הווריורס – סיכום זמני

הדיווחים על מותה של השושלת מוקדמים מדי

האם השושלת הנוכחית של הווריורס הגיעה אל קיצה הלילה? ספק גדול, אך יש רבים שמדברים על כך, אז אזרוק את שני הסנט שלי.

כשאני מנסה למצוא את הקבוצה שהכי מזכירה לי את הווריורס הנוכחיים, אני מגיע לשואו טיים לייקרס בשנות השמונים. לשואו טיים לייקרס היו שני שחקנים שהיו בין הגדולים ביותר בכל הזמנים, קארים ומג'יק, בווריורס יש את קרי ודוראנט. המקבילה של וורת'י, שחקן אנדר רייטד במונחים היסטוריים בגלל ששיחק עם מג'יק וקארים, הוא כמובן קליי תומפסון. אם יש משהו שראינו בסדרות מאז שדוראנט נפצע, זה שקרי יכול להיות הכוכב, וקליי הוא זה שהקריב הכי הרבה מהמעמד שלו לטובת הקבוצה, בדיוק כמו וורת'י בלייקרס. דריימונד גרין הוא שילוב של מייקל קופר וביירון סקוט, מחוזק בקשיחות של רמביס.

*

למה אני נזכר בלייקרס, כי אני קורא רבים מכם שמתחילים לזלזל באליפות הראשונה של הווריורס שבסדרת הגמר נפגשה מול קבוצה שחסרה את קווין לאב (מעניין שהוא נחשב לחסרון נורא גדול, אבל שנה שעברה נחשב לעוד אפס שמשחק ליד לברון) וקיירי. מזל שמייקל ג'ורדן לא היה צריך להתמודד מול הפקפוקים האלה, שכן באליפות הראשונה שלו, הוא פגש בגמר קבוצה פצועה לחלוטין של הלייקרס, קבוצה שכבר קודם לכן נאלצה להתמודד בגמר הליגה עם דטרויט כאשר וורת'י היה פצוע, ומג'יק נפצע במשחק הראשון של הסדרה. כן ככה זה כאשר קבוצות מגיעות שנים ברציפות לגמר הליגה, השחיקה מגיעה בצורת פציעות ומותירות את הקבוצות חסרות בגמר.

*

לפני עשר שנים קראתי הרבה הספדים על השושלת של הספרס וטים דנקן. טים דנקן כבר נחשב לשחקן מזדקן, פארקר וג'ינובילי נחשבו לשחקנים אחרי השיא, פופוביץ' בחר להתמודד עם ההזדקנות של השלד באמצעות השארתו, שינוי צורת המשחק של הקבוצה, וטרייד לא רע, ג'ורג' היל נשלח לאינדיאנה בעבור קוואי לנארד. אתם כבר זוכרים לבד איך ב2013 הספרס כמעט לקחו (היה שם איזה לוזר, לנארד, שהחטיא את קליעות העונשין בדקה האחרונה לפני שריי אלן קלע את הנס, אני מקווה שאתם מבינים שלוזר נכתב פה בסוג של קריצה, לצערי אני כבר לא בטוח), וב2014 הספרס נצחו שוב ולקחו אליפות.

אין לי מושג איך תראה הווריורס בשנים הקרובות, אבל אם אני צריך לנחש, קרי, קליי ודריימונד גרין לא פורשים לפני גיל 35, והגרעין הזה ביחד עוד יתמודד על אליפויות. לסכם את הקריירה שלהם עכשיו, את השולשת שלהם עכשיו, נראה לי מאוד מוקדם, הרבה יותר מדי מוקדם. מעניין מה יחליט דוראנט ואיך יחזור מקריעת האכילס, אבל אם אני צריך להמר, כנראה גם הוא יהיה חלק מהקבוצה הזאת בשנים הבאות.

*

אחרון חביב. אני קורא אצל רבים שההופעות של סטפן קרי בסדרות הגמר מותירות עליו כתם כלשהו. העובדה שהחטיא הלילה את הזריקה המכריעה מדגימה את חוסר יכולתו בקלאץ'. מייקל ג'ורדן קלקל רבים כל כך. תנסו להזכר בקליעות הקלאץ' של טים דנקן בסדרות הגמר, הסיבה שלא תצליחו היא שברוב סדרות הגמר הספרס ניצחו בלי דרמות מיוחדות, נדמה לי שמורשתו של טים דנקן לא נפגעה מכך.

