עוד שבת של כדורגל

שלושים דקות של עונג שבת

ביום השבת הפקקים יותר נוחים, גם נתניה נראית קרובה יותר ומעצבנת פחות. לא צריך לרוץ מהעבודה, בקיצור ידעו כולם למה משחקים בשבת, תודה לבאר שבע שלקחו מאיתנו את ימי ראשון ושני לתקופה מסוימת.

*

ליטו וידיאגאל היה על הקווים מול קריית שמונה, וגם אתמול. ג'ורדי ישב על הספסל מול קריית שמונה וגם אתמול. ההרכב היה אותו הרכב, אבל התפקוד היה שונה מאוד.

מול קריית שמונה מכבי שיחקו עם אלברמן מאחור, מיקל קצת לפניו אבל לידו, מנהל את ההתקפות מאחור, מיכה הקשר הקדמי. אתמול מכבי שיחקו 4:3:3 קלאסי, התבנית הבסיסית היתה מיכה בצד ימין, יצר משולש מיכה, דסה, יצחקי. בצד שמאל שיחק מיקאל, והמשולש היה מיקל, טבח, שרן. שרן השתתף הרבה יותר בהתקפה, אבל ההתקפות המרשימות בשלושים הדקות הראשונות, ושלושים הדקות הראשונות היו המרשימות ביותר של מכבי העונה, היו במשולש הימני.

מכבי שיחקה המון נגיעה אחת בכדור, ברק יצחקי הסתדר מצוין בלי הדריבלים בהליכה, מיכה ומיקל מדי פעם נכנסו לאמצע, ומדי פעם החליפו צדדים, והכדורגל היה נהדר. זה היה צריך להיות 3:0, אבל מכבי ירדו לנוח ל50 דקות ב1:0, עדיין זו היתה יופי של ארוחת מוצש.

*

יש מי שכבר משווים את וידיגאל לשוטא על שום החילופים שהחלו רק בדקה ה72. אנשים קצת שוכחים, אבל אלה היו חילופי ג'ורדי קלאסיים, לא חילופי שוטא. כשמכבי הובילה גם ג'ורדי לא אהב להחליף בדקה ה60, אבל הפוסט טראומה של שוטא מובנת לחלוטין.

*

רובן מיקל משחק בעצם על המשבצת של מדוניאנין, וההבדל בין השניים לא יכול להיות בולט יותר. מדוניאנין שיחק במכבי קוורטרבק, מיעט להכנס לרחבה, הוא לבש חולצה אדומה דמיונית כדי לסמל לשחקנים שלו אסור להכנס לתיקולים, נשאר מאחור ושלח מסירות שאמורות לסיים את ההתקפה, החזיק את הכדור אצלו עד שהחליט כיצד לסיים את ההתקפה.

מיקל נע כל הזמן כדי לשחרר כדור ולקבל אותו חזרה. הוא לא מוסר על ארבעים מטר, אלא מסירות קצרות ומהירות בנגיעה, ותמיד קדימה. המסירה שלו ליצחקי בגול הראשון היתה לכאורה פשוטה, אבל התזמון והדיוק השאירו את יצחקי עם מליון שנה כדי לכוון את הכדור בדיוק להיכן שרצה. מיקל גם מאבד הרבה כדורים, אבל זה לא מגיע באזורים המסוכנים.

בכלל מכבי מאבדת הרבה פחות כדורים באזורים המסוכנים. בפעם היחידה שבני יהודה הצליחו לפתח את ההתקפות שהיו הורגות אותנו אצל יוקאנוביץ', תחילת עידן בוס, ושוטא, ההתקפות בהן החלוץ המהיר מקבל את הכדור למתפרצת בין טבח לבין טיבי, שרן היה שם כדי לכסות ולעצור את ההתקפה. במחצית הראשונה שרן אימלל לחלוטין את יונתן כהן, טוב עשה מאמן בני יהודה שהעביר אותו אגף, בכל זאת אולי עוד יצא ממנו שחקן למכבי.

*

בני יהודה השקיעו הרבה מאמצים כדי לנטרל את המסירות של דסה לוידאר לכן מי שבישל לוידאר בסוף היום היה מיכה. אחרי ששוטא הלך, וידאר עומד על יחס של שער לכל 2.2 בעיטות מתוך הרחבה. אתמול אם אני לא טועה הוא קלקל את היחס, אם כוללים את הנגיחה שלו אז מדובר בחמש בעיטות מתוך הרחבה, ורק שער אחד. אבל כאשר קיבל כדור שטוח לנגיעה אחת מצד ימין, הוא עשה מזה גול, אז סולחים לך וידאר.

*

ואחרון חביב, המתאבן. רציתי להודות ליעקב שחר על הסיטקום המעולה שנקרא מכבי חיפה. עמית פרוסנר הסביר לי שההבדל בין הפלייאוף התחתון לעליון מבחינת הכנסות הוא הסיבה העקרית לפאניקה של שחר, ולהחלטה להביא את גיא לוזון בכל מחיר. אני מבין שקרלסן פתאום נזכר שיש לו עסק משפחתי בנורבגיה. הכל טוב, רק תמשיכו כך. לפחות עושה רושם שאם חיפה אכן תקלע לפלייאוף התחתון היא כבר צברה מספיק נקודות מאתנו ומבאר שבע כדי להמנע ממאבקי הירידה, וגם תהיה להם הזדמנות לנקום בהפועל חיפה, אז היה שווה להביא את גיא לוזון אני מתאר לעצמי.

משמעות הפרישה של בודפשט
סלים טועמה - פרידה

135 Comments

רועי 26 בפברואר 2017

משחק שהזכיר מאוד את המשחק נגד סכנין,
30 דקות של וואו, אבל נראה שכאשר לא מצליחים להבקיע את השני משלימים עם המצב, "טוב אז לא נבקיע עוד אחד" ומנסים להעביר את הזמן.
בנוגע להגנה – העובדה שהקבוצה מנגד, לאחר שחוטפת כדור, צריכה לחשוב פעמיים לפני שהיא שולחת באופן אוטומטי את הכדור לשחקן שעל צד שמאל שלנו משנה את כל התמונה.

גיל שלי 26 בפברואר 2017

גדול, איך אמר מסינה פעם על קבוצה של צביקה שרף, אילצנו אותם לחשוב

רועי 26 בפברואר 2017

אם אני לא טועה, זה היה מסינה על מכבי של פיני, בגמר המקולל בפראג (בתכלס, אילצו את וויל סולומון לחשוב, וזה מה שגמר את הסיפור).
טוב, מכבי ת"א כדורסל זה לא הצד החזק שלך :)

גיל שלי 26 בפברואר 2017

לא, ממש לא, זה עוד בתקופה שמסינה אימן את בולוניה והם נצחו ביד אליהו. נאמר על המעבר לאזורית

גיא זהר 26 בפברואר 2017

רועי, אתה טועה וגיל צודק. מסינה אמר את זה על קבוצה של שרף. הצטוט המדויק הוא: עברנו לאזורית (הגנה מגונה בזמנו אצל צביקה) ואלצנו את מכבי לחשוב.

