נצחון על באר שבע

תודה

אני מודה שמעט התאכזבתי מכך שנגמר רק 3:0, היתה לי תחושה שמגובה בפודקאסטים כבר כמה שבועות, שאיביץ' שומר את ההתפוצצות הראשונה האמיתית שלנו העונה לבאר שבע, ואתמול גם 5:0 לא היה גורם עוול ליריבה המאוד, אבל מאוד מאוד חלשה מהדרום.

זה קצת מצחיק היום, אבל אתמול בסביבות השעה 1930 אוהדי מכבי התפלצו למראה ההרכב שהעלה איביץ'. דסה וקנדיל פצועים, אז מסתבר ששחר פיבן הוא מגן ימני. כולנו היינו בטוחים ששרן יהיה המגן הימני במצב כזה, שחר פיבן פשוט לא יכול להיות. אחר כך רואים שאיביץ' עלה בלי שכטר ובלי אלירן עטר, ומי בחוד, זה צ'יקו. מה? איך? למה?

התגובות נעו בין, איביץ' מתחכם יותר מדי לבין אכזבה מכך שאיביץ' מתאים את עצמו לבאר שבע במקום שבאר שבע יתאימו את עצמם אליו. הבעיה היא שמשום מה למרות חמישה חודשים שכבר יש לנו עם המאמן הזה, עדיין האוהדים שלנו לא רק שלא סומכים על איביץ' בעיניים עצומות (איך אפשר, איך אפשר), הם לא מבינים את המהות של האיש.

פטר בוס הוא מאמן מעולה לדוגמה, אבל לפטר בוס יש נאמנות לאידיאולוגיית כדורגל מסוימת, מערך ספציפי, סגנון משחק ברור ומובהק. כאשר רצה להכין להפועל באר שבע הפתעה בבלומפילד במשחק על העונה, הוא היה צריך לתרגל את דור פרץ כבלם שלישי שמאלי, ואת דור מיכה כנף שמאל, במשחק לפני כי זאת סטיה מהעיקר. בערך רבע שעה בתוך המשחק ההוא, פטר בוס חזר למוכר ולידוע, וחזר ל4:3:3 הקלאסי. לאיביץ' אין נאמנות לשום שיטת משחק, אין אידיאולוגיה, יש התאמה מוחלטת של צורת המשחק לדרך הכי טובה לנצח את היריבה הספציפית בערב נתון. זה דורש המון עבודה ממנו ומהשחקנים, זה דורש הבנה מאוד גדולה של השחקנים לדרישות מהם, זה דורש תיאום מופרע כמעט בין כולם, וזה מה שאיביץ' משיג.

הסיבה שצ'יקו עלה הרכב היתה פשוטה, איביץ' זיהה בקלות מרובה את נקודת התורפה הכי גדולה של באר שבע, הנעת הכדור של בלמיה, וחוסר האחריות ההגנתית של כל שחקניה. שני השחקנים הקדמיים שלוחצים הכי טוב במכבי הם אצילי וצ'יקו, ולכן אצילי וצ'יקו עלו כאשר משימתם היתה אחת, לעשות את המוות לבלמי באר שבע (יחד עם דור מיכה כמובן), הפלא ופלא, הגול הראשון נכבש כתוצאה ממסירת מפתח של שחקן החיזוק המכבי, סליחה האיש והקיר, מרוואן קבהא.

*

פערי הרמות בין מכבי ושאר הליגה הם באמת מהגבוהים שאני זוכר כבר הרבה שנים, אבל להכתיר את באר שבע כקבוצה השניה באיכותה בליגה, זה לעשות עוול לליגה הזאת. לבאר שבע יש כלים מעניינים, אבל כלים שגם המנצח הגאון ביותר ביקום לא יכול ליצור מהם תזמורת לא קקפונית. מדובר בקבוצה שרצה הכי מעט בליגה. ג'ון אוגו מתפקד על תקן ניצב ומצליח לשבור את השיאים השליליים של ברק יצחקי בתנועה במגרש. אם תשים את מרוואן קבהא לידו, אתה משחק בעשרה שחקנים מול שנים עשר של היריבה. אם תשים את סאבו ומליקסון לידו, אתה מבטיח שבכל התקפה של היריבה בה היא עוברת את קו מחצית המגרש, הבחירה בין האם יהיה שער או לא, היא של היריבה. חאתם עבד אל חמיד הוא בלם שיוצר מחדש את תפקידו, אני לא בטוח באיזה רחבה הוא מבלה יותר, ברחבת היריבה (גם בהתקפות מסודרות, לא רק במצבים נייחים) או שמא ברחבתו שלו. לואיי טהא לא מסוגל למסור כדור לשחקן מקבוצתו אלא אם זה נמצא לכל היותר שלושה מטרים ממנו. בן ביטון עסוק כנראה בלהיות הדובר של אלונה ברקת בפני השופטים, לכן אין לו זמן להגן בכדורגל.

איביץ' הגיע מוכן למשחק, מכבי הגיעה כשהיא רוצה דם, ואתמול קבלנו תצוגה מדהימה של קבוצה אחת בצהוב, קבוצה שיודעת איך משחקים כדורגל, קבוצה שמחויבת לעצמה, שחקנים שלא רק נותנים את כל מה שיש להם על המגרש, הם עושים זאת מתוך לכידות והתאמה שלא ראיתי כבר שנים בישראל. לא רק שאי אפשר לצפות ליותר מזה, באמת אי אפשר היה לבקש קבוצה כזאת בלי להיות חצופים מדי, אז תודה, זה כל מה שיש לי לאמר בפוסט הזה, תודה.

האדרספילד. אפור אבל יונייטד
בנוכחותו

87 Comments

אלעד 26 בדצמבר 2018

שווה להתעכב על השער השני של מכבי. הכדור היה אצל שרן ייני. הרביעייה הקדמית של ב"ש מפוזרת לרוחב המגרש, סאבו היה השחקן הקדמי ביותר (מאחורי שרן), קורהוט יצא קדימה גם ואוגו עמד לבד באמצע.
הפס של שרן ביטל שבעה שחקנים של ב"ש, ולא כי זה היה פס גאוני אלא כי העמידה שלהם הייתה מזעזעת. משם, יוני דהר לבדו, ולא בפעם הראשונה במשחק, מול הבלמים של ב"ש, ובמצב כזה, אתה צריך להתפלל כדי שהכדור לא ייכנס. התפילות לא עזרו.

לגבי צ'יקו: אני וחבר שלי אומרים מתחילת העונה שהוא חייב לשחק כ-9. גם בגלל הפיזיות שלו, גם בשל היכולת לשחק עם הגב, וגם כי כשחקן אגף הוא לא מספיק מרשים והכי חשוב: הוא מאפשר לתת מנוחה לשכטר. ושכטר – להעלות אותו מהספסל מול הגנה עייפה זה כמעט לא כוחות. כשיש לו אוויר, הוא לא מפסיק להטריד, לסחוט עבירות, לנוע בכל המגרש.

