שושלת שהלב בנה

לב של אלופים

לא כתבתי במהלך סדרת הגמר, דורפן ושיימס עושים עבודה טובה מדי מכדי שאתבזה ואכתוב גם אני הגיגים על המשחקים. הפוסט שאני כותב עכשיו אמור היה להתפרסם בסוף הסדרה, אבל כבר אין טעם לחכות. עילאי גולן ביקש ממני בפייסבוק לפני כמה שבועות, שאכתוב על דעתי לגבי הבניה של הקבוצה, הסיכוי להמשכיות, האם אכן התרבות היא שיצרה את הקבוצה הזאת, או שהתקבצות מקרית של כשרונות על. אחרי אירועי הלילה, נדמה לי שאין טעם עוד לחכות, ברור לחלוטין מה עומד מאחורי אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה, זה הלב.

*

ג'רי קראוס בזמנו חש שאינו מקבל מספיק קרדיט על בניית האלופה, הוא הרגיש שיותר מדי קרדיט הולך למייקל ג'ורדן ואמר, התרבות של המועדון היא זאת שלוקחת אליפויות. כמובן שמאז שמייקל משיקאגו, התרבות הזאת לא לקחה ולו אליפות אחת בבולס. אם יש תנאי הכרחי אחד, וכן יש תנאי הכרחי אחד, הרי הוא הבחירה במייקל ג'ורדן במקום השלישי בדראפט. עם כל ההחלטות הנהדרות של קראוס שנלקחו לאחר מכן, אילולא נבחר מייקל ג'ורדן בדראפט ההוא, שיקאגו לא היתה לוקחת ולו אליפות אחת. כן, גם אם הבולס היו בוחרים נניח בקלייד דרקלסר, ולאחריו היו עושים את כל הבחירות הנהדרות בפיפן, הוראס גראנט, פיל ג'קסון, עדיין השושלת הזאת של הבולס לא היתה קמה.

*

ג'ו לייקוב ניסה לטעון דבר דומה בקשר לגולדן סטייט ווריורס. הגאונות של הבעלים, זאת שעשתה לו המון כסף בקרן גידור, היא זאת שגרמה לו לעשות את כל הבחירות הנכונות, לעשות את כל הניתוחים הנכונים, להביא את מאיירס ואת קר, להשאיר את קרי, ולכן יש שושלת כה מרשימה לווריורס. כמו קראוס, גם לייקוב כמובן טועה. השושלת הזאת אכן נבנתה גם על הגאונות של קר בניהול משחקי כדורסל, ובהובלת אנשים. השושלת הזאת בהחלט נבנתה על הניהול המבריק של מאיירס, העובדה שלגולדן סטייט היה מקום פנוי לשכר מקסימום בדיוק כאשר החוזה של דוראנט נגמר באוקלהומה, היתה הכל חוץ ממקרית. אבל, לשושלת הזאת יש הרבה יותר קשר לאיבר אחר בגוף, הרבה לפני המח. וכן, כמו השושלת של הבולס, גם השושלת הזאת לא היתה באה לאוויר העולם בלי התנאי ההכרחי שלה, שחקן בשם סטפן קרי.

כמו כל דבר בחיים, גם קבוצות שושלות כדורסל מפוארות מתחילות בצירוף רנדומלי, ורק לאחר מכן מגיעים הצעדים הנכונים. כמובן שצריך לעזור למזל, אבל אף מליארדר לא נהיה כזה בזכות היכולת האישית שלו בלבד, גם הרבה צירופי מקרים תורמים לכך.

*

עדיין, בשושלת הספציפית של הווריורס יש מקום לעוד מרכיב הכרחי שגרם לקבוצה הזאת להיות מה שהיא. המרכיב הזה הוא הלב, תקראו לזה העובדה שגם מאיירס וגם קר הם מענטשים. זאת תמונת המראה של ביליצ'ק הקר שמנהל את הפטריוטס כמו מחשב, מעדיף להפטר משחקנים קריטיים שנה לפני הזמן במקום שנה אחרי. הכל נעשה בחישובים כלכליים (כלומר כדאיות ספורטיבית נטו) בלבד. אני לא מבקר את הגישה של בילצ'ק, איך אפשר, הוא הרי בנה את שושלת הפוטבול הגדולה ביותר בכל עולמות הספורט, תוך הסתמכות על אחד, טום בריידי. עדיין, השושלת הספציפית הזאת של הווריורס מגיעה מתמונת המראה של שיקולים קרים אלה.

