סופה של תקופה

באיזה מהירות היא זורקת את באר שבע לפח האשפה של ההיסטוריה

היה אתמול משחק כדורגל כיפי לאללה, לא הקלאסיקו, הנצחון היפה על סכנין שכלל מהלכי כדורגל מרהיבים של קבוצתי האהובה מכבי.

*

ואז הגיע הבוקר הזה, בוקר שהראה לנו עד כמה יש לנו מזל במכבי, וכמה חסרי מזל אוהדי הקבוצות האחרות. אלונה ברקת לקחה על עצמה פרויקט יפהפה, היא הפריחה את השממה בנגב, והקימה לתחיה קבוצת כדורגל מתה לחלוטין. הקבוצה עברה ימים בהם אוהדיה נחשבו לסרטן, ימים בהם שחקני כדורגל היו מעדיפים לקבל חצי מהכסף ובלבד שלא יאלצו חלילה לסוע עד האצטדיון המדכא וסרמיל, וכיום לאחר 12 שנים מדהימות, יש שם קבוצה שהשיגה שלוש אליפויות רצופות, אצטדיון עם האווירה הביתית ביותר בליגה, רק לא ממש מועדון.

*

בשנים האחרונות כתבתי רבות על כך שבבאר שבע חושבים רק על הטווח המיידי. אבל לזה לא הייתי מוכן. עונה ראשונה שבה הקבוצה נמצאת בבירור מעבר לשיא, וכבר הבעלים של הקבוצה מתעסקת בדרך חדשה, ומותירה מאחור פרויקט שהיא עצמה הגדירה כפרויקט חשוב מאוד עבורה. ואם בטווח מיידי עסקינן, הרי שאותה גברת ברקת הגיעה למסיבת העיתונאים היום, ועדיין לא הספיקה לבדוק לעומק את כל ההשלכות שנובעות מהחלטטה הנמהרת. היא לא ממש יודעת מה מותר לה ומה אסור לה לעשות כחברת כנסת בהפועל באר שבע, היא תברר בהמשך. מעניין איזה אקדח טעון הוצמד לרקתה וגרם לה להודיע במהירות כה גדולה על זניחת הפרויקט הגדול בחייה, עד שלא הספיקה לברר עד תום את התוצאות הנובעות מהחלטה זו.

*

דבר אחד ברור. מה שהצטייר ביתר שאת השנה היה שאלונה ברקת רצתה לשאוב כל טיפה של כבוד והדר מהפרויקט הנפלא שלה בנגב. מרגע ששאבה את כל הכבוד וההדר שאפשר היה, הפרויקט הזה איבד מזוהרו בעיניה. בעוד שהיא נלחמה על כל גרם של קרדיט בהצלחות של הקבוצה, סימן ראשון של כשלון, וגברת ברקת כבר נמצאית בדרך החדשה שלה. מישהו אחר יאסוף את השברים.

*

מדהים, באמת מדהים. כל כך הרבה כבוד רחשתי לאלונה ברקת כאשר זאת הלכה והקריבה את התדמית הסימפטית והביאה את ברק בכר למרות שהצעד הקל היה לתת לאלישע לוי חוזה חדש. העיתונאים לחצו לתת לאלישע את החוזה החדש ש"הגיע לו", איזי שרצקי מאוד לא רצה להפרד מברק בכר, ואלונה ברקת בחרה במה שנראה לה כטובת הקבוצה על פני הנוחות.

והנה, כבר שנה אנחנו רואים כיצד חשוב לה בדיוק הדבר השני. פתאום מה שחשוב הוא לא הקבוצה שלה, אלא השם שלה. פתאום מה שחשוב הוא שייחסו לה את החלק ה"מגיע" לה בהצלחה של המועדון, ואילו המשך דרכו של המועדון עצמו כנראה לא חשוב כלל. היא אפילו לא טרחה לבדוק עד הסוף עד כמה תוכל לעזור למועדון לפני שפנתה לדרך הבאה שלה.

טווח מיידי? הצחקתם אותי, זה אפילו לא נמדד במילי שניות.

נובחים בירוק -113-לקראת המשחק מול ק''ש
על חברות וזוגיות

114 Comments

עידו 7 בפברואר 2019

עלה לה השתן והיא רוצה להתעסק עם משהו אחר, זה אנושי. היא לא הראשונה ולא האחרונה.
היא גם יודעת שיש דרך שבה היא יכולה להמשיך לתמוך בב"ש ולרוץ לכנסת. אם אין אחת פורמלית, היא תמצא כזו. הכדורגל יתכופף בשבילה כמו שהתכופף בשביל טביב ותקופות הצינון שלו. גם תמיד יש את האפשרות שהיא תישאר מחוץ לכנסת.
לב"ש זה יכול להיות טוב – אם הכסף ימשיך לזרום וההתערבות שלה תפחת. השאלה כמה השחקנים שם צריכים "אמא", כי כאמור – מועדון ומסגרת לא ממש בנו שם.

Ollie Williams 7 בפברואר 2019

זה פשוט מרגיש כ"כ עקום ואימפולסיבי, זה סוג של מדהים.
זו כבר פעם שנייה שבנט מנסה להביא דמות מזרחית ועממית מעולם הכדורגל, כנראה מתוך אמונה שזה יעזור לו לגנוב קולות מהליכוד. נראה אם אלונה תחזיק יותר מה 7 דקות שאוחנה החזיק במפלגה שלו.

בטוח שלא בנט ולא אלונה למדו מה קרה לגיידמאק, שחשב שפילנתרופיה בעולם הכדורגל תקנה לו הצבעה אוטומטית של אוהדי הקבוצה כשירוץ לבחירות.

ולא שאני מצפה מגוף שאישר לגנב מורשע לחזור לתפקיד שממנו גנב מלכתחילה לאיזושהי ביקורת עצמית או בושה מינימלית – אבל האם על פניו אין בעייתיות בקשר לניר ברקת שממוקם גבוה בליכוד? הרי סיכוי די גבוה שהמפלגות יהיו יחד בקואליציה.

הקורא המתמיד 7 בפברואר 2019

אתה לא חושב שאתה שופט אותה לחומרה? אולי הפוליטיקה זורמת בעורקיה?
אם היא היתה רוצה לזנוח את הפרויקט, כפי שהגדרת, היתה אומרת במסיבת העיתונאים שהקבוצה למכירה, לא?

שלי 7 בפברואר 2019

אם הפוליטיקה זורמת בעורקיה, אז שתמתין בסבלנות להזדמנות הבאה, ותכין מסגרת שיכולה לעכל את המעבר שלה לדרך הבאה. ברגע שהחליטה ותוך ימים פעלה, היא מראה משהו. אם היתה חושבת על המעבר הזה לפני חודשים, היא היתה מביאה את סאבו, סבע והאסלבינק באוקטובר?

הקורא המתמיד 7 בפברואר 2019

כשהביאה את השחקנים לא היו בחירות לכנסת.
אני לא אומר שאני מסכים עם הפעולה, אבל אני לא חושב שהפרשנות היא היחידה מהסיטואציה.

שלי 7 בפברואר 2019

מסכים לגמרי, זאת בסך הכל הפרשנות האישית שלי לכל העסק

yaron 8 בפברואר 2019

הבאת השחקנים לא קשורה אבל אני מסכים לגמרי שהכנת תוכנית יציאה זה משהו שהיא חייבת לקבוצה.
לדעתי אם אלונה גברת היא תודיע שאין ביכולתה לתת 100% ותעמיד את הקבוצה למכירה במחיר הגיוני כשהמטרה המרכזית היא למצא בעלים ראוי.

Ollie Williams 7 בפברואר 2019

1. לדעתי ומהיכרותי עם אנשים מהסוג הזה – מי שפוליטיקה זורמת בעורקיו פועל בתחום כל הזמן, לא מצטרף למפלגה שניה ורבע לפני בחירות. ועוד ליו"ר מפלגה כזה שממש לא מזמן כבר ניסה להביא מזרחי מחמד מהכדורגל וזה לא הכי צלח. וזה גם לא שחסרים לה כסף, פרסום או קרבה למוקדי כח בשביל להשתלב בפוליטיקה כבר מזמן. מהלך שמדחף ריחות חזקים מאוד של אימפולסיביות ואופורטוניזם מתד כל המעורבים בדבר.

