פתיחת חלון וסגירת הארון על הניקס

עאלק המכה של הכדורסל, התכוונו לצ'רנוביל של הכדורסל

היה לילה קצת משוגע, והחלק הכי חשוב בחלון הזה עדיין לפנינו, אבל יש לי כבר כמה תובנות.

הניקס – כל עוד דולאן בניקס, מדובר באתר אסון בנוסח צ'רנוביל של שנות השמונים במאה הקודמת. הנשורת הגרעינית סביב הקבוצה הזאת תמנע משחקנים להגיע, בטח כשיש חלופה ניו יורקית בקבוצה של ג'יי זי, וכדי להוסיף חטא על פשע, לאחר שנודע להם שהם נפלו במירוץ על קווין דוראנט הם העדיפו להחריף את הבדיחה. מילא שעשו טרייד גאוני של לזרוק את פורזינגיס בשביל רנדל ופורטיס, מילא דוראנט וקיירי שמו עליהם קצוץ. הם הבחור שיצא עם בחורה נאה, החליט לזרוק אותה כדי להגדיל את הסיכויים שלו לזכות בליבה של בר רפאלי, לאחר שפנה אליה בר רפאלי הזכירה לו שהיא כבר נשואה, ואז צעק לה, מי צריך אותך יא מכוערת ברחוב הראשי. הצעקות שלו שודרו בפריים טיים בחדשות ערוץ 2, מי תרצה לצאת אתו עכשיו?

הווריורס – הווריורס מנסים לעשות את הבלתי אפשרי שהספרס הצליחו לעשות. כזכור בNBA אתה צריך אחרי השיא לרדת לתחתית, ומשם לנסות להקים שושלת חדשה. הסן אנטוניו ספרס בצורה ניסית הצליחו להקים שושלת סביב טים דנקן, ומסביבו החלקים התחלפו במשך שני עשורים כמעט, וכל הזמן הזה להשאר בצמרת. כעת הווריורס מנסים לעשות את אותו דבר סביב הגרעין סטפן קרי, קליי תומפסון ודריימונד גרין. הם הודיעו לאיגי כבר לפני שבוע, שאם דוראנט עובר הלאה, הם ישתמשו בחוזה שלו שנגמר השנה, כדי להשיג נכסים. מיד עם ההודעה של דוראנט, הם הצליחו לתפור טרייד עם הנטס וממפיס גריזליס, שלחו את איגי לממפיס, וקבלו מהנטס בסיין אנד טרייד את דאנג'לו ראסל. ראסל מגיע על חוזה המקסימום של הצעירים, כלומר יעלה להם 117 מליון דולר במקום ה217 של דוראנט, וגם יתן להם לתת לסטפן קרי עשרים משחקים של מנוחה בעונה הסדירה למרות הפציעה של קליי. עכשיו יש להם את החוזה של ליווינגסטון. הוא אמור לקבל שבעה מליון דולר בשנה האחרונה של החוזה שלו, אבל ניתן לחתוך אותו בשביל 2 מליון דולר. הם הגיעו אתו להסכמה לדחות את תאריך החיתוך מהשני ביולי לשמונה ביולי. מה שזה אומר זה, שהווריורס יעשו טרייד על ליווינגסטון לקבוצה שבמילא אין לה יומרות, יקבלו שחקן שמרוויח סדר גודל של שבעה מליון דולר, הקבוצה שתקבל את ליווינגסטון תחתוך אותו בשביל שני מליו דולר, ותחסוך כסף, הווריורס יקבלו שחקן כנף שיוכל לעלות מהספסל ולתת דקות מנוחה לגרין. כמו כן הווריורס בטח יתנו חוזה חדש לקוון לוני, ואם הכל הולך כשורה, הם עדיין קונטנדרים לשנים הבאות, אחרי שהם יתנו לדריימונד את המקס הקיץ, וישלמו קנסות על חריגה מהתקרה, כאשר גם לאחר תשלום הקנסות הם ירוויחו הרבה כסף. הווריורס שברו השנה את שיא ההכנסות השנתי לקבוצת NBA והכניסו 400 מליון דולר, וזה עוד לפני המעבר לסן פרנסיסקו, אל תדאגו להם כספית.

ברוקלין נטס – קבוצה שהושמדה בהחלטה מטומטמת למכור את העתיד בשביל הגרוטאות שנשארו מפול פירס וקווין גרנט, הצליחה להקים את עצמה מעפר באמצעות העיר ניו יורק, ניהול מבריק של שון מרקס, והאסון הקרוי דולאן. נכון שהם לקחו הימור ענק על האופי של קיירי, והאכילס של דוראנט, אבל אם יש הימור שאפשר לקחת אותו, זה על דוראנט, אם יכשלו בהימור, אז תהיה להם קבוצה בינונית. אם יצליחו בהימור, הם מועמדים לאליפות, וזה הדבר היחיד שמעניין בליגה הזאת, להיות מועמדים לאליפות.

פילדלפיה – הם מבינים שהחלון תמיד צר. הם נכנסו עם הכל, באטלר רוצה ללכת, הם מביאים את הורפורד. נתנו לטוביאס האריס מקס, ועכשיו הם צריכים להתפלל שסימונס ילמד לקלוע שלשות, ויש להם קבוצה שמועמדת לאליפות.

יש עוד הרבה דברים מעניינים, אבל זה מה שיש לי לכתוב בינתיים.

נובחים בירוק -128- מחכים לנס צרפתי
עכשיו אתה חוזר בחזרה

85 Comments

ניב 1 ביולי 2019

איזה ייאוש.

פה איתמר 1 ביולי 2019

מקצועית את צודק?
אבל כלכלית, המעודן מספר אחד.

אוהד 1 ביולי 2019

למי פאקינג אכפת.
איזה מבאס. אבל לפחות יש את מייקל רפפורט. האיש פשוט הורס את הבריאות.

ברלה 1 ביולי 2019

אני לא חושב שהימנעות מחוזה מקס לדורנט פצוע זו בהכרח טעות, אבל היכולת של הניקס לחרבן כל פעולה שהם עושים זה אחד הדברים המופלאים בליגה..

