הפסד לרעננה

קבוצה ומאמן שלא יודעים להתמודד עם ההצלחה

התמונה באדיבות האתר הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב.
משחק מאכזב בכל רמה, ואשתדל שלא לפספס אפילו אחת.

אם נחזור לנצחון מול עכו, נזכר בחצי הראשון בו ג'ורדי העלה הרכב שתוכנן להתמודד מול בונקר עכואי, כזה שמייתר את מרכז השדה, ולכן העלה את ברק יצחקי בתפקיד הקשר הקדמי מאחורי החלוצים. עכו היתה מוכנה לכך, וכך לא רק הפעילה לחץ כבד על מיכה בצד ימין של המגרש, כאשר למיכה אין אופציות מסירה רבות שכן השלישיה הקדמית היתה קרובה לרחבה בעודו מתנהל עם הכדור, אם התנהל עם הכדור, בצד ימין באזור קו האמצע, אלא גם תקפה דרך הצד של מיכה והגיעה להזדמנויות נוחות.

הרגע תארתי את החצי הראשון מול רעננה, רק תחליפו את בלקמן עם ברק יצחקי.

*

איך אפשר להסביר את העובדה שג'ורדי משחק אחרי משחק מתחיל באותו סוג הרכב, למרות הכשלון הטוטאלי שחווינו בעכו בחצי הראשון. אם נזכר במסיבת העיתונאים שלאחר המשחק, נראה שג'ורדי סינן שאילו רק היינו מנצלים אחד משני המצבים שהיו לנו בעשר הדקות הראשונות, כל המשחק היה נראה אחרת. אולי ההבדל אם כך היה שהפעם ג'ורדי התכוון שאכן נבקיע בעשר הדקות הראשונות, טוב זה לא קרה.

אני לא אוהב את הנטיה שלנו למבחני אחד או אפס, זה שג'ורדי כשל משחק אחרי משחק לא מחזיר אותו להיות המאמן הכושל שהיה בחודשים אוקטובר עד דצמבר. אבל כן ניתן לראות את החולשות שעדיין קיימות אצלו. הפחד משינויים כאשר יש תחושה שהכל הולך. ההחלטה מראש על כיצד היריבה אמורה לשחק, והפחד להיות תגובתי יתר על המידה, אולי חלק מטראומת טרנר. חוסר היכולת לצאת מהתבניות המקובעות של חילוף ראשון בדקה ה60, שינויים מעטים ככל האפשר במהלך החצי הראשון, מחסור אדיר בגמישות מחשבתית תוך כדי המשחק.

אולם, כל זה לא צריך לקחת מג'ורדי את ההתקדמות האדירה שעשה במהלך העונה, וכן גם את ההישגים המאוד משמעותיים שהשיג כמאמן, בעיקר את משיכת עצמו והקבוצה החוצה מתוך הבור הענק שהם נכנסו אליו יחד. והדגש צריך להיות על המילה יחד.

אתמול שוב עלתה הקבוצה שלנו לחצי הראשון בלי שום תחושת דחיפות. לא ראינו לחץ על רעננה, לחץ שראינו בכל המשחקים בסיבוב השני עד למשחק מול באר שבע. ראינו את מיכה מאבד הרבה יותר מכדור אחד בחצי שלנו, אך לא ראינו את מיכה ששיחק מול באר שבע שרץ חזרה ועוזר להגנה, וכך אמבולה מגיע לאחד על אחד מול שפונגין, כזה שהופך לשער של זקרי.

לא ראינו את בלקמן נוהג כקשר, יורד להגנה בזמן ההתקפות של רעננה, ונוטל חלק אקטיבי בחילוץ הכדור מהיריבה לפני שהתקפותיה הופכות להזדמנויות, והיו הרבה יותר מאחת בחצי הראשון.

לא ראינו את אלירן ווידאר משתתפים במשחק הלחץ על היריבה.

כן ראינו את באטוקיו חולם ולא מגיב להתקפות היריבה, כמו גם לא עזור למיכה כאשר לחצו אותו בחצי המגרש שלנו.

