בחינת הנעשה במכבי עד לשניה זו

האפשרות שגם ג'ורדי חושב שכל ההבדל בין מכבי לשאר הליגה הוא ערן זהבי, מתחילה להתברר כאפשרות ריאלית.

אין לי מושג מה האמת בכל סיפורי זהבי. לא מאמין למילה שכתובה באתרים (ואני קורא רק את וואלה), בעיקר מאחר וכבר ראיתי שאין לעיתונאים שום חשש מלצטט גורמים אינטרסנטים בלי שום בדיקה או הצלבה של החומר מול גורמים אחרים. אבל, יש עובדות שניתן לראות, והעובדות האלה מספרות סיפור לא נעים. סיפור על מנג'ר שמרן שלא מוכן לצאת מאזור הנוחות שלו, גם כאשר התראיין ואמר שחסרה איכות בקבוצה של עונה שעברה.

*

עד עכשיו הגיע בניון, זהבי כנראה הלך, ואולי יגיע בלם ישראלי חדש בשם פיליפנקו. יום חמישי מתחילה העונה, והסגל שחסר איכות בשנה שעברה, מגיע חלש הרבה יותר, שכן זהבי היה הדבר האיכותי היחיד בסגל הקודם. מי שבונה על בניון שישלים אפילו עשרים אחוז ממה שזהבי נתן, כנראה מאמין בדברים שלי קשה להאמין בהם.

האם יכול להיות שג'ורדי כל כך מפחד משינויים, כל כך מזלזל בשחקן הישראלי, עד שהוא מתחנן בפני מיטש שיתן לזהבי חמישים מיליון אירו עד סוף החיים רק שזהבי ישאר? למען האמת, אני מתחיל להאמין באפשרות הזאת. אני לא רואה שום הערכות לעידן שאחרי זהבי, למרות שהיה לג'ורדי מספיק זמן להערך עם חלופות. ההערכות היתה אמורה להתחיל כבר אחרי המשחק מול רעננה, המשחק בו זהבי אמר איתי או בלעדי. אז ג'ורדי היה צריך לבנות חלופה למקרה שזהבי ילך, לא נראה שג'ורדי טרח.

קהת מגיע או לא מגיע? לא היה מספיק זמן לחתוך את הסיפור? טוואטחה מגיע או לא מגיע? אי אפשר היה לשים אולטימטום בפני הסוכנים שלו, או שטוואטחה מצטרף לסגל עד מחנה האימונים, או שההצעה בטלה? שוינפלד? דמארי? אין אף שחקן שאפשר להביא?

ג'ורדי כנראה היה מוכן לשכנע את מיטש גולדהאר שצריך לתת לזהבי לפחות עד מליון יורו לעונה, מדובר בשני מליון יורו עלות מעביד. אין לי מושג מה החוזה של נוסא לשנה הקרובה, האחרונה בחוזה, אבל ג'ורדי לא רואה את מה שכולנו רואים? מדובר בשחקן חזק וטוב, אבל כזה שכבר שנתיים פצוע יותר ממשחק, כאשר הוא אחד משישה זרים, זה סיכון גדול מדי להחזיק אותו. למה אי אפשר לקחת סיכון ולשחרר אותו, ולהביא מישהו טוב לא פחות, אבל עם סיכוי גדול יותר להשפיע? היה מספיק זמן לחפש זר כזה?

מה לגבי עמדת המגן השמאלי? מהמרים על טוואטחה, או מביאים זר? הפחד כל כך משתק?

העניין של סבלנות הוא נכון, אבל ראינו לאיפה הסבלנות הביאה את הסגל בעונה שעברה, לא לומדים מטעויות?

*

בסוף ג'ורדי צריך להחליט, הוא הביא מבנה טוב לקבוצה, אבל האם הוא מאמין שבעצם ההבדל היחיד בין מכבי לבין שאר הליגה בעונות שלו, האם גם הוא חושב שזה הכל זהבי? העונה אין מוקדמות צ'מפיונס, האם לא זו העונה שבה אפשר לקחת סיכונים? האם לו זו ההזדמנות לנסות להרחיב את מאגר הכשרון, גם אם ברור שבטופ אנחנו נפגע? כל כך קשה להרכיב קבוצה שצריכה להתמודד על אליפות ישראל?

אגב, סיכונים זה גם לקחת שחקנים שצמחו במועדון ולנסות לעודד את שילובם, אליאל פרץ, דור פרץ, גלזר, צריך לשלב נכון ובהדרגה, אבל צריך בעיקר לראות שיש מדיניות כלשהיא. אנחנו באמת בונים על חזרה של יצחקי לחיים? שבן בסט פתאום יצדיק את החוזה, זו הבשורה?

ציפיתי לשינוי בגישה, ציפיתי לראות למידה תוך כדי תנועה. אני רואה הרבה קפאון, הרבה חשש, הרבה מאוד סימנים מטרידים של התפוררות במבנה. הפארסה המתמשכת של החתמת בניון, הפארסה של זהבי אתמול, יותר מדי פארסות, מעט מדי החתמות, יותר מדי אזור נוחות, מעט מדי סיכונים. אם ג'ורדי מוכן לקחת סיכונים, זה הזמן. אם לא, ג'ורדי עשה את שלו, ג'ורדי יכול וצריך ללכת.

סגל מאכזב
הגיעו לסוף התור

80 Comments

רועי 27 ביוני 2016

זה באמת נראה לא טוב, אבל,
אנחנו עוד לא ביולי, נכון שהליגה האירופית מתחילה ביום חמישי, אבל זה לא הדד ליין של ג'ורדי לסיום חיזוק הקבוצה.
הדד ליין שלו זה סוף חלון העברות.
כל שוק העברות באירופה עדיין לא ממש פעיל עם היורו ברקע, לכן גם לא יודעים מה עם הליגיונרים.
אני מאמין שהסגל יושלם לקראת סוף אוגוסט.

גיל שלי 27 ביוני 2016

נניח שזה נכון, זה לא מה שסיפרו לנו בעונה שעברה? למה צריך שוב לחכות במקום להכות בברזל? להצליח באירופה זו לא מטרה חשובה לג'ורדי?

רועי 27 ביוני 2016

אני חושב שהוא מאמין שאת השלבים הראשונים של המוקדמות הוא יכול לעבור עם הסגל הנוכחי, אפשר להתווכח על זה.
מה הכוונה להכות בברזל ? אתה קורא על רועי קהת, כמה מזה נכון בהכרח ? האם ג'ורדי רוצה אותו ? הוא בכלל רוצה לחזור לארץ ?
עם טוואטחה מחכים בסבלנות, בראייה של ג'ורדי יש לו זמן (אף אחד לא באמת יודע, ככה זה נראה לי מהצד לפחות).
שוק הישראלים האיכותיים מאוד מאוד מצומצם, הוא יהיה חייב לפגוע עם הזרים העונה, על זה הכל יקום ויפול.