אורי 1 ביולי 2019

אם קוואי הולך לליקרס, כל שאר הניתוחים לא רלוונטיים

ק. 1 ביולי 2019

זה יהיה נוראי
בעבר הייתי אוהד לייקרס בעיקר בזכות מג'יק, אבל השנים האחרונות של קובי ועכשיו לברון, פשוט לא מאפשרים…

שלי 1 ביולי 2019

כולנו חשבנו אותו דבר על העונה הראשונה של ההיט עם לברון בשיאו, ווייד וכריס בוש, בזמנו זה המקבילה הכי קרובה שיש ללברון של היום, קוואי ואנטוני דייוויס, אם אני זוכר נכון, קבוצה של נוביצקי והרבה כלום ושום דבר, לקחו אותם בגמר

אורי 1 ביולי 2019

ואז לקחו פעמיים
וקוואי ודייויס בסדרי גודל יותר טובים מוויד ובטח מבוש
רק שאלת יכולתו של לברון מטילה בספק את העליונות של הטריו הזה על הטריו של מיאמי

שלי 1 ביולי 2019

קצת מצחיק הבדיעבד על ווייד, להזכירכם הוא לקח אליפות עם שאק מזדקן וסביבם שחקנים בדעיכה עוד לפני שחבר ללברון, אני ורבים אחרים קיווינו שווייד ולא לברון יגיעו לניקס בעונה ההיא, אז לא, אפילו ממש לא, קוואי של היום לא טוב מווייד של אז בסדרי גודל, ובכלל לא בטוח שלתפקיד הכינור השלישי, אנטוני דייוויס עדיף על בוש, אני די בטוח שלא

ק. 1 ביולי 2019

יכול להיות שזה ייפול על התאמות, אימון ושילוב של השלושה, אבל על הנייר וברמת השחקן הבודד יש פה הבדל גדול (בעיקר דיוויס על בוש), גם אם לברון קצת פחות מלברון אז

אלון3131 1 ביולי 2019

וויד היה שחקן שבשיאו באמת היה היסטורי, אבל השיא הזה היה יחסית קצר, משהו כמו 5 שנים.

אנתוני דיוויס טוב בלפחות דרגה מבוש.
קוואי + לברון בן 35 לפחות שווה אם לא גדול מוויד ולברון של 2012

שלי 1 ביולי 2019

הבעיה היא דייוויס כבננה שלישית, ברור שבאחד על אחד דייוויס טוב מבוש

איציק 2 ביולי 2019

גיל,
כאשר הבננה השנייה קוואי (אם בכלל הוא יחתום שם), דיווס בכלל לא בננה שלישית. לקוואי אין בעיה לחלוק משחק אם זה לטובת הקבוצה. דיוויס יקבל את החלק שלו וגם הוא שחקן שיודע לחלוק. השאלה היא כמה לברון יהיה מוכן להיות לא בננה ראשונה במובהק.

עמית 1 ביולי 2019

רק לגבי האליפות ההיא של מיאמי- כבודה במקומה מונח, אבל היא הייתה אליפות בואקום, מאוד מקרית וחסרת המשכיות (בדראפט 2008 הם קיבלו את הבחירה השנייה אחרי התרסקות מפוארת), בשנת מעבר בין האליפויות של הספרס (בניגוד לאליפות של דטרויט ב2004, שהמשיכה ליציבות של שנים בצמרת המזרח ובריצות פלייאוף רחוקות- 6 גמרי מזרח רצופים בין 2003 ל2008), ונעזרה בשיפוט גרוע באופן קיצוני בסדרה מול דאלאס.

ק. 1 ביולי 2019

ההחתמה של דיאנג'לו ראסל היא מבריקה, בייחוד לקראת עונה ללא קליי ברובה, אבל הווריורס, כדי להיות קונטנדר, חייבים פורוורד עם הגנה מעולה וקליעה מבחוץ, למילוי הואקום בעונה ללא איגי וללא דוראנט

שלי 1 ביולי 2019

אני מניח שהווריורס ימצאו 3&D על החוזה של ליווינגסטון, ואולי הם יפתחו משהו מבפנים גם

שחר ש 1 ביולי 2019

הניקס הם דוגמא לאיך אפשר להיות יצירתי בלהרוס את הארגון. כל פעם שנראה שהנה הם לא יוכלו ליפול יותר נמוך מגיעה החלטה מטופשת אחרת.
לגבי הווריורס – לא מזמן כתבת שהם קבוצה עם לב, שמה שמבדל אותם זה שהם עושים צעדים אנושיים. אני חושב שהשחרור של איגודלה הראה שהם ארגון עסקי – ספורטיבי שחושב תעולתנית בלבד. אין הבדל בינם לבין בוסטון ששחררה את איזייה או טורנטו שהחליפה את דרוזן בלאונרד. אבל אני חושב שבניגוד למה שקרה בטורנטו, מה שנראה פה יהיה דומה להשפעה של קיירי על בוסטון – ערעור המרקם החברתי שיפגע ביכולת על המגרש. איגודלה היה גורם חיובי וראסל הוכיח עד כה שהוא ההיפך מזה. ויחד עם דריימונד גרין בחדר ההלבשה אני צופה בלאגן. וצריך לזכור שראסל צעיר וצריך לדאוג גם לחוזה הבא שלו, שהמספרים בו תלויים גם בכך שיצליח להכנס לאחת מחמישיות העונה בשנת החוזה.
מי שלקחה הימור גם השנה (ונראה שזה בטבע של ההנהלה הנוכחית) זו פילדלפיה, שהחליפה את באטלר שלא מרוצה אף פעם ודואג שידעו את זה באל הורפורד, שחקן יעיל, חכם, מנוסה ונטול אגו. מצד שני יהיה להם מאוד צפוף בצבע בהתקפה כששלושה מהחמישיה הפותחת יעילים בעיקר מתחת לסל, והם הפכו להיות כבדים בהגנה (הורפורד ירוץ אחרי שחקני כנף?).

