Redemption

ג'ורדי הראה שהוא למד את השיעור מטרנר

התמונה בחסות האתר הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב.
מסתבר שלג'ורדי היו רעיונות טובים יותר כיצד אפשר לשמור על המערך, ועדיין לנטרל את וואקמה. ההצהרה החשובה ביותר בפתיחת המשחק היתה שמירת המערך, 3:5:2 ולא שיבוש המערך כולו כדי לנטרל את האיום שמנגד. להיפך, מי שמצמץ היה ברק בכר שהעלה את חאתם עבד אל חמיד כקשר אחורי לצד ג'ון אוגו, שינוי שנעשה במיוחד לכבוד מכבי, ובכך בעצם היוצרות מטרנר התהפכו, הקבוצה שהרגישה עצמה פחות טובה מלכתחילה היתה הפועל באר שבע.

*

הדרך בה ג'ורדי בחר לטפל באיום הבאמת רציני מצד וואקמה היה להותיר אותו לכיסוי משולב של שפונגין ובאבין, באבין נצמד לוואקמה כאשר זה הגיע מהאמצע, עם כיסוי של שפונגין, וכשוואקמה היה באגף, שפונגין זכה לכיסוי של באבין. באר שבע לא הגיעה לאף התקפה מסוכנת שיצרה בעיטה לשער גם עד להרחקה של אוגו. צעד מבריק נוסף של ג'ורדי היה הצמדתו של בלאקמן לג'ון אוגו בכל אימת שבאר שבע החלה את הנעת הכדור בחלק המגרש שלה. מסתבר שלאוגו קשה הרבה יותר מול שחקנים במימדים הדומים למימדים שלו, אוגו לא הצליח לנהל את משחקה של באר שבע. בכלל עושה רושם שאוגו עלה לא מפוקס למשחק, עוד לפני צמד הכרטיסים הזריזים להם זכה, אוגו הכשיל מאחור את ריקן וזכה לשיחת אזהרה מצד ליאני, ולאחר מכן המשיך לשחק בצורה שהיתה צריכה לזכות אותו בכרטיס אזהרה, אך ליאני חשב שמבטים נוזפים מצידו יפתרו את העניין.

*

ההחלטה המפתיעה הנוספת של ג'ורדי היתה הרכבת אלירן עטר במקום וידאר. מובן שרובנו חששנו מצעד זה, אך בדיעבד גם אם אלירן פחות חד בניצול מצבים, ולמען האמת הוא הרבה פחות חד, עדיין ההחלטה של ג'ורדי הצדיקה עצמה ממש שלוש דקות לתוך המשחק. לאחר התקפה עקרה של באר שבע, אלירן קיבל את הכדור באגף ימין, דהר כאשר בלם באר שבעי נמצא מאחוריו, בינו ובין אבי ריקן היה בלם באר שבעי אחר, אך מעט מאחור, הבעיה היתה שאלירן איבד אוויר ואז איבד את הכדור, לפני שהספיק למסור לריקן למצב של אחד על אחד באמצע מול חיימוב. למעשה זו היתה הסיבה שאלירן עלה, ג'ורדי חיפש כדורים על הארץ שישברו את הגנת באר שבע כבר שלושים מטר מהשער, וידאר טוב רק באזור הרחבה. דבר נוסף שאלירן עשה, ואת זה הוא עשה טוב מאוד, היה לחץ על הבלמים של באר שבע, כך באר שבע לא הצליחה כלל לפתח משחק התקפה ראוי לשמו.

*

מבלי להתייחס להרחקה של אוגו, החצי הראשון שבו הובקע שער יפה של ריקן, שער שרק שמואלביץ' יודע למה לא הוכר כבעיטה למסגרת, זה היה החצי החד צדדי ביותר העונה, פרט למשחקים מול ביתר בטדי, ומול חיפה בנתניה. באר שבע לא הגיעה למצב בעיטה לשער, בעוד מכבי הבקיעה שער פנטום, והגיעה לעוד שלוש הזדמנויות טובות לפחות, הראשונה בוזבזה על ידי אלירן בפתיחה, ואחר כך דווידזאדה בעט לשחקים, ואלירן חיפש שוב לגמור מצב לבד.

*

רציתי לשאול משהו – יש מישהו בקרב אוהדי מכבי שעדיין זועם על ההסכם החדש של מיכה? המשחק אתמול היה משחקו המרשים ביותר של דור מיכה שאני זוכר. הוא יצר את השער פחות או יותר בכוחות עצמו. הוא היה בכל מקום במגרש, הוא עזר לדור פרץ בשמירה על וואקמה כאשר דור פרץ תופקד כבלם ימני לאחר הרחקת שפונגין. כאשר מליקסון הצטרף ליד וואקמה להתקפה באר שבעית, מי שהיה שם כדי להפריע היה שוב דור מיכה. אני לא זוכר שראיקוביץ' נזקק להציל משהו, אבל אני בטוח שאם היתה בעיטה ראויה של באר שבע לעבר השער, דור מיכה היה מגיע גם לשם כדי להציל. חבל שאיבד אוויר באזור הדקה ה70, איתו גם אנחנו אבדנו מעט את רסן המשחק, אבל בקצב בו שיחק עד לדקה ה70 אני לא בטוח שיש עוד שחקן בארץ שמסוגל לשחק כך. אגב, מיכה בחצי השני שיחק למעשה כנף ימין למעלה, וכך אכן ביצע את הפעולות המסוכנות ליד השער של היריבה.

דור פרץ הראה שהוא השלים את תקופת המבחן, ניתן להוריד את גלגלי העזר, הוא כאן כדי להשאר, ולהרבה מאוד זמן. כקשר אחורי הוא חיסל את ההרמות חסרות התכלית של באר שבע בחצי הראשון, לאחר שהבלמים התיאשו מהאפשרות להעביר את הכדור לאוגו. הוא יצר התקפות באמצעות מסירות מפתח חכמות. כאשר עבר לעמדת הבלם הימני, הוא לא נתן לוואקמה לנשום. הוא חילץ כדורים באגרסיביות, נמצא בכל מקום בהגנה בו היה צריך אותו, בקיצור בדיוק ההיפך מכל מה ששידר בסיבוב הראשון.

גולסה שיחק מצוין, רק שיהיה לנו אותו ליותר מ50% מהמשחקים עד סוף העונה, ונאמר אמן.

טיבי משתפר ממשחק למשחק, וגם כישורי הלהטוטנות שלו עם הכדור משתפרים, אני מחכה לגול שיכנס מתישהוא.

הצלחנו להפעיל את דווידזאדה בהתקפה בצורה חכמה.

החילוף של ריקן בבאטוקיו העביר את מיכה קדימה, וכך נוצר השער. החילוף של אלירן בשוינפלד כבר בישר את שמירת התוצאה מבחינת ג'ורדי, אפשר להבין את זה לאור העובדה שלמיכה לא נשאר הרבה אוויר, אבל אולי כאשר דסה, אצילי וקאניוק יהיו במלאי, ניתן יהיה לצפות מג'ורדי ללכת על הצוואר של היריבה.

*

בסופו של משחק, זה כל מה שרצינו. באר שבע לא רק הפסידה את הפאסון, היא למעשה נמצאת עמוק בתוך הסחרור בו אנו נמצאנו בסיבוב הראשון, היא הפסידה לנו לנתניה בנתניה, היא יצאה תיקו עם בני יהודה ועם הפועל חיפה בטרנר, למעשה אם נעשה טבלה פנימית של קבוצות הפלייאוף העליון באר שבע תהיה שם בין מקום חמישי לשישי, עכשיו היא תצטרך להראות שהיא מסתדרת בלי אוגו, טהא וסהר, זה לא יהיה לה פשוט כלל.

נדמה לי שאפשר להפרד מהתזה שבאר שבע היא הקבוצה הטובה בליגה והכל תלוי בה, הטענה הנפוצה היתה שהקישור של באר שבע הוא הטוב בליגה, כולם ידעו שההגנה שלה חלשה, אתמול הקישור שלנו ביטל את הקישור של באר שבע לחלוטין.

בצענו את כיפוף הברכיים, עכשיו נותרו חמישה משחקים נציחים ביותר עד סוף הסיבוב, המומנטום צריך לזרוק אותנו קדימה, נראה שג'ורדי לא רק שלא יפריע לכך, הוא מוסיף תנופה בעצמו.

