יומן האליפות של הג'איינטס – הקדמה

הפרק הראשון ביומן האליפות השנתי, אבל הפעם יהיו פרקים שיכתבו גם בינואר ובפברואר

צפיתי אתמול במשחק של קבוצה במדים כחולים, ולא יכולתי להפסיק לחשוב על הכחול הגדול שאוטוטו מתחיל את העונה.

רבותי וגבירותי, הניו יורק ג'איינטס הולכים עד הסוף, כן אני יודע שאני כותב לכם את זה מדי שנה מאז 2010 (אבל הי, ב2011 זה היה נכון) אבל הפעם זה רציני, כלומר תמיד אבל גם הפעם.

*

הNFC ליסט סליחה, איסט, הוא אכן אחד הבתים החלשים בליגה, גם השנה כנראה. נכון, לדאלאס קאובויס יש את אחד מקווי ההתקפה הטובים בליגה, יש להם רסיבר מעולה ורץ מבטיח מהדראפט, אבל בלי הגנה (נדמה לי שג'רי ג'ונס ישחק שם כליינבקר במשחק הראשון לאור כל ההשעיות בהגנה) ובעיקר עם טוני רומו במדים אזרחיים, הדאלאס קאובויס לא הולכים להוות איום רציני על הליגה, ולמען האמת QB רוקי זה בדיוק מה שספגס צריך כדי להריץ את ההגנה שלנו במשחק הראשון העונה. פתאום הליגה תבין שבעוד שבשנה שעברה ניסינו לנצח משחקים בלי הגנה בכלל, ובלי קו קדמי בהגנה בפרט, השנה יש לנו קו הגנה קדמי מעולה. ג'יי פי פי אולי לא יחזור ליכולת שלו מ2011, אבל הוא יהווה איום רציני מספיק בצד ימין. וורנון משמאל, סנאקס והנדריקס באמצע, וחבילת נאסקר מעניינת לדאון שלישי ארוך, השנה נכיר את הקבוצה שלנו סוף סוף.

גם פילדלפיה החליטה שהשנה הם בונים קבוצה, QB רוקי שלצערנו נפגוש רק במחזור התשיעי, אבל עדיין אנחנו אמורים להנות מהבוסריות שלו.

לאור האמור לעילי, סליחה לעיל, אתם כבר אמורים להבין שהיריבה שלנו ב"מאבק" לזכיה בראשות הבית היא הוושינגטון רדסקינס. על כך יש לי שני דברים לאמר. מאז 2008 ועד היום, כל קבוצה בבית זכתה בו פעמיים, כלומר הרדסקינס השלימו את התורנות שלהם בראשות הבית כבר בעונה שעברה. בנוסף עם כל הכבוד לקירק קאזינס, השנה יש לנו קו קדמי בהגנה, וכאשר אדון קאזינס נמצא בלחץ, יש לו נטייה למסור אינטרספשנס, ג'נקינס, אפל, DRC, והחידוש המרענן ביותר, פרי סייפטי בדמות תומפסון הרוקי שממש יודע לתפוס כדור, יחכו למפגש בכליון עיניים.

*

אתם כבר מבינים שהשנה אנחנו נהנים מההחלטה של ג'רי ריס להקריב את העונה הקודמת כדי להעיף בשעה טובה את קופלין, מאמן נפלא שנשאר לאמן אותנו שנתיים יותר מדי. אחרי תאונת הזיקוקים של ג'יי פי פי, ריס החליט לא להשקיע את הכסף הנותר בחיפוש נואש אחר שחקני הגנה כלשהם, אלא לחכות עם הכסף לשנה הנוכחית וכך היו לנו השנה מספיק דולרים מתחת לתקרה כדי להחתים הגנה חדשה. השנה בניגוד לשנים מאז אותו סופרבול, ריס גם גייס שחקנים בדראפט אשר ממש ישחקו בקבוצה, ולא יביטו בה מהצד עד לפרישתם מפוטבול.

העמדה החשובה שהוחלפה היא עמדת המאמן. טום קופלין כאמור היה אחד המאמנים הגדולים בתולדות הקבוצה, אך הוא כבר לא התאים למשחק החדש. תחת פיקוחו קווין גילברייד ניסה לרצוח את איליי בכך שלא התאים את משחק ההתקפה לעידן שבו הקו הקדמי של הג'איינטס לא היה אחד הטובים בליגה. אצל גילברייד מסירה ממוצעת של איליי טיילה יותר מתשעה יארד באוויר, פי אחד וחצי מהממוצע בליגה, פלא שעם קו קדמי שלא נותן לו זמן, איליי מסר יותר ליריב מאשר לרסיברים הבינוניים שהיו לנו.

