ניצחון על כפר סבא

אולי המפגש עם האחות הקטנה מחיפה יוציא מאתנו יותר כדורגל

משחק בבית מחוץ לבית. עשר דקות נסיעה לאצטדיון. חוץ מהעובדה שעשנו עלי כל המשחק, המקום נח, השכנים היו נאים בעיני, בקיצור, משחק מסיפור של לאה גולדברג.

חצי ראשון מצוין. לחץ חזק מאוד בחצי המגרש של כפר סבא, מסירות מהירות בעיקר כאשר דור מיכה, יונתן כהן וג'רלדש הצתוותו יחד באגף הימני, מכבי הגיעה להרבה מצבים, והיו גם שתי בעיטות לשער של מיכה, אחת מהן אף נכנסה לשער. לפני המשחק שאלתי את איה אם גם היא חושבת שמיכה יבקיע רביעיה היום, החלטנו להסתפק בשאיפה שיבעט ארבע פעמים לשער, זה כנראה קרה בפעם האחרונה במשחק מול כפר סבא בעידן בוש, זה לא קרה שוב אתמול, אבל עדיין מיכה בקצב של שבירת השיא של זהבי העונה.

*

ז'איר קיבל משום מה רוח גבית חזקה מאוד מהאוהדים שלנו. יש הרבה ממה להתלהב, הוא כנראה הבלם המהיר ביותר שמשחק בארץ, אתלטי מאוד, מצליח לכסות היטב את השחקן שמולו, רק חסרון אחד קטן יש לו, הוא מתקשה בקטע הזה של מפגש הכדור עם הרגל או הראש שלו. בחצי הראשון לא רק שהפעלנו לחץ מאוד חזק על כפר סבא כבר בחלק המגרש שלה, גם ז'איר וגם טיבי הגיעו למרחק של שלושים מטר משער היריבה והשתתתפו לסירוגין במשחק ההתקפה של מכבי. טיבי אף ניסה כוחו בבעיטה ממרחק עשרים מטר לשער.

הבעיה היתה שבכל פעם שעלה כדור גובה לאזור אמצע המגרש, וז'איר היה הבלם שהתמודד עליו, הכדור סיים את דרכו בהתקפה של כפר סבא שהסתיימה באזור הרחבה שלנו. בלם שלא מסוגל לקחת יותר ממחצית המפגשים האויריים שלו באזור אמצע המגרש למרות שהוא ביתרון כי הוא עם הפנים לשוער היריבה, הוא בלם שלא מאפשר למכבי דקות רצופות של לחץ במגרש, בלם שגורם לדפיקות לב בהגנה, וכך גם מכבי מצאה את עצמה בחצי השני, כאילו שיחקה מול ברזיל 1970, פשוט לא הצליחה לחלץ כדור מקבוצה שבינונית זאת מחמאה עבורה, הפועל כפר סבא. אני מאוד אשמח לראות את פיבן במקום ז'איר בשבוע הבא, למרות שטיבי עשה טיבי אחד אתמול.

*

שנה שעברה מכבי כמעט ויתרה לחלוטין על הדריבלים. אתמול הדריבלים של יונתן כהן, אלירן עטר וצ'יקו אופואדו הסתיימו ללא סיכון משמעות לשער, והיו הרבה יותר מדי כאלה. אני מבין שאי אפשר שמיכה יהיה הקוורטרבק של הקבוצה, היחיד שמותר לו למסור קדימה, אבל הדריבלים הם לא מה שיפתרו את העניין, איביץ' חייב למצוא לזה פתרון אחר, וריקן לא שייך לפתרון הזה, עוד לא יצא לי לראות מסירה אחת שלו קדימה שהסתיימה בטוב.

*

אופיר דווידזאדה קיבל צהוב על פגיעה ברוח המשחק. התקשרו מפיפא וביקשו מהשופט (שגם הוא פגע מאוד ברוח המשחק) לשלוף צהוב לדווידזאדה שנראה טוב התקפית כמו עמרי בן הרוש, והגנתית הצליח אפילו לרדת מהסטנדרט הנמוך הזה. הצהוב הגיע כאשר דווידזאדה הצליח לשים גוף בין שחקן ההתקפה לבין הכדור, ועדיין שחקן ההתקפה הצליח להגיע לכדור ולשעוט חופשי ומאושר לעבר השער של מכבי, על זה היה ראוי שאיביץ' ישלוף לו אדום.

*

בחצי הראשון צ'יקו אומנם סיכן ציפורים ולא את השער במצב שאלירן עטר יצר לו, אבל צ'יקו לפחות מסר נהדר למיכה לשער, וגם הכין מצב מעולה ליונתן כהן בזכות משחק מצוין עם הגב לשער כפר סבא, מכל האפשרויות הלא מאוד מלהיבות שיש לנו בעמדה (עד שאילון אלמוג ינוסה בה) אני מעדיף את צ'יקו שם.

יונתן כהן ניסה הרבה יותר מדי, זה התבטא בבעיטות ממצבים נייחים שהיו ארוכות מדי, בחירה תכופה מדי באפשרות של דריבל מסגנון רוני רוזנטל רק בלי הכח והמהירות, ואיבודי כדור תכופים. משהו לא טוב קורה שם, מעניין מתי איביץ' יחליט לרענן קצת עם חוזז ואלמוג.