גיל שלי 27 ביוני 2016

לפגוע בזרים אומר להביא אותם לפני הכל, השיעור שאני למדתי מהעונה שעברה היה שכל הסיפור הזה של לחכות לסוף אוגוסט, לא מביא לך מבחר טוב יותר של זרים, אני קורא לזה השיעור על שם ראדוניץ'

אריאל גרייזס 27 ביוני 2016

מרגיש לי שג'ורדי לא ממש חזר מהשבעה על אבא שלו, שזה מובן – אבל למועדון מתפקד זה לא ממש בריא

שי 27 ביוני 2016

ברכש גם לפני הוא לא הבריק. בהתנהלות- לגמרי, מאירועי סכנין ועד היום

יוני (המקורי, מפעם) 27 ביוני 2016

הוא קוסם, הוא קוסם. נכון להיום הוא הראה קסם אחד, שהצליח פעם אחת.

תולעת 27 ביוני 2016

לא כ"כ מבינה את הלחץ ברמה המקצועית.
היורו עדיין בעיצומו והקופה הסתיימה הלילה – אלה לא ישפיעו באופן ישיר על מכבי שכנראה לא חיכתה שחאמס או זלאטן יסיימו את חובותיהם לנבחרת, אבל בטח משפיעות באופן עקיף על שחקנים בדרגים שקצת יותר מתאימים למכבי, שבעצמם מחכים לראות איך דברים ישתנו במהלך הקיץ (זה בטח נכון לקהת וטוואטחה). מעבר לזה, כל עוד סאגת זהבי לא הסתיימה ועוד לא קיבלו עליו את הכסף/חסכו את המשכורת שלו, קצת מצחיק לדרוש החתמות בסדר גודל שאנחנו מצפים ממכבי בשביל להשתפר (מניחה שאת עידן ורד אפשר היה להחתים בשבוע האחרון). מניחה שגם ג'ורדי מתנהל בתוך מסגרת תקציבית מסוימת, גם אם גדולה מאד (מאד).
נכון להיום, אין למכבי סגל טוב מספיק לליגה הישראלית – אבל זאת מתחילה בעוד חודשיים. בשביל השלב הראשון במוקדמות הסגל, גם בלי זהבי, צריך להספיק כדי לעבור.

מבחינה ניהולית/ערכית אני מאוכזבת מאד מהקבוצה. המשך ישיר להתנהלות מאז חצי הגמר מול סכנין. התוצאה הישירה של ההתנהלות הזו (הרבה יותר מאשר אכזבה מקצועית) תורגש בחוסר הסבלנות של הקהל במשחקים הקרובים ואני מקווה מאד שהשחקנים יהיו חזקים מספיק ברמה המנטלית להתמודד עם זה.

גיל שלי 27 ביוני 2016

אני חושב שמה שאת מדבר עליו משתלב עם הרמה המקצועית. ג'ורדי עושה הכל כדי לא לשנות, הוא מנסה לשמור את מה שיש, וזה מה שמפחיד אותי. לכן אנחנו רואים את ההתפוררות שאת ואני מציינים, ולכן אנחנו רואים שג'ורדי מתנהג בדיוק כפי שהתנהג בשנה שעברה. השמרנות הזאת מפחידה יותר מעצם העובדה שאף אחד עדיין לא הוחתם, התכניות היו צריכות להתרקם כבר במאי, אין רלבנטיות ליורו

תולעת 27 ביוני 2016

מה זה "לא לשנות"? ברמת הישראלים השוק מוגבל, וההימור גדול. מניחה שאם מכבי שמה ליעקב בריהון הצעה על השולחן הוא מגיע. אבל מכבי רוצה להתמודד על תואר, ולא להשביח שחקנים, אז ברור שהיכולת שלה להמר נמוכה יותר. גם אתה לא היית מקבל הימור כזה, ומניחה שלא היית כותב בשבחו של הסיכון אחרי החתמה כזאת.
ברמת הזרים היו שינויים גדולים מאד (בעונה שעברה שיחקו במכבי 8 כאלה). אי אפשר להחליף כל עונה 5 זרים. לזרים לוקח זמן להתאקלם גם אם הם שחקנים מצוינים.

ניב 27 ביוני 2016

יתכן וקריאת המציאות שלו היא שהוא לא מסוגל להביא ישראלי שימלא את החלל שהותיר זהבי והוא לא מאמין ביכולתו להביא שחקן זר או שחקנים זרים במקומו ולכן הוא מעדיף שכל עוד יש סיכוי להחזיר את זהבי לפעול למען זה ולחכות עם האלטרנטיבות.
הבעיה היא שהוא בעצם אומר לשאר שחקני מכבי, אני לא מאמין בכם, אתם לא שווים הרבה בלי זהבי, אתם לא יכולים לקחת אליפות, שום סכום שבעולם לא יאפשר לי להביא שחקנים שיצליחו יחד עם חבורת אפסים כמוכם לקחת אליפות.
מעניין מה זה אומר על משחק ההתקפה של מכבי במידה וזהבי נשאר. אני צופה ששחקני הקבוצות היריבות לא ידעו מאיפה זה יבוא להם..

גיא זהר 27 ביוני 2016

איה, דווקא בתור מישהי ששמה הרבה דגש על הצד המקצועי, חשיבות ההשתתפות במחנה האימונים (לאלו שהם חיזוק פוטנציאלי ולא שיחקו ביורו שזה 99% מהמועמדים) לא תסולה בפז. על הבסיס שלו נבנית כל העונה. מכבי יכולים להביא חיזוק גם באמצע אוגוסט בתכלס, אבל מזכיר לך את דוגמת מליקסון שהגיע לפני שנתיים מצרפת ללא מחנה אימון, ישר נזרק למים וסחב פציעה כל העונה.

רועי 27 ביוני 2016

אני חושב שזה היה כמעט בלתי אפשרי להביא את החיזוק שאתה רוצה וצריך בזמן למחנה האימונים השנה שהתחיל באמצע יוני.
שוב, העונה מתחילה מוקדם מהרצוי ביום חמישי הקרוב, רכש שיגיע במהלך יולי גם יוכל להשתלב במידה טובה.