ההנהלה כפתה על קופלין להחליף את גילברייד במקאדו, וזה אכן הוריד את איליי לשישה יארדים וקצת באוויר בכל מסירה. הסטטיסטיקות השתפרו כמובן, וגם העובדה שאיליי מוסר לאחד, בקהאם, לא ממש הזיקה. עדיין שנה שעברה הפסדנו משחקים צמודים לרוב, לא רק בגלל שלא היתה לנו הגנה, אלא גם בגלל ניהול משחק נורא של קופלין במשחקים הצמודים. מקאדו זכה לשפשוף מצוין במשך שנתיים, והוא בשל לגמרי להוביל אותנו, ההוכחה הכי גדולה לשינוי מצויה בכך שגמרנו את מחנה האימונים בלי אף שחקן שגמר את העונה בגלל פציעה, אצל קופלין זה לא קרה לנו.

*

יש לי עוד המון לכתוב, אבל בשביל זה יש את יום שני, היום שלאחר הנצחון על הקאובויס, יאללה שהעונה תתחיל כבר, והכחולים יחגגו בסופה.

 

אם רק תאמינו - תומר חרוב
הבלנדרים בכחול

59 Comments

אריאל גרייזס 6 בספטמבר 2016

חבל רק שיש עוד עשרה משחקים מחוץ לבית, הא?

גיל שלי 6 בספטמבר 2016

נראה לי שהשנה גם ב6-10 אפשר לקחת את הNFC ליסט

אריאל גרייזס 6 בספטמבר 2016

רציתי לכתוב שגם עם תשעה ניצחונות אפשר ואז הבנתי שהתכוונת לעשרה הפסדים..
כן, בית מסריח

דויד 8 בספטמבר 2016

חכה חכה, תמשיך לזלזל בבית ובעיקר באיגלס שפותחים אתכם כבר כמה עונות באופן קבוע
כמה שתהיה יותר יהיר עכשיו ככה יהיה יותר מתוק לראות אתכם מתרסקים

מוטי 10 בספטמבר 2016

דויד, אני אוהד האיגלס, אבל זו ממש לא הולכת להיות העונה של האיגלס. פילדלפיה תקבל בראש והרבה.
זוכר איך איליי קיבל בראש מכולם בשנה הראשונה שלו (וגם אחרי)? נראה לי שבפילדלפיה זה יהיה יותר גרוע. שנה קשה, ואולי אפילו יותר מאחת, לפחות עד שיבנו מחדש את ההגנה.

מעיין אוהד מכבי 11 בספטמבר 2016

אתה בטוח שאתה אוהד איגלס? ההגנה היא דווקא הנקודה הכי חזקה בקבוצה. יש דפנסיב ליין מהטובים בליגה (לוגאן, קוקס המפלצת ורוטציה של שניים מבין גראהם-קארי-בארווין). תוסיף לזה שני סייפטיז נהדרים ואת ג'ים שוורץ וקיבלת חוליה חזקה (גם אם לא עמוקה במיוחד).

אלון3131 6 בספטמבר 2016

אני לא אוהד גאיינטס והם לא מהקבוצות המעניינות אותי.
אבל רק לראות כותרות יומן אליפות של x אומר שמתחילה העונה!
ומבחינתי זה אומר גם עוד 3 שבועות לוומבלי. רק שלא ישאר בריא.

רון 6 בספטמבר 2016

סופסוף פוטבול, כרגיל היה ארוך מדי לחכות.
טוב שאתה אופטימי, נחכה לאכילת הכובע המסורתית בסביבות מחזור 10.

נתי 6 בספטמבר 2016

מה הכוונה לההערה על פציעת שחקנים בפרה-סיזון תחת קופלין? שהיה משתף יותר מדיי שחקנים במשחקי הפרה? זה היה אצלו באופן יוצא דופן לעומת מאמנים אחרים?