אולי הווריורס יכלו לתת לאיגואדלה חוזה קצר יותר, הוא הרי היה כבר במגמה מטה כאשר קיבל את החוזה עליו ישחק גם בשנה הבאה. אבל הווריורס האלה ידעו שהשושלת הזאת בנויה על אלכימיה לבבית. איגי הוא חלק מהלב של הקבוצה, ולכן קריטי לא רק שישאר, אלא שגם ירגיש מוערך, גם אם במקום שלו ובשכר שלו ניתן היה להביא שחקן בדרך למעלה, שיהיה טוב יותר היום.

התגובה של מאיירס במסיבת העיתונאים היום לפציעתו של דוראנט, מכילה בתוכה את כל המרכיבים שעושים את הקבוצה הזאת גדולה. הוא כאב את כאבו של דוראנט, לקח אחריות מלאה למצבו, ולי לפחות ברור שדוראנט יקבל הצעה לחוזה מקס לאורך מקסימלי של שנים, גם אם מדובר בצעד לא כדאי לחלוטין מבחינה ספורטיבית נטו, שכן אין לדעת איך יחזור מקריעת גיד האכילס, אם זאת הפציעה כמובן.

גולדן סטייט של מאיירס וקר היא קבוצה שעושה את הדבר האנושי הנכון, ובגלל זה היא מצליחה לעשות גם את הדבר הספורטיבי הנכון. רבים רואים קבוצה שעאלק רימתה את השיטה, אני רואה קבוצה עם לב של אלופים.

היום בו מתו נראטיבים
ערן פוגש כדורגל

54 Comments

שי 11 ביוני 2019

יופי של טור

אורן השני 11 ביוני 2019

כבר שאלתי אותך קודם ולא קיבלתי תשובה, למה כשבאר שבע "עשתה את הדבר האנושי הנכון" ביקרת אותה קשות וכשזו קבוצה שאתה בעדה זה הפוך?

אתה כותב יפה אבל תמיד מהעמדה של המכביסטים כשהם אלה שמנצחים

שלי 11 ביוני 2019

אתה שואל ברצינות? באר שבע עשתה את הדבר האנושי הנכון? איפה? מתי? מה פתאום? הכי רחוק ותלוש מהמציאות שקראתי אי פעם. באר שבע זו דוגמה נהדרת לההיפך בדיוק

אורן השני 11 ביוני 2019

כל הפוסטים על החוזה לויטור והזירוז שלו לחזור לשחק לא מצלצלים לך?

שלי 11 ביוני 2019

החוזה לויטור זה פשע של באר שבע כלפי ויטור, הבן אדם רצה ניתוח, באר שבע נתנה הארכת חוזה, והוא וויתר על הניתוח, ואז שוב קרע את הרצועה, זה הכי רחוק שיש מהתנהגות אנושית של המועדון

אורן השני 11 ביוני 2019

תגיד, אתה באמת לא רואה את הדמיון בין המקרים?

שלי 11 ביוני 2019

תגיד, אתה באמת משווה בין המקרים? אם גולדן סטייט היו מכריחים את דוראנט לשחק נגד רצונו, ומשחדים אותו בהארכת חוזה, כל שחקני גולדן סטייט היו מחפשים לעצמם קבוצה אחרת לשנה הבאה, ובאר שבע עוד הוסיפו חטא על פשע וחזרו על הטריק עם אורן ביטון, די נו, זה אפילו לא מצחיק מרוב שזה מגוחך

צור שפי 13 ביוני 2019

בלי קשר לב"ש/ויטור, העניין הזה שדוראנט לא שיחק "נגד רצונו" מזכיר לי קצת (ואסייג ב"להבדיל") את צה"ל שמשאיר לאמהות לבנים יחידים/ממשפחות שכולות את ההחלטה אם לחתום לבן ללכת לקרבי. כמו שזו החלטה שצה"ל היה צריך לקבל בעצמו (וכמובן למנוע מהצעירים האלה ומשפחותיהם טרגדיה) כך גם ג"ס בכלל לא היו צריכים להשאיר לדוראנט אופציה להחליט.

איציק 13 ביוני 2019

צור,
לקבוצות כבר מזמן אין את הכח הזה מול השחקנים.
ישר יצא מהמקורבים שהשחקן מרגיש בריא ורוצה לשחק אך הקבוצה לא מאפשרת. אין שום צורה בה הקבוצה תצא טוב בסיטואציה זו.