שלי 1 ביולי 2019

אני ניסחתי לא טוב את העניין של הלב והאנושיות. כוונתי היתה שהם עושים שיקולים עסקיים טהורים, שלוקחים בחשבון את העניין הזה של היחס לשחקנים כחלק מהמכלול. למשל במקרה של איגי הפעם, הם הודיעו לו שבוע מראש, שבמידה ודוראנט לא ימשיך בקבוצה, הם יעבירו אותו בטרייד כדי לקבל עבורו נכסים. אני בטוח שאיגי לא מרוצה מזה, אני בטוח שקרי לא מרוצה מזה, אני גם בטוח ששניהם מעריכים שזה היה הצעד העסקי הנכון, ולכן לא יהיו לכך השלכות. זאת הכוונה שלי

אור 1 ביולי 2019

נו באמת, כבר שאיגי ליכלך על הצוות הרפואי לפני כמה ימים (משהו שמתאים לעשות בארגון כמו הניקס) הוא היה בדרך החוצה

שלי 1 ביולי 2019

איגי עשה את זה רק אחרי שהווריורס הודיעו לו שאם דוראנט הולך, אז גם הוא הולך

שחר ש 1 ביולי 2019

מה שאומר שהם נחמדים כשזה משתלם. כמו שאר הקבוצות בליגה. לא שושלת שהלב בנה ולא שהלב הרס.

אלון3131 1 ביולי 2019

המנצח הגדול של הלילה זה טוביאס האריס.
בדימיון הרטוב שלו לפני שנתיים שלוש הוא לא הצליח לדמיין שהוא ישיג חוזה של 180 מיליון דולר, שחקן שלא היה באיזור האולסטאר אפילו.

שלי 1 ביולי 2019

גם מידלטון, גם מידלטון

עמית 1 ביולי 2019

וג'מאל מארי עם 170 מיליון ל5? דנבר לקחה פה חתיכת החלטה שמשום מה עוברת מתחת לרדאר, כמו כל העונה המדהימה של החבורה הזו. אני לא יודע למה אף אחד לא סופר אותם, בטח אחרי עונה שנגמרה במקום שני במערב, וכאן אני הולך להגזים קצת- הם הפייבוריטים מס 1 לקחת את המערב העונה (כל עוד קוואי לא בקליפרס). יש להם ה-כל, כולל חד קרן שבאמת אף אחד לא יודע לאכול אותו, הם הוכיחו את עצמם בפלייאוף הנוכחי, צברו ניסיון והתבגרו בשנה, וזו השנה שהפרויקט הזה צריך להבשיל.

עמית 1 ביולי 2019

וגם ברוגדון, עם 85 מיליון ל4 ובחירת סיבוב ראשון בקיץ הבא שעברה למילווקי+2 בחירות סיבוב שני. בעיני, זה הרבה הרבה יותר מדי. הייתי מעדיף את ריקי רוביו בחוזה קצר יותר, כמו שהוא חתם עליו בפיניקס, יתפעל טוב יותר את הפקק בצבע (כשהגבוה היחיד שיכול לקלוע, הלך, כמה אירוני, ליוטה)

jhkj 2 ביולי 2019

חושב שיוטה עדיפים, טריילבלייזרס עם חסן וייטסייד ותלוי מה יצא מהלייקרס., אולי גם יוסטון. אני לא חושב שדנבר פייבוריטים. ובמערב יש עוד את דאלאס, גולדן סטייט סן אנטוניו אוקלהומה,קליפרס שיכולות להפתיע.

עמית 2 ביולי 2019

אמרתי מראש שאני הולך להגזים קצת…בעיני פשוט דנבר בנויה הכי טוב ועמוק, כל שאר הקבוצות שציינת- במיוחד יוטה- הן קבוצות חדשות הלכה למעשה, כשדנבר נכנסת לשנה השלישית שהפרויקט רץ ביחד (יוקיץ'- מארי-מילסאפ-האריס-בארטון), יש בה הכל מהכל, והשנה, עם הואקום שנוצר במערב, הקבוצה הזו אמורה להבשיל (לדעתי זו גם השנה האחרונה שכל ה5 יכולים לשחק ביחד, אני חושב שהחוזה של מילסאפ נגמר)

Gl 2 ביולי 2019

הרוקי שלהם שהיה פצוע שנה שעברה מיקל פורטר גם שחקן שחקן הם יהיה בריא ליד יוקיץ יהיה מפלצת מועמד לרוקי העונה

jhkj 2 ביולי 2019

אתה צודק, גם טורונטו הייתה קבוצה חדשה, מילווקי רצה ביחד כבר שנים, שניהם היו עם כנראה שני השחקנים הטובים בליגה בזמן הסדרה, אין בלרוץ ביחד בכדורסל הבטחה להצלחה, אבל זה יכול לעזור. אני מקווה שדנבר תצליח יש לה סגל צעיר מוכשר שמשחק טוב ביחד , אבל לא חושב שהיא תגיע לגמר.

ניצן נ. 1 ביולי 2019

הסיקסרס בעיקר צריכים עוד קלעים ובעיקר לחזק את הספסל עם שחקנים זולים (אם המושג הזה קיים).
כבר לא בונה על הזריקות של סימונס.

AdamB 1 ביולי 2019

אם קוואי לא הולך ללייקרס, נכנסים לעונה הבאה בלי פייבוריטית. לראשונה אחרי הרבה שנים.

איציק 1 ביולי 2019

אני לא היתי מרחיק לכת עד כדי כך, היתי מתחיל מ"עכשיו הם צריכים להתפלל שסימונס ילמד לקלוע שתיים."
לדעתי זו יכולה להיות התחלה מאד טובה.

הברזיליאני 1 ביולי 2019

אם הוא יקלע את האחדים זה כבר התחלה. אבל כן, כל סל מחוץ לרסטריקטד זו כבר התקדמות גדולה.

חיים 1 ביולי 2019

בן סימונס קולע 16.9 נק' למשחק ב56.3 % .למה לתת לעובדות לבלבל אותך כאשר אתה יכול לאבחן את חומרת הפציעה של דוארנט לפי הצליעה שלו ושואף להרביץ תורה בכל מי שמגיב פה.

שחר אלוני 1 ביולי 2019

סימונס כלל לא זורק מעל 3 מטר מהסל. רוב הסלים שלו הם לייאפים, הטבעות וכו'. לברון הראה לכולם אשתקד שבהגנה אפשר לתת לו 4 מטר והוא לא זורק. סימונס הסתובב באזור העונשין והשומר האישי שלו חיכה מתחת לסל, והוא עדיין לא זרק. גם בעונשין זה בערך ככה

7even 2 ביולי 2019

ככה טורונטו לקחו אליפות (בשמירה על גרין).
ברגע שיש לך שחקן אחד פחות לשים עליו עין בהתקפה, יש לך עוד אחד לשים על קרי / קליי.