גיל שלי 6 בספטמבר 2016

השנה כל מערך האימונים במחנה שונה, החליפו את חדרי הכושר ואת צוות מאמני הכושר, נתנו הרבה יותר מנוחה בין אימונים ואימונים יותר קצרים. דברים מהסוג הזה

קורא אדוק 6 בספטמבר 2016

ברוך שובך,התגעגענו ליומן!
ובצורה מפתיעה גם אני אופטימי לגבי העונה…

Amir A 6 בספטמבר 2016

אין כמו אתנחתא קומית באמצע בוקר של יום עבודה.

גיל שלי 6 בספטמבר 2016

דש לאסנטה סמואלס

מעיין אוהד מכבי 6 בספטמבר 2016

כמו שכתבתי בקבוצה בפייסבוק – ההגנה שלכם עדיין חשודה ומשחק הריצה לא מרשים אבל בעקבות הפציעה של רומו הבית הזה שלכם להפסיד אותו (ובפרט אחרי הטרייד של ברדפורד).

הבית חלש ושתי קבוצות בתקופת מעבר (=מקריבות את העונה בתקווה לפתוח עידן חדש ומוצלח עם קיובי צעיר) וזה נראה ומרגיש כמו אחד הצ'אנסים האחרונים לסחוט עוד קצת מאיליי ומההתקפה הטובה שלכם.

9:7 יכול לזכות בבית אבל משהו מעבר לניצחון אחד בפלייאוף יהיה הפתעה גדולה מכל קבוצה בבית הזה, כולל הג'איינטס.

עורב סגול 6 בספטמבר 2016

יששש.. יומני האליפות חזרו!
מחכה ליומן של שבוע 6, הפסד הבית הראשון של הג'אינטס בשחזור סופרבול 35

גיל שלי 6 בספטמבר 2016

נסעתי במיוחד לניו יורק בשביל לראות את הסופרבול הארור ההוא, לא מבין עד היום איך דילפר מסר על סיהורן את הט"ד הראשון שלכם, חשבתי שהסופרבול הזה יגמר 0:0 עד ההארכה

עורב סגול 6 בספטמבר 2016

האמת – גם לי זה עדיין לא ברור.
מפנטז על קפיצה ספונטנית לניו יורק בסוכות. יש לנו רצף ג'יאנטס וג'טס בשני ימי ראשון עוקבים.

NoONE 6 בספטמבר 2016

שני הפסדים רצופים בניו יורק…קשה קשה

אסף מונד 6 בספטמבר 2016

אחלה טור, ומרגש מאוד לפתוח עונה…
מקווה מאוד שאתה צודק, כמובן.
מה דעתך על הרצים, ועל הרוקי פרקינס? יש סיכוי להפתעה נעימה שם?

גיל שלי 6 בספטמבר 2016

לא נראה לי שפרקינס ישחק הרבה העונה, הלוואי וכמו בעונת הרוקי של אחמד ברדשאו, הוא פתאום יצוץ לקראת סוף העונה עם משהו חדש ומפתיע. השאלה למעשה היא מה יהיה עם קו ההתקפה שלנו, האם הם מסוגלים לפתוח נתיבי ריצה או לא. בכל מקרה, ב2011 לקחנו סופרבול בלי הגנה ובלי משחק ריצה עד שבוע 14 בליגה, הלוואי והשנה יהיה לנו משחק ריצה, אבל זה לא מאוד קריטי.

אסף מונד 6 בספטמבר 2016

חשבתי שאולי השחרור של וויליאמס אומר שמקווים שייצא משהו מפרקינס… בכל מקרה, נחיה ונמות על איליי ובקהאם.

אריאל 6 בספטמבר 2016

קו הגנה קדמי הכולל את ורנון אוליבר, הריסון, הנדריקס וJPP הוא לא "קו קדמי מעולה"

NoONE 6 בספטמבר 2016

זה נכון , לראמס ולג'טס יש קו הגנה מעולה , לג'יאנטס יש קו הגנה בינוני ביום טוב

Amir A 6 בספטמבר 2016

שאלה למבינים. לאור ביטול הכבלים בביתנו רציתי להתחבר לגיים פאס ואז הבנתי שהם מראים את המשחקים רק בשידור חוזר (סליחה???). איזה אפשרות יש לראות ברשת משחקים בשידור חי (אני לא מחפש קודי או משהו כזה אלא אתרים בתשלום שנותנים את המשחקים בחי).

