עאלק לעשות טרייד על אודל

אוהד ג'איינטס שרוצה להפטר מכאב הראש של אודל הוא אוהד ג'איינטס שרוצה להפטר מכאבי הראש של קבוצה תחרותית.

אודל בקהאם ג'וניור התחיל למעשה את המו"מ עם הג'איינטס על החוזה הגדול שלו, זה שמגיע אחרי חוזה הרוקי שנגמר בעונה הקרובה. הוא מתחיל את הלחץ מצדו כאשר כמה תמונות וסרטים מביכים שלו דלפו לרשת. אודל נחשב לדיווה גם לפני כן, כולנו זוכרים את הנסיעה ההרסנית שלו למיאמי לפני משחק הפלייאוף בגרין ביי, וזוכרים גם כמה פרצי התנהגות שמתאימים יותר לטרל אואנס, אבל מוזר לי שיש אוהדי ג'איינטס שמדברים בגלוי שעדיף כבר בלי כאב הראש הזה.

*

הדאלאס קאובויס בזמנו לקחו את הרשל ווקר והפכו אותו לבחירות דראפט שבאמצעותן ג'ימי ג'ונסון (לא ג'רי ג'ונס כמו שהוא אוהב לחשוב לעצמו) בנה אמפריה לכמה שנים. ישנם אוהדים שמפנטזים על טרייד דומה, אבל שני הצדדים של המשוואה לא מתאימים, הג'איינטס לא יקבלו בחיים את כל בחירות הדראפט שדאלאס קבלה בזמנו, בין השאר כי כבר אין קבוצות כל כך מטומטמות, ועם כל הכבוד להרשל ווקר, הוא היה ראנינג בק מעולה בתקופה שהליגה הפכה להיות ליגה של מסירה. אודל הוא לא סתם רסיבר מעולה, הוא עדיין פוטנציאל להיות רסיבר היסטורי, והמילה האופרטיבית בעניין הזה היא רסיבר ולא ראנינג בק.

*

אני לא אצא מגדרי ואגיד שהניינרס של ג'ו מונטנה היו תלויים לא פחות בג'רי רייס, אבל מי שחושב שסטיב יאנג היה נחשב לקוורטבק עילוי בלי הנוכחות של ג'רי רייס, מספר לעצמו סיפורים שלא קשורים בכלום לאדון יאנג היקר. אז בהחלט רסיבר זה לא קוורטרבק, אבל מאוד יתכן שמבחינת ההשפעה של רסיבר הסטורי על המשחק, רסיבר הסטורי חשוב יותר מכמעט כל תפקיד אחר פרט לקוורטרבק, אפילו יותר מציד קוורטרבק אגדי. המספרים של איליי עם אודל ובלי אודל מספרים את כל הסיפור, ועם כל הכבוד שיש לאיליי, אודל לקח על הגב שלו התקפה של בן מקאדו לכל הרוחות, בן מקאדו, לפלייאוף בכוחות עצמו פחות או יותר.

*

אז כן, פוטבול זה לא כדורסל, שחקן אחד אלא אם הוא טום בריידי או פייטון מאנינג, לא משפיע על קבוצה שלמה, אבל גם בפוטבול עד שנופל עליך שחקן שעשוי להיות הסטורי, ובתפקיד משמעותי ולא איזה פאנטר או ראנינג בק, אתה לא מוותר עליו בגלל שהוא חושב שהוא שווה הרבה כסף, וגם לא מוותר עליו בגלל שהוא לא מתנהג כמו איליי מאנינג. אתה מכיל את הצרות שלו, ומקווה שהפסיכיות הזאת תמצא את הביטוי שלה בחגיגות של הMVP בסופרבול.

"מה אני אעשה אופירה"
לקראת גרמניה - ברזיל (וגם בונדסליגה 2)

24 Comments

אסף מונד 27 במרץ 2018

כל העיסוק הזה בטרייד על שחקן-על בתמורה לבחירות דראפט, או כל החישובים האלה של מקום בתקרת שכר – זה תמיד נשמע כאילו האנשים האלה לא אוהבים ספורט, אלא טבלאות אקסל. אני מאוד מאוד נהנה לצפות באודל משחק פוטבול, טבלת שכר עם פלוס גדול מרגשת אותי הרבה פחות.

dmc 27 במרץ 2018

זה גם מה שאמרת על הטרייד של ברוקלין ובוסטון?