מכבי הזאת רוצה יותר. ב"ש לא. אוגו, לעומת משחקים קודמים בין הקבוצות, בכלל לא התעצבן, בקושי עשה עבירות, לא רב עם השופט – חסר אנרגיות, כמו כל הקבוצה. מהצד השני, עלה הבולדוג גלזר. ההגדרה של שחקן "מציק" במובן הטוב של המילה. הוא לא מפסיק להיצמד לשחקן, לא משנה העמדה במגרש ולא משנה התוצאה, הוא מציק לך עד שתשחרר את הכדור או תאבד אותו.
גלזר ואוגו משקפים את ההבדל בין מכבי לבש.

וגם – 7 שחקני בית בהרכב. אין לזה תחליף ואין לזה מחיר. יחי המכביזם.

יובל 26 בדצמבר 2018

ההבדלים בין מכבי לב"ש מתמצים בעמדת המאמן.
במשחק הראשון בין מכבי לב"ש, פיבן עשה טעות נוראית שעלתה בשער של ג'ון אוגו. איביץ' לא מיצמץ והשאיר אותו עד לסוף המשחק אותו מכבי כמעט ניצחה. פיבן הפך להיות שחקן הרכב קבוע.
במשחק אתמול קבהא עשה טעות נוראית שעלתה בשער של צ'יקו. תוך דקה ברק בכר שלח אותו לקישור ואחרי עוד 2 דקות הוא כבר היה במקלחות.
הגיבוי ועמוד השדרה של איביץ' מרוויחים שחקנים למכבי, לעומת זאת הלחץ של המערכת בב"ש הורג את השחקנים שם שמשחקים עם משקולות על הרגליים.

אחד העם 26 בדצמבר 2018

אתה קצת מחמיר עם בכר.
הוא ניסה לעלות עם מערך שיכול להתקפל מ 4:3:3 ל 5:3:2. הוא ידע שהוא נחות וחייב למזער נזקים הגנה . ההתקפה, תבנה על מליקסון מאיורי שני חלוצים מהירים ואלוהים יעזור.
כשחטפ, ניסה לחזור ל 4:3:3 , שמשמעותו נטילת סיכון. נפל טרף לשיני הזאבים (אני מעדיף כלבי פרא, הם ציידים יותר מסוכנים)

יובל 26 בדצמבר 2018

ממש לא.

נתנו לו חבורה של שחקנים הכי מוכשרים בליגה (כן, יותר ממכבי ת"א ) בהשקעה כספית עצומה, תוך כדי שב"ש שואבים כמעט כל שחקן ששיחק טוב בקבוצה אחרת, והוא הפך אותם לקבוצה שמתחרה עם הפועל חדרה על המקום הרביעי.

את ג'ורדי שבמצב זהה הביא את מכבי 3 פעמים לסגנות ועוד פעמיים לגמר גביע כמעט הוציאו להורג עם ביקורות על איך שמכבי נראו (חלק מהן מוגזמות, חלק מהן בצדק ).

אחד העם 26 בדצמבר 2018

אני לא יודע מי בחר את השחקנים. הוא? אלונה? אלי? אסי רחמים? קצב?
נעשו טעויות קשות בבחירת הבלמים ומערך הקישור
זה שיש שחקנים מבריקים בהתקפה, לא פותר את כל הבעיות.
ג׳ורדי כבר לימד אותנו שאצלנו , זאת שקשה להכניס לה גול, לוקחת אליפות

Lord Anthony 26 בדצמבר 2018

ההגנה הזאת לקחה אליפות בעונה שעברה.

חיים הצהוב 26 בדצמבר 2018

התכוונת קיבלה במתנה אליפות

Lord Anthony 26 בדצמבר 2018

תקרא לזה איך שאתה רוצה, אבל זאת בטוח לא קבוצה שצריכה להיות במרחק של 17 נקודות מהמקום הראשון, עם בערך אותו מספר נקודות כמו הקבוצות שהיא קנתה מהן את הכוכבים הגדולים שלהן.

חיים הצהוב 26 בדצמבר 2018

למה? כי הם קנו שחקנים יקרים?
אין שום איזון בכלום, מגנים- אין, בלמים-אין, קישור-אין
אני באמת לא מבין למה אנשים חושבים שהם צריכים להיות יותר גבוה? זאת לא קבוצת כדורגל

Lord Anthony 26 בדצמבר 2018

לא רק בגלל שהם קנו שחקנים יקרים. ביחס לעונה שעברה עזב שחקן אחד משמעותי – וואקמה, והצטרפו חמישה שחקנים, אחד מהם מלך השערים של הליגה.
זה הרבה יותר פשוט מלהודות שברק בכר אוברייטד.

חיים הצהוב 26 בדצמבר 2018

אני באמת לא יודע כמה אפשר להוציא מסגל שכזה ובגלל זה קשה לי עדיין להודות שבכר הוא אוברייטד.
מה שכן מי שבנה את הסגל הזה לא מבין בכדורגל ואם הוא באמת זה שבנה אותו אז לגמרי אני מסכים איתך.
ואגב אתה ממעיט בערך שהיה לאייבנידר ולראדי על הקבוצה, בטח בחדר ההלבשה, הם לא היו פחות משמעותיים בהרבה מוואקמה.
אני בטוח שאיבינדר במקום סאבו שווה לב"ש עוד כמה נקודות העונה רק בגלל שהיה על המגרש עוד שחקן שאכפת לו

Ollie Williams 26 בדצמבר 2018

לא חושב שבכר אוברייטד, הוא לדעתי תקוע באיזשהו לופ של שטיקים קבועים שהיריבות יודעות להגיב אליהם. בעיקר מנסה לשחזר את נוסחת ההצלחה מהאליפויות עם שחקנים פחות טובים (קבהא/איינבינדר במקום הובאן? הסלביינק על וואקמה? באמת?)

אחד העם 26 בדצמבר 2018

בשנה שעברה הם הצליחו עם הבלמים המחליפים.
השנה בחרו בנוסטלגיה ונשארו עם שני הבלמים המובילים של פעם. שהיום הם רק צל חיוור של עצמם.
בקישור הם התחילו עם הרומני, ראדי (מאז ישו לא היתה כזו לידה מחדש) ואוגו.
אייבינדר היה תחליף חלקי. השנה גם עליו ויתרו. אוגו שחקן טוב בעונה רעה.
מה רבותא להם בזה שקנו שחקני קישור קדמי והתקפה על המשקל, שדורכים אחד לשני על הרגליים)) (כפי שציין מישהו) מזלם שנפטרו מגאדיר במחיר מבצע ושאוחנה מחלים.