קובי בראיינט נחשב לשחקן קלאץ' אדיר אצל רבים, אתם זוכרים קליעות קלאץ' שלו בסדרות גמר? הלייקרס בגמר שחטו בת'רי פיט את היריבות המזרח, בסדרה האחרונה שבה הלייקרס נצחו את הסלטיקס הגמורים, קובי היה חלש מאוד ברבים ממשחקי הסדרה, את אורלנדו הלייקרס ניצחו 4:1 בגמר, ובהפסד לסלטיקס בגמר, קובי פחות או יותר קיפל את הבסטה בהתנדבות. כמה מכם זוכרים את הכתמים האלה?

הנטיה של אנשים לשפוט שניה אחרי שנגמרה עונת פלייאוף מדהימה שבה גולדן סטייט השאירה את הכל על המגרש, כולל אכילס ורצועה צולבת, ולא הצליחה לקחת אליפות, היא תרבות האינסטנט הקלאסית. עדיין, אני ממש בטוח שבעוד עשר שנים, כאשר נוכל לקבל קצת פרספקטיבה על השושלת הנוכחית של הווריורס, נדע להבחין כולנו שמדובר באחת הקבוצות המדהימות ביותר שראינו, ונדע לתת את המקום הראוי לכל אחד מחברי השושלת. בדרך כלל בקבוצות היסטוריות ישנם גם שחקנים היסטוריים. תאמינו לי, בקבוצה הנוכחית של הווריורס ישנם כאלה, ובעוד כמה שנים, יהיו לי הרבה פחות ויכוחים על כך. אני מוכן להמר על הרבה מאוד כסף שבסוף הקריירה שלו, סטפן קרי ייחשב לפחות לרכז השני הכי גדול בכל הזמנים, ועם שנים טובות בהמשך, גם מג'יק נמצא בהישג יד.

קנדה אלופה
"שתי דקות״, אמר קליי (פודקאסט עם ציפי שמילוביץ׳)

48 Comments

אמיתי 14 ביוני 2019

תיקונון- האליפות השנייה של הפיסטונס, זו שקדמה לראשונה של מייקל, נלקחה מול הטריילבלייזרס.
לוידע אם כל ציוץ בטוויטר שווה פוסט תגובה בדה באזר. אז אמרו.
לא ככ מבין אבל נראה שזו כן סיומה של השושלת. גם מסי נשאר ענק בלי צאבי-אינייסטה אבל בארסה כבר מזמן איננה בארסה ההיא. מאחל החלמה מלאה לפצועים- סוף טרגי משו לעונה של הווריירס (כמעט כתבתי גולדן)

שלי 14 ביוני 2019

אני חושב שסטפן קרי, קליי תומפסון ודריימונד גרין ישחקו ביחד עוד ארבע שנים לפחות, אז לא מדובר בסוף השושלת לדעתי. וכן, התבלבלתי עם סדר השנים, דטרויט נצחו שנתיים קודם את הלייקרס בגמר, בלי וורת'י ובלי מג'יק ממשחק 2, אף אחד לא שם את הקריירה של איזייה בסימן שאלה בגלל זה.

אמיתי 14 ביוני 2019

מקווה שקליי ישוב לאיתנו.
דווקא כן זכורים לי רינונים לא מעטים שהבאדדבוייז "ניצלו" את הפציעה של מגיק. אין חדש תחת השמש

שלי 14 ביוני 2019

היום חוזרים מפציעות בצולבת הרבה יותר טוב מקודם

ניינר / ווריור 14 ביוני 2019

בוא נראה מה הווריורס יניחו על השולחן של קליי ודוראנט. בכל מקרה יצטרכו לעשות חריש עמוק ברוסטר, במיוחד ששני אלו, גם אם יוחתמו, לא ישחקו זמן רב. השאלה איך יתמרנו את כל זה מבחינת שכר

שלי 14 ביוני 2019

לגבי קליי, אין סימן שאלה בכלל, זה הפייבוריט של ג'ו לייקוב, הוא יקבל הצעה למקסימום גם בגיל 88 אם ירצה. לגבי החריש, הווריורס קצת פישלו בשנים האחרונות עם הבחירות הנמוכות בדראפט, הם לא מצאו את הכשרונות שהם צריכים, עכשיו יש להם הזדמנות לחדד כאשר הצורך שוב ברור.