רועי 26 בפברואר 2017

נכון, נאמר גם אז,
אבל אם איני טועה, הוא השתמש בביטוי הזה שוב ב 2006, אני זוכר את פיני מתעצבן על זה בהמשך.

גיא זהר 26 בפברואר 2017

לא זכור לי ובטח לא וייל סולומון הייתה הבעיה של מכבי בגמר ההוא, הוא היחיד שהופיע למשחק (ופיני גרשון לדעתי לא ניצח את מסינה מעולם).

שי 27 בפברואר 2017

פיני ניצח את מסינה בשלושת המפגשים האחרונים ביניהם. נפגשו לאחרונה ב09/10

השמן 26 בפברואר 2017

לא מסכים עם הסלחנות על החילופים. זה שיגע אותי גם בתקופה הטובה אצל שוטה, אין הצדקה לסגל כזה יקר אם אתה לא משתמש בו. זה לא קשור רק לאיכות החילופים, קשור לניהול סגל לקראת השלבים המכריעים של העונה.
הדבר הנורא ביותר אצל שוטא היה הקריסה המוחלטת של כושר המשחק. ברגע שמדוניאנין וטבח התקררו לא נשאר כלום. זה נפלא שהקבוצה מסוגלת לתת כאלו שלושים דקות ושההגנה נראית כל כך יציבה, הפציעות יגיעו וגם הירידה בכושר.
וזה עוד יותר מועצם כי למכבי יש ספסל נפלא כרגע. שכבר הוכיח את עצמו, גם במשחק הזה ראית את השיפור.
בניון, סקאריונה, פרץ, ריקן, שוינפלד לא יתרמו אם במשך חודשיים הם יראו רבע שעה ומטה. ביום רביעי צריך רוטציה רחבה מאוד לדעתי.
מעבר לזה היה תענוג. שלא יישמע כאילו אני לא נהנה מכל רגע בחודשיים האחרונים.

גיא זהר 26 בפברואר 2017

הקטע שמחליפים רק מדקה 75 הזוי, במיוחד שהשבוע יש עליכם עומס (מכבי פ"ת אומנם מגיעים עם פחות מנוחה, אבל זה משחק שיכול להסתבך), ועומס גם אם לא מתבטא בתוצאות, יכול להתבטא בפציעות.

גיל שלי 26 בפברואר 2017

אני די בטוח שביום רביעי שמונים אחוז מההרכב יהיו שחקנים שלא עלו אתמול

גיא זהר 26 בפברואר 2017

אם ככה, משחק באש (אלא אם אתה מתייחס לגביע כמשני, לגיטימי כשנאבק חזק על האליפות). ובלי קשר, גם במשחקים של פעם בשבוע צריך להוריד עומסים. ועוד דבר, אם הייתי אוהד שלכם הייתי משתגע מטב"ח הבת, איזה אגואיסט!

yaron 26 בפברואר 2017

לא חושב שיילכו לקיצוניות הזאת. תהיה רוטציה אבל רחוק משמונים אחוז. לדעתי גם לא חמישים אחוז.
הגביע סופר חשוב במידה ולא זוכים באליפות, זה עוד שבועיים מנוחה וכמו שאנחנו יודעים זה קריטי.

ניב 26 בפברואר 2017

וטב"ח אכן מתסכל.

Ollie Williams 26 בפברואר 2017

מתסכל ממש.
ולמרות שהוא הביא את זה על עצמו עם הצגות מוגזמות, לאחרונה באמת נותנים אישור לפרק אותו חופשי.

שגיא 26 בפברואר 2017

הזוי? אתה באמת חושב ש10 דקות משחק זה מה שאמור לשנות לשחקן מקצועני? גם ככה הם משחקים פעם בשבוע ברוב המקרים.
חילופים צריכים לעשות קודם כל בשביל לנצח את המשחק. המאמן צריך להסתכל על המצב הנתון של הקבוצה במהלך המשחק ולחשוב אם כרגע צריך לעשות חילוף. זה השיקול היחידי.
יוצאים מן הכלל אלו משחקים שהנצחון מובטח בהם בשלב מוקדם יחסית ואז באמת כדאי להכניס שיקולים של מנוחה לעייפים וצבירת כושר משחק לשחקני הספסל.

גיא זהר 26 בפברואר 2017

סתם דוגמא, אבל ליצחקי אין אוויר ליותר מ60 דקות. כל דקה נוספת (אתה מוזמן לשמוע את הפוד עם רגב פנאןןןןןןןןןןןןןןןןןן בוואלה בנדון) חושפת אותו לפציעה נוספת ובכל מקרה האפקטיביות שלו יורדת. ויש עוד דוגמאות.

רועי 26 בפברואר 2017

אנחנו באמת רוצים לקחת דוגמא לניהול עומסים ופציעות ממכבי כדורסל ? :)

גיא זהר 26 בפברואר 2017

עזוב כרגע תוצאות. קבוצות רציניות יותר ממכבי פוקס כמו ארסנל, דורטמונד ובאיירן מינכן לא מצליחות בהכרח, מדבר על לוגיקה.

ניב 26 בפברואר 2017

מסכים עם גיא, יצחקי נותן לא מעט כשהוא משחק, באיזשהו שלב נגמר לו האוויר והוא נהיה נטל, זה לא שאין אלטרנטיבות על הספסל.

שגיא 26 בפברואר 2017

אני ממש לא בטוח שליצחקי אין אוויר ליותר מ60 ד'. זאת סוג של סטיגמה שהדביקו לו. שמן, שווארמות, וודקה רדבול וכו'. הבחור כדורגל מקצועי, לא בגיל מופלג למקצוע, לא היה פצוע הרבה זמן, משחק מדי שבוע ומתאמן כל יום. אין שום סיבה שלא ישלים 90 דק'. אני לא ראיתי אותו מחזיק את הצד מדקה 60 ומעלה. ראית את יוסי בניון עד לפני שני משחקים? היה שבוע שהוא שיחק 120 דק ואז עוד 90 דק'. לא נראה שהוא נגמר מזה.
הנקודה היא שאין פה עומסים מטורפים על שחקנים שצריך להתחיל להתחשב בזה בחילופים. מכבי משחקת פעם בשבוע. שחקן כדורגל מקצועני אמור להיות מסוגל לסיים 90 בקצב טוב פעם בשבוע.