היכולת של ג'ורדי לצאת מהסחרור בו הוא היה, לוותר על האגו בכך שוויתר על סושיץ' עליו נלחם, להרכיב למשחק העונה הרכב בלי שרן ובלי וידאר, לגרום לשחקנים שלו לשחק כאילו חייהם תלויים במשחק הזה, אלה יכולות שאסור לזלזל בהן. מגיע לו שאפו ענק על הסיבוב אותו ביצע בדצמבר, אני מקווה שהוא מכיר בכך שהוא מאמן, הגיע הזמן להביא מנהל מקצועי לצידו.

הקיטש שאמריקה חיפשה
יש בי אהבה? תלוי מתי

132 Comments

רועי 5 בפברואר 2018

יש מישהו שזעם על הארכת החוזה של מיכה ?!?! באמת ??

גיל שלי 5 בפברואר 2018

לא אחד, רבים ביכו את הכסף הגדול שנזרק עליו

רועי 5 בפברואר 2018

לא נתפס מבחינתי.
איך אפשר לא להעריך את השחקן הזה.

שגיא 5 בפברואר 2018

אף פעם לא הבנתי אוהדים, בייחוד של מכבי, שמחשבנים וחוסכים את הכסף של גולדאהר. זה לא שאם מיכה לא היה מקבל 400 אלף אז היו הנחות במחירי הכרטיסים.

yaron 5 בפברואר 2018

מזל שלא פורסם כמה ריקן קיבל.

תומאס נוימן 5 בפברואר 2018

עד הדקה ה-60 ומשהו זה היה המשחק של מיכה. הוא השתלט והיה דומיננטי כפי שמעולם לא היה. לא ראיתי דבר כזה במכבי מאז זהבי (להבדיל כמובן, שני שחקנים שונים מאוד). הוא היה בכל מקום, ביקש את הכדור, ביקש להנהיג, סחף את הקבוצה. איפה זה היה כל השנים?

עמרי כהן 6 בפברואר 2018

כל כך כן. מיכה תמיד היה שחקן מוכשר מאוד, עם מסירות אמן ומשחקים שבהם היה דומיננטי. הרבה אוהדים הרגישו את זה, אבל היתה לי תחושה שהחיבה הגדולה אליו באה בגלל שהוא מכביסט מלידה. אבל מה שקורה איתו העונה זאת עליית מדרגה ענקית. מראה אופי יוצא דופן.

אלעד 6 בפברואר 2018

תקע את המשחק, שכחת.

ניב 5 בפברואר 2018

תודה ונפלא גיל,אוגו עשה מה שהוא עושה תמיד,מכסח ומתנהג כמו בולי.

אריק ב 5 בפברואר 2018

נהדר. מהבוקר אני מחכה לטור שלך.

גיל שלי 5 בפברואר 2018

תודה רבה

יואב 5 בפברואר 2018

מאד יפה כתבת גיל. הפריי פוסט שלך היה מדויק. לוואקמה צריך למצוא פתרונות מתוך המערך והזרימה ההתקפית. רק כך מראים עליונות.
מוסיף:
1- פרץ היה פסיכוטי בשני התפקידים, מיכה רקד, עטר עבד כמו חיה, גולסה הוא כמעט קשר מושלם לליגה שלנו, יודע לעשות הכל(רק בלי מספרים), דיוידזאדה בלט לרעה.
2- חילופים תמוהים של יורדי. הוציא שניים מהמצטיינים. מכבי יכולה לקבל גול מהקישור רק מ… ריקן. ועוד אחרי מחצית נהדרת.
אומרים לי שעטר התעייף אבל אני לא קונה את זה. הוא היה כל משחק ההתקפה שלנו (עם מיכה) וחסרנו אותו בפוזיישן לקראת סוף המשחק.
3- מכבי היתה קרובה, השאירה הכל על המגרש, היתה ראשונה. היא כבר לא תיהיה קבוצת התקפה מרהיבה השנה אבל יש בה לב וחוכמה.
4- בשוליי הדברים:
א- הספסל שלנו(הצוות המקצועי) הוא אחד מהמזוהים ביותר שלנו אוור- טוריחו, יואב זיו, קרלוס, שורה, יורדי. גאווה.
ב- שלושה שחקני בית פתחו אתמול(רביעי שותף). שני שחקנים שעברו אצלנו במחלקת הנוער שותפו בבש. 0 שחקנים מקומיים שותפו אצלם. ספרו לי עוד קצת על הכסף המשחית של מיטשענק. ערב שכולו גאווה.
5- יהיה היצ'קוק עד סוף העונה.
6- ביתר שם לגמרי.

יואב 5 בפברואר 2018

פריי גיים כמובן

שי 5 בפברואר 2018

לדעתי ריקן הוחלף כי קרויף פחד שבאר שבע תחפש אותן באגרסיביות בגלל חלקו (כקורבן) בהרחקת אוגו.
שוינפלד אכן חילוף נבצר מבינתי.

משה 5 בפברואר 2018

ברגע שדור פרץ הפך בלם/מגן, ג'ורדי רצה קשר אחורי לשמור על השליטה במרכז, במיוחד כשב"ש הכניסה את ראדי. לכן באטוקיו במקום ריקן.

יואב 5 בפברואר 2018

ובמה בטוקיו עולה על ריקן? שניהם לא קשרים אחורים ביי דה בוק. ריקן מהווה איום.

yaron 5 בפברואר 2018

שניהם לא קשרים אחוריים "ביי דה בוק", ריקן מהווה איום כשאנחנו שוטפים את המגרש ובטוקיו סוגר טוב יותר כשאנחנו יותר לחוצים אחורה. בטוקיו עשה עבודה טובה אתמול.

יואב 5 בפברואר 2018

מלבד פרץ, אין קשר אחורי במכבי. ובדיעבד במבחן התוצאה זה עבד אבל למה לשנות שם?
מעדיף את ריקן בכל יום נתון.

yaron 5 בפברואר 2018

מסכים, רק שפרץ ירד להיות בלם.

מתן 5 בפברואר 2018

כל כך מסכים לגבי החילופים, מלבד עטר, הוא באמת נראה לי עייף ולא מרוכז.

yaron 5 בפברואר 2018

עטר נראה לי דיי עייף, שוינפלד נכנס כי יש לו יכולת גבוהה להשתלט על כדורי עומק ובלקמן משגע פילים עם הבזבוז זמן (הלגיטימי) ליד הקרן. בטוקיו לדעתי עשה עבודה טובה. בכלל, לשחק ככה עם עשרה שחקנים מעייף מאוד, אין לי טענות.

שלו 5 בפברואר 2018

אם אני מנחש מדוע נכנס שוינפלד,
לדעתי יורדי חשב שעם העייפות ב"ש תתחיל לתקוף.
ואז הרחקה של כדורים לגובה יתנו לשויפלד יתרון על ההגנה של ב"ש.
במציאות המשחק יכול היה להמשך עוד שעתיים וב"ש לא היתה מצליחה לתקוף, בעיקר כי גם היא היתה עייפה מאוד מהדקה ה 70.

שלו 5 בפברואר 2018

טיבי נתן משחק מדהים.
פרץ בזון מטורף.
ומיכה היה מעל כולם.
ועדיין המדהים בעייני שמכבי נראת חזקה ועדיין לא נתנה משחק מבריק, כזה שהכל מתחבר.
היא רק מראה אופי נחישות ועבודה קשה.
יורדי נראה כמו מאמן עם החלטות רלוונטיות לגופו של עניין ולא גופו של שחקן.
ונראה מבחוץ חדר הלבשה בריא.

funfun 6 בפברואר 2018

תיקון ל4א – דוידזאדה שחקן מהנוער של ב"ש ששיחק אתמול. מצד הניכון כמובן :)

יואב 6 בפברואר 2018

נכון.

עומר 5 בפברואר 2018

תודה רבה גיל!
מחכים שתמשיך להופיע בפורום השחקן

נצר 5 בפברואר 2018

מצוין וממצה כרגיל, ובלי קשר כל מילה שנכתבת על המשחק הזה מעלה לי חיוך היום.
הערה אחת:
"מסתבר שלאוגו קשה הרבה יותר מול שחקנים במימדים הדומים למימדים שלו"- רק לי בלאקמן היה נראה כמו דרדסית לידו?!