יריב 13 ביוני 2019

איציק, הצד השני זה הסיפור של קוואי בסן אנטוניו. אתה זוכר איך מתייחסים לשחקן שהצוות הרפואי אומר שהוא כשיר לשחק אבל הוא לא מוכן?

איציק 13 ביוני 2019

ודאי, המצב הנוכחי הוא כזה שאף אחד לא יכול לצאת מזה טוב.

גיא זהר 11 ביוני 2019

גיל לגבי ויטור זה לא מדויק. באר שבע אכן הציעה הארכת חוזה לויטור, אבל לפני שויטור החליט ללכת לטיפול שמרני (שלפי מה שהבנתי הופך ליותר מקובל) הוא התייעץ עם הרופאים של בנפיקה ליסבון, נראה לי אנשים שמבינים טיפה יותר משנינו (וגם מהרופא שניתח אותך). הוא אכן קרע את הרצועה, אבל את השנייה. לגבי אורן ביטון, אין שום הארכת חוזה. אם כבר הסיפור הבעייתי של הארכת חוזה היה מיחאי קורהוט.

גיא זהר 11 ביוני 2019

והבעיה בסיפור של ויטור היתה בכלל שזרקו את לוסיו והחזירו את סוארס. זו ראייה קצרת טווח הרבה יותר חמורה בעיניי.

איציק 11 ביוני 2019

הטיעון נראה לי מוזר, מסכנים את ויטור ובתמורה מאריכים חוזה, כלומר לוקחים סיכון מאד גדול שישלמו לו סתם שנה כסף כי יהיה פצוע (גם אם זה מביטוח לאומי). צריך להיות מהמר די רציני בשביל זה וגם אדם די חרה. לא נראה לי שאלונה מוכיחה פעם אחרי פעם שהיא כזו. אם עשו טעות, אז זה לא בגלל שאם לב, או שהמועדון רע אלה כי טעויות קורות (גם גולדן סטייט אולי טעו). יכול להיות שאלונה אשת עסקים גרועה בנוסף, אך יש לה יועצים גם בדמות בעלה שהם דווקא בסדר בתחום זה. ההרגשה שלי היא של טיפוס על העץ הלא נכון. לזה גם צריך להוסיף את הפתרונות האלטרנטיביים שהציעו לויטור מומחים לא רעים כלל והוא העדיף פתרון זה, ואולי גם באר-שבע.

לירן 11 ביוני 2019

אני מניח שהוא מתכוון לויטור

ניינר / ווריור 11 ביוני 2019

אתה חייב לקרוא את הספר beta ball. מסביר הכל

ברקוביץ 11 ביוני 2019

הכל פוזיציה. אם אלונה ברקת הייתה ניתנת לדוראנט לשחק, כבר היינו שומעים קצת יותר ביקורת

שימי 11 ביוני 2019

נכון. חייב לציין שאני מאוד אוהב את כתיבתו של גיל אבל הפעם הפוזיציה זועקת לשמיים.
גולדן סטייט עשתה מעשה אינו ראוי, וממש לא מעשה של אלופה. זרקה שחקן למים מוקדם מדי בלי לחשוב על ההשלכות. הקריבה את בריאותו של השחקן כדי לציל את העונה. איזה לב בדיוק? על מה אתה מדבר?
גולדן סטייט התנהלה כמו באר שבע ואתה מסנגר עליהם?

צבי 11 ביוני 2019

לא ברור לי מי האשמים כאן, אני מניח שכולם כולל האירגון והשחקן אבל מה שבטוח זה שלקוואי זה לא היה קורה.
הוא בחיים לא היה חוזר למשחק גם זה מספר 7 אם הוא לא היה בטוח במיליון אחוז שהוא בריא והכל תקין.

גיל שלי 11 ביוני 2019

יש פה פשלה אדירה, אין ספק בכלל, אבל להאשים את המועדון כאילו הפעיל לחץ על דוראנט זה בולשיט

yaron 11 ביוני 2019

גיל,
לא יודע אם ניתן להיות כ"כ נחרץ בשלב הזה.
לחץ בא בדרכים שונות ומגוונות.
אפשר להפעיל לחץ על הצוות הרפואי, שיכשיר אותו, שיאשר שהוא כשיר, לעשות mri כל שלושה ימים…
היו גם שמועות שהשחקנים לא מבינים למה הוא לא חוזר (בייחוד שאחרים כן).
קר שאומר שהוא מקווה שיחזור ושהוא אופטימי אחרי רבע אימון אחרי חודש… יכל גם להגיד שעד שהוא לא 100% הוא לא ישחק. גם סוג של מנהיגות ולב.
לא חושב שחצו את הקו אבל להגיד שלטעון שלחצו עליו זה בולשיט? לא בטוח.