ניב 26 בפברואר 2017

תבדוק את המרחק שהוא רץ לדוגמא..

שגיא 26 בפברואר 2017

יש מקום לבדוק את זה?

yaron 26 בפברואר 2017

אני גם חושב שמגזימים עם יצחקי, ימי השווארמה עברו מזמן ומדובר במקצוען אמיתי. כרגע הוא נותן 70 דקות אבל אין לי ספק שהוא מסוגל לתת משחק מלא פעם בשבוע אם ישאר בריא.
לגבי מהירות – יצחקי לא חייב להיות השחקן הכי מהיר על המגרש כדי לתרום המון למשחק שוטף ומהיר של כלל הקבוצה. הוא יופי של שחקן של נגיעה אחת.

דן 26 בפברואר 2017

מאוד נהנתי מהניתוח (איפה התולעת איפה?) ולטעמי הכל מתחיל משרן ייני. כמה גולים מכבי חטפה מאז שהוא הגיע?
ובאותה מידה התאכזבתי נורא מהפסקה האחרונה, לא נעים לי עם ההשוואה הלא יפה אבל זה הזכיר את הטורים של ארי שמאי שמרוב שאין לא מה לכתוב על קבוצתו עסוק בלהשמיץ את מכבי. יש המון מה לכתוב על מכבי אז בוא נעזוב את חיפה בשקט ( למעט אולי ניתוח מעמיק של מה קורה שם ולמה? לא בטוח שצריך, קוראים לזה "שחר").

ושוב סליחה מראש על ההשוואה המגעילה לשמאי, לא בטוח שזה מגיע לך….

יובל 26 בפברואר 2017

לפני כמה חודשים, אחרי שהפסדנו לחיפה, גיל שלי כתב שהם "הוכיחו שהם מועמדים לגיטימיים לאליפות" או משהו בסגנון.
הוא צריך להשמיץ אותם עוד הרבה על מנת למחוק את הכתם הזה :)
שום דבר לא יכול ולא ראוי להיות מושווה לארי שמאי. פעם הוא עוד היה ראוי לתור "הזוי", עכשיו הוא סתם פאתט.

גיל שלי 26 בפברואר 2017

לא ממש משהו כזה, כתבתי שהם מצטרפים לקבוצות החזקות, זה מצחיק מספיק מצידי

שגיא 26 בפברואר 2017

יצאת קצת פרימו אין לך איך לברוח מזה.

גיל שלי 26 בפברואר 2017

יצאתי הרבה פרימו לצערי

אורי 26 בפברואר 2017

ארי שמאי לא אמר בשבוע שעבר שהוא חותם על ירידה של הפועל בתנאי שמכבי יסיימו סגנים?
עוד חולה נפש רודף פרסום
מעניין שיניב קטן עוד לא "כתב טור" (=נתן 3 מילים למישהו דובר עברית שיכתוב מזה טור) שקורא לפיטורי לוזון היןם

גיא זהר 26 בפברואר 2017

אהבתי את הלוחמה הפסיכולוגית ההפוכה נגד ב"ש בשבועות האחרונים ("לא מאמינים שיאבדו נקודות"). בלי קשר הולך להיות לחץ מאוד גדול מחר בטרנר. ולגבי מחיפה, בליגה שלנו כמו שאי אפשר באמת לרדת, מי שרוצה פלייאוף עליון יגיע אליו (ולדעתי האדון פרוסנר טועה ההבדל בהכנסות מסתכם במקסימום ב3-4 מליון שקל, אם זה השיקול להביא את לוזון זה הזוי ואולי יענקלך קומיקאי אבל בטח לא פראייר מבחינה כלכלית).

רועי 26 בפברואר 2017

לא חושב שזו לוחמה פסיכולוגית, יש סרט כזה שכפ"ס לוקחים ממכם נקודות ? ברצינות.

גיא זהר 26 בפברואר 2017

יש סרט שאשקלון לוקחים מאיתנו נקודות? כמה זה היה רחוק? על הנייר ברור שלא אבל הלחץ גורם לדברים מוזרים מכך לקרות (ודרך אגב המלחמה הפסיכולגית ההפוכה כבר התחילה לפני כמה שבועות אני זוכר ציטוט דומה של קיאטרסון לפני המשחק שלנו נגד חיפה)

רועי 26 בפברואר 2017

תשמע, אחוזי ההצלחה של ב"ש היו מטורפים ובאמת באותה תקופה לא היה נראה שיש משהו שיכול לשנות את זה.

גיא זהר 26 בפברואר 2017

אחי, אני מדבר על השבוע שעבר.

שגיא 26 בפברואר 2017

עזור אותך. נגמר הסיפור. ב"ש חוזרים להתרכז בליגה. לא רואה אותם מאבדים נקודות.
מקווה שמכבי יצליחו לנצח בטרנר ובנתניה. זה הסיכוי היחיד לאליפות.

אורי 26 בפברואר 2017

כמו שמכבי חזרה להתרכז בליגה בשנה שעברה ואיבדה את התואר?
כמו שחיפה חזרה להתמקד בליגה אחרי האלופות ואיבדה אותו להפועל?
למיטב זכרוני רק קבוצה אחת בארץ שיחקה כדורגל אירופאי בפברואר שמרה על התואר – מכבי של סוזה

מתן גילור 26 בפברואר 2017

זיכרונך מטעך :) הפועל ת"א של גוטמן, שסיימה במקום הראשון בבית בליגה האירופאית (הישראלית היחידה לעשות זאת, ד"א), הודחה על ידי קאזאן בפברואר וזכתה באליפות הקיזוז.

אורי 26 בפברואר 2017

כלומר סיימה שניה וזכתה בתואר מן ההפקר
לא נחשב

מתן גילור 26 בפברואר 2017

בתור אוהד מכבי חיפה לא אכניס עצמי לפינה המגלידה הזו, אבל לעניין טיעון הריכוז בליגה, היו להם אחוזי הצלחה גבוהים מאד אחרי הנפילה מאירופה.

יניב פרנקו 26 בפברואר 2017

הפועל באותה עונה לא רק ששיחקה בפברואר אלא שזכתה ב2 תארים.

טרנטה 26 בפברואר 2017

כפר סבא משחק בהזמנה. יש מצב שאם אאסוף פה עוד 10 חברה במשרד גם ננצח אותם. צפה לרביעייה קלילה.

טרנטה 26 בפברואר 2017

ולראיה – אפילו חיפה ניצחה אותם.