תולעת 27 ביוני 2016

אני לא מבינה כ"כ בעניינים של כושר והגורמים לפציעות וברור שהחלק של מחנה אימון חשוב לבניית הכושר אחרי פגרה, אבל נדמה לי שאם שחקן מתאמן באופן סדיר ושומר על עצמו, ויש בקרה מסודרת ומעקב על דקות המשחק שלו (בהתחשב בנתונים הטבעיים שלו), ולא "זורקים למים" אין סיבה שייפצע דווקא בגלל שלא היה במחנה אימון.
מעבר לזה ברור שהאידיאל הוא שהקבוצה כולה עומדת לרשות המאמן (ושיש מאמן, שזה מחדל קצת יותר גדול בעיני) כבר מאמצע יוני, אבל זאת דרישה קצת מופרכת. ברמת השלד הישראלי, כשמכבי היא כח חזק מאד בשוק, אפשר לדרוש שתחתים שחקנים בתקופה הזו (אם כי לדעתי השוק דל מאד באפשרויות משדרגות ממש). ברמת הזרים מכבי היא כח קטן מאד בשוק העולמי גם במדרגה שלה, ולכן הדרישה שכבר בשלב הזה שחקנים יוותרו על הניסיונות שלהם להגיע לליגה טובה יותר לא מתאימה.

Lord Anthony 27 ביוני 2016

עדיף להביא רכש בסוף מאי, אבל כנראה לא ריאלי להביא רכש רציני לפני אוגוסט, בייחוד בשנה של יורו.

tom 27 ביוני 2016

לדעתי דווקא בזמן היורו נמצאות ההזדמנויות האמיתיות להחתמה משמעותית.
בהנחה שרוב השחקנים שמשחקים ביורו אינם רלוונטיים למכבי, והמנג'רים של הקבוצות הגדולות באמת מחכים לסוף הטורניר ומעמידים בראש סדרי העדיפויות שחקנים בקליבר שאינו רלוונטי למכבי, אפשר להגיע לאלה שיושבים בבית ועדיין אין להם חוזה לעונה הבאה.
ככל שיעבור הזמן מאגר השמות יצטמצם והסכומים יעלו.

תולעת 27 ביוני 2016

איזה שחקנים איכותיים ומשמעותיים הוחתמו בישראל או בליגה ברמתה בתקופה של היורו (הזה, הקודם, זה שלפניו), שהופך אותה לכזה חלון הזדמנויות בעיניך?

tom 27 ביוני 2016

אני לא שולט בהסטוריית ההחתמות של הליגה הישראלית אבל נדמה לי שכל הרעיון בהבאת ג'ורדי היה להצליח לעשות דברים שלא נעשו כאן בעבר. אם רוב השחקנים הפוטנציאליים למכבי דווקא לא עסוקים במיוחד כרגע ורוב הקבוצות הגדולות כן מחכות לסוף היורו אני חושב שזה מהווה חלון הזדמנויות לבינגו מפתיע.
יתכן שאני טועה.

יניב פרנקו 27 ביוני 2016

הסירו דאגה יא עמלקים – לקבוצה העשירה בישראל יהיה סגל ישראלי עמוק.
על ההתנהלות כבר הרחבתי בעבר ואני מסכים עם איה.

ניב 27 ביוני 2016

יפה גיל, גם אני כמוך במודאגים.
כל הרעש סביב זהבי עושה לי רע.
אני עדיין הייתי שמח אם היה נשאר אבל זה כבר מגיע למצב שיהיה קשה לו מאוד להצדיק את העלויות הנלוות להשארות שלו, בין אם בשכר העצום, ברעש התקשורתי הנלווה, בקביעת סטנדרט שיעלה את השכר שמכבי יצטרכו לשלם לכל שחקן שחיפה לא רוצים.
הכי גרוע זה שנראה כאילו ג'ורדי מודה באשמה שמורשתו תלוי במידה רבה ברגליו של זהבי.
נכון שנשאר עוד הרבה זמן עד לתום מועד חלון ההעברות, אבל לא תמיד טוב לקבוצה לחכות לסוף החלון, לא תמיד טוב לקבוצה להצטייר כקבוצה שתלויה באדם אחד וגחמותיהם של סוכניו מדושני העונג.
הכי מרגיזים אותי האוהדים שמנסים להפעיל לחץ על המערכת.
ולסיום אומנם זהבי מנסה למקסם את רווחיו אבל לדעתי הוא כבר מפלרטט עם ניצחון פירוס (וגם מכבי).
אם הציטוטים מטעם "מקורבים" ו"מעורבים" בדבר הרצון של זהבי להישאר במכבי אבל לא יכול נכונים אז יש פה בלבול מושגים רציני, חבל שלא עשה צבא.
נ.ב אין לי טענות בדבר רצונו למקסם את רווחיו, אבל לטעמי זאת התנהלות שתפגע בו ובמכבי באופן בלתי נמנע כמעט, כולם פה מותחים יותר מידי את החבל.
אגב אחת התוצאות של התמשכות המו"מ היא הרצון של קרויף לחכות בטרם הוא מכריע על אסטרטגיה.
כלומר מכבי עם זהבי דורשת אסטרטגיה אחת ומכבי בלי אחרת.

גיל שלי 27 ביוני 2016

ובדיוק הנקודה הזאת היא הנקודה הכי מטרידה. מכבי היתה צריכה לחתוך לכאן או לכאן בעניין זהבי, אי אפשר להמשיך לחכות ולחכות ולחכות, זה מה שעושים כשמפחדים, זאת הבעיה

שי 27 ביוני 2016

יכול להיות שג'ורדי היה שמח לשחרר את יצחקי, בן בסט, איגיבור וכו אבל מיטש לא מוכן בלי תמורה ולא מוכן לשחרר תקציב רציני נוסף, לפחות עד קבלת הכסף על זהבי, אנחנו שמענו כבר שהוא רוצה מועדון שיקיים את עצמו במידה מסוימת וכו', ואפשר להבין את זה בהתחשב בפלופ של בן בסט ואחרים.

הלמידה של ג'ורדי יתכן והיא מרכבת הזרים שהגיעו לפה בשנתיים הראשונות שלו שזרים לא יביאו את המכה, הוא לא פגע יותר מדי בזרים, אומר שהם מתקשים להסתגל וכו' וצריך ישראלים בכירים ואנחנו לא יודעים אם הוא מוכנים לבוא, או אם מיטש מוכן לשחרר שוב מספיק כסף כדי להביא אותם.

לבניון אין הסבר עדיין נשגב מבינתי הסיפור הזה
זהבי- קשה לי להאמין שהמועדון הוא זה שהוציא את הידיעות לאתרים ובכל מקרה לגיטימי בעיניי לנהל מומ עד השנייה האחרונה, מבחינת שני הצדדים.

Gil - Zimbabwe 27 ביוני 2016

גיל,
סבלנות!! עד שהירו לא יגמר אף סוכן לא יביא לג'ורדי שחקנים. מה שתראה בסוף היורו זה כסאות מוזיקלים בקבוצות, ומי שיפול בין הכסאות (שחקני הדרג השני והשלישי) יש סיכוי שיגיע למכבי. אתה רואה שגם באירפה שום דבר לא קורה.
אני כן מסכים איתך שג'ורדי על מנת להרגיע את האוהדים היה צריך לתת תמונת מצב אם לא עד עכשיו אז לפחות השבוע לפני תחילת הליגה האירופאית.
אבל מצד שני איזה מועדון בעולם נותן תמונת מצב….

