יומן האליפות של הג'איינטס (4) – עדיין לא שם

עדיין לא ניתן לשיר - זה לא כמו בעבר

קצת באיחור, אבל אין מדובר ביאוש, אז הרי הפרק הרביעי ביומן האליפות השלישית של הג'איינטס בעידן איליי.

*

הדרך של הג'איינטס להתמודד עם ההגנה האגרסיבית של מינסוטה היתה ברורה, איליי הוציא את הכדור בתוך שתי שניות גג. כדי להמנע מהפאמבלים שאסף בשלושת המשחקים הקודמים, איליי זרק את הכדור לאדמה אם לא זיהה רסיבר עם סיכוי גדול מספיק להיות משוחרר בשתי שניות אלה. מבחינת סאקס זה עבד, זה עבד פחות בלהגיע לאנדזון של מינסוטה.

הרבה מדובר על כך שאיליי לא מחפש מספיק את אודל והרסיברים האחרים. במחילה, זה בולשיט. איליי טירגט את אודל עשר פעמים במשחק, עשר פעמים שהסתיימו בשלוש השלמות ל28 יארד, אינטרספשן שעלה מכך שאיליי ואודל לא היו על אותו דף, מסירה ארוכה שהיתה אמורה להסתיים בט"ד אם אודל היה גובר באחד על אחד מול ניומן, קורנר בק בן גילי בערך, ועוד השמטה של אודל.

הדגל של אודל הרס דרייב חשוב. בקיצור, אודל נכנע להייפ, אבל אין לו שום סיבה בעולם להיות מתוסכל מחוסר השימוש בו, מנסים להשתמש בו, לפעמים אפילו בכח, הוא חייב למצוא את הדרך לחסום את הכניסה לראש מפני קורנרים שמחפשים להתנחל לו במח.

ראינו לראשונה את פול פרקינס בפעולה העונה, יש שם כשרון משמעותי של רץ אחורי שמסוגל לתפוס מסירה ולהפוך סקרין פאס ל67 יארד. מצד שני ראינו שעדיין מדובר ברוקי, שבדאון רביעי לא הצליח להשלים את החסימה על המידל ליינבקר שקיבל הזמנה להגיע לאיליי.

*

ההגנה שלנו לא מגיעה מספיק לקוורטר בק היריב, לא מצליחה לכפות איבודי כדור, וכשאין סקונדרי, הדרך הפשוטה של היריבה לצבור נקודות היא למסור לכל מקום שבו טרווין ווייד נמצא בסביבה. רואים שהחומרים ישנם, אבל עבודת הבישול של ההגנה לא הושלמה, נקווה שאיליי אפל, DRC ותומפסון יחזרו בקרוב.

*

2:2 זה לא מאזן מדהים, יש משחק ביום ראשון בגרין ביי, הזדמנות טובה לנצח קבוצה איכותית בחוץ ולהוכיח שאלה לא הג'איינטס שהכרנו בארבע השנים האחרונות, עדיין אין סיבה לייאוש.

 

הטעות של ג'יג'י
ליגת הכדורסל הישראלית - חוזרים בדשדוש קל

15 Comments

ניינר / ווריור 7 באוקטובר 2016

עוד לא החלטתי מה יותר מענג לצפייה – הפיקים של איליי או ההתחרפנויות של בקהאם. בכל מקרה מדובר בעונג צרוף, רק שימשיך ככה

מר ציפן 7 באוקטובר 2016

ניינר, הקבוצה שלך פח אשפה. לא הייתי מתלהב מהדברים האלה.

ניינר / ווריור 7 באוקטובר 2016

לכן. ממה כבר נשאר לי להתלהב? מבליין גאברט?

יריב ס. 7 באוקטובר 2016

טרם ראיתי תגובתך להדחה של המטס. יצאת מההלם?