גיל שלי 6 בספטמבר 2016

ככל שאני יודע לתושבים היושבים מחוץ לארצות הברית הגיים פאס מעביר בשידור חי גם לכאלה שגולשים בvpn זר, לאמריקאים שגולשים באמריקה יש אפשרות אחת, הלווין

Amir A 6 בספטמבר 2016

עכשיו ראיתי שיש גם את ה- NFL סאנדיי טיקט, אבל הוא לא עובד באזור שלי. נראה שהבר המקומי יצטרך להגדיל את כמות הגינס שהם רוכשים בחודשים הקרובים.

NoONE 6 בספטמבר 2016

למה לא עובד? אין לך גג עם כיוון לסאותווסט? תעשה מנוי לדירקט TV

Amir A 6 בספטמבר 2016

זהו, שאני לא רוצה צלחת או כבלים.

אריאל גרייזס 6 בספטמבר 2016

אין לך. גיים פאס בארה"ב אפשרי רק למי שיש את חברת הלווין. מה שכן יש אופציה, וזה עשיתי באירלנד שם חלק מהמשחקים חסומים, זה להתקין תוסף שנקרא הולה שבאמצעותו אתה כאילו גולש ממדינה אחרת ואז אתה יכול להתקין גיים פאס ולראות. זה לא לא חוקי – אתה עדיין משלם. זה פשוט חסום שם.

שי פרנסיסקו 6 בספטמבר 2016

במשך 4 השנים האחרונות השתמשתי ב- VPN זר שאיפשר לי לקנות גיים פאס עם הכרטיס אשראי האמריקאי, למרות שהייתי מתחבר לאתר מאירופה כביכול. לפי מה שהבנתי, השנה הם עידכנו את הקוד שלהם ואתה לא יכול להתחבר מאירופה ואז לנתק את ה – VPN ולהמשיך לצפות במהירות מלאה. (זה על פי הדיונים ב – REDDIT). לצערי לא מצאתי עדיין פתרון ולכן סטרימים לא חוקיים ( לדוגמא, דרך ROJADIRECTA.ME) כרגע הם כל מה שאני יכול. אתה יכול לקנות מארה"ב את ה – REPLAY אבל אין דרך חוקית ובתשלום לצפות חי. דבר מטופש לדעתי, כמו שאפשר לקרוא בדיונים, אנשים היו בכיף משלמים אם היו נותנים להם, ועכשיו כולם הופכים לפיראטים.

אריאל גרייזס 7 בספטמבר 2016

באמת? אם קניתי את הגיים פאס כבר ואני אהיה בארה"ב אני לא אצליח להשתמש בו באמצעות הולה וכאלו?

יוני 6 בספטמבר 2016

ביל סימונס מפרסם בפודקאסט שלו את sundayticket.tv או משהו כזה. אם הבנתי נכון זה שירות סטרימינג של דיירקט TV, בלי צלחת וכו', אבל אני לא באמת יודע.

Amir A 6 בספטמבר 2016

כן, אבל יש לשירות הזה פריסה מוגבלת. באופן לא מפתיע כמובן שהאזור שלי לא מכוסה. :-/

יוני 7 בספטמבר 2016

זה סטרימינג, למה זה מוגבל? יש אינטרנט אז יש שירות. לא?

NoONE 6 בספטמבר 2016

אילי אפל יהיה שחקן מצוין אבל יקח לו שנה לפחות להגיע לרמה גבוהה.
ג'נקינס הוא שחקן איום ונורא שיחתך מהג'יאנטס בתוך שנה שנתיים
ראיתי נגד הג'טס את בקהאם עוצר את הראוט שלו במסירה של אילי לאמצע המגרש שם חיכו לו סייפטי וקורנר והוא לא רצה לקבל את התאקל, וזה גרם לחטיפה של ריבאס.
אם הוא ישחק ככה במהלך העונה זאת תהיה בעיה לג'יאנטס.

בני פ 6 בספטמבר 2016

לפי המשחק מול הג'טס (היחיד שראיתי) לא רק שהג'ייאנטס לא לוקחים ראשות בית, הם מסיימים אחרונים

NoONE 6 בספטמבר 2016

זה לא אינדקציה כי זה פריסיזן , אני חושב שהג'יאנטס ינצחו בקלות קבוצות בינוניות אבל לא יהיו מסוגלים לנצח קבוצות עם הגנה חזקה וב NFC EAST זה נותן להם סיכוי מצוין

גיל שלי 6 בספטמבר 2016

הוא עצר באמצע כי זה משחק אימון. המטרה של הג'אינטס בקדם עונה היתה אחת, לא להיפצע, אלו גם היו הנחיות המאמנים ובקהאם הוכיח שהוא ממושמע.