2. לא חושב שהייתה מעמידה את הקבוצה למכירה בכל מקרה בצורה הזו, זה היה פוגע בה מבחינת דעת קהל. ככה היא יכולה ללכת בלי ולהרגיש עם ולשמור על המעמד שלה. אבל "אזרים כסף ואסי רחמים ינהל" לא מרגיש לי כמו מהלך מחושב מדי.

3. למען האמת עם איך שהפוליטיקה הישראלית מתנהלת ומנוהלת אני שופט לחומרה כל מי שמוכן להכניס את הראש למיטה החולה הזו, ללא קשר לעמדתו.

Ollie Williams 7 בפברואר 2019

ד"א הרבה מהדעה שלי באה דווקא כי בחרה להצטרף לבנט ושקד. לא בגלל מה שאני חושב עליהם – אלא בגלל המהלך הכמעט זהה שהם עשו עם אלי אוחנה לפני הבחירות הקודמות.
אוחנה דיבר אז על רצון להשפיע, התפכחות וכד' – העובדה שלא התקרב לתחום הפוליטי בכלל מאז השבוע שלו במפלגה די מעידה על הכוונות האמיתיות (כלומר אופורטוניזם טהור).

ברקת היא לא אוחנה אבל לי זה נראה ומרגיש דומה מדי עד שיוכח אחרת אם בכלל.

Ollie Williams 7 בפברואר 2019

עלתה לי לראש בין לבין עוד דוגמה להמחשה – גדי וילצ'רסקי (עידן מור) שהצטרף למפלגת זהות של פייגלין.
עזוב כרגע דעות עליו ועל המפלגה – הבנאדם אקטיביסט כבר שנים והגיע לדבר בועדות בכנסת לא פעם ולא פעמיים – זה מתחבר לי הרבה יותר ל"פוליטיקה זורמת בעורקיו".

אלעד 7 בפברואר 2019

שעון החול של באר שבע התהפך עכשיו. כנראה שכבר בקיץ זה קרה – אבל היום קיבלנו את החותמת הסופית.
מועדון האינסטנט הולך לחזור לימיו הרגילים.

Srtest - ארטסט 7 בפברואר 2019

אתה לא חושב שמותר לה? כאילו ברור שמאכזב אבל אתה לא מבאר-שבע ומה שאתה כותב זו הדוגמה המושלמת לדמעות תנין ולא רק זה אלא שאתה מדגיש את חוסר היכולת שלך להבדיל בין עיקר ותפל. העיקר יהיה אם היא תבחוש בקבוצה סטייל ברלוסקוני ממסדרונות הכנסת ואולי אפילו כבר יש גורמים שפונים לציבור שמעוניינים להכשיר את העניין בגלל ברלוסקוני.

שלי 7 בפברואר 2019

מישהו כתב שאסור לה? אתה זה שקובע מה עיקר ותפל? אותי זה מגעיל, זה מותר לה, וזה מעניין לי את התחת אם תנסה לבחוש מהכנסת בנעשה בבאר שבע. מה שמגעיל פה זה הבריחה שלה עם הסימן הראשון לירידה מהפסגה, זה וואחר עיקר בעיני

Ollie Williams 7 בפברואר 2019

אני חושב שמה שגיל רוצה לומר (וגם אני) הוא לא שעצם המעבר לפוליטיקה בעייתי אלא הצורה שבה זה נעשה, זה משדר הרבה מסרים בעיתיים.

Srtest - ארטסט 7 בפברואר 2019

איזו צורה בדיוק? מה זה קטע של שירות הספין שלו כאילו אלונה התחילה שם לפני 3 שנים? היא הגיעה מלמטה עם הקבוצה הזו והביאה אותה למעלה. כן אני מבין שהאידאל של אוהד מכבי ת"א זה שהיא תעזוב במצב טוב יותר אני מניח שתאלצו להתמודד עם האכזבה…

אתה רוצה לדבר על פוליטיקה אז נדבר על פוליטיקה. הפוסט של שלי כל כולו שירות נרטיב שהוא בעצמו יצר. לא ממש מפתיע כמו שאתה מחפש לשרת את ההמצאה שלו. נראה אתכם שנה הבאה באירופה וכששחקנים שלכם יתחילו לעזוב לליגות טובות יותר.

אלונה ברקת עברה דברים בכדורגל ועברה דברים בהתמודדות עם קהל כמו בב"ש. היא עשתה את כל הדברים הללו מכאן ולא מקנדה בשלט רחוק. אם היא רוצה לעבור לפוליטיקה אז וואללה אני אשאל מה המניעים שלה ומה היא רוצה לעשות (משום שהיתה עמומה פחות או יותר כבעלי קבוצה) – בלי קשר לקבוצה. אני לא אמציא תיאוריות קונספירציה הזויות רק כי משעמם.

Srtest - ארטסט 7 בפברואר 2019

פלוס כמובן כפי שציינתי האם זה הולך להיות מקרה של רגל פה ורגל שם שהוא אכן לא תקין וצריך לבדוק אותו.

Ollie Williams 7 בפברואר 2019

בטח הרגשת מה זה גבר כשניסית לזרוק כל מיני עקיצות על מכבי הא? שיא אללה בטח יש לך בולבול מה זה גדול!!!!

Ollie Williams 7 בפברואר 2019

ולגבי מעט מאוד התוכן שלך שראוי להתייחסות, הסברתי למעלה למה המהלך הזה משדר הרבה מאוד אופורטוניזם פוליטי זול ומעט מאוד אינטגריטי משני צידי העסקה הזו. אולי תצליח לבצע את הפעולה הקשה של לקרוא ולהבין. זה היה המצב גם אם ב"ש הייתה זו שמובילה את הליגה ב 20 הפרש, העובדה שהמונדון בעונת התרסקות בטח לא מייפה את התמונה.
נכון, הפועל ב"ש לא תתרסק כלכלית וכנראה שגם לא תרד ליגה בעתיד הקרוב. אבל מכאן ועד להתקרב שוב לשיאים שאליהם היא הביאה את המועדון יש עוד מרחק גדול.

נו, בוא נראה איזה גיבוב הבלים תצליח לגבש הפעם והאם תצליח למצוא קשר אפילו יותר רופף למה שכתבתי.

Srtest - ארטסט 7 בפברואר 2019

צ'מע מי שצריך להכנס לפוליטיקה זה אתה למה עושה רושם שאתה אוהב ומתנדב להגן על ספינים. אולי תהיה דוד ביטן הבא. אולי תעשה לאלונה טובה והיא תחזור לקבוצה. אלונה הולכת לשם מתוך בחירה אחרי שהלכה למקום לא קל והרימה אותו בזמן שאתה בעיקר נהנה מפריבילגיות שנוטפות לך מהאזניים.

העיקר של אלונה מרשים גם אם הבחירה שלה לא ממש ואת השאלות לגבי דרכה הפוליטית יפנו אליה באופן ישיר ולא תוך שימוש באיזה אצטלה פאתטית של עונה אחת לא מוצלחת אחרי 3 שבהן כפכפה את המכבי של גוש-דן. כנ"ל לגבי מי שיישאר לעמוד בראש המועדון בכל הנוגע לדרכו הספורטיבית. אני לא רואה משהו יותר מדי טוב שהיא יכלה לעשות בניגוד למה שעשתה והפעולות שנקטה כולל המועד שלהן. אתה כנראה רואה משהו טוב יותר ממרומיי התקציב היהודי-הקנדי שמרים אותך מעל הביצה.