איציק 2 ביולי 2019

ועדיין הסיכוי של גרין לשים סל מחצי מרחק ומעלה גדול בהרבה מזה של סימונס.

שחר אלוני 2 ביולי 2019

כן, ובלי קליי זה הפך לבוקס אנד וואן על קרי, כשכל השאר יכולים להיות יחסית חופשיים

איציק 1 ביולי 2019

חיים, כמה קל ל.. ת'שכל. אולי תחשוב לפני שאתה מגיב. לאי אפ כנראה בכול זאת זו קליעה באחוזים גבוהים, ואם הטבעה אפילו יותר. בו נראה כמה הוא צרק ממרחק 4 מטר ומעלה ומה האחוזים, אם בכלל יש אחוזים כי אולי לא זרק. אז הינה בשבילך ה-56.3% שלו. בקטסל קולעים יותר טוב.

שחר אלוני 1 ביולי 2019

אם לברון מנחית את קוואי אחרי שהביא את דייויס הוא יכול כבר עכשיו לזכות בתואר הג'נרל מנג'ר המצטיין של השנה, ואז להתפנות לתפקידיו הרגילים (שחקן ומאמן)

7even 2 ביולי 2019

הם מביאים את קוואי לא כי הוא כזה טוב, אלא סתם כדי שתהיה להם בכלל חמישייה.

jhkj 1 ביולי 2019

שני דברים שלא הבנתי ואשמח להסבר, למה גולדן סטייט היו צריכים סיין אנד טרייד ולא החתימו את ראסל ישירות? הרי ראסל שחקן חופשי לא מוגבל,
ולמה פילי צריכה את הורפורד ויש לה את אמביד

שחר אלוני 1 ביולי 2019

לא היה להם מקום מתחת לתקרת השכר להחתים אף שחקן משמעותי, אבל בטרייד, אפשר להביא שחקן משמעותי.
לגבי פילי והורפורד, אני מסכים איתך, הם יסתמו את הצבע עוד יותר מאשתקד, שסימונס נכנס לשחק פוסט. יש הגורסים שהוא יקל עליו בנטל משני צידי המגרש

דורי 1 ביולי 2019

סליחה, זה פוסט עם חוסר הבנה בכללי השכר ב-NBA.
גולדן סטייט לא יכולה לזוז בסנטימטר. היא מתחת לתקרת שכר *קשיחה* בעקבות ההימור המשוגע על ראסל.
היא לא יכולה להביא שום three ושום dee, מאיפה זה מגיע? ואין שום סיכוי שלוני יישאר. ולא קאזינס. פשוט לא ניתן לעשות איתם רי-סיין. הקבוצה אפילו תצטרך לחתוך את ליבינגסטון, וכל זה, רק כדי לקיים רוסטר תקני, רוסטר חובה נומינלי, שיתבסס על רוקיז אלמוניים ומשכורות מינימום.

הסבר מדויק, במספרים עד הפרט האחרון, כאן:
https://old.reddit.com/r/nba/comments/c7p391/oc_the_warriors_tricky_cap_situation_and_how_they/

תקציר עצלנים משם:
TLDR: The Warriors have hard capped themselves by trading for D’lo and have very little room to work with. In all likelihood they will have to waive or hope Livingston retires. Re-signing Boogie or Looney is very unlikely and will leave the Warriors with a massive hole at Center.

הפייפ-דרימז של אוהדי הקבוצה מאפיל ומעפיל מעל זה של אוהדי בוסטון, "דני איינג' גאון, AD בדרך". מטפחים חלומות שווא, על יאניס בעונת 2022, בטרייד כלשהו שיכלול את ראסל – במקום להבין שהכל נעלם מהקבוצה הזו.
דוראנט ואיגואדלה, שני ה-FMVP, שני ה-SF, העמדה החשובה בכדורסל – נגוזו בערב אחד. קאזינס ולוני לא נמצאים יותר – הקבוצה אשכרה תשחק העונה עם בור מתחת לסל! קליי תומפסון כידוע מחוץ להרכב עד הקיץ. מי הובא? ד'אנג'לו ראסל, *בדיוק* על הבלטה של קארי, בזכות עונה אחת טובה במזרח החלשלוש (הוא לא יהיה אולסטאר ולא קרוב לזה במערב), אחרי פלייאוף מחריד, עם מספרים דומים מאוד למונטה אליס, והגנה גם. זו ההשוואה הנכונה: קארי וראסל כבק-קורט זו מסננת. דריימונד גרין יצטרך לעשות הגנה עבור כולם, כולל איגי, KD, קאזינס ולוני ביחד.

למה להכביר? זה הרכב הקבוצה בעונה הבאה:
חמישיה: סטף קרי, דיאנג'לו ראסל, אלפונזו מקיני, דריימונד גרין, דמיאן ג'ונס.
ספסל: שון ליבינגסטון, ג'קוב אוונס, שאבז נאפייר, טרבון גרהאם, ג'ורדן פול.
arguably הקבוצה החלשה בליגה.

סטפן קארי כבר בן 31. בעונת השיקום יהיה כבר בן 32. בדרך לשם, צריך לראות מה מצב הבריאות של קליי תומפסון. ועוד מהמורה קלה: חידוש החוזה של דריימונד גרין, והסוכן שלו לברון ג'יימס, aka "ריצ' פול". דריי יתבע מקס' ארוך. ומה שגרוע – לגולדן סטייט לא תהיה ברירה, אלא לתת גם לו, ולהתרוקן לגמרי מהקאפ. למה? כי אין לה ברירה. בגלל שכל הכוכבים פרחו אתמול בלילה. מחזור הפרי-אייג'נטס הבא עלוב. דריימונד הוא השם הבולט, לפני מציאות כמו באטום ודראמונד, ואלה עוד הבכירים.

בקיצור, מומלץ להפסיק עם הכחשת המציאות.

שחר אלוני 1 ביולי 2019

גולדן רוצים לעשות טרייד על ראסל, הם הביאו אותו בתור נכס לטרייד, לא בתור שחקן לרוץ איתו לאורך העונה

שחר ש 1 ביולי 2019

117 מליון לארבע שנים. לא רואה מי לוקחת אותו. אולי הניקס?