ניר 14 ביוני 2019

גיל, בחרת להתמקד בהיבט מסויים מאוד בסדרה הזו – העתיד של הווריורס, אבל מה עם היתר? מה קרה שהתחזית שלך לסדרה התבדתה? מה בעיניך הוביל לזה שטורונטו לקחה?

שלי 14 ביוני 2019

אני לא מאוד מוטרד מתחזיות שלי שלא מתגשמות, וכתבתי כמו תמיד, על מה שמעניין אותי לכתוב

ניר 14 ביוני 2019

זה לא היה בקינטור, זה באמת מעניין אותי כקורא שאוהב את הבלוג שלך.

אני כמוך חושב שגולדן סטייט ממש לא גמורה ומאמין שהסיכוי שלה לחזור להיות אלופה לא נמוך.

גיל שלי 14 ביוני 2019

נדמה לי שלפציעות של קליי יש השפעה על תוצאת הסדרה, ייתכן שללא הפציעות של קליי התחזית שלי היתה נראית טוב יותר, פשוט אין לי שום דבר מעניין לכתוב על זה.

יונה 14 ביוני 2019

כלומר הטענה שלך היא שלאנשים יש זכרון קצר ולכן קרי יזכר כיותר גדול ממה שהוא באמת? טענה משונה. לגבי קובי זוכרים היטב את ההחנקויות שלו ולמעשה הוא נראה הרבה פחות גדול בראי הזמן. אם אלו יהיו האליפויות היחידות של קרי אז הוא יהיה שחקן הרבה פחות היסטורי ממה שהמעריצים שלו חושבים.

גיא זהר 14 ביוני 2019

ללברון יש בסהכ (ואולי בכלל) אליפות אחת יותר מקרי, אף אחד לא מטיל ספק במיקומו ההיסטורי

גיא זהר 14 ביוני 2019

אפילו חשבון אני לא יודע. ללברון ולקרי שלוש אליפויות. גדולה של שחקן לא מסתכמת רק בכמות התארים שלו.

יונה 14 ביוני 2019

ברור, אבל לברון היה השחקן הטוב בליגה למשך עשור לפחות והוא סחב קבוצות נחשלות בלעדיו לגמר. לקרי יש את הקבוצה הכי חזקה בליגה כבר 5 שנים והיה צריך את דוראנט בשביל שתי אליפויות. המעמד שלהם לא דומה.

גיא זהר 15 ביוני 2019

אף אחד לא משווה בין קרי ללברון (סחב קבוצות בינוניות פלוס נניח חמש פעמים וגם זה במזרח, בשאר הפעמים היו.לו קבוצות טובות מאוד) הטענה שלי היא שלא רק השורה התחתונה קובעת.

יונה 15 ביוני 2019

שורה תחתונה זה לא רק אליפויות אלא גם הופעות קריטיות בפלייאוף וMVP בגמר. מה לעשות שכרגע ההיסטוריה של קרי לא כל כך טובה ובראי הזמן תראה גרועה יותר אם לא יזכה בעוד אליפויות.

ברלה 14 ביוני 2019

הספקות לגבי המשך השושלת של הווריורס עלו עוד לפני שהפסידו את האליפות, פשוט כי הסכומים של מס המותרות שיצטרכו לשלם מטורפים. עכשיו כשגם קליי וגם דוראנט נפצעו, לשלם 700 מיליון דולר מס בשנה הבאה בשביל קבוצה שהתקרה שלה זה חצי גמר מערב פשוט לא נשמע סביר

גיא זהר 14 ביוני 2019

הטענה שהמעבר לאולם החדש יגדיל את ההכנסות שלה באופן משמעותי וששווה לבעלים להעמיד קבוצה תחרותית (בשנה הבאה יהיה קשה) על מנת לשמר את המותג. השאלה היא מהן ההצעות שיונחו בפני תומפסון (ויותר) בפני דוראנט כשהאחרון גם לפני הפציעה לא ממש שש להישאר שם.