גיא זהר 26 בפברואר 2017

הכל נכון ועדיין: לחץץץץץץ

שגיא 26 בפברואר 2017

די נו זה כבר שקוף הניחוס ההפוך הזה… אין שום סיכוי בעולם שב"ש לא מנצחת את כפ"ס היום. גם אם חצי סגל היה פצוע.

איציק 26 בפברואר 2017

של מי? של באר-שבע או כפר-סבא?

הקרמר האחר 26 בפברואר 2017

לא צריך להגזים. כפר סבא לא נצחו 14 משחקים רצופים, לא כבשו ב-6 האחרונים, ורק ב-6 מתוך 23 המחזורים העונה לא ספגו. זה לא המשחק לדאוג ממנו

איציק 26 בפברואר 2017

זו הסיבה להיות מודאג, מתישהו הם יתפוצצו, ועם הנאחס שלנו זה כנראה יהיה עלינו. אני מהמר תיקו עם שער לכל צד.

ניב 26 בפברואר 2017

יתפוצצו…

גיא זהר 26 בפברואר 2017

אני לא בענייני מנחוס. יהיה לחץ מאוד גדול. ברור שאם לא יהיה ניצחון זה הזוי. ועדיין.

yaron 26 בפברואר 2017

תודה גיל, אחלה פוסט.
מסכים שמיקאל האו אחד משחקני המפתח בקבוצה ומדהים בעיני שהוא השתלב כ"כ מהר. קרויף אמר שהוא מקצוען אמיתי ואכן רואים את זה. בשבוע שעבר הערכתי שהוא יהיה באנקר על חשבון גולאסה ואני מחכה לראות מה יוחלט כשגולאסה יבריא.
מיכה – כשהוא נכנס לכושר הוא תענוג של שחקן בייחוד כשהוא משקיע כ"כ הרבה גם בהגנה. אני בטוח שהוא מבין שבלי גליצ'ים הוא יראה הרבה פחות דשא. אם רק היה משפר את יכולת הבעיטה/הבקעה היה הופך לאחד הטובים בארץ.
הגנה – היו אתמול כמה איבודי כדור מסוכנים שבימים שלפני ייני היו נגמרים בגול או בהתקף לב או בשניהם ביחד. משהו בנוכחות שלו שעושה את ההבדל.
יצחקי – 60-70 דקות גג אבל מגיע לו שאפו ענק על היכולת והגישה.

ניב 26 בפברואר 2017

נכון

D! כאן ועכשיו 26 בפברואר 2017

על מיכה ושיפור יכולת הבעיטה/הבקעה נכתב כבר אולי חמש שנים – זה לא הולך לקרות ומכאן שהוא ימשיך להיות הראשון מחוץ להרכב כל עוד יגיע מישהו אחר. הוא בור התקפי.

yaron 26 בפברואר 2017

נכון, אבל כשהוידאר ויצחקי בכושר הבקעה טוב זה פחות קריטי (בטח כשמיכה נותן הגנה).
אני מנחש שכשסקאריונה בריא לגמרי הוא יפתח במקומו.

קפטן קוקי 26 בפברואר 2017

שרן ייני שחקן ואדם שמרגש אותי

B. Goren 26 בפברואר 2017

תודה גיל. כיף לפתוח כך שבוע חדש.

עומרי (ירוק) 26 בפברואר 2017

גיל – כרגיל מהנה וכרגיל לאחרונה גם מדכא..

לא מבין את מי שאומר שאתם לא פייבוריטים ברורים (ממש ברורים) לאליפות.

ואני מחכה שרומן יבוא – נו רומן, מרוצה מלוזון המוטיבטור הדגול?

עומר 26 בפברואר 2017

מרוצה מהדרכון שלו

ניינר / ווריור 26 בפברואר 2017

דבר ידוע הוא שקבוצה שהחליפה מאמן מנצחת לפחות את המשחק הראשון תחת המאמן החדש. אפילו לזה לוזון לא מסוגל, ועוד בבית מול קבוצת תחתית.
ההמשך הולך להיות מאד משעשע, מכין את הפופקורן

גיא זהר 26 בפברואר 2017

את המשחק הראשון שלו כמאמן, נגד כפר סבא, לוזוניה ניצח. לא שזו חכמה כל כך גדולה.

ערן (המקורי) 26 בפברואר 2017

גיל, אכן היה כיף בנתניה. וגם לי הפריעו החילופים המאוחרים מדי. בכלל אשמח לראות את סקאריונה ויוסי מקבלים הרבה יותר דקות (על חשבון טבח, מיכה, יצחקי שלא מספיק תורמים למעט הברקות בודדות), וכמובן את גולסה כשחוזר.
בעינייי גולסה עדיין משמעותי יותר ממיקאל אך אשמח לראות את שניהם יחד עם אלברמן במשחקים בהם צריך מרכז שדה חזק (באר שבע).

רון 26 בפברואר 2017

טוב, אין לי מושג מה כתבת כאן, פשוט ראיתי את התמונה והתחלתי לצחוק, וגם לדמוע…
בועות זה מיתולוגיה, רק חבל שמי שמתחת 45 לא יודע על מה מדובר.

אלי 26 בפברואר 2017

אני מתחת ל 43 ויודע על מה מדובר.
גם אני זיהיתי וחייכתי מתחת לשפם.

רומן 26 בפברואר 2017

צפיתי אתמול במשחק של הצהובים.
תענוג לראות את ברק יצחקי, שחקן פשוט עצום, תמיד אמרתי את זה, וכיף לראות אותו נהנה ופורח.
גם קיאררטנסן סותם לכל המבקרים פה את הפה, האמת נראה לי שעלו פה על פטנט, אם אני חלוץ אירופאי בינוני מינוס אבל חזק אני בא לפה לארץ והופך לכוכב, אנדז'יי קוביקה, ראדה פריצה(בגיל 35 בהחלט אפשר לקרוא לו בינוני מינוס בלי להעליב) קיארטנסן עכשיו, רק מוכיח עד כמה ההגנות פה חלשות וחובבניות ומדגיש את הבעיות הגדולות של הכדורגל השיראלי ששחקן מוגבל טכנית כמו קיארטנסן נותן פה גולים בכזאת קלות.
לגבי ההערה על חיפה, תיהנו כמה שאתם יכולים הרי ברור לכולם כולל לך שזו תופעה זמנית שהתארכה טיפה יותר מדי, הסדר בכדורגל שלנו יחזור, אתם תחזרו להתעסק במשקפי שמש ואנחנו נחזור להוביל את הכדורגל הישראלי.

ניב 26 בפברואר 2017

לוני יקנה את מכבי עוד פעם?