שחר אלוני 1 ביולי 2019

הוא שחקן מבוקש, אולסטר צעיר שהוביל קבוצת פלייאוף וכנראה ימשיך להשתפר. המקס שלו סביר, פחות מ 30 לעונה

אני 2 ביולי 2019

אין שום סיכוי שלוני יישאר ? אם לא חושבים לא כותבים .

7even 2 ביולי 2019

דורי,
לוני חתם הלילה על 15 ל-3.
תעדכן את החמישייה שלך בבקשה.

ראסל כנראה יעבור בטרייד על משחק האולסטאר.

שחר אלוני 2 ביולי 2019

כן, אי אפשר להעביר אותו מיידית, צריך לחכות כמה חודשים
זה מתאים מקצועית, כי קליי עוד לא יחזור

שחר אלוני 2 ביולי 2019

כנראה שהסרבי בן ה 18 שגולדן החביאו ובחרו בדראפט הוא שחקן עם פוטנציאל

S&M 2 ביולי 2019

דורי, אתה יכול להגיד אותם דברים בלי להעליב. גיל לא צריך את ההגנה שלי, אבל רק כדי לצאת ידי חובה: בכללי השכר בנב"א הוא כן מבין. ולראייה, כבר לפני שכתבת שזה לא אפשרי, קוון לוני חתם לשלוש שנים.
אגב, ליבינגסטון פורש, זה כבר נאמר. בכל מקרה גם אם הוא יישאר, זה בחוזה מינימום שהליגה משלמת חצי. תועלת רבה אין ממנו כבר.
ולגופו של עניין, שחקנים כקרי וראסל גמישים מספיק כדי לחלק ביניהם את עמדות 1-2. גם כך קרי משחק רק חצי 1, וגרין מקבל חלק גדול מההחלטות שמקבל רכז בקבוצה "קלאסית". כך שאני בכלל לא רואה בעיה ששניהם ישחקו על המגרש ביחד. ובכל מקרה, עד האולסטר הם יראו איך ראסל משלב, ואם זה לא מציאה, יהיה לו ביקוש, והרי זה בערך מתי שקליי יחזור.
כך שבצד ההתקפי הם מכוסים. נכון, בצד ההגנתי זה חור. אז ישמרו הרבה אזורית עד שקליי יחזור. זה גם ישמור להם על הרגליים להתקפה.

איציק 2 ביולי 2019

זה לא סותר, לוני עשה הרבה דברים בלתי אפשריים בפלאי-אוף, אז החתימה שלו זה עוד מעשה לא אפשרי.

yaron 1 ביולי 2019

ראיתי את הניקס עושים שטויות הרבה הרבה יותר גדולות מהשנה.
ראו שזה לא הולך, מילאו את הרוסטר בחוזים קטנים לשנתיים.
ימים יגידו אם kd וקליי הצדיקו חוזי מקס.

7even 2 ביולי 2019

ועוד אופציית קבוצה לשנה השניה. לא רע.

ניינר / ווריור 1 ביולי 2019

מכל הבחורות היפות בעולם הבאתי את בר רפאלי הכוניפה בתור דוגמא?
אני רואה איזה משכורות מטורפות שופכים על כל מיני עגלים באן בי איי וחושב לעצמי ששחקני פוטבול הם הספורטאים הכי פראיירים בעולם

איציק 1 ביולי 2019

בדיוק מה שחשבתי על הדוגמא של רפאלי, אבל החלטתי להבליג, אבל אם כבר כתבת, צודק.

7even 2 ביולי 2019

גם הם למדו את הפרנציפ והולכים על הכסף המובטח, ולעזאזל שאר החוזה.

גיל שלי 2 ביולי 2019

בחירה פופוליסטית שלי, חשבתי להביא את ביונסה אבל חששתי שלא יבינו אותי, מסכים לגבי בובה רפאלי

רן מפעם 1 ביולי 2019

באנ.אפ.אל יש יותר מ50 ברוסטר,פי 5 מהNBA. חוץ מזה חלקם מקררים עם רגליים או מגנים שלא יודעים להחזיק כדור.
אם כבר פריארים אז בגלל תוחלת החיים והפרקינסון.

עמית 1 ביולי 2019

53 ליתר דיוק, המקררים והמגנים הם השחקנים שקבוצות חכמות שופכות כסף כדי להחתים אותם (מי אמר קאליל מאק ב52 ל4?), קבוצות לא חכמות שופכות את הכסף על רצים אחוריים נוצצים (בניו יורק הטיפשות לא נעצרת רק בכדורסל).

מסכים איתך לגבי תוחלת החיים, שלא נאמר תוחלת הקריירה, והסיכון הבריאותי

7even 2 ביולי 2019

אני לא ממש הבנתי מה כ"כ רע במה שניקס עשו (עם דוראנט, לא עם שאר ההחתמות המוזרות)?
הבחור בן 31. הוא עכשיו שנה בחוץ. יחזור בגיל 32 אחרי פציעה שרוב השחקנים חוזרים ממנה ב 50% ממה שהם היו.

מה היה נותן להם עכשיו לתת 40 מיליון דולר לשחקן שיחזור לכשירות מלאה איפשהו באיזור תחילת 2021, כשהוא כבר על סף גיל 33 ורואה את סוף הקריירה מעבר לפינה ומפחד להיפצע בכל נחיתה?

עמית 2 ביולי 2019

האופן בו הם השתמשו במקום- 63 ל3 לג'וליוס רנדל, 31 ל2 לבובי פורטיס, 20 ל2 לטאג' גיבסון- כולם על אותה בלטה, שהיא גם הבלטה של קווין נוקס.בנוסף, נתנו 16 ל2 לאלפריד פייטון ולווין אלינגטון. לאלינגטון בסדר, הוא היחיד בסגל שיכול לקלוע 3, אבל פייטון? בסגל שיש לך את בארט הבחירה ה3, מודיאיי, דניס סמית' ג'וניור, פרנק ניליקינה וטריי ברק אתה צריך עוד רכז?
גם בבנייה לשנתיים, הם יכלו לבנות טוב יותר. ושוב, כל עוד דולאן שם אף אחד לא יגיע, נותן שיעור לאלי טביב באיך להרוס קבוצה ומותג.

יעקב 2 ביולי 2019

כרגיל, שמנצחים הכביסה המלוכלכת נשארת בפנים וכשמתחילים להפסיד הכל יוצא החוצה, ואז הפוסט על "השושלת שהלב שנה" מתחיל להראות קצת מגוחך.. הכל ביזנס.
במיוחד בווריורס.