גיל שלי 14 ביוני 2019

כבר אין שאלה, לייקוב אמר ששניהם יקבלו מקס באורך מקסימלי

שחר אלוני 14 ביוני 2019

תודה על הפוסט,
מניח שקליי יקבל בקרוב מקס מגולדן, הם בונים תרבות של גב לכוכבים ולשחקני הבית, כמו בסן אנטוניו
דוראנט כמובן יקבל מקס אם ירצה. יש מצב שזה יקרה בגולדן, אבל כמובן קשה לדעת, ויכול להיות שהוא יחכה עוד שנה עם האופציה שיש לו ורק אז יחליט מה הוא עושה, שזה כמובן סיכון
קאזינס אם הוא נתפס על גולדן וזה מתאים לו יכול להישאר עוד שנה על 7.7 מליון, הוא יהיה שחקן מרכזי בפרופיל גבוה, וזה יכול להתאים לו, גם לא יהיה לחץ.
לוני גם יש מצב שיקבל בגולדן חוזה גבוה, הוא שחקן בית שהקריב, ויש מצב שישלמו בשבילו גם מס מותרות וכו' כדי להשאיר אותו בחוזה טוב. הוא מאד מתואם עם קרי וגרין על המגרש
איגי, יחכה להתפתחויות ויראה מה הוא עושה, להרגשתי יישאר עוד עונה באיזי
ליבינגסטון יש מצב שיפרוש
גרין עצמו, בעולם בו כולם היו בריאים יש מצב שהיו שוקלים טרייד עליו. עכשיו זה כמובן אחרת, בעונה הקרובה הוא שחקן מרכזי.
בקיצור, ישאירו על השולחן המון מס מותרות בשביל שנה לא משמעותית מבחינה מקצועית, אבל ישתדלו להשאיר את השושלת, להערכתי

גיא זהר 14 ביוני 2019

בתסריט הפחות סביר בו חצי דוראנט, קרי, תומפסון וגרין נשארים ובריאים גם עם גיל שלי וגיא זהר כשחקנים משלימים (ובהתחשב במס המותרות אלו הרמה של השחקנים המשלימים שיוכלו לצרף ויש לי יד לא רעה בכלל) הם מועמדים בכירים משעונת 20/21 לפחות לעוד כמה שנים. במקרה היותר סביר שדוראנט הולך (הניקס אוהבים נכים, אולי בשלב הבא יגיע לירושלים), נשארנו עם קרי, גרין ותומפסון. זו נקודת פתיחה לא רעה, אבל גם אז יש שלושה בחוזה מקס/סופר מקס ולכן צריך להפגין המון יצירתיות ולפגוע בשחקנים המשלימים והכל בהנחה שקר ממשיך שהוא מסןגל להפוך שחקנים אלמוניים ורוקיז לשחקנים סולידיים. לא קל בכלל.

שחר אלוני 14 ביוני 2019

מסכים שלהיות קונטנדרים בגולדן, זה תלוי בהישארות של דוראנט ביכולות גבוהות (גם אם לא כמו שהיו)
קרי תומפסון וגרין בעוד שתי עונות, או משהו כזה, זה גבולי, יתמודדו על אליפות לא במועמדת הבכירה, ויוכלו לזכות רק עם נפילה של יריבה או שתיים מסיבות שונות. זאת בהנחה שקאזינס לא חוזר לכושר שקרוב למה שהיה בניו אורלינס ולוני לא מתפתח להיות סנטר בכיר ממש

אריק 14 ביוני 2019

מי שלא יכול להעריך את גולדן סטייט ושחקניה רק כי הוא לא בעדם או לא אוהב אותם – בעיה שלו. שיסבול.

משה 14 ביוני 2019

כולם מתמקדים בכוכבים אבל ג״ס הפסידה גם בגלל חולשת הצוות המסייע. שחקנים כמו קוק, מקיני וירבקו הם לא ברמה הנדרשת (לפרקים נעלבתי בשביל כספי שויתרו עליו בשביל נגר כמו קוק) יחד עם הירידה ברמה של ליבינגסטון, בוגוט ואיגי יש להם הרבה בניה לעשות מסביב.