Ollie Williams 8 בפברואר 2019

"צ'מע", רציתי להגיב ענייני אבל בא לי לנהל דיון עם אדם בוגר. אז הלכתי לדבר עם בן השנתיים שלי, הוא בטוח יספק את הצורך הזה יותר ממך

yaron 8 בפברואר 2019

אני חושב ש"הצורה בה זה נעשה" תתברר רק בהמשך ובסוף העונה.
לדעתי אין וויכוח שהצעד שלה סופר לגיטימי.
אבל,
יכולות להיות לו השלכות רעות מאוד על הקבוצה וזה בהחלט דבר שהיא (היתה) צריכה לקחת בחשבון.
אני לא חושב שהמהלך שלה ציני אבל הוא יכול להיתפס ככזה וזה מה שיקבע.
זה תלוש מהמציאות לחשוב שההודעה שלה עלולה "למוטט" את הקבוצה והם יסיימו בפלייאוף התחתון?
מישהו יתפלא אם בכר יתפטר לפני סוף העונה? אם יעזוב בסוף העונה?

כמו שכתבתי בתגובה אחרת לגיל – הכנת תכנית יציאה מסודרת זה משהו שהיא חייבת לקבוצה ולאוהדים.

ישי 10 בפברואר 2019

אולי באמת בגלל ההודעה שלה הם יצנחו מהמקום הראשון לשביעי.
סביר שהם יסיימו בפלייאוף התחתון וסביר שזה היה קורה גם בלי זה.
זכותו המלאה של מישהו לעבור לפוליטיקה. היא אכן צריכה לקחת בחשבון גם את מה שזה יעשה לקבוצה, אבל ברור שיש לה חיים חוץ מזה. לא שמעתי את הנהי של שלי כשאורי אלון עזב את הקבוצה. גם הוא עשה את זה באופן פתאומי.

יניר 7 בפברואר 2019

אני דווקא רוצה לפרגן. אלונה ברקת שהרימה קבוצת כדורגל פריפיריאלית בכשרון רב, היא ללא ספק אדם ראוי להיות חברת כנסת וכולנו צריכים לברך על כל מי שמוכן להיכנס למקום הזה שבו אתה חשוף להשמצות בלי סוף. מצד שני היא באמת יכולה לתרום ולקדם נושאים חברתיים.לאור הקולקציה העלובה שנמצאת שם כרגע אין ספק שהיא תעלה את הרמה. אני רק מצטער על האכסניה שהיא בחרה. מפלגה קיצונית עם שני יושבי ראש חסרי רסן ומסוכנים ביותר לדמוקרטיה ושלטון החוק

שלי 7 בפברואר 2019

האכסניה שבחרה מראה לנו את הערכים שלה.

ארז 7 בפברואר 2019

למי אתה מצביע, כבעל ערכים נעלים וראויים יותר?

BRT 8 בפברואר 2019

כרגיל התנשאות פתטית,
לא מתומכי אלונה בכלל כאוהד מכבי,
אבל להתנשא על הבחירה שלה הפוליטית,
זה באמת מראה כמה מנותקים אתם בבועה!

קירקגור 9 בפברואר 2019

היא הולכת למפלגה שבין היתר חרטה על דגלה את ההתעקשות שעל פי חוק שחקן ערבי לא יהיה שווה לשחקן יהודי.

פרילי 7 בפברואר 2019

יניר נראה לי שהבטיחו לה להיות שרה בממשלה כי היא בטח לא הלכה לשם בשביל המשכורת, כנראה שאמרו לה הרבה אנשים שהיא לא יכולה לשנות משהו מהותית אבל זה בטח גם מה שאמרו על באר שבע, לדעתי זה מהלך גאוני של בנט כי לדעת רוב העם (ובצדק) השילוב של איש עסקים פוליטיקאי ממש מצליח (ע"ע טראמפ).
ועוד משהו קטן ממש לא כלפיך ספציפית גיל, יש הרבה אנשים בתקשורת שיקטלו אותה ולא היו עושים את זה אם היא היתה עוברת למפלגת שמאל.

רומן 7 בפברואר 2019

כל הסימנים מראים ששנה הבאה היריבות האמיתית של הכדורגל הישראלי חוזרת למרכז הבמה.

שלי 7 בפברואר 2019

אם תהיה לנו יריבה שנה הבאה, זאת תהיה מכבי חיפה, מסכים

אורן השני 7 בפברואר 2019

לצערי זה מה שאומרים כל שנה

פרסלני 7 בפברואר 2019

חוץ ממך ועוד כמה משוגעים לעניין שמסתכלים על כדורגל ישראלי במשקפי פוטבול מנג'ר, רוב האנשים בארץ, גם רוב אוהדי הכדורגל בארץ, לא ממש מתעניינים בבעלים שלהם והבינו מזמן שהם לא איזה סטיב ג'ובס או רוברט קרפט. בשבילה זה היה תחביב. תחביב יקר של מישהי שלא הרוויחה את הכסף שלה. כזאת שהייתה חברה של בעלים קודם של הקבוצה שלך, שגם הוא קיבל את הכסף שלו מאבא שלו. נראה לי הכי טבעי שבעולם שתעזוב. אם היא חושבת שזה היה פרויקט חינוכי חברתי שהצליח, למה לא לעבור לפרויקט הבא?
לכל בעלים יש את השריטה שלו בארץ. שלה סבירה בהחלט.

פרסלני 7 בפברואר 2019

וגם אני מעדיף אותה בכנסת על רבים אחרים. בטח על אלו שהזמינו אותה לשבת איתם…

ישי 10 בפברואר 2019

הוא הסביר פה קצת למעלה בתגובות למה זו סריטה לא סבירה.
בגלל המפלגה.

עוד מתן אחד 7 בפברואר 2019

אתה ממהר, חכה קצת עם הקביעות על אלונה, אתה מתנהג כקורא מחשבות שפועל מרגש.

אולי זה עוד צעד קטן בהפרחה של הנגב? אולי היא בדקה לפני שהודיעה? אולי היא פועלת מתוך הרגשת אחריות גדולה יותר?

אולי אתה צודק אבל אתה ממהר לשפוט.

חכה קצת.

שלי 7 בפברואר 2019

אם היתה בודקת, היתה לה תשובה היום במסיבת העיתונאים כששאלו אותה במפורש, מה לעשות, תשובה לא היתה לה

עוד מתן אחד 7 בפברואר 2019

אתה מכיר את זה שאין לך תשובה רשמית או לחלופין שגורמים רשמיים מעדיפים שלא יתנו תשובה לפני שהם נותנים? אולי זו הסיבה שלא נתנה סיבה, אתה אדם משכיל ואיש עסקים שמצפה לבהירות, היא בעלת קבוצת כדורגל בליגה שמנוהלת על ידי עסקנים עם אגו אינסופי.

זינק 7 בפברואר 2019

לא שיש לי מושג מה היא באמת רוצה ומה היו הנסיבות, שהביאו אותה להחליט מבלי להיות מוכנה לגמרי. אבל נראה לי שהפרשנות שלך היא לחומרה.
היא בכל זאת השקיעה את מיטב כספה ומרצה עבור הפרוייקט בב״ש. שכפי שציינת היה נראה כמשהו בלתי אפשרי בעבר.
לפחות ממה שקראתי היא תמשיך להזרים את אותו התקציב לקבוצה. מי יהיה בפרונט זה לא באמת משנה בארץ וככל הנראה היא תהיה מעורבת בצורה כזאת או אחרת (ואם לא מבינה איך שתקח רק את קורס המבוא מטביב). בין זה לבין לזרוק המרחק רב.

איציק 7 בפברואר 2019

חבל לי שאלונה עוזבת, ואני מקווה גם בגלל זה שבנט לא יעבור את אחוז החסימה. מצד שני, אם היא רוצה פוליטיקה ברמה הלאומית זו זכותה וארצה שתצליח. לי לא נראה שזה דפוק וזרוק נוסח גידמק ודומיהם, אני בהחלט חושב שהיא תעביר הכל בצורה מסודרת ולידיים אמינות. לא חושב שהיא עזבה בגלל שבאר-שבע בעונה לא טובה וזה לא מתאים לה. כשהיא לקחה את באר-שבע העונה שלה היתה גרועה בהרבה.
בעניין קצת אחר, הטענה שהיא עשתה הכל בחיפזון ואפילו לא בדקה את ההשלכות המשפטיות של זה… הפוך גוטא, לדעתי זה נעשה בכוונה, ואסביר. הסיכום שלה עם בנט היה שההכרזה על הצטרפותה יהיה אחרי יודע התוצאות בבחירות בליכוד. אם היא היתה מתחילה לבדוק, הרי ברור שהיה דולף שאלונה בודקת אפשרות לעזוב, היה צריך להתחיל להסביר למה ואיך, ולהתחיל לספר סיפורים, לטייח ומה לא. ככה שום דבר לא יצא החוצה. עכשיו אפשר להתחיל לבדוק את ההשלכות לגבי ניהול הקבוצה.