גיל שלי 11 ביוני 2019

הצוות הרפואי אמר שהסכנה היא בתפיסה חזקה של התאומים, לא קריעת האכילס, דוראנט דחף לחזור, ממש כדאי לקרוא קצת ולא לזרוק השערות תלושות כעובדות. אף אחד בגולדן סטייט לא לחץ עליו לחזור, אם כבר הפוך, איגי למשל שאל את דוראנט שוב ושוב האם הוא בטוח שהוא בשל ואמר לו שלא שווה לו להסתכן.

צבי 11 ביוני 2019

גיל, הכל נכון אז נשאלת השאלה אם דוראנט היה חוזר אם לא היה מדובר בסדרת פלייאוף מכריעה??
האווירה, התקשורת, הצוות הרפואי שאולי נחפז במסקנות, המחשבה על המורשת – והרצון להיות הגיבור שמציל את העולם….כל אלה הובילו אותו לחזרה מוקדמת, מוקדמת מדיי.
אני מרשה לעצמי לנחש שאם היה מדובר בעונה הרגילה הוא היה יושב בחוץ עוד שבועיים לפחות.

אורן 11 ביוני 2019

אז מה אם דוראנט דחף לחזור? גם קליי דחף לחזור למשחק 3 אחרי הפציעה שלו במשחק הקודם, ובכל זאת לא קיבל את ה-clearance מהצוות הרפואי. מעניין שפתאום במשחק שאין דרך חזרה ממנו אישרו לו לשחק והוא קורע ת'אכילס אחרי פחות מרבע שעה על הפרקט. אגב, על חוסר אחריות כזה מצד המערכת (לכאורה) קוואי ברח מהספרס, כי לא סמך על הצוות הרפואי שלהם.

צבי 11 ביוני 2019

הסדרה הזאת כאילו נכתבה ע"י התסריטאים הבכירים של HBO . אני הייתי מדרג אותה 9.5 ב IMDB באותה נשימה עם הסמויה, סופרנוס וברייקינג בד ( ולצ'רנוביל ממש לא מגיע הדירוג המופרך שהיא קיבלה, כלומר סדרה טובה והכל אבל באמת 9.7 זו היסחפות פראית חסרת שליטה)
יש בה את כל מרכיבי האיכות של סדרת מופת- דרמות, סיפורים אנושיים מרגשים, מהפכים, דמויות אייקוניות, רגעי עצב ושמחה מתערבבים זה בזה. הכל מהכל. ואנחנו עדיין לא רואים את הסוף.

וההשפעה של הפציעה של דוראנט היא לא רק על גולדן אלא על הליגה כולה. כל הקבוצות שבנו ופינו מקום ושכר עבורו הולכות לתהליך חשיבה מחודש. כל השחקנים שתכננו לשתף פעולה ביחד, ראה קיירי או לברון או באטלר יעשו פריש מיש חשיבתי גם כן.
כל התכנונים לפח. הכל הולך להשתנות בצורה שאף אחד לא יכול לשער.

ואם אני הבעלים של הניקס, דבר ראשון אני קורא לרב של מנהטן מחליף את המזוזות במדיסון. קודם הלך להם זאיון, עכשיו דוראנט. אין להם טיפה אחד של חסד.

אורן השני 11 ביוני 2019

גדול, צריך גם להזכיר את הפיילוט המוצלח:

לילארד קובר את אוקייסי מקילומטר ואז חבריו את דנבר כולל משחק של 4 הארכות, דוראנט נפצע מול יוסטון והם מנצחים בכל זאת ומטאטאים את פורטלנד עם 3 קאמבקים מפיגור של 15+ נקודות, קוואי מעיף את פילי על הבאזר במשחק 7 ואז חוזר מ2-0 להדיח את יאניס ומילווקי, ומרבית הפרשנים לא נותנים לטורונטו סיכוי למרות ששאלת חזרתו של דוראנט מרחפת ברקע.

אבי 11 ביוני 2019

נגד מילווקי, הם חזרו מ-2.9-0

yaron 11 ביוני 2019

בתור אוהד ניקס אני לגמרי מודאג :-)
עד אתמול פינטזתי, פתאום זה הפך לריאלי…

היסטוריון של ספורט 11 ביוני 2019

אם הרב נחשב אצל הניקס וככה הם נראים ממזמן היו מחליפים אותו יחד עם המזוזות .

