יומן האליפות של הג'איינטס (13) – ביג בלו

מישהו אמר משהו על איכות הנצחונות שלנו?

ג'רי ריס צריך לחיות עם הבחירה התשיעית בדראפט בעונה שעברה, בחירה שבוזבזה על ארק פלאוארס שמצטייר כרגע כתאקל השמאלי הגרוע ביותר בליגה. ההתקפה שלנו עדיין לא מתפקדת פרט לרגע הגאונות של אודל. שיין ורין חזר, עשה פעולה יפה, ויצא עם זעזוע מח. אבל, ג'רי ריס הצליח בדיוק במה שהתרכז בו הקיץ. הוא הפך במחי קיץ אחד ומאות מליוני דולרים, את ההגנה הגרועה ביותר בליגה, להגנה שיכולה לקחת סופרבול עם קצת עזרה מההתקפה.

הוא החתים את האנד הטוב ביותר בנמצא, אוליבייה ורנון. הוא החתים את התאקל ההגנתי הטוב ביותר שהיה בשוק, סנקס האריסון. הוא היה צריך לחשוב האם לתת חוזה חדש לאמוקמרה שנבחר בסיבוב הראשון על ידו, או להוסיף קצת כסף ולהחתים קורנר חדש. ההחלטה הקשה ביותר, זו שזכתה לביקורות הרבות ביותר בקיץ, עושה רושם כהחתמה הגדולה ביותר של ריס, ג'נוריס ג'נקינס הוא אחד הקורנרים הטובים בליגה.

למעשה יש לנו את הסקונדרי הטוב ביותר שאני זוכר בג'איינטס, בהחלט יתכן שזהו הסקודנרי הטוב ביותר שהיה לג'איינטס מאז ומעולם. אילי אפל סולידי בפינה השניה. DRC בסלוט פשוט אדיר. לנדון קולינס הוא פרו בול בסטרונג סייפטי לכל הפחות. אדאמס בפרי סייפטי לא רע. גם סנסבו והול נותנים את שלהם.

*

עוד החתמה ענקית של ריס היתה של אוקרווה שלא נבחר בדראפט השנה. הוא קיבל חוזה מאוד יפה מהג'איינטס כדי לבוא ולהבחן, ונשאר איתנו. הלילה כאשר החליף את ג'יי פי פי הפצוע, הוא שיחק כל כך טוב, עד שלא הרגשנו ששחקן ההגנה הטוב ביותר שריס מצא בדראפט, לא שיחק. אוקרווה מול קו ההתקפה הטוב בליגה צבר סאק אחד, תאקל להפסד יארדים, ושיבש מאוד את משחק הריצה.

*

ההתקפה זה פשוט נורא. איליי שכח איך תופסים כדור רטוב, ופשוט נתן לכדור לברוח במקום למסור ט"ד קל לרוג'ר לואיס פנוי באנדזון. המהלך הזה הגיע אחרי שאודל השמיט ט"ד בטוח. פלאוורס ובובי הארט נתנו לשחקנים מאוד בינוניים בדאלאס גישה חופשית לאיליי. אבל, בסופו של יום, כשההגנה שלנו כל כך טובה, מה שאנחנו צריכים כדי לנצח זה כמה מהלכים ענקיים, וזה תמיד בהישג יד כאשר אודל בצד שלנו.

*

הליגה מול הדאלאס קאובויס היא אפס מ11. הג'אייטנס הם שניים משניים. אולי לא נשיג אותם ונגיע לראשות הבית, אבל הפלייאוף הוא ממש בהישג יד, ואז בהחלט יתכן שנפגוש בהם שוב, אני לא בטוח שהם ממש מחכים לנו בשקיקה.

 

כרמל-טרייל או איך רצים מירוץ שטח של 3 ימים..?!
דור ה-y משחק כדורגל

17 Comments

ריצ'י מקאו 12 בדצמבר 2016

דאלאס ישנאו את ההפסד בגלל היריבה אבל אם יש הפסד טוב אז זה בדיוק זה. הפסד במשחק חוץ קשה מאוד, שמעביר את המסר ששום דבר לא יבוא בחינם. מחשל אותם לקראת הפליי אוף והם לא צריכים להרגיש רע עם ההפסד הזה.

7even 12 בדצמבר 2016

המהלך של הספיישל טים עם התפיסה של הפאנט על קו ה 1 יארד. ואוו. מה שנקרא – אינץ' ביי אינץ'.

לדעתי היו המון דברים מאחרי ה 4 נסיונות האלו של הקאובויס מתוך האנד זון שלהם בסוף. 4 מהלכים שהובילו לכלום ושום דבר.

תפקוד של דאלאס ברגע לחץ נבחנו שם.
פרסקוט במצב עם הגב לקיר באיזור שלו ולא באיזור של היריבה שאפשר להתספק בפילד גול.
המחוייבות של הג'איינטס.
תפקוד קו ההתקפה של הקאובויס.

לדעתי אין דבר כה הפסד טוב. דברים נלמדים מהפסדים כמובן, אבל אין דבר כזה הפסד טוב.