49ers 7 בפברואר 2019

מהיכן לקחת שהיא נלחמה על כל גרם של קרדיט? אשמח לכמה קישורים.
הפריחה את השממה תרתי משמע.
על ג'ורדי אמרתם שהוא עוזב שנה – שנתיים מאוחר מדי.
היא עוזבת מוקדם מדי, או בלשונך – בורחת (מה שמשתמע מדבריך).
אין לך מושג מה מניע אותה, מה יקרה בעתיד (אולי היא תמשיך לשפוך כסף על המועדון), אבל לבקר אפשר כאן ועכשיו.
סליחה, לא לבקר – להביע את דעתך.
העיקר לצעוק ולכתוב מילים קשות.
לי ממש לא הצטייר שהיא ניסתה לשאוב כל טיפה של כבוד.
לעיתים הפתגם הכה חכם ומשומש, אל תשפוט אדם עד שלא תגיע למקומו, הוא יותר מנכון.

ארז 7 בפברואר 2019

גם לטעמי משתלח, פוגעני ומטיל דופי ללא ביסוס ראוי.

אחד העם 7 בפברואר 2019

יש אכן סיבה טובה לחשוד בה באופורטוניזם.
יש אפשרות תמימה יותר, שהחליטה להגדיל את חוג הקהילה עליה היא משפיעה. ימים יגידו (?)
אני , כשמאלן נקלה, תוקע סכין בגב בעוגה, מברך על הצטרפותה, שלעניות טעמי לא מהווה תוספת אלקטורלית למפלגת נפתלת. מאידך, היא מטרפדת איחוד של מצוקה עם כחלון, שלא יהין להצטרף לשלישיה נאו קפיטליסטית שכזאת, כי זה יוציא את העוקץ מססמת הבחירות שלו. אולי יתרצה האל במרומים והם לא יעברו את אחוז החסימה. ואז, הגברת גם תאכל דגים באושים, גם תולקה וגם תגורש מהעיר.
למען האיזון, קנאים ונלוזי דרך ככל שיהיו בעיני, לפחות לא דבקה בהם שחיתות אישית עד כה. אם יכנסו לכנסת, למגינת לבי, במעט הזה ננוחם.

יואב 7 בפברואר 2019

מהמקום הקטן שלי- בחירה פוליטית אומללה. אידיאולוגית. מאחל כישלון פוליטי מהדהד וכמובן ספורטיבי(זה ברגיל).

Amir A 7 בפברואר 2019

אני רק אנצל את ההזדמנות של פוסט פוליטי כאן כדי לומר שבתור מי שמסתכל מעבר לאוקיינוס, ברור שהשמאל בישראל מת. התאדה. נאסף אל אבותיו. כל מפלגה חדשה שקמה (ובלי עין הרע, עושה רושם שכל אחד בישראל מקים כיום מפלגה) מכוונת לימין בין אם מקימה הם ימניים ובין אם לא. כנראה שבציבור ההכרעה מוחצת.

אחד העם 7 בפברואר 2019

תגדיר שמאל וימין
בעולם זה מוגדר לפי השקפת העולם החברתית- כלכלית
כאן זה מתורגם למידת השנאה לערבים או השטחים אותם מעוניינים לספח
אין לזה שום קשר לשמאל וימין כהגדרתם האמיתית

Amir A 7 בפברואר 2019

ההגדרה הישראלית. היחס לערבים ולשטחים הוא הדבר היחידי שמשפיע בפוליטיקה הישראלית. אה, וגם דת.

ארז 7 בפברואר 2019

כן, מידת השנאה לערבים.
כי כמובן שבתור איש שמאל יש בך יותר הומניות וחמלה ופחות תיעוב לערבי באשר הוא, בהשוואה לימני ממוצע, ניאנדרטל ונקלה באשר הוא ימני. הרבה ימנים שאני מכיר מדברים על ערבים בהרבה פחות התנשאות וביטול מאיך שאתה מדבר על ימנים. בחייאת. טול קורה.

אחד העם 7 בפברואר 2019

עקבתי אחרי תגובותיך כאן. אתה נותן ניתוח תכונות וציונים לאנשים שאינך מכיר, במקום להתייחס לטענות שהם מעלים או להעלות טענות משל עצמך.
מי שמך?
כמאמר הערבים "דוס דנבו, ביתשוף עג'בו"

ארז 7 בפברואר 2019

על מה לעזאזל אתה מדבר?

אחד העם 7 בפברואר 2019

"התנשאות וביטול"
"משתלח פוגעני "
"בעל ערכים נעלים וטהורים יותר" (בציניות)
הבע את עמדותיך, אל תעסוק בניתוח פסיכו- פתולוגי של אחרים. רוצה לסתור עמדה, בכבוד, סתור. אל תסטור על לחיו של זה שהביע אותה.
I rest my case

ארז 7 בפברואר 2019

אוקיי, תודה.
כמה דברים:

1. לפני הכל – סליחה ממך. הדברים שכתבת אכן קוממו אותי (מיד אתייחס לגופם), אבל התגובה שלי הייתה חריפה ולא מידתית. אני רואה תגובות רבות שלך והשפה והתוכן תמיד מכובדים. ניתבתי אליך תסכול מתופעה מסוימת שמקוממת אותי ומיד כאמור אבהיר. לא לעניין, לא מתאים לי. לא אוהב לפגוע, בטח ובטח ללא שום הצדקה.

2. המשוואה הפשטנית לטעמי בה הצגת את החלוקה ימין-שמאל ומה שמשתמע ממנה כלפי הימין חרו לי מאוד. יש לי חברים רבים בצד השמאלי של המפה (אני במקור ימני ליברלי אבל פרגמט, ובסוף אצביע בכל מקרה לגופו). אני נדהם בכל פעם מחדש מגמישות המונח "ליברליות" בעיני חלקם. מההתנשאות המובנית של רבים מהם ביחס למחנה הימין. מהערכיות וההומניות שלתפיסתם יש רק בצד אחד.
אני חושב שלהגיד שהצד הימני שונא יותר ערבים מהצד השמאלי זאת אמירה שטחית ולא ראויה. נותן לך את הקרדיט שהתכוונת ליחסי יהודים-ערבים וכתבת זאת כביטוי מבלי להקדיש לו מחשבה עמוקה, ולכן אני אומר שהפניתי אליך תסכול שמכוון לתופעה הזאת ולא אליך.

3. אני עומד מאחורי הדברים שלי ביחס לפוסט של גיל. לא מכיר אותו אישית, מכבד ומעריך את מה שאני נחשף אליו
ממנו ונהנה לקרוא אותו. לטעמי לפעמים הוא עושה קיצורי דרך בראשו ומדלג מתופעה למסקנה ללא חוליות ביניים והנמקות רלוונטיות. לטעמי מוקדם לומר את שאמר על אלונה, ושמות התואר שהעניק לה ולמעשיה לא מוצדקים ולא הוגנים בשלב הזה.
באותו הקשר, העובדה שגיל הביע בתגובה לתגובה פה התנשאות וביטול ביחס לערכיות של אלונה קוממה אותי, כאילו ערכיו שלו בהכרח נשגבים וראויים יותר. אני לא חושב שערכיי טובים או ראויים יותר משל רוב האנשים, למעט קצוות שחורטים על דגלם גזענות, שנאה וכו'. זה מתחבר למה שכתבתי קודם ביחס למשוואה שלך.