ישי 11 ביוני 2019

שאל את כספי, אני לא בטוח שהוא יסכים שזורקים את השחקנים אחרי שנה.
ואצלו זה היה זועק במיוחד, כי הוא וויתר על מיליונים רק בשביל הפלייאוף, וזה לא שהחליפו אותו במישהו שישנה את התמונה. החליטו שיש מעט יותר תועלת בשחקן אחר ולעזאזל ההתחייבויות הבלתי כתובות.

אבי 11 ביוני 2019

אגב, בסדרה עכשיו היו ארבעה ניצחונות חוץ וניצחון בית אחד

עמית הלבבי 11 ביוני 2019

לא סתם ג"ס עבדו על יתרון חוציות כל העונה :)

אחד מהעם 13 ביוני 2019

הבעיה שטורונטו גנבו משחק אחד בבית…

סנואי 11 ביוני 2019

אני לא רופא אבל הדיווחים הם שדוראנט נפצע באכילס. הפציעה ממנה סבל ובגללה נעדר הייתה בשריר התלת ראשי. אם כבר חזרה מוקדמת הייתה משפיעה עליו. איך חזרה מוקדמת (אם בכלל…) קשורה לפציעה הזו?

austaldo 11 ביוני 2019

אני לא יודע ספציפית לגבי הפציעה של דוראנט, אבל פציעה במקום אחד בהחלט יכולה להביא לפציעה נוספת. הפציעה מגבילה, מי שפצוע מנסה להמנע מהכאב, התנועות שלו מישתנות, התגובות שלו מישתנות והסיכון לפציעה נוספת במקום אחר גדל

יעקב 11 ביוני 2019

מאיירס, בתור סוחר עבדים מודרני, הזיל דמעה בסוף אז הכל בסדר?

אם בנאדם מוחזר מפציעה ונפצע שוב אחרי 15 דק שהוא על הפרקט, סביר מאוד להניח שהוא היה לא כשיר לפני כן וכולם העלימו עין.

איציק 11 ביוני 2019

או שיתכן והפציעות לא קשורות וזה חוזר מזל מאד גדול.

אלון 11 ביוני 2019

למנהלי קרנות גידור שעשו מיליארדים אין שום לב. נראה לי שזה תמיד היה הקו המנחה של הבלוג הזה.
כמו שכתבו מעליי, הפוזיציה על הוורירס אז בוא נשתחווה לכל שלשה, כל עבירה טכנית וכל בעיטה בביצים. חארות הקנדים האלה, שמחים על פציעה של דוראנט, לאנשי התרבות של מכבי ולאנשי ההיי טק של סן פרנסיסקו זה לא היה קורה.

דניאל 11 ביוני 2019

לב של אלופים זה כמו מתנחלים בלבבות? הם אלופים עכשיו בכל מקרה גם אם לא יזכו באליפות?

Barry 11 ביוני 2019

גיל…טור נכון מממ.. ברובו.

למה ברובו?
כי קרי וגולדן היו כישלון מהדהד עד 2012. אבל ממש מהדהד גם סטף קרי הנוכחי לא היה מוביל אותם לכלום.
נדרש חיתוך בבשר החי(כלומר הסגל) כדי לייצר מסביבו משהו

אגב – קרי נבחר בחירה 7 בדראפט 2009.
מינסוטה החזיקה באותו דראפט בבחירות 5 ו 6.
ב 5 בחרה את ריקי רוביו. בשני את ג'וני פלין.
2 פיספוסים של קרי ב 3 דקות.

יוסי 11 ביוני 2019

לא בטוח שאתה צודק. קר הרבה יותר משמעותי מפיל ג'קסון, וג'ורדן הרבה יותר משמעותי מקארי. בלי קר אין אליפויות לגולדן סטייט. הוא הוביל אותם מהפסד בסיבוב הראשון בפלייאוף לאליפות. הוא שינה את הקבוצה מהקצה לקצה. ג'קסון היה תוספת חשובה אבל הוא הפכה קבוצה טובה לאלופה. בלי ג'קסון, ג'ורדן היה הרבה יותר קרוב וכנראה היה זוכה באליפות. אולי לא שש אבל 2-3 לפחות.

7even 11 ביוני 2019

כמו שרשמתי – קרי היה עוד שחקן טוב עד שהתחילה המהפכה ברמת השחשקנים שסביבו (גם ג'ורדן אגב)

איציק 12 ביוני 2019

גם ג'ורדן היה עוד שחקן טוב… מעניין.