אם לסכם, ראינו קבוצה שכמו מול עכו, עולה למשחק לפרוטוקול, משחק שהיא מניחה שנמצא אצלה בכיס, ואין לנו קבוצה חזקה מספיק כדי להניח שיש משחק אחד אותו היא תיקח בלי שתעלה למגרש בכוננות שיא מיד בתחילת המשחק.

*

יש הרבה קבוצות שלא חיות טוב עם שגשוג, דומה שג'ורדי פחד מתחושה דומה במכבי, שכן לאחר כל המשחקים בסיבוב הזה הוא אמר שאסור לנו להסתכל על האליפות, צריך להסתכל כל הזמן על המשחק הבא. אני מאוד מופתע שמכבי לא חיה טוב עם השגשוג, יתכן שחסרונו של שרן מורגש בעיקר בהתמודדות עם ההצלחה, את ההתמודדות עם הכשלון עושה רושם שג'ורדי צלח.

*

קריאת ההשכמה היתה אמורה להיות המשחק מול עכו, אך זאת לא הגיעה. אין טעם להכנס למצבים אליהם הגענו בחצי השני, לחזרתו הברוכה של דסה, לעליה החזקה של ריקן מהספסל, כל אלה לא יהיו שווים כלום אם מכבי לא תחוש תחושת דחיפות בהולה. אין לנו נקודות לתרום, תרמנו במשרד, כלומר במהלך הסיבוב הראשון הכושל ביותר מאז שג'ורדי הגיע לקבוצה. כדי שנפסיק לתרום ליתר קבוצות הליגה, ג'ורדי יצטרך למצוא בעצמו דרכים להתמודד עם ההצלחה של הקבוצה, לאחר שהתמודד עם כשלון. כדי להתמודד עם ההצלחה, הוא צריך להתחיל בעצמו, אסור לו להתעלם מסימני מצוקה של הקבוצה, גם אחרי נצחונות, וזה בדיוק מה שעשה לקראת המשחק מול רעננה, אחרי המשחק מול עכו.

כדי שמכבי תוכל לרוץ מכאן ועד סוף העונה, ג'ורדי יצטרך לנטוש את המוכר והבטוח, להמשיך לשנות גם כאשר מצליחים, אין צורך בשינויים מטמורפיים, יש צורך בשיוף מתמיד של העץ, ג'ורדי נרדם, השחקנים נרדמו איתו, גם הנבוט בראש בעכו ובמשחק הגביע בחיפה לא העיר אותם, עכשיו חייבים להתעורר.

אנקדוטה במקרה הטוב
צ'לסי - בארסה : סיכום

42 Comments

יואב 18 בפברואר 2018

לשחק עם בלאקמן בקישור? זה כמו לתת לסופו לרכז. זאת החלטה שמייתרת כל דיון מקצועי, מדובר בחוסר שפיות זמנית, ורטיגו, פנטזיות פרועות שלא קשורות למציאות.
משחק אחרי משחק יורדי מפקיר את הקישור שלו ולא מרוויח כבוד מהיריבה שמסרבת לסחק את תפקידה במחזה. נורא.
וכמובן 60 דקות שבהם לא מתבצע שינוי. יותר מזה, פעמיים הוא חוזר למחצית שניה ללא שינוי. לא יודע אם זה קשור לכדורגל, זה יותר מהתחום הנפשי. סופו מרכז פאקינג הל…

אזי 18 בפברואר 2018

הכל מזל. ככה זה נראה.
כשזה מצליח, זה מצליח. כשזה לא, זה לא. ואף אחד לא יודע למה.
במשחק מול באר שבע, הסבירו לי שג'ורדי פתח עם עטר כדי שאם בכר ישנה מערך תוך כדי משחק (כמו שעשה במשחק הקודם) ג'ורדי יוכל להגיב בהתאם. למזלם של כולם לא היינו צריכים לבדוק את התיאוריה הזאת.