גיל שלי 27 ביוני 2016

אשמח לראות שאני טועה בקריאת המפה, ושלג'ורדי יש תכנית סדורה שתתבצע מיד בסוף היורו, פאניקת זהבי לא בדיוק משדרת לי איתותי הרגעה

רניב 27 ביוני 2016

ג'ורדי מאמין שבמשחקי תחילת השנה ישחקו מי שסיימו את העונה הקודמת. לדעתי, הוא גם אמר את זה באחד הראיונות וזה הצליח שנה שעברה והאלטרנטיבה נכשלה בקדנציה השניה של אוסקר כאשר הביאו את בן בסט ואיגבור ועפו מאירופה ממש מוקדם. בגלל זה מבחינתו אין לחץ. נכון או לא נכון זה כבר עניין אחר.
מעבר לכך אין שום תוכנית: אם זהבי עוזב יש הרבה כסף וצריך להביא שחקנים (ובמיוחד כאלה שיודעים להבקיע…) ואם זהבי נשאר התקציב מצטמצם לפחות עד שמגיעים, אם מגיעים, לשלב הבתים של הליגה האירופית.

ניק 27 ביוני 2016

אני בספק כמה מכבי יביאו שחקנים שמשחקים כרגע ביורו.
היורו לא מפריע להביא שחקן מניגריה או מקסיקו

אזי 27 ביוני 2016

ג'ורדי נעלם.
מאז שג'ורדי הגיע למכבי, היו דברים שהוא עשה טוב והיו דברים שהוא עשה פחות טוב.
ברכש, הוא אף פעם לא היה מדהים. לא חושב שיש לו אחוזי פגיעה בשחקני רכש שונים משמעותות מחיפה או באר שבע.
הביא כמה שחקנים טובים, הביא הרבה שחקנים פחות טובים. כמו כולם.
והביא אחד זהבי.
מה שהחזיק את מכבי עם הילה שמרגישה שהיא מעל שאר הליגה, זה השקט. לא היו שמועות, לא היו לחשושים. היו כתבות שמכבי מביאה מישהו ואז הגיע מישהו אחר לגמרי, חואן פאבלו היה השיא כשבפעם הראשונה בהיסטוריה הישראלית, אתר של קבוצה דיווח הרבה לפני כל צהובוני הספורט על החתמה של שחקן זר. ההילה הזאת והשקט הזה. ההרגשה המקצוענית הזאת, היא זו שלקחה את הסגלים הסטנדרדטים שג'ורדי בנה ונתנה להם את האקסטרה לאליפות
והיה גם את זהבי.
החל מתחילת שנה שעברה מרגיש שכל העסק הזה בורח לג'ורדי מבין הידיים.
קודם הרכש שלא הגיע וכשהגיע רק הלך וירד באיכותו, ואז, החל מחצי גמר הגביע, גם ההילה נעלמה. אין שקט, אין ניהול, אין מקצוענות. מכבי מתנהלת ברעש וכאוס וחוץ מאחד, עו"ד מורן מאירי, כולם שכחו את התפקידים שלהם והפסיקו לעבוד.
ואז ערן זהבי עזב.
ועכשיו ג'ורדי מבין שזאת עונה של הכל או כלום, עונה על המורשת שלו.
אני מוכן לשים המון כסף על אובר 2.5 פעמים ביום שג'ורדי שואל את עצמו בשביל מה הוא האריך את החוזה שלו, למה הוא לא עזב כשהוא יכל.
מצד אחד נורא קל להגיד שכולם בפאניקה ובגלל זה כל הפארסה עם ערן זהבי.
מצד שני יש לך פה את השחקן הישראלי (כנראה) הכי משפיע על הכדורגל הישראלי אי פעם. לא מוותרים על דבר כזה בקלות.

אני כבר שנתיים הולך ומצפה פחות ופחות מג'ורדי… כרגע אני כבר בונה נטו על מזל.

ארז 27 ביוני 2016

+1

גורביץ' 27 ביוני 2016

אני לא מבין למה דווקא שנה הבאה היא על המורשת של ג'ורדי ?
השנה החולפת הייתה קריטית למורשת שלו עם ההיסטוריה שהוא היה עושה אם היה לוקח אליפות רביעית ברציפות.
דווקא שנה הבאה אין שום דבר היסטורי – או שיקחו אליפות או שלא, אין מוקדמות צ'מפיונס, סתם עוד שנה רגילה בליגה השישית בטיבה

פאןפאן 27 ביוני 2016

פעם אחרונה שכתבת עליו הוא התחיל להזיז דברים והביא מאמן וכו'..
גם אני משתגע מהשושו והדברים שלא נחתכים לאף כיוון. אין בשורות מעודדות בגזרת השחקנים הישראלים והזרים וזה מעצבן במיוחד כשיודעים שיש כסף להביא כאלו.
אני בטוח שגוירדי יודע שהסגל הזה לא מספיק אבל נראה לי שהוא לא מוטרד (בצדק) מהמפגש הראשון של הליגה האירופית ומחכה כמו שחקן פוקר טוב לעשות את המהלך שלו
כן זהבי , לא זהבי , יש עמדות במגרש שממש לא קשורות למה שהוא ומיץ' יחליטו ועדיין לא ראינו כלום חוץ מכמה פלופים עיתונאים עלובים

בנושא זהבי – לדעתי צריך לשחרר. זה מרגיש לי חולני ולא נעים

אוהד כ. 27 ביוני 2016

הסאגה סביב זהבי מהדהדת לי סיפור שאבא שלי אהב לספר על אניית משא שהובילה מטען של יו-יו מסין לישראל וטבעה בדרך 586 פעמים.

דווקא לעניין הפוסט, אני חושב שעוד מוקדם לבכות. אולי יורדי יודע מה הוא עושה. עד היום הוא ידע לא רע. וכסף יש. והרי אף אחד לא חושב שמכבי תל אביב לא תהיה אחת משתיים או שלוש הקבוצות שתאיימנה על התואר של באר שבע…