קבלנו הגרלה חלומית לפתיחת הליגה. קשה לחשוב על שני משחקי חוץ קלים יותר מכפר סבא ונס ציונה. בכושר הנוכחי שלנו אנחנו אכן זקוקים לטובות של מנהלת הליגה, לא בטוח שמשחקי חוץ קשים יותר היו נגמרים בנצחונות ביכולת זהה. אני עדיין מחכה לסימנים שאיביץ' הוא המאמן שלנו, מחכה לראות את ההרכב החזק ביותר שיש לנו, מצפה לראות כדורגל, נקווה שזה יגיע במפגש עם האחות הקטנה והחביבה מחיפה כבר בשבוע הבא.

יחידה לפינוי מוקשים
מלקוש

58 Comments

דודי 15 בספטמבר 2019

מסכים שהמחצית הראשונה אתמול הייתה הטובה שלנו העונה, הסיבה העקרית לדעתי הייתה הלחץ הגבוה על הכדור מה שגורם למשחק יותר דינמי ומביא לידי ביטוי יותר את היתרון האיכותי שלנו (יבוד ב 99% מהמקרים מול רוב הליגה).

המחצית השנייה הייתה שערורייה בעיני,מקווה מאוד שאיביץ לא יעבור עליה בשתיקה היום

קרקו 15 בספטמבר 2019

"גולסה וניקוליץ׳ יחזרו לסגל אחרי פגרת הנבחרת".

ויקטור מורוז 15 בספטמבר 2019

"אחרי פגרת הנבחרת" זו תקופת זמן אינסופית.

אחד העם 15 בספטמבר 2019

כמו שאמרו לנו "נצא מלבנות תוך כמה שבועות" (לא השבועות הזה, לא השבןעות הבא…)

שלו 17 בספטמבר 2019

934 שבועות, 18 שנה פחות שבועיים (כמעט) למי שמדייק.
934 ויומיים.
6563 ימים.

גיא 15 בספטמבר 2019

יש פגרה גם באוקטובר…

קרקו 15 בספטמבר 2019

גולסה הוא שודד בטריינינג עם דיפלומה.
ניקוליץ׳ – מישהו ברמת ראה בנאדם כזה? נראה לי שאיזה סוכן ממולח מכר לנו הולוגרמה פצועה.

אבנר משער 2 15 בספטמבר 2019

דריבלים זו תוצאה כשלא יודעים מה לעשות עם הכדור.

קורא בין השורות 15 בספטמבר 2019

עכשיו כשקארצב הושאל הצטמצמה רשימת "המדרבנים" לחוזז ואלמוג. לא רוצה לזלזל ביכולות של השניים אבל נדמה לי שזה בעיקר עוד מאותו דבר ואני לא רואה איך דקות משחק שלהם יובילו לאיזשהו שיפור משמעותי.
כלומר, התחרות על חולצת ההרכב (מבחינת כמות וזהות השחקנים) נשארה כמות שהיתה והצפי שלי מהשחקנים זה שהם ידעו לעשות קפיצת מדרגה ולשפר את היכולת (הנהדרת) שהציגו בשנה שעברה על מנת שהקבוצה תתפתח.
בנתיים זה לא קורה (אצל חלקם אולי קצת ההפך)

אחד העם 15 בספטמבר 2019

לא צפיתי במשחק ואני פסול לעדות על מהלכיו ורמת המשחק שהופגנה.
חבר מהמגרש שעמדתי איתו בקשר, סיפר על: "הקבוצה הכי איטית בליגה", הזכיר את ה"דיוק" של ריקן וזאדה והוסיף שיונתן מרשה לעצמו יותר מדי (איביץ' ?!), במחצית הראשונה. בשניה הסתפק ב"מכבי בשביתה".
התאכזבתי מההרכב. רציתי לראות את ברסקי בקישור (על ריקן) ואת חוזז ואלמוג (על יונתן ועטר), או לפחות את חוזז בסגל.
זה משחק נגד כפר סבא. זאת ההזדמנות לקחת סיכון מבוקר ולטלטל קצת את המערכת. עכשיו יש חיפה , ביתר , ביתר תוך שבוע. הסיכוי שיקח סיכון במשחקים הללו , קטן.
אני ממש לא שאנן בכל הנוגע לשבוע הבא.

yaron 15 בספטמבר 2019

מאמן חדש, תן לו זמן…
מסכים לגבי יונתן כהן, הכתובת על הקיר ולא מאתמול.
מסכים עוד יותר לגבי ברסקי / ריקן (אהובי).

holden 15 בספטמבר 2019

האחות הקטנה?
וואלק אתם כמו כלה מבני ברק בליל כלולותיה,
תרשום את זה ותחרוט:
אתם הולכים לקבל על הראש בבית שלכם ובסלון שלכם לעיני כל.
מכבי יש רק אחת והיא בעיר הצפונית,
הסגל שלנו הרבה יותר מרשים
הרבה יותר טוב, בכושר טוב יותר,
פחות שחצני ומתנשא כמוכם,

הפירות בוסר שלנו הבשילו ובתוספת ארגז פירות מחוץ לארץ אנחנו הולכים לעקוף אותכם בסיבוב.