אורי 5 בפברואר 2018

שאלה שמטרידה את מנוחתי מרגע שריקת הסיום ומשום מה לא עלתה בשידור אתמול או בסיכומים היום, וגם זועקת ההתמונה בכותרת:
מה לעזאזל דור מיכה עשה למכנסיים שלו אחרי המשחק? למה הוא רוצה שיראה כאילו הוא בתחתונים?

גיל שלי 5 בפברואר 2018

זה לא אחרי המשחק, מדקה 60 בערך הוא עשה את זה

אורי 5 בפברואר 2018

טוב מדקה 60 עד 90 בהיתי במה שנשאר בצפרניים שלי אז לא שמתי לב :-)

tazza 6 בפברואר 2018

צחוק צחוק אבל זה מה שעושים כשיש שפשפת לא?

אורי 5 בפברואר 2018

מילה לגבי הסגל של ב"ש שכביכול עדיף על מכבי:
קבוצה שפותחים בה גיא חיימוב, בן ביטון, חאתם עבד אלחמיד, לואי טהא, מתן אוחיון, אורן ביטון, ודן איינבינדר היא ההגדרה המילונית של בינונית. שימו אותם באשדוד או אשקלון ואף אחד לא ישמע עלייהם.

ולגבי בכר – הוא מאוד הצליח (לא בציניות, על אמת) עם הסגל שאלישע הוריש לו
אבל לאט לאט הוא מאבד את הירושה (ברדה,בוזגלו, הובאן וכו, וואקמה ואוגו בצניחה חופשית) ואם מתמקדים בשחקנים שהוא הביא בשנתיים האחרונות – 90% כשלון קולוסאלי ובלם אחד מצוין שנעדר 50% מהזמן עקב פציעות

גיא זהר 5 בפברואר 2018

רק מבחינה עובדתית: על הסגל של אלישע (נגיד שיש לו איזשהו קשר להובאן ואוגו), הגיעו בשנה הראשונה של בכר גורש (מפאקינג עכו), צדק (מק"ש, חיפה לא רצו למשל), ראדי (שלא רציתם), מתן אוחיון (לא נוסיף כלום) וואקמה ושהר. מדובר בארבעה וחצי שחקני הרכב שאליהם נוספו בשנה שעברה ויטור, קורהוט, חיימוב, לוסיו (חצי עונה) ואוחנה שהעה פקטור משמעותי. ברדה בשנה שעברה לא עשה כלום, הובאן שיחק מעט. מהשלד של אלישע (מליקסון היה פצוע ברוב העונה השלישית של אלישע) לא נשאר כמעט כלום כבר בשנה שעברה. כל התייחסות אליו (גם של קופר) מעליבה.

tazza 6 בפברואר 2018

חלק ממה שהוספת בסוגריים מקלקל לך את התגובה:
גורש מעכו- קבוצה ישראלית גדולה אף פעם לא תשחרר שוער מוביל שלה לקבוצה גדולה אחרת.
צדק- חיפה רצו את גרשון והיה להם את קינן, צדק היה מכביד להם על החדר הלבשה, כי מישהו היה צריך לשבת בחוץ.
ראדי- נו מה יהיה? שיחררו אותו בגלל הגזענות, זה לא שלא רצינו.
ברדה הצליח לקבל צהוב מהספסל, מה זה לא עשה כלום?

איציק 5 בפברואר 2018

דור פרץ עצר את וואקמה, אבל בכושרו כנראה גם אני הייתי עוצר אותו (בלי לזלזל בפרץ). בלקמן תסכל את אוגו, ובכושרו, כנראה גם אתה הייתה מתסכל אותו. זה לא אומר שמכבי לא עשתה עבודה טובה. היא עשתה ואפילו טוב מאד. לדעת לנצל חולשה זו יכולת מאד לא מבוטלת ומכבי עשתה זאת והגיע לה יותר משער ויותר משנים. באר-שבע צריכה חישוב מסלול מחדש אחרת כנרה תסיים רביעית, אפילו לא שנייה. לא שזה כישלון, אבל גם לא הצלחה גדולה.
לסיכום, כל הכבוד למכבי. ניצחה הקבוצה שהגיע לה.

Dr. van nostrand 6 בפברואר 2018

אל דאגה, ב"ש עדיין חזקה, מתוקצבת, מאומנת ומאמינה.
כל דבר מחוץ למקום הראשון ייחשב לאכזבה.
מכבי ידעו לחזור מהבור, גם לב"ש יש את האפשרות והיכולת לעשות כך. יש עוד 2 משחקים מול מכבי וההפרש רק נקודה.
הכל פתוח במאבק האליפות בין השתיים האלה הפתעה גדולה שהפועל חיפה עוד במירוץ, עשו את שלהם, תיכף תתפוגג האשליה. גם בית"ר מרוצה מהמיקום שלה כרגע ותקווה עד סוף העונה להישאר שם ולא יותר.

Ollie Williams 6 בפברואר 2018

ב"ש כבר הייתה בתקופות פחות טובות בשנתיים וחצי האחרונות, אבל לא זכור לי כזה אבדן עשתונות גם על הדשא וגם על הספסל.

funfun 6 בפברואר 2018

אתה אל תגיד לנו מי יסיים איפה – עלק מקום רביעי.
בארש שבע אלופה – קלללללל
עמה יעמיק

זהו ,ביטלתי מנחוסן צמרת בלתי נלאה

tazza 6 בפברואר 2018

מקום רביעי?
חכה 2 דקות וטינקרבל תביא את האבקה מארץ לעולם לא ושהר משחק עוד שבוע בריא כמו שור

יניר 5 בפברואר 2018

חיכינו לסיכום שלך כל היום.
כמה נקודות:
1. הוכח שכדורגל מודרני הוא מענג יותר ב10 על 10
2. מיכה ,פרץ ובאבין נתנו את המשחק הכי טוב שלהם בצהוב
3. ההצמדה של בלקמן לאוגו הייתה גאונית וממש הוציאה את אוגו משיווי משקל
4. ההשארה של קיארטנסון על הספסל הייתה מהלך אמיץעל גבול המטורף. לחשוב מה היו עושים הפרימואים של העולם הזה אם היה יוצא תיקו אפס
5. קצת קיטורים-למעט דסה , אין לנו מגינים. דוידזאדה מאד רוצה אבל חסר רגש ושפונגין חסר שכל. משחק ראש בהתקפה כמעט ולא קיים וייני נראה בסוף דרכו
6. ומשהו אחרון- בכר עלה בלי קישור בכלל ( את אייבינדר הפרווה אני לא סופר) אלא עם התקפה והגנה בלבד כאשר אוגו ואל חמיד הצטרפו להגנה. רק לאחר הפציעה של סהר נכנס ראדי וקצת איזן את הקישור

גיל שלי 5 בפברואר 2018

איינבינדר התרכז אתמול בדיונים עם השופט, לדעתי הוא דיבר לפחות 30 דקות עם השופט נטו

יניר 5 בפברואר 2018

וזה המקום לשבח את לירן ליאני.
זה לא אשמתו ששמואלביץ לא ראה את הגול של ריקן, אבל למעט הטעות הזו השיפוט היה ברמה גבוהה ובטח לאור זה שהוא ידע אחרי דקה שהוא טעה.וכל זאת כאשר רמת הקריזה של השחקנים משתי הקבוצות הייתה בשמיים

גיל שלי 5 בפברואר 2018

הוא היה חייב לשלוף את הצהוב לאוגו בפאול הראשון שהיה שווה את זה, הוא משם עשה קצת חשבונות, אני מסכים שמרגע ששלף לאוגו את האדום, הוא שפט מעולה, למרות שידע שפספס את הגול, זה בהחלט לזכותו

שגיא 5 בפברואר 2018

ליאני לא שולף לפני דקה 20. אלא אם כן זאת עבירה מסכנת חיים או שחס וחלילה מישהו העליב אותו.