אהוד 12 בדצמבר 2016

אני גם לא מאמין בהפסדים טובים, אבל אם מפיקים לקחים ומזהים את הסיבות להפסד, זה משהו שאפשר לחיות איתו. זה מזכיר לי משהו שמאטס וילאנדר אמר על הקריירה שלו ועל איך הוא היה מנסה להשתפר: יש הרבה יותר מה ללמוד מהפסדים מאשר נצחונות, שלפעמים גורמים לך להתעלם מבעיות שצריך לטפל בהן.

ריצ'י מקאו 12 בדצמבר 2016

לא אמרתי שטוב להפסיד. הניסוח שלי היה "אם יש דבר כזה הפסד טוב". שונא להפסיד לקבוצה הזאת. דאלאס ילמדו מההפסד הזה וזו עשירית הנחמה היחידה.

אהוד 12 בדצמבר 2016

אני אוהד דאלאס. אין קבוצה שאני יותר שונא להפסיד לה מאשר הג'יאנטס. חירבש לי את המצב רוח הבוקר. מקאדו סירס את איליי לחלוטין, ואם לא אודל, גם ההגנה המעולה לא הייתה מצילה אותם. ג'נקניס ענק, וכשהסקונדרי של הג'יאנטס בריא יש להם הגנה טופ 2-3 בליגה.

ק. 12 בדצמבר 2016

ההגנה שלכם בהחלט הרשימה. לא זוכר שראיתי את דאלאס בועטים כל כך הרבה פאנטים. הם המשיכו לעשות במשחק המסירה את אותו הדבר (למסור קרוב ורחוק לאורך הקווים) במקום לנסות קצת יותר דרך האמצע לסלוט או לטייטאנדס.

ובכללי אני לא זוכר מחזור עם כמות כזאת מטורפת של int' ופאמבלים של הק"ב עם אחוזי השלמה מזעזעים, מלבד אארון הצדיק. אי אפשר להאשים את מזג האוויר בהכל

משה 12 בדצמבר 2016

הסקונדרי של הג׳איינטס נתן הצגה אדירה היום. גם כשהיה נראה שהמסירה לבראיינט מתחילה דרייב שיחזיר את הקואובויס למשחק הם הפכו את זה לפאמבל.

ניינר / ווריור 12 בדצמבר 2016

תוצאה נוראית אבל לפחות איליי סיפק כמה רגעי נחת.
מה שבטוח זה שהליגה פתוחה לחלוטין השנה.

אורן השני 12 בדצמבר 2016

לפחות הניינרס שלך מספקים רגעי נחת על בסיס שבועי :)

ניינר / ווריור 12 בדצמבר 2016

נכון! להפסיד לגטס בבית אחרי שאתה מוביל 14-0 שום דבר לא יכול להאפיל על ההישג הזה

תומרג 12 בדצמבר 2016

נשבע שגם כשראיתי שהם מובילים היתה בי וודאות שהם לא מנצחים.
אולי נגד הבראונס אני ארגיש אחרת, לא יודע, מלבדם הניינרס פשוט לא בליגה הזאת.

תומרג 12 בדצמבר 2016

תמונת הפלייא7וף הולכת ומתבהרת.
תמונת הווילד קארדס ב NFC בכל אופן, נראה שהג'איינטס בפנים וכנראה שגם טמפה. יש אי וודאות בבית הצפוני ואם ההתעוררות של גרין ביי תימשך, יש מצב שגם הם (או דטרויט).
ב AFC נראה שיש מצב לשלוש קבוצות מהמערב (נדמה לי שלפני כמה שנים קרה אותו דבר בית NFCW)

kirma der faux 12 בדצמבר 2016

נראה שאחת מהברונקוס, סטילרס ורייבנס תשאר בחוץ.
שלוש קבוצות שאף אחד לא רוצה לפגוש בפלייאוף.

שי אורן 12 בדצמבר 2016

ההפסד לטייטנס סיבך מאד את הברונקוס שיש להם לו"ז מאד קשה. סיכוי טוב שהמשחק של הרייבנס אצל סטילרס, בחג המולד, יכריע מי תארח את השנייה ב וויילד קארד

אהוד 12 בדצמבר 2016

12-10 קלאסי בשלג, עם ג'אסטין טאקר מכריע את זה כשיש 0:00 על השעון

איזי 12 בדצמבר 2016

נראה לי שדיטרויט לא ינצחו בדלאס וגרין ביי יצליחו לנצח את שיקגו ובבית את מינסוטה ואז נקבל קרב על הפליאוף במחזור האחרון
לוושינגטון יש לוז די קל לדעתי ויש להם סיכוי להצטרף לניו יורק בווילד קארד על חשבון אטלנטה/טמפה

AdamB 13 בדצמבר 2016

כמו שכתבו למעלה, אני חושב שזה הפסד טוב לדאלאס. עדיף להגיע לפלייאוף
כשיש להם קצת ניסיון במשחק ברבע הרביעי בפיגור ביום לא משהו של פרסקוט, ויום מסריח במיוחד
של דז בראיינט. שנה שעברה קרולינה לא נתקלו בקושי עד הסופרבול, וכשזה קרה סוף סוף כבר היה
מאוחר מידי לתקן.

Comments closed