הייתי בסרט הזה עם השחצנות שלכם מול קלו'ז שעשתה לכם ממליגה עם ברינזה,

חבל שזה בלבול על הקווים,
במקומו פותח ביפו עם שתי חלוצים ומערך של ארבע בהגנה ולא חמש,
אתם ממש לא מפחידים,
הבעיה לקראת שבת או השאלות שלי הם רק :
כמה תקבלו והיכן נאכל ונשתה לאחר המשחק

פאןפאן 15 בספטמבר 2019

חחח
איזה בטחון שי – אהבתי

אני לא בטוח שזה משקף באמת את הרגשתך אבל בשביל הטראש טוק זה עדיין מספיק חריף :)

אני רק מקווה שגם השחקנים הירוקים יגיעו באותה גישה – אין כמו לראות את הצניחה חופשית הזו ללא מצנח בזמן אמת.

רק שתדע שב4-5 שנים האחרונות כל המפגשים הראשונים ביננו הסתיימו תוך 20-30 דקות. זהו. סמי עופר\נתניה לא משנה היכן…

holden 15 בספטמבר 2019

חחחחחחחחחחחח
בינואר 2018 נרטבתי בסמי מהגשם שקיבלת שלישיה, עברו מאז פחות מעשרים חודש, המשחק היה ב 24 לינואר

פאןפאן 16 בספטמבר 2019

התכוונת לזה?
https://www.youtube.com/watch?v=LjereCLkz2s
כי אני עדיין הכי אוהב את זה:
https://www.youtube.com/watch?v=HpWQoIgx2gM

Ollie Williams 20 בספטמבר 2019

עזוב, במרץ האחרון נרטבנו בגשם בנתניה כשהכתף של שוינפלד לקחה להם אליפות על הראש. בדצמבר שלפניו, עדיין *טיפה* פחות מ 20 חודשים, חצי מיושבי סמי עופר נטשו את מקומם כדור פרץ כבש את השלישי עוד בטרם השעון הראה דקה 50.
אוהדי חיפה ידועים ביכולתם הקוסמית לעוות את המרחב והזמן כאוות נפשם וליצור עובדות אלטרנטיביות מרתקות אם זה משרת את הנרטיב שלהם. מבחינתם מאז 2012 התקיימו רק 4 משחקים בין הקבוצות באורח פלא בכולם חיפה ניצחה, שוקינג

כבר מזמן מאסתי בהתנצחויות עם יצורים

פאןפאן 19 בספטמבר 2019

קח הולדן – בוא נשחק בקצת עובדות…

אמנם סטטיסטיקה נועדה להישבר, אבל על עובדה אחת אי אפשר להתווכח – מאמן מכבי חיפה מרקו בלבול, לפי המספרים, יגיע בשבת עם קוף על הגב למשחק בבלומפילד מול מכבי ת"א. בלבול לא ניצח את הצהובים מתל אביב בשתי הקדנציות שלו במועדון. מחמישה משחקים שניהל הוא סיים פעמיים בתיקו ורשם עוד שלושה הפסדים כשיחס השערים עומד על 6:3 לחובת הקבוצה שלו.

בלי קשר אליו, מתחילת העשור ניצחה מכבי חיפה את מכבי ת"א רק פעמיים בליגה. הניצחון האחרון היה אי שם באוקטובר 2016. במשחק שנערך בנתניה כבשו לירוקים גארי קגלמאכר ואלירן עטר. הניצחון לפני כן היה ב-2012 עם 0:1 משער של וויאם עמאשה. סה"כ המאזן בין הקבוצות מ-2010 (34 מפגשים בליגה) עומד על: 16 ניצחונות למכבי ת"א, 9 למכבי חיפה ועוד 9 משחקים שהסתיימו בתיקו.

אבנר משער 2 15 בספטמבר 2019

@holden
טוב שאי אפשר למחוק

יואב 15 בספטמבר 2019

שוב חוסר המודעות העצמית של הולדן מהעיר המזהמת.
זה שאתה סטייק טסססס שמתהפך כל יומיים, הבנו. אתה יותר סימפטי בוורסיה הנרגנת שמלכלכת של שחר. מכמיר לב אפילו….
רק בחיפה יש מכבי אה? קח מהאתר הרשמי שלכם, כמה התרפסתם בפני אלי פוקס…

בסופו של דבר, אלי פוקס הביא את המפנה הגדול. עונת 1954/55 היוותה מהפכה של ממש. מקבוצת תחתית מובהקת הפכה חיפה לקבוצה ששיחקה כדורגל מבריק ולבסוף דורגה במקום החמישי. הרגע הגדול של מכבי חיפה ואלי פוקס הגיע ביוני 1955 כאשר מכבי חיפה ניצחה את מכבי תל אביב 1:2 ב"באסה" היפואי (היום בלומפילד), לראשונה בתולדותיה.
פוקס היה המאמן הראשון שהנהיג במכבי חיפה חצי מקצוענות. השחקנים קיבלו שכר והקבוצה נהגה לצאת לבית מלון, ערב משחקים, כבר ביום חמישי.