Srtest - ארטסט 7 בפברואר 2019

מה לעשות שהליכוד בשנים האלה בנה את עצמו על שנאה – לערבים ולשמאלנים. כמובן שאז מגיע התור של הימין להתכחש לעצם הפעולות והאמרות שלו, כולל ממש לאחרונה לגבי עצם הלגיטימיות של השמאל (מה שלא עזר לדוד ביטן בפריימריז).

ארז 7 בפברואר 2019

ארטסט, זה לא בדיוק רלווטי ולא סותר את הטענות שלי כהוא זה. אין לי דבר עם המפלגה הזאת.
אין לי שליטה על המעשים וההתבטאויות המבחילים שלהם, והם לא הוסמכו לדבר בשמי.

אחד העם 7 בפברואר 2019

קיבלתי ומחלתי
"מְכַסֶּה פְשָׁעָיו לֹא יַצְלִיחַ וּמוֹדֶה וְעֹזֵב יְרֻחָם"
באשר להגדרות
אני סבור השמאל הקלאסי משקף תפיסת עולם סוציאל דמוקרטית והימין נאו קפיטליזם.
בחזית המדינית היתה חלוקה לפי הזהות בעניין המדיני , בפועל בעניין העמדה בעניין הסכסוך היהודי ערבי, בין "נץ" ל "יונה".(ביטויים שהיו מקובלים אחרי מלחמת ששת הימים והחזיקו מעמד עד שלהי שנות השמונים)
בעשור האחרון נהיה בלאגן גדול , בהשראת דמויות בכירות בקואליציה המשתמשות בשיטות דמגוגיות ובתעמולה עם יסודות פשיסטיים.
דוגמא לערוב תחומים: התנועה הרויזיוניסטית, והליכוד שנוסד ממנה קידשו את הליברליזם. חוקי היסוד , שהיו על דעת הליכוד והמערך, ניזומו על ידי שר המשפטים דן מרידור, ששיתף פעולה עם אמנון רובינשטיין. עליונות המשפט היתה נר לרגליהם. "יש שופטים בירושלים" היא מימרה של מנחם בגין. היום , בהשראת אותה דמגוגיה, מי שבעד עליונות החוק הוא שמאלן. איילת שקד, זאבה בעור כבשה, נתנה לזה כינוי מכובס "המהפכה השמרנית", או בעוד הטפה דמגוגית "הכנסת תחוקק, הממשלה תשלוט, ובית המשפט ישפוט" פשטנות דמגוגית המעלימה את האיזונים והבלמים המורכבים בין מערכות שלטון במשטר דמוקרטי.
הוא הדין לגבי הסכסוך, שנאת ערבים כמדד היא בהשארת אותם גורמים דמגוגים. המונעים משיקולים של "הסת ושלוט". ליבוי יצרים למטרת רווח פוליטי מיידי, ללא שום נאמנות לערכי יסוד שהיו מנת חלקם של האבות המייסדים של הימין המדיני בארץ (התנועה הרויזיוניסטית, אחדות העבודה, התחיה וכו')
מקווה שעכשיו ירדת לסוף דעתי.

ארז 7 בפברואר 2019

הכל טוב.
שבת שלום.

yaron 8 בפברואר 2019

הבנתי, אז אם אני בוחר ליכוד (אני לא) אני שונא ערבים יותר ממי שבוחר גנץ?
כל כך פשוט ונוח….

yaron 8 בפברואר 2019

ועוד שאלה קטנה ברשותך, זה גם עובד לכיוון ההפוך?
מי שבוחר עבודה "אוהב" ערבים יותר ממי שבוחר גנץ?

עוד מתן אחד 7 בפברואר 2019

אני חי בארץ ואני איש שמאל.
השמאל מת בארץ, המנהיגים הישנים שלו הרגו אותו ואחכ מינו את היורשים הגרועים ביותר שיכלו למנות (תמר וגבאי) ועשו לו וידוא הריגה.

מרק 7 בפברואר 2019

וואו איזה קשקוש בלבוש.

יש אנשים שבשבילם להיות באותו מקום עבודה יותר מחמש שנים זה סימן שאתה דפוק בשכל. במונחים מודרניים היא היתה בב"ש נצח וגם השיגה תוצאות. נגמר לה ולא משנה מה הסיבה? זכותה המוחלטת.

נכון, אם היא תלך מהמועדון והוא יקרוס זה יהיה סימן שהוא לא נבנה בצורה טובה, אבל למה אתה מעמיד פנים שאם מיטש יעזוב את מכבי היא לא תקרוס? מה בדיוק במכבי בנוי יותר טוב ויחזיק מעמד אם מיטש יחליט שנמאס לו מחר?
זו הרי לא בעיה של ב"ש או ת"א זו בעיה של 99% של מועדוני הספורט בארץ

Ollie Williams 7 בפברואר 2019

אני חושב שההשפעה והמעורבות היום יומיים של אלונה הרבה יותר חזקים מאלו של מיטש ולא רק בגלל המרחק הפיזי אלא בגלל המבנה הניהולי. סגנונות שונים וזה בסדר גמור אבל יתרונות וחסרונות לכל גישה.

ברור שברקת לא מרוששת את המועדון ולא מרסקת אותו כלכלית, ב"ש לא תיעלם. אבל אני חושב שלעזיבה פתאומית כזו שלה תהיה השפעה מקצועית-מנטלית הרבה יותר חמורה על ב"ש. יותר חמורה גם מהתקופה בה ג'ורדי היה נוכח-נפקד לאחר מות אביו ומכבי נכנסה לסחרור משמעותי (שעדיין לא מתקרב לפיאסקו המקצועי של ב"ש העונה). אני גם לא רואה את מיטש עושה מהלך דומה מעכשיו לעכשיו.

מרק 8 בפברואר 2019

יכול להיות שב"ש לא תחזיק מעמד אחרי שהיא תעזוב, אבל הביקורת לגופו של אדם פה היא מגוחכת ומופרזת. את הביקורת על כך שהמועדון לא בנוי טוב היה צריך להעלות אחרי האליפות הראשונה, ואני לא זוכר שמישהו התיחס לזה לפני שהעונה הזו החלה להראות כמו כישלון.

קורא בין השורות 7 בפברואר 2019

מצב של באר שבע זה פשוט צירוף מקרים.. לדעתי היא היתה קופצת על זה גם אם הם היו רצים לאליפות רביעית ברציפות, בכל זאת הכנסת זה מגרש משחקים גדול ומרכזי יותר מאצטדיון טרנר.
מה גם שסביר להניח שיש לה מספיק דרכים לא לנטוש פיננסית את הקבוצה אם היא תבחר לכנסת.

yaron 7 בפברואר 2019

אתה באמת חושב שהיא תמשיך לשפוך כסף כשהיא לא יכולה להינות מהפירות (כבוד)?

גיא זהר 7 בפברואר 2019

העיתוי (והכיוון לפוליטיקה) מפתיע טיפה, המעשה ממש לא. הפועל באר שבע הגיעה לתקרת הזכוכית ולהחזיר אותה למסלול ייקח כמה שנים והשקעת משאבים וגם זה לטובת סיכוי קטן לשמפיון ליג. מה שמבאס שאפילו גאידמק המושמץ השקיע בנוער בעוד שאנחנו נשארנו עם תומר יוספי ליום סגריר. מרגיז, מרתיח אבל זה לא שחתמנו בטאבו על אליפויות. באנו מנמוך ונחזור לשם. הכל טוב.

איציק 7 בפברואר 2019

אוהב את האופטימיות שלך :-)
זה יותר מתאים לי.

גיא זהר 7 בפברואר 2019

לא אופטימי, ריאלי. השגנו את כל מה שחלמנו (כמעט).

יואב 7 בפברואר 2019

גיא,
סחתיין. מכבד את מה שכתבת. מאד(חושב שטועה ותמיד יש שאיפות אבל עדיין).

גיא זהר 7 בפברואר 2019

ברור שיש שאיפות (הייתי שמח שנעשה את קפיצת המדרגה שעשו מכבי חיפה מקבוצה פריפריאלית לקבוצה עם כמות אוהדים כמו של ביתר/מכבי, אבל בשביל זה אתה צריך להיות עשור פלוס בצמרת), והנפילה מגבוה קשה, אבל בפרספקטיבה של 12 שנותיה בהיסטוריה שלנו, באמת בגדול אין לי תלונות במאקרו.