יקיר 26 בדצמבר 2018

דודו דהאן בוחר בב"ש את השחקנים

חיים הצהוב 26 בדצמבר 2018

השחקנים של ב"ש ברובם שחקנים בינוניים שנתנו עונה אם שתיים טובות, לא הכי כישרוניים ולא כלום.
וגם השחקנים הכישרוניים שלהם משחקים באותה עמדה ככה שזה מבטל אותם.
מליקסון בן ה34 (שהיה יותר צעיר היה יכול לשחק גם בציד) סבע והאסלנבייק משחקים מאחורי החלוץ, הם לא נראים טוב כשהם משחקים ביחד.
מישהו פעם אמר שסאבו שחקן ומאז אנשים חושבים ככה
אוגו חסר חשק ומאבד כל כדור שני באמצע
קבהה בלוף בראון 3 רמות מעליו, הוא אפילו לא שחקן של ליגת העל
ביטון מגן בינוני ביום טוב ובעיקר עושה חוסר שקט בהגנה
הבלמים כולם חלשים
מגן שמאלי אין ומה שיש ברמה של ליגה לאומית
בן שהר באמת חלוץ טוב
עזרא ממן בן בסט- שחקנים בינונים במקרה הטוב שנתנו עונה אחת טובה שלא תחזור
זריהן אפילו עונה אחת טובה לא נתן
וכל השאר בעיניי לא שחקני ליגת העל
אז בוא תגיד לי איך באר שבע הכי כישרוניים? אין להם קבוצה,יש להם מקבץ של שחקנים סבירים + (סבע והאסלנבייק נתנו עונה אחת טובה, לא הוכיחו את עצמם מעבר לזה) עם שחקנים שבעים וזקנים ותוספת של שחקנים שלא ברמה של ליגת העל

yaron 26 בדצמבר 2018

חיים, אתה צודק אבל חלקית.
יש הרבה בעיות בסגל של ב"ש אבל לדעתי רובן בהגנה. זה לא שכל השאר מושלם, אבל הבעיה האמיתית היא שגם את הטוב שיש השביתו עם התנהלות מחפירה.
התחילו עם סאגת חיימוב, עברו לשהר, ממן, יש עוד.
אז נכון שהשנה זה כנראה לא היה מספיק בכל מקרה אבל היו נראים יותר טוב, היו נשארים קבוצה כמו מכבי בעונות הקשות. כשהשחקנים מקבלים כזה מסר, קשה לצפות שייתנו את התחת בעונה גמורה.

חיים הצהוב 26 בדצמבר 2018

זה נכון שהבעיה שלהם זאת ההגנה אבל זה לא בהכרח בשחקני ההגנה כמו במשחק ההגנה.
מליקסון וסבע בצדדים (לא כל שבוע משחקים נגד מכבי ולא כל שבוע סבע ירד לגליצים) לא עושים ולא יורדים להגנה, אוגו יעשה הגנה רק כשזה לידו, הוא לא יתאמץ מעבר, סאבו לא יודע לעשות הגנה ולא ללחוץ, קבהה לא שחקן ליגת העל, ביטון הוא מגן שיודע בעיקר להתקיף.
תסכים איתי שכל שחקני ההגנה שלהם היו נראים הרבה יותר טוב אם היו שחקנים שעוזרים להם מדי פעם ולא משאירים אותם לבד וזה בדיוק הבעיה של הקבוצה הזאת, היא לא קבוצה רק אוסף של שחקנים שדורכים אחד לשני על הרגליים

yaron 26 בדצמבר 2018

מסכים לחלוטין עם כל מה שאמרת. הנקודה שלי היא שמעבר לבעיות הסגל השביתו גם את הטובים והכמעט טובים סתם.
הסגל הזה מספיק טוב למקום שני אבל אני בספק גדול אם זה יקרה.
אפשר לסיים עונה כזאת עם תחושת אכזבה וטעם מר ואפשר לסיים עם חדר הלבשה מפורק.

רועי 26 בדצמבר 2018

כשראיתי שאין לנו מגן ימני אמיתי קצת חששתי שמשחק ההתקפה יהיה תקוע, בכל זאת, צד ימין שלנו מאוד פורה השנה עם קנדיל ודסה. אז חששתי. והתבדתי.

חיים הצהוב 26 בדצמבר 2018

הכי כיף אתמול היה העליונות הברורה באמצע, אחרי המשחק ההוא לפני שנתיים שאוגו פשוט ריסק את אלברמן ואת כל הקישור שלנו בקלות פתאום יש לנו חבורה של שחקנים שלא מפחדים מכלום, שלטו אתמול במשחק ביד רמה והכי כיף שכל הקישור שלנו אתמול היו שחקני בית.
היה איזה רגע במשחק אתמול שאני מוכן להישבע שראיתי את גלזר נובח וחושף שיניים מול שחקני באר שבע ההמומים והמפוחדים (או לפחות זאת התמונה שעלתה לי בראש), איזה כיף שיש למכבי שחקני בית כמוהו כמו יהונתן כהן (יש לו את הדבר הנדיר הזה שאתה יודע שהולך לקרות משהו מסוכן כשהוא עם הכדור) וכמו פיבן שלא מפסיק להרשים אותי.
השחקנים האלה, הרעב, הבגרות והמחויבות שלהם זה ההבדל העיקרי בין המועדונים, זה ההבדל בין קבוצה גדולה למועדון גדול.

אפשר כבר להכריז רשמית על הצדיק שעשה גרפיטי על קבהה כאיש השנה במכבי? המחשבה על קבהה בהרכב במקום גלזר…

מעיין אוהד מכבי 26 בדצמבר 2018

למען הסר ספק – הגרפיטי הזה מעולם לא נמצא ובוודאי שלא רוסס בקרבת קרית שלום.
הכתב שפרסם את זה התנצל והודה שלא בדק את המקורות שלו אלא העלה ישר תמונה שנשלחה אליו בוואטסאפ.

זה נעשה במחשכים (כי חלילה שוואן יפרסמו משהו שיעיד על חוסר מקצועיות או אמינות) אבל פורסם תיקון לכתבה וגם התנצלות. זה קרה, אגב, בעקבות יוזמה של אוהדי מכבי שיצרו קשר עם הכתב כדי למצוא את הקיר ולמחוק את הכתובת.

לא ברור לי ואפילו מכעיס אותי שמשום מה כולם מקבלים את זה כאילו היה דבר כזה ומוסיפים חטא על פשע ואוכלים את הלקרדה שזאת הסיבה שקבהא לא במכבי (ולא נניח כי באר שבע הציעו לו חוזה עדיף).