holden 15 בספטמבר 2019

ספיישל עבורך יואב, זו תגובה שכתבתי אצל גיל לפני שנבעטה בעיטת פתיחה בעונה הזו, לא טעיתי בכלום לבד זה שצפיתי ששתי המועדונים יגיעו למחזור ארבע עם מלוא הנקודות, עדיין זה שבע מול שבע, זה הציטוט ואחכ אתייחס לטענה שלך על הפכפכות לכאורה :
"מחזור 4 בפנטזיה שלי קרב ראש בראש משחק העונה הראשון בו יגיעו שתי המכביות עם 9 נקודות מתוך תשע , נעשה יום כייף בכרך הסואן, מהצהריים נשב במינזר על אוסף של בירות ונקניקיות עם פירה בצד או הרינג כבוש ומשם נמתיק הפה באיזה משו טעים מנשיקה צרפתית שם סמוך למגרש והיידה להיכל המחודש,

רק שאדון חיים סילבס לא יהרוס לי התסריט בדרבי ושקורצקי לא יניח לנו סמיטריילר בשבת בסמי, על הנייר יכולים להגיע לבלומפילד עם תשע מתשע,
ואם נחזור משם עם 12 בכלל אוכל לעטוף הכרטיס בנייר צלופן מרשרש ולהגיש אותה כשי לחג שיחל ימים ספורים לאחר " משחק -העונה"
לפחות זו השאיפה,"

במה אני סטייק?
קודם כל רק חמור לא משנה דעה, בל קשר אני ממש לא מסכים עם כל המהלכים במועדון הירוק, אלאמחסידיו שלמרקו, עדיין הביאו רכש מעוה ,שיחקו מבריק מו שטרסבורג, אנסח את זה אחרת יש לנו עד כה את הכדורגל הכי תוסס בליגה, מסוגלים לתת לכל קבוצה כולל לכם רביעיה בכל משחק נתון,

הקו בין אהבה לשנאה ההוא דק, שחר צריך ללכת , שחר טועה וכו, הכל שטויות ברגע שניקח אליפות המילים יינשאו עם הרוח, זה הכל נאמר מאהבה, חיפה עיר של כדורגל מובהקת,

אני להבדיל ממך זוכר אינספור משחקים שנכחתי בהם שפירפרנו אתכם, אחד נוסף יהיה בשבת הקרובה :21092019,

הסגל שלנו טוב יותר גם על המגרש וגם על הספסל ,לא מבחינת המאמן, שחקני הספסל טובים משלכם, במילים אחרות:
קלטנו שהאקדח שלכם משפריץ רק מים,
בחיפה אין כמו בעיר הגדולה אינספור ארועים ואופציות בילוי וכדורגל תמיד היה ויהיה פה עניין ואישיו לא מבוטל,
אתם בעצמכם יודעים שתקבלו בשבת, אנהי גם יודע, השאלה היא רק כמה וממי?
ממקסים מבעיטה מרחוק? אולי מחזיזה? אולי מהתכשיט שועה? אולי מהדובדבן?
אולי זה יהיה ניקיטה? רק תבחר

תושב חוזר 15 בספטמבר 2019

תודה. נזכרתי למה אתם כ"כ מאוסים.

יואב 15 בספטמבר 2019

הולדן, חלאס לטרחן והאם תוכל לשתף אותנו בבוז שהרעיד את סמי עופר במחצית? כמה זמן נמשך, מאיזה יציעים ולמה? שני גולים על קש האימתנית ופתאום אין בוז? אתם ואתה זאת ההגדרה לסטייקים. כמה ליכלכת על חומר השחקנים המקומי שלכם.
גם אני ראיתי את מכבי טוחנת אתכם. וזה לא היה כל כך מזמן. מימין, בשמאל בראש ומכל כיוון. לפעמים גם אחרי 15 שניות. דש מאלי פוקס שלימד אתכם מקצועניות מהי.

holden 15 בספטמבר 2019

שוב פעם אלי פוקס? זה כמו אני יתחיל עם מהעשיריה או החמישיה במשחק העונה שראובן עשה לכם סביבון,
עזוב יואב בוא נמתין חשבת והשחקנים ידברו, מה קשה להבין? זו השנה שלנו, נמאס להיות בירכתי הטבלה ולהביט עליכם עם משקפת,

הגנה לא משהו יש לנו אבל כמה נקבל נוכל לתת יותר, האוהדים בחיפה לא רוצים סתם אליפות אפורה, רוצים אליפות התקפית , זה חלק מהסיבה לשריקות בוז, הפחד האוכל אתכם, עמוק עמוק גם אתה יודע שהשנה תחרבנו במכנסיים מולנו

יואב 15 בספטמבר 2019

אני לא חושב שעד עכשיו הרשמתם במיוחד. ללא נאיביות של רעננה וקש ואתם עם נקודה אחת לאחר עוד דרבי כושל. ביום שבת, כל תוצאה אפשרית. לא מפחד ממכם וגם לא מזלזל, בעיקר חושש מעצמי.

holden 15 בספטמבר 2019

אתה צודק, אנחנו לא הרשמנו , אתם הרשמתם

יואב 15 בספטמבר 2019

גם אנחנו לא הרשמנו אבל אנחנו האלופה הנוכחית. השחקנים האלה (בניגוד לשלכם) כבר עשו משהו בקאריירה שלהם, הם זכו באליפות. הם הרוויחו את המעמד. לבוא לכאן ולהתריס, כאשר אתם בים כל אוקטובר כבר 8 שנים, זה לא חכם ולא צנוע. בטח שזה לא מגיע אחרי הצגות גדולות. ואם אני רחוק מלזלזל או להשתחצן(יהיה משחק קשה), לך בטח שאין סיבה.