Ollie Williams 5 בפברואר 2018

אני חש שאני המכביסט היחיד שמרוצה מהשיפוט אתמול.
כן, נפסל הגול ואני אמשיך לומר שלדעתי בזמן אמת זה לא היה כ"כ ברור כמו שעושים מזה עכשיו.
מעבר לזה שליפות במקום, ובעיקר נתן למשחק לזרום. לא שרק על כל ליטוף ובמיוחד לא עצר לעשות הרצאות מיוחדות לכל שחקן. אפילו לא לטאהא אחרי הצהוב השני שלו.

אורי 6 בפברואר 2018

קל להיות מרוצה ולסלוח כשמנצחים

Ollie Williams 6 בפברואר 2018

אתה יכול להאמין לי או לא אבל מהשניה הראשונה דפדפתי את הטעות הזו כמשהו שלא ניתן לשפוט כראוי בזמן אמת ולא משנה איפה עמדת ובאיזה מרחק.
אוהדים זה עם צבוע. בכל הקבוצות. הרי כמה מהאנשים שמתפלצים ומתרעמים על שמואלביץ' עכשיו, הגנו בנסיבות מאוד דומות על משיח שנתן פנדל למכבי נגד נתניה על עבירה שנעשתה מחוץ לרחבה? וכמה אנשים שקיללו את משיח והאשימו את מכבי בשוחד, מחליקים לשמואלביץ' את הטעות הזו כהגיונית?
בשני המקרים אני טוען שבמצב כזה בזמן אמת בלתי אפשרי לקבוע.

Ollie Williams 5 בפברואר 2018

איינבינדר הפך את עצמו לאבוקסיס אשכנזי.
מינוס הכשרון

מאיר 5 בפברואר 2018

1.הכל טוב ויפה, אבל אם אחרי משחק כל כך טוב כפי שאתה מתאר, ולמרות כל הצרות של ב"ש (חלק באשמת הקבוצה, חלק גורל אכזרי) נגמר 1-0 כל כך שברירי.
נכון שהשמות של ב"ש לא מזהירים במיוח, ועדיין כקבוצה הם לרוב מוציאים את התוצאות הדרושות, אז אני חושב שהאופטימיות צריכה להיות הרבה יותר זהירה.

2.הם יתקשו בלי שהר, אוגו כנראה יורחק לכמה משחקים, אבל טהא ירצה את ההרחקה שלו בגביע לדעתי. מה שלא יעזור לנו הרבה לאיבוד נקודות שלהם

3. הקישור של מכבי לא נותן שערים, אז נכון שלריקן נפסל גול, אבל חוצמזה היו לו עוד שניים העונה, ואני לא בטוח אם יש עוד קשר שכבש במכבי העונה (חוץ מאצילי בעצם)
אם מכבי לא ישתפרו באספקט הזה אז יהיו עוד משחקים בהם מכבי תשלוט אבל לא תבקיע כמו מול בני יהודה, או שתבקיע מעט מדי

שי 5 בפברואר 2018

ת׳כלס נגמר 2-0…

צור שפי 5 בפברואר 2018

זה לא היה 0-1 שברירי. זה היה מסוג המשחקים עליהם כתב האדמו״ר עלי מוהר זצוק״ל, בהתייחס לאימפריה מהליגה השניה, את הביטוי ״הבסנו אותם 0-1״. באר שבע בכלל לא היתה קרובה לגול.

funfun 6 בפברואר 2018

"נפרק אותם אחת אפס"

אורי 6 בפברואר 2018

גם אשקלון ב2-2 לא הייתה קרובה לגול
עד שהיא כן
פעמיים
0-1 זו תמיד תוצאה שברירית

tazza 6 בפברואר 2018

אשקלון ובאר שבע לא אותו משחק בכלל, הם הביכו את ההגנה מהגול הראשון שלהם עד לשריקת הסיום.
נגיחה של גיא מלמד שאם הולכת למסגרת ראיקוביץ' תופס עם עיניים עצומות ויד קשורה מאחורי הגב זה לא שברירי.
מליקסון היה צריך כל כך הרבה דריבל בשביל מסירת עומק שבאיזשהו שלב ריחמתי עליו.

אריה 6 בפברואר 2018

אשקלון ניסו לתקוף וגם הצליחו,באר שבע של אתמול במיוחד אחרי ההרחקה לא ממש ניסתה והסיבה שנגמר 1-0 קטן זה בגלל שהמשחק של באר שבע דמה יותר למשחק של בני יהודה נגד מכבי מאשר למשחק של אשקלון.
באר שבע מרוצה מהתוצאה לא פחות ממכבי.
לא בושה להגיד ואולי להסתכן שמישהו יאבחן אותי כלא שפוי ,אבל ברוב המשחק באר שבע שיחקה נסוג עם נטייה לבונקר , והנתון שמדבר על כך שלא בעטו למסגרת כל המחצית הראשונה מספרת את סיפור המשחק.

עידו 5 בפברואר 2018

פוסט מדויק.
כולם שיחקו היטב אתמול, פרט לדוידזאדה שממשיך להראות רע בלי סיבה טובה. הוא מקבל דקות, אין לו מחליף של ממש, לא ברור מה קורה שם. גם ההתקפה של הגול עברה דרך קרוס מחריד שלו ישר להגנה הבאר שבעית.

מילה על הטלויזיה בהקשר לפוסט אחר:
אתמול בשידור עלתה פינת "ההחלטה הנכונה" לא ברור לי אם זה מתיחס ישירות לשיפוט, אבל זה מרגיש ככה. המשחק אתמול היה חם מאוד, והשידור חימם אותו עוד יותר. לא סתם אוהדי מכבי עדיין רותחים על טעויות השיפוט, מטפטפים את זה לאורך כל היום.
(אישית אני חושב שהוא היה קצת קל מדי עם שני האדומים האחרונים, אבל מקבל שהם היו בגדר הסביר)
השדרים ושדרי הקוים צלבו את השופטים (במה שהמשיך היום באתרים השונים) שפיגלר לא טרח לציין את האכזבה שלו מכך שליריבות של מכבי נשלפו 7 אדומים העונה, לעומת 2 בלבד למכבי. רמיזה שכל מטרתה לשלהב. הוא גם לא הצניע את שמחתו כששפונגין קיבל אדום.
ניכר שהם ממש נהנים להוסיף שמן למדורת ההתלהמות שסובבת את המשחק. זה עוד יתפוצץ לנו בפנים.

קרמר האחר 5 בפברואר 2018

אין קשר לטעויות השיפוט, זה שת"פ פרסומי עם בנק הפועלים שעכשיו מדברים כל "להתייעץ איתנו בכל החלטה". עמיחי מצא את עצמו מובך כל פעם שהוא הזמין להשתתף הפעילות לאור מה שקרה על הדשא

אריה 6 בפברואר 2018

עמיחי שפיגלר אחראי ישיר לאליפות הראשונה של באר שבע (בהפרש של 2 נקודות) בשל האוירה שיצר בארץ נגד מכבי במשחק נגד סכנין בחצי הגמר ,לאחר שחימם את האוירה נגד מכבי כל קבוצה ראתה בגניבת נקודות ממכבי כערך עליון של מלחמה "בחוסר ספורטיביות" .
הבעיה היא שאדון שפיגלר לא סלחן רק נגד מכבי ולראיה:
https://www.youtube.com/watch?v=DT7cBPZ_FnI

יואב 6 בפברואר 2018

זה כל כך שפל.

שלו 6 בפברואר 2018

ג ד ו ל.
וגם יש ריח של נפוטיזם במקרה שלו.

אסף the kop 6 בפברואר 2018

אתה נשמע כמו אוהד הפועל

אחד מהעם 6 בפברואר 2018

בלי קשר לזה שאני שונא את שפיגלר יש הבדל של שמיים וארץ בין שחקן שנשכב במחצית הראשונה לכזה שנשכב בתוספת הזמן במצב יתרון כשהחשד לבזבוז זמן במקרה השני גדול בהרבה.

אורי 6 בפברואר 2018

לא כשמאמן המהולל יוסי אבואיכס מסמן לו "תשכב תשכב"

Ollie Williams 6 בפברואר 2018

אם סכנין לא היו עושים משהו דומה פעמיים לפני האירוע המדובר, ואם לא היה סימון של אבוקסיס לעותמן ליפול בתוך תחומי המגרש, הייתי חושד בתום לב.