Ollie Williams 26 בדצמבר 2018

הכתב אכל לינץ' וירטואלי בטוויטר וירד למחתרת לחודש בגלל בטעות הזו.
הערכתי אותו עד אז, אבל העסק הזה בתוספת חסימה שלי (אז עוד הייתי בפלטפורמה הזו) גרם לי להבין שהוא פח בדיוק כמו כל השאר באכסניה הזו.

וד"א לא אומרים תודה לאמן הגרפיטי אלא לאמן הפוטושופ

אני רק שמח שעם או בלי קשר לא נלחמו עליו בהצעות חוזה מוגזמות, אלא נתנו לב"ש להתבשל עם זה.

עידו 26 בדצמבר 2018

דווקא המשחק אתמול הכי פחות הלחיץ אותי, לעומת הקודמים. כבר היינו 3/4 במשחקים קשים, מקסימום תיקו או הפסד, יכולתי לחיות עם זה.
כתבתי פה בעבר, ב"ש לא קבוצה לאליפות – כי אין לה הגנה. אתמול במשחק בינוני מאוד קיבלה מאיתנו שלישיה. אחרי השלישי של ריקן השחקנים התלהבו מהאולה-אולה של הקהל וסתם התמסרו, יכלו לשים עוד שלישיה בזמן הזה. ב"ש היתה גמורה.
האינטנסיביות שמכבי משחקת בה יוצאת דופן, והרבה מזה קשור לסגל הרחב והמאוזן. אין שמות, אין באנקרים בהרכב. ביום נתון כולם יכולים לשחק. זה העלה את האינטנסיביות באימונים (לפי השחקנים) ומביא את הקבוצה בכושר בלתי יאמן לליגה.
יש באיביץ' קצת ממאמנים שקדמו לו. הקבוצה שלו בכושר אדיר יחסית לליגה (כמו של אוסקר), הוא מנהל משחק כמו סוזה ומכין את הקבוצה כמו יוקאן. הוא יקח טרבל (בשאיפה) כמו פאקו..

בכר מאמן טוב, אבל מי שבנה את הקבוצה שם עשה שטויות על גבי שטויות. לא יודע אם זה הוא או אלונה, בשורה התחתונה הם יצרו שם נזק עצום לעונה הזו ונזק לא קטן להמשך. חצי סגל מועמד לשחרור, ומי שלא ימצא קבוצה ישב על התקציב שם. אין שום דבר לעתיד בקבוצה הזו, אולי מיכאל אוחנה.
הם נתלים בהחלפת הזרים בקרוב, אם לא ישלמו לאלישע מהצד שימצא להם שחקנים טובים- לא חושב שיש על מי לסמוך בהקשר הזה. השנה נעשתה עבודה מזעזעת בתחום.

תודה גיל, כיף לקרוא אותך

לירן 26 בדצמבר 2018

מסכים עם הכל, חוץ משאתמול לא היה משחק בינוני בכלל של מכבי, היה משחק מצוין, כולם היו טובים מאוד

יובל 26 בדצמבר 2018

התקפית משחק מאוד בינוני, מכבי לא היו חדים בפעולות האחרונות, עם טיפה יותר חדות היתה יכולה להיות כאן חמישייה בקלות.
מכל בחינה אחרת ובעיקר מבחינת המחויבות של הקבוצה – אכן משחק מצוין.

רענן 26 בדצמבר 2018

מה שנראה אתמול נראה כבר לפני חודש , מכבי תזכה באליפות וכנראה בדאבל.
אבל זה באמת כבר לא חדשות .
המטרה היא ליגת האלופות וחובה להתכונן מאתמול.
1. לסנדל את המאמן ( יש דיבורים שזה הכיוון )
2. לזהות נקודות תורפה ברמה אירופאית ולנסות לפתור אותם כבר בינואר , כלומר את החיזוק של יוני לנסות להביא בינואר כדי להתאקלם , שהקבוצה שתתמודד ביולי – אוגוסט במוקדמות תרוץ כבר בינואר
לא אוהד של מכבי אבל נהנה לראות כדורגל , כולל שילוב שחקני הבית .

ארז לולו 26 בדצמבר 2018

בסביבות הדקה ה60 – 70 הופיע נתון לפיו מכבי רצה 8 ק"מ יותר מבאר שבע. לא זוכר פער כזה. מניח שעד סוף המשחק כל שחקן של מכבי רץ כקילומטר יותר בממוצע משחקן של באר שבע. בפער כזה אי אפשר להפסיד.
לגבי איביץ' – נדמה שהדבר הכי חשוב לו זה שעל המגרש יהיו השחקנים הכי רעננים. לכן ההרכב. מי ששיחק בגביע משחקני החלק הקדמי נח אתמול (חוץ מאצילי שרץ בטירוף כל העונה) .מכבי רצה ורוצה יותר מכל מכבי שאני זוכר אי פעם.

אחד העם 26 בדצמבר 2018

ועוד בלי רוסלן , שנוהג לרוץ מעל 12 קמ במשחק (אתמול מיכה הוביל עם 10.8)

אבנר משער 2 (206) 26 בדצמבר 2018

" לאיביץ' אין נאמנות לשום שיטת משחק, אין אידיאולוגיה, יש התאמה מוחלטת של צורת המשחק לדרך הכי טובה לנצח את היריבה הספציפית בערב נתון. זה דורש הבנה מאוד גדולה של השחקנים לדרישות מהם, זה דורש תיאום מופרע כמעט בין כולם, וזה מה שאיביץ' משיג."
שמענו על אסיפות טקטיות ווידאו ארוכות מאוד.
סוף סוף השחקנים עובדים על כדורגל ולא רק משחקים בפלייסטיישן.
לא סתם המשחק הכי חשוב הוא נגד רעננה בשבת. זה איביץ היסודי.
כמו שיובל רשם למעלה ההבדל בטיפול של המאמנים בשחקנים שטעו גורם "לחיילים" לעשות מה "שהאריה שאג".

יואב 26 בדצמבר 2018

תודה לך גיל. פוסט נהדר.

שבעה שחקני בית אתמול, שלושה מהם, בשנתם הראשונה בבוגרים של מכבי. בערך לפני שנה, התרעתי מקניה חפוזה של קבהא(אלרגי לכדור כמאמר ניר צדוק) וטענתי שיש לנו טובים יותר שיחזרו. טובים הרבה יותר. ביטלו את דברי. אמרו לי שכל הילדים האלה יראו ספסל במקרה הטוב. אולי זה מובן שמשפט כזה מגיע מאוהד שיש לו מחלקת נוער רק על הנייר.
אולי הוא לא יכול להבין מחלקת נוער שמקום המדינה, מייצרת את טובי השחקנים במדינה. בטח מחלקת נוער שמחוזקת באנשי מקצוע זרים ומושקע בה הון. למה שיבין בזה?
יורדי עשה נכון שהשאיר אותם חוזית במערכת אבל לא היה לו אומץ ללכת עם זה עד הסוף. אבל זאת תמיד היתה מכבי. כמעט בכל האליפויות שלה היה לה עמוד שדרה משלנו.