אורי 15 בספטמבר 2019

מחזור 4 זה לא המחזור שבכל שנה נפתחת בו ההרשמה המוקדמת לחוף דדו?

שלו 16 בספטמבר 2019

בעיקר עם שתי חלוצים וארבע בהגנה.

holden 17 בספטמבר 2019

ומה צריך נגדכם? שמונה מאחורה?
עבור מי? שירן ייני הלהטוטן או אלירן הקוסם?
למה מי יש לכם שירעיד אותנו?
היחיד שטוב אצלכם זה איביץ

שלו 17 בספטמבר 2019

שני חלוצים או שתי חלוצות זאת השאלה.
ארבעה בהגנה לא ארבע.
אתה דובר עברית, לפחות זה.
וכן יש לכם סגל מצויין (כפי שהיה לכם הרבה שנים) ומאמן פחות מצויין.
יש לכם מקום לאופטימיות.

holden 17 בספטמבר 2019

תודה רבה לך על העברית ,
לא היה לנו שנים סגל כזה שגם על הספסל יש אינוונטר מכובד ומרשים,
עזוב אותנו- מי יש לכם? ייני ואמאדור?
איבדנו פחד מכם,
בלבול אולי יילך על תיקו-אנחנו כל האוהדים כאחד באים לקחת נצחון על הראש שלכם

רומן 16 בספטמבר 2019

ואללה הולדן, לא יודע על מה אתה מדבר.
הייתי מול רעננה וקש ולא התרשמתי עמוקות.
ה3 בלמים הזה לא קשור לכלום, יוצאים מאוד לאט למתפרצות, מה שכן הבלם החדש בינגו, שחקן שחקן.

holden 16 בספטמבר 2019

גם אני לא הכי התרשמתי ,
בכלל אני נגד השיטה של מרקו לשחק קבוע במערך של חמש מאחורה,
דווקא מול הצהובים הייתי הולך אול אין:
2-4-4,
בחוד פותח עם שועה וניקיטה, במחצית השניה כפוף להתפתחות במגרש משלב את עוואד,
נותן לסאן מנחם את חולצת ההרכב הראשון,
הבלם האוסטרלי שחקן שחקן, בשבת למרות שזה משחקו הראשון השרה בטחון, חילק הוראות, דיבר והכווין את הבחורים,
הוא המבוגר האחראי,

יש פה קבוצה חזקה ,הכי חזקה בליגה מבחינת המפתח להתקפה ,
הבעיה בקישור האחורי, הבעיה שמקסים לא התאקלם אצלנו בכלל, חבל כי מקסים שחקן שחקן,

גם מהשוער אני לא הכי מתלהב,
בשבת מרקו ישחק שוב שלושה בלמים בהגנה ,
מרקו לא יבכה מתוצאת תיקו,
אנחנו כן,
מרגישים רעב אדיר ותחושת עליונות על הצהובים לאחר המון שנים, התחושה שלי סובייקטיבית ואיש לא יכול לסתור אותה,

יהיה שמח בשבת ביציעים :4 +5
אין כמו יפו בלילות,
אין כמו יפו אחרי נצחון ירוק,
אפילו השווארמה של חאג' כחיל אולי תערב לחיכי

yaron 15 בספטמבר 2019

ראיתי את המחצית הראשונה שהיתה סבירה ורפרפתי על השניה. בכל פעם שהעפתי מבט הכדור היה אצל כפ"ס…
לא שזה לא נכון, אבל לקרא למחצית הראשונה טובה או הכי טובה העונה רק מראה את רמת הליגה ואת הרמה שלנו.

חובש קסדה…

היינו צריכים לדרוס אותם!

פאןפאן 15 בספטמבר 2019

משחק משמים שזה שהצלחת גיל לשרבט כאן יותר מ100 מילים שם אותך ברשימת המועמדים לפוליצר השנה

חוץ ממה שרשמת על אמאדור אני מסכים איתך על הכל. באמת עגום

מצד שני עדיף לתקן כשצוברים נקודות בינתיים וההגרלה אכן מפנקת ביותר…

שני דברים שמדאיגים אותי ביותר : לא ראיתי ניצוצות של תקווה מהמגן הימני החדש שלנו וכבר עבר חודש ..
יונתן כהן – מה נסגר עם הילד? עלה לו לראש כזה מהר? ריסט דחוף

אגב – מבואס לאללה עם העברה של קראצב כי זה אומר שאיביץ' והחבורה אשכרה בונים על חזרתם של גולסה\רגלי\זכוכית ועזרן 2 הקרואטי