השמן 27 ביוני 2016

השאלה היא כזו:
אם כל האי נעימות, התלות המוגזמת, השכר המטורף שגבוה פי ארבע ויותר מהבא אחריו בחדר ההלבשה, והאש המוגזמת שהוא מושך, איפה טמונים הסיכויים הגדולים ביותר של ג'ורדי להחזיר את האליפות? אני חושב שהתשובה ברורה.
זה נכון שאפשר לבנות קבוצה לאליפות גם בלעדיו, זה נכון שעם זרים תותחים אפשר לפצות ואף יותר על היעדרו, אבל השאלה היא איזו אופציה בעלת הסיכויים הגדולים ביותר להתממש.
אתה מדבר על שמרנות, על היצמדות למוכר, אבל יש פה ערך מוסף. נניח שאתה משחרר אותו, מביא מחליפים, שאפילו הם לא רעים כל כך, אבל מה לעשות הגרלה קצת קשה לפני שהקבוצה התחברה, עונה טובה נוספת של בש, ואתה מסיים עוד עונה בלי אף תואר ובלי שלב בתים. איפה תהיה היכולת שלך למשוך שחקנים ישראלים חזקים אז? איפה תהיה היכולת שלך למשוך עוד ראיקוביץ' אז? איזה ערך יהיה לכל התהליך שעברנו מאז שג'ורדי הגיע אחרי עוד עונה כזו (מבחינה שיווקית אני מתכוון).
אני לא בטוח בכלל שאני רוצה שהוא יישאר. כמו שאמרו פה הסאגה הזו כבר לא נעימה כל כך ויש רצון לראות את הדברים נחתכים כבר, ובטח שזה מפתה לראות קבוצה בלעדיו מגיע להישגים שמוכיחים את לכל המקטרגים שג'ורדי ומכבי זה לא רק זהבי, אבל לא בטוח שג'ורדי טועה שהוא ממשיך עם הקלף של זהבי, ואני גם לא חושב שהמילה שמרנות מתאימה פה.

השמן 27 ביוני 2016

אני אחדד. אם כל שחקן אחר במכבי היה מקבל הצעה קוסמת וג'ורדי היה לוחץ להכפיל את שכרו ויותר כדי להשאירו, הייתי לגמרי מסכים איתך בנושא השמרנות. אבל לכל שחקן אחר הסיכוי למצוא מחליף הוא משמעותית גדול יותר.

אילנסו 27 ביוני 2016

אתה חדתת, אני אדגים.
זה מזכיר לי את המקרה של לואיס סוארז. לעתים החלפת שחקן אחד בעל השפעה גדולה מאוד על קבוצתו, סוארז במשך שנה-שנתיים, זהבי במשך קרוב ל-4, במספר שחקנים שיחדיו אמורים "לסתום את החור"\ "למלא את החלל"\ you name it, פשוט לע עובדת.
לראיה, ליברפול טרם התאוששה באמת מעזיבתו, ועדיין מחפשת את הסופרסטאר שלה. לנו יש אחד כזה בידיים, ואולי הוויתור עליו אינו המעשה הנכון.
אחרי שזה נאמר, אני מאמין שכמועדון נדע להתגבר על עזיבתו של כל שחקן, גם זהבי. גם אם זה ייקח קצת יותר זמן, הקבוצה כמכלול עשויה להשתפר ממהלך כזה.
או שלא :)

קפטן קוקי 27 ביוני 2016

אין בעיה, רק שזה מתעלם מהעניין שכל עוד זהבי במכבי התלות בו הולכת וגוברת.
מכבי זאת לא ליברפול. לא מדובר בעונה אחת לעשר (או עשרים, או יותר) שמתחברת ורצה לאליפות. זאת קבוצה שבכל עונה בעתיד הקרוב אמורה להתמודד בצמרת.
העץ של זהבי צומח, אבל מייבש את כל השיחים שמסביב. וכשהוא רוצה לעזוב, צריך לתת לו את ברכת הדרך, לא למשוך את זה כמו מסטיק ולרדת על הברכיים. כי זה לא רק גורם לייבוש מהיר יותר של השיחים, אלא גם לצמיחה מואצת של העשבים השוטים.

פאןפאן 27 ביוני 2016

ממש חגיגה של דימויים בוטאניים :-)
דע לך שגם העץ פרי המניב ביותר, יש לו עונה חלשה כך סתם פתאום :-)
לגבי העשבים השוטים – שוטה ידאג לזה :-)

זיו 27 ביוני 2016

לגבי זהבי – לא חושב שיש יותר מדי חוסר ידיעה. דווקא יש די תאום בגרסאות והסיפור די ברור.
זהבי כלשעצמו ישמח להישאר תמורת שדרוג החוזה, סביר להניח שזה נובע בעיקר מלחץ משפחתי כי אני מתקשה לראות את אשתו והילדים הדי קטנים שורדים לבד בסין. די מהר זה יתחיל עם ביקורים רבים בישראל וימשיך, כמו שקרה לא פעם עם שחקנים ישראליים בחו"ל, עם חזרה של המשפחה לתקופות יותר ויותר ארוכות ואין מה לעשות לבד זה קשה, בטח שאתה בסין ולא באיזה עיר נוחה באירופה (בלונדון בכל זאת הייאוש יותר נוח).
קרויף מאוד רוצה שיישאר והיה מוכן לשדרג משמעותית ועל הסכום הסכימו.
מיטש לעומת זאת חושב כמו איש עסקים ואומר לעצמו – השקעתי את הכסף במניית זהבי שהגיעה לשיא שלה (וגם זה לא עזר לי לזכות שוב באליפות). הסיכוי שזהבי ישחזר את אותם מספרים הוא קלוש אז המניה מתחילה לרדת ואין הגיון לשלם כל כך הרבה למניה בירידה. לכן מיטש רוצה להכניס לחוזה שני עיזים: ביטוח ושערים.
אלו עיזים שברור שאף שחקן לא יסכים לקחת ואם מישהו יסכים לזה זו תהיה מהפכה מוחלטת כי אשכרה ישלמו לשחקן לפי תוצאות ולא לפי יכולת משוערת !!! אם היו עושים כזה סעיף לשכטר או בן בסט שניהם היו רעבים היום ללחם.
גם הביטוח הוא בעייתי – גם כאן מיטש אומר, 3 וחצי שנים עבר ללא פציעות. הסיכוי שעם התקדמות הגיל לא יפצע בשנתיים הקרובות מתחיל לעלות ומילא לשלם על שחקן שלא משחק 200000 דולר אבל להשכיב כל כך הרבה כסף זה כבר מסוכן.
ההחלטות של שני הצדדים לגיטימיות לגמרי ומובנות ולא צריך יותר מדי כעסים.
כל אחד מהמר כי אם באמת זהבי נשאר עוד חצי לבד בסין נתחיל לשמוע איך הוא רוצה לחזור ואת הכסף של שאר החוזה בסין כבר לא יראה ובמכבי יקבל חצי ממה שהציעו לו עכשיו.

גאזה 27 ביוני 2016

מדויק

אביטל 27 ביוני 2016

כרגיל טור קולע ואני מסכים עם רוחו אבל כמה הערות:

1. סבלנות. הפגרה רק בעיצומה ואת גוריצה צריך לעבור בקלילות עם הסגל הנוכחי אוי ואבוי אם לא. יש גם יורו ויש את כל מה שהמגיבים למעלה כתבו וצדקו.בשנה שעברה הגיע חיזוק מאוחר בסופו של דבר עד פתיחת העונה בישראל(ראיקוביץ, ראדוניץ, ריקן, דסה, אזולאי) אמנם לא כולו הצליח אבל בהחלט פעלו.