כתבתי כאן על איכות המגינים הנדירה. זה הזמן להגיד שכנראה מאז מיקו בלו, לא היה למכבי מגן שמאלי כזה. עם יסודות כדורגל כל כך בריאים ומגוונים. מכבי לא היתה יכולה לדמיין מגן שמאלי טוב יותר לצרכים שלה ולליגה שהיא משחקת.

הגישה של מכבי מייתרת בחירות פרסונליות. כולם לוחצים, כולם אמיצים, כולם שואפים לעומק, כולם יודעים את התורה.
כל כך הרבה פעמים אתמול הגענו עם הפנים לשער של בש פלוס הצטרפות של שחקנים. האמצע של בש היה בור, מכתש אבל צריך להיות יריב שרוצה לכתוש את הריק הזה, פעם אחר פעם.

מילה על אוגו. הוא פשוט טייל אתמול, נוכח נפקד. שום אגרסיביות, שום עניין. האוגו הכי אדיש שראיתי. ועדיין היה מהפחות מחרידים שם. סיי נו מור.

רועי 26 בדצמבר 2018

תגידו, אפשר כבר לדבר על תוספים ?

שי 26 בדצמבר 2018

גדול

יובל 26 בדצמבר 2018

תודה לאל שאוגו היה אדיש,
בכל משחק שהוא משחק נגדנו בנתניה אני מפחד שהוא יעשה ראיוס לאחד השחקנים שלנו.

אורי 26 בדצמבר 2018

אני דורש משחק חוזר – שכטר הסתיר להרוש בשער השלישי

אריק האחר 26 בדצמבר 2018

מכבי ת"א של השנה היא קודם כל קבוצה
אוהד את מכבי קרוב ליובל שנים .
תמיד היו כוכבים במכבי אך לא זכור לי הרכב כל כך חזק כקבוצה .
כל מי שהבקיע אתמול לא היה במחשבה שלי לפני המשחק כמבקיע או כהטוב ביותר למשחק הזה.
לפתע שוב משום מקום הם המבקיעים והמצטינים.
זה ההוכחה לשיטה ולמאמן של קבוצה .
עד כה עונה מדהימה ולכול הברברנים על ליגה חלשה במיוחד העונה שימשיכו לבלבל אנחנו
נהנים מקבוצה היסטורית

יואב 26 בדצמבר 2018

איביץ מרעיב אותם(עטר, שכטר, יוני, צ'יקו, ריקן, אפילו אצילי בתחילת עונה) ואז משחרר אותם לטרוף. חבורת זאבים או לא?
מחלקת המדיה נותנת קרב יפה לקבוצה האדירה שנבנתה כאן. אין ספק…

אבי 26 בדצמבר 2018

איביץ זה כמו המורה בסרט וייפלאש..לוקח אותם לקצה..

Ollie Williams 26 בדצמבר 2018

חזק :)

אחד העם 26 בדצמבר 2018

פאקו היה זה שלקח את כל הקבוצה לצפות בסרט.

לירן 26 בדצמבר 2018

תודה גיל, מצוין כרגיל.
באמת קבוצה ועונה מדהימה, לפני המשחק אתמול חתמתי על תיקו, היתה לי הרגשה שאי אפשר להצליח כל כך הרבה מבחנים בתקופה קצרה – בני יהודה, חיפה בסמי עופר, בית"ר בטדי בגביע, ובאר שבע עם הגב לקיר… אבל התבדתי.
בקשר להרכב, בצהריי המשחק, חשבתי ביני לבין עצמי שיהיה חכם לשחק עם עטר במקום שכטר כדי לשגע את ההגנה של ב"ש שהיא מאוד חלשה העונה, איביץ' חשב כמוני רק יותר נכון, ושם את צ'יקו.
אני שמח שיונתן כהן שיחק במשחק העונה.
אני מתבאס שגם קנדיל וגם דסה היו פצועים כי הם יכלו מאוד לעזור במשחק הזה.
אני רוצה להגיד עוד 2 דברים :
1. שוכחים לג'ורדי הרבה דברים בגלל סיום התקופה אבל הטיפול שלו בשחקני הנוער היה מצוין, פתיחת סוג של קבוצת בת בלאומית עם מאמן ששייך למועדון בדרך כזו או אחרת, השאלות לקבוצת ליגת על שבהן הם ישחקו ולא ישבו על הספסל (כמו שקורה עם אליאל פרץ ואור דסה לצערי), אומנם לא היה לו את האומץ לשלב אותם בהרכב (זה קשור גם במאמנים) אבל הוא בהחלט הביא אותם לבאר שאיביץ' שותה ממנה – ועל זה הקרדיט
2. לבכר עלה השתן לראש, הוא מאמן מצוין אבל פתאום הוא חש מוריניו וקרה לו גם מה שקרה למוריניו, הוא חושב שהוא גדול מהקבוצה והשחקנים. קחו חידה לא נושאת פרסים – שחקן פתח בהרכב ב2 המשחקים האחרונים של ב"ש – כמה דקות הוא שיחק בשניהם יחד? 60 דקות! זה קבהה שהוחלף אחרי 30 דקות בקרית שמונה ושוב מול מכבי – הנה קברת שחקן. את שחקן העונה של העונה שעברה הוא לא משתף בכלל (במשחקים קודמים עלו לפניו שחקני נוער לא ידועים), את בן בסט שהוא חטף מהפועל חיפה – הוא מחק לגמרי, את חן עזרא הוא העלים. ההפתעות שלו בהרכב – מפתיעות בעיקר את הקבוצה – שוב קבהה. בחירת זרים גרועה, אני באמת לא מבין מה הוא ראה בסאבו כשהוא הביא אותו, הרי הכרנו את השחקן לפני (דרך אגב גם הסלבייק לא מספיק טוב בעיניי אבל אני לא בטוח), בקיצור – מאמן מצוין אבל איבד את זה לגמרי, חשבתי שיתאים לו להיות במכבי חיפה עונה הבאה אבל החבר'ה שם החתימו את בלבול לשנה וחצי… לך תבין.

איזה כיף שקבהה לא רצה לבוא למכבי והעדיף את באר שבע

אורי 26 בדצמבר 2018

בכלל לא בטוח שאם קבהה במכבי הוא נראה כמו גלזר ואם גלזר בב"ש הוא נראה כמו קבהה

חיים הצהוב 26 בדצמבר 2018

בטוח בטוח, רק מהסיבה שהדבר הכי חזק אצל גלזר זה האופי, גלזר בחיים לא היה נותן משחק כזה רכרוכי

Lord Anthony 26 בדצמבר 2018

בטוח לגמרי, ראינו את גלזר עונה שעברה בנתניה, צריך לעשות הרבה כדי להביא אותו להופעות שקבהאה נותן העונה.