אורי 15 ביוני 2019

בפרספקטיבה של כמה שנים ולא ימים אני חושב שהסדרה הזאת רק תעצים את ההילה סביב גולדן סטייט – הצורה בה פציעה אחרי פציעה, קאזינס חוזר ונותן את הכל, דוראנט חוזר ומקריב עונה, קליי חוזר ומקריב עונה ואז עוד מנסה לחזור שוב
את זה יזכרו הרבה יותר מאשר את האליפות של טורונטו שכנראה כבר בשנה שעברה תחזור להיות עוד קבוצה

גילוי נאות – אני לא אוהד ג"ס – אוהד לייקרס בהפסקה עד שלברון ישחרר לי את הקבוצה

Gl 15 ביוני 2019

לא מבין את הביקורת על חוסר התיפקוד של קרי בגמר הבן אדם קלע מעל 30 בממוצע בגמר הזה כמה שחקנים עשו את זה לפני , ובכללי יש לו 27 בממוצע בגמרים כמה שחקנים כאלה כבר יש , היחנקות בסוף?
מגיק כדרר את עצמו בלי להגיע לזריקה פעמיים באותו גמר , בירד בדבר הכי קרוב למה שהיה במשחק האחרון החטיא שלשה נגד הלייקרס אז מה הם נחנקו ?
הבן אדם רק בפלייאוף הזה קלע גם שלשות גדולות בפלייאוף הזה

איציק 15 ביוני 2019

הניתוח יפה וגולדן סטייט קבוצה היסטורית ללא ספק וכך גם הבחור הקטן עם היכולת הנפלאה (סטף למי שלא בטוח במי מדובר). לגבי העתיד אני פחות אופטימי. לא ברור איך קלי יחזור, הלוואי ובכושר מלא. דוראנט זו חידה גדולה שאני מניח שתיפתר בקבוצה אחרת אבל לך תדע. כל שאר השחקנים של הספסל ובוגי הם יותר מידי נעלמים עם מעט מידי משוואות.
מה שאתה מוציא לגמרי מהמשוואות הם הפריק שילך וישתפר, וכנראה גם קבוצתו; שהחד גבה יתכן שיבנה סביבו קבוצה מפלצתית, תלוי לאן ועם מי ייקח את הכישרון שלו. כלומר, לא הכל תלוי רק בגולדן סטייט (כמעט כתבתי ווריורס), אלה יש כאלו שמתדפקים על הדלת ואלו כוחות משמעותיים.
ולבסוף שאלה, אתמול קראתי שבהימורי לאס וגאס, הליקרס מועמדים מספר אחת לאליפות בשנה הבאה. על סמך איזה מידע מבוססת הערכה זו? מי כבר אמור לחבור ללברון ליצור קבוצה שתזכה לא בשתי, לא בשלוש ולא בארבע אליפויות כי אם שושלת של בוסטון משנות השישים לפחות?

NoOne 15 ביוני 2019

הלייקרס יש את הסיכויים הטוביןם ביותר לאליפות על סמך זה שבווגאס מעריכים בצדק שרוב אוהדי הלייקרס הם מטומטמים שיהמרו על הלייקרס עכשיו כי בווגאס בטוח יודעים משהו שאף אחד לא יודע ויזרקו כסף לפח.
כמובן שווגאס יודעים משהו , הם יודעים שהלייקרס היא "פבליק טים" עם הרבה אוהדים שיש להם הרבה כסף לבזבז

אורי 16 ביוני 2019

בוגאס כנראה ידעו על הטרייד של דיוויס ממקורות פנימיים

איציק 16 ביוני 2019

דווקא לבאר בול חושב שזה הטרייד הגרוע בהיסטוריה.
מישהו באמת מאמין שהחד גבה יכול להביא לליקרס מה שהבולים נותנים לה.

גיא זהר 15 ביוני 2019

לגבי קרי (וגם לברון לאחרים), לאט לך. אנחנו רואים איך מעמדו של בראיינט יורד עם השנים. צריך להסתכל על הדברים מפרספקטיבה של כמה שנים, בעיניי הוא רחוק ממג'יק.

איציק 15 ביוני 2019

אם אני מבין נכון את גיל, אז הוא טוען שעם קרי יקרה הפוך מבריינט, שהפרספקטיבה תאדיר את קרי יותר ממה שהוא עכשיו, כאשר את בריינט רואים פחות ממה שהוא היה.

גיא זהר 15 ביוני 2019

מי יודע. אני רואה שלאורך השנים שחקנים (חוץ מג'ורדן) יורדים במעלה הדירוג. ההשפעה של בוב קוזי על המשחק היתה לא פחות גדולה משל קארי. וזו רק דוגמא אחת.

