23 ביוני 2016

יש למישהו ספק שהסדרה הזאת נגמרה בקריסה?

אלעד 23 ביוני 2016

מה זה קריסה? מיאמי של לברון ווייד קרסו מול דאלאס בגמר הראשון שלהם. כולנו זוכרים את ה hot-potato שהם שיחקו עם הכדור בדקות האחרונות. ואז מה? זכו בשתי האליפויות הבאות…

גיל 23 ביוני 2016

3-1 להוביל בגמר ולהפסיד זו קריסה.

Oded 23 ביוני 2016

יש לזה מקום מתחת לתקרת השכר?

S&M 22 ביוני 2016

לא כלכלי לדוראנט לעבור לג"ס. אין מקום בתקרת השכר, בשים לב שקרי משחק על חוזה מצחיק ביחס למעמדו, ידרוש ויקבל חוזה מקסימום.
מעבר כזה לקבוצה כזו יפגע בו גם בכך שיהפוך לכינור שני ולא מוביל שוק.
דוראנט צריך להיות מספר 1. בסן אנטוניו, לייקרס, אוקלהומה או בכל קבוצה במזרח יהיה לו את זה. לא בגולדן סטייט.

גל ד 22 ביוני 2016

החוזה של קרי מסתיים בסוף העונה הקרובה, יחד עם אלו של רוב הסגל. כלומר שג"ס יוכלו להחתים את שניהם יחד על חוזה מכסימום יחד עם גרין וקליי.

השאלה היא כמה יישאר להם לשאר הקבוצה תחת הסכם השכר החדש. יכול מאוד להיות שהם יוכלו למשוך שחקנים טובים במחיר מציאה פשוט כי הם קבוצה מפלצתית (כמו ס"א עם דייויד ווסט, לדוגמה) אבל זה משאיר עדיין הרבה סימני שאלה.

שמעון 22 ביוני 2016

זה לא נכון דוראנט יהיה שווהנערך לחלוטין לקרי הוא לא יהיה מספר 2 בשום קבוצההגם אם הוא ליד קרי או לברון.

אורי 22 ביוני 2016

שום קבוצה חוץ מאוקלהומה

שמעון 23 ביוני 2016

הוא ממש לא מספר 2 באוק

אביאל 22 ביוני 2016

איפה הימים שד״ר באס היה עולה על מטוס לאוקלהומה ומביא ללייקרס את דורנט ואת ווסטברוק.

גיל שלי – בקשר למשפט שלך ״באופן עקרוני אני מאמין גדול בשלילת שיקולים של מוסר והצדקות אחרות כאשר מדובר בהחלטות עסקיות לחלוטין.״ – אני חושב שדווקא הצגת כאן לא מעט גישה שונה, גם אם נבחן את זה במבט רחב יותר הרבה מהחוקים עצמם (כמו חוקי ההגבלים העסקיים) נובעים הן ממניעי תחרות אך גם ממניעים מוסריים.

גיל שלי 22 ביוני 2016

יתכן, אני חושב שהשיקולים שאתה מכנה מוסריים, אני מכנה שיקולי רווח טווח ארוך

NoOne 22 ביוני 2016

הדבר הכי נכון מבחינת דוראנט זה להגיע לפילדלפיה, הוא לא יצטרך להילחם בפיזיות מתחת לסל , בשביל זה יש את אמביד,סימונס ונואל
יהיו לידו שחקנים שמחפשים את המסירה(סימונס,סאריץ') וריבאונדרים מצוינים ושחקני הגנה.
כל מה שהוא יצטרך זה לקלוע והרבה.
ויהיה לו הרבה יותר קל להגיע לגמר במזרח.

שמעון 22 ביוני 2016

חח בתור אוהד פילי הלוואי אבל שום כוכב לא יגיע אלינו ובדראפטים אנו בוחרים כל שנה פחון חדש.

NoONE 22 ביוני 2016

בערך באמצע נובמבר אתה תבוא להתנצל

אורן השני 22 ביוני 2016

ומתי אתה מתנצל?

NoONE 22 ביוני 2016

מטבע הדברים לא צריך להתנצל כשאתה צודק 100 אחוז.
הינקי בנה קבוצה בדיוק בלוח הזמנים שהוא אמר ובדיוק איך שהוא הבטיח.
סימונס יהיה סופרסטאר ועוד 6 חודשים אף אחד לא יזכור מה קרה בשנתיים האחרונות.
כל מה שיראו את זה את הכח והעוצמה של סימונס ואמביד

שמעון 23 ביוני 2016

לא ראיתי את סימונס אז לא יודע מקווה שאתה צודק.