גיל שלי 7 באוקטובר 2016

זה לא שעמדנו ללכת עד הסוף, נקווה ששנה הבאה ישארו לנו שלושה ארבעה פיצ'רים לפלייאוף

ק. 7 באוקטובר 2016

חשבתתי באמת שיש ייאוש, כל הכבוד על המחוייבות ליומן.
איליי היה נראה לי במשחק בדיוק כמו אלכס סמית בניינרס – מוסר כמעט ורק צ'ק דאונס, לא מצליח להשלים דאונים שלישיים (1 מ10 או משהו כזה, בכל אופן יום היה עבודה ארוך לפאנטר שלכם).
והאמת שפשוט נתקלו בקבוצה טובה יותר.
קראתי שקסבייר רודס הקורנר שהיה על בקהאם היה גם על קלווין בנג'מין בשבוע 3 וביחד שניהם עשו עליו 3 תפיסות מ29 (!) נסיונות ל23 יארד עלובים, כולם של אודל

אודי 7 באוקטובר 2016

אני חושב שלג'יאנטס יש בעיה של מסירות טווח קצר בינוני. שומרים את הרסיברים שלהם עמוק, והגנות מוכנות לחיות עם מה שזה משאיר לאיליי. בד"כ זה יגמר באינטרספשן או סתם התקפה לא משמעותית.

Amir A 7 באוקטובר 2016

פיל מושניק מהניו-יורק פוסט נכנס באמ אמא של אודל. הוא ימשיך להיות הילד המופרע שגורם הפרעה לקבוצה ואתם תמשיכו לתת לו קרדיט כי אם הראש שלו היה במקום הוא יכל להיות הטוב בליגה בעמדה שלו. ואנחנו נמשיך להנות.

אבו צ'יצ'ריטה 7 באוקטובר 2016

איליי לא מסר לכיוון אודל עד החצי בערך. ובכלל עודף הזהירות של מקאדו מנטרל את כוכב העל שלו ומוסיף לחרפון שלו…
מה שהקשה מאד על כל הענין היה היעדרם של ורין וג'נינגס – מכיון שהמחליפים הצעירים שלהם התקשו מאד מול הפאס ראש.
מינסוטה קבוצת הגנה יוצאת מהכלל וללא חולשות

FAVRE4EVER 7 באוקטובר 2016

אין כמו למבו בשביל רידמפשן לענקים.
ביום ראשון אודל שם 300 יארד על הסקנדרי העלוב שלנו . ושוב נשמע את התרוצים העלובים של מקארתי

אריאל גרייזס 7 באוקטובר 2016

אודל מתחיל להוות הפרעה לג'איינטס. הסיפורים על זה שהוא לא נהנה מפוטבול הם הכנה לאיזה בקשת טרייד בסוף העונה או שטות מהסוג הזה. מקאדו יצטרך להשתלט על קבוצה שמזכירה לי את גולני – לא משנה איזה מפקד תשים שם, תמיד יהיה שם ברדק

מיקיג' 7 באוקטובר 2016

הסיפור של אודלבקהאם מסתמן יותר כסיפור עצוב ממשעשע. זה לא דומה בכלל לדרמות טרל ומוס. זה יכול להיגמר לא טוב

דור ברנשטיין 7 באוקטובר 2016

אוליבייה ורנון וjpp משחקים את כמות הסניפים הכי גבוה בליגה באופן משמעותי מבין האנדים בליגה. והם סוחבים פציעה שניהם. כך נוצר מצב שאין להם אוויר לשחק ברבע האחרון, לא מצליחים להגיע לקווטרבק ובאופן כללי מועדים לפציעות. חייבת להיות רוטציה גדולה יותר בין האנדים

גיל שלי 7 באוקטובר 2016

מעניין באמת מה יחליט ספגס לגבי הרוטציה באנדס

תום 8 באוקטובר 2016

מכיוון שזו שנה זוגית, לפי דעתי צריך לציין שאתה מדבר על ענקי הפוטבול, גיל. חבל להטעות קוראים חדשים.

Comments closed