זיעה קרה.

שגיא 26 בפברואר 2017

מתי זה קורה? הקטע במשפט האחרון. תודיע לנו כדי שניערך בהקדם.

Ollie Williams 26 בפברואר 2017

זה קורה כבר כל שנה מאז שקרויף פה

חיים הצהוב 26 בפברואר 2017

אם בנאדו היה מתחיל את העונה הם היו אלופים…

עומרי (ירוק) 26 בפברואר 2017

שום מילה על לוזון רומן? גם אני יכול להגיד שמתישהו הגלגל יסתובב חזרה (אני מקווה ומאמין שזה נכון), אבל אם נשב ונסתכל עליו זה לא יקרה.

רומן 26 בפברואר 2017

שמע היום קראתי טור של ברקו בוואן.
הבנאדם כרגיל חד ומבריק שם את האצבע על הבעיה האמיתית בחיפה, שהשחקנים לא חיים בחיפה.. איזה מין דבר זה ששחקן מתאמן בכפר. גלים וחי בתל אביב? זה לא רציני, זלזול במקצוע. יענקל'ה חייב לחייב את כולם לחיות ברדיוס 30 קמ מכפר גלים, אני רציני לגמרי.
ניסיתי אני פעם בתור מתכנת לעבוד במרכז, זה היה סיוט חצי שנה וברחתי חזרה , איך כדורגלן אמור לתפקד ככה? הזוי

עומרי (ירוק) 26 בפברואר 2017

תאמין לי רומן.. תהיה בריא.
אנחנו בישראל, לא ברוסיה או ארה"ב, זה פאקינג שעה נסיעה. אבא שלי עובד בת"א וגר בקריות כבר כמעט 20 שנה, לא שמעתי אותו מתלונן והוא עובד יותר שעות ביום מאימון כדורגל. די נו.. זו הבעיה של מכבי חיפה?? אתה רציני?? כולם גרו בחיפה כשהיינו אמפריה? תעשה לי טובה.

והאליל שלך היה אכן חד ומבריק פעם, אבל עכשיו? הוא רושם שיש לנו רק שכירי חרב בהרכב וזרים הזויים.
ראית אתמול מי היו שני השחקנים ה**יחידים** שהיו מספיק גברים ומקצוענים אחרי ההפסד ללכת להגיד תודה לקהל? היחידים. ראית או שאתה רוצה שאעדכן אותך?

אורן השני 26 בפברואר 2017

מי? מסקרנות

רומן 27 בפברואר 2017

שעה לתל אביב? על מטוס אולי.
כדורגלן לא אמור לשבת באוטו 3 שעות ביום. אתה מפיק את המירב מעצמך כשאתה גר איפה שאתה עובד, כשנח לך אתה מרוכז במה שאתה עושה

עומרי (ירוק) 27 בפברואר 2017

חולק עליך כ"כ. שעה, שעה וחצי גג, תלוי מתי. אלא אם הפקקים בישראל השתנו מאד בשבע שנים האחרונות. מתחם האימונים שלנו הוא ממש בכניסה לחיפה לא?
כאן אנשים נוסעים שעה שעה וחצי כל יום לעבודה, ואני לא רואה שזה מפריע להם לעבוד. ברור שזה יותר נוח לגור קרוב… אבל להגיד שזו הסיבה ליכולת לא טובה?? הם מרוויחים הרבה יותר כסף ממך וממני אתה יודע, זו העבודה שלהם. גם אם אפשר להתווכח על הנושא, זה בטח לא הבעיה המרכזית של הקבוצה והמועדון.

אורן – גארי וואצק, רק הם. כל יתר החבר'ה לא חשבו שזה חשוב. רומן, לחלק הזה לא מתחשק לך להתייחס? קצת לא מסתדר עם תיאוריית שכירי החרב של אייל

רומן 27 בפברואר 2017

אני לא קונה את כל הדאווין של ההליכה לקהל, אני יותר משתכנע מיכולת על הדשא.
ואייל לא דיבר על שכירי החרב הזרים , אלא דווקא הישראלים…
אגב גם גארי וגם ואצק הייתי משאיר אותם בכיף שנה הבאה, אחלה שחקנים.

עומרי (ירוק) 27 בפברואר 2017

אתה סותר את עצמך – צודק, יכולת על הדשא זה הדבר היחיד שחשוב, ומצידי שיהיו פורטוגלים שגרים בדימונה. מחויבות וכדורגל טוב, זהו.

הוא דווקא אמר שקרלסן הביא זרים גרועים. שמח שאנחנו מסכימים על גארי (לגבי וואצק אני חלוק, הוא אחלה אבל לא במיקום נכון בשבילו).

ואת מי זה מעניין שכירי חרב או לא… נניח אלירן – ברור שהוא שכיר חרב. אבל כדורגל כמו שיש לו אין להרבה כאן, ובגלל זה אני רוצה שיישאר.

רומן 27 בפברואר 2017

ובכל זאת אני חשבתי על זה שוב בדרך לעבודה ואני ממש משתכנע בצדקתי.
שחקן שמסיים אימון ונוסע לתל אביב זה שחקן לא מחויב, זה שחקן שחי בעולמות מקבילים, שחקן שמשאיר את הענינים שלו בכפר גלים וחוזר לתל אביב שם החיים האמיתיים שלו, הקבוצה באופן טבעי הופכת להיות למשהו משני בשבילו.
אתה צריך להסתובב בעיר, לדבר עם אנשים, להכנס לחנויות שעדיין תלויות להם תמונות מצהיבות של חיפה של 93 ו 2001, להיות חלק מההווי פה אם אתה רוצה להיות שחקן מכבי חיפה, זה לא הגיוני ששחקנים באים לפה והראש שלהם לא פה.
צעד ראשון צריך להיות שכולם חיים בחיפה.

Ollie Williams 27 בפברואר 2017

במשך 10 שנים של תקציבי ענק בימי לוני ותחילת ימי גולדהאר, כל שחקני מכבי חיו בת"א והלכו לשווארמה של האחים שרון במרכזית ולחצו ידיים לאנשים בשוק הכרמל. ממש עזר להם תמונות מצהיבות של נועם שוהם על קירות מתקלפים.

ניוז פלאש, החיים זה לא כתבת צבע של ערוץ 1 על כדורגל בפריפריה בתחילת שנות ה 90.

איציק 27 בפברואר 2017

שחקנים שחיים בחיפה, ירושלים וכנראה באר-שבע, בסוף היום נוסעים לתל-אביב לבלות (בכדורסל זה ככה, מניח שגם בכדורגל) אז הם עושים את אותה הנסיעה רק בשעות אחרות. אולי אף מסוכן יותר לנהוג אחרי בילוי את כל הדרך לחיפה.