אריק האחר 7 בפברואר 2019

גיל
אם כל הכבוד נראה לי שהשקפתך הפוליטית
( הלגיטימית בהחלט ) מעוותת את הרעיון של הפוסט .
מה שאלונה עשתה בבאר שבע זה נס !!!
לקחת שלוש אליפויות רצופות לאחר תהליך ממושך והשקעת זמן וכספים במקום כמו באר שבע מול יריבים כמו שחר ומיץ' לא דבר מובן מאליו.
גם אם זה היה לטווח קצר וזה כמובן לא היה כך זכותה להמשיך הלאה
היא לא השאירה קבוצה אצל כונס נכסים
יש לבאר שבע מאמן שחקנים ואצטדיון מהטובים בארץ ואפילו אצל הקהל שלהם חל שינוי מדהים
וזה לזכות אלונה ברקת .
" האכסניה שבחרה בה מראה לנו את הערכים
שלה "
כמה התנשאות וזלזול יש במשפט הזה !!!!!
כמה חוסר כבוד ואפילו שנאה !!!!
עם כל הכבוד לך מי אתה ומה עשית יותר ממנה
עבור קבוצה ענקית של אנשים שבמשך שנים נהנו מכספה זמנה וכישוריה.
האכסניה שהיא בחרה בה לא פחות ראויה מכול מפלגה זו או אחרת במדינת ישראל
אני לא אוהד באר שבע ולא מצביע לבית היהודי או
לימין החדש אבל אני בהחלט מצפה מבעל פוסט שאני כה מעריך ליותר כבוד לזולת .

יותם משם 7 בפברואר 2019

הסימן הראשון לירידה נראה כבר בתחילת העונה. התזמון מקרי, פשוט עכשיו יש בחירות. הייתה עושה אותו דבר באמצע העונה שעברה, או לפחות אין לך שום סיבה לחשוב אחרת.

yaron 7 בפברואר 2019

כמה תגובות ואף אחד לא מבין את הסיבה / בעיה.
ברקת רוצה אירופה.
עלתה למקום השלישי ועכשיו תשחק באירופאית :-)

שלו 7 בפברואר 2019

לי אין בעיה עם בחירתה בימין.
הבעיה היא באכסניה שטוענת שבמדינה שיש בה פונדקאות ההורה לא יכול להיות להט"ב ( ואני בכלל לא בטוח שאני בעד פונדקאות).
מספר שתיים במפלגה אף אמרה אם אתה להט"ב אל תצביע לנו.
מפלגה של חילונים ודתיים שרואה בחיים המשותפים רק דרך ריצוי החלק הדתי.
מפלגה שלא רואה את המדינה כמדינת כל אזרחיה.
מפלגה שמזלזלת בעיקרון הפרדת הרשויות ועקרון הדמוררטיה הוא לא נר לרגליה.

איציק 7 בפברואר 2019

זה רק אומר שאתה לא חולק איתה את הערכים שלך.
זה כמו להגיד שיש בעיה עם מי שהדעות שלו של הרפובליקנים בארה"ב כי הם נגד הפלות.
כל העניין הוא לקבל את זה שהדעות שלו מקוממות. פעם להיות בעד זכויות להט"ב-ים היתה דעה מקוממת.
יש כאלו שחושבים שהדעות של מרץ מקוממות, אז אם היתה מצטרפת אליהם היה צריך לגנות אותה (על-ידי אחרים).
לא ראוי ךהסיק לגבי הרמה שלה כאדם בגלל בחירתה הפוליטית.

שלו 8 בפברואר 2019

בחירתה הפוליטית היא מפלגה שמאמינה בגזענות הומופוביה ופגיעה בשלטון החוק.
איך זה לא מעיד אליה כאדם?
אי אפשר להאמין בארץ ישראל כמולדתו של העם היהודי, ומדינת ישראל כמדינתו של העם היהודי בלי להאמין ששיוויון בפני החוק (למשל אם החלטתה שפונדוקאות חוקית) היא גם אם העדפתך המינית היא שונה.

איציק 8 בפברואר 2019

שלו, בדעותיך אתה פוסל לפחות 70% מהציבור (ואני לא תומך בנט, שקד ולצערי גם לא אלונה). זה בדיוק כמו לומר שהרפובליקנים בעד רצח כי לא מוכנים לחוקק שום חוק נגד רכישה חופשית של נשקים. יש החושבים שניתן לעשות מדינה אחת ודמוקרטית, יש כאלו שחושבים שדמוקרטיה שנייה לישראל אחת. יש כאלו שמאמינים בשתי מדינות ומוכנים לתת את כל העיר העתיקה. כל אלה יכולים להיחשב מוקצים מהצד השני ולהיות הזוים. ברגע שאתה שולל את זכותו של האחר לחשוב אחרת ממך והופך אותו לבזוי כי הוא לא חולק איתך דעות בנושא דמוקרטיה, ארץ ישראל שלמה, בעיות מגדר, וכו' אתה בעצם הופך לדיקטטור של מחשבות כי אתה הנאור והמואר וכל מי שלא איתך חשוך. מצטער, מאד לא אוהב את מה שבנט מייצג אבל לא מוכן לקבל את דעתך.

שלו 8 בפברואר 2019

דעתי ש?
שאני מאוכזב שהיא בחרה במפלגה הזאת דווקא?
אסור לי להיות מאוכזב?
זאת משטרת מחשבות להגיד שזה לא לגיטימי בעייני לפסול זכויות של אדם בגלל נטיתו המינית?
זאת משטרת מחשבות לטעון שגזענות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה?
זאת משטרת המחשבות לצאת נגד שרת משפטים שקשורה לעסקאות ספק פליליים רק כדי לפגוע בבית המשפט ולבטל את הפרדת הרשויות?
70% מהציבור תומך בזה? אני מקווה שלא.
אני לא בטוח שאני נאור וכו'.
אני חושב שמי שמעסיק ערבים ומצטרף למפלגה שחושבת שהם במקרה הטוב אזרחים סוג ב' נמצא בבעיה, מוסרית.

איציק 8 בפברואר 2019

מותר לך להיות מאוכזב, גם אני מאוכזב. אז מה, זה הופך אתה מעשיה ללא לגיטימיים, כגזעניים?
אתה טוען שזו מפלגה לא לגיטימית; אתה טוען שזו מפלגה שמפלה ערבים; ויש לך עוד טענות שלא בטוח שיש להן אחיזה במציאות. דרך אגב, הוא כנראה מפלה צ'רקסים, עולי חבר העמים הלא יהודים שעלו מכח חוק השבות באותה מידה כמו ערבים (אם אתה מדבר על חוק הלאום שאני אד נגדו). מכאן ולטענות של גזענות הדרך ארוכה. אפשר לקרוא לזה למשל אפליה מתקנת לטובת היהודים במדינת היהודים (ולא, אני לא חושב שזה כך, ואני חושב שזה חוק גרוע, אני פשוט אומר שזה שאני ואתה נגד, לא עושה הכל לגזעני אלה יכול להיות גרוע גם בלי גזענות). הכי גרוע שאתה פוסל אנשים ומפלגות כי הם לא בדעה שלך. יש לי המון סיבות אם כך לפסול את מרץ על סיכון קיומה של מדינת ישראל כמדינת היהודים, ועוד טענות עם אחיזה לא פחות חזקה משלך. אי אתנגד למרץ בכל כוחי, אך לא אביע עמדה שלה חוסר לגיטימיות שלה בטענות של חוסר מוסריות, כי בעיני זה לא מוסרי. בדרך מחשבה זו כל מפלגה וכל דעה שנוגדת את שלי היא חוסר מוסריות ובזוי הנאורות (למרות ההערה שאתה לא בטוח שאתה נאור, כל מה שאתה כותב נוגד משפט זה). וכן, אני בטוח שהיא לא התייחסה לאף אחד מהערבים בקבוצה כסוג ב' ואני בטוח שהם יודעים זאת.

yaron 8 בפברואר 2019

שוב פעם השטויות האלה על אפליית להט"ב שנובעת מחוסר מוכנות לקרא ולהבין את החוק?
החוק מפלה בין נשים לגברים !
אישה יחידנית (סטרייטית, לסבית וואטאבר), יכולה להשתמש באם פונדקאית.
גבר יחידני (סטרייט, גיי, וואטאבר), לא.