בני פ 6 בספטמבר 2016

בשביל מה לשחק משחק אימון אם אתה לא מתאמן. הג'ייאנטס לא עשו כלום בהתקפה, הם אפילו לא התאמנו. אם זה היה חוסר רצון אז העלאה של הקבוצה הראשונה לשלוש רבעים היתה מוזרה מאוד. ואם זה היה חוסר יכולת אז לג'ייאנטס יש סיבה להיות מאוד מודאגים

גיל שלי 6 בספטמבר 2016

חוקי הליגה הם שיש לשחק, אם אפשר היה לוותר, היו מוותרים

ניינר / ווריור 6 בספטמבר 2016

גיל על מה מתערבים שהסקינס לוקחים את הבית ואיליי שוב יראה פלייאוף בטלוויזיה?

גיל שלי 6 בספטמבר 2016

כן

ניינר / ווריור 7 בספטמבר 2016

יאללה על איזה בקבוק ברבן טוב?

גיל שלי 7 בספטמבר 2016

או שאני אזמין אותך בזמן הסופרבול שנצפה בו יחד, או שאתה תזמין אותי

ניינר / ווריור 7 בספטמבר 2016

סבבה

7even 6 בספטמבר 2016

פוטבול!!

אולי הפעם הדולפינס ייקחו את ה AFC East?

ניינר / ווריור 6 בספטמבר 2016

הבראונס ייקחו את הבית שלהם לפני שהדולפינים ייקחו את הafc east

Amir A 6 בספטמבר 2016

שמעתם שג'וני מנזיאל חזר לספסל הלימודים להשלים את התואר?
לא יודע למה דווקא החמור הזה מכל החמורים מעצבן אותי כל כך.

בליקי 7 בספטמבר 2016

כי לראות מישהו עם יכולת, כישרון וחוזה מובטח בליגה (נגיד יכולת וכישרון, זו לא הנקודה) זורק את זה שוב ושוב לפח בכזו נחישות, זה מכעיס חבל על הזמן

7even 7 בספטמבר 2016

כשבריידי יפרוש.

דויד 8 בספטמבר 2016

+1

יואב דובינסקי 6 בספטמבר 2016

יאללה, שיתחיל כבר. גם אני בהיכון.

אלעד כץ 6 בספטמבר 2016

איזה כיף. היומנים חוזרים. כדורגל, כדורסל, טניס, אתלטיקה והתעמלות אומנותית זוזו הצידה. הגלדיאטורים מגיעים.
עם כל הצער שבדבר אני חושש שהשנה אכן תקחו את הבית הנוראי הזה. יאללה קירק יאללה דאק פרוב מי וורונג.

AdamB 6 בספטמבר 2016

עם הפציעות של ברידגווטר ורומו, לא ברור מי כרגע הקבוצה החמישית בטיבה באנ אף סי. יש סיכוי שאלו הגאיינטס.
אבל הייתי רוצה לראות הגנה וניהול שעון לפני שחושבים עליהם כמועמדים לזכייה.

מיקיג' 7 בספטמבר 2016

במונחי משקל ועובי, שני שליש מהקו הגנה שלכם זה שחקן שלנו. רק על זה הסיכוי שלכם השנה קופץ.

אדם בן דוד 7 בספטמבר 2016

יש!!!
הגיע הזמן להתחיל עם המשחק האמיתי.
השנה עם צמד האחים כל הקווים, הקבוצה היחידה שמשחקת בניו יורק תהיה או סקנדל או פסטיבל.

אלעד כץ 7 בספטמבר 2016

פסטיבל בטוח יהיה וסביר להניח שגם סקנדל. פלייאוף לעומת זאת….

NoONE 8 בספטמבר 2016

אני מחכה לשבוע 7 שבו תופסים את רקס ורוב דאבל טימינג את אשתו של רקס בחדר ההלבשה

אלעד כץ 9 בספטמבר 2016

וואו. ראיתי עכשיו בקונדנס את משחק הפתיחה של העונה. איזה משחק מצויין. שתהיה לנו עונה טובה.

Comments closed