עומרי (ירוק) 27 בפברואר 2017

סורי רומן, חולק עליך לגמרי, ופלוס אחד למה שכתב אולי. התפיסה שלך של העניין הזה היא אולי רומנטית, אבל מופרכת.

חוץ מזה כמו שאמרתי זה מקום עבודה. אבא שלי מאד מחובר למקום העבודה שלו, וזה לא השתנה כשהוא עבד בחיפה (איפה שהוא גר) או בת"א. הם מקצוענים ומקבלים על זה הרבה כסף.

Ollie Williams 27 בפברואר 2017

חבל שאי אפשר לשים פה אמוג'י דמעות צחוק

איציק 27 בפברואר 2017

אני נוסע שעתיים ברכבות ואוטובוסים מבאר-שבע לתל-אביב לעבוד, ואחר-כך עוד מאז לחזור הביתה באותה הדרך. כבר שנה חמישית ככה, וזה ממש לא נורא. אני לא חושב שהתפוקה שלי נמוכה ממה שהייתה לפני שעזבתי מבחירתי את העבודה מבאר-שבע, רבע שעה מהבית. להיפך, התפוקה עלתה בהרבה. האם שחקן שמשחק במוסקבה, ניו-יורק או מדריד מגיע למגרש בעשר דקות? ממש לא בטוח, כנראה יותר קרוב ל-40 דקות עד שעה, בערך כמו תל-אביב חיפה.

רומן 27 בפברואר 2017

איציק, אני לא קונה את מה שאתה אומר.
מנסיון.

איציק 27 בפברואר 2017

אתה יכול לקנות, לא לקנות, זו הבעיה שלך. מה שאני מספרמניסיון אישי זו עובדה.

רומן 27 בפברואר 2017

חצי שנה עבדתי במרכז, וגרתי בצפון..
איבדתי את החיים שלי, לא ים לא כדורגל לא טניס, דכאון…
אחרי חצי שנה חזרתי לבוד ליד הבית והחים חזרו להיות תותים.
אני מניח שזה תלוי באדם ובאינטרסים שלו, אני אוהב לחיות טוב וכל יום לעסוק בספורט כלשהו זה היה סיוט כשעבדתי במרכז.
ואני ממש לא היחיד שאומר את זה, למעשה כל מי שנפל למכלודת הזאת של לגור בצפון ולנסוע למרכז.

איציק 27 בפברואר 2017

ואני אוהב לחיות רע.
זה נכון שזה אישי. באמצע שנות ה-90 הצטרפו למחלקה להנדסת חשמל בבן-גוריון שני בוגרי טכניון כמרצים. אחד מחיפה והשני מהקריות. הם עדיין עובדים במחלקה. הם עדיין חיים בצפון. אחד כמו פעם מחייך, השני כמו פעם זועף. זה מה יש.

איציק 27 בפברואר 2017

אחדד, עדודה טובה רבע שעה מהבית זה סבבה. חרה של עבודה, אז עדיף לנסוע שעתים כל כיוון ולחייך בעבודה. בשעה ועשרים ברכבת אפשר לנוח, לקרוא, או לשוטט ברשת. כשהיו רק אוטובוסים זה היה סיוט ולפני זמני. אם הרכבות ישתפרו זה בכלל יהיה נחמד ביותר.

רומן 27 בפברואר 2017

אני שמח שסבבה לך.
כשאני שומע על אנשים שנוסעים למרכז לעבוד אני נהיה עצוב בשבילם.

איציק 27 בפברואר 2017

תודה ידידי. אל תתעצב בשבילי. הדבר העצוב היחידי שלא עזבתי את מקום העבודה בבאר-שבע שנים רבות קודם.

קרקו 27 בפברואר 2017

ביל ברדלי למד באוקספורד ושיחק במילאנו. רק אומר.

עומרי (ירוק) 27 בפברואר 2017

רומן גם בוא נזכור שלך יש יום עבודה של כמה – 10 שעות נניח? מינימום 8? לא חושב שכדורגלן מתאמן 10 שעות כל יום (בטח לא ישראלי)…

דני 26 בפברואר 2017

עד כמה שאני מעריך את השיפור של יצחקי אני עדיין חושב שמדובר במשחק סכום אפס. הוא מבטל את עצמו לדעת. הגולים, ההברקות, הם יוצאים מהכלל שלא מעידים על מאומה. יש קטעים של ראש בקיר נוראים שלו. קבוצות טובות מבני יהודה יגרמו למכבי לשלם על כך. אבל ככלל השיפור לאורך ולרוחב הקבוצה הוא לא פחות ממדהים. חייב להסיר כובע בפני בן חיים הבלם; הוא נראה קילר מפחיד.

אבנר משער 2 (206) 26 בפברואר 2017

מסכים על יצחקי.
קשה עם חיפוש האקסטראווגנטי ע"ח המסירה הפשוטה והמדויקת (קדימה).
אבל עוד יותר קשה עם מיכה.
90 דקות של שטויות ואז בישול. נותן לשרפים למיניהם תחמושת לעוד 90 דקות איומות.

וטב"ח הבלם, כמעט יותר טוב מהקדנציה הקודמת כי השחצנות קטנה.

אריק האחר 26 בפברואר 2017

מכבי לדעתי עשתה טעות עם טל בן חיים אבל זה היסטוריה.
התנועה והמסירות של מיקל הם כדורגל אמתי עוד קצת הורדת חלודה ויש לנו בינגו.
ברק יצחקי שווה מחצית ובתור מחליף לא כשחקן פותח.
ייני בשלב הזה הוא כל ההבדל בהרכבת הפאזל השלם לפתע רואים קבוצה שלמה
למעלה ולמטה .
יהיה צמוד עם באר שבע עד הסוף.

ניב 26 בפברואר 2017

ושאח של יצחקי יעקב בוזגלו יישב לוידיגאל על האוזן כל המחצית הראשונה?

אחד העם 26 בפברואר 2017

שלוש נקודות:
1. טב"ח כח, הראה לאחר איבוד הכדור שלו שהוא אחד הבלמים המהירים בארץ, אם לא ה.., גם בגיל 34.9. ככה זה עם מי שעובד קשה ורציני משחר ינקותו. "חֲנֹךְ לַנַּעַר עַל פִּי דַרְכּוֹ גַּם כִּי יַזְקִין לֹא יָסוּר מִמֶּנָּה."
2. כל הקבוצה מתאבדת על מנת לא לאפשר בעיטה לשער, היו כמה וכמה נסיונות שנעצרו ברגלים ובגוף. מזכיר את עידן אניימה, שבקושי נגע בכדור.
3. בסיום המשחק, חיבוק קבוצתי של רביעית ההגנה, ולאחר מכן אחד נוסף, ביחד עם השוער. אני מרשה לעצמי לנחש שיד שרן בדבר.

yaron 26 בפברואר 2017

אין מילים, ההגנה עם ייני נראים קודם כל כמו חבורת גברים שלא נלחצת מאף אחד.
גם כשהיו טעויות (והיו כמה נוראיות) מייד מתאבדים כדי לתקן.