השמן 15 בספטמבר 2019

המחצית הראשונה הייתה טובה מאוד. לא חושב שיש מה לצפות ליותר בסגל הנוכחי שפשוט זועק לחלוץ שכנראה כבר לא יגיע. צריך לזכור שהמכונה חורקת. הביטחון לא איפה שהיה שנה שעברה, החיבור בין השחקנים, קצת לחץ… זה משפיע. ההבדל בין המחצית הראשונה של אתמול למחצית ראשונה של 3-0 הוא ההבדל בין קבוצה בכושר לקבוצה שעוד בדרך לשם. אני חושב, שהמתינות של איביץ' בסיום המשחק היא הבנה שזה המצב כרגע. כולנו ציפינו שנמשיך מאיפה שסיימנו שנה שעברה אבל זה לא קרה. מצבת הפצועים פלוס הכישלון באירופה הורידו אותנו למצב של סוג של בנייה מחדש. צירופים שיעבדו, הרכב שירוץ, ביטחון, שחקנים חמים וכו'. כאילו אנחנו בתחילת שנה שעברה, קבוצה שנראית מאומנת אבל זקוקה לעוד זמן חיבור.
אבל המחצית השנייה היא סימן השאלה הגדול. לא כל כך יודע איך לאכול אותה. לא הרגשתי שלשחקנים לא איכפת. אבל הם בוודאי לא הצליחו להשתלט בחזרה על המשחק בזמן סביר. לפחות לא ספגנו. פה בדיוק איביץ' צריך להתחיל להכניס יותר שחקנים מהסגל שלו לכושר. ליצור איזו שהיא תחרות. פצועים או לא, לא סביר שנמשיך לנצח עם הופיות כאלו. יש עכשיו 3 משחקים קשים תוך זמן קצר, לא חושב שמישהו מהפצועים אמור להופיע בהם, אז אם חוזז ואלמוג לא יראו דשא מתי הם כן?
בעיקר ששחקני ההרכב לא ממש מככבים.

פרין אייברה 15 בספטמבר 2019

כאוהד חיפה, אני קצת מפחד לנצח.
זה יעלה את הציפיות כל כך גבוה שיהיה מאוד קשה לנחות לקרקע אחר כך. תיקו יכול להשאיר אותנו עם רגליים על הקרקע.

גיא 15 בספטמבר 2019

הייתה אתמול הרבה תשוקה במחצית הראשונה. אבל, במחצית השנייה גם זה לא היה. דוידזאדה הוא שחקן שמתאים במקסימום לסיבוב ח' בגביע וזה בהנחה שהקבוצה משחקת עדיין באירופה. ז' איר בלם משלים נחמד. פיבן, ויני הם הבלמים הטובים יותר שלנו עכשיו. ניקוליץ'- ככל שעובר הזמן מתפתחת אצלנו הציפיה שמדובר במינימום מסי, הרי איך יכול להיות ששחקן נמצא אצלנו בקבוצה כבר 10 חודשים ולא ראה דשא והוא עדיין בסגל.. מעניין מאד מאד. כנראה, שהוא יהיה חייב להבקיע גול נצחון בדרבי דקה 90 כדי שנסלח לו. גולסה הוא הקשר הכי מוכשר שלנו אחרי מיכה… היחיד שביום טוב יכול גם לחלץ, גם למסור קדימה! וגם להבקיע. אבל נכון לעכשיו הוא טוב כחרסינה בחנות מזכרות בעיר העתיקה.
דור פרץ – אוברייטד.
יונתן כהן-פעלתן מאד. זה לא תמיד הופך אותו ליעיל.
מה שהכי חסר בעיני בקבוצה היום זה מנהיגות:ייני,קרלוס,קלינגר, זהבי, דריקס, שורה,
מהסגל הנוכחי היחידים שעושים לי רושם של מנהיגים הם ייני, גלזר ופיבן כל השאר כוכבי אינסטגרם וביקורים בבתי חולים. (חשוב מאד, לא מזלזל אבל לא נמדד בטבלת הליגה).
ושתי שאלות שמלוות את כל אוהדי מכבי: מהיכן הזחיחות בהנהלה לא לחזק את הקבוצה בקיץ לקראת אירופה והעונה ולהיכן נעלם השקט שהיה בגזרת הצוות הרפואי מימי ג'ורדי.

צהוב בלב 16 בספטמבר 2019

שוב אגיד שמשהו מהקסם של העונה שעברה..קצת נעלם. ואני עדין.
אפילו גיל שלי שתמיד מוצא משהו חיובי לא מוצא הפעם. אפילו למר אופטימיות נמאס.
בא בחשש מאוד גדול לקראת שבוע גורלי (לא מחשיב לא החשבתי ולא אחשיב גביע השוקו) אבל עם אמונה. כי אנחנו מכבי.
עשיתי צילומי מסך להולדן הזה. נשמע בחור חביב. בטח כיף איתו במסיבות.
זה הזמן שלנו להוכיח מהו הכח של המועדון זה הזמן של בלומפילד להוכיח מהו הכח שלו על הקבוצה. וזה גם הזמן של האוהדים להוכיח שהם שם שקשה. צריך להרעיד את בלומפילד.
ניצחון ואנחנו בסיפור חדש אחר וצהוב לגמרי. זה משחק העונה חברים. לא פחות.