שלי 2 ביולי 2019

כולם מפספסים את הכוונה שלי, אני מתכוון להגיד שהלב הוא חלק אינטגרלי מהביזנס, הווריורס הציעו חוזה סופר מקס לדוראנט לא כי הם רחומים וטובי לב, אלא כי זה היה צעד נכון מבחינת הביזנס, לעומתם דולאן דאג להדליף שהניקס במילא לא היו מעוניינים בדוראנט במקס, וזה גם צעד שגוי מבחינת הביזנס, לאיזו קבוצה שחקנים יעדיפו להגיע?

הברזיליאני 2 ביולי 2019

שלי, אני לא בטוח שכולם מפספסים.. פשוט לא מסכימים.
מקרה איגודאלה, שהיה מהסמלים לכביכול תרבות הספורט שם, הראה את זה: הוחלף בטרייד והתלכלך (לא בלי סיבה) על המועדון, מה שמוכיח שהוא לא מרוצה ממה שעשו לו.
אחי ההייטקיסט תמיד אומר שבאיסט קואסט כולם אומרים "אני רוצה להרוויח כסף"; בקליפורניה מנסין לשקר ולשכנע שמנסין להציל את העולם, בזמן שבעצם מנסים לעשות כסף. מרגיש לי בול גולדן סטייט.

שלי 2 ביולי 2019

אני מסכים אתך, הם עושים את זה כדי להצליח לא כדי להיות אנשים טובים. ואיגי צודק לגמרי כששיתף את מה שעבר עליו בשנה שעברה, הוא גם אמר לדוראנט שלא יעשה שטויות ולא יזדרז לחזור, רק חבל שדוראנט לא הקשיב לו

יעקב 2 ביולי 2019

הלב בנה*

עובר אורח 2 ביולי 2019

לא רואה טעם בלנתח את ההחתמות באמצע כל הבלגן. הכל עוד יכול להשתנות כל כך הרבה. הנה גולדן סטייט הודיעו שהם החתימו את ראסל בשביל לשלב אותו בטרייד, וכל התיאוריות הולכות לפח. קוואי עדיין יושב על הגדר ומה שהוא יעשה ישפיע על איך כל שאר המהלכים נתפסים.
אגב, ניו יורק לא היו אטרקטיביים כנראה בשביל השחקנים החופשיים. מאחר וזה המצב, הם הביאו כמה שחקנים על חוזים קצרים בשביל לא להשתעבד לאף טוביאס האריס או משהו כזה, וינסו שוב את המזל שלהם בשנה הבאה. יחסית לניקס זה החלטות בסדר…

ניינר / ווריור 2 ביולי 2019

מעניין שאף אחד לא מדבר על ההימור של דאלאס. חוזה מקס לפורזינגיס שהשד יודע באיזה מצב הוא חוזר וס, יר שהוא מועד לעוד פציעות

עמית 2 ביולי 2019

גם חתיכת הימור, אבל הפוטנציאל בשמיים, והכסף משולם בשביל הפוטנציאל הזה.פורזינגיס מגיע אחרי שנה שלא שיחק, שבראייה חיובית זו שנה שהוא השתקם בה ולקח את הזמן להתאושש מהפציעה- לאף אחד לא היה דחוף שיחזור. כמובן שהסיכון גבוה הרבה יותר במקרה של שחקן במימדים שלו. גם את העונה הזו הוא יקח להשתקם, הפעם על המגרש, בלי ציפיות להגיע לפלייאוף, רחוק מאור הזרקורים של ניו יורק, כשהוא אפילו לא הכוכב הגדול של הקבוצה הזו- יהיה לו את כל הזמן שבעולם לחזור לעצמו מקצועית ולקרלייל לנסות ולבנות ולראות איך מתאים לו וללוקה לשחק ביחד. סימן השאלה הגדול יותר, בעיני, הוא הראש- עם שלל התקריות בהן היה מעורב לאחרונה, אם הראש שלו יהיה מרוכז במה שקורה על המגרש. בכללי דאלאס בונה בצורה מעניינת, קיובן לקח החלטה אמיצה שהוא שם את 4 השנים על גרעין שירוץ יחד (דוויט פאוול, מקסי קלבר וסת' קרי הגיעו בחוזים ל4 שנים לראש- למרות שהם גם חוזים נוחים להעברה בטריידים), התקרה מלאה+המקס' העתידי לדונצ'יץ'. אין גבול לדמיון איך אפשר לשחק עם דונצ'יץ' ופורזינגיס ביחד בריאים.

S&M 2 ביולי 2019

אחרי שישקע האבק, נגיד בתחנות ביניים בעוד שבועיים, בעוד חצי שנה ובעוד שנה וחצי, אני די בטוח שהדעות ישתנו. אני די בטוח שדולן כבר לא ייראה כל כך מטומטם, וברוקלין לא תיראה כל כך גאונה.
מה קרה? קיירי ודוראנט רצו ללכת לניקס. קיירי אוהד ניקס מילדות, אבא שלו אוהד ניקס, הוא גדל על הקבוצה. אבל הוא היה מוכן ללכת רק עם דוראנט. הוא יודע שבלי דוראנט אין לו סיכוי לאליפות. לגיטימי, ככה הליגה עובדת בשנים האחרונות.
הם היו סגורים בניקס. זה פורסם והיה ידוע. שמעו אותם גם מדברים על זה באולסטאר. אבל אז דוראנט נפצע. לפי הסרטונים זה קרע מלא בגיד. לפי הספרות הרפואית, אפשרת לחזור *ללכת* אחרי חצי שנה. ממש לא מבין מה ההתלהבות בהחתמת דוראנט לארבע שנים במצב כזה. גם אם הוא מחלים, בשנתיים הקרובות אין אליפות. שנה אחת הוא בחוץ, במהלכה מתחיל פיזיותרפיה. בשנה השנייה הוא חוזר, בהדרגה, אחרת הוא שוב הולך הביתה פצוע. מה שאומר, שבהנחה האופטימית ביותר, דוראנט חוזר למיטבו בגיל 33/34, עם שנתיים בחוזה להשיג אליפות.
עד אז, תוסיפו שנתיים של ניסיון לפילדלפיה ומילווקי, שתי קבוצות צעירות שבנויות לתפארת, אתם באמת רואים את ברוקלין מנצחת את המזרח ב-4 השנים הקרובות? אני לא.
דולן היה צריך להחליט אם הוא מהמר על התסריט שנתתי, והחליט שלא. ואני אומר: החליט נכון.