אחד העם 26 בפברואר 2017

אכן.
סברתי שהחזרתו היא מקח טעות וטעיתי בגדול.
גם במסיבת העיתונאים כיבה באלגנטיות כל ניסיון להבעיר אש וקבע סטנדרטים, שאני בטוח שהוא מוביל גם בקרב השחקנים.
אימון בערב שבת – "יש מאמן חדש שרוצה להספיק הרבה ואנחנו מבינים את זה"
אימונים קשים וארוכים – "הוא מאמן שאוהב לעבוד ואנחנו קבוצה שאוהבת להתאמן".
פער הנקודות מבאר שבע – "גם אם ב"ש יפסידו, יעשו תיקו או ינצחו" המשימה שלנו לא משתנה. אנחנו צריכים לנצח".
וכמובן הפרגון לעמב"ה וריקן והאמירה שלא בא להשתלט על אף עמדה.
גם בקנבבואר הגדול, היה צריך את גיאורג שוורצנבק, הבלם השני האפור של באיירן ונבחרת גרמניה, כדי להיות גדול.

Ollie Williams 26 בפברואר 2017

אני וכמה ממיטב חברי אמרנו ברגע שעזב שנצטער על זה וזה יעלה באובדן תארים ובהתפרקות ההגנה.

על האופי לא היה ספק, אבל היכולת (במיוחד בעמדה זרה כ"כ) מאז שחזר מפתיעה ממש.

אורי 26 בפברואר 2017

מסתבר שכל מה שצריך לעשות כדי להוציא משחקן מקסימום יכולת ומוטיבציה זה לאיים בשליחה להפועל ת"א

יואב 26 בפברואר 2017

מיקל הוא קלאס אקט. יכולת מסירה עילאית וניידות(בניגוד להאריס) הופכים את מכבי איתו להרבה פחות צפויה.
סקריונה וגולסה- שאלות מסקרנות. איפה, מתי, כמה.
מלבד איחור בעשר דקות עם החילוף של ברק, לא היתה לי בעיה עם עיתוי החילופים.
חצי שעה ראשונה מענגת. מכבי נהנית לשחק, קלילה, מפרגנת, שולטת שליטה מוחלטת אבל לא לרוחב. עומק. ויחסית-מהר.

ניר 26 בפברואר 2017

בתור אוהד חיפה אני זוכר תקופה של שבע שנים בה לא ראיתי כדורגל ישראלי – אלה היו השנים הרעות של חיפה, ונראה לי שאני על סף התנתקות נוספת. כל הכבוד לסובלים שממשיכים להגיע למגרש, אבל מי שצריך להיות מודאג זה צ'רלטון שיכולה בקלות לאבד לא מעט מנויים בתקופה הקרובה.

אורי 26 בפברואר 2017

אם שחר לא מאבד מנויים, גם צ'רלטון לא תאבד
כי פריירים לא מתים. הם גם לא מתחלפים. הם אוהדים את מכבי חיפה

ניר 26 בפברואר 2017

אוהדים של קבוצה זה לא רק הקהל הקשה שמגיע לאיצטדיונים, רוב האוהדים הם אוהדי כורסה בדיוק כמוני, ואותם הוא בהחלט מאבד.

אורי 26 בפברואר 2017

למה שיהיה לו אכפת מהם?
הם מכניסים כסף לכיס שלו?

ניר 26 בפברואר 2017

בגדול, כן. מנויי צ'רלטון הם אלה שמביאים את חוזי השידור של הטלוויזיה, פחות מנויים, ביד פחות גבוה בסיבוב הבא, פחות כסף לקבוצות.

אלון3131 26 בפברואר 2017

בתור אוהד כורסא אני חייב להודות שאחרי 5 עונות של עצבים, אתמול כבר סתם בהיתי בהפסד, הוא היה צפוי כל כך עוד מהרגע של ההרכב הראשון. קישור של קהת ואצק לביא אלושי לא ישים גול גם אם תשים לפניו את רונאלדו הבריזילאי בשיאו.

פרילי 26 בפברואר 2017

המהלך הכי טוב של ג'ורדי השנה היה לשחרר את איגיבור, במקום רק מסירות אחורה יש שחקן שמוסר קדימה.כבר שנתיים אני מקווה שיעיפו אותו כבר.

מיכה 26 בפברואר 2017

מישהו כאן יודע מה קורה עם רמון רומא ? אפילו לא בסגל עם כל הרזומה שלו , משונה

אורי 26 בפברואר 2017

מניח שזה כי שני הבלמים הפותחים בכושר מצוין ומול בני יהודה אין צורך בגיבוי להגנה על הספסל
במקרה הגרוע, מישהו מורחק וייני סותם את החור

יואב 26 בפברואר 2017

איגור היה לבוש אתמול.
הדיווחים הם שרמון מעולה באימונים.

אביגייל שרעבי 26 בפברואר 2017

איגור זה למקרה שמכבי מובילה 5-0 ורוצים להכניס קצת עניין

גיל שלי 26 בפברואר 2017

ואיך מרסלו באימונים?

יואב 26 בפברואר 2017

לא ידוע לי.

גיא זהר 26 בפברואר 2017

שגיב יחזקאל חבלז

אזי 26 בפברואר 2017

ילד בן 19 שקנינו, לא מטריד אותי שהוא לא משחק
אין לחץ, אפשר לתת לו להתאקלם בארץ בשקט

יואב 26 בפברואר 2017

מרסלו נקנה.
רמון מושאל עם אופציה(מיליון וחצי יורו).

אזי 26 בפברואר 2017

בחיים אני לא אתאפס על מי זה מי

Ollie Williams 26 בפברואר 2017

יום אחד הם אולי יקבלו דקות ואז תיפתר התעלומה.

חוצמזה, ראמון הוא זה שנראה כמו עומר אצילי תימני :)

אזי 26 בפברואר 2017

לפני שאתחיל – שרן ייני, מלך.