BRT 8 בפברואר 2019

תודה לאל שמישהו מבין את החוק בבועה פה

האל 10 בפברואר 2019

אין בעד מה

S&M 7 בפברואר 2019

אין בה שום ערך מוסף. היתרון היחיד שלה בכדורגל, היה הכסף המשפחתי. הכסף לא רלבנטי עכשיו, ואין בה שום תועלת אלקטוראלית. סתם חומר מילוי לא מועיל ולא מזיק.

ממן 7 בפברואר 2019

אלונה (מעבר לגרוטסקה – הייתי בטוח שמדובר במתיחה כשהמהלך תפס כותרות) היא הסיפור השולי פה.
הסיפור המרכזי הם בנט ושקד – זוג אופורטוניסטים שהולכים בכל הכח על פוליטיקת זהויות. קודם כל נביא קולות, אח"כ נראה מה נעשה איתם.
הכי מצחיק אותי שאומרים שהם קיצוניים. אופורטוניזם לשמו.

שי 7 בפברואר 2019

זה כל הרעיון מאחורי המפלגה החדשה שלהם, לא? לצאת מגבולות הימין הדתי. מה הם רוצים לעשות איתם דווקא די ידוע.

ממן 7 בפברואר 2019

לצאת לאן? מה הדעות הפוליטיות של אלונה? שלהם? ואם בנט לא דתי (הוא לא באמת) למה הוא השתמש במפלגה והשליך את גוויתה בצד הדרך בטיימינג אכזרי?
אני לא חושב שממש ידוע מה הם רוצים לעשות עם הקולות שלהם, בנט הוא ביבי לעניים. אופורטוניסט מרכז-ימין.
הלוואי שהיו ימניים כמו שעולה מחלק מהתגובות פה.

שי 7 בפברואר 2019

אז במצב שמציעים לך לרוץ לכנסת במיקום מאוד ריאלי אתה אומר להם "חכו כמה שנים ואז תציעו לי אותו, בינתיים תשאירו אותו ריק"?
אין הזדמנות שנייה – אף אחד לא מבטיח לה שהיא תוכל להיכנס לכנסת בעתיד. ולהיות חבר כנסת זה עדיין, בעיניי לפחות, דבר חשוב.
באר שבע אחרי כמה שנים היסטוריות, לא פחות. אם לפני עשור היית מספר לאוהד באר שבע שהם ינצחו את אינטר בסן סירו הוא היה שולח אותך להיבדק. אם אני אוהד באר שבע אני אומר לה רק תודה מכל הלב ובהצלחה.

holden 7 בפברואר 2019

אלונה כמו ילד שמאס בצעצוע הישן ונדלק על הצעצוע החדש, אם כבר מערבבים פוליטיקה וספורט אז מה שהולך להתרחש זה בדיוק זה:
הליכוד בראשות ביבי ירכיב את הממשלה הבאה, ביבי במצור משפטי שגם הודיני בכבודו ובעצמו לא יצליח להתשחרר מהשימוע וכתב האישום,
ביבי יודע יש לו לסחוב עד פסח 2020- ביבי נלחם להרכיב הקואליציה הבאה כי חשוב לו להיות בפוזיציה של ראש ממשלה מכהן בשלב המשפטי המכריע,
ביבי ימלא ממלא מקום שזה הולך להיות ישראל כץ,

כץ הולך להיות ראש הממשלה הבא- ביבי יעדיף את כץ מאשר ארדן או סער , גם הקלף האחרון של גנץ גבי אשכנזי לא ישנה את המאזן הפוליטי העכשווי,
לפיד אוכל סרטים -לפיד בסופו שליום יתרפס ויזחל למפלגה בראשות גנץ,
לגנץ יש את הלוק של ראש הממשלה, לביבי יש את היכולת והכשרון הפוליטי-ביבי ינצח אולם כאמור נצחון פירוס לשנה בלבד

דיזידין 8 בפברואר 2019

למה ככה? תן לחלום.
יתפרסמו האישומים ועדויות עדי המדינה.
כולם יבינו שהיה משהו ושיהיה משהו ושביבי גמר.
הצבעת ביבי – קיבלת כץ.
הליכוד יזכה ב-22 מנדטים, גנץ את לפיד ב-39 ואפילו גבאי יגיע לדו ספרתי.

ולא שגנץ זה תקווה גדולה, אבל אפילו קוף יעשה עבודה יותר טובה מזו של ראש הממשלה
בארבע השנים האחרונות.

holden 8 בפברואר 2019

הצבעת ביבי קיבלת כץ-אחלה סלוגן,
הייתי הולך בכלל על הכרזה המפורסמת מהסרט כץ וקרסו ובעבודת פוטו מונטאז קלה מדביק את הפנים של ביבי ושל ישראל כץ.
עדיין זה יהיה ביבי בעשירי באפריל- שום כוח לא ימנע ממנו לזכות בבחירות ולהרכיב קואליציה,
באופן סיסטמטי בשנים האחרונות המחנות בישראל במקרה הטוב מבחינה מחנה השמאל והגושים מורכב :
65-55 לטובת הימין,
לא רואה שגנץ האנמי מצליח להפוך את הקערה בחודשיים שנותרו,
נמתין ונראה

קירקגור 9 בפברואר 2019

הולדן אני מצביע שתעשה טור שבועי לקראת הבחירות

Matipool 8 בפברואר 2019

דיזי – אין מספיק זמן בשביל שהחלום יתגשם לפני הבחירות. יש גם כל כך הרבה אנשים במדינה שלא משנה להם במה ביבי יואשם ושיהיו את כל ההוכחות בעולם – הם עדיין יצביעו לו.
התסריט של הולדן הגיוני מאד וריאלי.

yaron 8 בפברואר 2019

קוף יעשה עבודה טובה יותר ובכל מחנה 'רק לא ביבי' לא מצליחים למצא קוף אחד לרפואה שיינצח בבחירות?

דיזידין 8 בפברואר 2019

תגובה מצוינת!

Ollie Williams 11 בפברואר 2019

ככה זה כששום דבר בבחירות האלה לא נמדד לפי ביצועים בפועל

אורי 7 בפברואר 2019

אותי מעניין היה לדעת מה חושבים טהא ואל חמיד על הבחירה של הבוסית שלהם

Zak 7 בפברואר 2019

כל בנאדם טוב ועם איכויות שירצה להיכנס לפוליטיקה יצטרך להשאיר פרוייקטים יפים ומרשימים מאחור. מי שלא ישאירו דברים יפים מאחוריהם הם האורן חזנים למיניהם שמה שיש להם ברקורד לפני הפוליטיקה זה רק, או בעיקר, בושות.

אם אנחנו רוצים שאנשים איכותיים ולא סרסורים בדימוס יאיישו את מסדרונות הכנסת אזי צריך לברך על המהלך הזה של אלונה. מאמין שהיא תשאיר בהפועל ב'ש בסיס חזק מספיק לפעול ולהצליח גם אחריה.

איציק 7 בפברואר 2019

למה ככה? לאורן חזן לא היו פרויקטים יפים (ויפות) לפני שנכנס לפוליטיקה?