חיים הצהוב 26 בדצמבר 2018

1. זאת לא הייתה החלטה של גורדי אלא של ניר לוין אם אני לא טועה
2. בכר הוא לא קוסם, כל מי שרשמת הם שחקנים בינונים שעברו את השיא שלהם, ב"ש פשוט בנו קבוצה בינונית עם שחקנים מעבר לשיא וללא כל איזון וככה זה נראה

Ollie Williams 26 בדצמבר 2018

בכר כנראה חושב שהוא קוסם, או שזה מה שחשבו אלונה, רחמים והשאר כשבנו לו סגל כזה.

והאמת שיש לו אוסף שטיקים קבוע שהוא עושה כל משחק, פשוט כשעושים את זה עם קבהא, אלחמיד והסלביינק ולא עם ויטור, הובאן ו-וואקמה (שלא לדבר על חוסר האכפתיות של אוגו) זו התוצאה.

קרקו 26 בדצמבר 2018

באמת שאין הרבה לומר. הנאה צרופה.
בינתיים תראו את המתוק הזה, הבן של סבע, אתמול בסוף המשחק – עם סיומת ישראלית אופיינית:

https://www.youtube.com/watch?v=BfJ1hQlEp68

דן 26 בדצמבר 2018

כן, הרבה יש מה ללמוד מהסרטון הזה:
לדוגמא שהילד הקטן (והכל כך חמוד) של סבע צריך לשמוע במגרש צעקות "סבע יא כלב" על אבא שלו ( 0:55)
באמת כבוד. וחינוך לאהבת כדורגל.

יש דברים שאפילו משחק נהדר של מכבי לא יכול לשנות, חבל

קרקו 26 בדצמבר 2018

צודק מאד. הצעקות האלה נמשכו רוב המשחק. לא שמתי לב שגם לאחר מכן…

טרנטה 26 בדצמבר 2018

לפי זוית הצילום נראה שאתה יושב ממש קרוב אלי

קרקו 26 בדצמבר 2018

אז זה אתה שמקלל את סבע? (-:
207

טרנטה 26 בדצמבר 2018

207, שורה 4.
אפרופו סבע – בבלןמפילד היה יושב קצת מעלי מישהו שכל הזמן קילל את שרן. שיגע אותי. זה לא נגמר עד שמישהו לא זרק עליו ערימת קליפות.

קרקו 26 בדצמבר 2018

שורה 15.

יניר 26 בדצמבר 2018

ועדיין כדי להיות קבוצה מושלמת יש נקודות שדורשות שיפור:
1. צ'יקו מחזיק בכדור יותר מדי ולא משחרר בזמן
2. ברבע שעה האחרונה לאחר הכניסה של הסלבינק , מכבי הגיבה לאט מדי וקבוצה יותר בטוחה מעצמה מב"'ש הייתה יכולה לכבוש
3. מיכה בקושי הורגש אולי כי הסלבינק ואצילי לא יודעם איפה להתמקם ולאן לרוץ כדי לקבל ממנו פס גאוני
4. אמאדור מאד התקפי כבלם אבל מאבד המון כדורים
5. איביץ גאון גם בהכנת הקבוצה, בניית ההרכב והחילופים המעולים. לא היה בארץ מאמן כה וכדאי לשדרג לו את החוזה כאן ועכשיו
בסך הכל היה משחק טוב ולא מעולה וניצחנו בעיקר שבאר שבע קבוצה בינונית שאיבדה את רוח הלחימה שלה- לא היה להם כמעט צהובים במשחק למעט אל חמיד

נולי 26 בדצמבר 2018

באמת אין מילים על מכבי השנה.
המאמן, השחקנים, כולם נהדרים.
סוף סוף נמצאה הנוסחה של אחרי זהבי – רצינות, צניעות, אומץ, תחרותיות בריאה בתוך הסגל ותועפות אמביציה של כל המערכת ובראשה המאמן המקצוען, שלא עושה חשבון לאף אחד ומונע (כך נראה) אך ורק משיקולים ענייניים.
שלא ייגמר לעולם.
וגיל – תודה על הפוסט הנהדר (ועל כך שלא התחלת יומן אליפות מנחס….).

אחד העם 26 בדצמבר 2018

עונה של תענוג צרוף
אתלטיקו דה תל אביב

רומן 26 בדצמבר 2018

קבוצה מדהימה יש לכם.
תענוג לראות, שחקני בית, ישראלים, כדורגל נפלא.

Gil - Zimbabwe 26 בדצמבר 2018

פעם שאלו את שפר מה הסוד להצליח בכדורגל במבטא כבד הוא ענה זייייעה, זייייעה, זיייעה.
אתמול איביץ': עבודה, עבודה, עבודה.
בלי להמעיט בערכם של האחרים אני חושב שהשנה ראיקוביץ', ייני ודור פרץ הם הראשונים שאיביץ' רושם על הלוח ומסביבם הוא כבר מסדר את כל השאר.

yaron 26 בדצמבר 2018

דמיינו את הקהל הזה בבלומפילד

See this Instagram video by @ipfl_football https://www.instagram.com/p/Br2LybyHxxY/?utm_source=ig_web_button_native_share

בעצם עזבו, בלומפילד לא יהיה מוכן… דמיינו בר"ג (-:
אם מיץ' היה מבין איפה הוא נמצא לפני כמה שנים אני בטוח שהיה מממן (לפחות חצי) בניית יציע נוסף בנתניה ביום שעברנו לשם.

השמן 26 בדצמבר 2018

תענוג. אושר גדול.
אין מה להוסיף על מה שגיל כתב לגבי מכבי. כל מטאטא יורה. שרק ימשיך כך. אני מאוד מקווה שלא יונחתו פה שמות גדולים בשביל הצלחה אירופאית. זרים אנונימיים כאלה, אולי אולי חמד. בלי משכורות מנופחות, שיתנו את הכסף לאיביץ'
הדבר המרכזי שאני מסיק מאתמול נוגע לג'ורדי:
הוא היה אשם בשלוש השנים הכושלות
אשם בזרים החלשים
אשם במשכורות המנופחות
אשם בותיקים השבעים שאבד עליהם הכלח
אשם במאמנים הפושרים
ואשם בסטגנציה שגרמה לנו לאבד את ההגמוניה
אבל הוא גם "אשם" בכך שבכל השנים הללו המשכנו להיראות כמו קבוצה, ולא כמו האוסף המביך והעלוב שהסתובב על הדשא אתמול לבוש באדום
כולי מלא הערכה לאוהדים של ב"ש שמעודדים ברגעים קשים, אבל הם סלחנים מידי כלפי הנהלה,צוות מקצועי ושחקנים שחתומים כולם כאחד על קריסה טוטאלית ללא כל הצדקה