30 הדקות הראשונות באמת היו מהנות ברמות הכי גבוהות של כדורגל
מכבי שיחקו בנגיעה והתקפות טסו קדימה כשהשיא היה התקפה שעברה דרך מרכז המגרש עם איזה קוואדרופל פס של ארבע שחקנים
אבל הכדור סרב להכנס, ומכבי כבתה.

במחצית השניה המצב החמיר. אחרי 2 פאולים רצופים שלא נשרקו לטל בן חיים הוא הפסיק לשחק, הפסיק לרדת להגנה, אפילו לא עשה כאילו. וכל כדור שנמסר אליו נבעט לשער.
במקביל, כל המשחק נתקע, יצחקי התעייף ומיכה לא מצא את עצמו (לדעתי יותר בגלל המשחק שנתקע ופחות באשמתו)
החל מדקה 50 מכבי היתה צריכה רענון של השורות. דווקא יוסי בניון, שכבר הוכיח שנותן 300% בכל דקה שיש לו היה יכול להרים את הקבוצה. אבל ליטו התעכב, ובסוף עשה שלושה חילופים כמעט ביחד.

יש הרבה יותר דברים טובים מרעים לקחת מהמשחק הזה, אבל חשוב לא להתעלם גם מהרעים.

לסיום – שרן יני, מלך.

יוגב 26 בפברואר 2017

כיוון שזה קרה כבר כמה פעמים זה נראה די מתוכנן שהלחץ העצום של מכבי ייפסק אחרי 30 דקות. לדעתי זה חלק מהתכנית משחק.
מה שלא עובד כל כך עדיין זה השלב שבו צריך להדליק את הלחץ מחדש.

אזי 26 בפברואר 2017

לגיטימי שהלחץ הזה לא יעבוד יותר מ 30 דקות
אבל צריך עוד איזה 20 דקות כאלה בפתיחת מחצית שניה

ובסוף המשחק, היה נראה שמכבי ממש קורסת.
אמנם בני יהודה לא הצליחו לבעוט לשער (שוב כבוד להגנה שלנו) אבל הגיעו להמון הזדמנויות וכדרורים בתוך הרחבה

דור בלוך 26 בפברואר 2017

איזה כיף של ניתוח ואיזה כיף של ניצחון

איציק 26 בפברואר 2017

שאלה לגבי חיפה. גרייזיס כתב בתגובה לאחד הפוסטים שמחקרים מראים שהחלפת מאמן עוזרים רק לזמן קצר. עד כמה קצר הזמן הזה?

ניב 26 בפברואר 2017

תלוי

Lord Anthony 26 בפברואר 2017

אפסי.
סטטיסטית להחלפת מאמן אין השפעה על ביצועי הקבוצה.

איציק 27 בפברואר 2017

אם כך, זה מסביר את התוצאות מאז הגעת הלוזון לחיפה.

טרנטה 26 בפברואר 2017

אני דווקא חושב שזה היה המשחק הפחות טוב מאז ששוטא הלך. מחצית שניה נוראית ממש שמרביתה נראית כמו בן חיים מנסה לקבל אדום ומחרב את המשחק. ממש ביאס. כי עד שהתחיל עם הפוזות שלו היה משחק טוב.
עם כל זאת, השיפור הגדול במכבי הוא בהגנה (=שרן). אם במשחקים לא משהו כמו ק"ש ואתמול מביאים נצחונות יפים על האפס אז כנראה שהמצב בסדר גמור.
אגב – אני עדיין חושב שאין מה להסתכל על באר שבע. רק להמשיך להשתפר.
אני באמת מתפלא על חוסר הרוטציה. בן חיים ויצחקי הם לא סוארז וניימאר שחייבים לשחק לצד מסי בכל משחק. לא יזיק להריץ שחקנים נוספים כמו סקאריונה לדוגמא.

חיים הצהוב 26 בפברואר 2017

פופוביץ באחת ההרצאות שלו דיבר על זה שהוא בוחר שחקנים לפי אופי ולאו דווקא לפי כישרון.
שרן ייני מוכיח כמה שהוא צודק, מדהים כמה אדם עם אופי חיובי וחזק יכול להשפיע על קבוצה.
זה התחיל מהמשחק הראשון מול חיפה, תראו איך הקבוצה ירדה למחצית השנייה, שרן עובר שחקן שחקן ואומר לו שחוזרים מהפיגור.
שחקן נדיר בכדורגל הישראלי

שלו 26 בפברואר 2017

רק בשביל לעצבן שרן הרים כדור ברגל שמאל…
אולי כדי לומר לשאר המגנים "גם בזה אני יותר טוב ממכם".

אורליוס 26 בפברואר 2017

זו הסדרה הראשונה שאני זוכר מהילדות שלי.
אפילו עוד מתנגן לי הפתיח :)
תודה לך מכבי, תודה גיל על הנוסטלגיה.

צהוב בדם 27 בפברואר 2017

מכבי שלטה 35 דקות עד שטב״ח הבלם עשה טעות נוראית ובני יהודה יצאו להתקפה מתפרצת.
זאת כל הזמן הייתה הבעיה שלו, היו לו משחקים טובים אבל תמיד הגיעו הטעויות הלא מחויבות מציאות האלו שהביאו את השחקנים של היריבה לצאת קדימה.
למזלנו ייני סתם את כל החורים שלהם…

מחצית שניה גם לא רעה, שלטנו ברובה ועם קצת יותר ריכוז היינו מבקיעים את השני הרבה יותר מוקדם.

סה״כ משחק הרבה יותר ממה שה״פרשנים״ מציגים לדעתי. במיוחד שהשבוע יש עוד משחק חשוב

tazza 27 בפברואר 2017

לצערי לא עלה בידי לראות את המשחק, מחכה שיעלו את המשחק המלא ליוטיוב.
לפחות מהתקציר נראו ניצוצות של כדורגל שלא ראיתי הרבה זמן ממכבי (המשחק המהיר בנגיעה), מצד שני יש את ההרדמות המדוברת. למרות הביקורת אני מוצא אותה לגיטימית, אין למכבי סיבה לדרוס את הדשא כל משחק ומשחק. זה שוחק, זה מעייף וזה חושף את ההגנה לסכנות. צריך לשמור אנרגיות לפלייאוף.
מה שכן העציב אותי השבוע זה לגלות כי חזי מקבל 1.2 מיליון יורו לעונה. מרגיש רע בשביל גולדהאר. מצד שני- ראיקוביץ וטב"ח ימכרו במספר דו ספרתי של מיליוני יורו, אז למי אכפת :)

יואב 27 בפברואר 2017

המשכורת של סקריונה היא פונקציה של העברה חופשית. האיש בדו ספרתי בארבע עונות האחרונות, בטורקיה ושוויץ. נשמע לי פייר אינף.

Comments closed