בשנה הקרובה זה קיירי לבד. ברוקלין החליפו שחקן בשחקן, עם ממוצעים זהים. קיירי במקום ראסל. אבל אני לא מדייק. התקרה של ראסל זה 23 נקודות. של קיירי זה 45 נקודות. קיירי כן יכול, ויקלע, 30-35 נקודות בכל ערב. הוא יסחב אותם לבד. הוא בסיטואציה יותר טובה מזו שהיה בבוסטון, שם הוא היה רעל בקבוצה. הוא הגיע לקבוצה שהגיעה בלעדיו לגמר, עם ווטראן כמו הורפורד, ועם צעירים מוכשרים לפחות כמוהו כמו טייטום. ואז הוא נכנס וציפה לקבל את השליטה על הקבוצה. למה שייתנו לו? אז הוא הפך לרעל.
בנטס לא יהיה לו את זה. לפחות בשנה הראשונה, וסביר שגם בחלק גדול מהשנייה, הוא יהיה האלפא, הכל יילך אליו, ואף אחד לא יתעצבן שהוא המנהיג. אבל למה זה יספיק? לסיבוב פלייאוף ראשון? שני? לא מעבר. אין סיכוי שהם בגמר המזרח בלי דוראנט בכושר מלא. כלומר,בשנתיים הקרובות זה בסדר, אבל זה לא מהלך שמשנה את מאזן הכוחות.

אם דולן היה נות לדוראנט חוזה, הוא היה נועל את הקבוצה ל-4 שנים, בלי סיכוי לאליפות. עדיף לקבוצה להיבנות בדראפט, ולא להיתקע עם חוזים יקרים, שייאלצו לתת חיזוק מתאים. זה בדיוק מה שקרה בקליבלנד. לא משנה שוויגינס התברר בדיעבד כבלוף, אבל אתה לא שולח בחירת לוטרי בטרייד, אלא אם אין לך זמן לבנות קבוצה, ואתה רוצה לקחת אליפות מיד. ברוקלין לא תבנה כלום (אין להם בחירות אחרי המהלך הגאוני מול בוסטון), וגם הניקס אם הייתה בוחרת לקחת אותם, לא הייתה בונה כלום לטווח ארוך. הם היו ממלאים אולמות, אבל לא מגיעים לאליפות הנבא, ובספק אם מגיעים בכלל לגמר המזרח בשנים 3-4 של החוזה.
למלא אולמות עבור הניקס זה פחות משמעותי. גם בתור קבוצה מפסידה, על גבול העליבות, הם הקבוצה השנייה הכי שווה בנבא. אז למה להתאמץ?

גם אני צוחק מדולן, גם אני נהנה מהתגובות של האוהדים המפורסמים בטוויטר. ואני מבין את גיל ורונן שמושקעים רגשית כ"אוהדים", אבל אם מסתכלים על זה בראייה קרה – הניקס קיבלו החלטה מקצועית נכונה. זה שהם שפכו כסף על כמה פורוורדים בינוניים, מה לעשות, מישהו יצטרך לעלות למגרש ולהפסיד כל ערב. זה פחות משנה להם, כי הם הולכים לטנקינג, כדי לשפר את מעמדם בהגרלת הדראפט, ובתוך שנתיים תהיה להם אחלה קבוצה לעתיד. ואז גם יהיה להם כסף פנוי למשוך שחקנים בחוזים חופשיים. אלו אותן שנתיים שברוקלין יבזבזו בכל מקרה, אז למה לשלם להם ולוותר על העתיד, אם אפשר לחסוך את זה, ולבנות את העתיד. הם יהיו בדיוק באותו מצב בעוד שנתיים, רק שלניקס יהיו בחירות דראפט צעירות מוכשרות, ולנטס יהיה הרבה באז, אבל לא תהיה אליפות.

שחר אלוני 2 ביולי 2019

יש הרבה בדבריך
ועם זאת הנטס שמו את עצמם על המפה, אם זה לא יסתדר תוך שנתיים, הם יכולים למשוך עוד כוכב שכבר יצטרף לשושלת מתהווה, או במקרה הגרוע לעשות טרייד על אחד המובילים.
הניקס לא על המפה, הם עדיין צריכים למשוך את הכוכב הראשון, או לחילופין לגדל דור שלם של שחקנים טובים שיהוו צוות מסייע, כמו בקליפרס, וגם זה לא פשוט

איציק 2 ביולי 2019

S&M,
אני לא מבין מהיכן לקוחים לוחות הזמנים שלך.
לי היה קרע מלא באכילס ב-2003, ואחרי 6 חודשים היתי במגרשי הכדורסל במגע מלא. מפחד, לקח זמן עד שהיה לי אומץ לעשות דברים אבל מגע מלא באישור האורתופד והפיזיותרפיסטית. ללכת חזרתי אחרי 3.5 חודשים. טפו טפו טפו, מאז אין בעיות.
אם אני לוקח בחשבון שיפור בטיפול מאז 2003, מעטפת טיפולית טובה בהרבה ממה שהיה לי. אז אני מניח שהוא יגיע למצבי הרבה לפני 6 חודשים. כיוון שמצבי אינו מספיק לרמות שלו, אז זה אמור לקחת עוד מספר חודשים. שנה נראה לי הרבה מעל הצפוי. בשנה הראשונה אני מניח שהוא מחלים וחוזר לכושר סביר. בשנה השנייה הוא כבר צריך להגיע למלוא הכושר, יחסית למצבו החדש. מצבו החדש זו כמובן תעלומה.