איציק 15 ביוני 2019

איך כולם יורדים, מישהו חייב לעלות, או שכל הזמן אנחנו רואים תותחים חדשים שנכנסים לרשימה, וזה לא מתקבל על הדעת.
בוב קוזי הוא לא דוגמא טובה כי היה בשלהי הקריירה כשאני נולדתי, ובעצם גיל בו רוב השחקנים כבר פרשו (הוא פרש בגיל 42 בשנת 70, כמה כאלו כבר יש). חוץ מזה, ככול שמשהו יותר צעיר, קל יותר לעשות שינוים גדולים, ככול שמשהו בשל יותר, כל שינוי קטן הוא מהפכה. אז צריך גם את זה לקחת בחשבון.
רק כדי לתת דוגמא לטענה שלי מעולם אחר לגמרי: אם יש לך מערכת שמזהה אנשים לפי קול, אז לשפר מערכת מ-70% זיהוי ל-80% זיהוי יותר קל מאשר מ-98% ל-99%. בגלל זה מסתכלים בכמה אחוזים הקטנו את השגיאה ולא בכמה שיפרנו את הזיהוי הנכון. כלומר במקרה הראשון הקטנו את השגיאה ב-33.3% ובשני ב-50%. אותו דבר צריך לבדוק בכמה כל אחד שינה את המשחק ביחס לפוטנציאל האפשרי. הבעיה רק שהפוטנציאל האפשרי אינו ידוע, וגם המשחק הוא כבר לא אותו משחק.
ובקיצור ;)

גיא זהר 16 ביוני 2019

איציק ברור שנכנסים עם השנים שחקנים שמורידים אחרים בדרוג. הרי מאז שבחרו ב98 את 50 הגדולים נכנסו לפחות עוד חמישה: דאנקן, בראיינט, נוביצקי, קארי, דוראנט (ומן הסתם חמישה אחרים יוצאים החוצה). לגבי קוזי אף אחד לא מדבר על מה שעשה בשנות ה60 אלא על הכדורסל שהיה לפני ימיו ועל הכדורסל לאחריו.

איציק 16 ביוני 2019

גיא,
זה ברור, רק כתבתי שזה היה בכלל לפני תקופתי בצורה כלשהי ולכן לא היתה לי אפשרות לראות אותו. כתבתי שהוא אצלי לא בדיון כי אתה ראית אותו ואני לא. זה היה בצחוק, אני מודע לתרומה שלו. ובכול זאת, הדוגמא שנתתי היא רלוונטית, כי היום לא ניתן לצפות לתרומות בסדר גודל זה, כי המשחק בוגר בהרבה ולכן כל שינוי של משחק על ידי שחקן כלשהו, הוא סוג של מהפכה.
גם מה שכתבת לגבי כניסת שחקנים חדשים ברור, רק שאין זה אומר שכולם זזים. מוזר שלא כתבת את לברון כאחד שנכנס ל-50 הראשונים. אני גם לא בטוח שאלו שרשמת הזיזו את כל אלו שמתחתיהם בדיוק בגלל מה שגיל כתב. אבהיר את עצמי:
נניח אנו מציבים את דאנקן במקום 5 בכול הזמנים, אז האם זה אומר שמס' 5 זז ל-6 ו-6 ל-7? התשובה היא לא. בפרספקטיבה של זמן יתכן ש-5 זז ל-12 ו-6 נשאר 6. כלומר התזוזות נובעות לא רק מכניסה של כוכבים חדשים כי אם גם בגלל הפרספקטיבה של זמן שמסדרת אחרת את השחקנים (וכן זה הרוב סובייקטיבי אבל נניח כל אחד לגבי עצמו). כלומר גם אם לא היו נכנסים חדשים כלל, מיקום השחקנים היה משתנה.

יעקב 15 ביוני 2019

כמעט בכל הפוסטים שלך יש צד מתגונן, סוג של "אמרתם ככה וככה, הוכחתי לכם אחרת".
זה קצת מרגיז בתור קורא, בטח שלפעמים אתה מעלה טענות חסרות שחר, כמו "קראתם לקוואי לוזר כי הוא החטיא עונשין מול מיאמי ב 2013". זה פשוט לא נכון, המון דברים נאמרו על המשחק הזה, הטעות של פופוביץ' בחילוף של דאנקן, הווינריות של ריי אלן, הצלת המורשת של לברון.. קוואי הוא לוזר זה לא נרטיב רווח שיצא מהמשחק הזה.