ברלה 8 בפברואר 2019

אני חושב שזה טור לא כל כך הוגן. לפעמים באות הזדמנויות שמחייבות אותך לקבל החלטה ואחר כך להתמודד עם ההשלכות. להסיק מזה שזה קשור למצב הקבוצה או שהיא לא חשובה לה זה מרחיק לכת. אם יש לה רצון להיכנס לפוליטיקה ופתאום באה הזדמנות זה הגיוני להגיד כן ואז למצוא את הדרך לגרום לזה לעבוד. היא כבר נתנה 12 שנים לבאר שבע ועשתה הרבה טוב, יש לה זכות להמשיך הלאה, במיוחד אם היא תעמוד בהתחייבויות שלה כמו שהבטיחה.
אגב, ברלוסקוני הצליח לנהל גם את מילאן, גם את ממשלת איטליה ואפילו היה לו זמן לקצת בנגה בנגה פה ושם.
לגבי ההצטרפות לשקד ובנט, אני לא מבין למה אנשים קוראים לזה פוליטיקת זהויות (ראיתי גם תגובות כאלה בפייסבוק). טבעי שיחפשו אנשים שמושכים קהל, זה לא שונה מאף מפלגה אחרת, אבל הקו האידיאולוגי של שקד ובנט מאוד ברור ואני מניח שמי שמצטרף מבין שהוא יצטרך להתיישר. אני לא רואה בבחירות שלהם משהו יוצא דופן.

yaron 8 בפברואר 2019

+1

ובנוגע לשטויות על ' פוליטיקת זהויות' – גם הבחירה של גנץ במיקי חיימוביץ' זה פוליטיקת זהויות?
חיפשו אישה, בלונדינית, אשכנזיה ומהתקשורת??

Ollie Williams 10 בפברואר 2019

מלבד זה שהיא סלב מהתקשורת והוא גנרל לשעבר – מבחינת 'זהות' מה יש בחיימוביץ' שאין בגנץ?
נראה לי שהוא סתם רצה עוד שם מפוצץ אחרי שורה של עיתונאים שנכנסו לפוליטיקה במפלגות אחרות (למשל מיקי רוזנטל, עופר שלח וכמובן יחימוביץ' ולפיד).

בבחירות הקודמות בנט כבר נתפס סוג של "עם המכנסיים למטה" כשניסה לצרף את אלי אוחנה בעיקר כי הוא מזרחי מהכדורגל ואני משוכנע שבנט מאמין שכך הוא יגנוב קולות מהליכוד.
אחרי הניתוק מהבית היהודי גם יש לו הרבה פחות התנגדות מבפנים למהלך כזה. ברקת עונה לטיקט הזה באופן מושלם – מוצא מזרחי אחרי הצלחה גדולה כנגד כל הסיכויים בעולם הכדורגל. יש לו כבר דמות אשה חזקה במפלגה אז לא חושב שזה היה שיקול מכריע אם כי בטוח לא הזיק.

המהלך הזה זועק פופוליזם בלי בשר.

צור שפי 8 בפברואר 2019

אני מקווה שהעתיד יוכיח שהפוסט הזה מוטעה. בנקודת הזמן הנוכחית אני מעריך את הצעד של ברקת כי לטעמי הפוליטיקה צריכה אנשים שעובדים בשבילנו ולברקת יש קבלות על עשיה בעשור האחרון מעל ומעבר. הפרוייקט שהיא בנתה בבאר שבע חשוב מנקודת מבט לאומית/קהילתית הרבה יותר מזה שמיטש הרים במכבי תל-אביב. אני מאוד מקווה שהיא תצליח לשלב את עבודתה בכנסת (ואולי בממשלה, היא הרבה יותר ראוייה לכהן כשרת הספורט מהנוכחית) עם מפעל חייה.
באשר להבט הפוליטי אינני איש ימין, רחוק מזה, אבל אם הייתי לתחושתי הפרוייקט של בנט ושקד היה הרבה יותר אטרקטיבי בעיני מאשר הליכוד. שיהיה לברקת בהצלחה, היא ראויה לה.

קורא 8 בפברואר 2019

רק משהו טכני, אולי לא היתה לה תשובה כי זה נחשף לפני המתוכנן על ידי עיתונאי? החשיפה היתה אמורה להיות מאוחרת יותר. לפעמים תוכניות מתקלקלות

רועי 8 בפברואר 2019

לא להזכיר את פרשת הסמים, האשימה את ההתאחדות ונבחרת ישראל, לא התנצלה על כך שהאשימה את הדר'.
אמרה ברוב חוצפתה שהם יעמדו לצידו של השחקן, לא נתנו באמת דין וחשבון לציבור האוהדים.

אין מחלקת נוער טובה עדין, החלו במהלך עם אתלטיקו דאין לי מושג מה הוא אומר בדיו- ומה יקר. איתו

ניר 8 בפברואר 2019

לפי ידיעות שונות מי שניהל את הפועל בא"ש מבחינה עסקית זה אלי ברקת, כך שאם הוא ירצה הקבוצה תמשיך להיות טובה ואם יחליט שבלי אלונה בפרונט אין טעם להשקיע אז נגמר שם הסיפור.

עכשיו אלונה תפסה ג'וב חדש "בזכות עצמה"…נראה לי שקצת הגזימו עם תרומתה לחברה הישראלית.

נועם 9 בפברואר 2019

תהרגו אותי אבל לא מצליח להבין מה הבעיה עם זה שימונה מנהל להפועל ב"ש, שיעשה כל מה שברקת עשתה, ואולי אפילו טוב יותר. כמו שיש בכל קבוצת ספורט מקצוענית מחוץ לארץ הקודש. וברקת תשוחרר לעשות כל מה שהיא חפצה בו. הכל בסדר, לא קרה כלום.

יואב 10 בפברואר 2019

יש לה- אסי רחמים.
אבל הזמירות עכשיו קצת שונות- בש על המדף בטווח הקצת יותר ארוך.

ישי 10 בפברואר 2019

באמת לא בסדר שהיא הלכה לימין.
זה מראה בעצם על כל ניהול הקבוצה שלה ושבעצם לא אכפת לה מכלום.
תסלח לי, אבל זה פוסט מבחיל.
בהתחלה דנתי אותך לכף זכות וחשבתי לעצמי שאולי באמת התרשמת כך באופן ענייני, ואולי הדעות הפוליטיות משפיעות עליך, אבל שלא במודע וזה לגיטימי. אבל אז ראיתי שאתה כותב בתגובות במפורש "האכסניה שבחרה מראה לנו את הערכים שלה", כלומר כל הפוסט מבוסס על זה שהיא שייכת למחנה פוליטי שונה משלך, געוואלד.
וזה למה השמאל שוב לא ינצח בבחירות. בגלל הקיצוניות שרואה כל מי שחולק עליך כמצורע וזב. אז כולם רצים ללפיד או לגנץ כי להיות איתכם באותה סירה זה פשוט לא נעים.

אמיתי 10 בפברואר 2019

בוא. גם אני לא מקבל את הפוסט הזה. אבל אין ולא היה שום תסריט שהשמאל (מה זה?) ינצח בבחירות. זה לא על גיל

איציק 10 בפברואר 2019

מה אכפת לך להפיל את זה על גיל?

אמיתי 10 בפברואר 2019

גם ככה הוא נחשב למאנחוס של כל קבוצה שהוא אוהד

איציק 10 בפברואר 2019

ממש מנחוס… תראה איזה קבוצה היסטורית יש לו!!! וזה עוד בעונה בה מכבי חיפה חזרה לקדמת הבמה.

אמיתי 10 בפברואר 2019

כי אין יומן אליפות/:

איציק 10 בפברואר 2019

:-)

BRT 12 בפברואר 2019

פלוס מיליון ישי,
מילים כדורבנות!

אליכ 10 בפברואר 2019

לפי הערכות שונות ודי אמינות הפרוייקט שנקרא הפועל ב"ש עולה לברקתים MG10 שקל בשנה. זה המון כסף. אני מניח שאנשים שנכנסים לזה יוצאים מתוך הנחה שבשלב מסויים זה יתאזן. זה לא. בטח לא בבאר שבע. אז יש מי שזה לוקח לו שנתיים ויש מי שזה לוקח 30 שנה אבל בסוף כולם פורשים כי אין לזה תוחלת פיננסית במדינה שלנו (בעצם ברוב העולם) וצריך להשאיר משהו לילדים. מה לעשות ואלונה רוצה לעשות משהו בחייה אחרי הפועל באר שבע, אז היא הולכת לפוליטיקה. אני לא אומר שזה רע אבל היא עוזבת את הקבוצה והסיבות ברורות.

Comments closed