עומרי 27 במרץ 2018

אודל בקליבלנד זה אוקסימורון, הוא חייב את הפלאש של מועדון ועיר גדולים. Just pay the guy!

גים שוורץ המלך 27 במרץ 2018

אני דווקא מבין את ההשגות. גרי רייס זה 189 משחקים רצופים לפני פציעה. בקהאם כבר אחרי פציעה לפני סוף חוזה הרוקי. מי יודע לאן הולכת המהירות שלו. הייתי מתאזר ושם טאג.

תומרג 27 במרץ 2018

רסיבר הוא אולי התפקיד השלישי בחשיבותו (לא כולל הקווטרבק) אחרי הליינבקר והדפנסיב אנד

גיל שלי 27 במרץ 2018

אם כבר, תחליט בין הליינבקר לדיפנסיב אנד, השאלה באיזה מערך אתה משחק 3:4 או 4:3. ואז תשים את הלפט תאקל, אני מסכים באופן עקרוני, אבל במקרה של רסיבר היסטורי, הוא יותר חשוב מלפט תאקל היסטורי, וגם יותר חשוב מדיפנסיב אנד היסטורי

jhkj 27 במרץ 2018

ג'יי ג'יי וואט לקח את הקבוצה שלו על הגב יותר רחוק מאשר מגטרון לשם ההשוואה, גם כשלא היה שם את אנדרה גונסון.

jhkj 27 במרץ 2018

אנחנו עוברים דבר דומה עם דז ואני לא יודע מה התשובה הנכונה. חוץ מטרייד עבור תומאס אם הסיהוקס יסכימו אני לא יודע מה אפשר לעשות

אריאל גרייזס 27 במרץ 2018

דז רחוק מאוד מהרמה של אודל. הוא כבר שנתיים נראה על הפנים. הוא בדיוק הדוגמא לבעיה בהחתמה של רסיבר מעולה על חוזה ארוך טווח

jhkj 28 במרץ 2018

הוא לא נראה על הפנים בכלל, הוא אומנם מאוד לא יציב, אבל כשהולך הוא תופס כדורים שאף אחד אחר לא מסוגל לתפוס. הוא גם לא נפצע כמו אודל, אני לא באמת בטוח שהערך שלהם שונה בשוק.

דן דן 30 במרץ 2018

אה?!? אודל רסיבר טופ 3 בליגה כרגע, שואף להיות טופ 1, ודז בערבות השנתיים האחרונות בקושי מגרד טופ 15, גם מבחינת המספרים ובטח מבחינת המוטיבציה והתנהגות בקבוצה

jhkj 30 במרץ 2018

א אודל כרגע פצוע, אתה לא יודע מה הוא, הוא בטוח תרם לקבוצה פחות מדז. ב דז חד משעמעית לפחות טום עשר, הבעיה היא שיש לו בעיות אופי ומאז שדאק משחק מתחת לסנטר הוא לא מוצא את עצמו. ועדיין בשנתיים האחרונות יש משחקים שהוא לוקח את כל הקבוצה על עצמו, גם משחקים חשובים, ומעטים הרסיברים הגדולים כרגע בליגה שעושים את זה, בין אם זה אודל או אפילו חוליו ג'ונס

ניינר / ווריור 27 במרץ 2018

בקהאם, ג'ורדי…הצלחת שלך עמוסה היום

אלון 27 במרץ 2018

רק פריירים אמיתיים ימשכנו את העתיד שלהם בשביל רסיבר. אפילו קליבלנד לא כאלה מטומטמים.