צור שפי 16 בספטמבר 2019

בכל הארץ חוץ מחיפה מכבי זה ת״א.
בכל הארץ חוץ מחיפה וב״ש הפועל זה ת״א

אריאל 16 בספטמבר 2019

הפועל זה רק הפועל ניקוסיה :-)

ניר 16 בספטמבר 2019

ממש לא נכון, זו התפיסה שלך שהארץ=תל אביב. בהרבה מקומות בארץ אין ״מכבי״, יש ״מכבי חיפה״ ו״מכבי תל אביב״. המקום היחיד שבו היתה פעם ״מכבי״ והיתה קבוצה אחת היה הכדורסל, וגם את זה, השנים האחרונות מחקו לגמרי.

יואב 16 בספטמבר 2019

מ כ ב י היא אלופת השנתיים האחרונות. כן, בטח שאין מכבי(אלופה יבשתית שש פעמים) בסל. כשכותבים מכבי מתכוונים למכבי ראשון/ חיפה/ יבנה. יהה רייט…

ניר 16 בספטמבר 2019

יואב, אתה אוהד וזה בסדר. מעולם לא הבנתי את האובססיה הזו של אוהדי מכבי תל אביב להישרא מכבי בלבד. אם אתה נהנה מזה, שיהיה לבריאות.

צהוב בלב 17 בספטמבר 2019

היחידים שיש להם אובססיה לזה זה אתם גבר. אנחנו שה מכבי אתם זה חיפה. ככה זה היה תמיד וכך יישאר. תשלימו עם המצב. עיר מבאסת זה נכון אבל אין ברירה

יואב 17 בספטמבר 2019

ניר,
כל אחד שיקרא לקבוצה שלו כמו שהוא רגיל. 50 שנה אני אומר מכבי, זה כבר לא השתנה. זאת לא אובססיה, זאת המציאות הברורה והרגילה שלי. גם הפועל (וביתר) יש רק אחת(עבורי) ולהפועל בש, אני קורא בש.

אחד העם 17 בספטמבר 2019

יואב
אין צורך להיות אפולוגטי.
למיטב הבנתי, מר שלי הוא אוהד מכבי מוצהר ונוהג לכתוב ולחוות דעתו בנושאים הקשורים אליה.
במרוצת הזמן, נקבצה לה חבורת מגיבים, אוהדי מכבי ברובם, המתבלים את השיח הנלווה למאמרים אלו. ישנם גם מגיבים מקבוצות יריבות, המוסיפים נופך משלהם, חד, רהוט מכבד וענייני. הומור וקינטורים קיימים, בצל הומור עצמי, בטעם וברוח טובה.
אין באמתחתנו את הכלים הטיפוליים לסייע לחסרי מודעות ובעלי רגשי נחיתות מובנים, ברם, נדמה לי כי זכותנו לבקש מהם שיואילו לעשות זאת בפורומים שלהם.
אני בבחינת נאה דורש ונואה מקיים. לעיתים נדירות אני מביע דעה בפורומים של היריבות, כשאני עושה כן, אני לא משתלט על השיח, בורר מילותי ולא נקלע להתנצחויות. מרגיש אורח, בקיצור.

ניר 20 בספטמבר 2019

יואב, זה הכי לגיטימי בעולם, אני בעיקר פונה לאנשים שאומרים שמכבי יש רק אחת, כאילו שאם יקראו לה מכבי תל אביב היא תהיה פחות טובה במשהו. אני חיפאי בעברי, מבחינתי תמיד היתה מכבי חיפה ומכבי תל אביב, וגם בערים אחרות בארץ זה המצב. בתלאביב אולי זה שונה. אגב, תתפלא לשמוע שמכבי תל אביב בכדורסל היתה מאוד אהודה גם בחיפה בשנות השמונים, והיא באמת היתה קבוצה של מדינה ברמה שהכדורגל של מכבי תל אביב מעולם לא הגיע אליו.

נולי 16 בספטמבר 2019

לעניות דעתי, אצילי מאד חסר. הוא הוסיף למשחק ההתקפה ברק תחכום. גם המגנים דסה וסאבוריט ואפילו קנדיל של העונה שעברה, הגדילו וגיוונו את האופציות ההתקפיות. ג'ראלדש ובוודאי דוידזאדה כרגע לא ברמה הזו.
הבישול של צ'יקו והשער של מיכה היו נהדרים, אבל עם אצילי בהתקפה ושני מגנים תוקפים מתואמים ויצירתיים, מכבי מייצרת הרבה יותר מהלכים פורצי בונקר במשחק.
מחכה שאצילי וסאבוריט יחזרו כבר לבריאות ולכושר משחק.
מאחר שמכבי חיפה התחזקה מאד ואנחנו נחלשנו, המשחק נגדם הוא מוקש רציני. מאידך, יש להניח שהם לא ישחקו נגדנו בונקר… יהיה מעניין.