חיים הצהוב 26 בדצמבר 2018

השנה ב"ש עדיין אלופים אז הקהל סלחני, חכה לשנה הבאה כשיורידו את בכר מהכביש

יואב 26 בדצמבר 2018

השמן,
בהקשר של יורדי אני מסכים עם הכל אבל אוסיף לו עוד כמה נקודות זכות:
1 בזכותו, איביץ הגיע למועדון חזק, מתוקתק ובנוי. מועדון עם הילה מסויימת שלא היתה לפני יורדי.
2 רמלה ויצירת תשתית עבודה נוחה שם.
3 החוזים הארוכים למושאלים כולל רוסלן ומעקב שוטף אחריהם.
4 האמונה בדור גם כשהקהל קרא לו חור. היום כבר קוראים לו שור.
5 והיו גם רכישות ישראליות יפות וסולידיות שמעשירות ומגוונות מאד את הסגל(גולסה, ריקן).

השמן 26 בדצמבר 2018

מסכים לחלוטין יואב. את גולסה וריקן מאוד הערכתי גם בתקופות הקשות. איפה הם ואיפה קבהא

לירן 26 בדצמבר 2018

יואב – כל סעיף בצבע, מסכים ב100% , בעיקר אחדד את הסעיף הראשון – איביץ' הגיע בגלל ג'ורדי, הוא פתח את המועדון למאמנים זרים בכך שהוכיח להם שמפה מתקדמים, אתם קולטים איזה שמות הגיעו לפה – גרסיה, סוזה, בוס, יוקא, שוטה (הוא לא הצליח אבל הוא שם), כשאיביץ' קיבל הצעה מישראל – לא אמרו לו זאת היתה אלופה לפני 3 שנים במשך 3 שנים רצוף, אמרו לו שזאת הקבוצה שגרסיה אימן והתקדם, שסוזה עבר ממנה לבאזל, שבוס עבר ממנה לאייאקס ושיוקאנוביץ עבר ממנה לפולהאם.

ערן (המקורי) 26 בדצמבר 2018

גיל, אחלה פוסט, ממשיך את בהליכה על עננים מאז המשחק אתמול. הרגשה של ״השריף חזר לעיר״, הסדר שב על כנו. שלא ייגמר.
הדבר היחיד שהעיב פתאום היום (ככה זה מכביסט… ) זה מחשבה טורדנית על השנתיים האבודות האחרונות: מספיק שהיה לנו מאמן טוב אחד בתקופה זו, ובאר שבע לא היו לוקחים 3 ברצף :)

holden 26 בדצמבר 2018

The Wild Bunch
אחלה חבורה של שחקנים התקבצה תחת שרביטו של מאמן קפדן ,
ממה שאני מבין אסי רחמים הנחית על בכר אוסף של שחקנים בסגנון שמכבי תל אביב כדורסל החתימו כוכבי על מקבוצות מתחרות, הבעיה שכדורגל לא מנצחים עם שמות ,

מה שהולך לקרות בבאר שבע זה ככה:
בן בסט יחזור בקרוב מאוד להפועל חיפה
חנן ממן יצפין למכבי חיפה -היכן שאביו ברוך נתן לנו הצגות יומיות, המרדונה של קרית אליעזר .
ג'ון אוגו-ג'ון אוגו יחתום במכבי, יגלם פה שחקן מספר 6 ויייצב את הקישור , מנדז'ק ישחק בעמדה קדמית לאוגו

Ollie Williams 26 בדצמבר 2018

לא חושב שאוגו יישאר בארץ.
ימצאו לו קבוצה איפושהו.
גם אם יעבור לחיפה זה לא פותר את סוגיית המיסוי שלו שהיא התמריץ העיקרי שלו לדרוש חוזה משודרג, לא מאמין ששחר ייתן לו את המספרים שירצה

holden 26 בדצמבר 2018

שחר מבין בעקבות המחאה וכל העליהום של הקהל שהוא חייב לפתוח הארנק,
אוגו תפור על חיפה,
אוגן שחקן ללא חוזה ואגב בגלל זה אתמול ובכלל לאחרונה הוא לא "מתאבד" על המגרש, אוגו חושש להיפצע ולהישאר קירח מכאן ומכאן

יואב 26 בדצמבר 2018

אוגו זה החדשות של אתמול. חיפה צריכה למצוא את החדשות של היום. היא מסתבכת בזה כבר 8 שנים.

Ollie Williams 26 בדצמבר 2018

יואב, בול.
מעבר לזה שאני עדיין לא מאמין שאוגו יישאר בארץ – זה יהיה כמו להביא את אלברמן ועמרי בן הרוש ולצפות שיעשו קפיצת מדרגה

holden 26 בדצמבר 2018

בזה אתה צודק יואב,
עוד חושבים על רפאלוב ועל שחקנים ששיחקו פה בעבר,
עדיין לאוגו יש מה לתת פה בליגת ג'פניקה,
אף אחד לא באמת יודע מי במועדון האחראי על מערך הסקאוטינג,
אולי יבקשו מאברמיקו שימליץ על שחקן 6 אפריקאי תותח וזול? אולי אפילו אייל לחמן יכול לתת טיפ?

אבודים אנחנו פה,

לירן 26 בדצמבר 2018

אתה לא יודע מה עשית לי, "רשמת אוגו למכבי" והתחלתי להלחץ שמישהו קורא את זה ועוד יביא אותו למכבי בטעות… ואז הבנתי שמדובר על חיפה… נרגעתי

holden 26 בדצמבר 2018

תגיד תודה לא מחזירים את אלברמן
וואלק שחר אוכל את כל המנות הלעוסות מכל ליגת העל:
גרשון, אלברמן וחיימוב השוער האימתני,
את כל הלוקשים אכלנו,
הליגה בחסות ג'אפניקה אבל מכבי שלנו יותר מזכירה את רשת "ספגטים" אכלנו כל הלוקשים כולל הכל

Ollie Williams 26 בדצמבר 2018

חיימוב שנה שעברה שוער משמעותי מאוד באליפות של ב"ש, בניגוד לאלברמן שהפגין ירידה חדה ביכולת ואפס מנהיגות כשהיה באמת צריך אותו. גרשון היה בלם פותח בצ'מפיונס בקבוצה שאפילו עלתה מהבתים אם אני לא טועה.

בן הרוש ושלומי אזולאי, לעומתם, מעולם לא עשו יותר מדי גם ככה.

יש בחיפה משום מה עוד איזו יהירות שמה שלא עבד במקומות אחרים פתאום יתחבר אצלם למרות 8 שנים של דוגמאות הפוכות לחלוטין.