יוני 6 בפברואר 2018

המשחק נעצר כשהשופט שורק. לעצור משחק על זה ששחקן יריב שרוע על הדשא – פשוט לא מתאים לישראל, בגלל טיפוסים כמו שכטר, אבוקסיס, ואחוז גדול מאוד מהשחקנים. חייבים להמשיך לשחק בעיניי, כל עוד השופט מורה אחרת. זה יכול לקזז כמה התחזויות. אני רואה בעקביות רק משחקים של מכבי, וזה ידוע לכל היריבות שהם מעולם לא עוצרים לטובת מתן טיפול לשחקן יריב. השופט חושב שראוי לעצור? שישרוק. בשביל זה יש משרוקית. ואת חוק ההגיון. מכבי לא תתלונן שיריבה ממשיכה לשחק אם שחקן שלה על הדשא, כי היא עושה זאת בעצמה. אם שאר קבוצות הליגה ינהגו כך, זה יעשה טוב לצופים, לכדורגל ולשחקנים עצמם.

אמנון א.ק.א. טרנטה 5 בפברואר 2018

אוגו הוא אוברייטד גדול. שחקן חזק מאד וומלוכלך הרבה יותר. כבר תקופה ארוכה שהוא בטוח שהוא השריף + ראש העיר על המגרש בעוד בפועל היכולת שלו חלשה. סיגל לעצמו התנהגות בריונית ובאמת תודה לליאני שסוף סוף שם לו גבול. ההחלטה לשים עליו את בלאקמן היתה טובה והאחרון תסכל אותו מאד. לא נפל ממנו במאבקים הפיזיים ותסכל אותו. חבל שאחרי ההרחקה הוא החליט שסיים את תרומתו כי לאחר מכן היה חלש.
מי שהפתיע בגדול היה דור פרץ. אם כבר התרגלנו ליכולתו המשופרת בעמדת הקשר האחורי, זכינו להפתעה כאשר ירד לכסות את וואקמה. למעשה – היתרון הפיזי של וואקמה נמחק לחלוטין ואיתו היתרון של באר שבע על פני קבוצות אחרות בליגה. זה גרם לך פתאום לשים לב שמשחקים שם שחקנים בינוניים ברובם. כאלה שטובים לאשדוד ומכבי פתח תקוה אבל לא כאלה שיקחו אליפות (גם קניוק כזה למקרה שמישהו תוהה. החתמה משונה).
מה שבלט הוא אובדן השליטה של באר שבע. החל מאוגו וטאהא ועד בכר המתלהם. קראתי היום שבבאר שבע לא היו מרוצים מהשיפוט (really) והעבירו מכתב ברוח זו לאיגוד השופטים. אם זה לא איבוד עשתונות אז מה כן?
עד לסיום הליגה אני מעריך שבאר שבע יאבדו עוד כמה נקודות ובאמת שאני לא רואה אותם מתאוששים כל כך מהר.
נשאר רק לכופף ברכיים ולנצח את המשחקים הקרובים: כניסה לפליאוף מהמקום הראשון (אם אפשר להתחזר אז גם עם מרווח בטחון קטן), חזרתם של אצילי ודסה אחריו ובעיקר – האמונה בעליונות שלנו אמורים להספיק.
יאללה מכבי!

Ollie Williams 5 בפברואר 2018

לגבי הפסקה על קניוק ושחקני ב"ש – אין הרבה קבוצות שזה לא המצב בהן. כדורגל זה משחק קבוצתי ואלא אם אתה אחת מ 5-6 קבוצות עילית ביבשת – מקצועית וכלכלית – יהיו לך גם שחקנים בינוניים יחסית. על אחת כמה וכמה במדחנה שבה פיתוח הכשרונות מוזנח ונזרק לידי עסקנים, והתוצאות בשטח. אין חילופי דורות ראויים.
אז נכון, קניוק זה לא זהבי ולא יהיה. אבל יש לו כמה יכולות שלקשרים אחרים אין וזה גם מגובה בקצת מספרים. כחלק מקבוצה עם שחקנים טובים יש לו מה לתרום ואולי גם יצליח להשתפר ולהפתיע לטובה.

שי 5 בפברואר 2018

אני כבר מאתמול בערב שבע, הודות לכובעים שאכלתי בגלל מיכה ופרץ.

השמן. 5 בפברואר 2018

1. ניצחון יפה על הקבוצה עם הסגל הכי טוב בארץ, המאמן הכי טוב בארץ, הזרים הכי טובים בארץ, הבלמים הכי טובים בארץ, האפסנאי הכי טוב בארץ והמעסה הכי טוב בארץ.
2. לא כתבתי אתמול בפוסט של גיל מפחד הנאחס, אבל היה באמת מדהים לקרוא את הפחד של חלק מהצהובים באתר. אנשים פה הימרו בלי להניד עפעף על שלישייה לב"ש, כאילו לא עבר סיבוב שלם מאז המשחק בינינו בו הם הצליחו לנצח אף קבוצה מעל מקום 7. נכון, גם אנחנו עוד לא בדיוק יצאנו מתחום הבינוניות, אבל אנחנו הרבה יותר בכיוון מב"ש.
3. במובן הזה גם ג'ורדי פחד. אני קצת פחות סלחן מגיל על שני החילופים. לא רק בגלל שלא הלך על הצוואר, בגלל שהם השיגו את המטרה אלא להיפך, איפשרו לבאר שבע לצאת להתקפות. האמת שלא היו לו יותר מידי אפשרויות על הספסל. קיארטנסון, ובטח יצחקי לא התאימו יותר מידי למשחק שהתפתח אתמול. במובן הזה אצילי פלוס קאניוק ואולי אפילו רודריגז צריכים להיכנס לעניינים
4. אם אני אוהד ב"ש, אני שמח מאתמול. מתחילת השנה מדברים שם על כמה שהם עדיין הכי טובים כשבתכלס הם התפרקו מכמעט כל נשק שהיה להם. מרכז ההגנה נעלם לגמרי, אוגו ווקאמה לא מפוקסים, מליקסון וראדי הזדקנו, ובכר שולף שטיקים ישנים. יש שם סגל מספיק טוב, אבל צריך לחשב מסלול מחדש. המכה אתמול הייתה חזקה מספיק בשביל להתעורר, ולא חזקה מספיק בשביל לפרק. בכר צריך לחשוב לגמרי מחוץ לקופסה.
5. ג'ורדי שיחק אותה בענק. יש עוד מקום לשיפור, אבל הכיוון הכללי מצוין
6. פרץ ומחכה צריכים לגרום לנו לחשוב טוב טוב על המושאלים שלנו שנה הבאה.

אורי 5 בפברואר 2018

שכחת בסעיף 1 את תוספי המזון מס.1 בארץ
והשקיפות מס.1 בארץ

יואב 5 בפברואר 2018

השמן, תגובה מופתית בעיני.
גם אני לא כתבתי אתמול מטעמי מנחוס.
יורדי עשה הכנה מופתית אבל פישל בחילופים.
פרץ היה גיבור על אתמול. כמה הכדורגל משתנה בימים….
וזה עדיין 50 50 או ביתר שמשנה את האחוזים.

גיא זהר 5 בפברואר 2018

מעבר לציניות של הסעיף הראשון, כל אוהד בש שפוי רואה שזה לא זה. טעמי מנחוס, אתם אמיתיים? איפה המכביזם?

יואב 5 בפברואר 2018

הוא הרבה יותר צנוע מהמתואר. אתה מכיר את הכתובת המפורסמת במגרש מכבי הישן. את השחצנות של חלק מהאוהדים, מתעב.

השמן. 5 בפברואר 2018

זה אולי ציני אבל מבוסס באופן חופשי על התבטאויות באר שבעיות.
ואני כבר למדתי לא לנחס. מכביסטי או לא זה לא ממש מעניין.

גיא זהר 5 בפברואר 2018

עזוב השמן, אם יש אוהדים מפגרים שחיים בסרט הם לא שווים התייחסות, הרבה ממה שכתבת במשפט הראשון מגיע מנהגי אוטובוס (או כאלו שממציאים) שמחפשים הקלקלות ומתהפכים יותר פעמים מגיל (סמיילי).