2. ג'ורדי הוא לא ילד בחנות ממתקים שרק בוחר מה לקחת. למשל טוואטחה, הרי ברור שמכבי רוצים אותו וכבר סיכמו עם חיפה על סכום ההעברה אך מה לעשות שהבחור מעדיף אירופה. הוחלט שאין מגן שמאלי טוב ממנו ושווה לחכות(כמו ששנה שעברה היה שווה לחכות לדסה בסוף אוגוסט). זו סתם דוגמא, כנ"ל לגבי קהת גולסה אצילי שוינפלד ואחרים. דברים לוקחים זמן – הם כולם תחת חוזים וקבוצות נמצאות עדיין רק בתהליכי בנייה.

3. מדוע אתה תולה האשמה בג'ורדי? לדעתי הכל נובע מהמדיניות היא של מיטש. תתלונן כלפיו(למשל אני משוכנע שקרוייף היה משחרר לפחות שני זרים אם לא שלושה ללא בעיה,בטח את איגיבור וסה, אך מה לעשות שהבוס הגדול לא מאפשר שיחרור באמצע חוזה ללא תמורה). גם נושא העיכוב של סאגת זהבי היא עניין של גולדהאר ושיטת המו"מ שלו. אם אתה מתלונן ומאשים אז גולדהאר הוא הראש והוא הכתובת לדעתי(עם כל ההערכה והתודה והשמחה הגדולה שהוא במכבי כמובן).

יוגב 27 ביוני 2016

לדעתי כל סאגת זהבי זה משחק צ'יקן אחד גדול בין מיטש לערן.
הוא רוצה להישאר, אבל רוצה עוד כסף.
מאוד לא אהבתי את השימוש באוהדים כדי ללחוץ על ההנהלה. מהלך נימני-י ביותר.
לדעתי עדיף לשני הצדדים שיעזוב. הוא יחזור משם תוך שנה-שנתיים ויקבלו אותו בזרועות פתוחות, בחוזה מכובד ומכבד.
בזמן הזה הקבוצה תוכל לחזור לנסות לחיות בלעדיו. נכון להיום הם לא ממש יודעים איך.

שלו 27 ביוני 2016

מסכים,
ולדעתי כל המשבר עכשיו מבוים כדי שכולם יצאו ממנו טוב.
בסוף הוא יקבל מה שמיץ' חושב שהוא שווה.
לא מאמין שאף אחד ישלם לו מה שהוצהר בסין וגם לא ישלם עליו סכום כזה.
אין סרט כזה.
לדעתי מיץ' חשב שראוי וצריך לשדרג את שכרו, פחות או יותר כמו שיצא.
וכדי שירד מהעץ סידרו לו סיבוב לסין ולחץ אוהדים.

גיא זהר 27 ביוני 2016

אני זוכר לפני שלוש וחצי שנים לחץ אוהדים של הפועל על זהבי להגיע לקבוצה ושמועות שלכאורה הוא מאוד קרוב ואז חתימה במכבי. מסופקני האם אחרי הצילומים עם הצעיפים הכחולים והאוהדים הסינים ואחרי שלקח את כל המשפחה כולל הילדים לסין הוא יעלה מחר על המטוס בחזרה

מתן גילור 27 ביוני 2016

יואב, לא רואה מצב שהוא חוזר תוך שנה-שנתיים, כי אז הוא צריך להתחלק איתנו (באמצעות מס הכנסה) בנתח נכבד ממה שירווח בסין.
אם הוא הולך, בשכר הזה, סביר להניח שיחזור רק לאחר ש"ירצה" תקופה מספיק ארוכה בגולה.

אוריה 27 ביוני 2016

החוזה שלו זה נטו, כמו רוב החוזים של שחקנים בארץ, נושא המס לא משחק אצלו תפקיד.
הרי בשנתיים וחצי הוא עדיין לא זכאי להטבות מס ולכן בכל מקרה השכר שפורסם הוא אחרי ששילם כבר את המס במסגרת הדוח השנתי שלו…

מתן גילור 27 ביוני 2016

מה הקשר למה שכתבתי? אם אחרי שנה בסין הוא יחזור לישראל יהיה לו המון מס להשלים. מכבי ת"א בטח שלא יתנדבו להשלים את המס הזה, כי זה מעבר למס שהם משלמים בשוטף (על נתוני הנטו עליהם אתה מדבר). מישהו יצטרך לשלם מס על העבר ואני לא רואה את זהבי או את מת"א מתנדבים לעשות את זה. אנחנו מדברים פה על הרבה מאד כסף.

עידו 27 ביוני 2016

אתה בטוח שזה המון מס? ממה שהבנתי צריך לשלם את ההפרש מהמדינה ממנה באת,ושהמס שם גבוה כמעט כמו פה

מתן גילור 27 ביוני 2016

אפילו אם נניח שאין שם הקלות לספורטאים (אני לא מספיק בקיא), עדיין יש הפרש של 5% במס השולי, אאל"ט. עכשיו קח את השכר של זהבי (ברוטו!) לשנתיים ותכפיל ב-5%. מי בדיוק ישלם את זה?

אוריה 27 ביוני 2016

אבל המס הזה כבר ישולם!
אם הוא מקבל מליון יורו נטו לשנה, זה אומר שכל ההפרש למס הכנסה הישראל/סיני ישלמו הסינים.
זה לא כמו החוזה של מקל/כספי ששם הוא ברוטו והשחקן מתמודד מול רשויות המס לבדו, ומקל בנה על זה שהוא יהיה שם איזה 5 שנים ואז לא יחשב כאזרח ישראלי ויצטרך להשלים כסף למס הכנסה.
לפי מה שמפורסם- אין פה שיקולי מס בכלל…

מתן גילור 27 ביוני 2016

ראית את החוזה? מאיפה אתה מביא את זה? הפרסומים הם אולי בנטו. קשה לי להאמין שאם הוא יחזור לארץ הסינים ישלימו את ההפרש למ"ה בישראל, כי החוזה היה נקוב בנטו. אני אפילו ארחיק לכת ואומר שמי שחושב שזה עומד לקרות תמים מאד.

אוריה 27 ביוני 2016

למה?
אם החוזה בנטו ונניח שהמס על זהבי הוא 20% בישראל ו-15% בסין.
לצורך הדוגמא הוא מרוויח נטו 1 מליון יורו, כלומר זה הסכום שיכנס לו לכיס, ובנוסף הקבוצה תעביר עוד ~150K לרשויות בסין ועוד ~50K למס הכנסה בארץ (מקסימום יתנו לזהבי יותר והוא יעביר לרשויות בישראל בדוח השנתי שלו). זה מה שאני מבין מחוזה נטו, למה אתה החושב אחרת?