Ollie Williams 26 בדצמבר 2018

מה שעלה לי לראש בזמן המשחק, שיוני נמרודי ציין מס' פעמים לאורך האליפויות של ב"ש ושיוסיפון כתב עליו פוסט אתמול – ב"ש מעולם לא הנחילו לנו תבוסה כזו כשהם היו בטופ. היה להם 2-0 קל אבל לא דורסני על שוטא. היה את טרנר שנה שעברה ב 10 שחקנים שנגמר בכל זאת 2-1. מעולם לא שמו לנו 3, 4 ובטח שלא 5 או 6.

יותר מזה אין לי הרבה מה להוסיף, חוץ מזה שהנהי של אוהדי ב"ש ברשתות הוא תענוג (ויסלחו אלו שכאן כמו גיא, גדי ואיציק שכמעט תמיד מכבדים ומכובדים).

כל אלו שידעו לזמר ש"העבר לא חשוב רק מה שעכשיו" כל עוד היו בטופ, לפתע נאחזים בכל שביב הישג או נצחון שלהם עלינו בעבר כדי להראות בעיקר לעצמם שהם עדיין טובים יותר. אירוניה במיטבה :)

עונה מופלאה, לתת לאיביץ' כל מספר שירצה רק שלא יברח בסוף העונה.

דור 26 בדצמבר 2018

חייב לתקן..
ובטח לא 6 .. "בגמר גביע עם גול מהברך של יואב זיו"

Ollie Williams 26 בדצמבר 2018

יואב זיו! יואב זיו! עם הברך!!!

שלמהההה תחזיק אותיייייי

D:

אחד העם 27 בדצמבר 2018

זה בשישי של ראדי.
אחרי רצף של מסירות שהזכיר את הגול של ארגנטינה נגד סרביה במונדיאל 2006.

Ollie Williams 27 בדצמבר 2018

חחחחח ברור, עשיתי פה מישמש
זוכר את התקציר כמעט בעל פה חחח

שי 26 בדצמבר 2018

גיל, יופי של טור. כנראה שכל מה שחשבנו שברק בכר עשה בבאר שבע, איביץ׳ מראה איך עושים באמת אצלנו.

פאןפאן 26 בדצמבר 2018

פוסט נהדר גיל – נגעת בנקודות המהותיות
ועדיין יש סימן לדאגה כי
1. החילוף של עטר לא הביא שום מספר! איביץ׳ מתחיל לפספס…
2. תכנית המשחק של איביץ׳ הייתה לעייף את הגמלים ואז להכניס את המחץ – התכנית נכשלה כשלון חרוץ , המשחק הוכרע, ובמקום שכטר הוא ״נאלץ״ להכניס את ריקן! פספוס שני..
3. ברח לו חיוך בשאלה הראשונה של הכתבת! התרופפות משמעת איומה.. ( דווקא ייני שמר על פאסון המשחק-מול-רעננה-קשה)
וגם רחמיי על צ׳יקו שנתן שער ובישול – בטוח יוקפא ל3 שבועות לפחות..
דוידזאדה יוקפץ להרכב במקום סבוריט שהגזים ,
וגם ריקן יכול לשכוח מרעננה

שלא ייגמר לעולם :-)

ברק 26 בדצמבר 2018

המשחק היה כל הסופרלטיבים ששפכתם, ועוד. אני חושב שראינו כאן איך מתבצעת העברת מושכות של מועדון, מין השלמה של מהלך. העזיבה של ג׳ורדי לאחר שנתיים בינוניות היתה בקלאס ובג׳טלמניות כפי שחונך. לא השאיר אחריו חורבה והלך. השאיר שושלת בדמות 7 שחקני בית בהרכב שיכול לרוץ 3-4 שנים יחד עם רענונים וחיזוקים בהתאם לשיחרור הילדים ליבשת הישנה.
ואני מכריז על קמפיין.עד שלא יעלה איזה יהלום מפרויקט ואן לייבן, ויתחיל לראות דשא במהרה בימינו, תהיה תגובה בעניין עד שזה יגיע לאוזני איביץ :) אם לא השנה אז מתי? על חשבון מי? תלוי ביהלום. במידה, ובצניעות, בואו ניתן לילדים את הבמה הגדולה כשזה נוח לטעות.

ברק 26 בדצמבר 2018

ואיפה יש לינקים למסיבת עיתונאים של אחרי המשחק?

אחד העם 27 בדצמבר 2018

באתר הרשמי

טרנטה 26 בדצמבר 2018

שרן, מיכה, פרץ, גלזר, פיבן, כהן ובמידה מסוימת גם אצילי שחקנים שגדלו אצלנו. גאוה גדולה. הם, כמו גם ברסקי ודסה (כמו אצילי גדל בנוער אבל עזבו) שמשחקים ברוטציה, מעוררים בי סקרנות רבה לגבי הבאים שיעלו מהנוער שיהיו כבר תוצרים של "שלטון" ואן לייבן.
מדי פעם יוצא לי לראות את המשחקים של הנוער בטלויזיה ומאד בולט לי לעין ההבדל הפיזי לטובתנו. חסונים יותר (גם מי שלא גדול פיזית) ומשחקים בעצימות גבוהה יותר.
הייתי מאד רוצה לראות חלק מהם משולבים קצת העונה. זה נכון יותר למועדון לשלב אותם בקבוצה שרצה ואני בטוח שכל אוהד ישמח לראות אותם.

ניר 27 בדצמבר 2018

בפרספקטיבת על, באר שבע חווה היום את מה שמכבי תל אביב חוותה אחרי עזיבת זהבי. הבעיה הגדולה שלה היא שכרגע זה נראה שההתאוששות מהמצב הנוכחי תיקח יותר מעונה אחת וגם העענה הבאה עדיין לא תספיק בשבילה. בתחושה שלי מכבי תל אביב הולכת גם בעונה הבאה לאליפות.

Dr.van nostrand 28 בדצמבר 2018

בהצלחה למכבי בקיץ באירופה. חבל שלא העפילו השנה לבתים, בהחלט היה צ'אנס לסיים באחד משתי המקומות הראשונים.

שלו 28 בדצמבר 2018

ביום שליש הבן שלי למד שח-מט, במובן הרחב.
הסברתי לו איך הביטוי תופס,
גם בתחומים אחרים.
הסברתי לו איך בגול הראשון איביץ' קורא שח.
ובגול השני מכריז מט.
הוא כילד נבון שאל אחרי השלישי, ומה זה?
זאת כבר התעללות בגופה.

ביום שבת, אצטדיון רמת-גן, יציע עליון, גם צעירת המשפחה מצטרפת אלינו.
משחק שני שלה (הראשון היה נגד חדרה).
נקווה שלא יהיה קר או גשום מדי.

Comments closed