אתמול הסבירו לי את אותו הדבר. מכבי עולה במערך מאוד ורסטילי שאפשר לשנות אותו תוך כדי משחק. ביקשתי להתערב על אלף שקל שלא משנה מה, המערך לא ישתנה. אף אחד לא היה מוכן לקחת את ההתערבות הזאת.
אני לא מספיק מבין כדי להגיד אם ג'ורדי הוא מאמן טוב, לא יודע מה הוא עשה באימונים ואיזו הכנה הוא עושה לפני משחקים. אני כן יודע בודאות להגיד שהוא חתיכת מנהל משחק מחורבן.

גיל שלי 18 בפברואר 2018

אני ראיתי את העניין הזה של לפתוח עם עטר כדי להיות מוכן לבכר, לי היה ברור שזאת לא המטרה. נראה שאחד הדברים שג'ורדי ויתר עליהם אחרי המשחק בטרנר זה שינויי מערך, השינויים שהוא היה מבצע כל ארבע דקות בערך עד למשחק בטרנר. מאמן זה המון דברים, זה יכולת לנהל סגל, זה יכולת לגייס את השחקנים למטרה, זה יכולת לגרום לקבוצה להאמין בעצמה. ג'ורדי התקדם בהרבה יכולות של מאמן במהלך העונה, ניהול משחק זה לא אחד התחומים בהם התקדם, אולי כתוצאה מהכשלון בשינויים שחווה בתחילת העונה. נקווה שמה שקרה אתמול יחזיר אותו למעבדה, נראה שדווקא ביקורת הוא יודע לקבל, מקווה שקרלוס נתן לו בראש אתמול.

אזי 18 בפברואר 2018

אני פשוט בונה על המזל.

מרשה לעצמי לצטט את עצמי מהטור אחרי הניצחון בעכו:
זו עונה של הרבה עליות וירידות גם אצלנו וגם אצל ב"ש (בית"ר יחסית יציבה), וזה מה שמדאיג אותי.
מכבי תל אביב נמצאת במומנטום מאוד חיובי ובאר שבע במומנטום מאוד שלילי. בהסתכלות על כל העונה הזאת, לא יהיה מופרך לחשוב שמתישהו המומנטומים יתהפכו וכרגע הפער שלנו בפסגה מאוד קטן ולא יחזיק שני הפסדים שלנו ושני נצחונות של ב"ש.

אחד העם 19 בפברואר 2018

אמת ויציב. והמתחרים כבר שבועיים מצמידים מישהו למיכה ומסרסים את משחק ההתקפה של מכבי. ושני האנשים שהיית מצפה מהם שיקחו כדור , יעברו שני שחקנים וישימו גול, לא עושים את זה. ואצילי, התחליף למיכה וגם לשני השחקנים האלו, בפיזיותרפיה. התוצאה, כבר שבועיים שלושה, מול עינינו הדומעות. בשבת מחכה לו שועל מנוסה, שלמד היטב את קבוצתו. אני מנחש שהוא יצמיד למיכה מישהו שמכיר אותו היטב עוד מהנוער, ושרץ 12 ק"מ למשחק.

Ollie Williams 18 בפברואר 2018

הטעות הייתה לעלות עם פרץ ובטוקיו יחד, שניהם נתקעים באותו אזור ולא דוחפים קדימה. שפונגין היה שוב חלש מאוד. כשריקן נכנס במקום שפונגין ופרץ (היחיד שתפקד רוב הזמן) ירד להגנה השתחרר הפקק.

לא מבין למה קניוק לא משותף בכלל, נראה שאתמול יכל לעזור.

אנחנו מבישים במצבים נייחים בשני צידי המגרש וזה הכי חמור. 100 קרנות בלי סיכוי לגול.

ועדיין יש מצב ששבוע הבא מנצחים וב"ש מאבדים ניקוד והכל שוב מתהפך….עונה בסימן מניה דיפרסיה.

הייתי מת פעם אחת לראות את מיכה שחקן חופשי בשלישיית קישור כשגם דסה וגם דוידזאדה במגרש. לפתח יכולת להפוך צד בהתקפה.