השמן. 5 בפברואר 2018

הסגל הכי טוב בארץ זה משפט של בכר. וגם הדברים האחרים נאמרו לא פעם על ידי פרשנים ואנשים פה בדה באזר. רק השבוע עוד היה דיון על הפלא שהוא דודו עזריה. ואתה יודע מה? הכול היה נכון שנה שעברה. אבל אני כן אוסיף, שהציניות לא מכוונת לאנשי באר שבע רק, גם לכל מי שהיה עיוור להידרדרות שלכם מאז הקיץ

גיא זהר 6 בפברואר 2018

"הסגל הכי טוב בארץ" זה אשכרה הוצא מהקשרו. במקרה שמעתי את מסיבת העיתונאים הזו. בכר תמיד מדבר על סגל מספיק טוב וכל החרטא הזה והפעם אמר סגל הכי טוב (המילה בארץ לא הופיעה ולא במקרה – את זה הכתבים הוסיפו) בהקשר של רכש וכדומה כשהכוונה שיש לו את הסגל הכי טוב שיכול לבקש. לא זוכר הצהרות בסגנון הזה חוץ מבוזגלו בזמנו. לגבי עזריה, מבחינת סקאוטינג גרידא עשר. חוץ מקואנקה (שבמקרה שלו הנפילה בעיקר בגלל הדברים מסביב ולא היכולת גרידא) אין לי טענות לאף שחקן שהביא כולל לוסיו שגם תרם לנו. גם פקהארט בסדר גמור, רק צריך לדעת איך לשחק עליו. הבעיה ברכש הישראלי אם כבר.
לגבי היכולת מתחילת השנה, תבדוק מה כותבים אוהדי ב"ש, אנחנו הראשונים שטוענים את זה. מי שעשה אידיאליזציה שלנו, הוא גם הראשון שרומס וגם זה בסדר, במובנים מסוימים חלק מהדברים קיבלנו ביושר (ע"ע שיר צדק). הכל בסדר, פרופורציות.

בלייק 6 בפברואר 2018

"הסגל הכי טוב בארץ"…. זה ציטוט שלי!

השמן. 6 בפברואר 2018

גיא,
לא חושב שהמילה בארץ כל כך משמעותית. להגיד הסגל הכי טוב זה מספיק מיותר. והוא גם אמר כמה שבועות לפני כן "אנשים התבלבלו" וכו'. תוסיף לזה תגובות הרבה יותר מידי חיוביות על איבוד נקודות ביתי להפועל חיפה ובני יהודה. לדעתי, ואני מבין אותו, הוא שאנן. לפחות היה עד ראשון בערב. זו הייתה האווירה אצל רוב הציבור וגם בב"ש (אני מבין שאצלך, אצל איציק ואצל גדי לא) ב"ש יותר טובה ורק צריכה להתעורר. זה לא נכון בעיני.
לב"ש יש בעיות מקצועיות משמעותיות. היא צריכה לפתור אותם לפני שנדבר על מוטיבציה ורעב.
ולגבי דודו עזריה, לא אומר שלא עשה עבודה טובה, אבל מגוחך לצייר אותו כאישה ביג דיפרנס מייקרוסופט בין הקבוצות. כאשר הקבוצה בריאה מרבית השחקנים משתלבים יפה, כשהיא לא, כולם פלופים. וזה כל הסיפור של בש, מכל שחקני הרכש מאז האליפות הראשונה, כרגע אתם מקבלים תרומה מאיינבינדר ואורן ביטון. אז נשמע לי מגוחך להלל את מדיניות הרכש שלכם

השמן. 6 בפברואר 2018

*כאיזה ביג דיפרנס מייקר

גיא זהר 6 בפברואר 2018

אני לא חושב שבכר שאנן, אלא מוטרד ואולי אפילו אובד עצות. התגובות שלו מופנות יותר לשחקנים ופחות לתקשורת/אוהדים (ככה לפחות אני חושב). אני לא חושב שהוא הגיע לשלב גניבת הדעת הגרנטי (גרנט, בטח בתחילת דרכו, היה מנהל שחקנים מעולה, בשלב מסוים התבלבל, מקווה בשביל בכר שלא יעבור תהליך דומה) אם היה שאנן לא היינו מתחזקים בשני שחקנים (ואם היה אפשר היו מחליפים לפחות זר אחד). לגבי עזריה, הוא סקאוט, לא קובע מדיניות רכש ולכן על החברה מאשדוד, ק"ש, בית"ר ופ"ת, לא הוא אחראי (ומסכים איתך וגם כתבתי שרובם, בטח אלו שהגיעו השנה, בינוניים במקרה הטוב). ואם נשווה בין ג'ורדי לעזריה, אז האחרון פגע (ונעזוב בצד את הבינוניים) בנגיד שלושה (אוגו, הובאן, ויטור) מתוך שמונה שהמליץ ונפל בגדול עם אחד וג'ורדי פגע בארבעה (גרסיה, פריצה, ראיקוביץ, קיארטרסון) ונפל בגדול עם נגיד שמונה. יש כאן הבדל.

השמן. 6 בפברואר 2018

לא אמרתי שאין הבדל, אמרתי שהוא לא איזה ביג דיפרנס מייקר.
וזה בדיוק הסיפור, ועל זה הסעיף הזה בתגובה המקורית. גם בשנה שעברה שהייתם הרבה יותר טובים לא נוצר איזה פער בלתי סביר בין הקבוצות, בטח לא בגלל דודו עזריה. אם רוב הרכש לא באחריותו אז הוא תורם רבות אבל לא משהו שמכבי לא יכולה להתגבר עליו.
ולגבי בכר, התגובות שלו שגויות בעיני, והגישה שלו לפתרון הבעיות שגויה, לפחות עד עכשיו. הרכש שלכם בחלון רק חיזק את דעתי

גיא זהר 6 בפברואר 2018

לגבי בכר, הוא ניסה הכל פסיכולוגית, כלום לא עזר, כולל אפילו לא להגיע כמו שצריך מבחינה מנטלית (שזה עליו לא מנקה אותו) למשחק מולכם. לגבי הרכש, בהנחה שחמד, אלמוג, נאתכו וניר ביטון לא היו אופציות בחלון הזה (ולגבי זרים היינו חסומים), הבחירה היתה בין דבר (קאניוק) לשחין (קבהא). בהנחה שהאופציה הראשונה תמיד להגיע אליכם, אין הרבה ברירות.

אורי 6 בפברואר 2018

3 מ8 ו4 מ12 זה כמעט אותו אחוז…
37.5 לעומת 33.3

גיא זהר 6 בפברואר 2018

אני אתן עוד דוגמה: כולם, כולל אצלנו בוכים על ההליכה של הובאן (שלמען ההגינות היה בינוני פלוס בשנה שעברה). שוכחים שהיה צריך להביא שחקן כנף ימני במקום בוזגלו. נניח שדודזאדה היה מסכים להגיע לב"ש (במכבי מקבל הרבה יותר ממה שהציעו לו אצלנו), צריך לזכור שבחודש יוני היו אצלנו שישה זרים עם חוזים (וואקמה, קורהוט, אוגו, ויטור, לוסיו, סוארס). אין בעלים שהיה מהמר על להשאיר שלושה זרים עם חוזים וללא קבוצה ביוני. הדברים מורכבים.

השמן 6 בפברואר 2018

אתה מדבר על החלטות רכש, ואני מדבר על סטייט אוף מיינד.
בוזגלו זו דוגמה טובה, אם הוא עזב על כסף, אז זה מובן, אי אפשר לבקש מברקת לשלם סכומים מופקעים.
אבל אם הוא עזב בגלל סכסוכי אגו אינפנטיליים ורעש תקשורתי מיותר מתוך גישה של נסתדר בלעדיו אז אני פחות מקבל את זה.
ואני פחות מקבל את זה לא כי זה לא לגיטימי, אלא כי החשיבה של נחליף כוכב בכוכב היא לא נכונה, בדיוק כמו שקרויף כשל כשניסה רק להחליף את זהבי בקיארטנסון, או את טב"ח בעטר.
ב"ש הגדולה נסדקה כשבוזגלו והובאן עזבו, ונגמרה סופית בפציעה של ויטור באלוף האלופים, ובהשעיה של צדק. כבר לפני שלושה חודשים בעיני בכר היה צריך לחשב מסלול מחדש מבחינה מקצועית. סגנון משחק שונה, מערך שונה, סכמות שונות של הגנה והתקפה. בדיוק כמו שג'ורדי עשה במכבי כשעמד מול שוקת שבורה אחרי חרפת טרנר. בכר בעיני באותו מצב כרגע, ואם הוא מתכנן לרוץ עם אותו סגנון והרכב רק להחליף את עבד אל חמיד ואיינבינדר בקבהא וחמן ממן אז אני חושב שהוא טועה.