שמעון 22 ביוני 2016

התכוונת לאוקפור? אחלה שחקן אבל הוא לא קרי או לברון או דוראנט או ראסל הוא לא יביא אליפות או משהו. צריך גארד או סמול תותח על.

NoONE 22 ביוני 2016

התכוונתי לסימונס , אמביד וסאריץ' , שלושתם שחקנים שנבחרו בדראפט.

שמעון 23 ביוני 2016

יש לי הרגשה אמביד יהיה פח או שחקן רגיל במקרה הבינוני. סתם תחושת בטן, מעולם לא ראיתי אותו משחק.

ק' 22 ביוני 2016

היתה לי שיחה כזו עם חבר לא מזמן, על האם צריך לעזוב עבודה או לא, ואמרתי לו שתמיד צריך לדאוג שתהיה זהות גבוהה בין האינטרס של המועסק למעסיק, כל עוד זה ככה, הכל עובד טוב, ברגע שנפערת תהום ביניהם עדיף לשני הצדדים לסיים את העניין הזה. עבדתי שנים ארוכות אצל מעסיק ושנינו נהיננו מאוד כל אחד מהצד השני, ובנקודה מסויימת לא היתה זהות אינטרסים ואז נפרדנו בחום ואהבה. דוראנט רוצה עוד כסף, אוקלהומה יכולה להחליט אם זה מתאים לה או לא, הוא יכול להחליט אם זה מתאים לו או לא, ובנקודה הזו או שממשיכים או שנפרדים, זו באמת רק החלטה עסקית ולא צריך לעשות מזה יותר מזה.

שמעון 22 ביוני 2016

לדוראנט שווה לשלם כל מה שיבקש גם 80 מיליון לעונה. למה את מי תביא? זה כמו רונלדו ומסי אין להם תחליף. דוראנט יוביל את הליגה בשנים הקרובותמה שיבקש כדאי להם לתת לו אחרת הם יראו כמו הקאבס אחרי שלברון עזב אותם.

dorigil 22 ביוני 2016

סתם מוכרים עיתונים.

KD בחיים לא יעבור ליריבה כדי להתאחד עם היריבים שלו.

יש לו מספיק שכל, ואני לא מדבר על אינטגריטי, שזה גם שיקול, להבין כמה שזה ייפגע לו בתדמית. לברון שחקן מדהים וכל הכבוד לו על האליפויות במיאמי, אבל לעד יזכרו אותם בבוז מסויים.

ClearcUT 22 ביוני 2016

למה לא? כי לא בא לי שהשחקן האהוב עלי בליגה ישחק בקבוצה השנואה עלי.

יודא 23 ביוני 2016

האופציה של צרו קשר באתר אינה נתמכת משום מה.

למה אני מציין את זה כאן בתגובה? כי היום במקרה הייתי במוד של דאבאזר, אצלי זה אומר שאני במוד חושב ובא לי קצת להעמיק בנושאים שאני אוהב.
נכנסתי לאתר אחרי תקופה שלא הייתי בו ושומו שמים, העיצוב כמעט ומגרש אותך.
אז נכון זה אולי שטחי, אבל אני מניח שהמטרה שלכם היא לא לאגד קבוצת אנשים על סמך התנהגותם. כנראה אתם מעוניינים ליצור מקום שיח בו אנשים חושבים, ואולי גם לעומק, יחליפו דעות ובכך יעשירו זה את זה, יספקו תרבות פנאי זה לזה, ואולי חלילה גם לעשות מזה כמה גרושים. ולכן חשוב לי שתדעו שגם אנשים שטחיים או כאלו ששמים דגש על דברים שטחיים חושבים לעיתים קרובות וחושבים יפה, ומאירים נקודות מעניינות ויודעים להתנהל בצורה מתורבתת ומכירים את מקומם.

וזה העניין עם ה"צרו קשר", אין עם מי ואיך ליצור קשר.

אבל זה לא נגמר בזה, ראיתי הד-סטרט (יש הסתייגויות אבל הייתי פתוח להשתכנע לתרום) והבנתי שנהנה, כיוונתי לדעת קרבניטי האתר – אבל היי, הלינק לא מפנה לשום מקום.

גיל שלי 23 ביוני 2016

תודה על התגובה. אנחנו מגייסים עכשיו כסף כדי לשנות, נשמח לעצותיך

תמיר 24 ביוני 2016

כן. לגמרי. גם אני רציתי לתרום והלינק לא הוביל לשום מקום.

Comments closed