דיזידין 15 ביוני 2019

פוסט מרגיז ומיותר – אני מסכים עם הכל

שי 15 ביוני 2019

כל הדיבורים על קרי, בזמן שקליי קלע בפיינלס 59% מהשלוש. ביצועי מאני טיים ברמות פסיכיות.

7even 16 ביוני 2019

המצב הבריאותי של קליי (עוד לפני משחק 6), היא היא הסיבה האמיתית להפסד שלהם.

פרינס מרסר 16 ביוני 2019

קרי שחקן היסטורי כי הוא שינה לחלוטין את הזריקה לשלוש ומעניין שהוא נפל קורבן לשינוי שהוא בעצמו הביא, הזריקה האחורנה היתה זריקה קשה בכל מובן בכדורסל של לפני עשור. עכשיו אחרי השינוי שהוא הביא זו פתאום זריקה נוחה שהוא החטיא.
ואגב להשוות בינו לבין מג'יק זה בערך כמו להשוות בין יאניס לקארים.

סימנטוב 16 ביוני 2019

יופי של סיכום נהניתי לקרוא, אשמח אם יצליחו להחתים גם את לוני, הוא משתלב נהדר ברוטציה. השחקן שעבד קשה, התחיל עם פציעה יצא ממנה מחוזק (סיפר עם שאיגי נזף בו שהוא לא בא מוקדם לאימונים עוד כשהיה פצוע ומאז הוא מגיע לפני שהאימון מתחיל). יהיה מרתק לראות איך יבנו את הסגל.
די מדהים מה שהקבוצה עשתה בפליאוף עם כל הפציעות בסוף ולרגע לא נשמעה קול זעקה.

Dr.van nostrand 16 ביוני 2019

סך הכל הייתה תחושה שכולם קיבלו את הנעימי בגב.
קנדה קיבלה את הכבוד, קייל לאורי וקוואי…
גולדן סטייט חזרו להיות הקבוצה הכיפית והאהובה מלפני שדוראנט השתפן עם הטאלנט שלו (המעבר שלו אליהם).
אם טורונטו הייתה מפסידה, לא רוצה לדמיין בכלל כמה קיתונות של מי שופכין היו יורדים עליהם. ורק בגלל ש'העזו' להרוס את סיפור האנדרדוג, לכאורה.

ככה כולם שמחים. לא נראה שהווריורס לקחו את זה מאוד קשה. הפציעות הכריעו והראפטורס ידעו לקחת ומגיע שאפו לאלופה.

איציק 16 ביוני 2019

עכשיו יש לדוראנט קבוצה נוספת שבה יוכל להשתקם בשקט ולהגיע לפלאיי אוף עם סיכוי רציני לטבעת ללא קשר ליכולתו. אולי הוא גם יוכל להתאחד שם עם קיירי כמו שרצה.

7even 16 ביוני 2019

טורונטו ?

איציק 16 ביוני 2019

אני אוהב את כיוון המחשבה שלך, אבל כנראה שלא ;)

7even 16 ביוני 2019

טוב, פשוט זרמתי עם ההחלטות של דוראנט בפרי אייג'נסי בד"כ :)

קאפקייק 16 ביוני 2019

דיסוננס קוגניטיבי.
זה נורא כואב שסיפור האגדה לא נגמר כמו שהיה צריך. למעשה מעולם לא היה, לפחות עד הגעת דוראנט, ושושלת דוראנט, שהיא היחידה שראויה לשמה.
כואב שבעתיים כשמדובר במדיה דרלינג הכי גדול של ה NBA, והקהל הלבן בפרט. ילד הפלא שבא לחלץ אותנו מטלפיו של לברון הרשע.
אלא מאי? הילד כבר בן 31, ופלא לא היה שם מעולם. לפחות לא בפלייאוף. בטח לא בפינאלס.
הכדור האחרון שלא נכנס הוא הסוף, הממשי והסימבולי, לאגדה שלא היתה. כואב נורא. אבל החיים ממשיכים.
משמיים תנוחמו.

Comments closed