קורא בין השורות 11 ביוני 2019

אני חושב ששושלת כזאת זה קודם כל מזל ואחר כך כמובן שעוזרים למזל עם בחירות מושכלות (שאין כמעט דרך לדעת אם הן נכונות ברגע קבלת ההחלטה ברוב המקרים) לתת חוזה לאיגואדלה מהסוג שניתן בהחלט שייך לעניין הזה (כי גם לקנות מצב רוח בחדר ההלבשה זו קניה טובה)

קשקשן בקומקום 11 ביוני 2019

אחלה טור. ומסכים. שני דברים:
א. למשפט האחרון – לא סותר (לא רימתה, abused)
ב. קשה לי להאמין שיציעו חוזה מקס עכשיו, יסתפקו בלשלם שנה הבאה עם חיוך ולתת לו להחלים בשקט, ואז לנסות לתת חוזה מקס. לא חושב גם שהוא צריך לצפות ליותר. למשכן עתיד של מועדון על סיכויי החלמה זה לא כמו לתת חוזה לשחקן חשוב, גם אם בירידה

אשר 12 ביוני 2019

זה אחד הפוסטים לפנתיאון של דוגמאות ה- Biases.
כולנו חולים בזה אבל זאת פשוט דוגמה מדהימה.

לב זה הדבר האחרון שקשור פה.

אבל ליבי עם קיידי. שתהיה החלמה מהירה והלוואי שיתקל באנשים טובים יותר בעתיד.

שי 12 ביוני 2019

גיל, אני אוהב את התשוקה והנאמנות שיש לך תמיד בכתיבה, אבל באמת, זה פוסט מתמם שמתעלם מהסיטואציה.

בקבוצה מ"לב" לא מעלים שחקן בצורה כל כך אינטנסיבית אחרי חודש פציעה, נותנים לו להשתלב. לראות את ההודעות בפורומים של אוהדים לפני ולהבין שהיה שם לחץ, ולא מאהבה.

מאשקה 12 ביוני 2019

כתבת פוסט מקסים.
תודה

דורי 13 ביוני 2019

כל פנאט מגיע לנקודה בה גם הקרובים אליו מבקשים שיפסיק, כי באמת נעשה מביך.
אלוהים שתעזור אם טורונטו תנצח ואגדת סטף תיקבר קבורת חמור. ולאן נוליך אז את הבושה?

דיזידין 13 ביוני 2019

אחינו, זה כבר אובססיה.
תפנים – דוראנט יישכח רגע אחרי פרישתו, קארי ייזכר שנים רבות.
(וזה לא קשור למספרי אליפויות ולכשלונות בגמר)

אשר 13 ביוני 2019

שניהם יזכרו.
נראה לי שדוראנט קצת יותר.

איציק 13 ביוני 2019

האמת, זו גם השאלה שאני שואל. לאן נוליך את הבושה של התגובות שלך?

S&M 13 ביוני 2019

ברור שקרי הוא הלב של הקבוצה, אבל קר זכאי לקרדיט מלא, כי הוא זה שהתעקש עליו. הוא רצה אותו כשהיה ביוסטון, והוא רצה אותו לגולדן סטייט למרות שהיו קולות אחרים בהנהלה.
ואני לא אוכל את הבלוף של מאיירס. הארגון הזה, שאתה כל כך מפרגן לו, דחף את דוראנט לחזור לשחק כשהוא פצוע. אם היה שכל בארגון הזה, הם היו חושבים על הטווח הבינוני, ולא על הטווח הקצר. דוראנט זה ילד חסר יכולת מנטאלית לקבל החלטה בוגרת. הוא קרבן תמידי של טראש טוק, וכל דביל מוציא אותו מהמשחק. להפיל אליו את האחריות להחלטה לשחק, זו שערוריה. אם ג"ס היו ארגון מכובד ומנוהל, האחראי על השערוריה הזו היה שם את המפתחות והולך. אם זה מאיירס, אם זה הרופא, אם זה מישהו אחר. לא היה שם מבוגר שיגיד לדוראנט לא לשחק.
אני כמעט שמח לאידם. אם לא היה מדובר בקרבן כל כך מסכן (דוראנט), זה היה גורם לי אושר שהם יחטפו על זה מכה כפולה, גם לאבד שחקן טופ 10 בכל הזמנים, וגם לאבד אליפות בעונה הנוכחית ובעונה הבאה.
לב לא היה כאן. שיקול ציני ומגעיל, זה הכל.

Comments closed