מתן גילור 27 ביוני 2016

לכאורה, אפשר לחתום כזה חוזה. בפועל, טרם נתקלתי במשהו בסגנון (וראיתי לא מעט חוזי עבודה בחיים, לרבות של ספורטאים. עם כי אני חייב להודות שלא מדובר על ספורטאים בסדר הגודל הזה מבחינת השכר). אודה לך אם תפנה אותי למקום ממנו הבנת שזה החוזה שעומד להיחתם, כי זה בהחלט יהיה מעניין לראות דבר כזה.

גיסנו 28 ביוני 2016

מצד שני למיטב ידיעתי צריך להיות תושב חוץ במשך 5 שנים כדי לקבל פטור ממס, לא? בגיל 29 אני לא רואה אותו נשאר שם 5 שנים, ולא רואה מאיזה ליגה יקחו אותו מלבד שם ובארץ (אלא אם ה MLS ייכנס לתחרות ישירה עם הסינים)

צור שפי 27 ביוני 2016

אי אפשר להגיע לפתרון כמו שיש בסקטורים מסויימים בצה"ל? – שבוע (גוואנז'ו) שבוע (מכבי).

צהוב כחול 47 27 ביוני 2016

ככה זה שכל ערוצי התקשורת בספורט מסיתים נגד מכבי וכמובן ממשיכים יום יום שעה שעה להשמיץ ולזלזל בצוות הזר שמנהל את מכבי שמובל בידי קרויף שסופג את מרבית האש
לא להאמין שהתקשורת הצליחה לחלחל לחלק מאוהדי מכבי שקרויף הוא סוג של כישלון
לאוהדי מכבי נא לחזור 4 שנים אחורה ולהבין מי זה קרויף ומה תרומתו
ותודה לשם על גולדהר

אביטל 27 ביוני 2016

ברור שתודה לאל על מיטש ושקרוייף הוא הצלחה. אין שאלה.

עדיין מותר לבקר להצביע על שגיאות וכישלונות,להעיר וגם לחשוש מטעויות בהמשך ולא להיחשב כמושפע בהכרח מן התקשורת בעיקר זו הפאתטית והמתלהמת של פרימו איינשטיין שרף ברקוביץ הללי וכד

גיל שלי 27 ביוני 2016

איפה קראת אצלי שג'ורדי הוא כשלון?

צור שפי 27 ביוני 2016

איזה כיף שאפשר תמיד להאשים את התקשורת במקום להסתכל בראי.

גיסנו 28 ביוני 2016

אירוניה

רומן 27 ביוני 2016

רק אמריקאי שלא מבין כלום בכדורגל יכול להכניס סעיף לחוזה של שחקן ששכרו ישולם בהתאם למספר השערים שהוא יכבוש.
פשוט הזוי, תסבירו לו בבקשה שזה כדורגל לא בייסבול , פה הקבוצה מבקיעה שערים לא שחקנים.

ניב 27 ביוני 2016

מסתבר שגם קנדי שלא מבין בכדורגל יכול!

בלייק 27 ביוני 2016

חיפוש מאוד קצר בגוגל מראה שזה מקובל בפרמיירליג למשל (סוארס בליברפול, רוני, אגוארו ועוד רבים מקבלים בונוסים על גולים).

רומן 27 ביוני 2016

בונוס זה בונוס
שכר זה שכר

yaron 27 ביוני 2016

גיל, אני חושב שמה שבאמת מפריע לך זאת הדממה התקשורתית…
כל השאר ספקולציות.

yaron 27 ביוני 2016

יותר מזה, הייתי משנה את הכותרל ל- בחינת (הידוע לנו על) הנעשה במכבי עד לשניה זו.

בלייק 27 ביוני 2016

קצת קשה לי עם הפוסט. אני מסכים עם חלק מהדברים, חלק אחר נשמע כפרשנות מרחיקת לכת, במיוחד על סמך העובדות המועטות שמישהו מאיתנו באמת יודע.
בכל אופן, כשמכבי מציעה הצעה על שחקן, מצופה ממנה לשלם כפול. ככה זה. זה לא עניין של לא לצאת פראייר (כמו שהרבה משייכים למיץ' גולדהאר מבלי לדבר איתו). באופן מעשי, אם ג'ורדי יחתים עכשיו שחקנים לפי דרישות של מנהלים התקציב של מכבי יקטן ב- 50%. זה נראה לך ניהול טוב?
הרבה מהעסקאות של מכבי הופכים לקרבות מצמוץ כדי שיהיה אפשר לעשות יותר עם התקציב הקיים (לא שתמיד זה מצליח).
מכבי תחת קרויף החתימה שחקנים (וגם מאמני) באיחור באופן כמעט קבוע. זהו סגנונו של קרויף. ככה לדעתו הוא יכול למקסם את התקציב. אגב, הוא עושה את זה תוך לקיחת סיכונים בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר – האפשרות שמכבי לא תהיה מוכנה למשחקים המוקדמים באירופה, ובטווח הארוך – הסיכוי להישאר בלי כלום או להתפשר על הרכש כי אופציות אחרות נסגרות. בעיניים שלך זאת שמרנות, בעיניים אחרות זה לקיחת סיכונים.
קרויף כנראה מחכה לדעת מה ייסגר עם זהבי וגם עם הבוררות של אצילי. אם זהבי ואצילי באים, צריך גם את גולסה וקהת (או אחד מהם)? בכלל לא בטוח. אגב, קהת שנתן עונה וחצי נחמדות בקריירה, לא בדיוק מככב בליגה האוסטרית. קצת מוקדם מלעשות ממנו משיח. על גולסה אפילו לא צריך להרחיב. אז כן, ג'ורדי רוצה להשאיר את זהבי. שוקינג! זאת שמרנות? אם משהו עובד, חייבים להחליף אותו כדי שלא יקראו לך שמרן? ואם ג'ורדי מאמין שאצילי הוא האפשרות הישראלית היחידה שיכולה להיכנס לנעליים של זהבי, אז אתה מעדיף שיהמר על זר (וראינו את אחוזי ההצלחה שלו עם זרים), עם כל הסיכונים של קליטה בעייתית במדינה חדשה? זכותך, ואולי אפילו יימצא הזר מכפר אז"ר. זה שג'ורדי מעדיף לחכות לאצילי לא נובע משמרנות.
אפשר גם לעבור על שאר השמות שציינת – טוואטחה? רוצה חו"ל בנתיים (לא שווה לחכות לו 10 ימים? למה? מה כל כך בוער? אין מגן שמאלי ברמה כזאת בארץ. שמעתי שמאנה גמר חוזה. בכל מקרה, "הפחד משתק"? להפך, אם הוא היה פוחד הוא היה חותך את הסיפור ויורד מטוואטחה. הוא לא פוחד לחכות לו "ולהיתקע") , שוינפלד? תלוי בהפועל אז לא (מי אמר לך שג'ורדי לא חתך את זה כבר מזמן?), דמארי? יעלה כרגע בערך כמו להשאיר את זהבי. את מי היית מעדיף? אז מה הפיתרון? להביא 12 זרים שיחזקו את הקבוצה?
לגבי הצעירים, זה פחות ג'ורדי. היו מספיק צעירים בסגל של מכבי בעונות האחרונות. את רובם המאמנים העדיפו להושיב ביציע.
אגב, באמת אתה חושב שזהבי היה "הדבר האיכותי היחיד בסגל הקודם"? זאת כבר ממש הצהרה פרימואית, אופילו הזויה כי פרימו זה פרימו, ואתה לא. אז אתה חושב שקרויף צריך להביא 10-15 שחקנים חדשים למכבי כדי שתהיה שם איכות?? ואם זהבי הוא הדבר האיכותי היחיד בסגל של מכבי, וזה מספיק לסגנות צמודה לב"ש והשתתפות בליגת האלופות, אז אולי קרויף צודק, ובאמת אין לו בשביל מה להתאמץ.
וגולת הכותרת, "כל כך קשה להרכיב קבוצה שצריכה להתמודד על אליפות ישראל?". אתה שואל את ג'ורדי? את ג'ורדי?? 4 עונות, 4 התמודדויות על אליפות, 3 זכיות. אז לא יודע אם זה קשה או קל, אבל הוא כנראה יודע משהו על זה.