אריאל גרייזס 27 במרץ 2018

הנקודה החשובה מאוד שאתה לא לוקח בסט השיקולים שלך, כי אתה אוהד ואופטימיסט מטבעך היא שהג'איינטס לא בעמדה להתמודד על האליפות בשנה, כנראה שנתיים הקרובות. הם הולכים להיות עם ק"ב מזדקן או עם ק"ב חדש מהנילונים ואף אחת מהאופציות לא מספיק טובה לקחת את הג'איינטס רחוק, בנוסף לעובדה שיש להם מלא חורים בהרבה עמדות ושהם משחקים בבית אחד עם האלופה שרק מתחזקת.
קבוצה חכמה בשלב כזה תגיד – אני הולכת לקחת ק"ב בדראפט, לתת לו קצת להשתפשף בשנתיים הקרובות כדי להיות בעמדה לריצת פלייאוף רצינית עוד שנתיים – סטייל מה שהראמס עשו עם גוף. בשביל מחשבה כזאת, אודל לא עוזר לך יותר מדי. אתה תיתן לו עכשיו חוזה ענק ועוד שנתיים אתה תקוע איתו ובלי יכולת לחזק את הקבוצה בגלל תקרת השכר. עדיף לשלוח אותו עכשיו בטרייד ולקבל החזר טוב בשבילו. אם הג'איינטס יכולים לקבל בחירת סיבוב ראשון בשבילו (ואני בספק אם תהיה קבוצה שתיתן להם את זה) הם חייבים ללכת על זה. עם כל האיכויות של בקהאם

רוני 27 במרץ 2018

לפני שנתיים הג'איינטס היו לא רעים בכלל עם בן מקאדו על הקווים אז אולי הם לא כאלה רחוקים מהפלייאוף. הליגה מאוד הפכפכה וקבוצות כל הזמן עולות ויורדות (מלבד הפטריוטס והבראונס) כך שזה לא נכון לדעתי להסכים לבינוניות, צריך לבנות לעתיד כאילו אתה גרוע ובינתים לנצל כל הזדמנות כאילו זו האחרונה. אתה גם יכול להתכונן 3 שנים ואז פציעה של שחקן אחד מפילה אותך. מעבר לזה שזה יבאס את האוהדים להיות קבוצה שבוחרת להפסיד בינתיים. אפילו שג'ואל אמביד שחקן טוב וגם מצחיק.

אני לא חושב שהראמס קשורים לעניין, היה להם מאמן גרוע, ועכשיו יש להם אחד יותר טוב שלוחש לק"ב שלו את התשובות. והם הביאו איזה 4 שחקנים חדשים שנה שעברה שהיו מצויינים. לא הייתה שם חשיבה לטווח ארוך. וגם אין עכשיו.

אריאל גרייזס 27 במרץ 2018

לפני שנתיים לג'איינטס היתה עונת "שיא" שבה הם עפו בסיבוב הראשון של הפלייאוף אחרי שההגנה שלהם נתנה עונה אדירה. זאת גם היתה העונה היחידה שהם הגיעו לפלייאוף בשש שנים האחרונות, כמדומני, איליי הזדקן מאז בשנתיים, איליי אפל הפך לבאסט, ג'יי פי פי כבר לא בקבוצה ועוד ועוד שינויים. בקיצור, הבעיה אצל הג'איינטס שבשנים של הג'י אם הקודם במועדון הם לא הצליחו בבחירות הדראפט שלהם בכלל ואין להם שום קבוצה לבנות עליה. אין להם בסיס בכלל. הם עשו כמה החתמות טובות, סוף סוף יש להם טאקל שמאלי נורמלי (דרך אגב, לפטס יש את מאמן קו ההתקפה הטוב בליגה וק"ב שגורם לקו שלו להיראות מצוין, אני לא אתפלא עם סולדר יהיה לא יותר מבינוני בג'איינטס) אבל לחשוב שהם מסוגלים להתמודד בשנה הקרובה עם מה שיש להם פלוס הדראפט זה הזיה, ואני שם פה את הכבוד המקצועי שלי על הקו.
הראמס הם דוגמא כי נכון שהיה להם מאמן גרוע אבל במשך השנים הם אספו שחקנים טובים שחיכו שיגיע המאמן המתאים לנצל אותם. יש להם את דונלד על חוזה רוקי ואת גוף (עליו הם שילמו הרבה בדראפט אסט) ואת הראנינג בק אולי הטוב בליגה, גם הוא על חוזה רוקי ועכשיו בקיץ יש להם מספיק מקום בתקרה להביא את החלקים החסרים כמו סו ופיטרס ואחרים. ככה בדיוק נראה תהליך בניה. אם הג'איינטס לא יבינו שזה מה שהם צריכים לעשות הם ימשיכו להתבוסס בבינוניות עוד הרבה זמן