גיל שלי 18 בפברואר 2018

דווידזאדה ממש חלש בתרומה להתקפה, וגם יוצר חורים למשל במסירה לבן שהר שנגמרה במתיחת שריר, אני אשמח כשלא נצטרך אותו בהרכב. אני מת לראות את מיכה בשמאל, דסה ימין, ואצילי שחקן חופשי, זה יכול להיות מעניין.
לגבי בטוקיו, הוא לא מתקרב לכדור, לא עוזר למיכה לבנות התקפות, ופתאום גם לא מחלץ כדורים, זה היה משחק נורא שלו, מניח ומקווה שכשגולסה יהיה פצוע, קניוק יתחיל לעלות במקומו.

Ollie Williams 18 בפברואר 2018

מסכים לגבי דוידזאדה אבל אני חושב שהשטיק של הרכב לא מאוזן שיודע להתקיף רק מצד אחד מיצה את עצמו, ובטח שהופך לתלוי מדי בדסה. אי אפשר לשחק על צד אחד בלבד כל פעם. אולי אם פעם אחת נהווה סיכון משני האגפים ונפתח -צת את המשחק?

יואב 18 בפברואר 2018

הטעות היא השחקן השלישי שמשובץ איתם. יצחקי/ בלאקמן.
זה כל כך מופרך שאתה פשוט נותן לעכו ורעננה כרטיס חופשי מהכלא.

Ollie Williams 18 בפברואר 2018

גם.
אבל ראית שכשריקן נכנס – כלומר -שר שמתקדם ונכנס בין האחורי לקדמי, כמו שגם גולסה בד"כ – הפקק נפתח.
בטוקיו ופרץ לא עוברים את החצי. כשלפניהם רק יצחקי/בלקמן הכל פרוץ ואין הנעת כדור.

יואב 18 בפברואר 2018

מדויק. את יצחקי ניתן אולי לשלב עם שני קשרים חזקים לידו(לא בעיני אבל ניחא). לא את בטוקיו שעדיין מחפש את הקצב שלו.

Ollie Williams 18 בפברואר 2018

אני בספק שכבר ימצא

השמן 18 בפברואר 2018

1. כמה גרועים קאניוק ורודריגז באימונים שבלאקמן ויצחקי מועדפים על פניהם כקשרים???
2. איך הם לא התעוררו אחרי עכו??? איך? גם ג'ורדי וגם השחקנים?
3. השינוי לטובה היה לא רק שלושה בלמים, ולא רק משחק אגפים משובח בדמות דסה ןמיכה, אלא גם קישור קדמי לוחץ ואיכותי מאוד ביחס לליגה עם גולסה וריקן. אז הפציעות לקחו את גולסה ודסה. דודזאדה בכושר פח. למה לעזאזל ג'ורדי מונע מאיתנו לעלות עם קישור לוחץ ואגרסיבי? אני לא מצליח להבין מה הוא חשב בכלל בהרכב אתמול?? בעיקר על רקע שבוע שעבר.
4. אם כל זאת, יש לציין, שבהרכב האיכותי יותר ששיחק במחצית השנייה, נראינו בשתי דרגות יותר טוב. משוכנע שמול הפועל חיפה גולסה, דסה, ריקן וכנראה גם ייני פותחים אם הם כשירים (חמסה חמסה טפו)

יואב 18 בפברואר 2018

מדקה 60 יש לדייק. חזרת מהחצי ללא שינוי.

גיל שלי 18 בפברואר 2018

רודריגז זה סיפור סושיץ' בגרסה מחודשת כנראה, אני לא מסוגל להבין מה קרה שם, אבל כנראה משהו באימונים משדר לג'ורדי שרודריגז לא מגויס.
לגבי קאניוק, מניח שהוא עדיין בלי כושר משחק לתשעים דקות, אחרת זה רק השמרנות המזוינת של ג'ורדי.
אני ממש מקווה שאתמול היה המשחק האחרון שלנו העונה עם בלאקמן/יצחקי/עטר בהרכב כקשרים, זה פשוט נורא. מקווה שלא נראה את וידאר שם, זה לא יקרה, נכון?