בשורה התחתונה, גם לי יש ביקורת על ג'ורדי. בהרבה דברים אני מסכים עם המגיב ריינוס מיכלס. תחילת הפגרה הזה לא גורם לי לשינוי הדעה על ג'ורדי. הוא קידם את מכבי שנות דור בתוך שנה-שנתיים, בנה מערכת ומועדון מנצחים והביא תארים. השלב הבא צריך להיות בניית קבוצה בסטנדרטים אירופאים מתקדמים (מבחינת מתקנים, שעות אימון, אקדמיה ורמה). יכול להיות, כפי שטוען מיכלס, שג'ורדי לא מסוגל להיות האיש שייקח את מכבי את המדרגות הבאות. אפשר למצוא לזה סימוכין, אבל מבחינת שמירה על הרמה של 4 העונות האחרונות (מבחינה מקצועית, אבל גם התנהלותית ותדמיתית), לא קרה שום דבר בפגרה הזאת שמצדיק כזאת פאניקה.

אורי 27 ביוני 2016

+100

Vered s 28 ביוני 2016

אני לא חושבת שאם מכבי תל אביב היתה מנותקת מעיתוני הספורט כמו בעונות הראשונות של ג׳ורדי קרוייף אז לגיל שלי היה מיתחשק להוציא פוסט כזה. אבל כשיוסי בניון וערן דולפים ככה. ובסוף זה גם יוצא קשור למציאות אז וואלה. במכבי חיפה לא פותחים ככה והירוקים הם אימפריה של בלגן באינטרנט. כשהגיע למישרדים של שחר מיתחלף בנסע למיטש ומנהל משא ומתן מול מיטש. ובכן זה כבר לא השחקן הכי טוב של הקבוצה זה כבר ובכן. אני חא יודעת כמה גורדי מנהל בכלל את הענינים.

רינוס מיכלס 27 ביוני 2016

גיל , מה יהיה ? על מה דיברנו שבוע שעבר ?…

תביא תביא את הכתובת שלך , אני שולח לך חביות וויסקי שיגרמו לך לרקוד כמו שדון אירי עם כובע של סלטיקס ☺

עידו 27 ביוני 2016

יש הרבה ביקורת על מכבי ג'ורדי והסגל וכל זה.
צריך לזכור שתחת בוס מכבי שיחקה כדורגל מעולה, לא פחות.
היה חסר מזל ורגל מסיימת נוספת.

במידה רבה הכישלון הקליטה של עדן וסה נעוץ בזהבי. הוא היחיד שמוסר להם, כל היתר מוסרים כמעט ורק לו.

איציק 27 ביוני 2016

סליחה על ההתרדה, מישהו יכול לתת סיכום קצר של מה שקרה בארץ, בספורט בארץ ובספורט העולמי בשבוע האחרון ;)

אמיתי 27 ביוני 2016

למה?

איציק 27 ביוני 2016

לא היתי בארץ, ולא היה לי זמן לעקוב אחרי הנעשה…

Zivush 27 ביוני 2016

ב-6 מילים:
זהבי עזב. וחזר. ועזב. וחזר. ועזב.

איציק 27 ביוני 2016

:-)

אמיתי 27 ביוני 2016

חביבי ignorance is bliss

איציק 28 ביוני 2016

אתה יכול לתרגם בבקשה

קורא בין השורות 27 ביוני 2016

מרגיש כאילו אנחנו נעים לסוף עידן קרוייף
אפשר רק לקוות שהוא ישחק אותה בסוף אבל ההתנהלות לעת עתה לא מעודדת
מטריד מאד גם שעדיין לא ידוע מי יכנס לנעליים של מרטין ביין
לא חושב שיש אמת בסיפורים על זהבי עכשיו (היתרון היחיד בכל הספינולוגיה הזאת הוא שרואים תמונות של ערן במקום תמונות של בניון בכתבות על מכבי) בכל מקרה עדיף שזהבי יחתום בסין, לא חושב שהוא שווה את הסכומים המדוברים (זה כבר מוגזם) שיסדר את עצמו כלכלית ושג'ורדי יתעסק בלסדר את הקבוצה (כשהכסף מהמכירה שלו + החיסכון של עלויות שכרו אמורים להיות מקור לא רע לחיזוק)
החדשות המעודדות היחידות השנה הן של החתמת מנהל זר למחלקת הנוער בתקווה שזה ישדרג את תהליך ייצור השחקנים לקבוצה הבוגרת

ערן (המקורי) 27 ביוני 2016

כל מילה, גיל. משקף במדויק את ההרגשה שלי.

יורם קליין 27 ביוני 2016

אני עדיין לא התאוששתי מהחתמת בניון.
החתמה כל כך תמוהה.
אחריה שום דבר טוב לא יקרה לנו.
במקום של תמיהות אין הצלחות.

פנדה 28 ביוני 2016

וזה ממשיך! זה ממשיך! היום באתר ערוץ הספורט, בצורה כ"כ שקופה…

"לא חתם היום, ידחה לפחות עד למחר". "למרות הביקור של זהבי בסין, השחקן ומכבי ת"א הגיעו להבנות לגבי מרבית פרטי החוזה שהיו במחלוקת. ההערכה היא שאם יחליט להישאר בישראל הכל ייסגר בסופו של דבר מול מכבי". זה כאילו אתר אינטרנט שלם הפך לסוכן שלו

Comments closed