ילדיסקו 5 בפברואר 2018

המושאלים שלנו, ללא ספק מלא פונטציאל,
ברסקי,
גלזר,
צ'יבוטה,
יונתן כהן,

אחרי השיפור הפסיכוטי ביכולת של דור פרץ בחודשיים האחרונים,
או שחייזר נכנס לגופו,
או שיש משהו בקטע הזה של בטחון ממאמן אהה ?

ובכל מקרה יש על מה לפנטז לשנה הבאה..

רועי 5 בפברואר 2018

נהדר הניתוח כמו ההופעה של פוליקר.
מתבייש שלא זיהיתי אותך למרות שהפרצוף היה מוכר

גדי 5 בפברואר 2018

כל מה שחששתי ויותר קרה אתמול אבל הכתובת כל הקיר כבר חודשים רבים.

לא היה ספק אתמול מי הקבוצה היותר טובה, יותר רוצה, יותר מאומנת ויותר ראויה.

הקבוצה שלי לא מצליחה להכיל את הסיטואציה החדשה השנה.

כואב מאוד אבל מציאותי.

ברכות לחברים פה אוהדי מכבי.
מניח שעוד שלושה שבועות אתם בעדנו…

yaron 5 בפברואר 2018

אני לגמרי בעד שתגיעו עד הגמר :-)
אם (אם) נישברתם אתמול מנטאלית, אתם תיכנסו למוד של "גם גביע זה אחלה אחרי שתי אליפויות", וזה גם נכון.
הלכתם השנה על "אם לא נדבר על זה, אף אחד לא ישים לב". שמים לב.
ועדיין, למרות ניצחון מוצדק שיכול היה (וצריך) להיגמר 2-0, הייתם במרחק הברקה אחת של וואקמה/מליקסון או טיל של ראדי משיוויון.
אני לגמרי עם ג'ורדי בגישה שמי שידבר על " להתכופף ולהרים" מדבר שטויות או שמקומו…..

גדי 5 בפברואר 2018

התכוונתי למשחק שלנו נגד בית"ר….

yaron 6 בפברואר 2018

כן, הבנתי באיחור. נאחל בהצלחה לשתי הקבוצות (תיקו).

אורי 6 בפברואר 2018

תיקו בלי נקודות עדיף

נולי 5 בפברואר 2018

מכבי, עם אותם שחקנים (פחות אצילי?), נראתה קבוצה אחרת לגמרי מזו שהפסידה נגד 10 שחקנים בטרנר. כאילו החליפו לה גם את הראש וגם את הלב.
שחקני באר שבע נראו מאד לחוצים החל מהדקה הראשונה. הניצחון של מכבי בגביע הטוטו עשה את העבודה וקרויף צדק כשהוא הלך עליו בכל הכוח.

holden 5 בפברואר 2018

ולנו יש פלאפל פלאפל(פלאפל הזקנים ופלאפל אוריון) ולנו יש את הדרבי הראשון מחר במסגרת רבע הגמר,
כבר שנים לא הרגישו פה איך מרגיש משחק עונה, מביטים בעיניים כלות

עומר 5 בפברואר 2018

הזקנים לבלבלב. הטוב בארץ לטעמי

holden 6 בפברואר 2018

הקציצות שלהם טעימות, הפיתה שהם קונים ממאפיית גדעון גם טובה ונושאת בכבוד את הכבודה, את הטחינה שלהם אני פחות אוהב, הם שמים הרבה יותר מדי חומצת לימון בטחינה במקום לימון חי וזה מורגש על הלשון עם טעם לוואי שסודק את הלשון

שלו 5 בפברואר 2018

לעניין הפצועים והשחקנים שלא בכושר במכבי.
לדעתי זה מאוד מרגיע כשהקבוצה רצה ומנצחת ונותנת לפצועים להבריא ושחקנים לחזור לכושר.
אין ספק שייני ירד ביכולת, ינוח קצת ויכנס לקצב מחדש.
אצילי ודסה יקבלו דקות בהתאם לקצב הרפואי.
זה ימנע פציעות ארוכות.

אחד העם 5 בפברואר 2018

עדיין אין ברק, אבל יש אופי. כיף להיווכח בזה.
יש לכידות קבוצתית, מחוייבות ואחווה.
המשחק הזה יגרור שינוי ביחס לב"ש, גם בטרנר. קבוצות לא יבואו להתבטל בפניה. לעניות דעתי, כולם כבר הבינו את הרכות שלה וינסו ללחוץ אותם. זה יתחיל עם אשדוד במשחק הקרוב.
תעלומת רודריגז. הקישור הדפנסיבי שלנו תלוי עכשיו בדור פרץ , שיחיה וברגליו העדינות של גולסה.

שלו 5 בפברואר 2018

כל הדיון בתקשורת על השיפוט (בעיקר) ועל בכר (בשאר הזמן) לא הוגן כלפי המשחק.
בתור אוהד מכבי לא אכפת לי שאף אחד לא מסתכל על המשחק מעבר לזה.
נהפוך הוא.
לא מכתירים כתרים, נשארים צנועים.
שידברו על ב"ש,
על הדרבי החיפאי וכמה בית"ר אדירה.
ושנגמור את הליגה מקום ראשון עם הפרש קטן של נקודות.

אזי 5 בפברואר 2018

אני מודה, לאורך רוב המשחק, היכולת של מיכה עוררה בי חלום קטן שיכבוש שער.
מיכה לא בעט אפילו פעם אחת.
בצדק.
זה היה משחק מושלם של שחקן שיודע כל מה שהוא יודע ולא יודע לעשות וזה היה מדהים.
יש צורך לשפשף את התיאום עם גולסה שמסתבך להיות כינור שני למיכה וכשמיכה נכנס לאמצע, גולסה לא תמיד סוגר את החור שיש בצד ימין ולא מעט פשוט עומד למיכה בין הרגליים.

שפונגין, עד ההרחקה, סגר את וואקמה מושלם.
למעשה, זה אולי הפעם הראשונה שהרכב שלושת הבלמים עבד עם מיכה בימין ודודזאדה בשמאל.

ייני נתן משחק מצויין בשביל השחקן ה 14. מעניין אם האדום של שפונגין יחזיר אותו להרכב.

דור פרץ סיים 180 מעלות מתחילת העונה והפך לבאנקר בהרכב.
מדור לדור.
אנחנו אוהדי כדורגל מקצועני, אנחנו נקנה את כל העולם אם צריך רק בשביל לנצח את בני ממבע.
אבל איזה כיף זה כשכן מצליחים שחקני בית?

ג'ורדי קרוייף שיחק אותה. מקווה שזו לא הבלחה.

אסף the kop 5 בפברואר 2018

מותר פה להחזיק אצבעות לבית"ר ?

אחד מהעם 5 בפברואר 2018

אני מרשה. אם כי אני אוהד ביתר ככה שזה לא ממש אובייקטיבי.

גיל שלי 5 בפברואר 2018

אסור

Gil - Zimbabwe 5 בפברואר 2018

את מי אתה מנחס?
האמת שאם תשאל כל אוהד מכבי הוא יעדיף את ביתר ( אם אפשר ת״א) על חיפה ב״ש או הפועל ת״א.

אסף the kop 5 בפברואר 2018

כרגע אני מרכז את כוחות הכישוף שלי בניסיון קדוש למנוע מהפועל לעלות ליגה.

yaron 5 בפברואר 2018

מותר לך גם להחזיק אצבעות לבית"ר כל עוד זה עיסוק צדדי.

Gil - Zimbabwe 5 בפברואר 2018

למומחים, בלי קנטרנות.
האם מישהו חושב שליכולת של ב״ש ולכמות הפציעות יש קשר לתוספים שהם הפסיקו לקחת?