יואב 18 בפברואר 2018

חוסר שפיות זמנית. הכל פתוח.

אזי 18 בפברואר 2018

מוכן להמיר את האלפיה מאתמול ולהמר אלפיה שעוד נראה את יצחקי בתפקיד הקשר הקדמי

funfun 18 בפברואר 2018

מסכים עם כל מה שגיל כתב (בעדינות יתר) ובטח ובטח אם השאילתות שלך שמן
מה אנחנו מפספסים שגורדי לא מזהה? זה כל כך צועק לשמיים שאני מתקשה להאמין שרק השמרנות מונעת ממנו לפתוח עם הרכב\מערך סביר..
ינעל העולם אבל זו הולכת להיות עונת שח"ל למתקדמים בקצב הזה
שמתי מגן מסך על הטלויזיה שלי – אחרת נעלי הבית שלי היו מנפצים אותה ממזמן :)

Dr. van nostrand 18 בפברואר 2018

בעוד מכבי וב"ש עסוקים במירוץ המשוכות שלהם במה שמתקרא ליגה ו'תחרות', בית"ר עלולה להגיע למשחק נדיר מבחינתה בשבוע הבא בטרנר.
כבר 10 שנים שבית"ר לא מגיעה למשחק בו היא תלויה בעצמה להעפיל למקום הראשון מחודש ינואר ואילך ( רוב הזמן לא היה להם סיכוי עוד מאוקטובר ).
אם היא אכן תנצח ( איכשהו ) בב"ש, כנראה שתמונת הסיכויים תשתנה באופן דרמטי.
אני מהמר על שתי הפסדים וסיום העונה… או תיקו מחר והפסד שבוע הבא, אבל בשביל הסיכוי לסיטואציה המוזרה הזו שנופלת אליפות לחיקם של טביב ואוחנה מאחל שלא כך יהיה.

המשחק היחיד של בית"ר הזכור לי מאמצע העונה ואילך מהמקום השני כשהם מול המוליכה ותלויים בעצמם לעקוף ולעמוד בראש הטבלה.
כאמור, פעם קודמת שהיה מצב כזה- בלומפילד 98, מחזור 25, בית"ר עם 53 נקודות, הפועל עם 56.
61 שערים כבשה בית"ר, הפועל 30 בלבד.
נוח לנו לזכור את הקטע עם בית שאן שהיה בגלל השיטה המפגרת שקבוצות שסיימו את העונה מכריעות אליפות, אבל האמת שהירושלמים פשוט היו קבוצת כדורגל טובה יותר מהפועל ( שנתנה עונה פנטסטית יחסית ליכולתה ) לאורך השנה וניצחה בשתי ההתמודדויות הישירות, כאמור, כולל אותו מפגש קריטי בבלומפילד בו הייתה חייבת נצחון בשביל לחזור למקום הראשון ולהיות תלויים בעצמם.

אז מאחל שיזכו לראות שבוע הבא משחק כזה.
מגיע לכמה מאוהדי הספורט בארץ משחקים כאלה.
למי שאכפת לו ממפגשים ישירים ותחרות מהסוג הזה.

גיא 18 בפברואר 2018

ביתר עשו במכנסיים מול ב"ש בשתי העונות הקודמות (ולא נראה לי שזה ישתנה בשבוע הבא).
בסיבוב הקודם ב"ש ירו לעצמם ברגל כשלא הביסו 10 שחקנים בטדי ואיכשהו זה נגמר 2-2

funfun 18 בפברואר 2018

אם ביתר מנצחים בטרנר א שאפו גדול – זה לא יקרה

Dr. van nostrand 18 בפברואר 2018

הנקודה היא שעצם זה שיש להם בכלל סיכוי בשלב הזה של העונה, היא מאורע בפני עצמו.
כמובן שזה הודות לפורמט הליגה ( המשופר אצלנו לעומת רוב אירופה ד"א ) שמיטיב הרבה יותר מידי עם קבוצות עשירות אך לא עם איכות הכדורגל, רמת התחרות או העניין האובייקטיבי במשחקים.
וכן, כשיש סיכוי להיות תלוי בעצמך לעלות למקום הראשון וזה קורה לעתים כ"כ נדירות, גם קבוצה בינונית יכולה להתעלות ולהפוך לנמרים – כמו ש he-man הפך את קרינג'ר ל Mighty battle cat.