S&M 3 ביולי 2019

איציק,
אין לי גרם של מושג בפיזיותרפיה/רפואה. מה שכתבתי, לקחתי מגוגל ומכתבות שהיו.
יכול להיות שהלו"ז יהיה שונה.
אם אני צריך להמר, אני מהמר על הלו"ז שכתבתי. סתם כרקע – כבר 5 שנים שאני מחכה לפציעה הגדולה של דוראנט. ניראה לי גוף ארוך וחלש מדי על שחקן כזה. ואני חוזר – אין לי מושג בפיזיולוגיה מעבר לקורא ממוצע/סביר. סתם ניראה לי גוף לא פרופורציונאלי, שלא יכול לעמוד בעומסים האלה. מתפלא שזה לקח כל כך הרבה זמן עד שנפצע, ועוד מכלום. שתי הפציעות היו סתם פציעות בפעולות שגרתיות, לא איזה משהו דרמטי של התקלות מיוחדת. אם זה היה במטוס, היו אומרים שזו "עייפות החומר". לכן, מאותה הנחה חסרת מושג שלי, אני לא רואה אותו חוזר ליכולת שהייתה לו. לי ניראה שהוא גמר את הקריירה, אבל מחזיק אצבעות שיחזור, שיהיה עניין.

איציק 3 ביולי 2019

גם אני לא אורתופד או פיזיולוג, רק מספר מניסיון אישי, שהוא לוח הזמנים שהמטפלים אמרו לי מראש. כלומר לא היה לי איזשהו תהליך מואץ של הבראה מופתית.
לגבי החזרה לכושר, נראה לי אינדיבידואלי. מקווה כמוך שיוכל לחזור למשהו כרוב למה שהיה לפני.

רן הנרגן 2 ביולי 2019

דורי חסר נימוס אבל בעיקרון צדק.

ג"ס לא יכולה לבצע חילוף על בסיס החוזה של ליוינגסטון. הם נמצאים בהגבלת תקציב. המיטב שהיא יכולה לעשות זה להחליף אותו תמורת כלום. זה לא יהיה פשוט ויעלה בחירת דראפט נוספת על השתים שכבר הושקעו בחוזה של ראסל. סביר יותר שהם יבחרו באופציה של ביטול החוזה של ליוינגסטון תמורת 2 מיליון לשנה אחת או פריסה של הכסף על פני מספר שנים.

ג"ס נמצאים במצב שבוא אסור להם לחרוג מהתקרה של ה"סינר" (APRON) בשום יום מימי העונה. אין שום אופציה לחרוג!! כרגע יש להם 8 חוזים (אחד, של מקיני לא מובטח עדין) על 129. הם צריכים עוד לפחות 8 שחקנים בסגל כדי לא להרוג את קרי ודרימונד – תמיד יש פצועים (קלי תומפסון כבר אמרנו) . חוזה מינימום של ותיק עומד על 1.6 מיליון. חוזה של צעיר עולה פחות אמנם אבל כל דולר נספר. יהיו כל מיני משחקים. יש שני חוזים שמאפשרים לשחק ליגת הפיתוח לשחק 45 ימים בנבא, אפשר להחתים שחקן על חוזה שמובטח רק עד תקופה מסויימת ואז להחליף, אפשר להחליף שחקן תמורת כסף, בחירות דראפט – דרל מורי כבר כתב את הספר.

דרך אגב, דרימונד גרין ודאנגלו ראסל תמורת קוואי – האם זה אפשרי תחת חוקי ה CBA?

שחר אלוני 2 ביולי 2019

אתה צודק לגבי המצב החוזי. יחתימו שחקנים מאד זולים, יתחרו לדעתי עם פורטלנד על מקום 5-6, וזה בהנחה שהלייקרס יוסטון דנבר ויוטה הולכות על עונה רגילה חזקה.
לגבי הטרייד, לקוואי אין חוזה, אתה מתכוון שהוא יחתום בקבוצה אחרת ואז יעשה טרייד אליהם? יש על זה כל מיני מגבלות, השאלה גם למה שיעשה זאת….בלייקרס הוא יכול להצטרף לסופרטים בלי שהוא תלוי בטרייד כזה (גם למה שהקבוצה שתחתים אותו, תשלח אותו בטרייד) ?

רן הנרגן 2 ביולי 2019

כן, כדי שהעסקה הזו תתרחש קוואי חייב לחתום בטורונטו ואז להיות מוחלף. אני לא מבין מספיק בחוקים כדי לדעת אם זה בכלל אפשרי. בכל מקרה זה חייב להתבצע לפני 6 ליולי, אחר כך אי אפשר להחליף את ראסל חצי שנה ואז קוואי כבר יהיה תחת חוזה חדש ואני לא חושב שירצה להחליף מקום.

למה לקוואי בכלל לרצות בזה? תחשוב אתה, מי עדיף כחברים לקבוצה, לברון ודיוויס או קרי וקלי. איזו הנהלה רצינית יותר?

לאלה שיקפצו וידברו על הצוות הרפואי – אני לא חושב שהבעיה היתה בהערכות הרופאים אלא במדיניות הקרח – התפתח נוהג של עטיפת רגלי השחקנים בקרח בזמן ישיבה על הספסל. אני מבין קטן מאד בתחום אבל נראה לי שהקרור טוב לדלקות אבל פחות טוב לגמישות בעיקר ברקמות החיבור בין שריר לגיד.

שחר אלוני 2 ביולי 2019

כן, אני גם לא חושב שקרח כשיושבים על הספסל זה טוב.
נראה לי גם שהפציעה של דוראנט לא היתה קשורה ישירות לפציעה הראשונית, אלא בעקיפין
המבנה כולו נחלש והוא קצת שינה את התנועות שלו בהתאם וגם היה בחוץ כמה שבועות, ואז הגיד שכנראה היה שחוק עוד קודם נקרע לרוע מזלו

גיל שלי 2 ביולי 2019

חוזה מינימום של ותיק הוא 2.1, הווריורס יחתימו מינימום של שחקנים (13), ושנה הבאה יוכלו להשתמש בטרייד אקספשן ולצאת מהתקרה הקשה, למשל אפשר להגיע להבנה שקטה עם קאזינס, שנה אחת ב2.1 ושנה הבאה ניתן לך 10

שחר אלוני 2 ביולי 2019

נדמה לי שהתקרה הקשה תקפה רק לעונה אחת בכל מקרה

שלי 3 ביולי 2019

נכון

רן הנרגן 2 ביולי 2019

חוזה מינימום לשחקן עם 10 שנות ניסיון ויותר עומד על 2.5 מיליון אבל הקבוצה משלמת רק 21.6 מתוך זה והשאר משלמת הליגה. רק 21.6 נחשבים לתקרת השכר. שורה תחתונה לג"ס נשאר כסף לשלושה ותיקים אבל גם אם תחתים את שלושת הרוקייס יהיו לה רק ל 14 חוזים

Comments closed