NoOne 27 במרץ 2018

מה שאריאל מתכוון לאמר זה שעכשיו שנייט סולדר כבר לא משחק בפאטס הדגלים הצהובים יתחילו לעוף כאילו זה הפגנה של כהנא בשנות השמונים

ב"פ 27 במרץ 2018

ב1997 סטיב יאנג נתן עונה של 67% השלמה, 104 רייטינג בעונה בה ג'רי רייס היה פצוע למשך כל העונה. אני לא יודע מאיפה מגיע הצורך הזה לזלזל בו. האם זה הצורך להאדיר את רייס, שנדמה לי שלא צריך שום עזרה בנושא? האם זה בגלל תנועת הזריקה המכוערת? האם זה הירידה ברמה בפלייאוף?בכל אופן סטיב יאנג היה שחקן מדוייק ויעיל ברמה היסטורית והוא ללא ספק ק"ב עילוי בלי קשר לג'רי רייס.

ואני לוקח LT HOF לפני שאני לוקח את אודל בקהאם.

אריאל גרייזס 27 במרץ 2018

גיל פשוט רגיל להשליך מהסטטיסטיקות של איליי עם ובלי רסיבר כמו בקהאם על ק"בים אחרים

פרפר נחמד 27 במרץ 2018

אין בעיה עם רסיבר דיוה.
יש בעיה עם רסיבר דיוה שרוצה משכורת של קווטרבק

וזה בקבוצה שצריכה לתקן או לשפר כמעט כל עמדה.
לא סתם הם בוחרים 2 דראפט.

אבל הכל תלוי מה הם רוצים לעשות- סתם למכור חולצות ולהיות קבוצה של 8-8 שישאירו אותו אם הם רוצים להיות קבוצת פלייאוף משמעותית- טרייד.

אדם בן דוד 28 במרץ 2018

אני ממש לא בטוח שרסיבר טוב עדיף על ר"ב טוב.
הסיהוקס התבססו על לינץ' וההגנה שלהם, מעבר לעובדה שהייתה היסטורית בפני עצמה, גם פרחה מהטחינה הקרקעית של ההתקפה.
גם האליפויות של דאלאס היו רשומות על סמית' לא פחות מאייקמן וארווין.
אני נגד טרייד על אודל כי הוא והג'איינטס מתאימים זה לזה וקבוצה מניו יורק לא צריכה להיות אפורה ואודל הוא סופרסטאר בכל רמ"ח.
אבל לא מסכים עם חלק מהקביעות.

7even 28 במרץ 2018

בוא נראה מה יש לנו…
קבוצה שחייבת…פשוט חייבת Rebuild.
שיכולה לקבל כמה בחירות דראפט טובות תמורת שחקן לא יציב עם פציעה שלך תדע מה יהיה ממנה.
מה יש לחשוב פעמיים?

לדעתי דווקא לתת לו את החוזה הזה יהיה שוב התבוססות בבינוניות.
או במקרה של הג'איינטס – התבוססות בלום ושום דבר שהולך שם.

סע לשלום המפתחות בפנים

מיקיג' 29 במרץ 2018

אתה טועה כי אתה לא ממש הפנמת את המשמעות של רסיבר כמו בקהאם במועדון שמנסה לבנות את עצנמו מחדש. האיש הוא לא כאב ראש הוא שואב אל עצמו את כל האנרגיות של הקבוצה. הוא מחריב קבוצה וסטטיסטיקות כאן לא רלבנטיות. טמטום לתת לו חוזה ארירל צןדק לגמרי

Comments closed