אריאל 18 בפברואר 2018

צודק בעיקרון אבל פרה פרה, תן לעבור קודם את בני יהודה

איציק 18 בפברואר 2018

באר-שבע כנראה עדיפה, אבל לבית"ר סיכוי לא רע לפחות לתיקו בגלל ההתקפה שלה. היא כנראה תספוג אבל תמיד יכולה גם לכבוש, ובבאר-שבע השנה ההגנה לא משהו.

צהוב כחול 49 18 בפברואר 2018

קרויף התקדם כמאמן ומכבי לצערי הלכה אחורה
תקציב ענק ,תנאים כמו באירופה וניהול ורמת משחק מביכה שלא לומר ביזיונית

איציק 18 בפברואר 2018

גילוי נאות, באמצע שבוע שעבר הסתובבתי ברחבי המכללה ופגשתי סטודנט שלמד אצלי לפני שנה יושב ולומד לבחינות (אחרי 4-5 שעות הוא עדיין ישב ולמד), בחור מאד נחמד וסטודנט טוב שבקרוב עומד לסיים תואר בהנדסת חשמל. שאלתי לשלומו ואיחלתי לו הצלחה בבחינות. על הדרך, בקשתי ממנו שיעזרו לנו במאבק מול מכבי והוא הבטיח שיעשה את המקסימום כבר בשבת. הבחור קיים, שאפו לקפטן רעננה :-)

גיל שלי 18 בפברואר 2018

איציק, אתה תותח

איציק 18 בפברואר 2018

גיל, לא מתאים לך להיות ציני.

Gil - Zimbabwe 18 בפברואר 2018

זה משחק שהיינו חייבים לקחת גם ב – 10 בבוקר.
אבל אני בטוח בדבר אחד, בבלומפילד זה היה לגמרי אחרת (טוב חוץ מנגד רעננה, נאחס אמיתי).
הקטע עם רודריגס לא ברור לי, יש לו יותר כדורגל מלכל שחקן במכבי, בטח מלכל מי שמשחק בקישור. אני לא מבין למה אף אחד לא לוקח אותו כפרויקט אישי / שיקומי.

אורי 18 בפברואר 2018

לא מבין איך ריקן לא פותח כל משחק
הוא זה שבד"כ מביא איתו את תחושת הדחיפות

דני המאמן 18 בפברואר 2018

מי החליט שגורדי מאמן טוב?
ההגנה נוראית, הקישור לא קיים, ההתקפה לא מתפקדת ואין שום דרך ושיטה.
בחירת השחקנים לסגל או להרכב לא מובנת לאף אחד ובלי מיכה אין ייצור מצבים.
הליגה ככ חלשה שחצי קבוצה של באר שבע או הקבוצה הטיפולית של המדינה מועמדות לאליפות.
אף שחקן לא התקדם אצל גורדי והזרים חלשים מהזרים של קבוצות התחתית.
העיוורון כלפי גורדי נובע מהתרומה שלו לשדרוג של המועדון מיום בואו אבל הוא לא ישדרג אותנו לשלב הבא והגיע הזמן לומר תודה ולהיפרד.
מאמן שגרוע בבחירת זרים ובניהול משחק ושמסרב לערוך חילוף אפילו אחרי מחצית ראשונה כמו אתמול, פשוט אינו ראוי.
שטיק אחד של מערך שעבד חודשיים ושכל הליגה כבר מכירה היא לא סיבה לשבחים.