ילדיסקו 16 בספטמבר 2019

הצחקת נולי , אצילי לא עובר עמוד בעובי 20 סנטימטר בלי ליפול

נולי 16 בספטמבר 2019

חחחחח אולי, אבל הוא תרם הרבה להתקפה. לא הכל זה דריבלים…

holden 17 בספטמבר 2019

שאלות טכניות לאוהדים של היריבה:
היום בשעה :1200 נפתחה המכירה אצלנו לבעלי מנוי גרין פלוס שזה כמו הפוראבר שלכם, הבעיה זה מוגבל לכרטיס בודד, מחר תיפתח מכירה לשאר המנויים,
האתר קרס תוך כמה דקות בודדות,
בכל מקרה אני ועוד כמה מחבריי רכשנו לשער ארבע ל-315 למעלה ממש מאחורי אמצע השער,
הבעיה שאחד יושב בשורה 9 השני בשורה 12 וכו וכו,
אמנם כתוב שזה על בסיס מקום פנוי , השאלה שלי למי מכם שישב בבלומפילד המחודש אם ישנה אכיפה קונקרטית על המושבים עצמם, או שנוכל כל הכנופייה לשבת ביחד?

ושאלה נוספת על החניות:
בהנחה שלא נשתמש בשאטלז משדה דב, היכן יש חניון הכי קרוב בתשלום של "אחוזת חוף"? בדולפינריום או שיש קרוב יותר?

יואב 17 בספטמבר 2019

הולדן,
שערים 4, 5, 10, 11 וגם חלק קטן משער 8, הם לא מסומנים בהגדרה. אין לך מה לחשוש מזה.
בקשר לחניונים, אין לי מושג. השאטלים הוכיחו את עצמם כיעילים מול בני יהודה.

holden 17 בספטמבר 2019

תודה על המענה יואב,
לגבי החניונים נראה לי שהחניון של בית האצל בחוף המערבי קרוב בערך ק'מ אולי טיפה יותר, מעדיפים לא בשאטל כי זה סוג של מפגש חברים ולפני או אחרי המשחק נרצה לשבת ולא להיות מוגבלים בהסעה לשדה דב,

לגבי הכרטיס הבנתי שזה כמו אצלנו שהפועל חיפה מארחת בסמי יש מספר שורה וכסא אבל זה על בסיס מי מגיע ראשון מתיישב? במשחקים שלנו מקפידים על ההושבה על פי הכרטיס,

כתוב על בסיס מקום פנוי מכאן אני מניח שאתה בעצם צודק יואב

יואב 17 בספטמבר 2019

מיספור השורה והכסא(לשערים המסויימים האלה)הם לשם בקרה וביטחון. אין לזה משמעות.

Ollie Williams 21 בספטמבר 2019

גיל בבקשה תזדרז עם סיכום המשחק של הערב, כולנו מצפים בכליון עיניים לשמוע מהולדן D:

holden 22 בספטמבר 2019

חזרנו לחיפה עם הראש נורכן, במחלף עתלית אכלתי פלאש על מהירות, מקווה שסיפקתי את יצר זריית המלח, בגדול אתם סתם קבוצה, אופאדו וההוא שדומה לסטפן הזמר,
זה מצחיק אבל באמת שאתם סתם,
אצלנו אכזבה רבתי ממרקו, המגרש נחמד, הנקניקיה שלכם במזנון יותר ארוכה מהנקניקיה בסמי:)

תהנו מהקבוצה האטרקטיבית שלכםף
מה שכן מכבי היתה חושךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
הפארסה שלא החליפו בו ברגע את גיא היתה מגוחכת ואף מסכנת חיים, ברגע שיש חשש קל לזעזוע מוח חובה להחליף גם אם השוער וגיורא אנטמן היה החותמת האחרונה שהורה לתת לגיא להמשיך, הרופא של הקבוצה ביקש חילוף ואנטמן קבע שאין הכרח,
לפחות הפיזור מהמגרש היה נוח,
צעדנו עשר דקות לחניון בית האצל ומשם על הירקון רוקח וצפונה ,
שמע יש אצלכם הרבה אוחצ'ות,עיר נחמדה אבל רק לביקור בזק

holden 22 בספטמבר 2019

וגם שיחקתם יותר טוב , נצחון מגיע לכם, לא כי הייתם מבריקים, פשוט לא הגענו למשחק,
בלבול היה מבולבל, חבל שניקיטה ניתר עשירית שנייה לפני הזמן יכל לנגוח שער ודאי ולהמתיק הגלולה המרה,
הייתם בהילוך שני ואנחנו סתם בניוטראל,
מרגיז להפסיד לקבוצה אפרורית כמוכם

המגרש שלכם גבוה, הזכיר לי את הארנה נציונאל בבוקרשט,
יש אשכרה יציעים שהשורות העליונות מגרדות את העננים ,

זה נשאר בלומפילד הישן והטוב מבחינת הסביבה של המוסכים והמטה של המשטרה על שם קראוס,

טרם ראיתי בטלוויזיה אבל מרחוק היה נראה ששכטר עשה הצגה,
הפסדנו בצדק-אין תירוצים, שועה היה חשך ,מקסים ניסה והשתדל וזהו בערך,

שבוע קשה עבר עלינו חוץ מהמשחק , נקוה לבשורו טובות ושבוע טוב יותר עם ריח החג באוויר

Comments closed