אורי 5 בפברואר 2018

יש לך ספק?

Gil - Zimbabwe 5 בפברואר 2018

זה עד כדי כך עוזר?

אורי 6 בפברואר 2018

מליקסון השברירי, זה שהיה יותר פציע מויטור וגולסה ביחד, פתאום משחק 90 דקות פעמיים בשבוע כל שבוע משך שנתיים
תסיק לבד את המסקנות

רני.ב 6 בפברואר 2018

אם זה לא היה עוזר לא היו לוקחים…

tazza 6 בפברואר 2018

זה נושא שמחייב דיון.
אבל תסתכל על זה ככה- אם התזונה הטבעית שלך (בלי תוספים) היא מאוזנת וטובה, אז טוב לך. אם תוריד מהתזונה ירקות ירוקים ופירות, יהיה לך רע יותר ותסבול מכמה וכמה בעיות.
אבל ירקות ופירות זה חוקי, זה לא עוצמתי ולא שובר שוויון כמו הכימיקלים והצמחים, שבדיוק בגלל הסגולות שלהם הם לא חוקיים. עכשיו תחשוב מה קורה כשתוסף שאמור לתת לך ריפוי מהיר יותר של נזקי מאמץ, הגדלת מסת שריר מעבר לגנטיקה שלך או כמו עם אמסטרונג נותן לך יותר ספיקת חמצן בדם מה שאומר שבדקה 90 אתה פופאיי- אז כן. קשר הדוק!

Dr. van nostrand 6 בפברואר 2018

הערכה גסה שלי לסיכויי האליפות-
50 אחוז מכבי
43 אחוז לערך ב"ש
7 אחוז כל תרחיש אחר ( בית"ר / הפועל חיפה או אליהו הנביא שמגיע לביקור יחד עם ערן לוי ).

לעומת זאת, עם ניצחון של ב"ש התמונה הייתה ככל הנראה-
60 אחוז ב"ש, 35 אחוז מכבי ו 5 אחוז תרחיש אחר.

D! כאן ועכשיו 6 בפברואר 2018

אני.
לא זועם על היכולת שלו.,וזה לבטח היה מהמשחקים הטובים ביותר שלו, בעיקר בלי כוכבים גדולים אחרים על המגרש

אבל הוא לא שווה את הכסף – שישחק ככה שנה וחצי ונדבר שוב (אם אני הייתי צריך לשלם לו)

ניר 6 בפברואר 2018

אני עדיין חושב שהקישור של באר שבע טוב מזה של תל אביב. ביום נתון תל אביב יכולה להיות טובה בקישור אבל לאורך זמן באר שבע טובה יותר. מנגד, כרגע המצב של באר שבע קשה בהרבה מאחר ובלי בן סהר אין שם מי שיבקיע שערים ברחבה. הסגל של באר שבע בשלב הזה של העונה קטסטרופלי, ההגנה בינונית, ההתקפה בינונית, ורק הקישור סביר.

מכבי תל אביב בהחלט המועמדת הבכירה לתואר, ולו רק בגלל חולשת היריבה הישירה. זה לא צריך לסנוור את אוהדי מכבי תל אביב, הקבוצה שלהם היא לא קבוצה טובה.

עידו 6 בפברואר 2018

אמר כל אוהד, של כל סגנית, בכל ספורט – אי פעם

Ollie Williams 6 בפברואר 2018

האגדה מספרת שהייתה פעם עונה שמכבי הצליחה בה והליגה לא הייתה הכי חלשה אי פעם

אורי 6 בפברואר 2018

שטויות – הליגה חזקה רק כשפחיפה והפועל לוקחות אליפות

אחד מהעם 7 בפברואר 2018

באליפויות הקודמות הליגה לא הייתה חלשה אלא שמכבי הייתה חזקה.

בעונה הזאת אתם חייבים להודות שארבעת המוליכות לא מדהימות.

יואב 6 בפברואר 2018

עידו, לגמרי(((((:

צאצא של מיכה 6 בפברואר 2018

"ההגנה בינונית, ההתקפה בינונית, ורק הקישור סביר",
רגע רגע מה יותר טוב סביר או בינוני??
משפט לפנתאון

אחד מהעם 6 בפברואר 2018

באיזה עולם הקישור של באר שבע טוב משל מכבי?

ניר 6 בפברואר 2018

בעולם שבו בקישור משחקים הוגו, נוואקמה, מליקסון ואייבינדר.

אפשר לצחוק עד מחר אבל אני לא אוהד של תל אביב ולא של באר שבע ככה שאני יחסית אובייקטיבי בקשר לזהות האלופה והקבוצה הטובה יותר. תל אביב יותר טובה, זה עדיין לא הופך אותה לקבוצה טובה. באר שבע של שנה שעברה היתה קבוצה טובה, כמו שתל אביב עם זהבי היתה קבוצה טובה.

אין מה לעשות, זו עונה שבה הקבוצה הכי חזקה היא שבוצה בינונית, זו האמת.

Ollie Williams 6 בפברואר 2018

האמת היא שבשני המשחקים האחרונים בין הקבוצות – עם אוגו ומליקסון וראדי (וואקמה לא שיחק בגמר הטוטו) – הקישור של מכבי הפגין עליונות לאורך רוב שלבי המשחק.

כל עוד אין אירופה, אתה רק צריך להיות טוב יותר מהיריבות שלך. גם ב"ש, עם כל היותה אלופה ראויה מאוד בשנתיים האחרונות, גם נהנתה מהבעיטה של מכבי בדלי בעונה הראשונה והחולשה הכללית בעונה השניה.

אף אוהד מכבי נורמלי לא חושב שאנחנו קבוצה מדהימה, כנראה כרגע לא בטופ 3 של שנות ג'ורדי.
אבל כשנזכרים איך נראינו לפני 3 חודשים – אז כן עכשיו זה מרגיש איפושהו בין סיטי לבארסה

אחד מהעם 7 בפברואר 2018

אני גם אובייקטיבי, אוהד בית"ר.

א. וואקמה ומליקסון הם שחקני אגף.

ב. אוגו לדעתי אוברייטד בטירוף וכסחן שנהנה מהקלות מהשופטים. עצם זה שרק במחזור האחרון קיבל אדום ראשון בישראל זאת תעודת עניות לאיגוד השופטים.

ג. מסכים שהשנה כולם גרועות ומכבי הכי פחות.

אבנר משער 2 (206) 6 בפברואר 2018

אוכל את הכובע.
אני מאלה שחשב שמיכה לא טוב מספיק.
מסירה טובה פעם בשלושה משחקים לא השכיחה ממני עשרות כדרורים בלי לדעת מה לעשות עם הכדור עד איבודו (לפעמים ליצירת התקפת יריב מסוכנת).
אהיה מאושר אם מכאן והלאה זה יהיה דור מיכה שנראה.

לפני שנים בתחילת עונה, ישבתי ביציע לצד אוהד מבוגר מאוד שאמר לי "האם אחרי שנתיים לא הגיע הזמן שהברומרים יפרצו ?" מאותו יום הברומרים הקפיצו את רמת משחקם (לא נשכח משחק גביע בחיפה שאלון שיחק קשר וחלוץ מרכזי וממש מסר ורץ לנגוח) .
אם זה המשחק שבו שני הדורים (כן גם פרץ הפתיע לטובה) שממנו יתחילו שני אלה לממש פוטנציאל לא נשאר לי מה לומר חוץ מ יאללה מכבי !

יובל 6 בפברואר 2018

מוכרח לומר שאיבדתי הרבה כבוד לברק בכר בתור מאמן אחרי המשחק הזה. לא בגלל ההפסד אלא בגלל הדרך שבה הוא (לא) שולט בשחקנים שלו.
השחקנים של ב"ש התנהגו כל המשחק כמו חבורה של פרחחים וזו גם ממש לא הפעם הראשונה. האחריות היא ישירות של בכר.

yaron 6 בפברואר 2018

זה נכון, בשנתיים האחרונות זאת היתה "הקבוצה של בכר", הדוגמאות הבולטות הן ברדה ובוזגלו שבין אם אהבו את ההחלטות או לא, התיישו לפיהן. השנה הוא פחות שולט בקבוצה.

Comments closed