אחד העם 18 בפברואר 2018

ממסכים עם כל הדוברים שהעלו את העדר דפ"א ב' אצל ג'ורדי.
שבועיים רצוף שומרים אישית לוחצת על מיכה ולמכבי אין מענה. אין לה גם מחליף ברמה לגולסה, בהיבט של אגרסיביות ודחיפת הכדור קדימה. עטר חזר לסורו אתמול, בכל הקשור לשיתוף חבריו, בלקמן בסורו כבר חודש, בכל הקשור לדיוק במסירה, וחדות הפריצה.
גם אני חושב ששובו של אצילי יפתח הרבה אפשרויות, חלקן תואר על ידי גיל. אבל עד שישוב ויכנס לכושר משחק מלא, נהיה במחזור השלישי של הפלייאוף. רצף הניצחונות היה אמור לבנות בטחון ולשפר בהדרגה את איכות המשחק. אני חושש מאוד שאיכות הסגל עומדת לנו לרועץ השנה.

יואב 18 בפברואר 2018

בעיני זה נופל רק על קבלת החלטות של יורדי. יש לו את מה שצריך. זאת החלטה שלו להפקיר את בטוקיו ופרץ עם יצחקי/בלקמן.

שלו 18 בפברואר 2018

לו אני יורדי זה ההרכב המועדף עלי (ללא פציעות, ללא אצילי):
ראיקו: טיבי, באבין, ייני: דסה, גולסה, פרץ, מיכה, ריקן: וידאר, בלקמן:
ההנחה שלי שייני וגולסה לא קשירים וריקן ודסה חוזרים מפציעות (לדעתי קראתי שריקן פצוע בגב) ולא יכולים לשחק יותר מ 30 דקות.
תחת כל ההנחות האלה אני חושב שהבחירה של יורדי להרכב הגיונית.
גם תוך הימור מושכל שיפסיד לרעננה אבל יוכל לרוץ עם ההרכב בפליאוף.
עכשיו, היה קשה מאוד אתמול לשחק, הגשם והרוח היו מאוד משמעותיים. רעננה היתה לא רעה בכלל. ולכן הטעות לדעתי היה בחוסר התחשבות במצב מזג האוויר.
החיסרון של שחקנים שיכולים לעשות משהו במזג אוויר כזה הייתה משמעותית.
עטר שהוא שחקן קרקע, מיותר לחלוטין.
וידאר בלי שחקני אגף שירימו לו גם מיותר.
בלקמן ששוב משחק על הקרקע לא מביא לידי ביטוי את היתרונות שלו.
במחצית השנייה כשכדורים התחילו לעלות לאוויר מכבי הגיע להזדמנויות.
ואם כבר ועדת חקירה אז צריך לבדוק איך לא מצליחים להבקיע גול מכדורים נייחים / קרנות.
זה כבר מגוחך.
יגיע היום שקבוצה תרחיק נגדנו לקרן מתוך ידיעה שזה בחיים לא הופך לגול.
חוץ מזה מאוד בעייתי שאין אף שחקן מהחלק האחורי שבועט כדורים שחוזרים מההגנה.
לא מיכה, לא פרץ, לא בטוקיו.

Ollie Williams 18 בפברואר 2018

היחיד שניסה ובטעות גם התלבש לו זה שפונגין

אורי 18 בפברואר 2018

להרחיק כדורים מולנו לקרן זה כמו האק-א-שאק
שולחים אותו לקו שיחטיא ואותנו שולחים לקרן שנמסור כדור לשוער

ערן (המקורי) 18 בפברואר 2018

שורה של בעיות, לרבות בסגל, אבל העיקרית שבהן:
ג׳ורדי פשוט לא מאמן מספיק טוב.

יואב 18 בפברואר 2018

כל מה שנדרש מיורדי זה לא להפריע ואז יחצה את הקו ראשון. אבל הוא מפריע.

ארז 18 בפברואר 2018

יואב, לא ראיתי אפילו תקציר.
איך ההתרשמות מזיקרי? שחקן?

יואב 18 בפברואר 2018

נייד, חוצפן , עין לגול. נראית לי כמו עסקה טובה לכם.

Gareth 19 בפברואר 2018

תודה.

ארז 19 בפברואר 2018

תודה יואב

Comments closed